Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Futures

Pirmdiena, 29. septembris, 2008 — svētdiena, 31. decembris, 2017

Sacensību jaunumi
Mostara2:1Deniss Pavlovs — Jan Mertl

3:6, 6:3, 6:2
1. kārta

 
Nevēra2:0Andis Juška — Adrien Puget

6:3, 6:2
1. kārta

 
Mostara2:0Pavlovs/Cerovic — Anicic/Ritz

6:4, 6:3
1. kārta

 
 2:0Deniss Pavlovs — Alexander Jakupovic

6:3, 6:2
2. kārta

 
Nevēra2:0Andis Juška — Todd Paul

7:6(4), 6:3
2. kārta

 
 0:2Juška/Oger — Bayet/Cauvard

2:6, 2:6
2. kārta

 
Mostara2:1Deniss Pavlovs — Andrea Arnaboldi

5:7, 6:2, 6:2
Ceturtdaļfināls

 
 2:0Pavlovs/Cerovic — Bergh/Sletting-Johnsen

6:3, 6:1
Ceturtdaļfināls

 
 2:0Deniss Pavlovs — Antonio Sancic

6:4, 6:1
Pusfināls

 
 2:0Pavlovs/Cerovic — Poljancic/Sancic

6:1, 6:2
Pusfināls

 
Nevēra1:2Andis Juška — Vincent Millot

6:2, 2:6, 6:7(5)
Ceturtdaļfināls

 
Mostara2:0Pavlovs/Cerovic — Mektic/Zovko

6:2, 7:6(3)
Fināls

 
 0:2Deniss Pavlovs — Ivan Dodig

3:6, 2:6
Fināls

 
Leimene1:2Opmanis/Khotulev — Haenle/Stoehr

4:6, 6:3, [3:10]
1. kārta

 
 0:2Ričards Opmanis — Ladislam Chramosta

4:6, 2:6
1. kārta

 
Toreona-Koahulja2:0Adrians Žguns — Christopher Racz

6:3, 6:3
1. kārta.

 
 2:1Adrians Žguns — Borut Puc

2:6, 6:3, 6:4
2. kārta.

 
 2:0Adrians Žguns — Miguel Gallardo-Valles

6:2, 6:2
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Adrians Žguns — Cesar Ramirez

6:3, 6:2
Pusfināls.

 
 0:2Adrians Žguns — Matthew Roberts

3:6, 6:7(4)
Fināls.

 
Santiago2:1Deniss Pavlovs — Mait Kunnap

6:4, 6:7(1), 6:1
1. kārta

 
 2:0Pavlovs/Gard — Bossio/Mora

6:2, 6:4
1. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Peralta/Ugarte

Ceturtdaļfināls. 6:0, 6:0

 
 2:1Deniss Pavlovs — David Veliz

2. kārta, 1:6, 7:5, 7:6(5)

 
Mazatlan2:0Adrians Žguns — Marcelo Arevalo

1. kārta. 6:3, 6:2

 
 2:1Adrians Žguns — Miguel Gallardo Valles

4:6, 6:3, 6:4
2. kārta.

 
Santiago2:1Deniss Pavlovs — Benjamin Dracos

6:7(4), 7:5, 6:4
1/4 fināls.

 
Mazatlan2:0Adrians Žguns — Christopher Klingemann

6:4, 7:6(5)
Ceturtdaļfināls.

 
Santiago2:1Pavlovs/Gard — Saavedra/Torres

Pusfināls. 6:4, 6:7(4), 10:8

 
 0:2Deniss Pavlovs — Federico Sansonetti

Pusfināls. 4:6, 0:6

 
Mazatlan2:1Adrians Žguns — Mateusz Kowalczyk

Pusfināls.
Pie rezultāta 6:7(3), 6:0, 2:0 Kovaļčiks atteicās spēli turpināt.

 
Santiago2:1Pavlovs/Gard — Echazu/Rivera

3:6, 7:5, [10:2]
Fināls.

 
Mazatlan1:2Adrians Žguns — Raian Luchici

6:2, 4:6, 6:7(8)
Fināls.

 
Santiago2:0Pavlovs/Gard — Fleming/Morales

6:2, 6:4
1. kārta.

 
 2:1Deniss Pavlovs — Cristobal Saavedra-Corvalan

1. kārta, 6:4 3:6 6:3

 
 2:0Deniss Pavlovs — Rodrigo Perez

6:1, 6:4
2.kārta

 
Obregona2:0Adrians Žguns — Roberto Burboa

6:2, 6:2
1. kārta.

 
Santiago2:0Pavlovs/Gard — Garcia-Blanksman/Malo-Casado

6:4, 6:1
Ceturtdaļfināls.

 
Obregona0:2Adrians Žguns — Marcin Gawron

0:5, Žguns maču neturpināja
2. kārta.

 
Santiago2:0Deniss Pavlovs — Gvidas Sabeckis

6:2, 6:2
Ceturtdaļināls.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Guenat/Peralta

6:4, 6:2
Pusfināls.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Catalin Gard

6:1, 6:3
Pusfināls.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Aguilar/Kunnap

6:4, 7:5
Fināls.

 
 0:2Deniss Pavlovs — Diego Alvarez

5:7, 2:6
Fināls.

 
Obregona1:2Žguns/Simpson — Burboa/Peralta-Tello

4:6, 6:1, [7:10]
1. kārta.

 
Santiago0:2Deniss Pavlovs — Julio Peralta

3:6, 1:6
1. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Gaich/Vigne

6:1, 6:4
1. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Giussani/Monteferrario

7:5, 6:1
Ceturtdaļfināls.

 
 1:2Pavlovs/Gard — Saavedra-Corvalan/Torres

6:1, 3:6, [6:10]
Pusfināls.

 
Gvadalahara2:0Adrians Žguns — Abraham Perez Villegas

6:2, 6:2
Kvalifikācijas 2. kārta.
Pirmā Žgunam bija brīva.

 
 2:0Adrians Žguns — Alfredo Moreno

6:3, 6:2
Kvalifikācijas 3. kārta.

 
 0:2Žguns/Simpson — Rizza/Van't Hof

5:7, 3:6
1. kārta.

 
Lima2:0Pavlovs/Gard — Bohorquez/Rodriguez

6:0, 7:6(5)
1. kārta.

 
Gvadalahara1:2Adrians Žguns — Miguel Gallardo-Valles

2:6, 6:4, 1:6
1. kārta.

 
Lima2:0Deniss Pavlovs — Sergio Galdos

6:1, 6:1
1. kārta.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Juan Flores

6:3, 6:1
2. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Aguilar/Duran

6:4, 6:3
2. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Echazu/Endara

7:6(7), 6:0
Pusfināls.

 
 1:2Deniss Pavlovs — Jorge Aguilar

7:6(5), 4:6, 1:6
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Bass/Fass

6:4, 6:2
Fināls.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Juan-Pedro Torres

6:1, 6:3
1. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Bagnis/Galdos

7:6(2), 6:3
1. kārta.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Francisco Carbajal

6:1, 6:0
2. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Gard — Benedetti/Duran

6:4, 6:2
2. kārta.

 
 0:2Pavlovs/Gard — Kon/Migani

Bez cīņas.
Pusfināls.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Marcel Felder

6:2, 6:4
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Leandro Migani.

6:3, 6:4
Pusfināls.

 
 0:2Deniss Pavlovs — Huans Martins Aranguens

3:6, 5:7
Fināls.

 
Managva2:0Pavlovs/Cojanu — Romero-Torres/Such-Perez

6:0, 6:0
1. kārta.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Cristian Rodriguez

6:3, 6:1
1. kārta.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Timothy Bradshaw

6:3, 6:3
2. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Cojanu — Geuvara/Krainik

6:1, 6:4
Ceturtdaļfināls.

 
 2:1Pavlovs/Cojanu — Podlipnik-Castillo/Young

6:3, 3:6, 10:7
Pusfināls.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Ryan Young

7:5, 6:4
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Michael Quintero

6:2, 6:2
Pusfināls.

 
 0:2Pavlovs/Cojanu — Krkoska/Pospisil

6:7(1), 3:6
Fināls.

 
 2:1Deniss Pavlovs — Carlos Avellan

6:2, 4:6, 6:4
Fināls.

 
Libertada2:0Deniss Pavlovs — Marco Ricardo Osario

7:6(3), 6:4
1. kārta.

 
 2:0Pavlovs/Cojanu — Arevalo/Arevalo

7:5, 6:4
1. kārta.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Marcelo Arevalo

6:3, 6:3
2. kārta.

 
 2:1Pavlovs/Cojanu — Diaz-Figueroa/Paiz

1:6, 6:1, 10:5
2. kārta.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Ryan Young

6:4, 6:1
Ceturtdaļfināls.

 
 1:2Pavlovs/Cojanu — Krkoska/Pospisil

4:6, 6:3, 1:10
Pusfināls.

 
 0:2Deniss Pavlovs — Hans Podlipnik-Castillo

4:6, 2:6
Pusfināls.

 
Santo Domingo2:0Deniss Pavlovs — Hans Podlipnik-Castillo

5:2 (Podlipniks Kastiljo izstājās)
1. kārta.

 
 2:1Deniss Pavlovs — Ryan Young

2:6, 6:2, 6:4
2. kārta.

 
 2:0Deniss Pavlovs — Jose Checa-Calvo

6:2, 3:1 (pretinieks izstājās)
Ceturtdaļfināls.

 
 0:2Deniss Pavlovs — Philipp Oswald

4:6, 2:6
Pusfināls.

 
Frydland Nad Ostravici2:0Andis Juška — Dusan Lajovic

6:0, 6:2
1. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Jan Mertl

6:4, 6:4
2. kārta.

 
 2:0Juška/Kravchuk — Krkoska/Lustig

Bez cīņas.
1. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Konstantin Kravchuk

6:2, 6:3
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Juška/Kravchuk — McGee/Milton

6:4, 6:4
Ceturtdaļfināls.

 
 0:2Andis Juška — Robin Vik

3:6, 3:6
Pusfināls.

 
 2:0Juška/Kravchuk — Mertl/Zeman

6:3, 6:1
Pusfināls.

 
 0:2Juška/Kravchuk — Fleming/Marrey

3:6, 2:3 (spēli neturpināja)
Fināls.

