Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Challenger

Pirmdiena, 29. septembris, 2008 — svētdiena, 31. decembris, 2017

Sacensību jaunumi
Koldinga2:0Andis Juška — David Martin

6:3, 6:4
Kvalifikācijas 1. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Marco Chiudinelli

6:4, 6:4
Kvalifikācijas 2. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Jean-Christophe Faurel

6:3, 6:3
Kvalifikācijas 3. kārta.

 
 0:2Andis Juška — Kevin Andersson

6:7(5), 4:6
1. kārta

 
Āhene2:0Andis Juška — Sascha Kloer

6:1, 6:2
Kvalifikācijas 1. kārta.

 
 2:1Andis Juška — Andre Begemann

4:6, 6:3, 6:4
Kvalifikācijas 2. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Jean-Christophe Faurel

6:3, 2:2 (Forē maču neturpināja)
Kvalifikācijas 3. kārta.

 
 2:1Andis Juška — Andreas Beck

3:6, 7:5, 7:6(6)
1. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Alexander Waske

2. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Niels Desein

6:1, 7:5
Ceturtdaļfināls.

 
Bratislava2:1Kārlis Lejnieks — Michal Pazicky

7:6(5), 6:7(5), 7:5
Kvalifikācijas 1. kārta.

 
Āhene1:2Andis Juška — Ruben Bemelmans

6:7(5), 7:6(3), 6:7(5)
Pusfināls.

 
Bratislava1:2Kārlis Lejnieks — Michal Mertinak

6:4, 3:6, 6:7(7)
Kvalifikācijas 2. kārta.

 
Ekentāle1:2Andis Juška — Marcel Zimmermann

6:7, 6:3, 2:6
1. kārta.

 
Helsinki2:1Andis Juška — Timo Nieminien

6:2, 6:7(10), 6:1
Kvalifikācijas 1. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Raphael Durek

6:4, 7:6(0)
Kvalifikācijas 2. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Juho Paukku

7:5, 6:4
Kvalifikācijas 3. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Chris Guccione

6:2, 6:4
1. kārta.

 
 0:2Andis Juška — Lukasz Kubot

3:6, 5:7
2. kārta.

 
Abierto Internacional De Salinas2:0Adrians Žguns — Diego Acosta

6:1, 6:1
Kvalifikācijas 1.kārta.

 
 0:2Adrians Žguns — Adam Vejmelka

3:6, 6:7(3)
Kvalifikācijas 2. kārta.

 
Heilbronn Open2:0Andis Juška — Michael Lammer

6:4, 6:3
Kvalifikācijas 1. kārta.

 
 2:0Andis Juška — Santiago Giraldo

6:4, 6:2
Kvalifikācijas 2. kārta.

 
 2:1Andis Juška — Martin Fischer

3:6, 6:4, 6:2
Kvalifikācijas 3. kārta.

 
 0:2Andis Juška — Andreas Beck

1. kārta.

 
Vroclava1:2Deniss Pavlovs — Tomasz Bednarek

7:5, 0:6, 1:6
Kvalifikācijas 2. kārta

 
Gemax Open 20096:4, 6:2Andis Juška — Mirza Besic

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 7:5Andis Juška — Pavel Chekhov

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:7(5), 3:6Andis Juška — Harel Levy

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Tanger3:6, 1:6Deniss Pavlovs — Giancarlo Petrazzuolo

1. kārta

 
 6:4, 6:3Pavlovs/Eitzinger — Fornell/Poch-Gradin

1. kārta

 
 5:7, 0:6Pavlovs/Eitzinger — Petrazzuolo/Vagnozzi

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Pavlovs/Eitzinger — Flock/Jakupovic

Ceturtdaļfināls

 
Volkswagen Challenger6:4, 3:6, 3:6Kārlis Lejnieks — Jan Minar

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 6:0Andis Juška — Alexandros Georgoudas

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 5:7, 3:6Andis Juška — Dustin Brown

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Meknes3:6, 1:6Deniss Pavlovs — Pere Riba-Madrid

1. kārta

 
Volkswagen ChallengerJuška un Krusiats uzvar bez cīņasJuška/Cruciat — Brunken/Lenz

1. kārta

 
Meknes2:6, 3:6Pavlovs/Eitzinger — Petrazzuolo/Di Mauro

1. kārta

 
Volkswagen Challenger6:7, 4:6Juska/Cruciat — Bednarek/Rosol

Ceturtdaļfināls

 
LTAT-SAT Bangkok Open3:6, 3:6Kārlis Lejnieks — Kyu Tae Im 
Khorat6:7(5), 2:6Kārlis Lejnieks — Greg Jones

Kvalifikācijas 2. kārta

 
BH Telecom Indoor 20094:6, 4:6Juška/Rosol — Kravchuk/Olejniczak

1. kārta

 
The Caversham International6:3, 6:2Pavlovs/Stoppini — Bogdanovic/Ward

1. kārta

 
BH Telecom Indoor 20096:4, 4:6, 6:3Andis Juška — Yannick Mertens

1. kārta

 
The Caversham International2:6, 1:6Deniss Pavlovs — Andrea Stoppini

1. kārta

 
 7:6(3), 4:6, [8:10]Pavlovs/Stoppini — Butorac/Rettenmaier

Ceturtdaļfināls

 
BH Telecom Indoor 20095:7, 4:6Andis Juška — Ismar Gorcic

2. kārta

 
Open Prevadies2:6, 4:6Deniss Pavlovs — Alexandre Penaud

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 4:6Pavlovs/Belyaev — Martin/Stadler

