Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Futbols - Leģionāri

Ceturtdiena, 1. septembris, 2011 — pirmdiena, 29. septembris, 2014

Sacensību jaunumi
Itālijas dublieru čemp.2:3Napoli — Ascoli

Gauračs

 
Kriev. 1.līga6:0Rostov — Mashuk-KMV

Sļesarčuks

 
Itālijas dublieru čemp.3:0Ascoli — Avellino

Gauračs

 
Premjerlīga0:2Shinnik — Rubin

Laizāns

 
Premier league2:0İnter Baku — MOIK Baku

Rubins

 
 1:3Neftchi Baku — İnter Baku

Rubins

 
A līga2:4Žalgiris — Šiauliai

Nauris Bulvītis, Intars Kirhners

 
 0:0Sūduva — Vetra

Ivans Lukjanovs

 
Vyscha Liga0:2Botev Plovdiv — CSKA Sofia

Morozs

 
Orange Ekstraklasa1:0Lechia — Gornik

Smirnovs

 
Čeh. 2.līga1:1Hradec Kralove — Vitkovice

Uvarenko

 
Liga Adelante2:2Celta — Alicante

Verpakovskis

 
Championship3:2Blackpool — Derby County

Perepļotkins

 
 0:0Swansea — Queens Park Rangers

Gorkšs

 
Kriev. 1.līga1:3Mashuk-KMV — Energia Chab

Sļesarčuks

 
Čeh. 2.līga0:1Vitkovice — Usti Nad Labem

Uvarenko

Itālijas dublieru čemp.0:0Ascoli — Catania

Gauračs

 
Championship1:1Coventry City — Derby County

Perepļotkins

 
Premjerlīga2:1Shinnik — Spartak Nalchik

Laizāns

 
Orange Ekstraklasa2:0Gornik — LKS Lodz

Smirnovs

Championship0:0Reading — Queens Park Rangers

Gorkšs

 
Vyscha Liga2:1CSKA Sofia — Chernomorets

Morozs

Liga Adelante1:1Albacete — Celta

Verpakovskis

 
A līga0:1Šiauliai — Silutes

Nauris Bulvītis, Intars Kirhners

 
 2:1Ekranas — Sūduva

Ivans Lukjanovs

 
Kriev. 1.līga3:0Mashuk-KMV — Zvezda Irkutsk

Sļesarčuks

 
Championship3:1Derby County — Norwich

Perepļotkins

 1:0Queens Park Rangers — Birmingham City

Gorkšs

Azerb. kauss2:2İnter Baku — Standard Baku 
Primavera TIM Cup 1/82:0Roma — Ascoli

Gauračs

 
Premjerlīga3:0Lokomotiv Moscow — Shinnik

Laizāns

Itālijas dublieru čemp.2:1Frosinone — Ascoli

Gauračs

 
Čeh. 2.līga1:3Trinec — Vitkovice

Uvarenko

 
Championship2:0Ipswich — Queens Park Rangers

Gorkšs

Vyscha Liga1:1Levski Sofia — CSKA Sofia

Morozs

A līga4:4Šiauliai — Atlantas

Nauris Bulvītis, Intars Kirhners

 
 1:2Silutes — Sūduva

Ivans Lukjanovs

 
Championship1:1Derby County — Nottingham Forest

Perepļotkins

Orange Ekstraklasa2:3Gornik — Belchatow

Smirnovs

Liga Adelante2:0Celta — Salamanca

Verpakovskis

Kriev. 1.līga5:0Kuban Krasnodar — Mashuk-KMV

Sļesarčuks

 
Premjerlīga4:0Kriliya Sovietov — Shinnik

Laizāns

 
Azerb. kauss1:2Standard Baku — İnter Baku

Rubins

 
Kriev. 1.līga3:2Chernom. Novorossisk — Mashuk-KMV

Sļesarčuks

 
Čeh. 2.līga0:1Vitkovice — Dukla Prague

Uvarenko

Itālijas dublieru čemp.5:1Ascoli — Salernitana

Gauračs

 
Vyscha Liga1:1CSKA Sofia — Cherno More

Morozs

 
Premjerlīga0:1Shinnik — Saturn Moscow Region

Laizāns

Liga Adelante3:4Cordoba — Celta

Verpakovskis

 
Premier league2:4Khazar Lenkoran — İnter Baku

Rubins

 
A līga1:2Sūduva — Kaunas

Ivans Lukjanovs

 
Orange Ekstraklasa0:0Odra Wodzislaw — Gornik

Smirnovs

A līga1:0Vetra — Šiauliai

Nauris Bulvītis, Intars Kirhners

 
Bulgarian Cup2:1CSKA Sofia — Lokomotiv Plovdiv

Morozs

 
Primavera TIM Cup 1/80:1Ascoli — Roma

Gauračs

 
Orange Ekstraklasa1:0Jagiellonia Bialystok — Gornik

Smirnovs

Copa del Rey3:0Espanyol — Celta

Verpakovskis

 
Čeh. 2.līga1:2Vysocina Jihlava — Vitkovice

Uvarenko

 
Itālijas dublieru čemp.2:0Palermo — Ascoli

Gauračs

 
Premier league1:1İnter Baku — Karabakh Agdam

Rubins

 
Vyscha Liga1:1Lok Sofia — CSKA Sofia

Morozs

A līga2:3Žalgiris — Sūduva

Ivans Lukjanovs

 
 0:5Šiauliai — Ekranas

Nauris Bulvītis, Intars Kirhners

 
Orange Ekstraklasa0:2Gornik — Cracovia Krakow

Smirnovs

Liga Adelante0:0Celta — Rayo Vallecano

Verpakovskis

Itālijas dublieru čemp.2:0Reggina — Ascoli

Gauračs

 
Premier league1:2Karvan Yevlakh — İnter Baku

Rubins

 
Orange Ekstraklasa2:0Polonia Warszaw — Gornik

Smirnovs

Vyscha Liga2:0CSKA Sofia — Liteks Lovetch

Morozs

Liga Adelante1:3Levante — Celta

Verpakovskis

 
Puchar Ligi0:2Polonia Bytom — Gornik

Smirnovs

 
Championship2:1Queens Park Rangers — Charlton

Gorkšs

 
Vyscha Liga2:2Lokomotiv Mezdra — CSKA Sofia

Morozs

Orange Ekstraklasa1:0Belchatow — Gornik

Smirnovs

Itālijas dublieru čemp.1:0Ascoli — Bari

Gauračs

 
Championship0:0Crystal Palace — Queens Park Rangers

Gorkšs

Liga Adelante0:0Celta — Real Sociedad

Verpakovskis

 
Premier league4:0İnter Baku — Bakili Baku

Rubins

 
Itālijas dublieru čemp.2:1Lazio — Ascoli

Gauračs

 
 3:2Ascoli — Ancona

Gauračs

 
Orange Ekstraklasa1:0Gornik — Jagiellonia Bialystok

Smirnovs

 
Liga Adelante2:0Las Palmas — Celta

Verpakovskis

 
Bulgārijas kausa izcīņa0:5Balkans Botevgrad — CSKA Sofia

Morozs

 
Championship1:0Sheffield Wednesday — Queens Park Rangers

Gorkšs

 3:0Wolverhampton Wanderers — Derby County

Perepļotkins

Itālijas dublieru čemp.0:2Lecce — Ascoli

Gauračs

 
Championship1:1Plymouth Argyle — Queens Park Rangers

Gorkšs

Liga Adelante2:0Celta — Zaragoza

Verpakovskis

 
Championship2:2Charlton Athletic — Derby County

Perepļotkins

Itālijas dublieru čemp.1:1Ascoli — Roma

Gauračs

 
Championship0:0Queens Park Rangers — Watford

Gorkšs

 0:1Derby County — Ipswich Town

Perepļotkins

Liga Adelante2:1Celta — Hercules

Verpakovskis

 
Itālijas dublieru čemp.0:0Fiorentina — Ascoli

Gauračs

 
Championship2009. gada 10. jan, 17:00Cardiff City — Derby County

Perepļotkins

 1:1Queens Park Rangers — Coventry City
Liga Adelante1:2Alaves — Celta

Verpakovskis

Championship0:2Derby County — Queens Park Rangers

Perepļotkins - Gorkšs

 
Premier League1:0Hamilton — Inverness

Mihadjuks

 
Liga Adelante2:0Celta — Sevilla Atletico

Verpakovskis

 
 1:0Real Murcia — Celta

Verpakovskis

 
Premier League3:2Hearts of Midlothian — Inverness

Mihadjuks

 
Liga Adelante2:0Xerez — Celta

Verpakovskis

Championship2009. gada 27. jan, 21:45Birmingham City — Derby County
 0:3Blackpool — Queens Park Rangers