 
Opava2:0Andis Juška — Radim Urbanek

7:5, 6:2
1. kārta.

 
 2:1Andis Juška — Joshua Milton

5:7, 6:4, 6:3
2. kārta.

 
 2:1Andis Juška — Jaroslav Pospisil

6:3, 4:6, 7:6(3)
Ceturtdaļfināls.

 
 2:1Andis Juška — Miroslav Mecir

7:6(6), 3:6, 6:1
Pusfināls.

 
 0:2Andis Juška — Jan Mertl

6:7(7), 5:7
Fināls.

 
Klafs Tennis Grand Prix2:1Kārlis Lejnieks — Gregoire Burquier

7:6(5), 1:6, 6:3
1. kārta.

 
 2:0Juska/Rosol — Gojowczyk/Sieber

6:0, 6:3
1. kārta

 
 2:0Andis Juška — Phillip Marx

7:6(7), 6:0
1. kārta.

 
 2:0Lejnieks/Chikhladze — Nakic-Alfirevic/Sancic

6:2, 6:4
1. kārta.

 
 2:1Andis Juška — Marc Meigel

6:7(5), 6:2, 6:3
2. kārta

 
 0:2Kārlis Lejnieks — Farrukh Dustov

4:6, 4:6
2. kārta

 
 2:0Juska/Rosol — Lejnieks/Chikhladze

6:3, 6:4
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Andis Juška — Denis Matsukevitch

6:3, 6:0
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Juska/Rosol — Langer/Waite

Pusfināls.

 
 2:1Andis Juška — Julian Reister

6:4, 6:7(7), 6:1
Pusfināls.

 
 2:0Andis Juška — Daniel Lustig

7:6(3), 6:3
Fināls.

 
 2:0Juska/Rosol — Klier/Marx

6:1, 6:4
Fināls.

 
Stuttgart2:0Kārlis Lejnieks — Janez Semrajc

7:6(2), 6:2
1. kārta.

 
Aegon Pro Series Glasgow1:2Andis Juška — Romain Jouan

6:3, 4:6, 5:7
1. kārta.

 
Stuttgart2:1Kārlis Lejnieks — Ludovic Walter

5:7, 6:1, 7:5
2.kārta.

 
 0:2Kārlis Lejnieks — Konstantin Kravchuk

2:6, 4:6
Ceturtdaļfināls.

 
Kaarst2:1Kārlis Lejnieks — Yann Marti

4:6, 6:4, 6:2
1. kārta

 
 2:0Lejnieks/Matsukevitch — Klizan/Smirnov

6:4, 6:3
1.kārta.

 
 1:2Kārlis Lejnieks — Bastian Knittel

3:6, 7:6, 3:6
2. kārta.

 
 2:1Lejnieks/Matsukevitch — Haenle/Nakic-Alfirevic

6:1, 3:6, 10:5
Ceturtdaļfināls.

 
 2:1Lejnieks/Matsukevitch — Brkic/Dodig

6:4, 3:6, 10:6
Pusfināls.

 
 0:2Lejnieks/Matsukevitch — Knittel/Madjarovski

6:7(9), 4:6
Fināls.

 
Gatorade Open2:0Adrians Žguns — Rafael Camilo

6:3, 6:4
1. kārta.

 
 1:2Žguns/Shamasdin — Arevalo/Bucaro

6:3, 0:6, 10:12
1. kārta.

 
Mettmann2:0Kārlis Lejnieks — Neil Pauffley

6:3, 6:1
1. kārta.

 
Gatorade Open2:0Adrians Žguns — Gonzalo Tur

6:3, 6:3
2. kārta.

 
Mettmann2:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Julian Reister

2. kārta

 
Gatorade Open2:0Adrians Žguns — Diego Matos

6:3, 6:4
Ceturtdaļfināls.

 
 1:2Adrians Žguns — Nicolas Santos

5:7, 6:4, 4:6
Pusfināls.

 
San Jose2:0Adrians Žguns — Giulio Torroni

6:1, 6:0
1. kārta.

 
 0:2Žguns/Fischer — Rizza/Van't Hof

4:6, 1:6
1. kārta.

 
 2:0Adrians Žguns — Robbye Poole

6:3, 6:4
2. kārta.

 
 2:0Adrians Žguns — Marcelo Arevalo

6:3, 6:4
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Adrians Žguns — Rafael Camilo

6:4, 6:4
Pusfināls.

 
 1:2Adrians Žguns — Mauricio Echazu

3:6, 6:3, 2:6
Fināls.

 
Bari1:2Deniss Pavlovs — Nicola Ghedin

2:6, 6:2, 1:6
1. kārta.

 
Bressuire2:0Kārlis Lejnieks — Kevin Botti

6:3, 6:4
1. kārta

 
 2:0Kārlis Lejnieks — David Guez

6:4, 6:4
2. kārta

 
Bari2:0Pavlovs/Trusendi — Oradini/Wolf

6:4, 6:1
Ceturtdaļfināls.

 
 6:3, 7:6(1)Pavlovs/Trusendi — Giorgini/Vagnozzi

Pusfināls.

 
Bressuire4:6, 7:6(3), 6:7(4)Kārlis Lejnieks — Guillermo Alcaide

Ceturtdaļfināls.

 
Bari4:6, 6:3, [10:4]Pavlovs/Trusendi — Colangelo/Crugnola

Fināls.

 
Poitiers6:2, 6:3Juška/Pavlovs — Chala/Mamata

1. kārta

 
 6:3, 6:4Andis Juška — Thibault Venturino

1. kārta

 
 6:4, 6:3Deniss Pavlovs — Tak Khunn Wang

1. kārta

 
 6:4, 6:2Juška/Pavlovs — Halachev/Sakharov

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 6:7(6), 3:6Andis Juška — Denis Matsukevitch

2. kārta

 
 6:2, 6:1Deniss Pavlovs — Maxime Quinqueneau

2.kārta

 
 7:6(5), 1:6, 5:7Deniss Pavlovs — Robert Smeets

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:4Juška/Pavlovs — Feret/Rodrigues

Pusfināls

 
 7:6(4), 4:6, [8:10]Juška/Pavlovs — Koning/Smeets

Fināls

 
Little Rock6:1, 6:2Adrians Žguns — Pedro Ast

1.kārta

 
 6:7(6), 7:6(4), [10:7]Žguns/Roberts — Fugate/Roshan

1. kārta

 
 1:6, 2:6Adrians Žguns — Todd Paul

1. kārta

 
 6:1, 6:7(10), [10:4]Žguns/Roberts — Mullings/Zivkovic

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 4:6Žguns/Roberts — Pospisil/Young

Pusfināls

 
Vero Beach7:5, 5:7, 6:2Adrians Žguns — Stefano Ianni

1. kārta

 
Ver7:6(7), 6:0Adrians Žguns — Gregory Ouellette

2. kārta

 
Vero Beach7:6(5), 6:1Adrians Žguns — Dennis Zivkovic

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:7(6)Adrians Žguns — Jonathan Dasnieres De Veigy

Pusfināls

 
Meshref6:7(3), 2:6Kārlis Lejnieks — Vishnu Vardhan

1. kārta

 
 7:6(5), 7:6(5)Kārlis Lejnieks — Jiri Krkoska

1. kārta

 
 3:6, 3:6Kārlis Lejnieks — Vijayant Malik

2. kārta

 
Loomis6:3, 6:1Adrians Žguns — Alexander Sarkissian

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 7:6(5), 6:3Adrians Žguns — Jose Perdomo

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 6:4, 7:5Adrians Žguns — Raian Luchici

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 6:4, 7:6(4)Žguns/Lejnieks — Campozano/Salamanca

1. kārta

 
 2:6, 1:6Juška/Roberts — Jones/Oudsema

1. kārta

 
 2:6, 5:7Andis Juška — Kārlis Lejnieks

1. kārta

 
 6:0, 6:0Adrians Žguns — Tyler Hochwalt

1. kārta

 
 6:3, 6:4Adrians Žguns — Adam Feeney

2. kārta

 
 1:6, 1:6Kārlis Lejnieks — Daniel Yoo

2. kārta

 
 6:2, 5:7, 3:6Adrians Žguns — Daniel Yoo

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 0:6Žguns/Lejnieks — Bester/Ouellette

Ceturtdaļfināls

 
Sacramento6:0, 6:1Kārlis Lejnieks — Benjamin Lankenau

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 3:6, 6:4Adrians Žguns — Noam Yitzhaki

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 2:6, 6:7(1)Kārlis Lejnieks — Almog Mashiach

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 2:3 (Žguns izstājās)Adrians Žguns — Michael Venus

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Chico6:4, 6:2Adrians Žguns — Michael Quintero

1. kārta

 
 1:6, 0:6Kārlis Lejnieks — G.D. Jones

1. kārta

 
 6:2, 6:4Adrians Žguns — Andrew Coelho

2. kārta

 
 4:6, 4:6Adrians Žguns — Filip Krajonovic

Ceturtdaļfināls

 
Wilhelmshöhe Open 20094:6, 4:6Andis Juška — Lars Poerschke

1. kārta

 
Rochester2:6, 3:6Kārlis Lejnieks — Matej Bocko

1. kārta

 
 3:6, 3:6Adrians Žguns — Austin Krajicek

1. kārta

 
Tallinn6:0, 6:3Oskars Vaskis — Paul Bishop

1. kārta

 
 3:6, 2:6Deniss Pavlovs — Alexander Lobkov

1. kārta

 
 4:6, 1:6Oskars Vaskis — Dzmitry Zhyrmont

2. kārta

 
Kuressaare7:5, 5:7, 4:6Oskars Vaskis — Jesse Kiuru

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 6:4, 4:6Rihards Emuliņš — Henri Kontinen

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 6:3, [3:10]Vaskis/Emuliņš — Brunstrom/Eriksson

1. kārta

 
Jūrmala Cup 20096:7(4), 1:6Artūrs Kazijevs — Dovydas Sakinis

1. kārta

 
 0:6, 4:6Vaskis/Bērziņš — Kapas/Szumanski

1. kārta

 
 0:6, 2:6Emuliņš/Mellups — Maher/Rud

1. kārta

 
 7:5, 7:6(4)Kazijevs/Lībietis — Norfeldt/Paukku

1. kārta

 
 0:6, 0:6Miķelis Lībietis — Alexander Lobkov

1. kārta

 
 6:4, 6:1Kazijevs/Lībietis — Betau/Zhyrmont

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(5), 7:6(5)Kazijevs/Lībietis — Maher/Rud