1. kārta

 
Baton Rouge5:7, 4:6Kārlis Lejnieks — Ken Skupski

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 7:5, [12:10]Lejnieks/Berankis — Chen/Slabinsky

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 1:6Lejnieks/Berankis — Devvarman/Huey

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 7:6(3), 4:6, 6:2Andis Juška — Vincent Spadea

1. kārta

 
 1:6, 6:3, 3:6Andis Juška — Matthias Bachinger

2. kārta

 
Casablanca San Angel6:2, 6:2Andis Juška — Junn Mitsuhashi

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 1:6Kārlis Lejnieks — Vincent Millot

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:3, 1:6, 6:7(5)Andis Juška — Vincent Millot

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Tallahassee Tennis Challenger4:6, 2:6Kārlis Lejnieks — Jesse Witten

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 6:3Andis Juška — Tigran Martirosyan

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 4:6, 1:6Juška/Gard — Devvarman/Huey

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:1, 6:2Andis Juška — Andrey Kumantsov

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:4, 6:2Andis Juška — Filip Krajinovic

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 4:6, 7:6(5), 5:7Andis Juška — Donald Young

1. kārta

 
I Open Costa Adeje5:7, 1:6Kārlis Lejnieks — Jonathan Marray

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 1:6, 1:6Deniss Pavlovs — Jean-Noel Insausti

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 3:6Pavlovs/Charroin — Poch-Grandin/Vicente

1. kārta

 
Turk Telekom Izmir Cup6:0, 6:2Kārlis Lejnieks — Erol Tutas

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 1:6, 2:6Kārlis Lejnieks — Pierre-Ludovic Duclos

Kvalifikācijas 2. kārta

 
2009 Sarasota Open1:6, 7:6(2), 6:2Adrians Žguns — Tim Smyczek

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:2, 6:3Adrians Žguns — Matthew Roberts

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:2, 2:6, 1:6Adrians Žguns — Bernard Tomic

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Busan Open Challenger Tennis3:6, 6:7(4)Juška/Panfil — Eaton/Groth

1. kārta

 
 6:2, 6:2Andis Juška — Hiroki Kondo

1. kārta

 
 2:6, 1:6Andis Juška — Florian Mayer

2. kārta

 
Cremona7:5, 3:6, 6:7(1)Deniss Pavlovs — Nick Lindahl

1. kārta

 
 7:5, 7:5Pavlovs/Bloomfield — Bednarek/Olejniczak

1. kārta

 
 6:1, 4:6, [6:10]Pavlovs/Bloomfield — Bracciali/Motti

Ceturtdaļfināls

 
LA Tennis Open7:5, 6:2Juška/Pavlovs — Simmonds/Smyczek

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 7:6(5)Andis Juška — Ryler Deheart

1. kārta

 
 6:4, 4:6, [6:10]Juška/Pavlovs — Jones/Oudsema

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:1, 6:0Deniss Pavlovs — Amir Weintraub

1. kārta

 
 6:7(5), 0:6Andis Juška — Fritz Wolmarans

2. kārta

 
LA Open Tennis5:7, 6:7(4)Juška/Pavlovs — Ball/Rettenmaier

1. kārta

 
 3:6, 1:6Deniss Pavlovs — Nick Lindahl

2. kārta

 
Sunset Moulding Challenger2:6, 7:6(2), 6:2Adrians Žguns — Austin Krajicek

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:1, 6:1Adrians Žguns — Takao Suzuki

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 4:6, 3:6Adrians Žguns — Alex Kuznetsov

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 1:6, 4:6Juška/Pavlovs — Ball/Rettenmaier

1. kārta

 
 3:6, 3:6Andis Juška — Fritz Wolmarans

1. kārta

 3:6, 2:6Deniss Pavlovs — Carsten Ball

1. kārta

Karshi Challenger6:3, 7:6(6)Juška/Pavlovs — Alcaide/Krkoska

Pusfināls

 
Mamaia Challenger4:6, 6:2, 0:6Deniss Pavlovs — Jaroslav Pospisil

1. kārta

 
 6:1, 6:2Pavlovs/Smirnov — Andrii/Danescu

1. kārta

 
 4:6, 2:6Pavlovs/Smirnov — Cruciat/Mergea

Ceturtdaļfināls

 
Penza Cup 20091:6, 5:7Deniss Pavlovs — Junn Mitsuhashi

1. kārta

 
 6:2, 6:2Juška/Pavlovs — Basilashvili/Gasparyan

1. kārta

 
 1:6, 6:3, 6:0Andis Juška — Aleksander Vasin

1. kārta

 
Penza cup 20093:6, 7:5, [10:6]Juška/Pavlovs — Bubka/Kirillov

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:7(5)Andis Juška — Alexandre Kudryavtsev