Gorkšs

 2009. gada 31. jan, 17:00Derby County — Coventry City

Perepļotkins

 0:0Queens Park Rangers — Reading

Gorkšs

Liga Adelante2:2Girona — Celta

Verpakovskis

 
Premier League0:0Inverness — Celtic

Mihadjuks

Championship2:2Nottingham Forest — Queens Park Rangers

Gorkšs

Liga Adelante1:2Celta — Castellon

Verpakovskis

Premier League1:1Dundee Utd — Inverness

Mihadjuks

Liga Adelante1:1Gimnastic — Celta

Verpakovskis

 
Premier League2:0Inverness — Hibernian

Mihadjuks

Championship1:3Queens Park Rangers — Ipswich

Gorkšs

Liga Adelante1:2Celta — Eibar

Verpakovskis

 
Azerbaidžānas kauss, 1/4 fināls2:0İnter Baku — Simurq Zaqatala

Rubins

 
 1:1Qäbälä — Olimpik Baku

Doroševs

 
NB I2009. gada 25. feb, 18:00Zalaegerszegi TE — VSC Debreceni

Atlikta sakarā ar sliktiem laikapstākļiem

 
Championship0:0Cardiff City — Queens Park Rangers

Gorkšs

 
Premier League1:1Met. Donetsk — Kryvbas

A.Silagailis

 
Vyscha Liga2009. gada 28. feb, 14:00Belasitsa — CSKA Sofia

Morozs
Spēle atlikta sakarā ar sliktiem laikapstākļiem

 
Championship2:1Barnsley — Queens Park Rangers

Gorkšs

Premier League1:2Inverness — FC Motherwell

Mihadjuks

Premier league0:1İnter Baku — FK Baku

Rubins

 
NB I2009. gada 28. feb, 18:00Kecskemeti — Zalaegerszegi TE

Rudņevs
Atlikta sakarā ar sliktiem laikapstākļiem

 
Vyscha Liga2009. gada 1. mar, 13:00Cherno More Varna — Pirin 1922

Pihockis
Spēle atlikta sakarā ar sliktiem laikapstākļiem

 
Lega Pro 21:1Ivrea Calcio — Rodengo Saiano

Gauračs

 
Premier league0:0Neftchi Baku PFC — Qäbälä

Doroševs

 
Liga Adelante3:0Tenerife — Celta

Verpakovskis

Championship2:1Plymouth Argyle — Watford

Cauņa

 0:1Queens Park Rangers — Norwich

Gorkšs

Bulgārijas kauss, 1/4 fināls4:6CSKA Sofia — Pirin 1922

Morozs

Premier League0:1Rangers — Inverness

Mihadjuks

Orange Ekstraklasa2:2Gornik — Arka Gdynia

Smirnovs

Premier Division0:3St. Patricks — Galway United

Freimanis

Vyscha Liga0:3Pfc Belasitsa Petrich — CSKA Sofia

Morozs

Championship0:0Queens Park Rangers — Sheffield United

Gorkšs

 2:3Charlton Athletic — Watford

Cauņa

Premier League0:2Kryvbas — Chernomorets Odessa

A.Silagailis

 
Premier league0:1Qäbälä — İnter Baku

Doroševs - Rubins

 
Tennents Scottish FA Cup0:1Inverness — Falkirk
NB I2:1Zalaegerszegi TE — REAC

Rudņevs

Liga Adelante0:1Celta — Huesca

Verpakovskis

 
Premier Division1:1Sligo Rovers — Cork City

Mežeckis, Silagailis

Lega Pro 21:1Rodengo Saiano — Montichiari

Gauračs

 
Vyscha Liga1:0Cherno More Varna — Pirin Blagoevgrad

Pihockis

Championship2:0Doncaster — Queens Park Rangers

Gorkšs

 2:1Watford — Nottingham Forest

Cauņa

Azerbaidžānas kauss, 1/4 fināls0:1Olimpik Baku — Qäbälä

Doroševs

 
 2:1Simurq Zaqatala — İnter Baku

Rubins

 
Premier Division0:1Cork City — St. Patricks

Mežeckis, Silagailis - Freimanis

Premier league2:1İnter Baku — Simurq Zaqatala

Rubins, Koļesņičenko

 
Vyscha Liga3:0CSKA Sofia — Pfc Sliven

Morozs

Premier League3:0Karpaty Lviv — Kryvbas

A.Silagailis

Championship0:0Southampton — Queens Park Rangers

Gorkšs

 2:2Watford — Sheffield Wednesday

Cauņa

Premier League2:1Inverness — Kilmarnock

Mihadjuks

Liga Adelante2:2Celta — Elche

Verpakovskis

Vyscha Liga0:2Vihren Sandanski — Cherno More Varna

Pihockis

 
Premier league0:0Karabakh Agdam — Qäbälä

Doroševs

 
Lega Pro 21:0Rodengo Saiano — FC Sudtirol Bolzano

Gauračs

 
Orange Ekstraklasa2009. gada 15. mar, 15:45Gornik — Lech Poznan

Smirnovs

 
Gambrinus Liga2009. gada 15. mar, 21:00Fk Jablonec — Slavia Praha

Romanovs

NB I1:2Kaposvar — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

Orange Ekstraklasa0:0Legia Warszaw — Gornik

Smirnovs

 
Premier Division2:1Derry City — Cork City

Mežeckis, Silagailis

 
Premier League0:1PFC Turan — İnter Baku 
Vyscha Liga0:2Spartak Varna — CSKA Sofia

Morozs

NB I1:1Zalaegerszegi TE — Honved

Rudņevs

Championship2:1Queens Park Rangers — Bristol City

Gorkšs

 0:0Ipswich — Watford

Cauņa

Premier League4:0Falkirk — Inverness

Mihadjuks

Vyscha Liga0:0Chernomorets — Cherno More Varna

Pihockis

Premier Division0:1Sligo Rovers — St. Patricks

Freimanis

Premier League0:1Kharkiv — Kryvbas

A.Silagailis

Gambrinus Liga1:0Slavia Praha — Tescoma Zlin

Romanovs

Premier League3:0Qäbälä — FK Karvan 
Liga Adelante2:2Alicante — Celta

Verpakovskis

 
Premier Division2:1Cork City — Bray Wanderers

Silagailis, Mežeckis

 
 2:0St. Patricks — Dundalk

Freimanis

 
Liga Adelante0:0Celta — Albacete

Verpakovskis

 
Lega Pro 21:1FC Canavese — Rodengo Saiano

Gauračs

 
Orange Ekstraklasa1:0Piast Gliwice — Gornik

Smirnovs

Premier Division0:1Bohemians Dublin — Cork City

Silagailis, Mežeckis

 2:1Bray Wanderers — St. Patricks

Freimanis

Premier League2:0İnter Baku — FK Salyan

Rubins, Koļesņičenko

 
 0:1FK Bakili Baku — Qäbälä

Doroševs

 
 1:1Shakhtyor Soligorsk — Naftan Novopolotsk

Pavlovs

 
Vyscha Liga0:0Cherno More Varna — Levski Sofia

Pihockis

Championship0:0Queens Park Rangers — Crystal Palace

Gorkšs

 1:2Doncaster — Watford

Cauņa

Premier League2:1Inverness — St Mirren

Mihadjuks

 2:1Kryvbas — Zorya Lugansk

A.Silagailis

NB I0:2MTK Budapest — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

Lega Pro 22:0Rodengo Saiano — Valenzana Calcio

Gauračs

 
Liga Adelante2:1Salamanca — Celta

Verpakovskis

Vyscha Liga2:1CSKA Sofia — Slavia Sofia

Morozs

Gambrinus Liga1:0Sigma Olomouc — Slavia Praha

Romanovs

Championship2:2Watford — Southampton 
Premier Division1:0Cork City — Drogheda United

