Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

ITF

Ceturtdiena, 1. janvāris, 2009 — svētdiena, 31. decembris, 2017

Sacensību jaunumi
Kaarst2:1Irina Kuzmina-Rimša — Petra Pajalic

6:3, 4:6, 6:1
1. kārta.

 
 2:0Irina Kuzmina-Rimša — Lena-Marie Hofmann

6:2, 6:4
2. kārta.

 
 2:0Kuzmina/Avdiyenko — Geuer/Haberkorn

7:5, 6:3
Ceturtdaļfināls.

 
 2:1Irina Kuzmina-Rimša — Maya Gaverova

5:7, 6:1, 6:3
Ceturtdaļfināls.

 
 1:2Kuzmina/Avdiyenko — Babilon/Etzel

6:0, 2:6, 5:10
Pusfināls.

 
 2:0Irina Kuzmina-Rimša — Anna Zaja

6:3, 6:4
Pusfināls.

 
 1:2Irina Kuzmina-Rimša — Sarah Gronert

6:2, 4:6, 5:7
Fināls.

 
Grenoble2:0Kuzmina/Gaverova — Feuerstein/Piquion

6:2, 6:1
1. kārta

 
 2:0Irina Kuzmina-Rimša — Xenia Knoll

7:5, 6:2
1. kārta.

 
 2:1Kuzmina/Gaverova — Chalova/Galanina

6:2, 3:6, 10:8
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Irina Kuzmina-Rimša — Gracia Radovanovic

6:2, 6:2
2. kārta.

 
 0:2Kuzmina/Gaverova — Fedossova/Pichet

3:6, 5:7
Pusfināls.

 
 0:2Irina Kuzmina-Rimša — Yulia Fedossova

2:6, 0:6
Ceturtdaļfināls.

 
Belfort2:0Irina Kuzmina-Rimša — Nelly Ciolkowski

6:3, 7:6(5)
Kvalifikācijas 1. kārta.

 
 1:2Irina Kuzmina-Rimša — Nastassja Burnett

6:3, 6:7(1), 1:3 (Kuzmina spēli neturpināja)
Kvalifikācijas 2. kārta

 
 2:0Irina Kuzmina-Rimša — Tereza Hladikova

6:2, 7:6(6)
1. kārta.

 
 0:2Irina Kuzmina-Rimša — Romina Oprandi

0:6, 0:6
2. kārta

 
 2:0Kuzmina/Lyubtsova — Chalova/Galanina

7:5, 6:2
Ceturtdaļfināls.

 
 2:0Kuzmina/Lyubtsova — Hladikova/Tvaroskova

7:6(3), 6:0
Pusfināls.

 
 2:1Kuzmina/Lyubtsova — Fedossova/Pichet

6:3, 3:6, 10:5
Fināls.

 
Dow Corning Tennis Classic2:0Dekmeijere/Washington — Henke/Jurak

6:3, 6:4
1. kārta

 
 2:6, 4:6Dekmeijere/Washington — Chang/Foretz

Ceturtdaļfināls.

 
Biberach4:6, 3:6Anastasija Sevastova — Corinna Dentoni

1. kārta

 
Sheriff Jim Coats 5th Annual Clearwater Open6:3, 6:3Dekmeijere/Dzehalevich — Dvornikova/Pegula

1. kārta

 
 3:6, 7:6(1), [10:6]Dekmeijere/Dzehalevich — Fedak/Nakamura

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Dekmeijere/Dzehalevich — Camerin/Wickmayer

Pusfināls

 
Minsk2:6, 3:6Irina Kuzmina-Rimša — Volha Kalodzitsa

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 3:6Kuzmina/Lyubtsova — Diatchenko/Pashkova

1.kārta

 
Cairo6:7(4), 6:1, 4:6Irina Kuzmina-Rimša — Biljana Pavlova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Irapuato6:1, 6:1Līga Dekmeijere — Marcela Rosales

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Tenerife7:5, 2:6, [7:10]Sevastova/Buzarnescu — Stoop/Webley-Smith

1. kārta

 
Irapuato6:4, 2:6, 2:6Līga Dekmeijere — Dominika Dieskova

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Tenerife6:2, 6:4Anastasija Sevastova — Mandy Minella

1. kārta

 
Irapuato6:1, 6:0Dekmeijere/Alves — Cordova/Rosales

1. kārta

 
Tenerife6:1, 6:1Anastasija Sevastova — Elisa Balsamo

2. kārta

 
 3:6, 6:3, 3:6Anastasija Sevastova — Elena Bovina

Ceturtdaļfināls

 
Irapuato6:4, 6:0Dekmeijere/Alves — Ruckert/Zabala

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 4:6, [7:10]Dekmeijere/Alves — Esperon/Scheepers

Pusfināls

 
La Palma6:2, 7:6(4)Anastasija Sevastova — Simona Halep

1. kārta

 
 6:2, 6:2Sevastova/Kucova — Chang/Dabija

1. kārta

 
 6:3, 6:2Anastasija Sevastova — Sanda Mamic

2. kārta

 
 6:1, 6:2Sevastova/Kucova — Zhang/Chen

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:3Anastasija Sevastova — Estrella Cabeza-Candela

Ceturtdaļfināls

 
Metepec3:6, 5:7Līga Dekmeijere — Aranza Salut

1. kārta

 
La Palma6:7(3), 3:6Sevastova/Kucova — Daniilidou/Woehr

Pusfināls

 
 7:5, 6:3Anastasija Sevastova — Jing-Jing Lu

Pusfināls

 
 4:6, 6:1, 6:1Anastasija Sevastova — Kristina Kucova

Fināls

 
Antalya-Belek6:0, 6:2Diāna Marcinkeviča — Mukhabbat Saidova

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 6:2Diāna Marcinkeviča — Nevena Selakovic

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Latina4:6, 6:3, 2:6Irina Kuzmina-Rimša — Ana Jovanovic

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Antalya-Belek6:3, 6:1Diāna Marcinkeviča — Nives Pavlovic

Kvalifikācijas 4. kārta

 
Pelham2:6, 3:6Līga Dekmeijere — Nicole Bartnik

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Antalya-Belek3:6, 6:4, 2:6Diāna Marcinkeviča — Katerina Avdiyenko

1. kārta

 
Pelham6:1, 6:3Dekmeijere/Fusano — Christian/Lao

1. kārta

 
Latina3:6, 6:3, [6:10]Kuzmina/Clerico — Brianti/Schruff

1. kārta

 
Pelham6:2, 6:7(6), [7:10]Dekmeijere/Fusano — Gibbs/Muhammed

Ceturtdaļfināls

 
Antalya-Belek II5:7, 2:6Diāna Marcinkeviča — Irene Santos-Bravo

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Šibenik6:4, 7:5Lina Lileikite — Giulia Bruzzone

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 4:6, 3:6Lina Lileikite — Ana-Maria Nedelcu

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Monzon3:6, 2:6Irina Kuzmina-Rimša — Katarzyna Piter

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 7:5, 6:3Kuzmina/Kapros — Dulgheru/Savranska

1. kārta

 
 4:6, 7:6(7), [7:10]Kuzmina/Kapros — Frankova/Tvaroskova

Ceturtdaļfināls

 
Antalya-Belek6:4, 4:6, 6:2Diāna Marcinkeviča — Syna Kayser

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Hvar6:2, 3:6, 1:6Lina Lileikite — Andrea Rebrova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Antalya-Belek7:6(3), 7:5Diāna Marcinkeviča — Dessislava Mladenova

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 1:6, 6:2, [10:8]Marcinkeviča/Jegiolka — Hopper/Skripnik

Kvalifikācijas kārta

 
 5:7, 6:0, 6:2Diāna Marcinkeviča — Nadia Lalami

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 6:7(4), 1:6Diāna Marcinkeviča — Bojana Jovanovski

1. kārta

 
 5:7, 3:6Marcinkeviča/Jegiolka — Kolesnichenko/Zharkova

1. kārta

 
Soweto Open6:1, 6:4Anastasija Sevastova — Lena Litvak

1. kārta

 
 2:6, 6:3, [10:7]Sevastova/Kucova — Disderi/Hendler

1. kārta

 
 7:5, 6:3Anastasija Sevastova — Christi Potgieter

2. kārta

 
 6:1, 1:6, [12:10]Sevastova/Kucova — Grandin/Hrdinova

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(5), 7:6(3)Anastasija Sevastova — Lauren Albanese

Ceturtdaļfināls

 
 6:0, 6:3Sevastova/Kucova — Du Plessis/Potgieter

Pusfināls

 
 6:4, 6:3Anastasija Sevastova — Kristina Kucova

Pusfināls

 
 2:6, 6:2, [9:11]Sevastova/Kucova — Cavaday/Tsurenko

Fināls

 
 6:2, 6:2Anastasija Sevastova — Eva Hrdinova

Fināls

 
Indian Harbour Beach6:3, 5:7, 6:3Aļina Jerjomina — Riza Zalameda

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:3, 6:1Aļina Jerjomina — Estelle Guisard

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Ursynow Cup 20093:6, 6:2, 4:6Līga Dekmeijere — Elina Gasanova

1. kārta

 
 5:7, 1:6Marcinkeviča/Kalodzitsa — Ellingerova/Vrskova

1. kārta

 
Indian Harbour Beach1:6, 4:6Aļina Jerjomina — McCall Jones

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Ursynow Cup 20096:7(6), 3:6Diāna Marcinkeviča — Klaudia Gawlik

1. kārta

 
Landisville6:0, 6:1Aļina Jerjomina — Frederique Sunstrum

kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:3, 6:2Aļina Jerjomina — Kyle S. McPhillips

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:1, 6:2Aļina Jerjomina — Sarah Pham

Kvafilikācijas 3. kārta

 
 6:3, 4:6, 6:4Aļina Jerjomina — Lauren Herring

1. kārta

 
 3:6, 1:6Aļina Jerjomina — Alexandra Mueller

2. kārta

 
Palmetto Pro Open6:7(5), 6:3, 6:2Aļina Jerjomina — Joanne Schickerling

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 6:3Aļina Jerjomina — Simone Kalhorn

Kvalifikācijas 3. kārta

 
PKO BP Olecko Cup 20097:5, 6:2Diāna Marcinkeviča — Lucia Kovalova

1. kārta

 
Palmetto Pro Open6:0, 6:2Aļina Jerjomina — Chelsea Orr

Kvalifikācijas 4. kārta

 
 6:2, 6:3Aļina Jerjomina — Anna Mamalat

1. kārta

 
PKO BP Olecko Cup 20094:6, 6:2, 6:3Diāna Marcinkeviča — Veronika Blaskova

2. kārta

 
Palmetto Pro Open7:6(5), 6:4Aļina Jerjomina — Alison Riske

2. kārta

 
PKO BP Olecko Cup 20096:3, 6:1Diāna Marcinkeviča — Linda Fritschken

Ceturtdaļfināls

 
Palmetto Pro Open7:5, 6:1Aļina Jerjomina — Dominika Dieskova

Ceturtdaļfināls

 
PKO BP Olecko Cup 20093:6, 0:6Diāna Marcinkeviča — Klaudia Gawlik

Pusfināls

 
Bucharest1:6, 6:1, 6:3Lina Lileikite — Andreea Istrate

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Palmetto Pro Open1:6, 2:6Aļina Jerjomina — Petra Rampre