2. kārta

 
 5:7, 7:6(5), [10:7]Juška/Pavlovs — Matsuketich/Kedryuk

Pusfināls

 
Tampere Open6:7(2), 1:6Juška/Minar — Coll-Riudavets/Vivanco-Guzman

1. kārta

 
 1:6, 3:6Andis Juška — Martin Alund

1. kārta

Samarkand Challenger4:6, 7:6(5), [10:8]Pavlovs/Kedryuk — Abdukhalikov/Mitsuhashi

1. kārta

 
 3:6, 4:6Deniss Pavlovs — Woong-Sun Jun

1. kārta

 
 1:6, 7:6(4), [3:10]Pavlovs/Kedryuk — Lee/Yang

Ceturtdaļfināls

 
Karshi Challenger6:0, 6:0Andis Juška — Djakhongir Djalalov

1. kārta

 
 6:1, 6:1Deniss Pavlovs — Sergey Shipilov

1. kārta

 
 7:6(7), 6:3Juška/Pavlovs — Marchenko/Sergeyev

1. kārta

 
 3:6, 6:7(3)Andis Juška — Nikola Ciric

2. kārta

 
 4:6, 1:6Deniss Pavlovs — Greg Jones

2. kārta

 
 6:1, 6:3Juška/Pavlovs — Brown/Eitzinger

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:7(4)Juška/Pavlovs — Kadir/Raja

Fināls

 
Almaty Cup6:4, 6:3Juška/Pavlovs — Abdukhalikov/Poerschke

1. kārta

 
 3:6, 3:6Deniss Pavlovs — Konstantin Kravchuk

1. kārta

 
 6:4, 7:6(4)Andis Juška — Jose (rubin) Statham

1. kārta

 
 6:2, 5:7, 6:2Andis Juška — Jean-Noel Insausti

2. kārta

 
 6:4, 6:0Juška/Pavlovs — Chen/Mitsuhashi

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 2:6Andis Juška — Ilya Belyaev

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Juška/Pavlovs — Duclos/Kedryuk

Pusfināls

 
Brasov Challenger6:4, 0:6, 2:6Deniss Pavlovs — Francesco Aldi

1. kārta

 
Black Forest Open3:6, 7:6, 5:7Andis Juška — Clint Thomson

1. kārta

 
 3:6, 4:6Juška/Sergeyev — Pless/Ward

1. kārta

 
Brasov Challenger6:3, 6:1Pavlovs/Gard — Cervantes-Hugeun/Gutierrez-Ferrol

1. kārta

 
 7:5, 5:7, [8:10]Pavlovs/Gard — Carpen/Lopez Jean

Ceturtdaļfināls

 
BMW Ljubljana Open7:6(4), 7:6(5)Pavlovs/Elgin — Belyaev/Donskoy

1. kārta

 
 4:6, 6:2, 4:6Deniss Pavlovs — Evgeny Kirillov

1. kārta

 
 6:3, 7:6(4)Pavlovs/Elgin — Shamasdin/Tenconi

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 2:6Pavlovs/Elgin — Robert/Vagnozzi

Pusfināls

 
Tashkent Challenger3:6, 3:6Deniss Pavlovs — Alexandre Kudryavtsev

1. kārta

 
 4:6, 7:6(3), [10:12]Pavlovs/Uzakov — Bopanna/Lu

1. kārta

 
Kobstaedernes ATP Challenger4:6, 2:6Andis Juška — Alex Bogdanovic

1. kārta

 6:7, 2:6Juška/Sitak — Marray/Qureshi

1. kārta

 
Samsung Securities Cup6:3, 3:6, 0:6Andis Juška — Lester Cook

1. kārta

 
 Juška/Sitaks uzvar bez cīņasJuška/Sitak — Kim Jr./Lee

1. kārta

 
 3:6, 2:6Juška/Sitak — De Voest/Lu

Ceturtdaļfināls

 
Flea Market Cup6:2, 6:3Andis Juška — Sang-Woo Noh

1. kārta

 
 7:6(1), 6:2Juška/Sitak — Im/Kim

1. kārta

 
Virginia National Bank Men's Pro Championship1:6, 1:6Deniss Pavlovs — Roko Karanusic

1. kārta

 
Flea Market Cup1:6, 6:2, 6:7(4)Andis Juška — Prakash Amritraj

2. kārta

 
Virginia National Bank Men's Pro Championship1:6, 6:7(5)Pavlovs/Gard — Battistone/Battistone

1. kārta

 
Flea Market Cup7:6(4), 6:3Juška/Sitak — De Voest/Nielsen

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:3, [14:12]Juška/Sitak — Kadir/Raja

Pusfināls

 
 3:6, 6:3, [10:2]Juška/Sitak — Lee/Yang

Fināls

 
Knoxville 2009 Challenger3:6, 0:1 (Pavlovs izstājās)Deniss Pavlovs — Marcus Sarstrand

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Keio Challenger6:4, 2:6, [4:10]Juška/Kudryavtsev — Huta Galung/Im

1. kārta

 
Cancun6:3, 0:3 (Pavlovs izstājās)Deniss Pavlovs — Marc Sieber

1. kārta

Keio Challenger1:6, 2:6Andis Juška — Louk Sorensen

1. kārta

2009 Dunlop World Challenge6:2, 5:7, 7:6(2)Andis Juška — Alexander Sadecky

1. kārta

 
 6:4, 7:5Juška/Kudryavtsev — Sadecky/Stadler

1. kārta

 
 6:4, 6:7(5), 5:7Andis Juška — Greg Jones

2. kārta

 
 6:2, 6:2Juška/Kudryavtsev — Lindahl/Statham

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:3Juška/Kudryavtsev — Kondo/Suzuki