Pusfināls

 
 4:6, 2:6Kazijevs/Lībietis — Farron-Mahon/Kromann

Fināls

 
The President's Cup2:6, 1:6Artūrs Kazijevs — Timo Nieminen

1. kārta

 
 2:6, 1:6Jānis Mellups — Harri Heliovaara

1. kārta

 
 6:7(5), 1:6Kazijevs/Lībietis — Sakinis/Pinko

1. kārta

 
Vierumäki Tennis Tournament6:4, 6:1Rihards Emuliņš — Tommi Laine

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:0, 6:1Rihards Emuliņš — Ville Toni

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 3:6, 0:6Rihards Emuliņš — Mikhail Balmashev

1. kārta

 
 Zaudējums bez cīņasEmuliņš/Sabanin — Huurinainen/Orre

1. kārta

 
Bagneres-De-Bigorre7:5, 3:6, 4:6Andis Juška — Ze Zhang

1. kārta

 
Trier4:6, 4:6Žguns/Emuliņš — Fidorko/Plotniy

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:3Adrians Žguns — Mohammed Fetov

1. kārta

 
Porto Torres6:0, 6:1Adrians Žguns — Emanuele Molina

1. kārta

 
 2:6, 6:3, 6:1Adrians Žguns — Mikhail Vasiliev

2. kārta

 
 6:1, 7:5Adrians Žguns — Francesco Piccari

Pusfināls

 
 1:6, 7:5, 6:0Adrians Žguns — Denis Bloemke

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 2:6Adrians Žguns — Filip Prpic

Fināls

 
Kos7:5, 6:1Adrians Žguns — Dekel Valtzer

1. kārta

 
 6:3, 6:4Adrians Žguns — Paris Gemouchidis

2. kārta

 
 6:3, 6:4Adrians Žguns — Todor Enev

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(7), 6:3Adrians Žguns — Nikolaus Moser

Pusfināls

 
 3:6, 6:4, 2:6Adrians Žguns — Theodoros Angelinos

Fināls

 
Futures Nevers Nièvre 20097:6(4), 6:4Andis Juška — Gregoire Burquier

1. kārta

 
 7:6(6), 7:5Andis Juška — Cesar Ramirez

2. kārta

 
 6:3, 4:6, 7:6(3)Andis Juška — Benoit Paire

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:3Andis Juška — Pierre-Ludovic Duclos

Pusfināls

 
 6:7(4), 4:6Andis Juška — David Guez

Fināls

 
Santiago7:5, 4:6, 0:6Adrians Žguns — Tobias Hinzmann

1. kārta

 
Plantation 10 0007:5, 6:1Deniss Pavlovs — Federico Gaio

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:1, 6:4Kārlis Lejnieks — Jared Pinsky

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:1, 6:0Deniss Pavlovs — Ashwin Kumar

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:0, 6:1Kārlis Lejnieks — Michael Sinha

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Glasgow 15 0004:6, 5:7Rihards Emuliņš — Nicolas Rosenzweig

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Plantation 10 0006:4, 4:6, 6:0Deniss Pavlovs — Jaymon Crabb

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 0:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Alexander Domijan

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Glasgow 15 0004:6, 4:6Andis Juška — David Goffin

1. kārta

 
 2:6, 6:7(2)Juška/McGee — Middelkoop/Van Monsjou

1. kārta

 
Plantation 10 0001:6, 7:6(4), 6:1Deniss Pavlovs — Zachary White

Kvalifikācijas 4. kārta

 
 2:6, 5:7Adrians Žguns — Morgan Phillips

1. kārta

 
 6:2, 6:1Pavlovs/Ianni — Žguns/Strode

1. kārta

 
 6:2, 6:2Deniss Pavlovs — Daniel Yoo

1. kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Pavlovs/Ianni — Phillips/Smethurst

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 4:6, 4:6Deniss Pavlovs — Gregory Ouellette

2. kārta

 
 7:5, 1:6, [10:3]Pavlovs/Ianni — Jenkins/Ouellette

Pusfināls

 
Hollywood 10 0006:1, 6:2Adrians Žguns — Florin Bogdan Radu

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 6:0Adrians Žguns — Konstantin Lazarov

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Plantation 10 0006:2, 6:2Pavlovs/Ianni — Fugate/Neilly

Fināls

 
Hollywood 10 0005:7, 6:4, 6:2Adrians Žguns — Thomas Paire

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Santa Tecla 10 0007:5, 6:4Pavlovs/Lejnieks — Alvarez-Guzman/Asciak

1. kārta

 
Sheffield 15 0006:3, 6:3Andis Juška — Jamie Delgado

1. kārta

 
Hollywood 10 0005:7, 6:7(2)Adrians Žguns — Alexander Ward

Kvalifikācijas 4. kārta

 
Santa Tecla 10 0004:6, 6:3, 2:6Kārlis Lejnieks — Guillermo Alcaide

1. kārta

 
 6:3, 6:4Deniss Pavlovs — Federico Torresi

1. kārta

 
 3:6, 6:7(6)Pavlovs/Lejnieks — Copil/Leonte

Ceturtdaļfināls

 
Sheffield 15 0004:6, 5:7Andis Juška — Romain Jouan

2. kārta

 
 6:2, 6:2Juška/Charroin — Borg/Kukhalashvili

Ceturtdaļfināls

 
Santa Tecla 10 0006:4, 3:6, 6:1Deniss Pavlovs — Julio-Cesar Campozano

2. kārta

 
Sheffield 15 0006:1, 3:6, [10:6]Juška/Charroin — Mcgee/Van Monsjou

Pusfināls

 
Santa Tecla 10 0003:6, 2:6Deniss Pavlovs — Borut Puc

Ceturtdaļfināls

 
Sheffield 15 0006:2, 6:4Juška/Charroin — Eaton/Inglot

Fināls

 
Tamarac 10 0006:2, 6:1Adrians Žguns — Martin Prikryl

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Guatemala City6:2, 6:0Kārlis Lejnieks — Sebastian Moreno

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Tamarac 10 0006:1, 6:0Adrians Žguns — Pavel Vanis

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Guatemala City6:3, 6:4Kārlis Lejnieks — Michael Diaz

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Tamarac 10 0004:6, 6:4, 6:3Adrians Žguns — Bastian Trinker

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Guatemala City 10 0003:6, 6:, 2:6Deniss Pavlovs — Conor Pollock

1. kārta

 
Tamarac 10 0001:6, 6:3, 6:4Adrians Žguns — Marcus Fugate

Kvalifikācijas 4. kārta

 
Guatemala City 10 0003:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Christopher Diaz-Figueroa

1. kārta

 
Tamarac 10 0006:2, 6:1Adrians Žguns — Gregory Ouellette

1. kārta

 
 5:7, 7:5, 6:7(5)Adrians Žguns — Arnau Brugues-Davi

2. kārta

 
Panama City0:6, 5:7Kārlis Lejnieks — Juan-Sebastian Cabal

1. kārta

 
Feucherolles 10 0006:3, 6:2Juška/Charroin — Auradou/Slabinsky

1. kārta

 
Panama City7:5, 6:2Pavlovs/Lejnieks — Klingemann/Koniecko

1. kārta

 
Feucherolles 10 0007:5, 6:3Andis Juška — Adrien Bossel

1. kārta

 
Panama City6:1, 6:2Deniss Pavlovs — Chad Valdes

1. kārta

 
Feucherolles 10 0006:0, 6:1Juška/Charroin — Auradou/Proisy

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(5), 7:6(3)Andis Juška — Jonathan Eysseric

2.kārta

 
Panama City 10 0004:6, 4:6Deniss Pavlovs — Julio-Cesar Campozano

2.kārta

 
Palm Coast 10 0006:1, 7:6(2)Adrians Žguns — Ryan Young

1. kārta

 
Panama City 10 0006:4, 3:6, [8:10]Pavlovs/Lejnieks — Cabal/Struvay

Ceturtdaļfināls

 
Palm Coast 10 0005:7, 6:4, 6:4Adrians Žguns — Jordan Cox

2. kārta

 
Feucherolles 10 0006:4, 6:4Juška/Charroin — Jouan/Raonic

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Andis Juška — Gregoire Burquier

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 7:6(2), [10:7]Juška/Charroin — Brezac/Stouff

Fināls

 
Palm Coast 10 0006:2, 3:1 (Sitaks izstājās)Adrians Žguns — Artem Sitak

Ceturtdaļfināls

 
Feucherolles 10 0006:7(8), 5:7Andis Juška — Charles-Antoine Brezac

Pusfināls

 
Palm Coast 10 0001:6, 5:7Adrians Žguns — Marco Mirnegg

Pusfināls

 
Mexico City 10 0006:1, 6:1Deniss Pavlovs — Jonathan Dipierro

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 5:7, 6:3, 1:6Deniss Pavlovs — Zachary White

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Bressuire 10 0004:6, 6:3, 6:2Andis Juška — Conor Niland

1. kārta

 
Mexico City 10 0006:1, 6:0Adrians Žguns — Rogelio Irigoyen

1. kārta

 
 6:4, 6:2Pavlovs/Žguns — Irigoyen/White

1. kārta

 
Bressuire 10 0006:3, 6:2Andis Juška — Chris Eaton

2. kārta

 
Mexico City 10 0007:6(3), 3:6, 2:6Adrians Žguns — Miguel Gallardo-Valles

2. kārta

 
 5:7, 4:6Pavlovs/Žguns — Copil/Obradovic

Ceturtdaļfināls

 
Bressuire 10 0006:4, 6:3Andis Juška — Jonathan Eysseric

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:2Andis Juška — Romain Jouan