Pusfināls

 
RC Sport Trophy7:5, 6:1Līga Dekmeijere — Klara Fabikova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:3, 6:2Irina Kuzmina-Rimša — Gabriela Horackova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Bucharest6:1, 6:3Lina Lileikite — Julianna Barbosa Bacelar

Kvalifikācijas 2. kārta

 
RC Sport Trophy6:4, 6:2Irina Kuzmina-Rimša — Barbora Krtickova

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 1:6Līga Dekmeijere — Iveta Gerlova

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Bucharest2:6, 1:6Lina Lileikite — Bianca Hincu

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Hilton Head Island6:1, 1:6, 6:1Aļina Jerjomina — Paulina Bigos

Kvalifikācijas 2. kārta

 
RC Sport Trophy7:5, 6:3Kuzmina/Tsurenko — Martinovic/Schaefer

1. kārta

 
Hilton Head Island5:7, 2:2 (Jerjomina izstājās)Aļina Jerjomina — Jessica Pegula

Kvalifikācijas 3. kārta

 
RC Sport Trophy2:6, 0:6Irina Kuzmina-Rimša — Lenka Jurikova

1. kārta

 
 6:4, 6:3Kuzmina/Tsurenko — Jurikova/Kochanova

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 3:6Kuzmina/Tsurenko — Morgosova/Tabakova

Pusfināls

 
Bucharest 10 0006:4, 6:1Lina Lileikite — Ilinca-Thea Anghel

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Zlin 50 0003:6, 6:3, 2:6Diāna Marcinkeviča — Dia Evtimova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Bucharest 10 0000:6, 4:6Lina Lileikite — Bianca Hincu

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Szczecin Open 20091:6, 6:3, [9:11]Kuzmina/Malkhsyan — Mchale/Muhammed

1. kārta

 
Merida Open6:4, 1:6, 6:2Līga Dekmeijere — Aurelija Miseviciute

1. kārta

 
Szczecin Open 20094:6, 4:6Irina Kuzmina-Rimša — Michelle Gerards

1. kārta

 
Merida Open6:3, 3:6, 6:0Līga Dekmeijere — Pauline Wong

2. kārta

 
 6:3, 6:4Līga Dekmeijere — Appollonia Melzani

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 1:6, 3:6Līga Dekmeijere — Natalie Piquion

Pusfināls

 
Padova 25 0005:7, 4:6Irina Kuzmina-Rimša — Indire Akiki

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Gausdal ITF 10 0003:6, 2:6Zane Zariņa — Anne Valerie Evain

1. kārta

 
 6:0, 7:5Zariņa/Veinberga — Flood/Rohde-Moe

1. kārta

 
Anadolu Sigorta Cup2:6, 7:5, 7:5Diāna Marcinkeviča — Marina Zhurba

1. kārta

 
Padova 25 0006:2, 2:6, [10:6]Kuzmina/Buryachok — Gatto-Monticone/Quercia

Ceturtdaļfināls

 
Anadolu Sigorta Cup1:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Cagla Buyukakcay

2. kārta

 
Gausdal ITF 10 0002:6, 1:6Zariņa/Veinberga — Edwards/Lemmens

Ceturtdaļfināls

 
Padova 25 000Zaudējums bez cīņasKuzmina/Buryachok — Kapros/Klemenschits

Pusfināls

 
Gausdal ITF 10 0006:1, 7:5Zane Zariņa — Ofelya Poghosyan

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 1:6, 6:7(4)Marcinkeviča/Artamonova — Larriere/Linhova

1. kārta

 
 3:6, 6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Caroline Rohde-Moe

1. kārta

 
Rotterdam ITF 10 0006:4, 4:6, 2:6Irina Kuzmina-Rimša — Eugeniya Pashkova

1. kārta

 
Gausdal ITF 10 0004:6, 5:7Zane Zariņa — Karen Barbat

1. kārta

 
Rotterdam ITF 10 0006:1, 6:1Kuzmina/Pashkova — Ferguson/Schoelink

Ceturtdaļfināls

 
Gausdal ITF 10 0004:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Biljana Pavlova

2. kārta

 
Rotterdam ITF 10 0007:5 (pretinieces izstājās)Kuzmina/Pashkova — Meglinskaya/Melnikova

Pusfināls

 
 7:6(6), 7:6(8)Kuzmina/Pashkova — Hubacek/Vano

Fināls

 
Bella Cup 20090:6, 2:6Lina Lileikite — Piia Suomalainen

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Cuneo ITF 100 0007:5, 6:4Anastasija Sevastova — Irina-Camelia Begu

1. kārta

 
 4:6, 6:4, [10:7]Sevastova/Palkina — Luft/Vierin

1. kārta

 
 1:6, 6:4, [11:9]Sevastova/Palkina — Martic/Hercog

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(1), 6:3Anastasija Sevastova — Edina Gallovits

2. kārta

 
 3:6, 3:6Sevastova/Palkina — Johansson/Cetkovska

Pusfināls

 
 4:6, 3:6Anastasija Sevastova — Polona Hercog

Ceturtdaļfināls

 
Gaziantep ITF 10 0006:3, 6:0Diāna Marcinkeviča — Karolina Chernaya

1. kārta

 
 7:6(2), 2:6, [10:3]Marcinkeviča/Umanets — Chernaya/Zhurba

1. kārta

 
Zagreb ITF 75 0006:2, 6:2Anastasija Sevastova — Elena Chalova

1. kārta

 
Gaziantep ITF 10 0006:3, 6:3Diāna Marcinkeviča — Timna Ticic

2. kārta

 
Zagreb ITF 75 0006:0, 6:0Anastasija Sevastova — Silvia Soler-Espinosa

2. kārta

 
Gaziantep ITF 10 0006:2, 7:6(2)Marcinkeviča/Umanets — Ericsen/Scivetti

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:2Marcinkeviča/Umanets — Benli/Jikia

Pusfināls

 
 2:6, 6:7(5)Diāna Marcinkeviča — Magali De Lattre

Ceturtdaļfināls

 
Zagreb ITF 75 0007:5, 7:5Anastasija Sevastova — Ksenia Pervak

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:0Anastasija Sevastova — Kristina Kucova 
Gaziantep ITF 10 0003:6, 7:6(6), [11:13]Marcinkeviča/Umanets — Abduraimova/Hopper

Fināls

 
Zagreb ITF 75 0001:6, 6:7(4)Anastasija Sevastova — Sandra Zahlavova

Fināls

 
Bucha ITF 25 0006:3, 2:6, [10:7]Kuzmina/Lyubtsova — Gaverova/Pivek

1. kārta

 
 2:0 (Miļevskaja izstājās)Irina Kuzmina-Rimša — Ksenia Milevskaya

1. kārta

 
 4:6, 3:6Kuzmina/Lyubtsova — Pashkova/Vasylyeva

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(2), 6:2, 6:4Irina Kuzmina-Rimša — Ganna Pivek

2. kārta

 
 6:4, 1:6, 6:4Irina Kuzmina-Rimša — Anastasiya Vasylyeva

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 3:6Irina Kuzmina-Rimša — Yuliya Kalabina 
Lexington ITF 50 0006:2, 5:7, 6:2Aļina Jerjomina — Tiya Rolle

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 1:6Aļina Jerjomina — Maria-Fernanda Alves

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Kharkiv ITF 25 0002:6, 6:4, 2:6Irina Kuzmina-Rimša — Anastasiya Vasylyeva

1. kārta

 
Aamulehti Tampere Open6:3, 3:6, 6:1Diāna Marcinkeviča — Emma Laine

1. kārta

 
 6:3, 6:4Marcinkeviča/Orlik — Popova/Schutting

1. kārta

 
St.Joseph ITF 10 0003:6, 6:1, 6:4Aļina Jerjomina — Denise Muresan

1. kārta

 
 6:1, 2:6, [10:5]Jerjomina/Takayama — Preeg/Steinbauer

1. kārta

 
Aamulehti Tampere Open2:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Dominika Kanakova

2. kārta

 
 6:2, 6:2Marcinkeviča/Orlik — Kanakova/Kramperova

Ceturtdaļfināls

 
St.Joseph ITF 10 0002:6, 3:6Aļina Jerjomina — Maria Sanchez

2. kārta

 
 6:3, 3:6, [10:7]Jerjomina/Takayama — Ojeda/Schaub

Ceturtdaļfināls

 
Aamulehti Tampere Open1:6, 4:6Marcinkeviča/Orlik — Laine/Roma

Pusfināls

 
Savitaipale Ladies Open6:2, 4:6, 6:1Diāna Marcinkeviča — Renata Bakieva

1. kārta

 
 6:4, 6:0Zane Zariņa — Goele Lemmens

1. kārta

 
 6:3, 6:3Marcinkeviča/Orlik — Artamonova/Bakieva

1. kārta

 
Memorial Marka Wlodarczyka4:6, 2:6Veinberga/Gerasimova — Krtickova/Sipkova

1. kārta

 
Savitaipale Ladies Open2:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Anett Schutting

2. kārta

 
 0:6, 2:6Zane Zariņa — Emma Laine

2. kārta

 
 6:0, 6:3Marcinkeviča/Orlik — Saarteinen/Salonen

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:2Marcinkeviča/Orlik — Glimakova/Vovk

Pusfināls

 
 4:6, 6:2, [10:5]Marcinkeviča/Orlik — Ejdesgaard/Masuri

Fināls

 
Empire Trnava Cup 20093:6, 6:7(2)Irina Kuzmina-Rimša — Jana Cepelova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Tallink Cup TC-20007:6(2), 6:3Lina Lileikite — Cecilia Estlander

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 4:6, 7:6(2), 3:6Greta Veinberga — Natasha-Natalia Shigina

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 0:6, 3:6Diāna Bukājeva — Elizaveta Kuzmina

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 1:6, 4:6Elīna Seņko — Dina Senkina

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 4:6, 2:6Zane Zariņa — Lina Lileikite

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 1:6, 1:6Lina Lileikite — Keren Shlomo

1. kārta

 
 6:1, 6:1Marcinkeviča/Orlik — Artamonova/Kazimova

1. kārta

 
Empire Trnava Cup 20096:1, 6:2Kuzmina/Kochanova — Zafirova/Zlochova

1. kārta

 
Tallink Cup TC-20006:2, 6:1Diāna Marcinkeviča — Khristina Kazimova

1. kārta

 
Empire Trnava Cup 20091:6, 1:6Kuzmina/Kochanova — Pastikova/Sedenkova

Ceturtdaļfināls

 
Tallink Cup TC-20006:3, 6:3Lileikite/Vovk — Tani/Tani

1. kārta

 
 6:1, 6:0Diāna Marcinkeviča — Yuliana Umanets

2. kārta

 
 6:3, 6:0Marcinkeviča/Orlik — Lileikite/Vovk

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:2Diāna Marcinkeviča — Diana Arutyunova