Pusfināls

 
 6:4, 7:6(6)Juška/Kudryavtsev — Mitsuhashi/Kedryuk

Fināls

 
STATUS Athens Open6:2, 7:5Andis Juška — Enrico Iannuzzi

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 7:6(4), 7:6(7)Andis Juška — Ruben Bemelmans

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:1, 6:1Andis Juška — Denis Gremelmayr

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 6:7(2), 6:4, 4:6Andis Juška — Grega Zemlja

1. kārta

Aegean Tennis Cup 20106:0, 6:0Andis Juška — Iason Vlavianos

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 7:6(5), 6:4Andis Juška — Jonathan Marray

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 7:5, 7:5Andis Juška — Filip Prpic

1. kārta

 
 4:6, 2:6Juška/Ledovskikh — Groth/King-Turner

1. kārta

 
 2:6, 1:6Andis Juška — Rainer Schuettler

2. kārta

Busan Open Challenger Tennis6:4, 6:4Andis Juška — Ivo Klec

1. kārta

 
 6:3, 6:7(4), [12:14]Juška/Sitak — Duclos/Yang

1. kārta

 
 6:3, 4:6, 4:6Andis Juška — Hiroki Kondo

2. kārta

 
Fergana Challenger6:2, 3:6, 4:6Andis Juška — Vaja Uzakov

1. kārta

 6:4, 7:6(3)Juška/Sitak — Elgin/Kedryuk

1. kārta

 
 3:6, 6:3 [10:5]Juška/Sitak — Wu/Zhang

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 1:6Juška/Sitak — Gong/Li

Pusfināls

 
AEGON Trophy4:6, 4:6Andis Juška — Chris Eaton

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 7:6(4), 6:3Juška/Berankis — Bogdanovic/Slabinsky

1. kārta

 
 3:6, 4:6Juška/Berankis — Delgado/Goodall

Ceturtdaļfināls

 
ZRE Katowice Bytom Open7:5, 4:6, 5:7Andis Juška — Thomas Schoorel

1. kārta

 7:6(1), 6:2Juška/Pavlovs — Balazs/Matsukevich

1. kārta

 
 3:6, 4:6Juška/Pavlovs — Klec/Smirnov

Ceturtdaļfināls

 
Open Diputacion Ciudad De Pozoblanco4:6, 7:6(7), [9:11]Juška/Bastl — Brezac/Stouff

1. kārta

 
 3:6, 3:6Andis Juška — Gero Kretschmer

1.kārta

Aamulehti Tampere Open4:6, 3:6Andis Juška — Ivo Minar

1.kārta

 6:1, 6:2Juška/Pavlovs — Kangas/Piiroinen

1.kārta

 
 6:3, 6:3Juška/Pavlovs — Manner/Niklas-Salminen

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:3, 10:7Juška/Pavlovs — Ghem/Pereira

Pusfināls

 
 6:7(4), 5:7Juška/Pavlovs — Tavares/Sousa

Fināls

 
Levene, Gouldin & Thompson Tennis Challenger4:6, 6:3, 6:4Kārlis Lejnieks — Adam Hubble

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6 (6), 3:6, 7:5Kārlis Lejnieks — Luka Gregorc

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Samarkand Challenger6:4, 2:6, 6:3Andis Juška — Axel Michon

1.kārta

Levene, Gouldin & Thompson Tennis Challenger6:2, 6:7(5), 5:7Kārlis Lejnieks — Adam Feeney

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Samarkand Challenger6:1, 6:2Juška/Pavlovs — Shipilov/Tarasov

1.kārta

 
 6:4, 7:6(1)Andis Juška — Mikhail Ledovskikh

2.kārta

 6:4, 3:6, [10:6]Juška/Pavlovs — Minar/Semjan

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 6:3Andis Juška — Michael Venus

Ceturtdaļfināls

 6:3, 7:5Juška/Pavlovs — Martin/Zopp

Pusfināls

 
 4:5 (Juška izstājās)Andis Juška — Andrej Martin

Pusfināls

 7:5, 6:3Juška/Pavlovs — Lee/Yang

Fināls

 
Karshi Challenger6:1, 6:1Deniss Pavlovs — Diyor Khayriddinov

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:7(2), 6:7(4)Deniss Pavlovs — Samuel Groth

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:3, 7:5Andis Juška — Abduvoris Saidmukhamedov

1.kārta

 
 6:4, 0:6, [4:10]Juška/Pavlovs — Kedryuk/Matsukevich

1.kārta

 
 2:4 (Juška izstājās)Andis Juška — Miloslav Mecir

2.kārta

 
Copa Sevilla 20104:6, 0:3 (Kolomicevs izstājās)Agris Kolomicevs — Antonio Fernandez-Cantisano

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Trophee Des Alpilles6:1, 6:3Deniss Pavlovs — Romain Mathieu

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 0:6Deniss Pavlovs — Alexandre Renard

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 6:7(7), 6:2, 4:6Andis Juška — Josselin Ouanna

1.kārta

 
 3:6, 6:4, 6:3Deniss Pavlovs — Pierre-Hugues Herbert

1.kārta

 
 7:5, 6:4Juška/Pavlovs — Brezac/Stouff

1.kārta

 
 2:6, 4:6Deniss Pavlovs — Edouard Roger-Vasselin

2.kārta

 7:5, 4:6, [10:7]Juška/Pavlovs — Gicquel/Mannarino

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 7:6(5)Juška/Pavlovs — Murray/Delgado