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Andis Juška — Lukaz Dlouhy

Fināls

 
Brownsville 15 0006:1, 6:2Adrians Žguns — Mitchell Frank

1. kārta

 
 5:7, 6:4, [8:10]Žguns/Strode — Gard/Ouelette

1. kārta

 
 7:5, 3:6, 0:6Adrians Žguns — Andrew Anderson

2. kārta

 
Sarajevo 15 0002:6, 3:6Andis Juška — Damir Dzumhur

1. kārta

 
Harlingen 15 0004:6, 2:2 (Žguns izstājās)Adrians Žguns — Arnau Brugues-Davi

1. kārta

 
McAllen 15 0000:6, 0:6Adrians Žguns — Alexander Domijan

1. kārta

 
Taverne 10 0006:7(6), 6:4, [9:11]Lejnieks/Almeida — Crepaldi/Fidirko

1. kārta

 
 4:6, 2:6Kārlis Lejnieks — Marcin Gawron

1. kārta

 
Wetzikon 10 0006:4, 6:4Lejnieks/Meigel — Hampel/Schmid

1. kārta

 
Poitiers 15 0003:6, 6:4, 7:6(2)Andis Juška — Kenny De Schepper

1. kārta

 
Wetzikon 10 0006:7(6), 6:7(7)Kārlis Lejnieks — Antony Dupuis

1. kārta

 
 7:6(3), 4:6, [4:10]Lejnieks/Meigel — Trusendi/Zopp

Ceturtdaļfināls

 
Poitiers 15 0006:7(5), 7:6(6), 7:6(6)Andis Juška — Yannick Mertens

2. kārta

 
 6:4, 6:1Juška/Matsukevitch — Sakhrov/Stouff

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 1:0 (Juška izstājās)Andis Juška — Charles-Antoine Brezac

Ceturtdaļfināls

 
Vaduz 10 0006:7(9), 3:6Kārlis Lejnieks — Marius Copil

1. kārta

 
 2:6, 7:6(4), [10:8]Juška/Charroin — Krawietz/Zimmermann

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:2Andis Juška — Alexandre Folie

1. kārta

 
 6:3, 6:2Juška/Charroin — Gawron/Panfil

Pusfināls

 
 6:4, 7:6(3)Andis Juška — Baptiste Dupuy

2. kārta

 
 6:2, 6:3Juška/Charroin — Bloemke/Meigel

Fināls

 
 6:3, 6:1Andis Juška — Walter Trusendi

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(2), 6:4, 7:6(6)Andis Juška — Dennis Bloemke

Pusfināls

 
 3:6, 6:7(3)Andis Juška — Ante Pavic

Fināls

 
Madrid 10 0003:6, 6:3, [7:10]Lejnieks/Matsukevich — Barton/Reid

1. kārta

 
 7:5, 6:2Kārlis Lejnieks — Charles-Antoine Brezac

1. kārta

 
 6:0, 6:0Kārlis Lejnieks — Gonzalo Tur

2. kārta

 
 6:3, 6:0Kārlis Lejnieks — Emilio Rodriguez-Navarro

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:4Kārlis Lejnieks — Laurynas Grigelis

Pusfināls

 
 5:7, 7:6(5), 3:6Kārlis Lejnieks — Pablo Carreno-Busta

Fināls

 
 6:7(6), 6:3, 7:5Kārlis Lejnieks — David Canudas-Fernandez

1. kārta

 
 7:6(3), 6:3Kārlis Lejnieks — Jose Checa-Calvo

2. kārta

 
 3:6, 7:6(4), 6:4Kārlis Lejnieks — Javier Marti

Ceturtdaļfināls

 
 6:2 (Trusendi izstājās)Kārlis Lejnieks — Walter Trusendi

Pusfināls

 
 4:6, 6:7(4)Kārlis Lejnieks — David Souto

Fināls

 
Vero Beach4:6, 6:4, 6:4Kārlis Lejnieks — Andrea Collarini

1. kārta

 
 6:1, 6:3Lejnieks/Fugate — Rakitt/Smith

1. kārta

 
Vero Beach 10 0004:6, 4:6Lejnieks/Fugate — Kretschmer/Satschko

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 1:0 (Luisi izstajās)Kārlis Lejnieks — Piero Luisi

2. kārta

 
 6:3, 3:6, 6:2Kārlis Lejnieks — Erling Tveit

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 7:5, 6:3Kārlis Lejnieks — Denis Kudla

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Kārlis Lejnieks — Matt Reid

Fināls

 
Orange Park 10 0005:7, 6:1, 6:4Kārlis Lejnieks — Piero Luisi

1. kārta

 
 6:3, 7:6(4)Kārlis Lejnieks — Erling Tveit

2. kārta

 
 3:6, 0:6Kārlis Lejnieks — Stefano Ianni

Ceturtdaļfināls

 
Tampa 10 0003:6, 7:5, 6:3Kārlis Lejnieks — Tyler Hochwalt

1. kārta

 
 6:3, 6:4Kārlis Lejnieks — Alexios Halebian

2. kārta

 
 6:4, 0:6, 6:4Kārlis Lejnieks — Fritz Wolmarans

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:3, 3:6Kārlis Lejnieks — Erling Tveit

Pusfināls

 
Lanzarote 15 0006:4, 6:4Kārlis Lejnieks — Georgy Rumenov Payakov

1. kārta

 
 6:1, 6:3Kārlis Lejnieks — Ricardo Ojeda Lara

2. kārta

 
 4:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Joao Sousa

Ceturtdaļfināls

 
Gausdal 15 0006:3, 6:1Juška/Walter — Boretti/Tveit

1. kārta

 
 6:1, 6:1Andis Juška — Adrian Forberg Skogeng

1. kārta

 
 6:2, 2:6, 6:7(4)Andis Juška — Xander Spong

2. kārta

 
 6:7(2), 4:6Juška/Walter — Eriksson/Rosenholm

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:6, 0:2 (Bērziņš izstājās)Arvis Bērziņš — Viktor Stjern

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Tele2 Saaremaa Open7:6(7), 3:6, 4:6Miķelis Lībietis — Vladimir Karusevich

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 6:3Rihards Emuliņš — Olli Kesti

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:7(6), 0:6Artūrs Kazijevs — Evthimios Karaliolios

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 0:6, 3:6Oskars Vaskis — Egor Gerasimov

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 2:6Rihards Emuliņš — Ille Van Engelen

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 7:5, 6:2, 6:1Deniss Pavlovs — Aleksandr Agafonov

1.kārta

 
 2:6, 2:6Kazijevs/Lībietis — Kunnap/Zopp

1.kārta

 
 6:4, 6:4Juška/Pavlovs — Irdoja/Ivanov

1.kārta

 
 6:4, 7:5Andis Juška — Axel Michon

1.kārta

 
 6:0, 6:1Andis Juška — Yannick Vandenbulcke

2.kārta

 
 6:3, 6:2Juška/Pavlovs — Michon/Podlipnik-Castillo

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:2Andis Juška — Aleksandr Agafonov

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:2Juška/Pavlovs — Liniger/Vasilevski

Pusfināls

 
Merko Open 20102:6, 0:6Rihards Emuliņš — Mikhail Balmashev

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Tele2 Saaremaa Open1:6, 6:7(4)Andis Juška — Inigio Cervantes-Huegun

Pusfināls

 
Merko Open 20104:6, 3:6Oskars Vaskis — Taavo Roos

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 2:6Māris Šipkovs — Eerik Ahomaa

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 6:1Jānis Skroderis — Igor Tubic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Tele2 Saaremaa Open7:5, 7:6(6)Juška/Pavlovs — Heliovaara/Ryderstedt

Fināls

 
Merko Open 20106:4, 6:0Jānis Skroderis — Eerik Ahomaa

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 2:6Jānis Skroderis — Juho Paukku

1.kārta

 
 6:2, 7:5Andis Juška — Vladimir Ivanov

1.kārta

 
 6:4, 4:6 6:2Andis Juška — Jonas Luetjen

2.kārta

 
 Juška atteicās no spēlesAndis Juška — Michael Ryderstedt

Ceturtdaļfināls

 
Vilnius 10 0006:1, 6:1Rihards Emuliņš — Evgeny Nazarchuk

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 2:6Māris Šipkovs — Mattla Campus

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:0Arvis Bērziņš — Vigen Manukyan

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(2) 7:5Pāvels Grigorjevs — Boris Chernov

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 7:6(4)Miķelis Lībietis — Libor Salaba

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 0:6Rihards Emuliņš — Andrei Vasilevski

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 7:5Arvis Bērziņš — Fredrik Ask

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 0:6Pāvels Grigorjevs — Matthias Wolf

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 3:6Miķelis Lībietis — Johan Backstrom

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 1:6Arvis Bērziņš — Thomas Fabre

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 7:6(5), 6:7(6), [10:4]Kazijevs/Lībietis — Huurinainen/Wennakoski

1.kārta

 
 6:4, 6:3Deniss Pavlovs — Alexandre Folie

1.kārta

 
 2:6, 2:6Artūrs Kazijevs — Johan Backstrom

1.kārta

 
 6:0, 6:1Pavlovs/Vasiliev — Campus/Giraldi Requena

1.kārta

 
Decatur 10 0003:6, 6:7(3)Kārlis Lejnieks — Abraham Souza

1.kārta

 
Vilnius 10 0006:2, 6:2Deniss Pavlovs — Matteo Marfia

2.kārta

 
 6:1, 6:3Pavlovs/Vasiliev — Ducourau/Kontinen

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 6:3Kazijevs/Lībietis — Eriksson/Rosenholm

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:4, 6:4Deniss Pavlovs — Mikhail Vasiliev

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:3Pavlovs/Vasiliev — Kazijevs/Lībietis

Pusfināls

 
6:3, 7:6(7)Deniss Pavlovs — Ivan Nedelko 
 6:3, 6:3Pavlovs/Vasiliev — Nieminen/Schmid 
 5:7, 2:6Deniss Pavlovs — Timo Nieminen 
Vierumaki 10 0000:6, 0:6Māris Šipkovs — Tuomas Manner

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Jūrmala 10 0004:6, 2:6Iļja Fomkins — Simas Malakauskas

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:0Pāvels Grigorjevs — Ameer Buksh

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 6:7(7)Kārlis Jaunromāns — Kārlis Stonis

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(2), 6:1Arvis Bērziņš — Allen Perel

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 6:0Jānis Skroderis — Carl-Gustav Brottenberg

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:1Artūrs Kazijevs — Faraz Siddiqui

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 0:6, 0:6Māris Šipkovs — Loic Ducourau

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 0:6, 6:2, 6:3Rihards Emuliņš — Aleksas Tverijonas

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 2:6Jānis Stepiņš — James Cluskey

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 2:6Artūrs Šadrins — Francesco Vilardo

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 1:6Krišjānis Stabiņš — Nicola Remedi

