• Priedulēnai astotā vieta PK posmā Īglsā
    03.feb. Priedulēnai astotā vieta PK posmā Īglsā(8)
    Īglsas trasē Austrijā sācies Pasaules kausa septītais posms skeletonā. Latvijas vadošā skeletoniste Lelde Priedulēna šodien izcīnīja astoto vietu un kopvērtējumā pakāpās no astotās pozīcijas uz sesto.
  • M.Dukurs nav saskumis par otro vietu PK kopvērtējumā
    02.feb. M.Dukurs nav saskumis par otro vietu PK kopvērtējumā(4)
    Iepriekšējo septiņu Pasaules kausu ieguvējs Martins Dukurs (32) šajā sezonā nav tik pārliecinošs un kopvērtējumā pagaidām ir otrais. Sarunā ar žurnālu "Klubs" mūsu skeletonists atklāj, ka nav saskumis, vienkārši jācīnās tālāk. Mērķis ir startēt līdz 2018. gadam.
    28.jan. Foto: Krists Netlaus Siguldā izcīna pasaules vicečempiona titulu junioriem(3)
    Jaunais latviešu skeletonists Krists Netlaus sestdien Siguldā kļuva par pasaules vicečempionu junioriem, bet Ivo Šteinbergam ceturtā vieta, no medaļas atpaliekot vien par divām sekundes simtdaļām. No latvietēm ātrākā bija Dārta Zunte, kurai sestā vieta, bet Endijai Tēraudai septītā pozīcija.
  • Netlaus Siguldā izcīna pasaules junioru sudrabu
    28.jan. Netlaus Siguldā izcīna pasaules junioru sudrabu(6)
  • M.Dukuram sliktākais rezultāts sezonā, uzvar Tretjakovs
    28.jan. M.Dukuram sliktākais rezultāts sezonā, uzvar Tretjakovs(68)
    Sestdien sliktāko rezultātu šajā Pasaules kausa sezonā skeletonā kungiem uzrādīja Martins Dukurs, kurš Kēnigszē posmā Vācijā ieņēma tikai sesto vietu. Tomass Dukurs bija devītais, uzvaru svinēja Aleksandrs Tretjakovs, bet vadību kopvērtējumā par vienu punktu pārņēma korejietis Sungbins Juns.
  • Priedulēnai piektā vieta PK posmā Kēnigszē
    27.jan. Priedulēnai piektā vieta PK posmā Kēnigszē(8)
    Kēnigszē trasē Vācijā sācies Pasaules kausa sestais posms skeletonā. Latvijas vadošā skeletoniste Lelde Priedulēna šodien pēc pirmā brauciena ierindojās augstajā trešajā vietā. Otrajā brauciena otrajā pusē latviete nebija pietiekoši ātra, līdz ar to sacensību noslēgumā nācās samierināties ar piekto vietu.
  • Latvija drošības dēļ nepiedalīsies Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē
    27.jan. Latvija drošības dēļ nepiedalīsies Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē(6)
    Ņemot vērā ārkārtas stāvokli un nestabilo drošības situāciju Turcijā, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomiteja neklātienes balsojumā šodien, 27.janvārī nolēmusi atsaukt Latvijas Jaunatnes Olimpiskās komandas dalību Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē, kas no 11.-18.februārim norisināsies Turcijas pilsētā Erzurumā.
    26.jan. Foto: Arī juniori tēmē uz augstiem mērķiem
    Jau no 24.janvāra Sigulda kļūs par mājvietu skeletona pārstāvjiem no visas pasaules. No 24.-28.janvārim pirmo reizi Latvijā notiks Pasaules junioru čempionāts skeletonā. Sacensībās piedalīsies vairāk kā 50 sportisti no 20 pasaules valstīm.
    Piedāvājam foto ieskatu no pirmās treniņu dienas ar mūsu sportistu piedalīšanos
  • Priedulēnai 14. pozīcija Sanktmoricas dabīgajā trasē
    20.jan. Priedulēnai 14. pozīcija Sanktmoricas dabīgajā trasē(12)
    Sankmoricas dabīgajā trasē Šveicē sācies Pasaules kausa piektais posms skeletonā. Latvijas vadošā skeletoniste Lelde Priedulēna šodien pēc pirmā brauciena ierindojās 15. vietā, otrajā izdevās nobraukt mazliet labāk, līdz ar to summā sanāca 14. pozīcija. Šajā sezonā latviete pirmoreiz netika desmitniekā.
  • M. Dukurs Sanktmoricā otrajā braucienā izrauj uzvaru pār dienvidkorejieti
    20.jan. M. Dukurs Sanktmoricā otrajā braucienā izrauj uzvaru pār dienvidkorejieti(139)
    Pasaules kausa 5. posmā skeletonā vīriešiem šodien Sanktmoricas trasē Martins Dukurs izcīnīja pirmo vietu, par 0,03 sekundēm apsteidzot Sunbinu Junu, bet Tomass Dukurs ierindojās sestajā vietā.
  • M.Dukurs: "Pirms starta EČ manas kājas bija kā vate"
    17.jan. M.Dukurs: "Pirms starta EČ manas kājas bija kā vate"(6)
    Iepriekšējo septiņu Pasaules kausu ieguvējs, latviešu skeletonists Martins Dukurs aizvadītās nedēļas nogalē astoto reizi pēc kārtas izcīnīja Eiropas čempiona titulu. Sarunā ar laikrakstu "Diena" mūsu izcilnieks atklāj, ka Eiropas čempionātā riskēja ar slidām, turklāt sanāca pārcensties ar sildošo smēri.