Mežeckis, Silagailis

 
 0:3St. Patricks — Derry City

Freimanis

 
Čehijas kauss 1/4 fināls0:0Slavia Praha — Zlin

Romanovs

 
Baltkrievijas kauss 1/2 fināls1:1Neman Grodno — Shakhtyor Soligorsk

Pavlovs

 
Orange Ekstraklasa1:1Slask Wroclaw — Gornik

Smirnovs

 
Premier Division1:1Shamrock Rovers — Cork City

Silagailis, Mežeckis

Vyscha Liga0:1Minior Pernik — CSKA Sofia

Morozs

Premier League0:1Tavria — Kryvbas

A.Silagailis

Lega Pro 21:1Polisportiva Alghero — Rodengo Saiano

Gauračs

 
Championship1:0Burnley — Queens Park Rangers

Gorkšs

 1:1Watford — Barnsley

Cauņa

Premier League1:0Aberdeen — Inverness

Mihadjuks

Premier Division3:0Bohemians Dublin — St. Patricks

Freimanis

Premier League1:1Qäbälä — Olimpik Baku

Doroševs

 
 0:3MOIK Baku — İnter Baku

Rubins, Koļesņičenko

 
NB I2009. gada 12. apr, 18:30Zalaegerszegi TE — Diosgyör

Rudņevs

Liga Adelante1:0Celta — Cordoba

Verpakovskis

Premier League1:1Dinamo Brest — Shakhtyor Soligorsk

Pavlovs

 
Vyscha Liga2:1Cherno More Varna — Lok Plovdiv

Pihockis

 
Championship3:2Queens Park Rangers — Sheffield Wednesday

Gorkšs

Gambrinus Liga2009. gada 13. apr, 18:15Slavia Praha — Sparta Prague

Romanovs

 
Premier Division1:2Dundalk — Cork City

Mežeckis, Silagailis

 2:1St. Patricks — Drogheda United

Freimanis

Vyscha Liga3:2Lok Sofia — Cherno More Varna

Pihockis

Premier League2:1Qäbälä — Standard Baku

Doroševs

 
1:0Soligorsk Shakhter — MTZ-RIPO

Pavlovs

 
Championship1:0Wolverhampton — Queens Park Rangers

Gorkšs

Premier League1:1Inverness — Hamilton

Mihadjuks

0:1Watford — Birmingham
Vyscha Liga4:1CSKA Sofia — Pirin 1922

Morozs

Liga Adelante4:1Rayo Vallecano — Celta

Verpakovskis

NB I1:1Paksi SE — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

Lega Pro 21:2Rodengo Saiano — US Itala San Marco

Gauračs

 
Orange Ekstraklasa2:0Gornik — Polonia Bytom

Smirnovs

 
Premier League2:1Kryvbas — Dynamo Kiev

A.Silagailis

 2:2İnter Baku — Neftchi Baku

Koļesņičenko, Rubins

 
Gambrinus Liga2:1Kladno — Slavia Praha

Romanovs

Baltkrievijas kauss 1/2 fināls2:1Shakhtyor Soligorsk — Neman Grodno

Pavlovs

 
Premier League1:0FK Lviv — Kryvbas

A.Silagailis

 
Orange Ekstraklasa3:1Wisla Krakow — Gornik

Smirnovs

 
Premier Division1:0Cork City — Galway United

Mežeckis, Silagailis

Premier League2:2İnter Baku — Khazar Lenkoran

Rubins, Koļesņičenko

 
Championship0:0Queens Park Rangers — Plymouth Argyle

Gorkšs

 2:3Coventry City — Watford

Cauņa

NB I3:1Zalaegerszegi TE — Vasas Budapest

Rudņevs

 
Premier Division2:0Shamrock Rovers — St. Patricks

Freimanis

Lega Pro 21:0Olbia Calcio — Rodengo Saiano

Gauračs

 
Premier League0:1Shakhtyor Soligorsk — Torpedo Zhodino

Pavlovs

 
 0:1Qäbälä — FK Baku

Doroševs

 
Liga Adelante2:2Celta — Levante

Verpakovskis

Gambrinus Liga3:3Slavia Praha — Mladá Boleslav

Romanovs

Azerbaidžānas kauss, 1/2 fināls5:0İnter Baku — Qäbälä

Rubins, Koļesņičenko - Doroševs

 
NB I2:7Zalaegerszegi TE — Györi ETO

Rudņevs

 
Premier Division1:0Cork City — Sligo Rovers

Silagailis, Mežeckis

 
NB I1:1Fehérvár FC — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

 
Premier League1:2Saint Mirren FC — Inverness

Mihadjuks

 
 1:1Shakhtyor Soligorsk — FC Gomel

Pavlovs

 
Liga Adelante2:2Real Sociedad — Celta

Verpakovskis

 
Premier League0:1Kryvbas — Shakhtar Donetsk

A.Silagailis

 
Championship2:1Preston North End — Queens Park Rangers

Gorkšs

 3:1Watford — Derby County

Cauņa

Lega Pro 21:0Rodengo Saiano — AC Sambonifacese

Gauračs

 
Orange Ekstraklasa2:0Gornik — Lechia Gdansk

Smirnovs

 
Premier League1:2Khazar Lenkoran — Qäbälä

Doroševs

 
 1:1Karabakh Agdam — İnter Baku

Koļesņičenko, Rubins

 
Gambrinus Liga1:0Brno — Slavia Praha

Romanovs

Vyscha Liga3:0CSKA Sofia — Lokomotiv Mezdra

Morozs

 
Azerbaidžānas kauss, 1/2 fināls2:0Qäbälä — İnter Baku

Doroševs - Rubins, Koļesņičenko

 
Premier League1:0Dnepr Mogilev — Shakhtyor Soligorsk

Pavlovs

 
Vyscha Liga2009. gada 8. mai, 16:00Cherno More Varna — Belasitsa

Pihockis

 
Premier League2:0Illichivec Mariupol — Kryvbas

A.Silagailis

 
 4:0İnter Baku — Karvan Yevlakh

Rubins, Koļesņičenko

 
Gambrinus Liga2009. gada 9. mai, 18:00Slavia Praha — C. Budejovice

Romanovs

 
Vyscha Liga2009. gada 9. mai, 18:00Chernomorets — CSKA Sofia

Morozs

 
Liga Adelante0:1Celta — Las Palmas

Verpakovskis

 
Premier Division0:3St Patricks Athletic — Cork City

Silagailis, Mežeckis

 
Premier League1:1Inverness — Hamilton Academicals FC

Mihadjuks

 
Lega Pro 21:0AC Carpenedolo — Rodengo Saiano

Gauračs

 
Orange Ekstraklasa2:0LKS Lodz — Gornik

Smirnovs

 
Premier League0:5Shakhtyor Soligorsk — FC Minsk

Pavlovs

 
 2009. gada 10. mai, 17:00Simurq Zaqatala — Qäbälä

Doroševs

 
 1:0Simurq — Qäbälä

P.Doroševs

 
 2:2Motherwell FC — Inverness

Mihadjuks

 
NB I2:1Újpest FC — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

 
Premier Division1:0Cork City — Derry City

Silagailis, Mežeckis

 
Premier League1:0Kilmarnock FC — Inverness 
 0:1Kryvbas — FC Dnipro

A.Silagailis

 
Orange Ekstraklasa2:0Gornik — Odra Wodzislaw

Smirnovs

 
Premier League2:2FC Smorgon — Shakhtyor Soligorsk

Pavlovs

 
Vyscha Liga1:0Cherno More Varna — CSKA Sofia

Pihockis-Morozs

 
Liga Adelante3:0Zaragoza — Celta

Verpakovskis

 
Lega Pro 21:0Rodengo Saiano — AS Pizzighettone

Gauračs

 
Premier League0:1Qäbälä — PFC Turan Tovuz

Doroševs

 
 1:5Bakili Baku — İnter Baku

Rubins, Koļesņičenko

 
Liga I3:1Dinamo Bucuresti — Timisoara

Koļinko

 
Gambrinus Liga1:3Viktoria Zizkov — Slavia Praha

Romanovs

Premier Division0:1Dundalk — St. Patricks

Freimanis

 
 0:2Bray Wanderers — Cork City

Silagailis, Mežeckis

 
Premier League0:1Inverness — Falkirk

Mihadjuks

Gambrinus Liga0:1FK Teplice — Slavia Praha

Romanovs

 
Premier League1:0Metalist Kharkiv — Kryvbas

A.Silagailis

 
 1:1Shakhtyor Soligorsk — Dinamo Minsk

Pavlovs

 
Vyscha Liga0:1Spartak Varna — Cherno More Varna

Pihockis

 1:0CSKA Sofia — Lok Sofia

Morozs

 
Orange Ekstraklasa0:0Cracovia Krakow — Gornik

Smirnovs

Liga Adelante2:2Celta — Real Murcia

Verpakovskis

NB I5:3Zalaegerszegi TE — BFC Siofok

Rudņevs

 
Liga I1:0Unirea Urziceni — Dinamo Bucuresti 
Premier League0:2Kryvbas — Vorskla

A.Silagailis

 
 2:3BATE Borisov — Shakhtyor Soligorsk

Pavlovs

 
Premier Division1:1St. Patricks — Bray Wanderers

Freimanis

 0:1Cork City — Bohemians

Silagailis, Mežeckis

Gambrinus Liga2:2Slavia Praha — Slovan Liberec

Romanovs

Orange Ekstraklasa0:1Gornik — Polonia Warszaw

Smirnovs

NB I1:2VSC Haladas — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

 
Liga Adelante2:2Hercules — Celta

Verpakovskis

Lega Pro 2 play-off1:1Rodengo Saiano — Como 
Vyscha Liga1:0Liteks Lovetch — CSKA Sofia

