Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Notikumu kalendārs, 22.07.2019 — 28.07.2019

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 22. jūlijs

Teniss
ATP 2019 J. Safra Sarasin Swiss Open Gstaad 1. kārta
Ernests Gulbis — Jiří Veselý 5:7, 5:7

2 0 0 0

Teniss
WTA 2019 Baltic Open 1. kārta
Bartone/Aleshina — Fichman/Stojanovic 2:6, 1:6

2 0 0 0

Teniss
WTA 2019 Baltic Open 1. kārta
Diāna Marcinkeviča — Kamilla Rakhimova 6:4, 6:3

2 0 0 0

Otrdiena, 23. jūlijs

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
2019 FIBA U19 Women`s World Cup, A grupa
Kanāda — Taizeme 10:15

0 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
2019 FIBA U19 Women`s World Cup, A grupa
Mozambika — Latvija 10:15

0 0 0 0

Teniss
ITF 2019 W15 Tampere 1. kārta
Margarita Ignatjeva — Maileen Nuudi 13:00

0 0 0 0

Teniss
ITF 2019 W15 Tampere 1. kārta
Ignatjeva/Narmont — Kuznetsova/Sato 16:00

0 0 0 0

Teniss
ITF 2019 M15 Wels 1. kārta
Podžus/Podžus — Palan/Sachko 16:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Ararat-Armenia — Lincoln Red Imps 18:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
HB — Linfield 18:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shkendija — F91 Dudelange 18:55

0 0 0 0

Teniss
WTA 2019 Baltic Open 1. kārta
Anastasija Sevastova — Varvara Flink 19:00

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Viktoria Plzeň — Olympiakos Piraeus 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Saburtalo — Dinamo Zagreb 20:30

0 0 0 0

Teniss
WTA 2019 Baltic Open 1. kārta
Aļona Ostapenko — Bernarda Pera 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
PSV — Basel 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
The New Saints — København 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
FC Santa Coloma — Astana 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Sutjeska — APOEL 21:15

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Tre Penne — Sūduva 21:30

0 0 0 0

Trešdiena, 24. jūlijs

Teniss
WTA 2019 Baltic Open 1. kārta
Ostapenko/Voskoboeva — Marcinkeviča/Heisen

0 0 0 0

Teniss
ITF 2019 M15 Wels 1. kārta
Jānis Podžus — Sandro Kopp

0 0 0 0

Teniss
ITF 2019 M15 Wels 1. kārta
Mārtiņš Podžus — Marek Semjan

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Slovan Bratislava — Feronikeli 19:00

0 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
Chayka — SKA Khabarovsk

V.Kamešs

20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
BATE — Rosenborg 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Ferencváros — Valletta 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
CFR Cluj — Maccabi Tel Aviv 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Maribor — AIK 21:15

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Crvena Zvezda — HJK 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Dundalk — Qarabağ 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 19/20
Celtic — Nõmme Kalju 21:45

0 0 0 0

Ceturtdiena, 25. jūlijs

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Pyunik — Jablonec 16:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
FK Ventspils — Gzira United 17:45

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Qəbələ — Dinamo Tbilisi 18:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Partizani Tirana — Sheriff 18:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
AEK Larnaca — Levski Sofia 18:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Chikhura — Aberdeen 19:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Utrecht — Zrinjski 19:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Honvéd — Universitatea Craiova 19:55

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Lechia Gdańsk — Brøndby 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Alashkert — FCSB 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Lechia Gdańsk — Brøndby 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Molde — Čukarički 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Yeni Malatyaspor — Olimpija 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Flora — Eintracht Frankfurt 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Haugesund — Sturm Graz 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shakhtyor — Esbjerg 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Mladá Boleslav — Ordabasy 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Arsenal Tula — Neftçi 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Hapoel Be'er Sheva — Kairat 20:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
CSKA Sofia — Osijek 20:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Lokomotiv Plovdiv — Spartak Trnava 20:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Connah's Quay — Partizan 20:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Jeunesse d'Esch — Vitória Guimarães 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Norrköping — FK Liepāja 21:00

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Piast Gliwice — Riga FC 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Fehérvár — Vaduz 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Luzern — KÍ 21:15

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
AZ — Häcken 21:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
DAC — Atromitos 21:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Aris — AEL 21:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Gent — Viitorul 21:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Budućnost — Zorya 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Strasbourg — Maccabi Haifa 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Rangers — Progrès Niederkorn 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Domžale — Malmö FF 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Wolverhampton Wanderers — Crusaders 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Valur — Ludogorets 22:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Shamrock Rovers — Apollon 22:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Legia Warszawa — KuPS 22:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Torino — Debrecen 22:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas Līga 19/20
Espanyol — Stjarnan 22:00

0 0 0 0

Sestdiena, 27. jūlijs

Turnīra tabula Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
FK Jelgava — FK Spartaks 18:00

0 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Super League
Servette — Sion

R.Uldriķis

20:00

0 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs I Liga
Nieciecza — Sandecja Nowy Sącz

V.Gutkovskis

21:00

0 0 0 0

Svētdiena, 28. jūlijs

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
SKA Khabarovsk — Fakel

V.Kamešs

10:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
FK Metta — FK Liepāja 17:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
FK Ventspils — BFC Daugavpils 17:00

0 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Super League
Luzern — Zürich

A.Vaņins

17:00

0 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Super League
Neuchâtel Xamax — Young Boys

M.Ošs

17:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Virslīga
Optibet Futbola virslīga 23.kārta
RFS — Valmiera Glass VIA 19:00

0 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs 1.SNL
Maribor — Olimpija

V.Maksimenko

21:30

0 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides