• Girgensonam piespēle un neieskaitīts vārtu guvums
    28.mar. Girgensonam piespēle un neieskaitīts vārtu guvums(8)
    Nacionālās hokeja līgas regulārā čempionāta kārtējā spēlē Bufalo "Sabres" vienība ar latviešu uzbrucēju Zemgus Girgensonu ierindā savā laukumā ar 4:2 pieveica Floridas 'Panthers" hokejistus. Girgensons pārtrauca savu "tukšo" sēriju (14 spēles pēc kārtas bez gūtajiem punktiem), šoreiz izdarot rezultatīvu piespēli. Otrās trešdaļas izskaņā Girgensons "Sabres" labā guva piektos vārtus, taču tiesneši pēc videoatkārtojuma noskatīšanas vārtu guvumu atcēluši.
  • Pečuram divi vārti, Salija iekļūst pusfinālā
    27.mar. Pečuram divi vārti, Salija iekļūst pusfinālā(7)
    Sergejs Pečura guva divus vārtus un palīdzēja "Sakhalin" izcīnīt pārliecinošu panākumu Āzijas līgā. Savukārt Slovākijas Ekstralīgas pusfinālā iekļuva Artūra Salijas pārstāvētā "Martin", bet septīto spēli panāca Jānis Andersons un "Zvolen".
  • "Lokomotiv" galotnē paliek bez trenera, SKA solis līdz finālam
    27.mar. "Lokomotiv" galotnē paliek bez trenera, SKA solis līdz finālam(21)
    Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā soļa attālumā no iekļūšanas finālā nokļuva Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA vienība. Armijnieki sērijas trešajā mačā izbraukumā vispirms trešajā trešdaļā izlīdzināja rezultātu, bet tad pagarinājumā ar 2:1 pārspēja Jaroslavļas "Lokomotiv", sērijā izvirzoties vadībā ar 3-0. Uzvaras vārti Aleksandra Barabanova kontā. "Lokomotiv" pamatlaika galotni un pagarinājumu aizvadīja bez galvenā trenera Alekseja Kudašova, kurš saņēma disciplinārsodu.
  • Tralmakam piespēle un seši metieni USHL spēlē
    27.mar. Tralmakam piespēle un seši metieni USHL spēlē
    Latvijas hokejisti šonakt aizvadījuši spēles Ziemeļamerikas hokeja līgās, bet ar rezultativitātes punktu izcēlies tikai Eduards Tralmaks.
  • Latvijas hokejistiem uzvaras Lielbritānijā un Ukrainā
    26.mar. Latvijas hokejistiem uzvaras Lielbritānijā un Ukrainā
    Eiropas un Āzijas hokeja laukumos Latvijas hokejisti šodien palika bez punktiem, tomēr daži no viņiem tika pie svarīgām un ne tik svarīgām uzvarām
  • Bļugeram sestie vārti, Ābolam 2+0, Tralmakam 1+3
    26.mar. Bļugeram sestie vārti, Ābolam 2+0, Tralmakam 1+3(7)
    Amerikas Hokeja līgā sestos vārtus sezonā guva Teodors Bļugers, ECHL divas rezultatīvas piespēles izdarīja Rihards Bukarts, bet Kvebekas Junioru līgā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Rodrigo Ābols. Savukārt Savienoto Valstu hokeja līgā četrus punkus nopelnīja (1+3) un par mača otro zvaigzni tika atzīts Eduards Tralmaks.
  • Merzļikinu nomaina zaudējumā Bernei, Spruktam trīs punkti
    25.mar. Merzļikinu nomaina zaudējumā Bernei, Spruktam trīs punkti(3)
    Šveices Nacionālās līgas pusfinālā neveiksmi pieredzējis Elvis Merzļikins, kurš pēc trim ielaistiem vārtiem tika nomainīts. Zaudējumus Slovākijas "play-off" pieredzēja arī Artūra Salijas un Jāņa Andersona komandas, kamēr Jānis Sprukts rezultatīvi spēlēja Alpu Hokeja līgas pusfinālā.
