LSBL play-off 2014RSU/Merks — Vega 1/Liepāja 14:00
LBL 13/14, Play-OffBK Valmiera — Jūrmala/ Fēnikss 18:40
LBL 13/14, Play-OffBK Jēkabpils — Liepāja/ Triobet 19:00
LBL2 2014 Play-offBK Ventspils Augstskola — Baltijas Tranzīta serviss 14:00
NBA 13/14, Play-OffRaptors — Nets 19:30
NBA 13/14, Play-OffClippers — Warriors 22:30
  • Cīņa par iniciatīvu jeb "play-off" atgriežas Valmierā un Jēkabpilī
    09:53 Cīņa par iniciatīvu jeb "play-off" atgriežas Valmierā un Jēkabpilī(12)
    "Aldara" Latvijas Basketbola līgā tiks aizvadītas ceturtdaļfināla sēriju trešās spēles. Valmierieši plkst. 18:40 uzņems "Jūrmalu"/"Fēniksu", savukārt 20 minūtes vēlāk sāksies mačs starp "Jēkabpili" un "Liepāju"/"Triobet". Abās sērijās pašlaik rezultāts ir neizšķirts 1-1, un cīņu no Jēkabpils varēsiet vērot arī Sportacentrs.com tiešraidē.
  • Cīņa par LBL2 bronzu sākas ar "Mārupes" uzvaru viesos
    18:04 Cīņa par LBL2 bronzu sākas ar "Mārupes" uzvaru viesos(1)
    Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2) sākusies cīņa par bronzas godalgām starp "Ogres BS" un "Mārupes" komandām. Sērijas līdz divām uzvarām pirmajā mačā Ogrē, sīvā cīņā uzvaru izcīnīja "Mārupe" - 82:77.
  • LBL2 finālsēriju ar uzvaru sāk VeA
    17.apr. LBL2 finālsēriju ar uzvaru sāk VeA
    Šodien sākusies Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas finālsērija starp divām Ventspils komandām, "Baltijas Tranzīta servisu" un "Ventspils Augstskolu". Pirmajā abu komandu mačā pārāki izrādījās VeA basketbolisti, svinot uzvaru ar rezultātu 76:65. Sērija ritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām.
  • Drāma Liepājā: Timermanis neiemet 2 <i>sodiņus</i>, "Jēkabpils" uzvar ar +1
    17.apr. Drāma Liepājā: Timermanis neiemet 2 sodiņus, "Jēkabpils" uzvar ar +1(43)
    Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla spēle starp "Liepāju/Triobet" un "Jēkabpili" sarūpēja īstu basketbola izrādi līdzjutējiem. Jēkabpilieši pēdējā ceturtdaļā prata atspēlēt 15 punktu deficītu un uzvarēt ar 80:79, turklāt divus soda metienus pašās spēles beigās neiemeta liepājnieku uzbrucējs Ivars Timermanis.
  • "Valmiera" izbraukumā revanšējas "Jūrmalai/Fēniksam"
    17.apr. "Valmiera" izbraukumā revanšējas "Jūrmalai/Fēniksam"(22)
    Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē "Valmiera" viesos ar 71:64 uzveica "Jūrmalu/Fēniksu", izlīdzinot rezultātu sērijā līdz trim uzvarām - 1:1.
  • Vai Krūmiņa atlaišana nesīs "Valmierai" uzvaru Jūrmalā?
    17.apr. Vai Krūmiņa atlaišana nesīs "Valmierai" uzvaru Jūrmalā?(14)
    "Aldara" Latvijas Basketbola līgā tiks aizvadītas ceturtdaļfināla sēriju otrās spēles. 18:30 savā starpā atkārtoti tiksies "Jūrmala"/"Fēnikss" un "Valmiera", savukārt stundu vēlāk "Liepāja"/"Triobet" savā laukumā uzņems "Jēkabpili". Otro maču varēsiet vērot Sportacentrs.com tiešraidē.
  • "Valmiera" maina galveno treneri
    16.apr. "Valmiera" maina galveno treneri(59)
    Basketbola klubs "Valmiera", pēc vakardien piedzīvotā zaudējuma Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pret „Jūrmala/Fēnikss”, nolēmis mainīt komandas galveno treneri. Turpmāk komandu vadīs divu jaunu treneru tandēms – galvenais treneris Gatis Melderis un treneris Artūrs Štālbergs, kuri pie darba ķersies nekavējoties – jau šī vakara treniņā.
  • Robinsons: "VEF nometnē situācija nostabilizējusies, manāmi uzlabojumi"
    16.apr. Robinsons: "VEF nometnē situācija nostabilizējusies, manāmi uzlabojumi"(7)
    "Kad notiek cīņa par čempionu titulu, nav svarīgi pret ko tiek spēlēts – tas būs pēdējais solis, tāpēc komandas atdos visu, kas tām ir, lai cīnītos par to," intervijā kluba mājaslapā saka Rīgas VEF amerikāņu uzbrucējs Entuāns Robinsons.
  • "Ventspils" otrajā pārbaudes mačā piekāpjas "Spartak"
    15.apr. "Ventspils" otrajā pārbaudes mačā piekāpjas "Spartak"(2)
    Latvijas basketbola klubs "Ventspils" otrajā pārbaudes spēlē ar 67:71 atzina Gundara Vētras trenētā Sanktpēterburgas "Spartak" pārākumu. 17 punktus ventspilnieku labā guva Lorenco Viljamss.
  • "Liepāja" asā izbraukuma spēlē sakauj "Jēkabpili"
    15.apr. "Liepāja" asā izbraukuma spēlē sakauj "Jēkabpili"(28)
    Ar uzvaru Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfinālu šodien sāka ''Liepāja/Triobet'', kas izbraukumā asumiem bagātā spēlē prata pārspēt ''Jēkabpili'' - 65:57. Par ''lūšu'' galveno kapraci kļuva amerikāņu aizsargs Pīdžejs Hils, kurš pamatlaika beigās vienatnē guva desmit punktus pēc kārtas. Sērijā līdz trim uzvarām liepājnieki izvirzījušies vadībā ar 1-0.