Kalendārs

Turnīrs Komandas Rezultāts TV  
SMScredit.lv Virslīga 2014FK Liepāja — FS Metta/LUTurnīra tabula: 19:00
1.159.5511.30
Primera Division 14/15Celta de Vigo — LevanteTurnīra tabula: 22:00
1.444.508.00
Bundeslīga 14/15Werder Bremen — KölnTurnīra tabula: 21:30
2.653.402.70
Futbolisti ārzemēsDacia — Costuleni3:1
1.314.507.05
Futbolisti ārzemēsBełchatów — Górnik Zabrze 19:00
2.233.153.00
Futbolisti ārzemēsYenisey — SKA-Energiyarīt 12:00
1.933.203.75
 • "Daugavas" direktors Limans: "Biju ļoti izbrīnīts par informāciju preses konferencē"
  19:38 "Daugavas" direktors Limans: "Biju ļoti izbrīnīts par informāciju preses konferencē"
  Latvijas futbola kluba Daugavpils "Daugavas" direktors Edgars Limans sarunā ar Sportacentrs.com sacīja, ka bija ļoti izbrīnīts par informāciju, kas saistībā ar policijas izmeklēšanu izskanēja preses konferencē. Vaicāts par Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisijas lēmumu, Limans neuzskata, ka tas radīs milzīgas problēmas pabeigt sezonu.
 • DK diskvalificē "Daugavas" pārstāvjus Tabanovu, Kosmačovu, Vlasovu un Klopovu
  18:55 DK diskvalificē "Daugavas" pārstāvjus Tabanovu, Kosmačovu, Vlasovu un Klopovu(10)
  Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija uz nenoteiktu laiku diskvalificējusi no Latvijas futbola četrus Daugavpils "Daugavas" pārstāvjus - galveno treneri Ivanu Tabanovu, komandas tehnisko direktoru Jevgēniju Klopovu, kā arī futbolistus Aleksandru Vlasovu un Jevgēņiju Kosmačovu.
 • "Daugavas" lieta: iegūti pierādījumi par plaša mēroga krāpšanu
  15:57 "Daugavas" lieta: iegūti pierādījumi par plaša mēroga krāpšanu(62)
  Īpaši sasauktajā preses konferencē Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins pavēstījis, ka vairāk nekā gadu izmeklētā krimināllietā aizturēti astoņi noziedzīga grupējuma dalībnieki. Septiņiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts līdzeklis, bet grupējuma organizators paturēts apcietinājumā. Apsūdzības virzītas vairākos punktus, ieskaitot krāpšanos lielā mērogā un nodokļu nemaksāšanu vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā.
 • Aizturēts arī bijušais Daugavpils "Dinaburg" prezidents Gavrilovs
  14:11 Aizturēts arī bijušais Daugavpils "Dinaburg" prezidents Gavrilovs(23)
  Valsts policija aizturējusi bijušo Daugavpils "Dinaburg" prezidentu Oļegu Gavrilovu, kurš jau vairākus gadus diskvalificēts no Latvijas futbola, liecina Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija. Jau pēc apmēram stundas paredzēta preses konference, kurā LFF un UEFA pārstāvji kopā ar Valsts policiju paskaidros pēdējās dienās veiktos arestus.
 • Mežeckis noraida "Jūrmalas" iebildes un brīdina par jaunām sankcijām
  13:23 Mežeckis noraida "Jūrmalas" iebildes un brīdina par jaunām sankcijām(10)
  Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis sniedzis atbildi Virslīgas komandai "Jūrmala" uz tās publisko vēstuli. Mežeckis noraida kluba pretenzijas par LFF lēmumu nepamatotību un pauž neizpratni, kādēļ tikusi sniegta nepatiesa informācija portālam Sportacentrs.com, turklāt tiek uzsvērts, ka līdz ar to "Jūrmala" pārkāpusi LFF biedru statūtus, par kuriem var sekot jaunas sankcijas.
 • Sportacentrs.com tiešraidē translēs LFF, UEFA un Valsts policijas preses konferenci
  12:01 Sportacentrs.com tiešraidē translēs LFF, UEFA un Valsts policijas preses konferenci(50)
  Šodien plānoto Latvijas Valsts policijas, Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) preses konferenci saistībā ar aizturētajām personām varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un arī Sportacentrs.com TV. Preses konferences sākums paredzēts plkst. 15:00.
 • "Liepāja" Daugavpils skandāla ēnā turpinās cīņu par medaļām
  11:43 "Liepāja" Daugavpils skandāla ēnā turpinās cīņu par medaļām(1)
  Kamēr Daugavpils "Daugavā" izcēlies skandāls ar galvenā trenera Ivana Tabanova un vairāku spēlētāju aizturēšanu, SMScredit.lv Virslīgā turpināsies sezonas izšķirošie notikumi. 34. kārtu ievadīs medaļu pretendentes "Liepājas" cīņa ar "Mettu"/LU, tās sākums plkst. 19:00.
 • Pahars, Astafjevs, Riherts un citi treneri saņem UEFA-Pro licenci un diplomu
  10:58 Pahars, Astafjevs, Riherts un citi treneri saņem UEFA-Pro licenci un diplomu(7)
  Pirmdien, 20.oktobrī, svinīgā ceremonijā Rīgas Olimpiskajā sporta centrā tika pasniegti diplomi un licences šogad UEFA-PRO kategoriju ieguvušajiem treneriem. Atbilstoši LFF apstiprinātajam treneru klasifikatoram, UEFA-PRO kategorijas diploms sniedz iespēju trenerim strādāt par galveno treneri Latvijas Virslīgas čempionāta klubā, savukārt UEFA Treneru konvencijas ietvaros šis diploms sniedz iespēju strādāt jebkurā Eiropas valstī.
 • Reids Daugavpilī saistīts ar aizdomām Čempionu līgā pret "Elfsborg"
  10:19 Reids Daugavpilī saistīts ar aizdomām Čempionu līgā pret "Elfsborg"(35)
  Latvijas futbola kluba Daugavpils "Daugava" direktors Edgars Limans sarunā ar Sportacentrs.com apstiprināja likumsargu veikto reidu komandā un vairāku personu aizturēšanu. Limans atklāja, ka reids noticis saistībā ar vēl pagājušajā gadā notikušo spēli UEFA Čempionu līgas otrās atlases kārtā pret Zviedrijas "Elfsborg". Daugavpilieši toreiz izbraukumā zaudēja ar 1:7, bet mājās piekāpās ar 0:4.
 • LFF un Valsts policija apstiprina organizētas grupas aizturēšanu
  09:29 LFF un Valsts policija apstiprina organizētas grupas aizturēšanu(14)
  Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju un UEFA aizturējusi vairāku personu organizētu grupu, kas Latvijā un ārzemēs nodarbojusies ar futbola spēļu rezultātu manipulāciju mantkārīgos nolūkos, informēja Latvijas Futbola federācija.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides