Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0
 • Brāļi Šici starp LSFP studiju stipendiju ieguvējiem
  09.nov. Brāļi Šici starp LSFP studiju stipendiju ieguvējiem(1)
  Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valde apstiprinājusi sporta stipendijas ieguvējus 2018./2019. studiju gadam. Stipendiju komisija saņēma 63 studējošo sportistu pieteikumus, no kuriem stipendija piešķirta 38 pretendentiem, starp viņiem esot arī trīskārtējiem olimpisko medaļu ieguvējiem kamaniņu sportā Andrim un Jurim Šiciem.
 • Kādreizējais pasaules čempions Mahata trenēs Itālijas bobsleja izlasi
  07.nov. Kādreizējais pasaules čempions Mahata trenēs Itālijas bobsleja izlasi(1)
  2011. gada pasaules čempions bobsleja četriniekiem Manuels Mahata turpmāk trenēs Itālijas izlasi.
 • Video: Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām
  06.nov. Video: Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām(4)
  Pēdējā laikā krietni aktualizējies jautājums par sportistu un mediju savstarpējām attiecībām Latvijā. Aizvadītajā nedēļā portālam Sportacentrs.com komentāru sniegt atteicās Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, taču arī iepriekš bijuši piemēri, kuru dēļ nolēmām padiskutēt par šo tēmu.

  Diskusiju, kurā piedalās laikraksta “Diena” sporta nodaļas vadītājs Māris Zembergs, “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons, VEF skolas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, SK Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš, Sportacentrs.com valdes loceklis Kristaps Zālītis, šovakar plkst. 19.00 skaties Sportacentrs.com TV kanālā.

  Jau rīt diskusija pilnā garumā būs pieejama arī portālā Sportacentrs.com.
 • Ralfs Bērziņš: "Pasaules kausā gribētos regulāri tikt pie otrajiem braucieniem"
  01.nov. Ralfs Bērziņš: "Pasaules kausā gribētos regulāri tikt pie otrajiem braucieniem"(9)
  21 gadu vecais Latvijas bobsleja pilots Ralfs Bērziņš, kurš decembra sākumā Siguldā debitēs Pasaules kausa izcīņā, portālam Sportacentrs.com norādīja, ka divu gadu laikā ir uzkrājis spēku un pieredzi, bet pirms starta Siguldā vismaz pagaidām īpašas emocijas neizjūt.
 • Ķibermanis: "Bez Melbārža un Žaļima man kā pilotam būs grūtāk"
  01.nov. Ķibermanis: "Bez Melbārža un Žaļima man kā pilotam būs grūtāk"(11)
  Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis, kurš jauno sezonu sāks kā izlases pirmais numurs, sarunā ar Sportacentrs.com izteicās, ka šoruden Siguldas trasē daudz vairāk jāpievērš uzmanība niansēm, jo šeit risināsies Pasaules kausa pirmais posms.
 • Grabuste monobobslejā cer iegūt jaunas emocijas
  18.okt. Grabuste monobobslejā cer iegūt jaunas emocijas(17)
  Kādreizējā Latvijas rekordiste septiņcīņā un pašreizējā rekordiste tāllēkšanā telpās Aiga Grabuste pagaidām vēl neprognozē vai viņai izdosies pārslēgties uz monobobsleju, sakot, ka lielāka skaidrība būs pēc drīzumā gaidāmās treniņnometnes Lillehammerē, tomēr jebkurā gadījumā viņa cer tur iegūt jaunas emocijas, sportiste pastāstīja sarunā ar Sportacentrs.com.
 • Bobslejiste atstādināta par federācijas vadītāja kritizēšanu
  17.okt. Bobslejiste atstādināta par federācijas vadītāja kritizēšanu(20)
  Šī gada U23 pasaules vicečempione bobslejā Poļina Nazaruka atstādināta par Krievijas Bobsleja federācijas prezidentam Aleksandram Zubkovam veltītajiem izteikumiem.