Pusfināls

 
 0:6, 6:2, [11:13]Juška/Pavlovs — Muller/Roger-Vasselin

Fināls

 
Turk Telekom Izmir Cup3:6, 0:6Andis Juška — George Bastl

1.kārta

 
 6:0, 6:4Juška/Pavlovs — Lemke/Mertens

1.kārta

 
 6:7(3), 3:6Juška/Pavlovs — Battistone/Siljestrom

Ceturtdaļfināls

 
Tashkent Challenger6:0, 4:6, 6:7(3)Deniss Pavlovs — Dmitri Sitak

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Bauer Watertechnology Cup2:6, 3:6Deniss Pavlovs — Ante Pavic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
President's Cup6:0, 6:1Juška/Kedryuk — Braun/Marfinsky

1.kārta

 
 6:2, 6:1Andis Juška — Harel Levy

1.kārta

 
 6:7, 3:6Andis Juška — Igor Kunitsyn

2.kārta

 
 2:6, 6:4, [11:9]Juška/Kedryuk — Moser/Peya

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 5:7, [10:12]Juška/Kedryuk — Elgin/Kudryavtsev

Pusfināls

 
AEGON GB Pro-Series Loughborough4:6, 3:6Andis Juška — James Ward

1.kārta

 6:3, 6:0Juška/Junaid — Karagiannis/Lammer

1.kārta

 
 3:6, 6:1, [7:10]Juška/Junaid — Thornley/Willis

Ceturtdaļfināls

 
IPP Open1:4 (Juška izstājās)Andis Juška — Daniel Glancy 
IPP OPEN 20104:6, 6:7(5)Juška/Marx — Peya/Kohlmann

1.kārta

 
Kazan Kremlin Cup6:0, 6:0Deniss Pavlovs — Oskar Davleev

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 7:5, 6:1Deniss Pavlovs — Valery Rudnev

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 2:6, 6:1, [4:10]Pavlovs/Ignatik — Kirillov/Kravchuk

1.kārta

 
 6:2, 2:6, 6:7(1)Deniss Pavlovs — Adrian Menendez-Maceiras

1.kārta

Internazionale Trismoka4:6, 1:6Kārlis Lejnieks — Roko Karanusic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 3:6, [5:10]Pavlovs/Moser — Bozoljac/Bednarek

1.kārta

 
Morocco Tennis Tour6:0, 6:1Deniss Pavlovs — Ismael Dinia

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 3:6, 6:1, 6:4Deniss Pavlovs — Younes Rachidi

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 4:6, 5:7Deniss Pavlovs — Franco Skugor

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 0:6, 3:6Pavlovs/Sergeyev — Di Mauro/Motti

1.kārta

 
Morocco Tennis Tour (Casablanca)1:0 (Lobkov izstājās)Deniss Pavlovs — Alexander Lobkov

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Volkswagen Challenger6:7(7), 2:6Andis Juška — Andre Begemann

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Morocco Tennis Tour (Casablanca)7:6(4), 7:6(4)Deniss Pavlovs — Nicolas Devilder

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:3, 6:4Deniss Pavlovs — Florian Reynet

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 6:1, 7:6(3)Pavlovs/Kuznetsov — Fattar/Rachidi

1.kārta

 
 1:6, 6:2, 2:6Deniss Pavlovs — John Millman

1.kārta

 7:5, 3:6, [7:10]Pavlovs/Kuznetsov — Tavares/Vagnozzi

Ceturtdaļfināls

 
Tennis Napoli Cup7:6(6), 6:3Andis Juška — Massimo Capone

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:0Andis Juška — Ante Pavic

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 7:6(6), 3:6Andis Juška — Pavol Cervenak

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 6:4, 4:6, [11:9]Juška/Elgin — Schoorel/Sijsling

1.kārta

 
 4:6, 7:6(5), [7:10]Juška/Elgin — Minar/Ignatik

Ceturtdaļfināls

 
Prosperita Open 20116:2, 2:6, 7:6(2)Andis Juška — Jakub Lustyk

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(8), 6:2Andis Juška — Erik Crepaldi

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 7:5, 6:2Andis Juška — Artem Smirnov

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 1:6, 6:1, 5:7Andis Juška — Karol Beck

1.kārta

 6:4, 6:1Juška/Kudryavtsev — Kadir/Raja

1.kārta

 
 2:6, 6:2, [10:3]Juška/Kudryavtsev — Danis/Hrbaty

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(5), 6:4Juška/Kudryavtsev — Rosol/Slanar

Pusfināls

 
 3:6, 4:6Juška/Kudryavtsev — Charroin/Robert

Fināls

 
Strabag Prague Open3:6, 1:6Kārlis Lejnieks — Dusan Lojda

Kvalifikācijas 1.kārta

 
BNP Paribas Primrose Bordeaux2:6, 3:6Kārlis Lejnieks — David Guez

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Franken Challenger6:2, 3:0 (Dupuy izstājās)Andis Juška — Baptiste Dupuy

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 7:6(1)Andis Juška — Alexander Lobkov

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 6:3, 3:6Andis Juška — Peter Gojowczyk

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 2:6, 4:6Juška/Farah — Aguilat/Campozano

1.kārta

 
Marburg Open 20114:6, 7:5, 7:5Andis Juška — Tsung-Hua Yang

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 7:5Andis Juška — Martin Slanar

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 5:7, 4:6Andis Juška — Andre Ghem

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 7:6(4), 7:6(6)Juška/Charroin — Bury/Fidirko