    25.mar. Video: Kirilam Tambijevam vārti un 10+20, sezona beigusies(2)
    Krievijas Augstākās hokeja līgas ceturtdaļfināla septītajā spēlē Leonīda Tambijeva trenētais Sanktpēterburgas "Dinamo" piektdien izbraukumā piekāpās regulārās sezonas čempionvienībai Ustjkamenogorskas "Torpedo" (2:5), līdz ar to zaudēja arī sērijā (3-4). Pēdējā minūtē vārtus guva galvenā trenera dēls Kirils Tambijevs, kurš izpelnījās arī 10+20 minūšu sodu.
  • Gudļevskis tiek nomainīts 15. minūtē, Dzierkalam 0+2
    25.mar. Gudļevskis tiek nomainīts 15. minūtē, Dzierkalam 0+2(13)
    Amerikas Hokeja līgā (AHL) neveiksmīgu spēli pret Teodora Bļugera pārstāvēto "Penguins" aizvadīja Kristers Gudļevskis, ECHL otro punktu divās cīņās nopelnīja Rihards Bukarts, bet Kvebekas Junioru līgā divas rezultatīvas piespēles izdarīja Mārtiņš Dzierkals.
  • Tambijevam vārti un sezona galā, trīs spēlētājiem Polijas bronza
    25.mar. Tambijevam vārti un sezona galā, trīs spēlētājiem Polijas bronza(13)
    Kirila Tambijeva vārti nepalīdzēja Sanktpēterburgas "Dynamo" spēlē pret Ustkamenogorskas "Torpedo", bet pats uzbrucējs sezonu noslēdza kā komandas rezultatīvākais spēlētājs. Polijā noslēdzās sērija par trešo vietu, kurā uzvarēja Edmunda Augstkalna, Edgara Dīķa un Elvija Biezā komanda, izcīnot bronzas medaļas.
  • Merzļikinam pirmais zaudējums Šveices pusfinālā, Salija soli no Slovākijas pusfināla
    23.mar. Merzļikinam pirmais zaudējums Šveices pusfinālā, Salija soli no Slovākijas pusfināla(3)
    Eiropas hokeja līgās turpinās izslēgšanas spēles. Šveices augstākās līgas pusfinālā starp Elvja Merzļikina "Lugano" un "Bern" sērijā ir neizšķirts 1-1, bet vairs tikai vienas uzvaras līdz Slovākijas Ekstralīgas pusfinālam trūkst Artūra Salijas pārstāvētajam "Martin".
  • SKA dramatiski atspēlējas un pusfinālu sāk ar uzvaru
    23.mar. SKA dramatiski atspēlējas un pusfinālu sāk ar uzvaru(25)
    Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pusfināla sērijas pirmajā spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA vienība trešās trešdaļas vidū atradās iedzinējos ar 2:4 pret Jaroslavļas "Lokomotiv", tomēr izrāva neizšķirtu pamatlaika pēdējās sekundēs. Savukārt pagarinājumā Patriks Hērslijs, kurš šajā spēlē sakrāja 4 (2+2) punktus, nodrošināja armijniekiem uzvaru ar 5:4. Sērijās nākamā spēle notiks sestdien Sankpēterburgā.
  • Balcers - WHL Rietumu konferences labākais "rūkijs"
    23.mar. Balcers - WHL Rietumu konferences labākais "rūkijs"(11)
    Rietumu hokeja līga (WHL) publiskojusi savas atzinības par aizvadīto regulāro sezonu. Rietumu konferences labākā debitanta jeb "rūkija" balvu izpelnījies Kemlūpsas "Blazers" latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers (19).