 • Skaidrība par olimpiskā medaļnieka Melbārža plāniem būs novembra sākumā
  15.okt. Skaidrība par olimpiskā medaļnieka Melbārža plāniem būs novembra sākumā(4)
  Latvijas vadošais bobsleja pilots Oskars Melbārdis pašlaik trenējas individuāli un vien novembra sākumā pēc kājas sīkākas pārbaudes iegūs skaidrību par turpmākajiem plāniem, tomēr sportists sarunā ar Sportacentrs.com mierināja uztrauktākos, ka karjerai punktu vēl neliks.
 • Zubkovs: "No dopinga pārbaudēm nebaidos, karjeras laikā neesmu atzīts par vainīgu"
  11.okt. Zubkovs: "No dopinga pārbaudēm nebaidos, karjeras laikā neesmu atzīts par vainīgu"(2)
  Nesen pārvēlētais Krievijas Bobsleja federācijas prezidents Aleksandrs Zubkovs gaida Maskavas tiesas nolēmumu, cerot uz sev labvēlīgu pavērsienu Soču olimpiādes dopinga lietā. Sarunā ar vietējo reportieri krievu funkcionārs nebaidās no dopinga pārbaudēm, 30 gadu ilgajā karjerā nav bijis pieķerts aizliegtas vielas lietošanā. Panākta iepriekšēja vienošanās, ka 2019. vai 2020. gadā Krievijā varētu notikt Pasaules kausa posms bobslejā.
 • Mūze un Grabuste izmēģina spēkus bobslejā, Melbārdis zem jautājuma zīmes
  09.okt. Mūze un Grabuste izmēģina spēkus bobslejā, Melbārdis zem jautājuma zīmes(9)
  Latvijas šķēpmešanas sezonas līdere Līna Mūze un mūsu tāllēcēja Aiga Grabuste tagad trenējas Siguldā, sportistes vēlas izmēģināt spēkus monobobslejā, kas iekļauts 2022. gada ziemas olimpisko spēļu programmā. Mūsu labākais pilots Oskars Melbārdis tikmēr ir zem jautājuma zīmes veselības dēļ, šodien lasāms laikrakstā "Diena".
 • Krievu bobslejistu Vojevodu atzīst par vainīgu dopinga pārkāpumos Soču spēlēs
  08.okt. Krievu bobslejistu Vojevodu atzīst par vainīgu dopinga pārkāpumos Soču spēlēs(5)
  LETA. Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) pirmdien atzinusi krievu bobsleja stūmēju Alekseju Vojevodu par vainīgu dopinga analīžu paraugu aizstāšanā šī gada Soču olimpiskajās spēlēs.
 • RTU un LSPA apvieno spēkus zinātnē, lai Latvijas sportisti būtu labākie pasaulē
  03.okt. RTU un LSPA apvieno spēkus zinātnē, lai Latvijas sportisti būtu labākie pasaulē(2)
  Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) trešdien parakstīja sadarbības līgumu, kura mērķis ir veicināt abu augstskolu sadarbību studijās, zinātnē un inovācijās. Kā pauda RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna, spēki apvienoti ar vienu kopēju mērķi - lai Latvijas sportisti būtu labākie pasaulē.
 • Zubkovs: "Soču trasē būtu patīkami vēlreiz sacensties olimpiskajās spēlēs"
  25.sep. Zubkovs: "Soču trasē būtu patīkami vēlreiz sacensties olimpiskajās spēlēs"(7)
  Krievijas Bobsleja federācijas prezidents un Soču olimpiādes dopinga skandālu apēnotais Aleksandrs Zubkovs pauž gatavību Soču trasē uzņemt 2026. gada ziemas olimpisko spēļu sacensības renes sporta veidos, ja Turcija iegūs rīkošanas tiesības.
 • Amerikānis Kaninghems beidz bobslejista karjeru, bet pieļauj atgriešanos
  14.sep. Amerikānis Kaninghems beidz bobslejista karjeru, bet pieļauj atgriešanos(2)
  Amerikāņu pilots Niks Kaninghems paziņojis, ka pārtrauc bobslejista karjeru, taču paliks sportā, palīdzēs ASV izlasei ar jauno talantu attīstīšanu, kā arī vieglatlētiem, bet pieļauj atgriešanos uz 2022. gada olimpiskajām spēlēm.