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:0Marcinkeviča/Orlik — Pirazhenka/Umanets

Pusfināls

 
 6:4, 6:0Diāna Marcinkeviča — Jade Windley

Pusfināls

 
 6:1, 0:6, [10:7]Marcinkeviča/Artamonova — Hopper/Marshall

Fināls

 
 2:6, 7:5, 7:6(9)Diāna Marcinkeviča — Anna Orlik

Fināls

 
Emblem Health Bronx Open6:1, 6:2Anastasija Sevastova — Petra Kvitova

1. kārta

 
 6:7(6), 6:4, [10:3]Sevastova/Zec-Peskiric — Dubois/Fusano

1. kārta

 
 6:7(7), 6:4, 1:6Anastasija Sevastova — Julia Cohen

2. kārta

 
 1:6, 2:6Sevastova/Zec-Peskiric — Groenefeld/King

Ceturtdaļfināls

 
PKO Bank Polski Katowice Open 20097:6(5), 3:4 (Domagala izstājās)Diāna Marcinkeviča — Veronika Domagala

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 2:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Katarzyna Piter

Kvalifikācijas 2. kārta

 
ALPHEN A/D RIJN1:6, 1:6Irina Kuzmina-Rimša — Michaela Pastikova

1. kārta

 
 3:6, 6:7(3)Kuzmina/Savinykh — Gerasimou/Pavlovic

1. kārta

 
Telavi6:2, 6:2Diāna Marcinkeviča — Nina Wellnitz

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Saguenay7:5, 6:2Līga Dekmeijere — Nika Kukharchuk

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 6:4Aļina Jerjomina — Isabela Miro

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Telavi6:0, 6:0Diāna Marcinkeviča — Teona Tatishvili

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Saguenay5:7, 6:2, 6:7(5)Aļina Jerjomina — Heather Watson

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 6:4, 6:1Līga Dekmeijere — Daniela Covello

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Telavi6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Ana Jikia

1. kārta

 
Saguenay0:6, 0:6Līga Dekmeijere — Monique Adamczak

1. kārta

 
Telavi6:1, 6:1Diāna Marcinkeviča — Tadeja Majeric

2. kārta

 
 W:o (uzvara bez cīņas)Marcinkeviča/Vierin — Jani/Majeric

1. kārta

 
 2:6, 6:3, [8:10]Marcinkeviča/Vierin — Kapshay/Milevskaya

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Alyona Sotnikova

Ceturtdaļfināls

 
Batumi Oil Terminal Open6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Irina Toidze

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:0, 3:6, 6:2Diāna Marcinkeviča — Bermet Duvanaeva

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:7(1), 5:7Diāna Marcinkeviča — Tatia Mikadze

1. kārta

 
 6:2, 6:3Marcinkeviča/Lazareva — Jikia/Milevskaya

1. kārta

 
 4:6, 4:6Marcinkeviča/Lazareva — Kalashnikova/Klaffner

Ceturtdaļfināls

 
USTA Tennis Classic of Troy7:6(4), 3:6, 6:7(3)Aļina Jerjomina — Nicola Slater

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Price Chopper Women's 50k6:2, 6:2Aļina Jerjomina — Ellen Tsay

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 4:6, 5:7Aļina Jerjomina — Meng Yuan

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Kharkiv Ladies Cup 47:6(5), 5:7, 1:6Irina Kuzmina-Rimša — Tatiana Kotelnikova

1. kārta

 
 6:3, 6:1Kuzmina/Kapshay — Larkina/Umanets

1. kārta

 
Mytilini6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Jade Hopper

1. kārta

 
Kharkiv Ladies Cup 46:4, 7:6(4)Kuzmina/Kapshay — Artsiomava/Ianchuk

Ceturtdaļfināls

 
Mytilini3:6, 3:6Marcinkeviča/Gianotti — Papamichail/Stepu

Ceturtdaļfināls

 
Price Chopper Women's 50k5:7, 6:1, [6:10]Jerjomina/Hsu — Gallovits/Lepchenko

1. kārta

 
Mytilini6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Despina Papamichail

2. kārta

 
Kharkiv Ladies Cup 46:4, 6:0Kuzmina/Kapshay — Rybakova/Teplyalova

Pusfināls

 
 6:2, 2:6, [3:10]Kuzmina/Kapshay — Kichenok/Kichenok

Fināls

 
Mytilini6:7(6), 6:1, 7:6(1)Diāna Marcinkeviča — Lena-Marie Hofmann

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(6), 4:6Diāna Marcinkeviča — Jade Windley

Pusfināls

 
$10,000 Volos 20096:0, 6:0Zane Zariņa — Liana Todorova

1. kārta

 
 6:3, 6:1Diāna Marcinkeviča — Anastasia Stepu

1. kārta

 
 7:5, 6:2Marcinkeviča/Umanets — Zariņa/Suworowa

1. kārta

 
Stockholm Ladies 20096:1, 6:1Līga Dekmeijere — Brenda Njuki

1. kārta

 
$10,000 Volos 20096:4, 5:7, [10:6]Marcinkeviča/Umanets — Gasparri/Razumova

Ceturtdaļfināls

 
Stockholm Ladies 20096:4, 3:6, 4:6Irina Kuzmina-Rimša — Paulina Milosavljevic

1. kārta

 
$10,000 Volos 20092:6, 6:1, 6:2Diāna Marcinkeviča — Dessislava Mladenova

2. kārta

 
 4:6, 7:5, 6:3Zane Zariņa — Camelia-Elena Hristea

2. kārta

 
Stockholm Ladies 20093:6, 0:6Līga Dekmeijere — Anna Brazhnikova

2. kārta

 
$10,000 Volos 20092:6, 4:6Marcinkeviča/Umanets — Brozda/Jegiolka

Pusfināls

 
 6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Nadejda Vassileva

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 4:6Zane Zariņa — Dalia Zafirova

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:4, 3:6Diāna Marcinkeviča — Justyna Jegiolka

Pusfināls

 
ITF Büschl Open6:1, 6:3Dekmeijere/Jurak — Kapshay/Lapushchenkova

1. kārta

 
 4:6, 6:4, [6:10]Dekmeijere/Jurak — Dzehalevich/Hrdinova

Ceturtdaļfināls

 
Tevlin Women's Challenger1:6, 7:6(5), 6:2Aļina Jerjomina — Angelina Gabueva

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 1:6, 2:6Aļina Jerjomina — Maureen Drake

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:2, 7:5Jerjomina/Lumpkin — Rampre/Rottmann

1. kārta

 
 6:7(3), 3:6Jerjomina/Lumpkin — Fichman/Washington

Ceturtdaļfināls

 
Al Habtoor Tennis Challenge6:2, 5:7, 6:2Anastasija Sevastova — Oksana Kalashnikova

1. kārta

 
 6:4, 4:6, 0:6Anastasija Sevastova — Valeria Savinykh

2. kārta

 
 2:6, 6:4, [5:10]Sevastova/Pavlovic — Gorrges/Kalashnikova

1. kārta

 
Plantation 25 0003:6, 1:6Aļina Jerjomina — Di Zhao

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Red Rose Inn & Suites Tennis Classic0:6, 3:6Aļina Jerjomina — Claire De Gubernatis

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Kaarst 10 0006:2, 2:6, 2:6Adrija Runča — Anne Gehlen

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Vale Do Lobo 10 0006:0, 5:7, 6:1Diāna Marcinkeviča — Magali De Lattre

1. kārta

 
 2:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Evelyn Mayr

2. kārta

 
Albufeira 10 0006:0, 6:0Diāna Marcinkeviča — Sandy Marti

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:4, 6:4Diāna Marcinkeviča — Shoko Yamamoto

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 1:6, 7:5, 4:6Diāna Marcinkeviča — Elina Gasanova

Kvalifikācijas 4. kārta

 
 6:2, 6:1Diāna Marcinkeviča — Irina Khromacheva

1. kārta

 
 3:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Maryna Zanevska

2. kārta

 
Minsk 25 0001:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Ksenia Milevskaya

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Hammond 25 0001:6, 1:6Līga Dekmeijere — Heather Watson

Kvalifikācijas 1. kārta

 
St.Petersburg 10 0001:6, 1:6Zane Zariņa — Anna Arina Marenko

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:1, 6:1Diāna Marcinkeviča — Yaroslava Zhishchenko

1. kārta

 
 6:7(3), 0:6Marcinkeviča/Schutting — Vovk/Yakovleva

1. kārta

 
 3:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Karina Pimkina

2. kārta

 
Moscow 25 0004:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Margarita Gasparyan

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Poza Rica 25 0006:0, 6:1Līga Dekmeijere — Carolina Maso

1. kārta

 
 0:6, 1:6Līga Dekmeijere — Katie Ruckert

2. kārta

 
Cagnes-Sur-Mer 100 000+H6:1, 6:0Anastasija Sevastova — Marta Domachowska

1. kārta

 
Bournemouth 10 0006:7(5), 1:6Diāna Marcinkeviča — Lucy Brown

1. kārta

 
 3:6, 6:2, [8:10]Marcinkeviča/Kramperova — Cannizzaro/Ren

1. kārta

 
Cagnes-Sur-Mer 100 000+H6:4, 6:4Anastasija Sevastova — Monica Niculescu

2. kārta

 
 5:7, 2:6Anastasija Sevastova — Kaia Kanepi

Ceturtdaļfināls

 
Edinburgh 10 0006:2, 7:5Diāna Marcinkeviča — Elizabeth Thomas

1. kārta

 
 6:4, 6:2Marcinkeviča/Cohen — Allan/Johnson

1. kārta

 
 4:6, 5:7Diāna Marcinkeviča — Bianca Koch 
 6:3, 6:4Marcinkeviča/Cohen — Bortwick/Henderson

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 4:6Marcinkeviča/Cohen — Elliott/Rae

Pusfināls

 
Summer Cup 20101:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Marina Shamayko

1. kārta

 
 6:4, 3:6, [10:4]Marcinkeviča/Cohen — Gasanova/Rogge-Dietrich

1. kārta

 
 3:6, 5:7Marcinkeviča/Cohen — Kapshay/Pashkova

Ceturtdaļfināls

 
Cantanhede 10 0006:1, 6:3Jūlija Kuļibaba — Maria Palhoto

1. kārta

 
 2:6, 1:6Jūlija Kuļibaba — Elina Gasanova

2. kārta

 
Apeldoorn 10 0004:6, 6:1, 6:4Adrija Runča — Jade Schoelink

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Amarante 10 000Kuļibaba uzvar bez cīņasJūlija Kuļibaba — Flavia Sousa

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Apeldoorn 10 0006:4, 7:5Adrija Runča — Iris Verboven

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 4:6, 2:6Adrija Runča — Grace Min