Morozs

 2:0Cherno More Varna — Slavia Sofia

Pihockis

Baltkrievijas kauss2:1Naftan Novopolotsk — Shakhtyor Soligorsk

Pavlovs

 
Liga I0:2Dinamo Bucuresti — Brasov

Koļinko

 
Premier Division2:1Drogheda United — Cork City

Silagailis, Mežeckis

 1:0Derry City — St. Patricks

Freimanis

 0:0Cork City — Shamrock Rovers

Silagailis, Mežeckis

 3:1St. Patricks — Bohemians

Freimanis

Liga Adelante2:1Celta — CD Alaves

Verpakovskis

FAI Cup2:2Cork City — Sligo Rovers

Silagailis, Mežeckis

 0:1Limerick FC — St. Patricks

Freimanis

Vyscha Liga2:1CSKA Sofia — Lokomotiv Mezdra

Morozs

 2:2FK Minyor 1919 Pernik — Cherno More Varna
Liga Adelante0:0Sevilla Atletico — Celta

Verpakovskis (nespēlēs)

Premier Division1:0Drogheda United — St. Patricks

Freimanis

 1:2Cork City — Dundalk

Silagailis,Mežeckis

Liga Adelante1:1Celta — Xerez

Verpakovskis (nespēlēs)

Premier League2:0Shakhtyor Soligorsk — Neman Grodno

Pavlovs

Premier Division0:2Galway United — Cork City

Silagailis, Mežeckis

 1:2St. Patricks — Shamrock Rovers

Freimanis

 0:1Cork City — St. Patricks

Silagailis, Mežeckis - Freimanis

 1:2St. Patricks — Galway United

Freimanis

Super League1:1AC Bellinzone — NE Xamax

A.Kostjuks

Premier Division2009. gada 12. jūl, 22:00Sligo Rovers — Cork City

Silagailis,Mežeckis

Super League3:0NE Xamax — FC Zurich

A.Kostjuks

Premier League3:0Shakhtar Donetsk — Kryvbas

A.Silagailis

Super League3:1Grasshopper — Sion

Vaņins

 3:1Sion — Luzern

Vaņins

 1:1St. Gallen — NE Xamax

A.Kostjuks

Czech Liga1:1Slavia Praha — Mladá Boleslav

Romanovs

NB I2:1Zalaegerszegi TE — Paksi SE

Rudņevs

 
Super League1:2Sion — Basel

Vaņins

Premier League2:1Metalurh Zaporizhya — Kryvbas

A.Silagailis

Premier Division1:1Derry City — Cork City

Silagailis,Mežeckis

 2:0Sligo Rovers — St. Patricks

Freimanis

Ekstraklasa2:1Lechia Gdansk — Arka Gdynia

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier Division1:0Cork City — Bray Wanderers

Silagailis, Mežeckis

11.60-3.3525.85
NB I4:1Ferencváros — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

 
Super League1:3NE Xamax — Sion

A.Kostjuks (NE Xamax)
Sion (Vaņins)

NB I2:0DVSC — Lombard Papa

Žuļevs

 
Premier League1:3Kryvbas — Dynamo Kyiv

A.Silagailis

112.00-5.2521.20
Czech Liga2:0Brno — Slavia Praha

D.Romanovs

12.85-3.0022.35
Premier Division1:0St. Patricks — Dundalk

Freimanis

Vienīgos vārtus 74.min guva (G. O'Connor )

12.65-3.0522.60
League Cup0:1Lombard Papa — Kaposvari Rakoczi FC

Žuļevs

 
Ekstraklasa2:6Cracovia Kraków — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier Division1:0Bohemians — Cork City

Silagailis,Mežeckis

Championship1:1Queens Park Rangers — Blackpool

K.Gorkšs

First Division0:1Dunfermline Athletic — Inverness

N.Bulvītis

Super League1:1Sion — Aarau

A.Vaņins

Premier League3:1Tavriya Simferopol — Kryvbas

A.Silagailis

NB I0:1Lombard Papa — Fehérvár

Žuļevs

 
 0:3Zalaegerszegi TE — Kaposvari Rakoczi FC

Rudņevs

 
Super League2:1Luzern — NE Xamax

A.Kostjuks

Baltkrievijas Kauss0:5Neman Mosty — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
Czech Liga3:1Slavia Praha — Bohemians

D.Romanovs

League Cup0:5Exeter City — Queens Park Rangers

K.Gorkšs, E.Putniņš

 
Premier League0:2St. Patricks — Bohemians

G.Freimanis

 0:0Cork City — Shamrock Rovers

Silagailis,Mežeckis

Championship1:1Plymouth Argyle — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

First Division0:0Inverness — Ayr United

N.Bulvītis, dzeltenā kartīte

A PFG3:0CSKA Sofia — Beroe

Morozs

Super League3:3Sion — Zurich
Czech Liga0:1Ceské Budejovice — Slavia Praha

D.Romanovs

NB I1:0MTK Boedapest — Zalaegerszegi TE

Rudņevs

 
Super League0:4Aarau — NE Xamax

A.Kostjuks

Premier League1:1Shakhtyor Soligorsk — Dinamo Brest

P.Davidovs

 
NB I0:3Újpesti TE — Lombard Papa

Žuļevs

 
Ekstraklasa0:2Lechia Gdansk — Odra Wodzislaw

I.Lukjanovs, S.Kožans

Championship1:0Bristol City — Queens Park Rangers

K.Gorkšs, E.Putniņš

League Cup4:1Györi ETO — Lombard Papa

Žuļevs

 
 3:1Zalaegerszegi TE — Paksi SE

Rudņevs

 
Supreme League1:0Khazar Lankaran — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Premier League0:1Drogheda United — Cork City

Silagailis,Mežeckis

3. Ligy2:0Ceská Lípa — Slovan Liberec II

Uvarenko

 
Championship1:1Queens Park Rangers — Nottingham Forest

K.Gorkšs, E.Putniņš

First Division2:2Dundee — Inverness

N.Bulvītis

Premier League2:3Kryvbas — Chornomorets Odessa
Super League0:3Ergotelis Heraklion — Panathinaikos Athens

Verpakovskis

Ekstraklasa0:2Polonia Warszawa — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

NB I2009. gada 22. aug, 21:00Zalaegerszegi TE — Debreceni VSC

Rudņevs

Spēle atlikta!

 
 1:0Lombard Papa — Györi ETO

Žuļevs

 
Supreme League0:0Simurq — Mughan

G.Soloņicins

 
A Lyga0:1Teledema Kaunas — Tauras

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
A PFG0:2Sportist Svoge — CSKA Sofia

Morozs

Super League3:1Young Boys — Sion

A.Vaņins

 2:2NE Xamax — Basel

A.Kostjuks

Premier League1:2MTZ RIPO Minsk — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
Czech Liga1:1Teplice — Slavia Praha

D.Romanovs

Premier League1:0Derry City — St. Patricks

G.Freimanis

League Cup1:0Kaposvári Rákóczi — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
 2:2Lombard Papa — Fehérvár

Žuļevs

 
 2:1Queens Park Rangers — Accrington Stanley

K.Gorkšs, E.Putniņš

 4:0Inverness — Albion Rovers

N.Bulvītis

Supreme League2009. gada 28. augStandard — Simurq

G.Soloņicins

Spēle atcelta!

 
NB I1:2Fehérvár — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Supreme League2009. gada 29. augQäbälä — Neftchi

Doroševs
Spēle atcelta!