1.kārta

 
 5:7, 7:5, [7:10]Juška/Charroin — Zeballos/Del Bonis

Ceturtdaļfināls

 
Open D'Orleans7:6(3), 6:3Andis Juška — Tomasz Bednarek

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(6), 4:6, 7:5Andis Juška — Nicolas Renavand

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:0, 6:3Andis Juška — Adam Feeney

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 1:6, 3:6Andis Juška — Pierre-Hugues Herbert

1.kārta

8 Volkswagen ATP Challenger2:6, 3:6Jānis Podžus — Luca Vanni

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 6:0Mārtiņš Podžus — Alexander Mannapov

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 6:7(2)Mārtiņš Podžus — Luca Vanni

Kvalifikācijas 2.kārta

 
RAI Open4:6, 2:6Ernests Gulbis — Simon Greul

1.kārta

Garden Open 20126:7(8), 3:6Gulbis/ Pavlovs — Motti/ Veic

1.kārta

 
 4:6, 6:4, 6:3Ernests Gulbis — Maxime Teixeira

1.kārta

 2:6, 6:3, 4:6Ernests Gulbis — Jerzy Janowicz

2.kārta

 
Franken Challenge3:6, 3:6Juška/ Pavlovs — Daescu/ Mergea

1.kārta

 
Trophee des Alpilles4:6, 5:7Andis Juška — Sami Reinwein

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 7:5, 2:6, [7:10]Juška/ Kravchuk — Bury/ Vasilevski

1.kārta

 
Open D'Orleans6:3, 6:7(4), [10:7]Gulbis/ Berankis — Burquier/ Martin

1.kārta

 
 4:6, 6:4, 6:2Ernests Gulbis — Nicolas Mahut

1.kārta

 7:6(4), 6:4Ernests Gulbis — Dustin Brown

2.kārta

 6:1, 3:6, [10:7]Gulbis/ Berankis — Junaid/ Klaasen

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(7) (Gulbis izstājās)Ernests Gulbis — Roberto Bautista-Agut

Ceturtdaļfināls

 w.o. (Gulbis/ Berankis atteicās no spēles)Gulbis/ Berankis — Muller/ Dlouhy

Pusfināls

 
Ethias Trophy7:5, 6:2Andis Juška — Maxime Teixeira

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 5:7, 1:6Andis Juška — Kenny de Schepper

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Bauer Watertechnology Cup 20126:1, 6:2Andis Juška — Daniel Dolbea

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:3, 6:3Andis Juška — Kirill Dmitriev

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 6:2Ernests Gulbis — Johannes Haerteis

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 3:6, 4:6Ernests Gulbis — Andis Juška

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 3:6, 6:3, 6:2Andis Juška — Jan-Lennard Struff

1. kārta

 6:1, 6:4Ernests Gulbis — Alexey Vatutin

1. kārta

 6:3, 6:2Juška/Oswald — Naso/Viola

1. kārta

 
 4:6, 6:7(5)Andis Juška — Ruben Bemelmans

2. kārta

 6:7(6), 7:6(4), [10:5]Juška/Oswald — Begemann/Emmrich

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 6:1Ernests Gulbis — Konstantin Kravchuk

2. kārta

 7:6(5), 2:6, [6:10]Juška/Oswald — Bednarek/Siljestrom

Pusfināls

 
 4:6, 6:4, 6:3Ernests Gulbis — Grega Zemlja

Ceturtdaļfināls

 6:3, 6:2Ernests Gulbis — Dominik Meffert

Pusfināls

 6:7(0), 3:6Ernests Gulbis — Daniel Brands

Fināls

Knoxville Challenger5:7, 3:6Miķelis Lībietis — Greg Jones

Kvalifikācijas 1. kārta

 
IPP Open7:6(3), 6:3Krišjānis Stabiņš — Peter Torebko

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:7(6), 6:2, 6:3Andis Juška — Petru-Alexandru Luncanu

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 6:3, 6:2Krišjānis Stabiņš — Richard Waite

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:2, 6:3Andis Juška — Fred Simonsson

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 2:6, 2:6Krišjānis Stabiņš — Dzmitry Zhyrmont

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 7:6(5), 6:4Andis Juška — Evgeny Korolev

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 3:6, 6:4, 2:6Andis Juška — Ricardas Berankis

1. kārta

Siberia Cup3:6, 6:3, 2:6Andis Juška — Evgeny Korolev

1. kārta

 Uzvara bez cīņasJuška/Elgin — Schmid/Sikora

1. kārta

 
 6:4, 3:6, [4:10]Juška/Elgin — Klec/Siljestrom

Ceturtdaļfināls

 
Heilbronn Open6:1, 6:2Ernests Gulbis — Matthias Bachinger

1.kārta

 2:6, 6:2, 6:7(5)Ernests Gulbis — Paul-Henri Mathieu

2.kārta

Trofeo Faip-Perrel4:6, 6:7(4)Ernests Gulbis — Michal Przysiezny

1. kārta

Rai Open5:7, 6:3, 4:6Andis Juška — Guillermo Olaso

Kvalifikācijas 1. kārta

 
BNP Paribas Primrose Bordeaux3:6, 6:3, 6:3Andis Juška — Nicolas Devilder

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 0:6, 4:6Andis Juška — Facundo Bagnis

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Prague Open 20136:2, 6:1Andis Juška — Ondrej Dusek