1. kārta

 
Amarante 10 0005:7, 2:6Jūlija Kuļibaba — Barbara Luz

Kvalifikācijas 3. kārta

 
 6:3, 1:6, [1:10]Kuļibaba/Gonzalez-Santos — Gloria/Munoz-Gallegos

1. kārta

 
Apeldoorn 10 0005:7, 7:6(5), 2:6Līga Dekmeijere — Valerie Verhamme

1. kārta

 
Montemor-O-Novo 10 0001:6, 3:6Jūlija Kuļibaba — Kim-Alice Grajdek

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Koeln 10 0006:2, 6:2Adrija Runča — Irina Tregub

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:1, 6:2Adrija Runča — Beatrice Krauss-Granate

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:0, 6:2Adrija Runča — Flavia Porru

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Montemor-O-Novo 10 0003:6, 3:6Kuļibaba/Leykina — Gloria/Munoz-Gallegos

1. kārta

 
Koeln 10 0006:2, 6:2Diāna Marcinkeviča — Adrija Runča

1. kārta

 
 7:5, 2:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Katerina Avdiyenko

2. kārta

 
Alcobaca6:1, 7:5Jūlija Kuļibaba — Marta Bertolaso

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 2:6Jūlija Kuļibaba — Bojana Borovnica

Kvalifikācijas 3. kārta

 
Rotterdam 10 0006:3, 6:2Adrija Runča — Denise Van Der Ben

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:3, 6:0Adrija Runča — Elizaveta Kuzmina

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 3:6, 4:6Adrija Runča — Kiki Bertens

1. kārta

 
Torun 25 0007:6(2), 6:0Lina Lileikite — Vladislava Kuzmenkova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Gausdal 10 0004:6, 6:4, 6:2Zane Zariņa — Cecilia Estlander

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Torun 25 0006:7(1), 4:6Lina Lileikite — Karolina Wlodarczak

Kvalifikācijas 2. kārta

 
Gausdal 10 0003:6, 2:6Zane Zariņa — Katerina Kramperova

1. kārta

 
 6:3, 6:3Diāna Marcinkeviča — Ebba Unden

1. kārta

 
 6:7(3), 6:2, 6:4Diāna Marcinkeviča — Caroline Rohde-Moe

2. kārta

 
 Uzvara bez cīņasMarcinkeviča/Fayner — Gianotti/Scivetti

1. kārta

 
 6:0, 6:3Marcinkeviča/Fayner — Rygh/Saxegaard

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 4:6Marcinkeviča/Fayner — George/Whybourn

Pusfināls

 
 6:2, 2:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Gail Brodsky

Ceturtdaļfināls

 
Prokuplje 10 0000:6, 1:6Kira Goļenko — Indra Bigi

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Casablanca 10 0001:6, 1:6Jūlija Kuļibaba — Anouk Tigu

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Woking 25 0006:3, 6:1Aleksandra Nionova — Edita Raca

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 2:6Aleksandra Nionova — Daniela Scivetti

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Prokuplje 10 0007:6(4), 6:2Diāna Marcinkeviča — Ingrid-Alexandra Radu

1.kārta

 
 6:3, 6:1Diāna Marcinkeviča — Jovana Jaksic

2.kārta

 
 6:3, 4:6, [10:3]Marcinkeviča/Vinogradova — Kapshay/Stepu

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:2Diāna Marcinkeviča — Nadezda Gorbachkova

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 7:6(4), [8:10]Marcinkeviča/Vinogradova — Durisic/Shinikova

Pusfināls

 
 5:7, 6:1, 2:6Diāna Marcinkeviča — Polina Vinogradova

Pusfināls

 
Casablanca 10 0003:6, 4:6Jūlija Kuļibaba — Monika Sirilova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Wrexham 25 0002:6, 1:6Aleksandra Nionova — Emelyn Starr

1.kārta

 
Casablanca 10 0006:1, 2:6, [8:10]Kuļibaba/Revert-Oroz — Hirsch/Petras

1.kārta

 
Horb 10 0004:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Jana Jandova

1.kārta

 
 6:4, 3:6, [8:10]Marcinkeviča/Kanakova — Krejsova/Malikova

1.kārta

 
Wrexham 25 0001:6, 0:6Nionova/Tarkoe — Fitzpatrick/Windley

1.kārta

 
Rabat 10 0007:6(6), 2:6, [8:10]Kuļibaba/Papamichail — Hirsch/Petras

1.kārta

 
Tampere 10 0006:0, 7:5Irina Kuzmina-Rimša — Francesca Sella

1.kārta

 
Rabat 10 0006:2, 6:3Jūlija Kuļibaba — Polina Leykina

1.kārta

 
Tampere 10 0001:6, 0:6Adrija Runča — Alize Lim

1.kārta

 
 2:6, 7:5, 6:4Diāna Marcinkeviča — Anastasia Vovk

1.kārta

 
Rabat 10 0006:7(5), 3:6Jūlija Kuļibaba — Despina Papamichail

2.kārta

 
Tampere 10 0002:6, 2:6Runča/Unden — Estlander/Virtanen

1.kārta

 
 6:2, 6:4Diāna Marcinkeviča — Karina Isayan

2.kārta

 
 7:5, 6:1Irina Kuzmina-Rimša — Khristina Kazimova

2.kārta

 
 6:3, 6:2Marcinkeviča/Kuzmina — Daniel/Kaukonen

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 2:6Irina Kuzmina-Rimša — Lena-Marie Hofmann

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:3, 6:4Diāna Marcinkeviča — Katharina Holert

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:4Marcinkeviča/Kuzmina — Flood/Rohde-Moe

Pusfināls

 
 2:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Amandine Hesse

Pusfināls

 
 6:4, 6:2Marcinkeviča/Kuzmina — Hesse/Tumova

Fināls

 
Ilawa 10 0007:5, 6:2Lina Lileikite — Volha Kalodzitsa

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:1, 6:4Adrija Runča — Barbara Pietrkiewicz

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Vancouver 75 0006:2, 7:5Līga Dekmeijere — Marianne Jodoin

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Ilawa 10 0007:6(3), 6:0Lina Lileikite — Joana Eidukonyte

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 3:6, 6:4, 6:1Adrija Runča — Renata Kuricova

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Vancouver 75 0004:6, 4:6Līga Dekmeijere — Gail Brodsky

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:3, 4:6, [6:10]Dekmeijere/Dabrowski — Chang/El Tabakh

1.kārta

 
Savitaipale 10 0006:4, 3:6, 6:2Zane Zariņa — Leia Kaukonen

1.kārta

 
Ilawa 10 0006:1, 6:3Lina Lileikite — Agata Baranska

1.kārta

 
 7:5, 2:6, 2:6Adrija Runča — Barbara Sobaszkiewicz

1.kārta

 
Savitaipale 10 0006:3, 6:3Diāna Marcinkeviča — Lisanne Van Riet

1.kārta

 
 4:6, 3:6Zariņa/Estlander — Saarteinen/Salonen

1.kārta

 
Ilawa 10 0003:6, 1:6Lileikite/Eidukonyte — Jandova/Zlochova

1.kārta

 
 4:6, 6:2, 3:6Lina Lileikite — Giulia Gasparri

2.kārta

 
Savitaipale 10 0006:3, 6:7(7), 6:4Diāna Marcinkeviča — Lisa Maria Reichmann

2.kārta

 
 7:6(3), 6:7(3), 6:3Zane Zariņa — Saana Saarteinen

2.kārta

 
 6:7(0), 6:3,10:7Marcinkeviča/Artamonova — Glimakova/Vovk

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 2:6, 1:6Diāna Marcinkeviča — Monika Tumova

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 4:6Zane Zariņa — Ulrikke Eikeri

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:4Marcinkeviča/Artamonova — Holert/Tumova

Pusfināls

 
 6:2, 6:3Marcinkeviča/Artamonova — Munch-Soegaard/Tuohimaa

Fināls

 
Tallink SEB Open 20104:6, 6:7(3)Lina Lileikite — Emily Webley-Smith

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 3:6Zane Zariņa — Anastasia Vovk

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 2:6, 1:6Adrija Runča — Margit Ruutel

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:3Diāna Marcinkeviča — Cecilia Estlander

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 6:7(4), 6:7(3)Diāna Marcinkeviča — Alexandra Artamonova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 6:3, [10:6]Marcinkeviča/Artamonova — Ejdesgaard/Schutting

1.kārta

 
 2:6,4:6Marcinkeviča/Artamonova — Laine/South

Ceturtdaļfināls

 
Bronx 100 0006:7(5), 4:6Dekmeijere/Pelletier — Sevastova/Keothavong

1.kārta

 
 6:2, 7:6(4)Anastasija Sevastova — Sophie Ferguson

1.kārta

 
Doboj 10 0004:6, 6:3, 4:6Diāna Marcinkeviča — Polina Rodionova

1.kārta

 
 Marcinkeviča un Vinogradova atteicās no spēlesMarcinkeviča/Vinogradova — Ahmetspahic/Fatic

1.kārta

 
Bronx 100 0006:3, 6:7(4), [10:7]Sevastova/Keothavong — Featherston/Marand

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:4, 6:4Anastasija Sevastova — Anne Keothavong

2.kārta

 
 3:6, 6:4, 4:6Anastasija Sevastova — Anna Chakvetadze

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 5:7, [7:10]Sevastova/Keothavong — Barrois/Meusburger

Pusfināls

 
Gliwice 10 0001:6, 4:6Adrija Runča — Sylwia Zagorska

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Brcko 10 0001:6, 6:4, 6:2Diāna Marcinkeviča — Dejana Raickovic

1.kārta

 
Gliwice 10 0001:6, 5:7Runča/Hamlin — Bardabush/Hnatyshyn

1.kārta

 
Brcko 10 0006:0, 6:3Diāna Marcinkeviča — Anneliese Tepper

2.kārta

 
 7:5, 6:7(6), [10:5]Marcinkeviča/Zafirova — Bajramovic/Raickovic

Ceturtdaļfināls

 
 4:6,4:6Diāna Marcinkeviča — Yana Buchina

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 3:6Marcinkeviča/Zafirova — Burgic/Kajtazovic

Pusfināls

 
Sarajevo 10 0006:0, 6:0Lina Lileikite — Emilija Ceranic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Larissa 10 0006:1, 7:5Jūlija Kuļibaba — Christina Madenoglou

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Katowice 25 0006:1, 6:1Adrija Runča — Lyubov Slovtsova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Sarajevo 10 0007:6(3), 6:0Lina Lileikite — Milica Hadzi Tanovic

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Katowice 25 0003:6, 2:6Adrija Runča — Lucie Kriegsmannova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Sarajevo 10 0004:6, 2:6Lina Lileikite — Ani Mijacika

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Larissa 10 0001:6, 6:7(12)Jūlija Kuļibaba — Shivika Burman

1.kārta

 
 4:6, 0:6Zane Zariņa — Samantha Powers

1.kārta

 
Sarajevo 10 0006:2, 6:1Lileikite/Eidukonyte — Flood/Mrazovic

1.kārta

 
Larissa 10 0006:7(1), 6:7(8)Diāna Marcinkeviča — Vlada Ekshibarova

1.kārta

 
Sarajevo 10 0004:6, 1:6Lileikite/Eidukonyte — Cutura/Mijacika

Ceturtdaļfināls

 
Larissa 10 0006:4, 6:3Marcinkeviča/Artamonova — Konstantinidou/Vogasari

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 2:6, [10:8]Marcinkeviča/Artamonova — Andrei/De Wael

