• 34 gadu vecumā mirst olimpisko spēļu vicečempions Meisons
  20.apr. 34 gadu vecumā mirst olimpisko spēļu vicečempions Meisons
  Jamaikā motocikla autoavārijā 34 gadu vecumā miris 2008. gada Pekinas olimpisko spēļu vicečempions augstlēkšanā Lielbritānijas pārstāvis Žermains Meisons.
 • Sirmais, Kučvaļska un citi rīdzinieki saņem naudas balvas
  20.apr. Sirmais, Kučvaļska un citi rīdzinieki saņem naudas balvas
  Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane trešdien pasniedza naudas balvas izcilākajiem galvaspilsētas sportistiem par sasniegumiem 2016. gadā, kā arī apbalvoja galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.
 • Žukovs: "Lēmums par pielaišanu zem neitrālā karoga ir diskriminējošs"
  13.apr. Žukovs: "Lēmums par pielaišanu zem neitrālā karoga ir diskriminējošs"
  Krievijas Olimpiskās komitejas prezidents Aleksandrs Žukovs nesaprot, kāpēc Starptautiskā vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) lēmums par atsevišķu krievu sportistu pielaišanu ir zem neitrālā karoga. Minētās valsts vicepremjers Vitālijs Mutko nezina, kas jāizdara, lai Krievijas vieglatlētika tiktu atjaunota savās tiesībās.
 • Priekšā tikai Bružiks
  13.apr. Priekšā tikai Bružiks
  Jau trešo uzvaru četros mēnešos Vieglatlētikas spēlē šosezon svinējis kāds no lēcējiem. Šoreiz tas bija Elvijs Misāns, kurš Eiropas meistarsacīkstēs telpās pirmoreiz karjerā pārsniedza 17 metru robežu.
 • Vai 18 dienās var apskriet apkārt Latvijai?
  10.apr. Vai 18 dienās var apskriet apkārt Latvijai?
  Arhitekts, garo distanču skrējējs un "Ghetto" atlēts Dins Vecāns mēģinās lauzt stereotipus par barjerām un neiespējamām lietām, skrienot 18 dienas pēc kārtas, apmēram *100 km dienā, projekta “Apskrien Latviju” laikā, kas norisināsies no 18.maija līdz 4.jūnijam.
 • Rēzeknes pusmaratonā uzvar Kažemāka un Žolnerovičs
  10.apr. Rēzeknes pusmaratonā uzvar Kažemāka un Žolnerovičs
  Kā jau pēdējos gadus ierasts, aprīļa pirmā nedēļas nogale skrējējus ved cīņā ar Latgales pakalniem. Tā arī šajā nedēļas nogalē, 7. un 8. aprīlī Baltijā lielākais skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija uz starta līnijas Rēzeknē pulcēja ap četriem tūkstošiem dalībnieku.
 • Mūžībā aizgājis leģendārais šķēpmešanas treneris Mazzālītis
  05.apr. Mūžībā aizgājis leģendārais šķēpmešanas treneris Mazzālītis
  87 gadu vecumā izdzisusi bijušā šķēpmešanas trenera Valentīna Mazzālīša dzīvība, pavēstījusi Latvijas Vieglatlētikas savienība.
 • Kenijas skrējēja Prāgā labo uzreiz četrus pasaules rekordus
  02.apr. Kenijas skrējēja Prāgā labo uzreiz četrus pasaules rekordus(2)
  Kenijas vieglatlēte Džoselīne Džepkosgei, piedaloties piektajā pusmaratonā karjerā, Prāgā laboja uzreiz četrus pasaules rekordus.
 • Video: Liepājas vieglatlētikas manēžai ielikts pamatakmens
  31.mar. Video: Liepājas vieglatlētikas manēžai ielikts pamatakmens
  31. martā tika svinīgi ielikts pamatakmens Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžai, kas būs Latvijā otrā Starptautiskās vieglatlētikas asociācija31. martā, tika svinīgi ielikts pamatakmens Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžai, kas būs Latvijā otrā Starptautiskās vieglatlētikas asociācijas standartiem atbilstoša manēža.Svinīgajā pamatakmens ielikšanas pasākumā piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK viceprezidents Einars Fogelis un jaunievēlētā Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča, kuri kopā ar Liepājas skolēniem, topošajiem vieglatlētiem, Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, domes priekšsēdētāja vietniekiem Vilni Vitkovski un Gunāru Ansiņu, AS “UPB” valdes priekšsēdētāju Daini Bērziņu un Liepājas Olimpiskā centra priekšsēdētāju Gati Griezīti manēžas pamatos ielika vēstījumu nākamajām paaudzēm.
