Notikumu kalendārs, 20.06.2016 — 26.06.2016

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 20. jūnijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Seattle Storm — Minnesota Lynx84:96

0000

Basketbols — NBA
NBA 15/16, Play-Off
Warriors — Cavaliers89:93

3010

Teniss
Futures Hong Kong 10 000
Lībietis/Alcantara — Lee/Liang

1. kārta

6:3, 6:0

0000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, B grupa
Krievija — Velsa0:3

7000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, B grupa
Slovākija — Anglija0:0

4000

Otrdiena, 21. jūnijs

Teniss
Futures Hong Kong 10 000
Miķelis Lībietis — Xi Qi

1. kārta

3:6, 1:2 (Lībietis izstājās)

1000

Teniss
Futures Hong Kong 10 000
Lībietis/Alcantara — Lam/Tang

Ceturtdaļfināls

Uzvara bez cīņas

0000

Teniss
Futures Skopje 10 000
Mārtiņš Podžus — Alexander Perfilov

1. kārta

6:3, 3:6, 0:3 (Podžus izstājās)

1000

Teniss
ITF Lenzerheide 25 000
Diāna Marcinkeviča — Antonia Lottner

1. kārta

7:6(5), 6:0

1000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Aļona Ostapenko — Dominika Cibulkova

2. kārta

3:6, 3:6

2000

Teniss
ITF Cantanhede 10 000
Anastasija Homutova — Claudia Cianci

1. kārta

3:6, 2:6

1000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, C grupa
Ukraina — Polija0:1

3000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, C grupa
Ziemeļīrija — Vācija0:1

5000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, D grupa
Čehija — Turcija0:2

4000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, D grupa
Horvātija — Spānija2:1

4000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Los Angeles Sparks — Minnesota Lynx69:72

0000

Trešdiena, 22. jūnijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Dallas Wings — Phoenix Mercury100:90

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Chicago Sky — San Antonio Stars81:75

0000

Futbols — Izlases
Copa America
ASV — Argentīna0:4

1000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 B grupa
BEĻĢIJA — IZRAĒLA6:7 

0000

Teniss
ITF Lenzerheide 25 000
Marcinkeviča/Jakupovic — Brescia/Stadler

Ceturtdaļfināls

6:1, 6:1

1000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 A grupa
BULGĀRIJA — MAĶEDONIJA5:11 

0000

Teniss
Futures Tulsa 25 000
Artūrs Kazijevs — Christopher Eubanks

1. kārta

2:6, 6:7(5)

1000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 B grupa
LATVIJA — TURCIJA30:1 

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 12.kārta
FK Jelgava — FK Ventspils4:3

4100

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Atlanta Dream — New York Liberty79:90

0000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, F grupa
Islande — Austrija2:1

2000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, F grupa
Ungārija — Portugāle3:3

2100

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 A grupa
SERBIJA — AUSTRIJA2:11 

0000

Teniss — Vimbldona
Vimbldona Sieviešu dubultspēles
Sevastova/Vogt — Yang/Zhang

Kvalifikācijas 1. kārta

2:6, 4:6

1000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, E grupa
Zviedrija — Beļģija0:1

3000

Turnīra tabula:Futbols — Euro2016
EČ 2016, E grupa
Itālija — Īrija0:1

3000

Ceturtdiena, 23. jūnijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Washington Mystics — Indiana Fever76:62

0000

Futbols — Izlases
Copa America
Kolumbija — Čīle0:2

1000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Kristina Mladenovic — Monica Puig

Ceturtdaļfināls

6:7(6) 6:4, 3:6

0000

Teniss
ATP Aegon Open Nottingham
Gilles Muller — Alexandr Dolgopolov

Ceturtdaļfināls

6:3, 6:4

0000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 B grupa
BEĻĢIJA — TURCIJA18:2 

0000

Teniss
ITF Lenzerheide 25 000
Diāna Marcinkeviča — Andrina Peer

2. kārta

6:2, 6:3

1000

Teniss
ATP Aegon Open Nottingham
Marcos Baghdatis — Pablo Cuevas

Ceturtdaļfināls

4:6, 6:4, 6:7(8)

0000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 A grupa
BULGĀRIJA — SERBIJA4:14 

0000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Agnieszka Radwanska — Dominika Cibulkova

Ceturtdaļfināls

6:4, 6:7(2), 3:6

0000

Teniss
ATP Aegon Open Nottingham
Dudi Sela — Andreas Seppi

Ceturtdaļfināls

7:5, 4:6, 4:6

0000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 B grupa
LATVIJA — IZRAĒLA15:1 

0000

Teniss
ITF Lenzerheide 25 000
Marcinkeviča/Jakupovic — Majeric/Naydenova

Pusfināls

7:5, 3:6, [6:10]

1000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 A grupa
AUSTRIJA — MAĶEDONIJA11:2 