Pusfināls

 
 6:1, 6:1Marcinkeviča/Artamonova — Dumitrescu/Isaeva

Fināls

 
Podgorica 25 0000:6, 4:6Lina Lileikite — Karin Morgosova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Mytilini 10 0006:4, 3:6, 2:6Jūlija Kuļibaba — Sandy Marti

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Podgorica 25 0007:5, 6:4Lileikite/Raickovic — Bigi/Goia

1.kārta

 
 6:7(4), 4:6Marcinkeviča/Kirillova — Enache/Quercia

1.kārta

 
 1:6, 6:4, 4:6Diāna Marcinkeviča — Karin Morgosova

1.kārta

 
Mytilini 10 0002:6, 0:6Jūlija Kuļibaba — Anna Zaja

1.kārta

 
Podgorica 25 0002:6, 6:7(3)Lileikite/Raickovic — Beygelzimer/Mircic

Ceturtdaļfināls

 
Novi Sad 10 0006:2, 6:1Lina Lileikite — Tajda Bestijanic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 6:1Lina Lileikite — Danijela Tomic

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Thessaloniki 10 0007:5, 1:0 (Tica izstājās)Jūlija Kuļibaba — Virginia Tica

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Saguenay 50 0006:7(3), 6:3, 6:2Līga Dekmeijere — Nina Wellnitz

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Telavi 25 0005:7, 3:6Marcinkeviča/Susanyi — Kania/Zlochova

1.kārta

 
Thessaloniki 10 0006:7(3), 6:4, 5:7Jūlija Kuļibaba — Anneliese Tepper

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Novi Sad 10 0006:4, 6:1Lina Lileikite — Indra Bigi

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Saguenay 50 0006:1, 6:3Dekmeijere/Brengle — Surin/Zhao

1.kārta

 
Telavi 25 0004:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Paula Kania

1.kārta

 
Novi Sad 10 0003:6, 5:7Lina Lileikite — Martina Kubicikova

1.kārta

 
Thessaloniki 10 000w.o. (uzvara bez cīņas)Kuļibaba/Razumova — Caciotti/Grazioso

1.kārta

 
Novi Sad 10 0006:2, 6:3Lileikite/Gospodinova — Filipi/Grzan

Ceturtdaļfināls

 
Saguenay 50 0003:6, 0:6Līga Dekmeijere — Jorgelina Cravero

1.kārta

 
 6:2, 7:5Dekmeijere/Brengle — Harkins/Mueller

Ceturtdaļfināls

 
Thessaloniki 10 0002:6, 1:6Kuļibaba/Razumova — Vassileva/Zafirova

Ceturtdaļfināls

 
Novi Sad 10 0006:7(4), 6:0, [5;10]Lileikite/Gospodinova — Marozava/Yakovleva

Pusfināls

 
Saguenay 50 0006:7(5), 1:6Dekmeijere/Brengle — Cravero/Foretz Gacon

Pusfināls

 
Helsinki 25 0007:5, 7:5Adrija Runča — Pihla Yrttiaho

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Las Vegas 50 0000:6, 3:6Līga Dekmeijere — Irina Falconi

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Helsinki 25 0006:0, 6:2Adrija Runča — Alexandra Hietaniemi

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Tbilisi 25 0007:6(3), 4:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Zuzana Zlochova

1.kārta

 
Helsinki 25 0004:6, 1:6Adrija Runča — Vanessa Henke

1.kārta

 
Tbilisi 25 0006:4 6:1Marcinkeviča/Yemialyanava — Machaidze/Sujashvili

1.kārta

 
Helsinki 25 0006:7(5), 6:7(1)Runča/Vovk — Kaukonen/Rohde-Moe

1.kārta

 
Las Vegas 50 0003:6, 1:6Dekmeijere/Lepchenko — Mueller/Rolle

1.kārta

 
Tbilisi 25 0003:6, 3:6Marcinkeviča/Yemialyanava — Chaknashvili/Kvatsabia

Ceturtdaļfināls

 
Williamsburg 10 0007:6(0), 6:2Līga Dekmeijere — Erica Krisan

1.kārta

 
 6:3, 3:6, 6:2Līga Dekmeijere — Li Xi

2.kārta

 
 6:1, 6:3Līga Dekmeijere — Chanelle Van Nguyen

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 3:6, 6:2Līga Dekmeijere — Anna Mamalat

Pusfināls

 
 0:6, 0:6Līga Dekmeijere — Lauren Davis

Fināls

 
Bol 10 0004:6, 4:6Jūlija Kuļibaba — Ivana Kubickova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 0:1 (izstājās)Kuļibaba/Milas — Cutura/Kraljevic

1.kārta

 
Poitiers 100 0006:1, 6:3Līga Dekmeijere — Billie Denoyelles

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 0:6, 2:6Līga Dekmeijere — Alize Lim

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 6:1Dekmeijere/Rodina — Borwell/Keothavong

1.kārta

 
Monastir 10 0006:4, 6:1Diāna Marcinkeviča — Nicolette Van Uitert

1.kārta

 
 6:4, 6:3Marcinkeviča/Arutyutova — Borecka/Pradova

1.kārta

 
 6:3, 6:0Diāna Marcinkeviča — Mathilde Cor

2.kārta

 
 3:6, 1:6Marcinkeviča/Arutyutova — Kilsdonk/Van Uitert

Ceturtdaļfināls

 
Poitiers 100 0002:6, 5:7Dekmeijere/Rodina — Niculescu/Rybarikova

Ceturtdaļfināls

 
Monastir 10 0005:7, 6:3, 6:1Diāna Marcinkeviča — Kimberley Cassar

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(3), 6:3, 6:4Diāna Marcinkeviča — Bernice Van De Velde

Pusfināls

 
 2:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Jana Cepelova

Fināls

 
Nantes 50 0006:2, 6:2Līga Dekmeijere — Florence Haring

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Minsk 10 0007:5, 6:7(9), 6:2Lina Lileikite — Alona Fomina

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Nantes 50 0003:6, 2:6Līga Dekmeijere — Anna Smith

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Minsk 10 0006:0, 6:0Lina Lileikite — Gabriela Porubin

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Nantes 50 0006:1, 6:0Dekmeijere/Bovina — Gervais/Klapkova

1.kārta

 
Minsk 10 0007:5, 7:5Lina Lileikite — Iryna Kyrychenko

1.kārta

 
 0:6, 2:6Lina Lileikite — Eugeniya Pashkova

2.kārta

 
Stockholm 10 0004:6, 6:4, 6:2Diāna Marcinkeviča — Diana Isaeva

1.kārta

 
 6:2, 6:0Diāna Marcinkeviča — Anna Velica

2.kārta

 
Nantes 50 0006:1, 6:4Dekmeijere/Rodina — Beltrame/Lauredon

Ceturtdaļfināls

 
Stockholm 10 0006:1, 6:0Diāna Marcinkeviča — Caroline Rohde-Moe

Ceturtdaļfināls

 
Nantes 50 0006:3, 3:6 [8:10]Dekmeijere/Bovina — Jugic-Salkic/Jurak

Pusfināls

 
Stockholm 10 0000:6, 0:6Marcinkeviča/Artamonova — Knoll/Michel

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Anna Brazhnikova

Pusfināls

 
Le Havre3:4 ( Dekmeijere izstājās)Līga Dekmeijere — Agathe Timsit

1.kārta

 
Opole 25 0003:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Nikola Horakova 
 2:6, 0:6Jūlija Kuļibaba — Yana Buchina

1.kārta

 
Dubai 10 0007:6(3), 6:3Līga Dekmeijere — Stefanie Tan

1.kārta

 
 1:6, 0:6Līga Dekmeijere — Mihaela Buzarnescu

1.kārta

 
Dubai 75 0000:6, 6:7(3)Dekmeijere/Sevastova — Goerges/Martic

1.kārta

 
 7:5, 2:6, 7:6(3)Anastasija Sevastova — Oksana Kalashnikova

1.kārta

 
 6:4, 6:4Anastasija Sevastova — Vitalia Diatchenko

2.kārta

 
 3:6, 7:5, 0:6Anastasija Sevastova — Bojana Jovanovski

Ceturtdaļfināls

 
Pune 25 0006:4, 1:6, 6:4Līga Dekmeijere — Ting-Fei Juan

1.kārta

 
 6:2, 6:2Dekmeijere/Webley-Smith — Goutham/Shroff

1.kārta

 
 6:7(3), 4:6Līga Dekmeijere — Bojana Jovanovski

2.kārta

 
 6:2, 7:6(6)Dekmeijere/Webley-Smith — Chakravarthi/Venkatesha

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Dekmeijere/Webley-Smith — Ishizu/Shkudun

Pusfināls

 
Tallinn 10 0001:6, 5:7Anastasija Trubiča — Daria Mironova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 3:6, 5:7Jūlija Kuļibaba — Polina Rodionova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:3Lina Lileikite — Mariliis Pilve

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 3:6, 3:6Adrija Runča — Cecilia Estlander

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 6:3Lina Lileikite — Cecilia Estlander

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 6:3, 6:2Diāna Marcinkeviča — Veronika Domagala

1.kārta

 
 3:6, 4:6Lileikite/Kukharchuk — Domagala/Kolat

1.kārta

 
 3:6, 3:6Lina Lileikite — Piia Suomalainen

1.kārta

 
 6:4, 6:4Marcinkeviča/Artamonova — Argyelan/Borecka

1.kārta

 
 4:6, 6:0, 7:5Diāna Marcinkeviča — Martina Borecka

2.kārta

 
 6:4, 6:1Marcinkeviča/Artamonova — Negrin/Van Riet

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 7:6(3), 3:6Diāna Marcinkeviča — Zuzana Luknarova

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 7:6(4), [8:10]Marcinkeviča/Artamonova — Darishina/Rodionova

Pusfināls

 
 1:6, 1:6Anastasija Trubiča — Maya Gaverova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 3:6Jūlija Kuļibaba — Paulina Milosavljevic

Kvalilifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 6:4Diāna Marcinkeviča — Nika Kukharchuk

1.kārta

 
 6:4, 4:6, [12:10]Marcinkeviča/Artamonova — Darishina/Vasilyeva

1.kārta

 
Kaarst 10 0002:6, 3:6Adrija Runča — Tereza Hladikova

1.kārta

 
Tallinn 10 0006:1, 1:6, 6:7(5)Diāna Marcinkeviča — Daria Mironova

2.kārta

 
Midland 100 0004:6, 1:6Dekmeijere/Rodina — Rolle/Washington

1.kārta

 
Leimen 10 0006:3, 7:5Adrija Runča — Aleksandra Nionova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 1:6Adrija Runča — Petra Krejsova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 6:2Diāna Marcinkeviča — Marcella Koek