  • Priedulēnai Vinterbergas sniegputenī septītā vieta Eiropas čempionātā
    15.jan. Priedulēnai Vinterbergas sniegputenī septītā vieta Eiropas čempionātā(8)
    Vinterbergas trasē Vācijā noslēgušās Pasaules kausa un Eiropas čempionāta sacensības skeletonā sievietēm. Ātrākā bija kanādiete Elizabete Vatje, bet par Eiropas čempioni kļuva mājiniece Žaklīna Lellinga.
  • Martins Dukurs kļūst par Eiropas čempionu, Tomass otrajā vietā
    14.jan. Martins Dukurs kļūst par Eiropas čempionu, Tomass otrajā vietā(289)
    Vinterbergas trasē Vācijā šajā nedēļas nogalē risinās Pasaules kausa 4. posms skeletonā, kas ir arī Eiropas čempionāts. Par uzvarētāju kļuva Martins Dukurs, bet viņa brālis Tomass, atpaliekot par 0,62 sekundēm, ieguva sudraba medaļu.
  • Dukuri starp līderiem pēdējā treniņā pirms EČ
    13.jan. Dukuri starp līderiem pēdējā treniņā pirms EČ(7)
    Vinterbergas trasē Vācijā noslēgušies pēdējie oficiālie treniņi pirms Pasaules kausa ceturtā posma un vienlaikus Eiropas čempionāta, kas sāksies rīt. Iepriekšējo septiņu Pasaules kausu ieguvējs Martins Dukurs pēdējos treniņbraucienos bija trešais un ceturtais, viņa brālis Tomass finišēja ceturtais un trešais, savukārt mūsu Lelde Priedulēna izrādījās desmitā un devītā ātrākā.
  • D.Dukurs: "Mums ir liels gods rīkot pasaules junioru čempionātu"
    12.jan. D.Dukurs: "Mums ir liels gods rīkot pasaules junioru čempionātu"(10)
    Sigulda kļūs par mājvietu skeletona pārstāvjiem no visas pasaules, jo 24.-28. janvārī pirmo reizi Latvijā notiks pasaules junioru čempionāts skeletonā. Sacensībās piedalīsies vairāk nekā 50 sportisti no 20 pasaules valstīm.
  • Krievu skeletonistu diskvalifikācija atcelta: "Izšķirošo pierādījumu vēl nav"
    08.jan. Krievu skeletonistu diskvalifikācija atcelta: "Izšķirošo pierādījumu vēl nav"(97)
    Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) oficiāli paziņojusi, ka atceļ četriem Krievijas skeletonistiem, ieskaitot Aleksandru Tretjakovu, iepriekš piespriestās pagaidu diskvalifikācijas. Kā uzsver IBSF, tas gan nenozīmē viņu attaisnošanu notiekošajā izmeklēšanā par iespējamajiem dopinga lietošanas pārkāpumiem Soču olimpiskajās spēlēs.
  • M.Dukurs izcils startā un cīņā ar vāciešiem iegūst otro vietu
    07.jan. M.Dukurs izcils startā un cīņā ar vāciešiem iegūst otro vietu(65)
    Vācijas trasē Altenbergā turpinās trešais Pasaules kausa posms skeletonā. Vīriešu sacensībās abos braucienos ātrākais bija vācietis Kristofers Grothers, bet Martins Dukurs abas reizes bija labākais startā, bet divu braucienu summā galarezultātā izcīnīja
  • Priedulēnai piektā vieta PK posmā Altenbergā
    06.jan. Priedulēnai piektā vieta PK posmā Altenbergā(15)
    Altenbergas trasē Vācijā sācies Pasaules kausa trešais posms skeletonā. Latvijas vadošā skeletoniste Lelde Priedulēna šodien pēc pirmā brauciena ieņēma devīto vietu. Otrais piegājiens padevās krietni labāks, līdz ar to summā sanāca piektā vieta. PK kopvērtējumā latviete pakāpās par četrām pozīcijām un tagad ir sestā.
  • Oficiāli: Tretjakovs atstādināts uz izmeklēšanas laiku
    03.jan. Oficiāli: Tretjakovs atstādināts uz izmeklēšanas laiku(86)
    Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) līdz 19. janvārim atstādinājusi 2014. gada olimpisko čempionu skeletonā Aleksandru Tretjakovu, pēdējās olimpiādes bronzas medaļnieci Jeļenu Ņikitinu, kā arī skeletonistes Olgu Potiļicinu un Mariju Orlovu, šodien apstiprina Krievijas Bobsleja federācija.
  • Uz laiku diskvalificē četrus krievu skeletonistus. Iespējams, arī Tretjakovu
    30.dec. Uz laiku diskvalificē četrus krievu skeletonistus. Iespējams, arī Tretjakovu(76)
    Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija (IBSF) paziņojusi, ka potenciālo dopinga programmas pārkāpumu Soču olimpiskajās spēlēs dēļ no sacensībām uz nekonkrētu laiku diskvalificēti četri Krievijas skeletonisti.