Notikumu kalendārs, 25.07.2016 — 31.07.2016

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 25. jūlijs

Teniss
WTA Citi Open
Lauren Davis — Yanina Wickmayer

Fināls

4:6, 2:6
12.30-21.55

1000

Teniss
WTA Bank of the West Classic
Venus Williams — Johanna Konta

Fināls

5:7, 7:5, 2:6
11.90-21.85

1000

Teniss
Futures Parnu 10 000
Artūrs Lazdiņš — Claudio Fortuna

1. kārta

0:6, 0:6
19.50-21.01

1000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Laura Gulbe — Elina Nepliy

1. kārta

4:6, 6:3, 6:1
11.40-22.65

1000

Teniss
ITF Horb 25 000
Diāna Marcinkeviča — Iva Primorac

Kvalifikācijas 1. kārta

6:4, 3:6, 7:6(1)
11.35-22.70

1000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Bukina/Kislyak — Natali/Poznikhirenko

1. kārta

2:6, 2:6
14.35-21.15

0000

Teniss
Futures Parnu 10 000
Lazdiņš/Gray — Dembek/Zielinski

1. kārta

2:6, 5:7
12.45-21.45

0000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Marcinkeviča/Kazionova — Orav/Saar

1. kārta

6:3, 6:2
11.07-26.00

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 15.kārta
FK Jelgava — Rīgas Futbola skola2:0
11.75-3.6524.65

5200

Turnīra tabula:Hokejs — Latvijas Inline Hokeja Centrs
LČ inline augstākā līga 2016
IHK Olaine — IHK viensviens.lv15:9 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Challenge League
Zürich — Winterthur

A.Vaņins

2:0
11.65-3.6524.40

0000

Otrdiena, 26. jūlijs

Teniss
Futures Parnu 10 000
Miķelis Lībietis — Mārtiņš Podžus

1. kārta

2:6, 7:6(5), 7:6(7)
11.45-22.50

1000

Teniss
ITF Horb 25 000
Diāna Marcinkeviča — Victoria Bosio

Kvalifikācijas 2. kārta

7:5, 6:2
11.55-22.20

1000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Anastasija Homutova — Emily Arbuthnott

1. kārta

1:6, 2:6
16.25-21.06

1000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Adrija Runča — Anna Bogoslavets

1. kārta

2:6, 7:5, 6:3
13.15-21.30

1000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Cup
Rominta Gołdap — Arka Gdynia

P.Šteinbors

1:4
18.00-5.7521.25

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Cup
Maardu United — Sillamäe Kalev

V.Ziļs

2:10 

0000

Teniss
ITF Horb 25 000
Marcinkeviča/Bara — Soylu/Strakhova

1. kārta

19:30
12.20-21.55  

0000

Teniss
ATP Rogers Cup
Ernests Gulbis — Rajeev Ram

1. kārta

4:6, 2:6
11.40-22.80

4000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Partizani Tirana — Salzburg0:1
16.25-3.9021.50

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
BATE — Dundalk1:0
11.40-4.1528.50

3000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Sparta Praha — Steaua Bucureşti1:1
11.70-3.5025.25

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Ludogorets — Crvena Zvezda2:2
11.85-3.3524.45

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Viktoria Plzeň — Qarabağ0:0
11.55-3.8026.25

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Rostov — Anderlecht2:2
12.40-3.1023.05

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Ajax — PAOK1:1
11.65-3.6025.50

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Dinamo Zagreb — Dinamo Tbilisi2:0
11.35-4.9528.25

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Shakhtar Donetsk — Young Boys2:0
11.55-3.9525.75

0000

Teniss
WTA Rogers Cup
Aļona Ostapenko — Monica Niculescu

1. kārta

6:3, 5:7, 1:6
11.90-21.85

2000

Trešdiena, 27. jūlijs

Teniss
Futures Parnu 10 000
Miķelis Lībietis — Kenneth Raisma

2. kārta

7:6(8), 6:3
11.50-22.35

1000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Laura Gulbe — Maileen Nuudi

2. kārta

7:6(2), 7:6(6)
11.10-25.00

1000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Adrija Runča — Ganna Poznikhirenko

2. kārta

0:6, 0:6
18.00-21.02

1000

Teniss
ITF Horb 25 000
Diāna Marcinkeviča — Richel Hogenkamp

1. kārta

2:6, 7:5, 3:6
13.35-21.25

1000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Marcinkeviča/Kazionova — Kaul/Nuudi

Ceturtdaļfināls

6:4, 6:4
11.30-22.95

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Astana — Celtic1:1
12.45-2.9523.10

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
Mordovia Saransk — Tambov

A.Zjuzins

18:30
11.60-3.4525.00  

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
Fakel — Spartak Moskva II

V.Meļņičenko, I.Lukjanovs

19:00
12.00-3.1023.50  

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Rosenborg — Apoel20:15
11.65-3.6525.00  