 • Radeviča ievēlēta par jauno LVS prezidenti
  29.mar. Radeviča ievēlēta par jauno LVS prezidenti(42)
  Latvijas Vieglatlētikas savienības kongresā šodien Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā par organizācijas prezidentu uz nākamajiem četriem gadiem tika ievēlēta bijusī tāllēcēja, Latvijas rekordiste Ineta Radeviča.
 • Video: Sagurusi skrējēja ar labu cilvēku palīdzību tiek līdz finišam
  29.mar. Video: Sagurusi skrējēja ar labu cilvēku palīdzību tiek līdz finišam(16)
  Filadelfijas "Love Run" pusmaratonā trīs kungi šonedēļ palīdzēja tikt līdz finišam dāmai, kura jau bija zaudējusi spēkus.
  Video: fox29.com
 • 31. martā liks Liepājas vieglatlētikas manēžas pamatakmeni
  28.mar. 31. martā liks Liepājas vieglatlētikas manēžas pamatakmeni(1)
  Piektdien, 31. martā, plkst. 12.00 Liepājas Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžai tiks svinīgi likts pamatakmens. Aicinām ikvienu pulcēties laukumā pie Liepājas Olimpiskā centra ieejas, Brīvības ielā 39, lai pēc svinīgām uzrunām kopīgi dotos uz pamatakmens likšanas vietu Rīgas ielā 50 un kļūtu par liecinieku šim vēsturiskajam notikumam.
 • Rīgas pavasara rogainings noslēdzies, Bībers un Ronimoiss uzvar ceturto reizi
  28.mar. Rīgas pavasara rogainings noslēdzies, Bībers un Ronimoiss uzvar ceturto reizi
  Svētdien, 26.martā, Mežaparkā norisinājies sestais Rīgas rogainings. Ar pārliecinošu uzvaru garākajā 6 stundu distancē uzvarēja nu jau četrkārtējie Rīgas rogaininga čempioni – Zigmunds Bībers un Andris Ronimoiss, komanda “Laid mums tur laimē diet”, distancē pavadot 5 stundas un 52 minūtes, kuru laikā savākti 189 punkti no iespējamiem 200 punktiem. Uzvarētāji nepilnās sešās stundās veica 70 kilometrus.
 • LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā
  24.mar. LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā(2)
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2017.gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīta Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.
 • LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes
  24.mar. LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika aktualizēts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pēkšņi plānotais projekts apvienot četras Nacionālās sporta bāzes – Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, “Daugavas stadionu”, tenisa centru “Lielupe” un sporta centru “Mežaparks”, izveidojot valsts SIA “Nacionālais sporta centrs”. Šāda IZM iecere nav apspriesta ar sadarbības partneriem un iesaistītajām pusēm, un stiprā slepenība un straujā virzība raisa bažas par projekta mērķi un lietderību.
 • Foto: LOK Ģenerālajā asamblejā pulcējas pašmāju sporta funkcionāri
  24.mar. Foto: LOK Ģenerālajā asamblejā pulcējas pašmāju sporta funkcionāri
  Valsts galvaspilsētā šodien notika Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālā asambleja.
  Foto: Romāns Kokšarovs, F64
 • Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari"
  24.mar. Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari"(61)
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā (ĢA) basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups akcentēja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātās nodokļu politikas reformas katastrofāli negatīvo ietekmi uz sporta nozari. Atņemot nodokļu atlaides ziedotājiem, kā to paredz FM piedāvājums, sports vairs nesaņems atbalstu ar visām no tā izrietošām negatīvajām sekām. Faktiski tas nozīmē sporta nozares likvidāciju.
 • Radeviča kandidēs uz LVS prezidenta amatu
  23.mar. Radeviča kandidēs uz LVS prezidenta amatu(26)
  Latvijas bijusī tāllēcēja Ineta Radeviča kandidēs uz Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidenta amatu. Sarunā ar Sportacentrs.com viņa norāda, ka lēmums ir briedis jau labu laiku un tas ir rūpīgi pārdomāts. "Man ir sava vīzija," pauda pasaules vicečempione.
 • Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz
  22.mar. Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz(3)
  Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.
 • "Sporto visa klase" projekta dalībnieki aktīvi gatavojas Liepājas pusmaratonam
  22.mar. "Sporto visa klase" projekta dalībnieki aktīvi gatavojas Liepājas pusmaratonam
  Otrdien, 21. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā uz kopīgu sporta nodarbību “Sporto visa klase” projekta ietvaros pulcējās sportiskākie un azartiskākie Liepājas skolēni. Pasākumā piedalījās trīs no Liepājas aktīvajām skolām – Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas 4.klase, Liepājas 8.vidusskolas 5.klase un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas 3.klase -, kuras veiksmīgi piedalās šajā projektā.
 • lasīt vairāk