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 5:7Pāvels Grigorjevs — Fredrik Ask

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 4:6, 3:6Kārlis Stonis — Luca Margaroli

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:0, 6:2Oskars Vaskis — Valentin Bazunov

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:7(4), 6:7(6)Jānis Skroderis — Mikhail Balmashev

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 2:6, 3:6Arvis Bērziņš — Maik Burlage

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 0:6, 0:6Rihards Emuliņš — Ralph Regus

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 6:3, 3:6, 5:7Artūrs Kazijevs — James Cluskey

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 3:6, 5:7Oskars Vaskis — Matteo Marfia

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 4:6, 2:6Miķelis Lībietis — Nicolas Rosenzweig

1.kārta

 
 7:6(3), 6:7(4), [5:10]Skroderis/Emuliņš — Perel/Stabiņš

1.kārta

 
 7:5, 6:1Kazijevs/Lībietis — Burlage/Regus

1.kārta

 
 2:6, 1:6Davids Virabjans — Ivan Nedelko

1.kārta

 
 7:5, 6:1Kazijevs/Lībietis — Glancy/Maher

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:4, [6:10]Perel/Stabiņš — Cluskey/O'Brien

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 4:6Kazijevs/Lībietis — Lustyk/Novak

Pusfināls

 
Zacatecas 10 0003:6, 6:3, [10:8]Lejnieks/Sakinis — Lewis/Roshan

1.kārta

 
 6:3, 1:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Chris Letcher

1.kārta

 
 6:3, 7:6(8)Lejnieks/Sakinis — Aarts/Ratz

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:7(3)Lejnieks/Sakinis — Diaz-Figueroa/Rodriguez

Pusfināls

 
Santander 15 0006:3, 7:5Agris Kolomicevs — Angel Ruiz Cotorro

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 1:6Agris Kolomicevs — Marc Garcia-Roman

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Moscow 15 0003:6, 0:1 (Pavlovs izstājās)Deniss Pavlovs — Anton Manegin

1.kārta

 
Leon 10 0006:3, 6:1Kārlis Lejnieks — Jesus Edgar Munoz

1.kārta

 
 6:3, 6:4Lejnieks/Sakinis — Rice/Thornley

1.kārta

 
Moscow 15 0006:2, 7:6(1)Pavlovs/Elgin — Agafonov/Ciumac

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 7:5Pavlovs/Elgin — Golovachev/Poplavsky

Pusfināls

 
Leon 10 0007:5, 6:2Kārlis Lejnieks — Luiz David Martinez

2.kārta

 
 2:6, 4:6Lejnieks/Sakinis — Elizondo/Ramirez

Ceturtdaļfināls

 
Moscow 15 0004:6, 6:4, [10:7]Pavlovs/Elgin — Lobkov/Rumyantsev

Fināls

 
Leon 10 0007:5, 4:6, 2:6Kārlis Lejnieks — Vasek Pospisil

Cetrutdaļfināls

 
Trier 10 0006:3, 6:3Adrians Žguns — Steven Moneke

1.kārta

 
Guadalajara 10 0006:3, 6:4Kārlis Lejnieks — Ruben Gonzales

1.kārta

 
Trier 10 0006:3, 6:4Adrians Žguns — Martin Prikryl

2.kārta

 
Guadalajara 10 0006:1, 6:2Kārlis Lejnieks — Tigre Hank

2.kārta

 
Trier 10 0007:6(4), 6:7(4), 1:6Adrians Žguns — Jakub Lustyk

Ceturtdaļfināls

 
Guadalajara 10 0006:4, 6:7(5), 6:2Kārlis Lejnieks — Jordan Cox

Ceturdaļfināls

 
 7:6(10), 3:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Vasek Pospisil

Pusfināls

 
Casablanca 15 0001:6, 0:6Agris Kolomicevs — Tim Van Terheijden

1.kārta

 
Porto Torres 15 0006:1, 6:1Adrians Žguns — Antonio Zucca

1.kārta

 
 6:3, 2:6, 5:7Adrians Žguns — Filippo Leonardi

2.kārta

 
Tanger 15 0000:6, 2:6Agris Kolomicevs — Yann Minster

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Falun 15 0006:4, 6:3Kārlis Lejnieks — Milos Sekulic

1.kārta

 
 6:4, 6:2Kārlis Lejnieks — Patrik Brydolf

2.kārta

 
 7:6(5), 7:5Kārlis Lejnieks — Ervin Eleskovic

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Henri Kontinen

Pusfināls

Martos 15 0005:7, 3:6Agris Kolomicevs — Brandon Blasco Del Cid

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Hambach 10 0006:2, 6:3Lejnieks/Matsukevitch — Kosler/Schmid

1.kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Lejnieks/Matsukevitch — Brunken/Seifert

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:3Kārlis Lejnieks — David Thurner

1.kārta

 
 6:4, 6:1Kārlis Lejnieks — Nikolai Fidirko

2.kārta

 
 6:2, 6:1Kārlis Lejnieks — Marc Meigel

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 6:3, [10:8]Lejnieks/Matsukevitch — Thomson/Meigel

Pusfināls

 
 7:6(6), 6:4Kārlis Lejnieks — Antony Dupuis

Pusfināls

 
 3:6, 7:6(5), [10:4]Lejnieks/Matsukevitch — Krawietz/Krickovic

Fināls

 
 4:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Denis Matsukevitch

Fināls

 
Nevers 15 000+H6:4, 6:3Andis Juška — Gianni Mina

1.kārta

 
Leimen 10 0006:7(6), 3:6Kārlis Lejnieks — Maxime Authom

1.kārta

 
Nevers 15 000+H3:6, 3:6Andis Juška — Carl Bergman

2.kārta

 
Kos 10 0006:0, 6:0Miķelis Lībietis — Dimitrios Papasteriadis

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:5, 1:6, 6:7(8)Miķelis Lībietis — Juraj Masar

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:1, 6:2Adrians Žguns — Adam Kellner

1.kārta

 
 5:7, 5:7Žguns/Lībietis — King/McGee

1.kārta

 
 7:6(6), 6:1Adrians Žguns — Barry King

2.kārta

 
Isernhagen 10 0006:2, 6:0Kārlis Lejnieks — Duje Kekez

1.kārta

 
 6:4, 6:0Kārlis Lejnieks — Adrian Sikora

2.kārta

 
 6:1, 7:6(2)Kārlis Lejnieks — Jan Mertl

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 6:1Kārlis Lejnieks — Stefan Seifert

Pusfināls

 
Minsk 15 0001:6, 3:6Davids Virabjans — Ilya Lebedev

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Paros 10 0006:2, 6:4Miķelis Lībietis — Nikos Serkedakis

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Isernhagen 10 0004:6, 6:4, 6:2Kārlis Lejnieks — Peter Torebko

Fināls

 
Kos 10 0003:6, 2:6Adrians Žguns — Juho Paukku

Fināls

 
 4:6, 6:2, 6:4Adrians Žguns — Alexandros Jakupovic

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 7:5Adrians Žguns — Marcus Willis

Pusfināls

 
Paros 10 0006:4, 4:6, 7:5Miķelis Lībietis — Gibril Diarra

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 4:6, 4:6Miķelis Lībietis — Andrea Falgheri

1.kārta

 
 1:6, 6:1, [6:10]Žguns/Lībietis — Glancy/Willis

1.kārta

 
 6:3, 6:2Adrians Žguns — Charalampos Kapogiannis

1.kārta

 
 2:6, 7:6(2), 4:6Adrians Žguns — James McGee

2.kārta

 
Heraklion 10 0006:4, 6:4Miķelis Lībietis — Florian Fallert

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:2Miķelis Lībietis — Joss Espasandin

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 6:3Miķelis Lībietis — Nikolaos Kokkotas

1.kārta

 
Rodez 10 0006:3, 6:1Kārlis Lejnieks — Bart Brons

1.kārta

 
Heraklion 10 0006:3, 3:6, [7:10]Žguns/Lībietis — Cacic/Djokovic

1.kārta

 
 6:3, 6:7(5), 6:3Adrians Žguns — Daniel Uhlig

1.kārta

 
 6:4, 3:6, 6:3Adrians Žguns — Roberto Marcora

2.kārta

 
Rodez 10 0007:5, 4:6, 6:3Kārlis Lejnieks — Elie Rousset

2.kārta

 
Heraklion 10 0007:6(8), 6:7(4), 3:6Miķelis Lībietis — Tom Kocevar-Desman

2.kārta

 
 3:6, 2:6Adrians Žguns — Andrea Falgheri

Ceturtdaļfināls

 
Rodez 10 0007:6(0), 6:2Kārlis Lejnieks — Maxime Authom

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:2, 7:6(4)Kārlis Lejnieks — Jonathan Eysseric

Pusfināls

 
 4:6, 6:3, 4:6Kārlis Lejnieks — Gregoire Buquier

Fināls

 
Heraklion 10 0006:7(1), 2:6Miķelis Lībietis — Jan Blecha

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:3Adrians Žguns — Juho Paukku

1.kārta

 
 7:6(4), 6:7(7), [10:8]Lībietis/Barry — Danilovic/Paukku

1.kārta

 
 6:3, 6:3Adrians Žguns — Erik Crepaldi

2.kārta

 
 6:2, 7:6(8)Lībietis/Barry — Khotulev/Osabnik

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 6:7(4), [10:5]Lībietis/Barry — Gomez-Herrera/Stillitano

Pusfināls

 
 7:6(6), 6:7(4), [11:9]Lībietis/Barry — Jarc/Kocevar-Desman

Fināls

 
 7:6(3), 1:6, 5:7Adrians Žguns — Alexandros Jakupovic

Ceturtdaļfināls

 
Santo Domingo 10 0006:1, 6:4Miķelis Lībietis — Adam Majchrowicz

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 6:3Miķelis Lībietis — Marin Franjicevic

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 7:6(2), 6:2Pavlovs/Lībietis — Garanganga/Roy

1.kārta

 
 4:6, 2:6Miķelis Lībietis — Darian King

1.kārta

 
 6:3, 3:6, 4:6Deniss Pavlovs — Phillip Simmonds

1.kārta

 
 6:4, 6:7(5), [12:10]Pavlovs/Lībietis — Behar/Martinez

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:1Pavlovs/Lībietis — Kumantsov/Middelkoop

