• ''Katrīnas kausā'' Kuldīgā sportisti no 12 valstīm, tiešraide Sportacentrs.com TV
  17.jan. ''Katrīnas kausā'' Kuldīgā sportisti no 12 valstīm, tiešraide Sportacentrs.com TV(2)
  Kuldīgas vieglatlētikas manēžā 21. janvārī norisināsies jau 7. starptautiskās sacensības vieglatlētikā „Kuldīgas Katrīnas kauss”. Sacensību atklāšana – plkst. 18.00
 • Par Smiltenes novada gada labāko sportisti atzīta Līna Mūze
  14.jan. Par Smiltenes novada gada labāko sportisti atzīta Līna Mūze(3)
  Piektdien, 13. janvārī, Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, notika Smiltenes novada Gada balvas sportā svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā tika sveikti aizvadītā gada novada labākie sportisti, sporta personības komandas un notikumi. Pēc trīs gadu pārtraukuma par Smiltenes novada gada labāko sportisti tika atzīta vieglatlēte Līna Mūze.
 • Ārents, Grabuste, Misāns, Urtāns un citi piedalīsies "Sportland" kausā vieglatlētikā
  13.jan. Ārents, Grabuste, Misāns, Urtāns un citi piedalīsies "Sportland" kausā vieglatlētikā
  Sestdien14. janvārī Kuldīgā notiks sacensības “Sportland kauss vieglatlētikā”, kurā piedalīsies vairāki vadošie Latvijas vieglatlēti.
 • Foto: Edgars Eriņš kļūst par seškārtējo Latvijas čempionu daudzcīņās telpās
  10.jan. Foto: Edgars Eriņš kļūst par seškārtējo Latvijas čempionu daudzcīņās telpās
  Nedēļās nogalē Rīgas sporta manēžā tika noskaidroti uzvarētāji un medaļu ieguvēji 18 daudzcīņu un soļošanas disciplīnās piecās dažādās vecuma grupās. Septiņcīņā vīriešiem par Latvijas čempionu telpās jau sesto reizi kļuva rekordists šajā disciplīnā Edgars Eriņš (Madona). Šoreiz viņa punktu summa ir 5284 p. Savukārt sievietēm (arī juniorēm) Latvijas čempiones tituls Kristiānai Zacmanei (VK ”Olimps”) – 3565 p.Savukārt soļošanā Agnesei Pastarei (Ogre) jau devītā uzvara pēc kārtas 3000 m soļojumā telpās – 13:41,29.
  Foto: Romualds Vambuts
 • Edgars Eriņš kļūst par seškārtējo Latvijas čempionu daudzcīņās telpās
  09.jan. Edgars Eriņš kļūst par seškārtējo Latvijas čempionu daudzcīņās telpās
  Nedēļās nogalē Rīgas sporta manēžā tika noskaidroti uzvarētāji un medaļu ieguvēji 18 daudzcīņu un soļošanas disciplīnās piecās dažādās vecuma grupās.
 • Ikauniece-Admidiņa ieputināta Stambulas lidostā
  09.jan. Ikauniece-Admidiņa ieputināta Stambulas lidostā(12)
  Iepriekšējo divu gadu labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa laika apstākļu dēļ četras dienas nīkst Stambulas lidostā un netiek uz treniņnometni Dienvidāfrikā, šodien vēsta Latvijas Radio.
 • Ārents ar uzvaru iesāk jauno 2017. gada sezonu
  06.jan. Ārents ar uzvaru iesāk jauno 2017. gada sezonu
  2. janvārī Tallinā notika kārtslēkšanas ''Grand Prix'' sacensības, kurās piedalījās arī Latvijas kārtslēcēji.
 • Ītons un Ītone atvadās no daudzcīņas
  05.jan. Ītons un Ītone atvadās no daudzcīņas(4)
  Divkārtējais olimpiskais čempions desmitcīņā Eštons Ītons (ASV) un Riodežaneiro olimpiādes bronzas medaļniece septiņcīņā Brianna Teisena-Ītone (Kanāda) trešdien paziņoja par karjeras beigām. Laulātais pāris turpmāk nodarbosies ar citām lietām. No 2015. gada pasaules čempionāta laureātēm septiņcīņā palikusi tikai Latvijas labākā sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.
 • Pirmā uzvara ceturtajā sezonā Elvijam Misānam
  05.jan. Pirmā uzvara ceturtajā sezonā Elvijam Misānam
  Decembrī tika noskaidrots pirmais jaunās sezonas Vieglatlētikas prognožu spēles uzvarētājs. Par to kļuva tāllēcējs Elvijs Misāns, kurš īsi pirms Ziemassvētkiem uzvarēja sacensībās Minskā.
 • Ikauniece-Admidiņa: "Muskuļi kļūs vēl lielāki, vēlos saglabāt arī sievišķīgumu"
  30.dec. Ikauniece-Admidiņa: "Muskuļi kļūs vēl lielāki, vēlos saglabāt arī sievišķīgumu"(4)
  Pēdējo divu gadu Latvijas labākā sportiste, septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa sarunā ar žurnālu "Shape" atklāj, ka muskuļi ir lieli un būs vēl lielāki, jo jācenšas uzlabot rezultātus. Jāstrādā arī pie temperamenta, septīņcīņā lieks maigums traucē.