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Astra — København20:30
13.25-3.0522.30  

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Trenčín — Legia Warszawa21:30
12.55-3.1522.75  

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Fenerbahçe — Monaco21:30
12.60-3.0522.80  

1000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs League Cup
Edinburgh City — Hamilton Academical

A.Kurakins

21:45
17.75-4.9521.30  

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 16/17
Olympiakos Piraeus — Hapoel Be'er Sheva21:45
11.30-5.0029.25  

0000

Ceturtdiena, 28. jūlijs

Teniss
WTA Rogers Cup
Ostapenko/Svitolina — Hibino/Rosolska

1. kārta

00:00
11.90-21.80  

0000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Laura Gulbe — Emily Arbuthnott

Ceturtdaļfināls

11:00 

0000

Teniss
Futures Parnu 10 000
Miķelis Lībietis — Nicolas Alberto Arreche

Ceturtdaļfināls

13:00 

0000

Teniss
ITF Parnu 10 000
Marcinkeviča/Kazionova — Nepliy/Vostrikova

Pusfināls

16:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
AEK Larnaca — Spartak Moskva18:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Oleksandria — Hajduk Split19:30 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Heracles — Arouca19:45 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Zagłębie Lubin — SønderjyskE20:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Torpedo Zhodino — Rapid Wien20:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Slavia Praha — Rio Ave20:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Austria Wien — Spartak Trnava20:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Lokomotiva Zagreb — Vorskla20:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
FK Jelgava — Beitar Jerusalem20:00 

2000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
IFK Göteborg — HJK20:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Lille — Qabala20:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Birkirkara — Krasnodar20:30 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
İstanbul Başakşehir — Rijeka20:30 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Grasshopper — Apollon20:45 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Luzern — Sassuolo20:45 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Shkendija — Mladá Boleslav21:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Osmanlıspor — Nõmme Kalju21:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Panathinaikos — AIK21:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Pandurii Târgu Jiu — Maccabi Tel Aviv21:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Genk — Cork City21:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Vojvodina — Dinamo Minsk21:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Hertha BSC — Brøndby21:15 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Gent — Viitorul21:30 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Videoton — Midtjylland21:30 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
AZ — PAS Giannina21:45 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Aberdeen — Maribor21:45 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Domžale — West Ham United21:45 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Saint-Étienne — AEK Athens22:00 

0000

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 16/17
Admira — Slovan Liberec22:05 

0000

Piektdiena, 29. jūlijs

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Meistriliiga
Sillamäe Kalev — Tammeka

V.Ziļs

19:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Ekstraklasa
Arka Gdynia — Ruch Chorzów

P.Šteinbors

19:00 

0000

Sestdiena, 30. jūlijs

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Premier League
BATE — Dinamo Brest

K.Dubra

 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 16.kārta
FK Smiltene/BJSS — Rēzeknes FA/BJSS13:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 16.kārta
FK Auda — SK Babīte14:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs 2.D
Alta — Senja

M.Eltermanis

14:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 16.kārta
JFK Saldus — FK Tukums 2000 TSS16:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Czech Liga
Vysočina Jihlava — Viktoria Plzeň

D.Ikaunieks

16:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Czech Liga
Vysočina Jihlava — Viktoria Plzeň

D.Ikaunieks

16:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 16.kārta
FK Spartaks Jūrmala — BFC Daugavpils17:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 16.kārta
FK Staiceles Bebri — Valmiera Glass FK/BSS17:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 16.kārta
Preiļu BJSS — RTU FC17:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs League Cup
Hamilton Academical — Livingston

A.Kurakins

17:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 16.kārta
Skonto FC — FK Ogre18:00 

0000

Turnīra tabula:Futbols — 1. līga
LČ 1.līga 2016 16.kārta
FK Jēkabpils/JSC — JDFS Alberts18:30 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Challenge League
Wil — Zürich

A.Vaņins

18:45 

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 16.kārta
FK Liepāja — FK Ventspils19:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Premier League
Anzhi — CSKA Moskva

A.Cauņa

20:00 

0000

Svētdiena, 31. jūlijs

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
Tosno — Fakel

V.Meļņičenko, I.Lukjanovs

 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs FNL
Tambov — Kuban' Krasnodar

A.Zjuzins

 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs First Division A
Westerlo — Standard Liège

E.Višņakovs

15:30 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Ekstraklasa
Zagłębie Lubin — Nieciecza

V.Gutkovskis

16:30 

0000

Turnīra tabula:Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2016 16.kārta
Riga FC — FK Jelgava18:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Ekstraklasa
Korona Kielce — Piast Gliwice

V.Gabovs

19:00 

0000

Futbols — Leģionāri
Futbolisti ārzemēs Bundesliga
Austria Wien — Mattersburg

V.Maksimenko

19:30 

0000

restorāni Rīgā - saņem atlaides