0000

Teniss
ATP Aegon Open Nottingham
Kevin Anderson — Steve Johnson

Ceturtdaļfināls

6:7(6), 7:5, 4:6

0000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Karolina Pliskova — Elena Vesnina

Ceturtdaļfināls

6:1, 6:3

0000

Piektdiena, 24. jūnijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Dallas Wings — San Antonio Stars97:90 P

0000

Teniss
ITF Lenzerheide 25 000
Diāna Marcinkeviča — Tadeja Majeric

Ceturtdaļfināls

4:6, 5:7

1000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 B grupa
IZRAĒLA — TURCIJA12:2 

0000

Teniss
ATP Aegon Open Nottingham
Gilles Muller — Pablo Cuevas

Pusfināls

6:3, 6:7(3), 4:6

0000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Johanna Konta — Ekaterina Makarova

Ceturtdaļfināls

7:6(5), 6:4

0000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 A grupa
MAĶEDONIJA — SERBIJA6:5 

0000

Teniss
ATP Aegon Open Nottingham
Steve Johnson — Andreas Seppi

Pusfināls

6:4, 6:4

0000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Dominika Cibulkova — Monica Puig

Pusfināls

6:2, 6:1

0000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 B grupa
LATVIJA — BEĻĢIJA13:4 

0000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Karolina Pliskova — Johanna Konta

Pusfināls

6:7(5), 6:3, 6:3

0000

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 A grupa
AUSTRIJA — BULGĀRIJA12:0 

0000

Sestdiena, 25. jūnijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
New York Liberty — Chicago Sky80:79

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Minnesota Lynx — Los Angeles Sparks76:94

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Seattle Storm — Connecticut Sun98:81

0000

Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 fināli
A4 — B414:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 14.kārta
JFK Saldus — FK Ogre0:6 

0000

Teniss
WTA Aegon International Eastbourne
Dominika Cibulkova — Karolina Pliskova

Fināls

7:5, 6:3

1000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 14.kārta
FK Tukums 2000 TSS — FK Jēkabpils/JSC10:1 

0000

Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 fināli
A3 — B316:00 

0000

Futbols — Euro2016
EČ 2016 1/8 fināls
Šveice — Polija1:1, 4:5 (11m)

3000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 14.kārta
RTU FC — SK Babīte2:3 

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Washington Mystics — Phoenix Mercury79:91

0000

Teniss
ATP Aegon Open Nottingham
Steve Johnson — Pablo Cuevas

Fināls

7:6(5), 7:5

1000

Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 fināli
A2 — B218:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 12.kārta
FK Spartaks Jūrmala — FS METTA/Latvijas Universitāte4:1

2000

Futbols — Euro2016
EČ 2016 1/8 fināls
Velsa — Ziemeļīrija1:0

2000

Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
IIHF inline kvalifikācijas turnīrs 2016 fināli
A1 — B120:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Premier League
BATE — Vitebsk

K.Dubra

21:00

0000

Futbols — Euro2016
EČ 2016 1/8 fināls
Horvātija — Portugāle22:00

1000

Svētdiena, 26. jūnijs

Futbols — Izlases
Copa America
ASV — Kolumbija03:00

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
San Antonio Stars — Atlanta Dream03:00

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Dallas Wings — Indiana Fever03:30

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 14.kārta
Valmiera Glass FK/BSS — FK Smiltene/BJSS15:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 14.kārta
Preiļu BJSS — Skonto FC16:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 14.kārta
Rēzeknes FA/BJSS — AFA Olaine/SK Super Nova16:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs 2.D
Alta — Kjelsås

M.Eltermanis

16:00 

0000

Futbols — Euro2016
EČ 2016 1/8 fināls
Francija — Īrija16:00

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 12.kārta
Riga FC — BFC Daugavpils17:00

2000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 14.kārta
JDFS Alberts — FK Staiceles Bebri17:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 12.kārta
FK Liepāja — Rīgas Futbola skola19:00

1000

Futbols — Euro2016
EČ 2016 1/8 fināls
Vācija — Slovākija19:00

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
New York Liberty — Phoenix Mercury22:00 

0000

Futbols — Euro2016
EČ 2016 1/8 fināls
Ungārija — Beļģija22:00

0000

Basketbols — Dāmas
WNBA 2016
Washington Mystics — Minnesota Lynx23:00 

0000

Pirmdiena, 27. jūnijs

Teniss — Vimbldona
Vimbldona Vīriešu vienspēles
Ernests Gulbis — Jack Sock

1. kārta

 

0000

Teniss — Vimbldona
Vimbldona Sieviešu vienspēles
Aļona Ostapenko — Kiki Bertens

1. kārta

 

0000

Teniss — Vimbldona
Vimbldona Sieviešu vienspēles
Anastasija Sevastova — Francesca Schiavone

1. kārta

 

0000

restorāni Rīgā - saņem atlaides