    23.mar. Video: Kirils Tambijevs iemet uzvaras ripu un nodrošina izšķirošo spēli(2)
    Krievijas Augstākās hokeja līgas ceturtdaļfināla sestajā spēlē Leonīda Tambijeva trenētais Sanktpēterburgas "Dinamo" trešdien atspēlēja divu vārtu deficītu un savā laukumā pārspēja regulārās sezonas uzvarētāju Ustjkamenogorskas "Torpedo" (4:3 P), sērijā tagad ir 3-3. Uzvaras vārtus guva galvenā trenera dēls Kirils Tambijevs. Izšķirošā spēlē notiks piektdien Kazahstānā.
  • Bukartam piespēle, Sanhosē zaudē bez Jevpalova piedalīšanās
    23.mar. Bukartam piespēle, Sanhosē zaudē bez Jevpalova piedalīšanās(4)
    Nespēlējot Ņikitam Jevpalovam, Amerikas Hokeja līgā zaudējumu piedzīvoja Rietumu konferences līdere Sanhosē "Barracuda", kamēr ECHL rezultatīva piespēle Rihardam Bukartam.
  • Kirils Tambijevs piespēlē un ar uzvaras vārtiem pagarinājumā izrauj septīto spēli
    23.mar. Kirils Tambijevs piespēlē un ar uzvaras vārtiem pagarinājumā izrauj septīto spēli(13)
    Krievijas Augstākās hokeja līgas ceturtdaļfināla sērijā septīto spēli panāca Leonīda Tambijeva trenētais Sanktpēterburgas "Dynamo", kas atspēlēja divu vārtu deficītu un savā laukumā pagarinājumā ar 4:3 pārspēja regulārās sezonas uzvarētāju Ustjkamenogorskas "Torpedo", kas sērijā bija vadībā gan ar 2-0, gan 3-1.
  • Mickevičs pagarina līgumu ar "Lyon"
    22.mar. Mickevičs pagarina līgumu ar "Lyon"(6)
    Latvijas hokeja izlases kandidāts Artūrs Mickevičs pagarinājis līgumu ar Francijas čempionāta klubu "Lyon", kurā aizvadīja šo sezonu.
  • Bļugeram 20. piespēle sezonā, Kivleniekam piektā <i>sausā</i> spēle
    22.mar. Bļugeram 20. piespēle sezonā, Kivleniekam piektā sausā spēle(3)
    Sekmīgas spēles Ziemeļamerikā naktī uz trešdienu aizvadīja Latvijas hokejisti Teodors Bļugers un Matīss Edmunds Kivlenieks, palīdzot savām komandām izcīnīt uzvaras attiecīgi Amerikas hokeja līgā (AHL) un ASV junioru līgā (USHL).
  • Merzļikins atvaira 38 metienus, Džeriņš iekļūst pusfinālā
    22.mar. Merzļikins atvaira 38 metienus, Džeriņš iekļūst pusfinālā(8)
    Šveicē vēl vienu lielisku spēli aizvadīja Elvis Merzļikins, kurš atvairīja 38 metienus un palīdzēja "Lugano" ar uzvaru uzsākt pusfinālu, Čehijas Ekstralīgas pusfinālā iekļuva Andra Džeriņa pārstāvētā "Mountfield", bet sezonu noslēdza Roberts Bukarts. Tāpat sezona beigusies arī aizsargam Arvīdam Reķim.
    21.mar. Video: Ansons par soģu lomu hokejā, pārliecību, komunikāciju un "dīvāna tiesnešiem"(2)
    31 gadu vecais Andris Ansons ir Latvijas hokeja uzlēcošā zvaigzne. Kā galvenais tiesnesis. Aizvadītajā sezonā 39 mačos bijis viens no KHL galvenajiem tiesnešiem. Tiesājis U-18 un U-20 pasaules čempionātus elites grupā, pošas uz Kijevu, uz PČ 1. divīzijā. Līdz tam gan Ansonam vēl būs jātiek galā ar Latvijas čempionāta pusfinālu un finālu. Andris pats sevi sauc par taisnīgo tiesnesi.

Sarunas garums: 62 minūtes