Pusfināls

 
 3:6, 6:3, [8:10]Pavlovs/Lībietis — Luisi/Recarte

Fināls

 
 2:6, 6:3, 4:6Miķelis Lībietis — Soma Kesthely

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:7(5), 4:6Pavlovs/Lībietis — Kestheny/King

1.kārta

 
 1:6, 5:7Deniss Pavlovs — Rudy Coco

1.kārta

 
 6:7(7), 0:2 (Lībietis izstājās)Miķelis Lībietis — Jesus Francisco Felix

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:2Pavlovs/Lībietis — Krainik/Sajous

1.kārta

 
 1:6, 6:3, 3:6Deniss Pavlovs — Peter Torebko

1.kārta

 
 7:6(4), 6:1Pavlovs/Lībietis — Dubail/Netuschil

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 7:6(3), [10:4]Pavlovs/Lībietis — Middelkoop/Van Terheijden

Pusfināls

 
 6:7(8), 3:6Pavlovs/Lībietis — Herbert/Sichez

Fināls

 
Habana 10 0006:0, 6:3Miķelis Lībietis — Daniel De La Cruz

1.kārta

 
 5:2 (Netuschil izstājās)Deniss Pavlovs — Marvin Netuschil

1.kārta

 
 6:3, 6:0Deniss Pavlovs — Libor Sabala

2.kārta

 
 6:7(4), 6:3, 2:6Miķelis Lībietis — Christopher Diaz-Figueroa

2.kārta

 
 6:1, 7:6(2)Pavlovs/Lībietis — Margaroli/Zitnik

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:3Deniss Pavlovs — Olivier Sajous

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 5:7Pavlovs/Lībietis — Bugby/Pajkowski

Pusfināls

 
 2:0Deniss Pavlovs — Roman Recarte

Pusfināls

 
 6:2, 6:1Deniss Pavlovs — Christopher Diaz-Figueroa

Fināls

 
Eilat 10 0006:4, 5:7, 6:4Miķelis Lībietis — Daniel Jacobi

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Schwieberdingen 10 0006:4, 6:0Mārtiņš Podžus — Philipp Dittmer

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 4:6Jānis Podžus — Bastian Wagner

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Glasgow 10 0003:6, 1:6Rihards Emuliņš — Alexandre Penaud

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Eilat 10 0006:7(7), 3:6Miķelis Lībietis — Jozef Kovalik

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Schwieberdingen 10 0006:4, 3:6, 3:6Mārtiņš Podžus — Philipp Oswald

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Eilat 10 0005:7, 7:6(5), [6:10]Lejnieks/Lībietis — Diez/Vicente

1.kārta

 
 6:1, 6:2Kārlis Lejnieks — Anton Manegin

1.kārta

 
Schwieberdingen 10 0007:6(5), 6:4Andis Juška — Carl Bergman

1.kārta

 
 3:6, 6:4, [13:11]Juška/Danilovic — Bergman/Mecir

1.kārta

 
Eilat 10 0006:4, 6:2Kārlis Lejnieks — Yannik Reuter

2.kārta

 
 6:1, 6:2Kārlis Lejnieks — Roman Vogeli

Ceturtdaļfināls

 
Schwieberdingen 10 0006:1, 6:4Andis Juška — Daniel Danilovic

2.kārta

 
 6:3, 6:4Juška/Danilovic — Fitz/Zuern

Ceturtdaļfināls

 
Eilat 10 0006:0, 6:7(4), 4:6Kārlis Lejnieks — Henri Laaksonen

Pusfināls

 
Schwieberdingen 10 0006:2, 6:4Andis Juška — Holger Fischer

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:4Juška/Danilovic — Torebko/Fischer

Pusfināls

 
 7:6(3), 6:1Andis Juška — Jan Mertl

Pusfināls

 
Eilat 10 0005:7, 3:6Miķelis Lībietis — Damir Dzumhur

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Schwieberdingen 10 0007:6(3), 3:6, [10:7]Juška/Danilovic — Emmrich/Kretschmer

Fināls

 
 3:6, 7:6(5), 6:3Andis Juška — Philipp Oswald

Fināls

 
Stuttgart 10 0004:6, 1:6Mārtiņš Podžus — Duje Kekez

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:7(6), 5:7Jānis Podžus — Richard Becker

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Eilat 10 0006:0, 6:3Lejnieks/Lībietis — Bradaric/Franjicevic

1.kārta

 
 4:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Roman Vogeli

1.kārta

 
 2:6, 7:5, [11:9]Lejnieks/Lībietis — Ben Zvi/Steele

Ceturtdaļfināls

 
Stuttgart-Stammheim 10 0003:6, 3:6Andis Juška — Jan Mertl

1.kārta

 
Eilat 10 0004:6, 6:3, [3:10]Lejnieks/Lībietis — Cacic/Diez

Pusfināls

 
Kaarst 15 0006:4, 6:3Mārtiņš Podžus — Artem Pudovkin

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Eilat 10 0006:3, 3:6, 3:6Kārlis Lejnieks — Milos Sekulic

1.kārta

 
Kaarst 15 0006:1, 6:2Mārtiņš Podžus — Antal Van Der Duim

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 2:3 (Podžus izstājās)Mārtiņš Podžus — Michel Dornbusch

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Feucherolles 10 0003:6, 3:6Jānis Podžus — Stephan Fransen

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:2Mārtiņš Podžus — Joao Silverio

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 3:6, 6:3Mārtiņš Podžus — Jules Marie

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 3:6, 7:6(3)Mārtiņš Podžus — Alexander Farquharson

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 3:6, 2:6Mārtiņš Podžus — Ludovic Walter

1.kārta

 
Palm Coast 10 0003:6, 7:6(5), 3:6Adrians Žguns — Dimitar Kutrovsky

1.kārta

 
Bressuire 10 0004:6, 7:6(8), 7:6(6)Andis Juška — Elie Rousset

1.kārta

 
 6:3, 7:6(7)Juška/Desein — Audouy/Lageat

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 4:6, 4:6Andis Juška — Baptiste Dupuy

2.kārta

 
 6:3, 3:6, [10:7]Juška/Desein — Chettar/Nourrissat

Pusfināls

 
Zagreb 15 0006:2, 6:4Kārlis Lejnieks — Dino Marcan

1.kārta

 
 6:4, 6:4Lejnieks/Matsukevitch — Hizak/Pavic

1.kārta

 
 3:6, 6:7(0)Kārlis Lejnieks — Antonio Sancic

2.kārta

 
 5:7, 5:7Lejnieks/Matsukevitch — Kontinen/Nieminen

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:3, [10:6]Lejnieks/Matsukevitch — Mektic/Zovko

1.kārta

 
 7:6(2), 6:2Kārlis Lejnieks — Ante Pavic

1.kārta

 
 6:3, 6:1Kārlis Lejnieks — Timo Nieminen

2.kārta

 
 6:2, 6:2Lejnieks/Matsukevitch — Gregurovic/Pehar

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 7:5, 2:6Kārlis Lejnieks — Michael Lammer

Ceturtdaļfināls

 
 0:6, 5:7Lejnieks/Matsukevitch — Delic/Mesaros

Pusfināls

 
Antalya 10 0006:2, 6:2Artūrs Kazijevs — Kosta Karamiha

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Lille 15 0004:6, 2:6Mārtiņš Podžus — Alexey Vatutin

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 6:4Jānis Podžus — Laurent-Olivier Daxhelet

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 6:2Jānis Podžus — Magid Berchid

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Antalya 10 0002:6, 3:6Artūrs Kazijevs — Lubomir Majsajdr

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Lille 15 0003:6, 1:6Jānis Podžus — Nils Langer

1.kārta

 
Trento 15 0002:6, 2:6Deniss Pavlovs — Jan Mertl

1.kārta

 
 6:3, 6:4Pavlovs/Trusendi — Galvani/Lago

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:2, [10:6]Pavlovs/Trusendi — Mertl/Pazicky

Pusfināls

 
 6:2, 7:5Pavlovs/Trusendi — Botti/Burquier

Fināls

 
Cherkasy 10 0006:4, 6:0Kārlis Lejnieks — Maxim Dubarenco

1.kārta

 
Moscow 15 000+H6:3, 6:4Deniss Pavlovs — Mikhail Evtimyev

1.kārta

 
 7:6(3), 6:4Andis Juška — Richard Muzaev

1.kārta

 
Cherkasy 10 0007:5, 6:4Kārlis Lejnieks — Ilya Lebedev

2.kārta

 
Moscow 15 000+H6:3, 6:2Juška/Pavlovs — Manegin/Marfinsky

1.kārta

 
 6:4, 6:2Andis Juška — Daniil Medvedev

2.kārta

 
 2:6, 1:6Deniss Pavlovs — Valery Rudnev

2.kārta

 
 6:3, 6:1Juška/Pavlovs — Dyakonov/Medvedev

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 1:6Andis Juška — Valery Rudnev

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Juška/Pavlovs — Betau/Bury

Pusfināls

 
Cherkasy 10 0006:2, 6:7(6), 6:3Kārlis Lejnieks — Vladyslav Manafov

Ceturtdaļfināls

 
Moscow 15 000+H6:4, 7:6(5)Juška/Pavlovs — Matsuketitch/Vasiliev

Fināls

 
Cherkasy 10 0006:2, 6:3Kārlis Lejnieks — Grzegorz Panfil

Fināls

 
 6:7(5), 7:6(2), 6:7(4)Kārlis Lejnieks — Artem Smirnov

Fināls

 
Tyumen 15 0006:0, 6:3Deniss Pavlovs — Artem Pudovkin

1.kārta

 
 6:1, 6:0Andis Juška — Sergey Dyakonov

1.kārta

 
Vaduz 10 0006:4, 6:4Kārlis Lejnieks — Francois-Arthur Vibert

1.kārta

 
Tyumen 15 0007:6(4), 6:2Juška/Pavlovs — Kachanovskiy/Strelkov

1.kārta

 
 6:1, 6:1Andis Juška — Mikhail Fufygin

2.kārta

 
 6:3, 6:3Deniss Pavlovs — Andrei Vasilevski

2.kārta

 
 6:2, 6:1Juška/Pavlovs — Arutunyan/Khacharyan

Ceturtdaļfināls

 
Vaduz 10 0007:5, 1:6, 4:6Kārlis Lejnieks — Nils Langer

2.kārta

 
Tyumen 15 0000:6, 7:6(5), 6:4Deniss Pavlovs — Mikhail Vasiliev

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(5), 6:3Andis Juška — Alexey Vatutin