 
Super League1:1Panionios — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Championship0:1Scunthorpe United — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

First Division1:3Inverness — Ross County

N.Bulvītis

Ekstraklasa1:1Lechia Gdansk — Slask Wroclaw

I.Lukjanovs, S.Kožans

A Lyga2:0Tauras — Banga Gargzdai

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
Premier League0:2Kryvbas — Illychivets Mariupol

A.Silagailis

Irish Setanta Cup1:0Cork City — Cliftonville

Silagailis,Mežeckis

 
NB I2:0Lombard Papa — Kecskeméti TE

Žuļevs

 
Supreme League2009. gada 30. augİnter Baku — Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins
Spēle atcelta!

 
3. Ligy2:2Slovan Liberec II — Spartak Sezimovo Ústí

Uvarenko

 
Premier League2:1Shakhtyor Soligorsk — Torpedo Zhodino

P.Davidovs

 
Super League3:1Sion — Bellinzona

A.Vaņins

A PFG4:0CSKA Sofia — Lokomotiv Mezdra

Morozs

Premier League1:0St. Patricks — Drogheda United

G.Freimanis

 3:0Slavia Praha — Slovácko

D.Romanovs

 
Super League1:3Grasshopper — NE Xamax

A.Kostjuks

Pohar CMFS2:4Arsenal Ceská Lípa — Slavia Praha

D.Romanovs

Premier League1:0Shamrock Rovers — St. Patricks

G.Freimanis

 4:2Cork City — Galway United

Silagailis,Mežeckis

A Lyga0:3Kruoja Pakruojis — Tauras

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
3. Ligy2:1Králuv Dvur — Slovan Liberec

Uvarenko

 
NB I1:4Zalaegerszegi TE — Újpest

A.Rudņevs

 
Supreme League4:1Karvan — Qäbälä

P.Doroševs

 
A PFG0:0Pirin Blagoevgrad — CSKA Sofia

V.Morozs

Championship1:1Queens Park Rangers — Peterborough United

K.Gorkšs

First Division0:3Greenock Morton — Inverness CT

N.Bulvītis

Supreme League1:2Baku — Simurq

G.Soloņicins

 
Super League1:1St. Gallen — Sion

A.Vaņins

Cup2:1Volyn Lutsk — Kryvbas

A.Silagailis

 
NB I2:1Lombard Papa — Diósgyöri VTK

Žuļevs

 
Czech Liga1:1Slovan Liberec — Slavia Praha

D.Romanovs

Premier League1:0Dundalk — Cork City

Silagailis,Mežeckis

FAI Cup1:1Waterford United — St. Patricks

G.Freimanis

 
3.Ligy1:1Slovan Liberec — Lokomotiva Praha

Uvarenko

 
Premier League2:1FC Gomel — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
 1:1Ajax Cape Town — Wits University

D.Ivanovs

 
Super League3:0NE Xamax — Young Boys

A.Kostjuks

Supreme League2:2İnter Baku — Olimpik

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Ekstraklasa0:1Lechia Gdansk — Wisla Kraków

I.Lukjanovs, S.Kožans

Super League1:0Ergotelis Heraklion — Xanthi

M.Verpakovskis

A Lyga0:1Tauras — Siauliai

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
FAI Cup0:2St. Patricks — Waterford

G.Freimanis

ChampionshipSpēle atcelta!Queens Park Rangers — Crystal Palace

K.Gorkšs

3.Ligy3:1Slavia Praha II — Slovan Liberec II

Uvarenko

 
Premier League0:1AmaZulu — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
NB I1:1Györi ETO — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Premier League2:1Galway United — St. Patricks

G.Freimanis

Ekstraklasa2:0Legia Warszawa — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Supreme League0:1Turan Tovuz — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
 1:1Qäbälä — Khazar Lankaran

P.Doroševs

 
Premier League1:2Shakhtyor Soligorsk — Dnepr Mogilev

P.Davidovs

 
3.Ligy1:2Buldoci Karlovy Vary — Slovan Liberec II

Uvarenko

 
Championship0:2Cardiff City — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

First Division1:1Airdrie United — Inverness CT

N.Bulvītis

Irish Setanta Cup2:2Sligo Rovers — Cork City

Silagailis

 
NB I4:1Lombard Papa — Vasas

Žuļevs

 
Premier League0:0Vorskla Poltava — Kryvbas

A.Silagailis

 
Supreme League1:0Simurq — Karabakh

G.Soloņicins

 
Super League2:2Levadiakos — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

 
A Lyga0:0Suduva Marijampole — Tauras

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
A PFG2:0CSKA Sofia — Levski Sofia

V.Morozs

Czech Liga3:1Slavia Praha — Baník Ostrava

D.Romanovs

League Cup1:1Fehérvár — Zalaegerszegi TE 
 3:2Motherwell — Inverness CT

N.Bulvītis

Setanta Sports Cup1:1Derry City — St. Patricks

G.Freimanis

Premier League1:1FC Minsk — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
League Cup0:2Lombard Papa — Paksi SE

Žuļevs

 
Premier League1:1Ajax Cape Town — Maritzburg United

D.Ivanovs

 
League Cup1:0Chelsea — Queens Park Rangers
Super League1:2Luzern — Sion

A.Vaņins

 4:1NE Xamax — Bellinzona

A.Kostjuks

Ekstraklasa1:0Lechia Gdansk — Zaglebie Lubin

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier League1:1St. Patricks — Cork City

G.Freimanis
Silagailis,Mežeckis

Premyer Liqasi3:2İnter Baku — Qäbälä

Ģ.Karlsons, A.Rubins - P.Doroševs

Ģ.Karlsons - vārti 90.min

 
Premier League0:1Kryvbas — Metalurh Donetsk

A.Silagailis

 
A PFG1:2Montana — CSKA Sofia

V.Morozs

League Cup5:2Queens Park Rangers — Barnsley

K.Gorkšs

 2:3Inverness CT — Partick Thistle

N.Bulvītis

NB I1:3Honvéd — Lombard Papa

Žuļevs

 
 3:2Zalaegerszegi TE — Kecskeméti TE

A.Rudņevs

 
Czech Liga1:1Bohemians 1905 — Slavia Praha

D.Romanovs

Premier League1:2Mamelodi Sundowns — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
3.Ligy1:1Slovan Liberec II — Sokol Ovcáry

Uvarenko

 
Premyer Liqasi0:1Neftchi — Simurq

G.Soloņicins

 
A Lyga0:0Tauras — Vetra Vilnius

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
Super League4:0Ergotelis Heraklion — Panthrakikos

M.Verpakovskis

Premier League2:0Shakhtyor Soligorsk — FC Smorgon

P.Davidovs

 
Super League2:3Sion — Grasshopper

A.Vaņins

 1:2Zurich — NE Xamax

A.Kostjuks

Premier League0:1Bray Wanderers — St. Patricks

G.Freimanis

Puchar Polski1:3Nielba Wagrowiec — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier League0:0Cork City — Sligo Rovers

Silagailis,Mežeckis

Magyar Kupa0:1Pécsi MFC — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Premier League0:1Platinum Stars — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Championship1:1Newcastle United — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

 2:0Swansea City — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Super League4:2NE Xamax — St. Gallen

A.Kostjuks

NB I1:3Lombard Papa — Szombathelyi Haladás

V.Žuļevs

 
Ekstraklasa1:1Polonia Bytom — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier League0:1Dinamo Minsk — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
 0:3Ajax Cape Town — Kaizer Chiefs

D.Ivanovs

 
3.Ligy0:2Slovan Varnsdorf — Slovan Liberec II

Uvarenko

 
Super League5:0Basel — Sion

A.Vaņins

A Lyga1:0Ekranas Panevezys — Tauras

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
A PFG1:0CSKA Sofia — Sliven

V.Morozs

Super League2:4Asteras Tripolis — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Czech Liga0:1Slavia Praha — Sparta Praha

D.Romanovs

Premier League0:2St. Patricks — Sligo Rovers

G.Freimanis

 2:0Cork City — Derry City

Silagailis,Mežeckis

Pohar CMFS4:5Buldoci Karlovy Vary — Slavia Praha

D.Romanovs

Pamatlaika rezultāts - 1:1
Pēcspēles soda sitieni - 4:5

Premier League0:0Dundalk — St. Patricks

G.Freimanis

 3:2Bray Wanderers — Cork City

Silagailis,Mežeckis

First Division1:3Inverness CT — Queen of the South

N.Bulvītis

3.Ligy1:0Slovan Liberec II — Viktoria Zizkov II

Uvarenko

 
First Division0:1Raith Rovers — Inverness CT

Bulvītis

12.35-3.4022.60
NB I3:0Zalaegerszegi TE — Lombard Papa

A.Rudņevs (ZTE)
V.Žuļevs (Lombard Papa)

