Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource631 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource631), Fid:2962, Did:0, useCase: 4 • Lielākais latvietis Amerikas basketbolā - Ričmonds Vilde
  27.jan. Lielākais latvietis Amerikas basketbolā - Ričmonds Vilde(56)
  Latvija nav Lietuva, kur gara auguma puiši basketbola laukumā ir katrā ciemā. Mums garie ir nopietni jāpameklē un, kad sameklēti, jācer, ka pietiekami koordinēti un gaišām galvām, lai izrādītos lietaskoki un apgūtu basketbola spēles iemaņas pēc iespējas labākā līmenī. Parasti šādi spēlētāji nepaskrien garām līdzjutēju radaram, bet, cik daudzi no jums atceras par šosezon lielāko latvieti NCAA (211 centimetri, 116 kilogrami) Ričmondu Vildi?
 • Revolūcija basketbolā: Met, cik gribi! Mēs iemetīsim vairāk!
  19.jan. Revolūcija basketbolā: Met, cik gribi! Mēs iemetīsim vairāk!(20)
  Decembra vidū NBA Attīstības līgā (D-līgā) savdabīgu rekordu uzstādīja Reno „Bighorns” un Loandželosas „D-Fenders” komandas, pa abām kopā spēlē bez papildlaikiem gūstot 324 punktus (172:152). 3. janvārī abas komandas atkal tikās un atkal laboja šo rekordu, gūstot 343 punktus (174:169). Reno komandas gaitas liecina, ka lieli rezultāti ir šīs vienības iezīme, tāpēc „Aiz sānu līnijas” nolēma papētīt sīkāk situāciju un veidu, kādā komanda izvēlējusies spēlēt. Izrādās – pielietotā sistēma pirmo reizi tiek iemēģināta profesionālajā basketbolā.
 • Patiess stāsts: NBA miljonu vietā – cietums
  28.okt. Patiess stāsts: NBA miljonu vietā – cietums(26)
  Jau naktī uz trešdienu sāksies jaunā Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) sezona. Starp nedaudz mazāk nekā pustūkstoti spēlētāju līgā šajās dienās debitēs arī vairāki desmiti pirmgadnieku. Izrādās, tāds varēja būt vēl viens, taču viņa izvēles un rīcība kādā dzīves posmā liegusi īstenot reāli sasniedzamos sapņus, un par to arī būs šis stāsts.
 • Dž.R.Holdens: "Latvijā pavadīju svarīgāko sezonu karjerā"
  06.okt. Dž.R.Holdens: "Latvijā pavadīju svarīgāko sezonu karjerā"(17)
  „Aiz sānu līnijas” uzrunāja Eiropas basketbola leģendu Džonu Robertu Holdenu, kurš sacīja, ka atzīšana par visu laiku labāko Latvijas Basketbola līgas (LBL) ārzemnieku ir ļoti liels gods, jo tieši mūsu zemē spēlētājs uzsāka savu izcilo karjeru. Intervijā Džons Roberts atceras treneri Valdi Valteru, komandas biedrus Edgaru Šnepu un Uvi Helmani, kā arī kā pašreizējais Detroitas „Pistons” skauts ir informēts par talantiem bagāto jauno Latvijas basketbola paaudzi.
 • LBL leģionāru Top10: visu laiku labākais - Holdens
  30.sep. LBL leģionāru Top10: visu laiku labākais - Holdens(55)
  Straujiem mirkļiem tuvojas tas brīdis, kad sāksies jaunā Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezona, kas solās būt viena no intriģējošākajām pēdējos gados. Starp pašmāju basketa meistariem 23 sezonu laikā bijis arī kāds ārzemju palīgs (kopskaitā 304 spēlētāji), un „Aiz sānu līnijas” piedāvā LBL visu laiku labāko leģionāru Top10.
 • Blogs: Draftēts 2. kārtā vai nedraftēts - lielas starpības nav
  26.jūn. Blogs: Draftēts 2. kārtā vai nedraftēts - lielas starpības nav(25)
  Straujiem soļiem tuvojas tas mirklis, kad NBA klubi izvēlēsies 60, viņuprāt, labākos vai perspektīvākos jaunos spēlētājus, ar kuriem saista tuvākas vai tālākas nākotnes cerības. Ojārs Siliņš ir starp kandidātiem uz vietu šo 60 puišu starpā, un man kā situācijai pietuvinātai personai ir pārliecība – drafts ir forši, bet Ojāra gadījumā tam, vai tiks izvēlēts vai netiks, nav lielas starpības.
 • lasīt vairāk