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 4:6Juška/Pavlovs — Rumyantsev/Vasilevski

Pusfināls

 
 1:6, 7:6(4), 4:6Andis Juška — Valery Rudnev

Pusfināls

 
 4:6, 3:6Deniss Pavlovs — Mikhail Ledovskikh

Pusfināls

 
Taverne 10 0006:4, 6:4Kārlis Lejnieks — Sami Reinwein

1.kārta

 
 6:4, 6:4Lejnieks/Panfil — Benz/Margaroli

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:4Kārlis Lejnieks — Francois-Arthur Vibert

2.kārta

 
 3:6, 3:6Lejnieks/Panfil — Crepaldi/Gadomski

Pusfināls

 
 4:6, 6:4, 2:6Kārlis Lejnieks — Peter Torebko

Ceturtdaļfināls

 
Antalya 10 0006:3, 6:2Artūrs Kazijevs — Jiri Vokoun

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 0:5 (Kazijevs izstājās)Artūrs Kazijevs — Brydan Klein

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Rome 15 0006:1, 6:3Lejnieks/Crepaldi — Schmid/Vasiliev

1.kārta

 
 3:6, 0:6Kārlis Lejnieks — Antony Dupuis

1.kārta

 
 1:6, 2:6Lejnieks/Crepaldi — Aldi/Cecchinato

Ceturtdaļfināls

 
Antalya 10 0003:6, 1:6Pāvels Grigorjevs — Marvin Netuschil

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 3:6Artūrs Kazijevs — Xander Spong

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Vercelli 15 0007:5, 7:6(4)Andis Juška — Mohcine Roudami

1.kārta

 
Angers 15 000+H3:6, 5:7Kārlis Lejnieks — Mathieu Rodrigues

1.kārta

 
Vercelli 15 0005:7, 7:5, 6:2Andis Juška — Dieter Kindlmann

2.kārta

 
 2:6, 0:6Andis Juška — Daniel Koellerer

Ceturtdaļfināls

 
Antalya 10 0006:3, 6:3Artūrs Kazijevs — Philippos Tsangaridis

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 2:6Pāvels Grigorjevs — Kristof Verduyckt

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(4), 7:6(4)Artūrs Kazijevs — Richard Gabb

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 2:6, 3:6Artūrs Kazijevs — Jiri Kosler

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 6:1, 6:3Artūrs Kazijevs — John Thivolle

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 3:6Artūrs Kazijevs — Dominik Schulz

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Bournemouth 10 0001:6, 6:3, 6:3Rihards Emuliņš — Chris Anguelov

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 6:7(5)Rihards Emuliņš — Roberto Marcora

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Vero Beach 10 0003:6, 6:0, 3:6Adrians Žguns — Olivier Sajous

1.kārta

 
Adana 10 0006:2, 6:1Artūrs Kazijevs — Scott Browne

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:7(6), 0:6Artūrs Kazijevs — Anil Yuksel

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Newcastle 10 0004:6, 4:6Rihards Emuliņš — Arthur De Greef

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Samsun 10 0006:1, 7:6(8)Artūrs Kazijevs — Stefan Sterland-Markovic

1.kārta

 
 6:2, 6:4Kazijevs/Sterland-Markovic — Yalcinkale/Yuksel

1.kārta

 
Most 10 0001:6, 1:0 (Juška izstājās)Andis Juška — Lubomir Majsajdr

1.kārta

 
Samsun 10 0001:6, 4:6Artūrs Kazijevs — Alexandre Folie

2.kārta

 
Most 10 0006:3, 6:1Juška/Jebavy — Geib/Kargl

Ceturtdaļfināls

 
Samsun 10 0006:4, 6:2Kazijevs/Sterland-Markovic — Stoute/Urbanek

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:3, [5:10]Kazijevs/Sterland-Markovic — Barry/King

Pusfināls

 
Most 10 0006:3, 6:1Juška/Jebavy — Broz/Dlouhy

Pusfināls

 
 6:4, 6:2Juška/Jebavy — Egger/Koellerer

Fināls

 
Antalya 10 0007:5, 7:6(4)Artūrs Kazijevs — Ying-Zheng Wang

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Kazijevs/Sterland-Markovic — Bega/Della Tommasina

1.kārta

 
 2:6 (Kazijevs izstājās)Artūrs Kazijevs — Ivan Nedelko

1.kārta

 
Katowice 15 0004:6, 6:2, 6:4Andis Juška — Francesco Borgo

1.kārta

 
 3:6, 3:6Andis Juška — Pavol Cervenak

2.kārta

 
Antalya 10 0005:7, 4:6Kazijevs/Sterland-Markovic — Ciumac/Molchanov

Ceturtdaļfināls

 
Madrid 10 0003:6, 7:6(0), 6:7(7)Kārlis Lejnieks — Jaime Pulgar-Garcia

1.kārta

 
Alkmaar 10 0001:6, 1:6Jānis Podžus — Sebastian Rivera

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 5:7, 2:6Mārtiņš Podžus — Luke Saville

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Kassel 15 000+H6:1, 6:3Mārtiņš Podžus — Jens Hauser

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 6:7(3)Mārtiņš Podžus — Jonas Luetjen

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Yerevan 10 000w.o. (Chkonia uzvara bez cīņas)Davids Virabjans — Ilia Chkonia

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Merko Open 20116:2, 2:6, 4:6Rihards Emuliņš — Sami Huurinainen

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 7:6(5), 6:4Pāvels Grigorjevs — Robert Berner

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 1:6, 6:2Miķelis Lībietis — Benas Majauskas

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 2:6, 3:6Pāvels Grigorjevs — Konstantin Gerlakh

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 7:5, 6:3Miķelis Lībietis — Jan Kononov

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 7:5Lībietis/Vesely — Huurinainen/Saarni

1.kārta

 
 2:6, 1:6Miķelis Lībietis — Jurgen Zopp

1.kārta

 
 6:0, 6:0Lībietis/Vesely — Aunapuu/Marksoo

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 6:3, [5:10]Lībietis/Vesely — Bury/Vasilevski

Pusfināls

 
TELE 2 Saaremaa Open 20116:2, 6:1Rihards Emuliņš — Clemens Breuss

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(5), 0:5 (Stepiņš izstājās)Jānis Stepiņš — Fredrik Ask

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:1Pāvels Grigorjevs — Egor Kovalev

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 0:6, 0:6Davids Virabjans — Pierre Bonfre

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 4:6Pāvels Grigorjevs — Yahor Yatsyk

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:7(5), 3:6Rihards Emuliņš — Andrei Vasilevski

1.kārta

 
 6:2, 6:0Juška/ Pavlovs — Huertas Barrantes/ Mas Mascolo

1.kārta

 
 4:6, 5:7Emuliņš/ Grigorjevs — Gerasimov/ Sakinis

1.kārta

 
 6:1, 6:1Andis Juška — Luca Margaroli

1.kārta

 
 6:2, 4:6, 0:6Deniss Pavlovs — Mark Vervoort

1.kārta

 
 6:1, 6:1Andis Juška — Max Wennakoski

2.kārta

 
 6:1, 6:4Juška/ Pavlovs — Bonfre/Stjern

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 7:6(5)Andis Juška — Andrei Vasilevski

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:6(7)Juška/ Pavlovs — Gerasimov/ Sakinis

Pusfināls

 
 6:3, 7:6(3)Juška/ Pavlovs — Ivanov/ Podlipnik-Castillo

Fināls

 
 6:7(4), 6:4, 4:6Andis Juška — Jozef Kovalik

Pusfināls

 
Vilnius 10 0001:6, 4:6Pāvels Grigorjevs — George Von Massow

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 4:6Davids Virabjans — Laurynas Antropikas

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 6:4Rihards Emuliņš — Eimantas Gruzdas

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 1:6Jānis Stepiņš — Konstantin Gerlakh

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Xativa 10 0004:6, 6:2, 2:0 (Ijima izstājās)Agris Kolomicevs — Shobu Ijima

Kvalifikācijas 1.kārta

 
London 15 0000:6, 3:6Reinis Miljons — Bogdan Djurdjevic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Vilnius 10 0004:6, 1:6Rihards Emuliņš — Adria Mas Mascolo

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Xativa 10 0000:6, 2:6Agris Kolomicevs — Ivan Gomez Mantilla

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Vilnius 10 0006:3, 2:6, [7:10]Lībietis/Sakinis — Podlipnik-Castillo/Vasilevski

1.kārta

 
 6:3, 7:5Pavlovs/Ivanov — Ducourau/Poplavskyy

1.kārta

 
 6:1, 6:1Deniss Pavlovs — Konstantin Gerlakh

1.kārta

 
 3:6, 4:6Miķelis Lībietis — Lucas Renard

1.kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Deniss Pavlovs — Davy Sum

2.kārta

 
 6:3, 4:6, [10:12]Pavlovs/Ivanov — Filin/Zhyrmont

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 2:1 (Pavlovs izstājās)Deniss Pavlovs — Stanislav Poplavskyy

Ceturtdaļfināls

 
Jūrmala Cup4:6, 5:7Artūrs Kazijevs — Claudio Grassi

1.kārta

 
 2:6, 2:6Miķelis Lībietis — Hans Podlipnik-Castillo

1.kārta

 
 6:1, 6:1Juška/ Pavlovs — Bonfre/ Stjern

1.kārta

 
 7:5, 6:1Lībietis/ Kazijevs — Mas Mascolo/ Roy-Girardi

1.kārta

 
 7:5, 4:6, [10:7]Podžus/ Podžus — Emuliņš/ Grigorjevs

1.kārta

 
 4:6, 3:6Jukša/ Kovalev — Filin/ Zhyrmont

1.kārta

 
 6:0, 6:1Andis Juška — Davy Sum

1.kārta

 
 6:7(2), 5:7Mārtiņš Podžus — Dovydas Sakinis

1.kārta

 
 6:3, 6:1Deniss Pavlovs — Viktor Stjern

1.kārta

 
 2:6, 6:4, 5:7Jānis Podžus — Roberto Marcora

1.kārta

 
 6:2 6:1Deniss Pavlovs — Dimitry Mamedov

2.kārta

 
 6:4, 6:2Stabiņš/ Virabjans — Bazunov/ Bazunov

1.kārta

 
 4:6, 7:6(5), [3:10]Lībietis/ Sakinis — Di Ienno/ Vilardo

1.kārta

 
 4:6, 1:6Andis Juška — Dzmitry Zhyrmont

2.kārta

 
 6:3, 6:3Deniss Pavlovs — Hans Podlipnik-Castillo

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Lībietis/ Kazijevs — Stabiņš/ Virabjans