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 7:5, 6:3Andis Juška — Andoni Vivanco-Guzmann

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 5:7, 0:6Andis Juška — Lukas Marsoun

Kvalifikācijas 3. kārta. Mačs lietus dēļ pārcelts no 10.06

 
Nielsen Pro Tennis Championship6:0, 6:0Mārtiņš Podžus — Thomas Kroczek

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:1, 6:0Jānis Podžus — Alberto Zanotti

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 2:6, 2:6Jānis Podžus — Jeff Dadamo

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 6:3, 6:0Mārtiņš Podžus — Alexander Jesse

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 4:6, 6:3, 2:6Mārtiņš Podžus — Donald Young

1. kārta

Sport1 Open 20136:1, 6:1Andis Juška — Antal van der Duim

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:4, 4:6, 6:4Andis Juška — Steven Moneke

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 4:6, 4:6Andis Juška — Andre Ghem

2. kārta

Leven Gouldin & Thompson Tennis Challenger3:6, 1:6Jānis Podžus — Fredrik Nielsen

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:0, 6:1Mārtiņš Podžus — Tsimafey Senkevich

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 7:6(2), 6:2Mārtiņš Podžus — Sekou Bangoura

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 0:6, 6:7(2)Mārtiņš Podžus — Takanyi Garanganga

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Citta Di Como6:4, 4:6, 6:1Andis Juška — Andrea Basso

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 1:6, 4:6Andis Juška — Lorenzo Giustino

Kvalifikācijas 3. kārta

 
AON Open Challenger5:7, 1:6Andis Juška — Sandro Ehrat

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Siberia Cup2:6, 0:6Deivids Jukša — Ilya Ivashka

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Como2:6, 0:6Deivids Jukša — Erik Crepaldi

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Knoxville5:7, 4:6Miķelis Lībietis — Frank Dancevic

1. kārta

 7:6(5), 4:6, [11:9]Lībietis/Reese — Spir/King

1. kārta

 
 Uzvara bez cīņasLībietis/Reese — Dadamo/Novikov

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:2Lībietis/Reese — Corrie/Kuznetsov

Pusfināls

 
 6:3, 6:4Lībietis/Reese — Elias/Thornley

Fināls

 
Andria e Castelo del Monte6:4, 2:6, 2:6Deivids Jukša — Enrico Dalla Valle

Kvalifikācijas 1. kārta

 
The RBC Tennis Championships of Dallas4:6, 7:5, [7:10]Kazijevs/Kerner — Molchanov/Rublev

1. kārta

 
Kazan Kremlin Cup6:7(4), 3:6Jānis Podžus — Vladimir Ivanov

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 7:6(5), 6:1Mārtiņš Podžus — Maxim Ratniuk

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 2:6, 4:6Mārtiņš Podžus — Mikhail Elgin

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Furth6:3, 6:7(6), 6:3Mārtiņš Podžus — Tsung-Hua Yang

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 2:6, 0:6Jānis Podžus — Jan Choinski

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 1:6, 5:7Mārtiņš Podžus — Kevin Krawietz

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Sparta Prague Open 20157:6(4), 6:3Mārtiņš Podžus — Marcelo Arevalo

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 1:6Mārtiņš Podžus — Yasutaka Uchiyama

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Odlum Brown Vanopen3:6, 7:6(5), 6:7(2)Ernests Gulbis — Illya Marchenko

1. kārta

 
Andria0:6, 1:6Deivids Jukša — Giorgio Ricca

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Internazionali di tennis di Cortina6:2, 6:3Mārtiņš Podžus — Matej Sabanov

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 6:7(4)Mārtiņš Podžus — Calvin Hemery

Kvalifikācijas 2. kārta. Spēle lietus dēļ pārcelta no 31. jūlija.

 
Adriatic Challenger2:6, 6:7(7)Mārtiņš Podžus — Alexander Bublik

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Atlantic Tire Championships6:4, 7:5Lībietis/Sandgren — Galloway/Mudge

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:7(6), 4:6Miķelis Lībietis — Dennis Novikov

1. kārta

 
 6:7(3), 6:7(8)Lībietis/Sandgren — Scholtz/Vorster

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Columbus Challenger3:6, 6:3, 6:1Miķelis Lībietis — Kyle Seelig

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:4, 6:1Miķelis Lībietis — Hunter Tubert

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 6:3, 7:6(4)Miķelis Lībietis — Jeffrey John Wolf

1. kārta

 
 6:4, 3:6, [10:3]Lībietis/Novikov — Groth/Krajicek

1. kārta

 
 6:4, 7:6(5)Miķelis Lībietis — Cameron Norrie

2. kārta

 
 6:4, 1:6, 6:7(4)Miķelis Lībietis — Benjamin Becker

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 7:6(3)Lībietis/Novikov — McNally/Wolf

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(7), 7:6(0)Lībietis/Novikov — Pollanen/Torpegaard

Pusfināls

 
 7:5, 7:6(4)Lībietis/Novikov — Bester/Polansky

Fināls

 
Stockton Challenger6:3, 6:3Miķelis Lībietis — John Lamble

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 1:6, 3:6Miķelis Lībietis — Jan Choinski

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Charlottesville2:6, 3:6Miķelis Lībietis — Thai-Son Kwiatkowski

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 6:2Lībietis/Novikov — Quigley/Schnur