 
Ekstraklasa1:0Ruch Chorzów — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier League0:2Cork City — Bohemians

Silagailis, Mežeckis

 2:0St. Patricks — Bray Wanderers

G.Freimanis

Premyer Liqasi2:1Qäbälä — Olimpik

P.Doroševs

 
A PFG0:1Botev Plovdiv — CSKA Sofia

V.Morozs

Premier League4:0Kryvbas — Zorya Luhansk

A.Silagailis

Super League0:0Ergotelis Heraklion — Aris

M.Verpakovskis

Championship4:0Queens Park Rangers — Preston North End

K.Gorkšs

First Division1:1Inverness CT — Dunfermline Athletic

Bulvītis

Premyer Liqasi2:0Simurq — Karvan

G.Soloņicins

 
Schweizer Pokal2:1NE Xamax — FC Serrierr

A.Kostjuks

3.Ligy2:1Slavoj Vyšehrad — Slovan Liberec II

Uvarenko

 
Premyer Liqasi1:6Mughan — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
A Lyga3:0Tauras — Teledema Kaunas

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
Premier League0:1Shakhtyor Soligorsk — BATE Borisov

P.Davidovs

 
Schweizer Pokal2:1Thun — Sion

A.Vaņins

Premier League1:0Ajax Cape Town — Bloemfontein Celtic

D.Ivanovs

 
Czech Liga0:2Kladno — Slavia Praha

D.Romanovs

Premyer Liqasi1:2Standard — Simurq

G.Soloņicins

 
Championship4:1Queens Park Rangers — Reading

K.Gorkšs

3:1Bohemians — St. Patricks

G.Freimanis

Premier League1:2Shamrock Rovers — Cork City

Silagailis, Mežeckis

Premyer Liqasi1:0Qäbälä — Neftchi

P.Doroševs

 
 1:0İnter Baku — Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
NB I0:1Honvéd — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Premier League0:2St. Patricks — Derry City

G.Freimanis

 0:0Cork City — Drogheda United

Silagailis,Mežeckis

 2:1Arsenal Kyiv — Kryvbas

A.Silagailis

 2:1Neman Grodno — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
Premyer Liqasi3:0Khazar Lankaran — Simurq

G.Soloņicins

 
First Division1:5Ayr United — Inverness CT

N.Bulvītis

NB I5:1Lombard Papa — Nyíregyháza Spartacus

V.Žuļevs

Super League2:1Olympiakos Piraeus — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Championship2:4Derby County — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

MTN8 Cup final0:6Ajax Cape Town — Golden Arrows

D.Ivanovs

 
3.Ligy1:0Slovan Liberec II — Jablonec II

Uvarenko

 
A Lyga1:0Tauras — Banga Gargzdai

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
Premyer Liqasi4:2İnter Baku — Standard

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Super League1:0Sion — NE Xamax

A.Vaņins (Sion)
A.Kostjuks (NE Xamax)

Ekstraklasa0:0Lechia Gdansk — Lech Poznan

I.Lukjanovs, S.Kožans

A PFG0:3CSKA Sofia — Minyor Pernik

V.Morozs

Czech Liga1:2Slavia Praha — Sigma Olomouc

D.Romanovs

Cup2:2Pierikos — Ergotelis Heraklion

Rezultāts pēc soda sitieniem - 4:2

Magyar Kupa1:1Zalaegerszegi TE — Szombathelyi Haladás

A.Rudņevs

 
Premier League2:0Ajax Cape Town — Moroka Swallows

D.Ivanovs

 
Super League0:0Aarau — Sion

A.Vaņins

 1:1NE Xamax — Luzern

A.Kostjuks

Ekstraklasa0:2Piast Gliwice — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Championship1:2Queens Park Rangers — Leicester City

K.Gorkšs

Premier League1:2Drogheda United — St. Patricks

G.Freimanis

 2:1Cork City — Dundalk

Silagailis, Mežeckis

3.Ligy4:2Motorlet Praha — Slovan Liberec II

Uvarenko

 
Premyer Liqasi0:2Qäbälä — Baku

P.Doroševs

 
A Lyga1:1Tauras — Kruoja Pakruojis

Semjonovs, Žavoronkovs, Vaitkus

 
Premyer Liqasi1:1Simurq — İnter Baku

G.Soloņicins (Simurq)
Ģ.Karlsons, A.Rubins (Inter Baku)

 
Czech Liga1:0Pribram — Slavia Praha

D.Romanovs

First Division4:1Inverness CT — Greenock Morton

N.Bulvītis

NB I3:0Zalaegerszegi TE — Szombathelyi Haladás

A.Rudņevs

 
 2:2Paksi SE — Lombard Papa

V.Žuļevs

 
Super League1:1Zurich — Sion

A.Vaņins

Premier League3:0Shakhtyor Soligorsk — FC Vitebsk

P.Davidovs

 
 3:2Kryvbas — Obolon Kyiv

A.Silagailis

 
 0:0Ajax Cape Town — Golden Arrows

D.Ivanovs

 
Super League2:2Ergotelis Heraklion — AEK

M.Verpakovskis

 3:3NE Xamax — Aarau

A.Kostjuks

A PFG2:0Lovech — CSKA Sofia

V.Morozs

Championship1:1Queens Park Rangers — Crystal Palace

K.Gorkšs

Cup2:0Simurq — FK Ganja

G.Soloņicins

 
 4:0İnter Baku — Karvan

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
 2:0Olimpik — Qäbälä

P.Doroševs

 
League Cup4:2Zalaegerszegi TE — Lombard Papa

A.Rudņevs (ZTE)
V.Žuļevs (Papa)

 
Premier League0:1Jomo Cosmos — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Ekstraklasa1:1Lechia Gdansk — Korona Kielce

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier League1:0St. Patricks — Shamrock Rovers

G.Freimanis

 2:2Galway United — Cork City

Silagailis, Mežeckis

Premyer Liqasi3:0Qäbälä — Mughan

P.Doroševs

 
 2:1İnter Baku — Karabakh

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
NB I4:1Zalaegerszegi TE — Vasas

A.Rudņevs

 
Championship1:2Sheffield Wednesday — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Czech Liga0:4Slovan Liberec — Sigma Olomouc

M.Uvarenko

First Division2:1Ross County — Inverness CT

N.Bulvītis

NB I0:1Lombard Papa — Ferencváros

V.Žuļevs

 
Premyer Liqasi0:3Olimpik — Simurq

G.Soloņicins

 
Premier League2:1Granit Mikashevichi — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
Super League0:0Atromitos — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Premier League1:2Mpumalanga — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Super League3:1Sion — Young Boys

A.Vaņins

Premier LeagueSpēle atlikta!Dnipro Dnipropetrovsk — Kryvbas

Spēle atlikta!

 
A PFG2:0CSKA Sofia — Slavia Sofia

V.Morozs

Czech Liga0:0Slavia Praha — Viktoria Plzen

D.Romanovs

Super League4:1Basel — NE Xamax

A.Kostjuks

Setanta CupSpēle atlikta!Cork City — Sligo Rovers

Silagailis, Mežeckis

 
Cup0:1FK Ganja — Simurq

G.Soloņicins

 
 2:3Karvan — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
 0:3Szigetszentmiklósi — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
 0:1Belshina Bobruisk — Shakhtyor Soligorsk

P.Davidovs

 
 1:0Qäbälä — Olimpik

P.Doroševs

 
Puchar Polski1:0Lechia Gdansk — Odra Wodzislaw

I.Lukjanovs, S.Kožans

Cup1:0Karviná — Slavia Praha

D.Romanovs

First Division2:0Inverness CT — Airdrie United

N.Bulvītis

Cup2:2Shakhtyor Soligorsk — Belshina Bobruisk

P.Davidovs

 
 3:1Zalaegerszegi TE — Szigetszentmiklósi

A.Rudņevs

 
Premyer Liqasi1:2Standard — Qäbälä

P.Doroševs

 
A PFG2:2Lokomotiv Sofia — CSKA Sofia

V.Morozs

 
Premyer Liqasi2:1Simurq — Turan Tovuz

G.Soloņicins

 
Championship2:0Doncaster Rovers — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

NB I0:4Nyíregyháza Spartacus — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Ekstraklasa0:2Lechia Gdansk — Belchatów

I.Lukjanovs, S.Kožans

12.65-3.1022.70
Czech Liga2:0Sparta Praha — Slovan Liberec

M.Uvarenko

 1:1Jablonec — Slavia Praha

D.Romanovs

Premier League3:0Orlando Pirates — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi2:1Neftchi — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Premier League1:2Kryvbas — Karpaty Lviv