1.kārta

 
 0:6, 4:6Runča/Nionova — Borecka/Krejsova

1.kārta

 
 6:2, 7:6(2)Marcinkeviča/Barbat — Boeykens/Moroni

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 6:3, 6:4Diāna Marcinkeviča — Giulia Gabba

2.kārta

 
 2:6, 6:3, [8:10]Marcinkeviča/Barbat — Kilsdonk/Van Uitert

Pusfināls

 
 6:4, 1:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Gioia Barbieri

Ceturtdaļfināls

 
Zell Am Harmersbach 10 0004:6, 3:6Adrija Runča — Jessica Sabeshinskaja

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 1:6Aleksandra Nionova — Nikola Frankova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Eva Hrdinova

1.kārta

 
 1:6, 3:6Runča/Nionova — Marozava/Pirazhenka

1.kārta

 
Clearwater 25 0002:6, 1:6Līga Dekmeijere — Marta Domachowska

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 6:0Dekmeijere/Couts — Okruashvili/Osaka

1.kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Dekmeijere/Couts — Min/Pegula

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:6(5)Dekmeijere/Couts — Foretz Gacon/Pavlovic

Pusfināls

 
 6:1, 6:4Dekmeijere/Couts — El Tabakh/Rodionova

Fināls

 
Faellanden 10 0006:3, 7:5Diāna Marcinkeviča — Lena-Marie Hofmann

1.kārta

 
 6:7(5), 6:4, [10:7]Marcinkeviča/Spremo — Martinovic/Verhamme

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 5:7, [4:10]Marcinkeviča/Spremo — Jakupovic/Prislan

Pusfināls

 
Nassau 100 000+H4:6, 6:4, [11:9]Dekmeijere/Borwell — Fountain/Russel

1.kārta

 
Faellanden 10 0006:4, 6:0Diāna Marcinkeviča — Bianca Koch

2.kārta

 
Nassau 100 000+H1:6, 3:6Dekmeijere/Borwell — Rus/Yakimova

Ceturtdaļfināls

 
Faellanden 10 0006:3, 1:6, 6:0Diāna Marcinkeviča — Syna Kayser

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(2), 6:3Diāna Marcinkeviča — Celine Cattaneo

Pusfināls

 
 2011. gada 20. mar, 14:00Diāna Marcinkeviča — Myriam Casanova

Fināls

 
Pelham 25 0006:1, 6:2Līga Dekmeijere — Alannah Jessica Mendoza

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 2:6Līga Dekmeijere — Krista Hardebeck

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 4:6, [14-12]Dekmeijere/Pelletier — Tweedie-Yates/Vaisemberg

1.kārta

 
 7:6(3), 6:4Dekmeijere/Pelletier — Schnack/Whoriskey

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 6:2Dekmeijere/Pelletier — Faria/Goncalves

Pusfināls

 
 2:6, 6:4, [12:10]Dekmeijere/Pelletier — Couts/El Tabakh

Fināls

 
Osprey 25 0001:6, 4:6Līga Dekmeijere — Amanda Rodgers

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Antalya 10 0001:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Quirine Lemoine

1.kārta

 
 1:6, 6:3, [5:10]Marcinkeviča/Shinikova — Kerhove/Sirotkina

1.kārta

 
Cagnes-Sur-Mer 100 000+H1:6, 3:6Līga Dekmeijere — Jessica Moore

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Athens-Petroupoli 10 0006:2, 6:4Diāna Marcinkeviča — Linda Mair

1.kārta

 
Cagnes-Sur-Mer 100 000 H7:6(2), 6:2Dekmeijere/Dolonts — Keothavong/Moore

1.kārta

 
Athens-Petroupoli 10 0006:4, 7:6(2)Marcinkeviča/Artamonova — Markesini/Parrizas-Diaz

Ceturtdaļfināls

 
Cagnes-Sur-Mer 100 000 H3:6, 6:7(4)Dekmeijere/Dolonts — Groenefeld/Martic

Ceturtdaļfināls

 
Athens-Petroupoli 10 0007:6(3), 6:3Diāna Marcinkeviča — Bianca Tepper

2.kārta

 
 6:4, 7:6(1)Diāna Marcinkeviča — Clelia Melena

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Marcinkeviča/Artamonova — Papamichail/Rottmann

Pusfināls

 
 6:3, 7:5Diāna Marcinkeviča — Nicole Rottmann

Pusfināls

 
Saint-Gaudens 50 000+H6:3, 6:2Līga Dekmeijere — Natalie Proese

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Athens-Petroupoli 10 0006:3, 3:6, [6:10]Marcinkeviča/Artamonova — Grajdek/Linhova

Fināls

 
Saint-Gaudens 50 000+H6:7(0), 5:7Līga Dekmeijere — Julie Coin

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Athens-Petroupoli 10 0005:7, 7:5, 6:3Diāna Marcinkeviča — Despina Papamichail

Fināls

 
Saint-Gaudens 50 000+H6:2, 6:1Dekmeijere/Savinykh — Dupuy/Vigne

1.kārta

 
Heraklion 10 0006:1, 6:4Marcinkeviča/Artamonova — Papaoikonomou/Vogasari

1.kārta

 
 6:2, 6:0Diāna Marcinkeviča — Linda Mair

1.kārta

 
 3:6, 6:2, [10:5]Marcinkeviča/Artamonova — Cassar/Masuri

Ceturtdaļfināls

 
Saint-Gaudens 50 000+H6:1, 1:6, [5:10]Dekmeijere/Savinykh — Pivovarova/Savchuk

Ceturtdaļfināls

 
Heraklion 10 0005:7, 6:2, 6:2Diāna Marcinkeviča — Samantha Powers

2.kārta

 
 1:6, 2:6Marcinkeviča/Artamonova — Fitzpatrick/Murray

Pusfināls

 
 4:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Kim-Alice Grajdek

Ceturtdaļfināls

 
Rethymno 10 0006:2, 6:7(6), 6:2Diāna Marcinkeviča — Zalina Khairudinova

1.kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Marcinkeviča/Artamonova — Scheiflinger/Schiller

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:1Diāna Marcinkeviča — Julia Moriarty

2.kārta

 
 4:6, 7:5, [10:8]Marcinkeviča/Artamonova — Elliott/Murray

Pusfināls

 
 6:2, 4:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Carolina Betancourt

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:3Marcinkeviča/Artamonova — Fitzpatrick/Windley

Fināls

 
Prerov 25 0006:2, 6:4Diāna Marcinkeviča — Katerina Kaminkova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 5:7, 7:5, 6:0Diāna Marcinkeviča — Eugeniya Pashkova

1.kārta

 
 2:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Renata Voracova

2.kārta

 
Zlin 50 000+H6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Katarina Marackova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(4), 6:3Diāna Marcinkeviča — Nadiya Kichenok

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 2:6, 6:4, 1:6Diāna Marcinkeviča — Zuzana Luknarova

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 2:6, 6:1, 3:6Diāna Marcinkeviča — Patricia Mayr-Achleitner

1.kārta

 
Koeln 10 0004:6, 1:6Adrija Runča — Iris Verboven

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 1:6Jūlija Kuļibaba — Ekaterina Alexandrova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Kristinehamn 25 0006:1, 3:6, 6:4Diāna Marcinkeviča — Veronika Domagala

1.kārta

 
 3:6, 3:6Marcinkeviča/Arefyeva — Cohen/Holland

1.kārta

 
 7:6(5), 1:6, 6:4Diāna Marcinkeviča — Tetyana Arefyeva

2.kārta

 
 7:5, 3:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Alize Lim

Ceturtdaļfināls

 
Middelburg 25 0001:6, 2:6Adrija Runča — Sabrina Baumgarten

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Prokuplje 10 0006:0, 6:1Lina Lileikite — Ana Mihaela Vladutu

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Ystad 25 0006:2, 6:1Marcinkeviča/Straume — Andersson/Stripp

1.kārta

 
Prokuplje 10 0006:0, 6:3Lina Lileikite — Karina Goia

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Ystad 25 0006:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Anna Velica

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Prokuplje 10 0002:6, 6:7(3)Lina Lileikite — Dalia Zafirova

1.kārta

 
Ystad 25 0004:6, 1:6Diāna Marcinkeviča — Tetyana Arefyeva

1.kārta

 
Prokuplje 10 0006:4, 6:1Lileikite/Morgosova — Enache/Radovanovic

1.kārta

 
Ystad 25 0001:6, 2:6Marcinkeviča/Straume — Jugic-Salkic/Laine

Ceturtdaļfināls

 
Prokuplje 10 0004:6, 7:6(3), [8:10]Lileikite/Morgosova — Toljan/Zafirova

Ceturtdaļfināls

 
Brussels 10 0006:3, 6:0Zane Zariņa — Katrīna Andržejevska

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 0:6, 0:6Zane Zariņa — Nicolette Van Uitert

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Sarajevo 10 0006:2, 6:4Lina Lileikite — Tena Lukas

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 6:2Lina Lileikite — Alina Mikheeva

1.kārta

 
 3:6, 2:6Lileikite/Hadzic — Lukas/Milac

1.kārta

 
 6:4, 3:6, 5:7Lina Lileikite — Ema Mikulcic

2.kārta

 
Imola 25 0006:3, 5:7, 6:1Diāna Marcinkeviča — Karolina Nowak

1.kārta

 
 6:3, 5:7, [9:11]Marcinkeviča/Jegiolka — Higuchi/Onishi

1.kārta

 
 1:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Magali De Lattre

2.kārta

 
Les Contamines-Montjoie 25 0006:3, 5:7, 4:6Diāna Marcinkeviča — Martina Caregaro

1.kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Marcinkeviča/Jegiolka — Boisset/Kuznetsova

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 1:6Marcinkeviča/Jegiolka — Coin/Hrdinova

Pusfināls

 
Palic 10 0005:7, 3:6Anastasija Trubiča — Aleksandra Reljic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Tampere 10 0001:6, 0:6Zane Zariņa — Madeleine Saari-Bystrom

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 3:6, 3:6Madara Straume — Dinah Pfizenmaier

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Bad Saulgau 25 0006:2, 5:7, 6:3Diāna Marcinkeviča — Catalina Castano

1.kārta

 
Tampere 10 0002:6, 0:6Straume/Argyelan — Kaukonen/Vinogradova

1.kārta

 
Palic 10 0003:6, 2:6Trubiča/Dzinic — Goia/Zafirova

1.kārta

 
Bad Saulgau 25 0006:4, 5:7, [5:10]Marcinkeviča/Grymalska — Heisen/Kling

1.kārta

 
 6:7(3), 7:5, 3:6Diāna Marcinkeviča — Laura Siegemund

2.kārta

 
Savitaipale 10 0006:3, 6:4Madara Straume — Nadine Klug

Kvalifikācijas 1.kārta

 
llawa 10 0006:7(7), 6:3, 6:0Adrija Runča — Marta Smiechowska

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 1:6, 6:3, 6:2Katrīna Andržejevska — Georgina Fedosenkova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Savitaipale 10 0006:1, 6:4Madara Straume — Lisa Wagner