 • Kristaps Kotāns kļuvis par IBSF Parasporta komitejas vadītāju
  12.sep. Kristaps Kotāns kļuvis par IBSF Parasporta komitejas vadītāju
  Latvietis Kristaps Kotāns ievēlēts par Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) Parasporta komitejas vadītāju, kamēr citās komitejās iekļuvuši Sandis Prūsis, Rodžers Lodziņš un Filips Bernadskis.
 • Prūsis izvēlas šķēpmetēju Sirmo, BMX braucējas Pētersoni un Buldinsku
  09.sep. Prūsis izvēlas šķēpmetēju Sirmo, BMX braucējas Pētersoni un Buldinsku(26)
  Latvijas Bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis sestdien notikušajā jauno talantu atlasē meklēja arī meitenes. Tika izvēlētas trīs potenciāli labākās - BMX riteņbraucējas Vineta Pētersone un Vanesa Buldinska, kā arī šķēpmetēja Katrīna Sirmā, vēsta LTV1.
 • M. Dukurs pēc operācijas atsācis skriet, renes sportisti iemēģina estakādi
  06.sep. M. Dukurs pēc operācijas atsācis skriet, renes sportisti iemēģina estakādi(13)
  Šīs nedēļas sākumā kamaniņu sporta, bobsleja un skeletona atlēti izmēģinājuši Siguldas trases starta estakādi, aizvadot pirmos treniņus uz ledus, tikmēr pasaules titulētākais skeletonists Martins Dukurs veicis pirmos skriešanas treniņus pēc operācijas, portālam Sportacentrs.com pastāstīja Siguldas trases direktors un Latvijas skeletona izlases treneris Dainis Dukurs.
 • Monobobs olimpiskajās spēlēs: Prūsis meklē "īsto" meiteni
  05.sep. Monobobs olimpiskajās spēlēs: Prūsis meklē "īsto" meiteni(13)
  Sauklis par vīriešu un sieviešu vienādajām tiesībām nav tikai plaukšķene vien, bet gan īsts revolveris, ar kuru iespējams paātrināt cilvēku lēmumu pieņemšanas spējas. Par to liecina Starptautiskās olimpiskās komitejas šīs vasaras paziņojums, ka jau 2022. gada Pekinas ziemas olimpisko spēļu programmā būs arī sieviešu monoboba sacensības. Atlicis mazāk par četriem gadiem, bet, kā liecina Oskara Melbārža ekipāžas zelts Soču olimpiskajās spēlēs, tas ir pietiekams laika periods, lai izauklētu olimpiskos čempionus. Tādēļ sestdien, 8. septembrī uz atlasi tiek aicinātas arī meitenes.
 • Žaļims pagaidām neziņā par savu nākotni bobslejā
  03.sep. Žaļims pagaidām neziņā par savu nākotni bobslejā(9)
  Latvijas bobsleja pilots Uģis Žaļims šovasar vairs netrenējas kopā ar izlasi, tomēr tas vēl nenozīmējot, ka viņš pielicis punktus savai sportista karjerai, portālam Sportacentrs.com norāda Uģis.
 • Šveices bobslejs paliek bez augstas klases pilotiem
  01.sep. Šveices bobslejs paliek bez augstas klases pilotiem(9)
  Šajā starpsezonā par karjeras beigām paziņojuši bobsleja lielvalsts Šveices trīs labākie piloti Beāts Hefti (40), Riko Pēters (34) un Klemenss Brahers (31). Bijušais pilots un tagadējais eksperts Kristiāns Reihs uzskata, ka tuvākajā laikā Šveice nevarēs nokomplektēt Pasaules kausa komandu, savukārt Šveices Bobsleja asociācijas vadības pārstāvis Kristofs Langens virza jauno pilotu Mihaēlu Fogtu.
 • lasīt vairāk