Ceturtdaļfināls

 
 6:0, 6:2Juška/ Pavlovs — Podžus/ Podžus

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Juška/ Pavlovs — Lībietis/ Kazijevs

Pusfināls

 
 6:3, 6:4Juška/ Pavlovs — Grassi/ Volante

Fināls

 
 7:5, 1:6, 2:6Deniss Pavlovs — Pierre-Hugues Herbert

Pusfināls

 
Moscow 15 000+H2:6, 1:2 (Pavlovs izstājās)Deniss Pavlovs — Anton Zaytsev

1.kārta

 
 6:3, 6:4Pavlovs/ Kuznetsov — Kachanovskiy/ Starkov

1.kārta

 
 6:0, 6:1Pavlovs/ Kuznetsov — Basilashvili/ Kumantsov

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:2Pavlovs/ Kuznetsov — Sitak/ Vlasov

Pusfināls

 
 4:6, 7:6(14), [8:10]Pavlovs/ Kuznetsov — Fufygin/ Krotiouk

Fināls

 
Poznan 15 0006:3, 6:3Deniss Pavlovs — Bumpei Sato

1.kārta

 
 6:1, 6:4Andis Juška — Bastian Wagner

1.kārta

 
 6:2, 6:2Juška/ Pavlovs — Cavaco/ Lima-Perez

1.kārta

 
 7:6(3), 6:0Deniss Pavlovs — Mikolaj Szmyrgala

2.kārta

 
 6:2, 6:2Juška/ Pavlovs — Sawicki/ Szmigiel

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 7:6(3)Andis Juška — Jason Kubler

2.kārta

 
 4:6, 4:1 (Juška izstājās)Andis Juška — Michal Schmid

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 3:6Deniss Pavlovs — Grzegorz Panfil

Ceturtdaļfināls

 
 w.o. (Chadaj/ Kapas uzvara bez cīņas)Juška/ Pavlovs — Chadaj/ Kapas

Pusfināls

 
Mulhouse 15 000+H6:1, 6:1Mārtiņš Podžus — Florent Grisey

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 6:2Jānis Podžus — Guillaume Rauseo

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 4:6Mārtiņš Podžus — Moritz Baumann

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 6:3Jānis Podžus — Jacob Kahoun

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 4:6, 5:7Jānis Podžus — Jens Hauser

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Mulhouse 15 000 H3:6, 6:7(5)Podžus/ Podžus — Botti/ Cauvard

1.kārta

 
Plaisir 15 000+H4:6, 6:2, 6:1Mārtiņš Podžus — Lucas Szewczyk

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:1Jānis Podžus — Adrien Gualino

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 6:1Jānis Podžus — Jean-Baptiste Renault

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 4:6, 4:6Mārtiņš Podžus — Lois Baudy

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 2:6Jānis Podžus — Bastien Favier

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 7:5, 7:5Podžus/ Podžus — Milsztajn/ Reix

1.kārta

 
 4:6, 4:6Jānis Podžus — Elie Rousset

1.kārta

 
 7:6(4), 3:6, [10:8]Podžus/ Podžus — Crepaldi/ Grammare

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 2:6Podžus/ Podžus — Sidorenko/ Silva

Pusfināls

 
Leimen 10 0004:6, 1:6Andis Juška — Jules Marie

1.kārta

 
Saint-Dizier 15 0004:6, 4:6Jānis Podžus — Jordan Ruivo

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:5, 6:1Mārtiņš Podžus — Nicolas Beaune

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:7(4), 5:7Mārtiņš Podžus — Romain Sichez

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 7:6(5), 5:7, 7:6(6)Andis Juška — Albano Olivetti

1.kārta

 
 6:7(5), 6:7(2)Andis Juška — Ludovic Walter

2.kārta

 
Le Roche-Sur-Yon 15 000+H6:2, 6:1Mārtiņš Podžus — Clement Meunier

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 6:2Mārtiņš Podžus — Hugo Morth

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Le Roche-Sur-Yon 15 000 H6:1, 7:5Jānis Podžus — Etienne Leite

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:3, 7:6(1)Mārtiņš Podžus — Jean Andersen

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Le Roche-Sur-Yon 15 000+H6:1, 6:4Jānis Podžus — Nicolas Beaune

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 7:6(2), 6:4Mārtiņš Podžus — Franck Pepe

1.kārta

 
Le Roche-Sur-Yon 15 000 H3:6, 3:6Jānis Podžus — Otakar Lucak

1.kārta

 
 2:6, 6:7(4)Podžus/ Podžus — Capone/ Glancy

Ceturtdaļfināls

 
Le Roche-Sur-Yon 15 000+H4:6, 6:7(2)Mārtiņš Podžus — Romain Jouan

2.kārta

 
Amelia Island 10 0002:6, 6:4, 2:6Mārtiņš Podžus — Jānis Podžus

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:2Jānis Podžus — Ryan Young

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 6:2Jānis Podžus — Patrick Davidson

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 6:1, 6:4Jānis Podžus — Mico Santiago

Kvalifikācijas 4.kārta

 
Roznov pod Radhostem 15 0003:6, 4:6Andis Juška — Roman Jebavy

1.kārta

 
Amelia Island 10 0000:6, 3:6Jānis Podžus — Ryusei Makiguchi

1.kārta

 
Roznov pod Radhostem 15 0006:2, 6:2Juška/ Fidirko — Stakhovsky/ Stanek

1.kārta

 
 6:2, 6:0Juška/Fidirko — Lutkowski/Szmigiel

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Juška/Fidirko — Betau/Bury

Pusfināls

 
Opava 15 0003:6, 7:5, 4:6Andis Juška — Alexander Ward

1.kārta

 
 6:7(6), 6:7(4)Juška/ Kretschmer — Andersen/ Cluskey

1.kārta

 
Glasgow 15 0001:6, 6:4, 6:2Rihards Emuliņš — George Mcgill

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 3:6, 1:6Rihards Emuliņš — Scott Griekspoor

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Moscow 10 0003:6, 6:3, 2:6Deniss Pavlovs — Stanislav Poplavskyy

1.kārta

 
 7:6(5), 6:3Andis Juška — Mikhail Vaks

1.kārta

 
 6:2, 6:2Juška/ Pavlovs — Bagateliya/ Krotiouk

1.kārta

 
 4:6, 2:6Andis Juška — Egor Gerasimov

2.kārta

 
 7:5, 6:2Juška/ Pavlovs — Biryukov/ Kumantsov

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:3Juška/ Pavlovs — Karatsev/ Muzaev

Pusfināls

 
 7:6(1), 6:3Juška/ Pavlovs — Kuznetsov/ Vovk

Fināls

 
Stuttgart-Stammheim6:4, 6:3Mārtiņš Podžus — Marco Kirschner

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 3:6Jānis Podžus — Oscar Otte

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:3Mārtiņš Podžus — Jean Zietsman

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Moscow 10 0007:6(3), 6:4Andis Juška — Sergey Strelkov

1.kārta

 
Stuttgart-Stammheim 10 0006:3, 6:4Mārtiņš Podžus — Jan Kuncik

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Moscow 10 0007:5, 6:2Deniss Pavlovs — Alexander Perfilov

1.kārta

 
 6:3, 6:4Juška/ Pavlovs — Poplavskyy/ Shatskiy

1.kārta

 
Stuttgart-Stammheim 10 0003:6, 3:6Mārtiņš Podžus — Nikola Mektic

1.kārta

 
Moscow 10 0006:4, 7:6(0)Andis Juška — Deniss Pavlovs

2.kārta

 
 6:3, 6:4Juška/ Pavlovs — Filin/ Malyshev

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:0Andis Juška — Anton Zaytsev

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 7:6(5)Juška/ Pavlovs — Kachanovskiy/ Levine

Pusfināls

 
 6:1, 6:3Andis Juška — Siarhei Betau

Pusfināls

 
 1:6, 3:6Juška/ Pavlovs — Betau/ Bury

Fināls

 
 3:6, 6:3, 6:4Andis Juška — Evgeny Kirillov

Fināls

 
Kaarst 15 0006:4, 2:6, 6:1Mārtiņš Podžus — Enrico Alonso De Pedro

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 6:3Jānis Podžus — Mario Eckardt

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 6:4Jānis Podžus — Julian Onken

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:3, 6:3Mārtiņš Podžus — Teri Groll

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Sergiev Posad 10 0006:4, 6:2Deniss Pavlovs — Nigmat Shofayziev

1.kārta

 
 6:1, 4:6, [10:4]Juška/ Pavlovs — Chekhov/ Chekhov

1.kārta

 
Kaarst 15 0006:1, 6:3Mārtiņš Podžus — Jacob Ahlstrom

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 6:3, 7:5Jānis Podžus — Johann Willems

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Sergiev Posad 10 0006:4, 6:4Andis Juška — Miki Jankovic

1.kārta

 
Kaarst 15 0006:2, 6:3Podžus/ Podžus — Hertl/ Meiszies

1.kārta

 
Sergiev Posad 10 0007:6(3), 6:3Deniss Pavlovs — Ervand Gasparyan

2.kārta

 
 6:4, 7:6(3)Andis Juška — Yaraslau Shyla

2.kārta

 
 7:6(6), 7:6(5)Juška/ Pavlovs — Fufygin/ Levine

Ceturtdaļfināls

 
Kaarst 15 0003:6, 3:6Mārtiņš Podžus — Bastian Trinker

1.kārta

 
 6:7(3), 7:6(7), 6:7(6)Jānis Podžus — Francois-Arthur Vibert

1.kārta

 
Sergiev Posad 10 0004:6, 4:6Deniss Pavlovs — Stanislav Poplavskyy

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(6), 5:7Andis Juška — Dzmitry Zhyrmont

Ceturtdaļfināls