Kvalifikācijas 2.kārta

 
llawa 10 0000:6, 2:6Adrija Runča — Magdalena Kiszczynska

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 1:6, 0:6Katrīna Andržejevska — Aleksandra Rosolska

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Hechingen 25 0006:2, 6:1Diāna Marcinkeviča — Zsofia Miko

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Savitaipale 10 0003:6, 1:6Madara Straume — Anastasia Rudakova

1.kārta

 
Ilawa 10 0006:1, 6:2Lina Lileikite — Daria Sapogova

1.kārta

 
 1:6, 2:6Runča/Hnatyshyn — Borecka/Krejsova

1.kārta

 
 7:5, 6:4Andržejevska/Cepelyte — Bulatovaite/Dishkova

1.kārta

 
Hechingen 25 0005:0 (Mair izstājās)Diāna Marcinkeviča — Linda Mair

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Ilawa 10 0002:6, 0:6Lileikite/Eidukonyte — Dishkova/Smitkova

1.kārta

 
 2:6, 0:6Andržejevska/Cepelyte — Kosinska/Rosolska

Ceturtdaļfināls

 
Hechingen 25 0006:7(4), 4:6Diāna Marcinkeviča — Danielle Harmsen

1.kārta

 
Ilawa 10 0006:2, 6:0Lina Lileikite — Agata Baranska

2.kārta

 
 3:6, 6:2, 7:5Lina Lileikite — Trang Huynh Phuong Dai

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Lina Lileikite — Tereza Smitkova

Pusfināls

 
Emblem Health Bronx Open2:6, 3:6Līga Dekmeijere — Yaroslava Shvedova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:4Dekmeijere/ Mueller — Marand/ Weinhold

1.kārta

 
 1:6, 7:6(10), [9:11]Dekmeijere/ Mueller — Moulton-Levy/ Rolle

Ceturtdaļfināls

 
Ratingen 10 0003:6, 1:6Jūlija Kuļibaba — Scarlett Werner

1.kārta

 
Synot Tip Open6:2, 6:7(5), 3:6Diāna Marcinkeviča — Viktorija Golubovic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Braunschweig 10 0006:3 (Witthoeft izstājās)Jūlija Kuļibaba — Carina Witthoeft

1.kārta

 
Synot Tip Open2:6, 3:6Marcinkeviča/ Stanikova — Husarova/ Tvaroskova

1.kārta

 
Braunschweig 10 0006:3, 3:6, 4:6Jūlija Kuļibaba — Vivian Heisen

2.kārta

 
Sarajevo 25 0006:7(3), 5:7Diāna Marcinkeviča — Katarzyna Kawa

1.kārta

 
Trimbach 10 0000:6, 6:7(1)Jūlija Kuļibaba — Christina Shakovets

1.kārta

 
Sarajevo 25 0004:6, 0:6Marcinkeviča/ Zlochova — Mijacika/ Sadikovic

1.kārta

 
Podgorica 25 0007:6(5), 6:3Diāna Marcinkeviča — Dunja Sunkic

1.kārta

 
 6:2, 7:5Marcinkeviča/ Curovic — Mrdeza/ Spremo

1.kārta

 
 6:4, 7:6(5)Diāna Marcinkeviča — Dia Evtimova

2.kārta

 
 2:6, 1:6Marcinkeviča/ Curovic — Abramovic/ Clerico

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 1:6Diāna Marcinkeviča — Danka Kovinic

Ceturtdaļfināls

 
Mestre 50 0006:3, 6:2Diāna Marcinkeviča — Chiara Mendo

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:1, 7:6(2)Diāna Marcinkeviča — Angelica Moratelli

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 6:4, 6:2Diāna Marcinkeviča — Andreea-Roxana Vaideanu

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 3:6, 2:6Marcinkeviča/ Rosatello — Ivakhnenko/ Melnikova

1.kārta

 
 6:4, 1:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Ekaterina Ivanova

1.kārta

 
Foggia 25 0006:0, 5:7, 6:1Diāna Marcinkeviča — Benedetta Davato

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 6:4Marcinkeviča/ Wienerova — Moratelli/ Pella

1.kārta

 
 6:3, 6:1Diāna Marcinkeviča — Lenka Wienerova

1.kārta

 
 1:6, 0:6Diāna Marcinkeviča — Anna-Giulia Remondina

2.kārta

 
 3:6, 1:6Marcinkeviča/ Wienerova — Costas-Moreira/ Ferrer-Suarez

Ceturtdaļfināls

 
Plovdiv 10 0006:3, 0:6, [3:10]Marcinkeviča/ Eikeri — Pfizenmaier/ Wachaczyk

1.kārta

 
 6:4, 6:1Diāna Marcinkeviča — Stefania Rubini

1.kārta

 
Amelia Island 10 0006:0, 6:0Līga Dekmeijere — Erin Clark

1.kārta

 
Plovdiv 10 0006:0, 6:0Diāna Marcinkeviča — Julia Terziyska

2. kārta

 
Amelia Island 10 0005:7, 6:1, 5:7Līga Dekmeijere — Sherry Li

2. kārta

 
Plovdiv 10 0006:4, 7:5Diāna Marcinkeviča — Raluca Elena Platon

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 1:6Diāna Marcinkeviča — Dinah Pfizenmaier

Pusfināls

 
Dobrich 25 0006:7(5), 6:2, 2:6Diāna Marcinkeviča — Stefania Rubini

1.kārta

 
Joue-Les-Tours 50 0006:3, 6:0Diāna Marcinkeviča — Anaeve Pain

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 5:7, 0:6Diāna Marcinkeviča — Julie Coin

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Dubrovnik 10 0002:6, 1:3 (Kuļibaba izstājās)Jūlija Kuļibaba — Chloe Paquet

Kvalifilācijas 1.kārta

 
Limoges 50 0006:3, 1:6, 6:0Diāna Marcinkeviča — Josepha Adam

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:3, 6:3Diāna Marcinkeviča — Rachel Girard

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:7(3), 2:6Diāna Marcinkeviča — Patrycja Sanduska

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 1:6, 2:6Marcinkeviča/ Pirazhenka — Glushko/ Ormaechea

1.kārta

 
Poitiers 100 0006:1, 6:1Diāna Marcinkeviča — Laura Tanfin

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Severine Beltrame

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Stockholm 10 0006:1, 6:1Lina Lileikite — Malene Stripp

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Saguenay 50 0006:2, 6:1Līga Dekmeijere — Alessondra Parra

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Stockholm 10 0006:0, 3:6, 4:6Lina Lileikite — Gabbi Tepic

2.kārta

 
Saguenay 50 0003:6, 4:6Līga Dekmeijere — Diana Ospina

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 2:6, 2:6Līga Dekmeijere — Scarlett Werner

1.kārta

 
 6:2, 6:0Dekmeijere/ Abramovic — Muamba/ Petrick

1.kārta

 
 4:6, 6:3, [8:10]Dekmeijere/ Abramovic — Bouchard/ Fink

Ceturtdaļfināls

 
Ismaning 50 000+H6:0, 6:4Diāna Marcinkeviča — Sara Sussarello

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:6(3), 6:3Diāna Marcinkeviča — Tanja Ostertag

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:3, 3:6, 5:7Diāna Marcinkeviča — Carina Witthoeft

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Minsk 10 0006:3, 3:6, 6:3Lina Lileikite — Sadafmoh Tolibova

1.kārta

 
 4:6, 6:3, 3:6Lina Lileikite — Darya Lebesheva

2. kārta

 
Ismaning 50 000+H4:6, 7:5, [10:6]Marcinkeviča/Vogt — Beck/Pfizenmaier

1. kārta

 
 1:6, 4:6Marcinkeviča/Vogt — Bertens/Keothavong

Ceturtdaļfināls

 
Benicarlo 25 0006:2, 2:6, 2:6Laura Gulbe — Elena Cerezo Codina

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Opole 25 0006:1, 6:1Diāna Marcinkeviča — Agata Borgman

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 3:6, 4:6Lina Lileikite — Dalia Zarifova

Kvalifikācijas 1. kārta

 
 6:0, 6:2Diāna Marcinkeviča — Lisa-Maria Moser

Kvalifikācijas 2. kārta

 
 6:1, 6:1Diāna Marcinkeviča — Jana Jandova

1. kārta

 
 6:0, 6:2Marcinkeviča/Pekhova — Matuszak/Zafirova

1. kārta

 
 2:6, 6:2 [12:10]Marcinkeviča/Pekhova — Arefyeva/Solovieva

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Sandra Zahlavova

2. kārta

 
 3:6, 1:6Marcinkeviča/Pekhova — Kania/Linette

Pusfināls

 
Stuttgart-Stammheim 10 0007:6(0), 6:1Diāna Marcinkeviča — Anja Prislan

1.kārta

 
 2:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Alexandra Artamonova

2.kārta

 
 6:7(2), 4:6Marcinkeviča/ Artamonova — Ostertag/ Schaeder

Ceturtdaļfināls

 
Mallorca 10 0006:1, 6:1Laura Gulbe — Aina Morey Juan

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Andrezieux-Boutheon 25 0006:1, 6:7(5), 6:4Diāna Marcinkeviča — Anna Vrljic

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:5, 6:4Diāna Marcinkeviča — Anna Kremer

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Mallorca 10 0006:0, 6:0Laura Gulbe — Lorena Hernandez

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 3:6, 1:6Laura Gulbe — Raphaela Zotter

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Andrezieux-Boutheon 25 0002:6, 5:7Diāna Marcinkeviča — Vesna Dolonts

1.kārta

 
Grenoble 25 0002:6, 6:1, 6:1Līga Dekmeijere — Brandy Mina

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 2:6, 6:0. 6:1Līga Dekmeijere — Maud Vigne

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:2, 2:6, 6:1Līga Dekmeijere — Nina Zander

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 4:6, 4:6Līga Dekmeijere — Aurelie Vedy

1.kārta

 
Sunderland 25 0006:4, 6:1Diāna Marcinkeviča — Anna Floris

1.kārta

 
Grenoble 25 0006:3, 7:5Dekmeijere/ Ramialison — Andrei/ Torro-Flor

Ceturtdaļfināls

 
Sunderland 25 0006:2, 6:4Diāna Marcinkeviča — Anastasia Grymalska

2.kārta

 
Grenoble 25 0001:6, 5:7Dekmeijere/ Ramialison — Pliskova/ Pliskova

Pusfināls

 
Sunderland 25 0002:6, 6:3, [10:7]Marcinkeviča/ Jegiolka — Borecka/ Krejsova

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 0:6Diāna Marcinkeviča — Tetyana Arefyeva

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:2Marcinkeviča/ Jegiolka — Honcova/ Juhazsova

Pusfināls

 
 6:4, 2:6, [10:6]Marcinkeviča/ Jegiolka — Caciotti/ Grymalska

Fināls

 
Tallinn 10 0006:2, 6:4Aļona Ostapenko — Maya Gaverova

1. kārta

 
 0:5 (Ostapenko izstājās)Aļona Ostapenko — Indy De Vroome

2. kārta

 
Antalya-Kaya Belek 10 0006:0, 6:2Laura Gulbe — Valeriya Maksimchenko

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 7:5, 6:4Laura Gulbe — Giulia Sussarello

