Premier League 14/15Crystal Palace — West Ham UnitedTurnīra tabula:1:3
2.443.203.15
  • Pertija: "Mums nav nekā, lai kļūtu par čempioniem"
    23:43 Pertija: "Mums nav nekā, lai kļūtu par čempioniem"(24)
    Piedāvājam Rīgas "Daugavas" trenera Armanda Zeiberliņa un Rīgas "Skonto" trenera Tamaza Pertijas sacīto pēc Virslīgas mača, kurā skontieši izrādījās pārāki ar 2:1.
  • "Skonto" asā spēlē pieveic Rīgas "Daugavu"
    20:50 "Skonto" asā spēlē pieveic Rīgas "Daugavu"(20)
    Piektdien SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta 27. kārtas spēlē turnīra tabulas līdervienība Rīgas "Skonto" ar rezultātu 2:1 apspēlēja Rīgas "Daugavu", tabulā pārsvaru pār tuvāko sekotāju "Ventspili" palielinot līdz septiņiem punktiem.
  • Žatkins ar skaistu sitienu <i>devītniekā</i> atņem punktus "Ventspilij"
    19:57 Žatkins ar skaistu sitienu devītniekā atņem punktus "Ventspilij"(26)
    Latvijas čempione "Ventspils" jau trešo reizi pēc kārtas šogad nespēja izbraukumā pārspēt Daugavpils "Daugavu", cīnoties neizšķirti 1:1. Savā Ventspils karjerā pirmos vārtus guva Ģirts Karlsons, bet otrajā puslaikā ar skaistiem vārtiem atbildēja bijušais ventspilnieks Oļegs Žatkins. Iepriekš "Ventspils" viesos pret "Daugavpils "Daugavu" paklupa arī kausa izcīņas 1/4 finālā (1:2) un Virslīgas otrajā aplī, kad no zaudējuma izglābās tikai kompensācijas laikā (1:1).
  • "Jelgava" un "Metta/LU" spēlē neizšķirti
    19:56 "Jelgava" un "Metta/LU" spēlē neizšķirti(7)
    Piektdien SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta 27. kārtas spēlē Zemgales Olimpiskā centra laukumā "Jelgava" uzņēma "Mettu/Latvijas Universitāti", un spēle noslēdzās neizšķirti - 1:1.
  • Vai Daugavpils "Daugava" un "Jelgava" pietuvosies "Ventspilij"?
    09:20 Vai Daugavpils "Daugava" un "Jelgava" pietuvosies "Ventspilij"?(4)
    SMScredit.lv Virslīgas čempionātā šodien tiks aizvadīti atlikušie trīs 27. spēļu kārtas mači, kuros FK "Jelgava" tiksies ar FS "Metta"/Latvijas Universitāte, Daugavpils "Daugava" spēlēs pret FK "Ventspils", bet Rīgas "Daugava" mērosies spēkiem ar Rīgas "Skonto". Kā ierasts, visas spēles tiešraidē varēs vērot Sportacentrs.com.
  • J.Ikaunieks pārtrauc sauso sēriju, "Liepāja" grauj "Spartaku"
    21.aug. J.Ikaunieks pārtrauc sauso sēriju, "Liepāja" grauj "Spartaku"(38)
    SMScredit.lv Virslīgas 27.kārtas mačā "Daugavas" stadionā Liepājā vietējā "Liepāja" ar 3:0 sakāva Jūrmalas "Spartaku". Jau pirmajā puslaikā liepājnieki guva divus vārtus, bet otrā puslaika sākumā kluba rezultatīvākais futbolists Jānis Ikaunieks pārtrauca savu ieilgušo sauso sēriju un panāca 3:0.
  • "Jūrmala" un "Daugavpils" uzvarētāju nenoskaidro
    21.aug. "Jūrmala" un "Daugavpils" uzvarētāju nenoskaidro(13)
    SMScredit.lv Virslīgas 27.kārtas pirmajā spēlē "Jūrmala" Slokas stadionā cīnījās neizšķirti ar Virslīgas debitanti "Daugavpili" (1:1). Daugavpilieši pirmajā puslaikā atklāja rezultātu, tomēr Jūrmalas futbolisti otrajā puslaikā pārņēma iniciatīvu un spēja panākt izlīdzinājumu.
  • "Liepāja" uzņems "Spartaku", Jūrmalā kauja par izdzīvošanu
    21.aug. "Liepāja" uzņems "Spartaku", Jūrmalā kauja par izdzīvošanu(14)
    Finiša taisnē iegājis SMScredit.lv Virslīgas trešais aplis. Pēdējā kārta tiks uzsākta Slokas stadionā, kur svarīgā cīņā par palikšanu augstākajā sabiedrībā "Jūrmala" plkst. 17:00 uzņems "Daugavpili". Savukārt stundu vēlāk "Liepāja" savā laukumā tiksies ar tiešo konkurentu Jūrmalas "Spartaku".
  • Latvijas futbola laukumu stāsti
    20.aug. Latvijas futbola laukumu stāsti(50)
    Futbols ir visur, futbolu turpina spēlēt, un vairākus gadus pēc kārtas tas spītīgi ieņēmis Latvijas populārākā sporta veida statusu. Portālu komentētāju sašutums un citu sporta veidu mīļotāju iebildumi joprojām paliek hallēs, skrejceļos un specializētos laukumos, kamēr futbolam, pietiek ar bumbu, pleķīti zemes un diviem kokiem, somām vai akmeņiem, vārtu stabu aizvietošanai.
  • Jagubi atgriežas "Spartakā", "Daugava" (D) piesaka kārtējo ukraini
    20.aug. Jagubi atgriežas "Spartakā", "Daugava" (D) piesaka kārtējo ukraini(4)
    Latvijas Futbola federācija paziņojusi par Jūrmalas "Spartaka" un Daugavpils "Daugavas" jaunajiem pieteiktajiem spēlētājiem SMScredit.lv Virslīgas turnīrā.