A.Silagailis

Schweizer Pokal0:1NE Xamax — Young Boys
Challenge Cup3:2Dundee — Inverness CT

N.Bulvītis

NB I3:1Kaposvári Rákóczi — Lombard Papa

V.Žuļevs

 
Cup0:1Svilengrad — CSKA Sofia

V.Morozs

 
 3:0Paksi SE — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Premier League0:0Ajax Cape Town — Free State Stars

D.Ivanovs

 
Cup2:0Slavia Praha — Karviná

D.Romanovs

Ekstraklasa1:2Arka Gdynia — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Premier League3:0Zakarpattia Uzhhorod — Kryvbas

A.Silagailis

A PFG0:0Cherno More — CSKA Sofia

V.Morozs

 
Cup0:3Lombard Papa — Györi ETO

V.Žuļevs

 
Premyer Liqasi1:1Simurq — Qäbälä

Simurq - G.Soloņicins
Qäbälä - P.Doroševs

 
Super League0:2Iraklis — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Championship2:2Queens Park Rangers — Coventry City

K.Gorkšs

Czech Liga3:0Slovan Liberec — Mladá Boleslav

M.Uvarenko

First Division2:1Partick Thistle — Inverness CT

N.Bulvītis

Ekstraklasa0:0Jagiellonia Bialystok — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

Super League0:1NE Xamax — Grasshopper

A.Kostjuks

Premier League1:0Santos — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi0:2Karvan — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Super League3:1Bellinzona — Sion

A.Vaņins

Czech Liga3:1Slavia Praha — Brno

D.Romanovs

NB I5:3Debreceni VSC — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Premier League1:1Ajax Cape Town — Supersport United

D.Ivanovs

 
League Cup3:1Zalaegerszegi TE — Kaposvári Rákóczi

A.Rudņevs

 
Super League0:0Ergotelis Heraklion — Larissa

M.Verpakovskis

Premier League0:2Wits University — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
League Cup5:0Fehérvár — Lombard Papa

V.Žuļevs

 
Championship1:5Queens Park Rangers — Middlesbrough

K.Gorkšs

First Division1:1Queen of the South — Inverness CT

N.Bulvītis

Super League2:1Sion — St. Gallen

A.Vaņins

Premyer Liqasi0:0Mughan — Simurq

G.Soloņicins

 
 1:1Qäbälä — Karabakh

P.Doroševs

 
Premier League0:2Kryvbas — Shakhtar Donetsk

A.Silagailis

Premyer Liqasi1:1İnter Baku — Khazar Lankaran

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Super League1:0Ergotelis Heraklion — Kavala

M.Verpakovskis

A PFG0:0CSKA Sofia — Chernomorets

V.Morozs

 
Championship3:1Watford — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Premyer Liqasi2:0Baku — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Premier League0:0Ajax Cape Town — AmaZulu

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi1:1Simurq — Standard

G.Soloņicins

 
 1:1Neftchi — Qäbälä

P.Doroševs

 
Ekstraklasa1:0Lechia Gdansk — Cracovia Kraków

I.Lukjanovs, S.Kožans

Super League1:0PAS Giannina — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

First Division1:0Inverness CT — Raith Rovers

N.Bulvītis

Premier League1:3Kryvbas — Metalurh Zaporizhya

A.Silagailis

 2:1Maritzburg United — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Championship2:2West Bromwich Albion — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Premier League2:1Kaizer Chiefs — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi3:1İnter Baku — Turan Tovuz

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
 1:0Khazar Lankaran — Qäbälä

P.Doroševs

 
Super League0:2Ergotelis Heraklion — PAOK

M.Verpakovskis

Championship1:1Queens Park Rangers — Sheffield United

K.Gorkšs

First Division0:0Dunfermline Athletic — Inverness CT

N.Bulvītis

12.25-3.4022.75
Premyer Liqasi0:0Karabakh — Simurq

G.Soloņicins

 
Premier League4:2Bloemfontein Celtic — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi0:1Qäbälä — İnter Baku

Qäbälä - P.Doroševs;
Inter Baku - Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Championship2:1Queens Park Rangers — Bristol City

K.Gorkšs

Premyer Liqasi0:0Simurq — Neftchi

G.Soloņicins

 
First Division1:1Inverness CT — Dundee

N.Bulvītis

Championship3:0Ipswich Town — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

FA Cup1:1Sheffield United — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Super League4:1Panathinaikos — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

 0:0Ergotelis Heraklion — Panionios

M.Verpakovskis

FA Cup2:3Queens Park Rangers — Sheffield United

K.Gorkšs

Championship2:2Blackpool — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

 
Super League1:0Xanthi — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Scottish Cup2:0Inverness CT — Motherwell

N.Bulvītis - vārti 43.minūtē

Super League1:0Ergotelis Heraklion — Levadiakos

M.Verpakovskis

First Division0:1Airdrie United — Inverness CT
Championship5:0Nottingham Forest — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

 0:1Queens Park Rangers — Scunthorpe United

K.Gorkšs

First Division2:1Inverness CT — Partick Thistle

N.Bulvītis

Super League3:2Panthrakikos — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Premyer Liqasi0:2Olimpik — Qäbälä

P.Doroševs

 
Premier Soccer2:0Ajax Cape Town — Platinum Stars

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi3:2Karvan — Simurq

G.Soloņicins

 
 1:0İnter Baku — Mughan

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Championship1:0Peterborough United — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Scottish Cup3:0Kilmarnock — Inverness CT

N.Bulvītis

Super League1:0St. Gallen — Sion

A.Vaņins

 4:3Ergotelis Heraklion — Asteras Tripolis

M.Verpakovskis

Premier Soccer0:1Ajax Cape Town — Mamelodi Sundowns

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi1:0Qäbälä — Turan Tovuz

P.Doroševs

 
 1:2Simurq — Khazar Lankaran

G.Soloņicins

 
 0:1Standard — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Championship1:2Queens Park Rangers — Ipswich Town

K.Gorkšs

12.45-3.1522.80
Premier Soccer2:1Moroka Swallows — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Premier League0:2Dundee United — Hamilton Academical

P.Mihadjuks

Premyer Liqasi2:0Baku — Qäbälä

P.Doroševs

 
 2:1İnter Baku — Simurq

Ģ.Karlsons, A.Rubins
G.Soloņicins

 
Championship1:0Coventry City — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

First Division0:4Raith Rovers — Inverness CT

N.Bulvītis - Vārti 77.minūtē

Premier League1:2St. Mirren — Dundee United

P.Mihadjuks

Super League2:1Aris — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

 1:1Sion — Zurich

A.Vaņins

Premier Soccer1:0Ajax Cape Town — Jomo Cosmos

D.Ivanovs

 
Premyer Liqasi2:0Simurq — Olimpik

G.Soloņicins

 
 1:1Karabakh — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
 0:0Mughan — Qäbälä

P.Doroševs

 
Championship2:1Queens Park Rangers — Doncaster Rovers

K.Gorkšs

Conference NationalSpēle atceltaSalisbury City — Hayes & Yeading United

A.Štolcers

 
First DivisionSpēle atceltaInverness CT — Queen of the South

N.Bulvītis

Premier League1:0Celtic — Dundee United

P.Mihadjuks

Liga I2:1Politehnica Iasi — Rapid Bucuresti

E.Gauračs

Super League1:1Ergotelis Heraklion — Olympiakos Piraeus

M.Verpakovskis

Premyer Liqasi1:2Turan Tovuz — Simurq

G.Soloņicins

 
 1:0İnter Baku — Neftchi

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
 2:1Qäbälä — Standard

P.Doroševs

 
1.division0:0Limassol "Aris" — AEL Larissa

V.Rečickis

 
Super League1:1Sion — NE Xamax

A.Vaņins

Conference NationalSpēle atcelta!Grays Athletic — Hayes & Yeading United

A.Štolcers

 
Premier Soccer1:1Golden Arrows — Ajax Cape Town

D.Ivanovs

 
Liga I0:1Ceahlaul — Otelul Galati

A.Butriks

Ekstraklasa0:0Odra Wodzislaw — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans, O.Laizāns

NB ISpēle atcelta!Paksi SE — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
 0:0MTK — Lombard Papa

V.Žuļevs

 
A PFG3:2CSKA Sofia — Lokomotiv Plovdiv

V.Morozs

Championship2:0Middlesbrough — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Conference National1:1Hayes & Yeading United — Mansfield Town

A.Štolcers

First Division3:3Inverness CT — Ayr United

N.Bulvītis

Premier League3:0Dundee United — Falkirk

P.Mihadjuks

Super LeagueSpēle atcelta!Grasshopper — Sion

A.Vaņins

 
 1:0AEK — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Czech Liga0:1Bohemians — Slavia Praha

D.Romanovs

Premier League2:0Chornomorets Odessa — Tavriya Simferopol

V.Koļesņičenko

Liga I1:1Rapid Bucuresti — Unirea Urziceni

E.Gauračs

1.division2:1Omonia Nicosia — Limassol "Aris"

V.Rečickis

First DivisionSpēle atcelta!Greenock Morton — Inverness CT

N.Bulvītis

Liga I1:0Rapid Bucuresti — Timisoara

E.Gauračs

A PFG0:0Beroe — CSKA Sofia

V.Morozs

Premier Soccer1:1Ajax Cape Town — Mpumalanga Black Aces

D.Ivanovs

NB I3:3Zalaegerszegi TE — Ferencváros

A.Rudņevs

 
1.division2:1Limassol "Aris" — Paphos

V.Rečickis

Championship3:1Queens Park Rangers — West Bromwich Albion

K.Gorkšs

Conference National2:3Hayes & Yeading United — Luton Town

A.Štolcers

First Division2:2Dundee — Inverness CT

N.Bulvītis

Ekstraklasa1:1Lechia Gdansk — Polonia Warszawa

I.Lukjanovs, S.Kožans, O.Laizāns

Liga I1:1Dinamo Bucuresti — Ceahlaul

A.Butriks

Super League2:1Sion — Bellinzona

A.Vaņins

11.50-3.8026.25
Cup0:3Neftchi — İnter Baku

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Super League1:1Ergotelis Heraklion — Atromitos

M.Verpakovskis

12.15-3.0023.20
Premier League1:0Obolon Kyiv — Chornomorets Odessa

V.Koļesņičenko

 2010. gada 7. mar, 17:30Dundee United — Heart of Midlothian

P.Mihadjuks

NB I2010. gada 7. mar, 18:30Lombard Papa — Debreceni VSC

V.Žuļevs

Czech Liga2010. gada 8. mar, 18:30Slavia Praha — Ceské Budejovice

D.Romanovs

Conference National1:2Oxford United — Hayes & Yeading United

A.Štolcers

First Division3:1Inverness CT — Queen of the South

N.Bulvītis

Championship2:0Queens Park Rangers — Plymouth Argyle

K.Gorkšs

Liga I0:0Ceahlaul — Gaz Metan

A.Butriks

 
Premyer Liqasi4:1Khazar Lankaran — Qäbälä

P.Doroševs

 
Premier League3:1Chornomorets Odessa — Kryvbas

V.Koļesņičenko

Premyer Liqasi1:1İnter Baku — Neftchi

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
1.division0:0Doxa — Limassol "Aris"

V.Rečickis

NB I2:0Fehérvár — Lombard Papa

V.Žuļevs

 
Championship1:1Sheffield United — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Conference National0:0Chester City — Hayes & Yeading United

A.Štolcers

First Division1:0Inverness CT — Greenock Morton

N.Bulvītis

NB I1:1Kaposvári Rákóczi — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
Czech Liga0:0Slavia Praha — Teplice

D.Romanovs

A PFG4:1CSKA Sofia — Sportist Svoge

V.Morozs

Ekstraklasa1:2Slask Wroclaw — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans, O.Laizāns

Liga I0:1Unirea Alba Iulia — Rapid Bucuresti

E.Gauračs

Scottish Cup3:3Rangers — Dundee United

P.Mihadjuks

Telkom Knockout1:0Ajax Cape Town — Moroka Swallows

D.Ivanovs

 
Super League1:0Larissa — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

 1:0Young Boys — Sion

A.Vaņins

Championship1:0Reading — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Cup2:1İnter Baku — Neftchi

Ģ.Karlsons, A.Rubins

 
Liga I0:0Pandurii Târgu Jiu — Ceahlaul

A.Butriks

Puchar Polski0:0Lechia Gdansk — Wisla Kraków

I.Lukjanovs, S.Kožans, O.Laizāns

Super League2:0Grasshopper — Sion

A.Vaņins

Liga I0:1Rapid Bucuresti — Astra Ploiesti

E.Gauračs

 2:1Ceahlaul — Brasov

A.Butriks

 
Premier League3:1Dnipro Dnipropetrovsk — Chornomorets Odessa

V.Koļesņičenko

1.Division0:0Limassol "Aris" — Ethnikos Achna

V.Rečickis

NB I1:0Zalaegerszegi TE — MTK

A.Rudņevs

 
Championship1:1Queens Park Rangers — Swansea City

K.Gorkšs

Ekstraklasa3:0Wisla Kraków — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans, O.Laizāns

First Division0:0Ross County — Inverness CT

N.Bulvītis

Premier League2:2Aberdeen — Dundee United

P.Mihadjuks

Super League5:2Sion — Luzern

A.Vaņins

Premyer Liqasi3:1Qäbälä — Karabakh

P.Doroševs

 
 1:0İnter Baku — Khazar Lankaran

Rubins, Karlsons

 
A PFGSpēle pārtraukta!Lokomotiv Mezdra — CSKA Sofia

V.Morozs
Spēle pārtraukta 62 minūtē!

NB I1:0Lombard Papa — Újpest

V.Žuļevs

 
Super League1:3Ergotelis Heraklion — Iraklis

M.Verpakovskis

Czech Liga3:1Slovácko — Slavia Praha

D.Romanovs

Liga I1:0Vaslui — Rapid Bucuresti

E.Gauračs

Puchar Polski1:3Wisla Kraków — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans, O.Laizāns

First Division4:0Inverness CT — Airdrie United

N.Bulvītis

Championship1:1Queens Park Rangers — Derby County

K.Gorkšs

Magyar Kupa0:1Újpest — Zalaegerszegi TE

A.Rudņevs

 
A PFG1:1CSKA Sofia — Pirin Blagoevgrad

V.Morozs

Premier League5:1Metalist Kharkiv — Chornomorets Odessa

V.Koļesņičenko

Super League0:3Aarau — Sion

A.Vaņins

Premier League1:0Dundee United — Rangers

P.Mihadjuks

Czech Liga0:2Slavia Praha — Slovan Liberec

D.Romanovs

Ekstraklasa2:3Lechia Gdansk — Legia Warszawa

I.Lukjanovs, S.Kožans, O.Laizāns

Premyer Liqasi1:1Karabakh — İnter Baku

Rubins, Karlsons

 
1.Division0:2Limassol "Aris" — Ermis

V.Rečickis

 
Championship2:2Preston North End — Queens Park Rangers

K.Gorkšs

Conference National8:0Luton Town — Hayes & Yeading United

A.Štolcers

First Division0:1Partick Thistle — Inverness CT

N.Bulvītis

NB I1:1Györi ETO — Lombard Papa

V.Žuļevs

 
Premier League3:0Dundee United — Motherwell

P.Mihadjuks

NB I4:1Zalaegerszegi TE — Debreceni VSC

A.Rudņevs

 
Super League2:2Sion — Basel

A.Vaņins

A PFG0:0Levski Sofia — CSKA Sofia

V.Morozs

Liga I0:1Rapid Bucuresti — Universitatea Craiova

E.Gauračs

Premier League1:1Chornomorets Odessa — Illychivets Mariupol

V.Koļesņičenko

Premyer Liqasi1:1Baku — Qäbälä

P.Doroševs

 
Telkom Knockout Cup2:1Ajax Cape Town — Golden Arrows

D.Ivanovs

 
Liga I1:0Gloria Bistrita — Ceahlaul

A.Butriks

Super League1:3Kavala — Ergotelis Heraklion

M.Verpakovskis

Czech Liga3:1Baník Ostrava — Slavia Praha

D.Romanovs

First Division3:0Inverness CT — Ross County

N.Bulvītis

Cup1:0Beroe — CSKA Sofia

V.Morozs

 
Ondrášovka Cup1:0Slavia Praha — Sparta Praha

D.Romanovs

Super League4:3Basel — Sion

A.Vaņins

11.30-4.7528.25
Conference National2:1Hayes & Yeading United — Oxford United

A.Štolcers

Liga I1:0Ceahlaul — Politehnica Iasi

A.Butriks

Premier League1:1Karpaty Lviv — Chornomorets Odessa

V.Koļesņičenko

Premyer Liqasi1:2Neftchi — Qäbälä

P.Doroševs