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 5:7Laura Gulbe — Zhaoxuan Yang

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Tallinn 10 0001:6, 0:6Ariadna Bļinova — Aļona Ostapenko

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 4:6, 5:7Adrija Runča — Tatjana Vorobjova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 0:6, 0:6Inga Audriņa — Natalia Semenenko

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 5:7, 1:6Katrīna Andržejevska — Ghislaine Van Baal

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:4, 2:6, 3:6Anastasija Trubiča — Kadi Ilves

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 5:7, 6:7(4)Aļona Ostapenko — Chantal Skamlova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Antalya-Kaya Belek 10 0001:6, 1:6Laura Gulbe — Andrea Lazaro Garcia

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Bron 10 0006:4, 6:1Diāna Marcinkeviča — Gracia Radovanovic

1.kārta

 
 6:2, 6:1Marcinkeviča/ Papamichail — Goerges/ Ghesquiere

1.kārta

 
 6:7(5), 6:2, 7:5Diāna Marcinkeviča — Elyne Boeykens

2.kārta

 
 4:6, 6:3, [10:5]Marcinkeviča/ Papamichail — Flower/ Whoriskey

Pusfināls

 
 3:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Maryna Zanevska

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 7:5Marcinkeviča/Papmichail — Ozga/Shinikova

Fināls

 
Dijon 10 0006:2, 6:2Diāna Marcinkeviča — Carolin Daniels

1.kārta

 
 6:2, 6:2Diāna Marcinkeviča — Tess Sugnaux

2.kārta

 
 7:5, 7:6(7)Marcinkeviča/ Papamichail — Sizikova/ Van Uytvanck

Fināls

 
 7:5, 6:1Diāna Marcinkeviča — Constance Sibille

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:5Diāna Marcinkeviča — Justine Ozga

Pusfināls

 
Nassau 100 000+H6:0, 6:0Līga Dekmeijere — Gabrielle Moxey

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Dijon 10 0004:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Maryna Zanevska

Fināls

 
Nassau 100 000+H5:7, 2:6Līga Dekmeijere — Gail Brodsky

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Amiens 10 0006:3, 6:2Diāna Marcinkeviča — Estelle Cascino

1.kārta

 
 0:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Clothilde De Bernardi

2.kārta

 
Gonesse 10 0003:6, 2:6Katrīna Andržejevska — Michela Casanova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Bath 25 0006:2, 6:0Diāna Marcinkeviča — Emilia Banos Gregorians

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Moscow 25 0001:6, 5:7Ksenija Tihomirova — Alisa Danilova

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Bath 25 0006:3, 5:7, 7:5Diāna Marcinkeviča — Jade Windley

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 7:6(1), 6:2Diāna Marcinkeviča — Martina Borecka

1.kārta

 
 6:3, 6:4Diāna Marcinkeviča — Lina Stanciute

2.kārta

 
 6:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Anett Kontaveit

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:4, 2:6Diāna Marcinkeviča — Annika Beck

Pusfināls

 
Le Havre 10 0001:6, 2:6Katrīna Andržejevska — Kinnie Laisne

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Osprey 50 0001:6, 1:6Dekmeijere/ Savinykh — Auroux/ Irigoyen

1.kārta

 
Torrent 10 0006:3, 6:1Aļona Ostapenko — Maria-Jesus Ibanez-Galindo

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:0, 6:2Aļona Ostapenko — Mariella Blackwell

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:1, 6:2Aļona Ostapenko — Samira Giger

Kvalifikācijas 3.kārta

 
 7:6(7), 6:1Ostapenko/ Daniel — Martinez Sanjuan/ Montserrat Sanchez

1.kārta

 
Sibenik 10 0002:6, 5:7Marcinkeviča/ Sobaszkiewicz — Morgosova/ Tvaroskova

1.kārta

 
Torrent 10 0006:2, 6:4Aļona Ostapenko — Anna Montserrat Sanchez

1.kārta

 
 w.o. (uzvara bez cīņas)Ostapenko/ Daniel — Kryvoruchko/ Luz

Ceturtdaļfināls

 
Sibenik 10 0006:1, 6:0Diāna Marcinkeviča — Anita Husaric

1.kārta

 
Torrent 10 0007:5, 6:2Aļona Ostapenko — Celine Cattaneo

2.kārta

 
 2:6, 2:6Ostapenko/Daniel — Cavalle-Reimers/Rapisarda-Calvo

Pusfināls

 
Sibenik 10 0005:7, 3:6Diāna Marcinkeviča — Tjasa Srimpf

2.kārta

 
Torrent 10 0007:5, 2:6, 7:5Aļona Ostapenko — Silvia Garcia Jimenez

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 1:6Aļona Ostapenko — Andrea Lazaro Garcia

Pusfināls

 
Hvar 10 0004:6, 4:6Marcinkeviča/ Bulgakova — Martincova/ Rohanova

1.kārta

 
Pomezia 10 0007:5, 6:0Aļona Ostapenko — Sharmada Balu

1. kārta

 
Hvar 10 0006:0, 6:0Diāna Marcinkeviča — Gracia Radovanic

1. kārta

 
Pomezia 10 0006:3, 6:3Aļona Ostapenko — Claudine Schaul

2.kārta

 
Hvar 10 0001:6, 7:6(3), 3:6Diāna Marcinkeviča — Csilla Borsanyi

2.kārta

 
Pomezia 10 0004:1 (Zucchini izstājās)Aļona Ostapenko — Agnese Zucchini

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 2:6Aļona Ostapenko — Raluca Olaru

Pusfināls
Lietus dēļ pārcelts no piektdienas

 
Cagnes-Sur-Mer 100 0003:6, 1:6Anastasija Sevastova — Catalina Castano

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Bad Saarow 10 0006:0, 6:1Katrīna Andržejevska — Sally Dischmann

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 1:6, 1:6Katrīna Andržejevska — Bianca Hincu

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Cagnes-Sur-Mer 100 0006:4, 4:6, [8:10]Dekmeijere/ Kondratieva — Jugic-Salkic/ Klemenschits

1.kārta

 
Prague 100 0007:6(5), 6:1Anastasija Sevastova — Catalina Castano

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Caserta 25 0006:4, 6:4Diāna Marcinkeviča — Aliaksandra Sasnovich

Kvalifikācijas 2.kārta

 
Prague 100 0006:4, 2:6, 6:3Anastasija Sevastova — Jesika Maleckova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 7:6(3)Anastasija Sevastova — Chi Chi Scholl

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Caserta 25 0007:5, 6:7(3), [10:5]Marcinkeviča/ Andrei — Camplone/ Savarise

1.kārta

 
Prague 100 0006:3, 7:5Anastasija Sevastova — Stephanie Dubois

1.kārta

 
Caserta 25 0006:7(3), 7:5, 6:1Diāna Marcinkeviča — Misa Eguchi

1.kārta

 
 7:5, 7:6(5)Diāna Marcinkeviča — Viktorija Golubic

2.kārta

 
Prague 100 0004:6, 6:4, [9:11]Dekmeijere/ Kondratieva — Kubicikova/ Smitkova

1.kārta

 
Caserta 25 0004:6, 3:6Marcinkeviča/ Andrei — Gojnea/ Linette

Ceturtdaļfināls

 
Prague 100 0007:5, 6:3Anastasija Sevastova — Timea Babos

2.kārta

 
Caserta 25 0004:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Aleksandra Krunic

Ceturtdaļfināls

 
ITF Prague 100 0003:6, 4:6Anastasija Sevastova — Elena Baltacha

Ceturtdaļfināls

 
Brescia 25 0006:4, 6:3Diāna Marcinkeviča — Chiara Mendo

Kvalifikācijas 1.kārta

 
 6:2, 5:7, 6:2Diāna Marcinkeviča — Yuliana Lizarazo

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 3:6, 6:4, 4:6Diāna Marcinkeviča — Anastasia Grymalska

1.kārta

 
 6:0, 6:0Marcinkeviča/ Dentoni — Bonometti/ Littlewood

1.kārta

 
 6:4, 4:6 [12:10]Marcinkeviča/ Dentoni — Linette/ Perez

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:0, [10:7]Marcinkeviča/Dentoni — Andrei/Sasnovich

Pusfināls

 
 6:2, 6:1Marcinkeviča/Dentoni — Mrdeza/Zec-Peskiric

Fināls

 
Maribor 25 0006:0, 6:1Diāna Marcinkeviča — Sasa Klanecek

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 6:4, 4:6, 1:6Diāna Marcinkeviča — Karen Barbat

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Padova 25 0006:3, 6:4Diāna Marcinkeviča — Ksenia Lykina

1.kārta

 
 6:3, 1:6, [4:10]Marcinkeviča/ Dentoni — Gatto-Monticone/ Quercia

1.kārta

 
 6:4, 0:6, 7:6(2)Diāna Marcinkeviča — Nikola Hofmanova

2.kārta

 
 6:4, 7:5Diāna Marcinkeviča — Aleksandrina Naydenova

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Corinna Dentoni

Pusfināls

 
Kristinehamn 25 0003:6 1:6Diāna Marcinkeviča — Sandra Roma

1.kārta

 
 6:3, 4:6, 8:10Marcinkeviča/ Artamonova — Melander/ Milosavljevic

1.kārta

 
Pattaya 10 0001:6, 1:6Gulbe/ Totka — Nakano/ Wannasuk

1.kārta

 
 6:1, 4:6, 6:0Laura Gulbe — Dianne Hollands

1.kārta

 
Ystad 25 0006:1, 0:6, 4:6Diāna Marcinkeviča — Lina Stanciute

1.kārta

 
Pattaya 10 0006:2, 1:6, 2:6Laura Gulbe — Apichaya Runglerdkriangkrai

2.kārta

 
Torun 25 0004:6, 6:4, 2:6Adrija Runča — Justyna Pajak

Kvalifikācijas 1.kārta

 
Pattaya 10 0006:4, 6:1Laura Gulbe — Karina Venditti

1.kārta

 
Torun 25 0006:1, 6:0Lina Lileikite — Alzbeta Veverkova

Kvalifikācijas 2.kārta

 
 2:6, 3:6Lina Lileikite — Katerina Kramperova

Kvalifikācijas 3.kārta

 
Versmold 50 0006:1, 6:4Anastasija Sevastova — Yvonne Meusburger

1.kārta

 
Torun 25 0006:2, 6:1Diāna Marcinkeviča — Lyudmyla Kichenok

1.kārta

 
Pattaya 10 0001:6, 2:6Laura Gulbe — Mari Tanaka

2.kārta

 
Torun 25 0006:3, 6:3Diāna Marcinkeviča — Katarzyna Piter

2.kārta

 
Versmold 50 0006:1, 6:3Anastasija Sevastova — Maria Irigoyen

2.kārta

 
Torun 25 0001:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Zuzana Zlochova

Ceturtdaļfināls

 
Versmold 50 0004:6, 6:2, 6:3Anastasija Sevastova — Richel Hogenkamp

Ceturtdaļfināls