1. kārta

 
 6:1, 6:4Lībietis/Novikov — Bambridge/Broady

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:7(4)Lībietis/Novikov — Baker/Groth

Pusfināls

 
Knoxville2:6, 4:6Miķelis Lībietis — Jared Donaldson

1. kārta

 
 Uzvara bez cīņasLībietis/Novikov — Fratangelo/Williams

1. kārta

 
 6:2, 6:3Lībietis/Novikov — Kozlov/Schnur

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 3:6Lībietis/Novikov — Polansky/Shamasdin

Pusfināls

 
Champaign6:3, 3:6, 8:10Lībietis/Schnur — O'Hare/Salisbury

1. kārta

 
 1:6, 4:6Miķelis Lībietis — Michael Mmoh

1. kārta

 
Columbus 75 0005:7, 6:2, 7:6(3)Miķelis Lībietis — Hugo Di Feo

1. kārta

 
 3:6, 6:7(3)Lībietis/Sandgren — Barry/Kobelt

1. kārta

 
 3:6, 3:6Miķelis Lībietis — Taylor Fritz

2. kārta

 
Drummondville 75 0006:4, 6:3Miķelis Lībietis — Connor Farren

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:4, 6:4Miķelis Lībietis — Hugo Nys

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 2:6, 1:6Miķelis Lībietis — Liam Broady

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Tallahassee 75 0006:2, 2:6, 2:6Miķelis Lībietis — Dominik Koepfer

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 4:6, 6:4, [8:10]Lībietis/Schnur — Lawson/Gonzales

1. kārta

 
Savannah 75 0001:6, 7:6(5), 6:1Miķelis Lībietis — Julian Bradley

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 6:2Miķelis Lībietis — Tomas Lipovsek Puches

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 3:6, 4:6Miķelis Lībietis — Stefan Kozlov

1. kārta

 
 7:6(6), 7:5Lībietis/Schnur — King/A.Pavic

1. kārta

 
 6:3, 6:4Lībietis/Schnur — Galloway/King

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:2, [7:10]Lībietis/Schnur — Bambridge/Krueger

Pusfināls

 
Prostejov6:4, 6:2Ernests Gulbis — Norbert Gombos

1. kārta

 
Zhangjiagang 50 0006:2, 7:5Mārtiņš Podžus — Hao Wu

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:7(2), 6:7(3)Mārtiņš Podžus — Tsun-Hua Yang

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Shanghai 75 0007:5, 6:0Mārtiņš Podžus — Wei Qiang Zheng

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:1, 7:5Mārtiņš Podžus — Lorenzo Frigerio

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Cary 50 0004:6, 6:7(3)Miķelis Lībietis — Julian Zlobinsky

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Shanghai 75 0004:6, 5:7Mārtiņš Podžus — Yuya Kibi

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Cary 50 0004:6, 6:4, [10:4]Lībietis/Novikov — Hach Verdugo/Klein

1. kārta

 
 6:1, 6:3Lībietis/Novikov — Kwiatkowski/McDonald

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:2Lībietis/Novikov — Mena/Sorgi

Pusfināls

 
 7:6(6), 6:7(1), [6:10]Lībietis/Novikov — Arevalo/Reyes-Varela

Fināls

 
Columbus 75 0007:6(10), 6:3Lībietis/Novikov — Harch Verdugo/Schnur

1. kārta

 
 4:6, 6:1, [11:13]Lībietis/Novikov — Klein/Salisbury

Ceturtdaļfināls

 
Tiburon 100 0003:6, 2:6Miķelis Lībietis — Filip Peliwo

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Open d'Orléans4:6, 1:6Ernests Gulbis — Kenny De Schepper

1. kārta

 
Tiburon 100 0006:1, 2:6, [10:7]Lībietis/Siljestrom — Krueger/Roelofse

1. kārta

 
 4:6, 3:6Lībietis/Siljestrom — Goransson/Flakat

Ceturtdaļfināls

 
Stockton 100 0006:4, 6:3Lībietis/Kudla — Sandgren/Smyczek

1. kārta

 
 7:6(5), 6:4Lībietis/Kudla — Hach Verdugo/Ramanathan

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:2Lībietis/Kudla — Krueger/McDonald

Pusfināls

 
 2:6, 4:6Lībietis/Kudla — Klein/Salisbury

Fināls

 
Fairfield 100 000Uzvara bez cīņasLībietis/McDonald — Auger-Aliassime/Schnur

1. kārta

 
 7:6(3), 7:5Lībietis/McDonald — Skupski/Smith

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 6:4, [8:10]Lībietis/McDonald — El Sallaly/Oliveira

Pusfināls

 
Las Vegas 50 0007:6(5), 6:2Lībietis/Chaplin — Barton/Jones

1. kārta

 
 6:4, 6:1Lībietis/Chaplin — Johnson/Kawka

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:4, [3:10]Lībietis/Chaplin — Hach Verdugo/Novikov

Pusfināls

 
Charlottesville 75 0006:4, 7:6(8)Lībietis/Chaplin — Norrie/Paul

1. kārta

 
 6:3, 6:4Lībietis/Chaplin — Giron/Smyczek

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:7(3), [12:10]Lībietis/Chaplin — Lammons/Lawson

Pusfināls

 
 7:6(4), 4:1Lībietis/Chaplin — Kudla/Thomas

Fināls
Mačs pārtraukts Lībieša savainojuma dēļ.

 
restorāni Rīgā - saņem atlaides