 • 2016. gada pērles: veči bez pautiem, grāmatvede, opiņā un Mīkstais Juris
  29.dec. 2016. gada pērles: veči bez pautiem, grāmatvede, opiņā un Mīkstais Juris(18)
  Uz aizvadīto gadu sporta jomā var atskatīties dažādi. Šoreiz to paveiksim, izmantojot sportistu, treneru un funkcionāru spilgtākos citātus. Daži no tiem likuši saķert galvu neizpratnē, vēl citi uzlabojuši garastāvokli visai dienai. Garlaicīgi nav bijis. Pasakiet vēl tikai, ka Latvijas sporta dzīvē trūkst cilvēku, kas prot pievienot garšvielas zupai šķīvī. Lai sasniegumiem bagāts 2017. gads!
 • Igaunijas gada sportisti - Balta un Megi
  28.dec. Igaunijas gada sportisti - Balta un Megi(1)
  Igaunijas galvaspilsētā Tallinā vakar notika mūsu ziemeļu kaimiņu labāko sportistu sumināšana. Galvenās balvas ieguva barjerskrējējs Rasmuss Megi (24) un tāllēcēja Ksenija Balta (30).
 • Ierosina 28 dopinga lietas par Krievijas sportistiem Soču spēlēs
  23.dec. Ierosina 28 dopinga lietas par Krievijas sportistiem Soču spēlēs(13)
  Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) informē, ka ierosinātas 28 lietas par Krievijas sportistiem 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs. Tiks atkārtoti pārbaudīti visi dopinga testi, kurus nodevuši Krievijas sportisti Londonas un Soču spēlēs.
 • "RH3 Fonds" izsaka pateicību un aicina arī turpmāk iesaistīties fonda aktivitātēs
  23.dec. "RH3 Fonds" izsaka pateicību un aicina arī turpmāk iesaistīties fonda aktivitātēs
  Ir pagājuši trīs gadi kopš futbolists Raivis Hščanovičs izveidoja labdarības organizāciju "RH3 Fonds" un aicināja iesaistīties tā kustībā ikvienu sporta sabiedrības locekli, lai palīdzētu bērniem – vēža slimniekiem. Šogad "RH3 Fonda" dibinātājs Hščanovičs saka paldies sportistiem, sporta organizācijām, sabiedrībai par atbalstu līdzšinējā fonda darbības laikā, kā arī aicina turpināt iesaistīties "RH3 Fonda" aktivitātēs.
 • Video: Fogelis par Latvijas karogu visaugstākajā mastā, Porziņģi un prioritātēm
  22.dec. Video: Fogelis par Latvijas karogu visaugstākajā mastā, Porziņģi un prioritātēm
  Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) viceprezidents Einars Fogelis ir viens no latvju sporta smagsvariem. Vēl vecajos sliktajos laikos bijis Siguldas bobsleja un kamaniņu trases direktors, nu jau vairākus gadus kūrē Latvijas Olimpiskās vienības darbu un mūsu sporta pārzina ļoti vispusīgi. Gan plusus, gan mīnusus. Un nebaidās par tiem arī runāt. Prioritātes? OK! Tad laižam kā Serbijā, kur basketbols un volejbols ir prioritāri jau no 1. klases skolā. Vai Latvijā ir profesionālais sports? Kāpēc sabiedrības atmiņa ir tik īsa? Kāpēc Kristapam Zvejniekam Latvijas kalnos ir tik daudz sekotāju? Arī sociālajos tīklos. Un ko nozīmē Latvijas vārda nešana pasaulē.

  Portāls Sportacentrs.com ir kopā ar Einaru Fogeli viņa bēdās, tēvu mūžībā pavadot.

  Sarunas garums: 63 minūtes
 • Palameika un Iļjins iegūst gada labāko sportistu balvu Talsos
  19.dec. Palameika un Iļjins iegūst gada labāko sportistu balvu Talsos(1)
  17. decembrī svinīgā apbalvošanas ceremonijā tika noskaidroti šā gada Talsu novada izcilnieki sportā jeb Sporta laureāti 2016.
 • Arī trešajā sezonā uzvar <I>auguste256</I>
  17.dec. Arī trešajā sezonā uzvar auguste256(4)
  Trešā sezona Vieglatlētikas prognožu spēlē beidzās ar diviem uzvarētājiem – vienu kopvērtējumā, otru – lielās balvas vērtējumā.
 • Fogelis par Štrombergu, Palameiku, Sevastovu un LOV
  16.dec. Fogelis par Štrombergu, Palameiku, Sevastovu un LOV(16)
  Ceturtdien tika paziņots 2017. gada Latvijas Olimpiskās vienības vasaras sastāvs, tādēļ Sportacentrs.com sazinājās ar LOV valdes priekšsēdētāju Einaru Fogeli, lai tiktu skaidrībā par atsevišķu sportistu esamību vai neesamību šajā sastāvā un kritēriju jauno ievirzi.
 • LOV A sastāvā iekļauts arī Štrombergs, Palameika tikai B sastāvā
  15.dec. LOV A sastāvā iekļauts arī Štrombergs, Palameika tikai B sastāvā(45)
  Šodien Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce nosauca sastāvus 2017. gadam vasaras sporta veidos, iekļaujot 65 sportistus 13 sporta veidos. A sastāvā iekļauts divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, kamēr Madara Palameika, kura ar atzīstamiem rezultātiem startēja komercmačos, kamēr olimpiskajās spēlēs neattaisnoja cerības, iekļauta tikai B sastāvā. Starp 65 sportistiem nav iekļauta tenisiste Anastasija Sevastova.
 • Gada sportisti Jūrmalā: Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs
  15.dec. Gada sportisti Jūrmalā: Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs(1)
  Trešdien Jūrmalā apbalvoti 2016. gada labākie sportisti. Jūrmalas “Gada sportistu” balvas saņēma vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Kopumā tika apbalvoti sporta laureāti 15 nominācijās.
 • lasīt vairāk