• "Dartija" nosargā LBL3 čempiontitulu
    22:20 "Dartija" nosargā LBL3 čempiontitulu(1)
    Vakar ar "Saldus" triumfu noslēdzās Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīrs, bet šodien bija kārta noskaidrot labāko komandu Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijā (LBL3). Finālsērijas izšķirošajā, trešajā spēlē Iecavas "Dartija" savā laukumā uzņēma "Dārnieks/Cēsu sporta skola" basketbolistus, tos pārspējot ar rezultātu 72:67 un nosargājot pagājušogad izcīnīto titulu.
  • LU  basketbola sistēma aicina vidusskolu absolventus uz atvērtajiem treniņiem
    13:58 LU basketbola sistēma aicina vidusskolu absolventus uz atvērtajiem treniņiem(3)
    Aldaris Latvijas Basketbola līgas komanda ''Latvijas Universitāte'' aicina topošos vidusskolu absolventus uz atvērtajiem komandas treniņiem. Arī šogad komanda savas rindas plāno papildināt ar jauniem pašmāju basketbolistiem ar perspektīvi kļūt par stabiliem komandas spēlētājiem un augstskolas studentiem.
  • "Saldus" kļūst par LBL2 čempioni
    04.mai. "Saldus" kļūst par LBL2 čempioni(4)
    Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2) par jaunajiem čempioniem kronēti "Saldus" basketbolisti. Finālsērijas izšķirošajā, piektajā spēlē "Saldus" savā laukumā ar rezultātu 78:62 pieveica "Mārupes SC" basketbolistus, svinot uzvaru sērijā ar 3-2. Par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts saspēles vadītājs Edgars Buiķis.
  • VEF pret Valku/Valgu jāveic pēdējais solis ceļā uz superpusfinālu
    04.mai. VEF pret Valku/Valgu jāveic pēdējais solis ceļā uz superpusfinālu(8)
    Šovakar “Elektrum” Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā norisināsies trešā “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijas spēle starp “VEF Rīga” un “”Valkas/Valgas” komandām. Sākums pulksten 17:00 un tiešraidē maču translēs “LMT Straume” un Sportacentrs.com TV!
    04.mai. Video: Kristaps Porziņģis pirmajam trenerim Liepājā pasniedz 50 000 eiro pateicību(48)
    "Liepāja/Triobet" un "Jūrmala/Fēnikss" AldarisLBL spēli šodien klātienē apmeklēja arī Latvijas basketbola superzvaigzne Kristaps Porzingis, kurš pārtraukumā savam pirmajam trenerim Edvīnam Sprūdem pasniedza pateicību 50 tūkstošu eiro apmērā. Kā tas bija, lūkojat video!
  • Vai Jūrmala spēs radīt intrigu?
    03.mai. Vai Jūrmala spēs radīt intrigu?(3)
    Šovakar savā laukumā ''Aldaris'' Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla vietu var nodrošināt ''Liepāja/Triobet'', kas aizvadīs trešo spēli pret ''Jūrmala/Fēnikss''. Sākums 19:30.
    02.mai. Video: VEF uzvaras attālumā no pusfināla
    "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālā Rīgas "VEF" izbraukumā izcīnīja uzvaru pār "Valku/Valgu" ar rezultātu 102:83, sērijā panākot 2:0 un nonākot vienas uzvaras attālumā no pusfināla.
    Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Trešo ceturdaļfināla spēli skatieties Sportacentrs TV tiešraidē 4.maijā plkst. 17:00.
    02.mai. Video: "Saldus" pagarina finālsēriju
    LBL2 finālsērijas ceturtajā spēlē Saldus viesos izcīnīja uzvaru pār Mārupes komandu ar rezultātu 76:69, visā sērijā panākot neizšķirtu - 2:2.Jaunos LBL2 čempionus noskaidrosim 4.maijā plkst 19:30
    02.mai. Video: Liepāja soli no pusfināla
    LBL ceturtdaļfināla otrajā mačā "Liepāja/Triobet" viesos, ar rezultātu 79:64 izcīna uzvaru pār "Jūrmala/Fēnikss" vienību. Sērijā līdz trīs uzvarām liepājnieki ir vadībā ar 2:0.

Nākamo spēli skatieties Sportacentrs TV tiešraidē 3.maijā plkst 19:00.
    02.mai. Video: VEF mājās uzveic BK "Valga/Valga"
    LBL ceturtdaļfināla pirmajā mačā starp VEF un BK "Valga/Valka" vienībām pārāki izrādījās rīdzinieki, pārspējot sāncenšus ar rezultātu 99:66.
    PIedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Nākamā ceturdaļfināla spēle jau 2.maijā plkst 19:00.
    02.mai. Video: Gulbis par "Ventspils" sezonu, gatavību pusfinālam, karjeru(4)
    "Ventspils" uzbrucējs Māris Gulbis sarunā ar Andreju Siliņu stāsta par aizvadīto regulāro sezonu, komandas gatavību "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfinālam, komandas problēmām pēc izstāšanās no FIBA Eiropas kausa, par saviem karjeras līkločiem, kas aizveduši arī uz basketbolam eksotisko Portugāli un par to, kā būt spēlētājam pie trenera brāļa.
  • LBL "play-off" pirmoreiz Igaunijā: "Valka/Valga" pret VEF
    02.mai. LBL "play-off" pirmoreiz Igaunijā: "Valka/Valga" pret VEF(9)
    Turpinoties "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināliem, šovakar pulksten 19:00 "Valka/Valga" savā laukumā Valgā uzņems čempiontitula aizstāvētāju Rīgas VEF, kas pirmajā spēlē sērijā līdz trim uzvarām triumfēja pārliecinoši.
    01.mai. Video: Teirumnieks: "Kad pretinieks neiemeta, man bija prieka pilnas bikses"
    VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas spēles Ādaži - Ezerzeme/BJSS pēcspēles komentāri.
  • "Saldum" vēl viena uzvara, LBL2 čempions noskaidrosies 5. spēlē
    01.mai. "Saldum" vēl viena uzvara, LBL2 čempions noskaidrosies 5. spēlē(1)
    Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) uzvarētāja noteikšanai būs nepieciešama piektā spēle. Par to parūpējās "Saldus" basketbolisti, kuri viesos ar rezultātu 76:69 pieveica "Mārupes SC", finālsērijā panākot neizšķirtu - 2-2.
  • "Liepāja/Triobet" uzvar arī viesos un tuvojas panākumam sērijā
    01.mai. "Liepāja/Triobet" uzvar arī viesos un tuvojas panākumam sērijā(10)
    Otro pārliecinošu uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērijā līdz trīs uzvarām šodien izcīnīja "Liepāja/Triobet". Liepājnieki izbraukumā Lapmežčiemā ar rezultātu 79:64 pārspēja "Jūrmalu/Fēnikss", sperot platu soli pretī pusfinālam.
  • Klāt Liepājas un Jūrmalas 1/4 fināla otrais cēliens
    01.mai. Klāt Liepājas un Jūrmalas 1/4 fināla otrais cēliens(14)
    ''Aldaris'' Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālā šovakar ''Jūrmala/Fēnikss'' uzņems ''Liepāja/Triobet''.. Mača sākums pulksten 17:00 un tiešraide Sportacentrs.com TV.
  • VEF salauž Valkas pretestību un 1/4 finālu sāk ar uzvaru
    30.apr. VEF salauž Valkas pretestību un 1/4 finālu sāk ar uzvaru(23)
    Rīgas VEF ar uzvaru 99:66 uzsākusi "Aldara" LBL ceturtdaļfināla sēriju pret "Valku"/"Valgu", sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.
    30.apr. Foto: Latvijas Universitātes basketbolisti izcīna ISBL sudrabu
    Vakar, 29.aprīlī, Rīgā noslēdzās Starptautiskās studentu basketbola līgas (ISBL) finālsacensības, kurās triumfēja Tallinas Tehniskās universitātes basketbolisti. TTU finālā revanšējās "Latvijas Universitātei" par zaudējumu Jekaterinburgā, uzvarot ar rezultātu 67:57. Jūsu uzmanībai - finālspēles un apbalvošanas ceremonijas fotogalerija.
  • VEF un "Valka/Valga" Rīgā sāks savu ceturtdaļfinālu
    30.apr. VEF un "Valka/Valga" Rīgā sāks savu ceturtdaļfinālu(27)
    Šovakar pulksten 17:00 "Elektrum" Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā sāksies otra "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērija, kurā čempiontitula aizstāvētāja Rīgas VEF tiksies ar debitanti "Valku/Valgu". Spēles tiešraide "LMT Straumē" un Sportacentrs.com TV.
  • "Liepāja/Triobet" sāk ar uzvaru savā laukumā
    29.apr. "Liepāja/Triobet" sāk ar uzvaru savā laukumā(14)
    "Aldaris" LBL ceturtdaļfināla sēriju ar panākumu sākuši "Liepāja/Triobet" spēlētāji, savā laukumā ar 85:63 pieveicot "Jūrmalā/Fēnikss" komandu. Pusfinālā iekļūs komanda, kas uzvarēs trīs mačos.