LSBL play-off 2014RSU/Merks — Vega 1/Liepāja 14:00
LBL 13/14, Play-OffBK Valmiera — Jūrmala/ Fēnikss 18:40
LBL 13/14, Play-OffBK Jēkabpils — Liepāja/ Triobet 19:00
LBL2 2014 Play-offBK Ventspils Augstskola — Baltijas Tranzīta serviss 14:00
NBA 13/14, Play-OffClippers — Warriors 22:30
1.283.70
  • NBA <i>play-off</i> ir klāt: vai "Heat" izcīnīs trešo titulu pēc kārtas?
    14:55 NBA play-off ir klāt: vai "Heat" izcīnīs trešo titulu pēc kārtas?
    Tāpat kā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pieredzējušākie spēlētāji, tāpat arī NBA līdzjutēji ar „stāžu” gaida to, kas šovakar pulksten 19.30 pēc Latvijas laika sāksies Toronto. Tur tiks dots starts pirmajai šīs sezonas „play-off” turnīra spēlei, savukārt izslēgšanas turnīra kulminācija paredzama pirms Līgo svētkiem.
  • "Grizzlies" aizsargs Kalatess diskvalificēts uz 20 spēlēm
    14:41 "Grizzlies" aizsargs Kalatess diskvalificēts uz 20 spēlēm(5)
    NBA kluba Memfisas „Grizzlies” spēlētājs Niks Kalatess ticis diskvalificēts uz nākamajām 20 spēlēm par līgas narkotiku un dopinga apkarošanas noteikumu pārkāpšanu, pavēstījusi līgas vadība. NBA Spēlētāju asociācija šo sodu asi kritizējusi un nosaukusi par netaisnīgu.
  • NBA <i>play-off</i> 1. kārta - vai Austrumos notiks kāds pārsteigums?
    12:52 NBA play-off 1. kārta - vai Austrumos notiks kāds pārsteigums?(14)
    Pēc nepilnām septiņām stundām tiks dots starts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) gaidītākajai sezonas daļai – izslēgšanas turnīram. Tādēļ Sportacentrs.com piedāvā ieskatu gaidāmā „play-off” turnīra pirmās kārtas dueļos. Šajā rakstā aplūkosim četrus Austrumu konferences pārus. Jāteic, ka Austrumos intriga ir tikai viena – vai kāds spēs izjaukt „Heat” un „Pacers” dueli konferences finālā?
  • Aldaris LBL: pa vienam jautājumam Valmierā un Jēkabpilī
    12:51 Aldaris LBL: pa vienam jautājumam Valmierā un Jēkabpilī(1)
    Aldaris Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla sērijās sestdien, 19.aprīlī, notiks trešās spēles: plkst.18:40 BK „Valmiera” – „Jūrmala/Fēnikss” (Delfi.lv tiešraide; pirms spēles notiks līdzjutēju akcijas „Ar sodiņiem līdz jaunam auto” Lielais fināls), plkst.19 BK „Jēkabpils” – „Liepāja/Triobet” (sportacentrs.com tiešraide). Abās sērijās pagaidām rezultāts 1:1. Sērijās līdz trim uzvarām ceturtās spēles pirmdien Jūrmalā un Liepājā.
  • "Ar sodiņiem līdz jaunam auto" – fināls sestdien Valmierā
    11:17 "Ar sodiņiem līdz jaunam auto" – fināls sestdien Valmierā(1)
    Sestdien, 19.aprīlī pirms Aldaris Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešās spēles BK „Valmiera” – „Jūrmala/Fēnikss” Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks Lielais fināls, kura uzvarētājs vai uzvarētāja mājup varēs doties ar galveno balvu – jaunu automašīnu Škoda Citigo.
  • Cīņa par iniciatīvu jeb "play-off" atgriežas Valmierā un Jēkabpilī
    09:53 Cīņa par iniciatīvu jeb "play-off" atgriežas Valmierā un Jēkabpilī(14)
    "Aldara" Latvijas Basketbola līgā tiks aizvadītas ceturtdaļfināla sēriju trešās spēles. Valmierieši plkst. 18:40 uzņems "Jūrmalu"/"Fēniksu", savukārt 20 minūtes vēlāk sāksies mačs starp "Jēkabpili" un "Liepāju"/"Triobet". Abās sērijās pašlaik rezultāts ir neizšķirts 1-1, un cīņu no Jēkabpils varēsiet vērot arī Sportacentrs.com tiešraidē.
  • Tas tak nav zelts! Varbūt būs bronza?
    07:05 Tas tak nav zelts! Varbūt būs bronza?(1)
    Latvijas Sieviešu basketbola līgā pienācis laiks cīņai par bronzas godalgām sērijā līdz divām uzvarām. "RSU/Merks" sestdien, 19. aprīlī, plkst. 14:00 Hanzas vidusskolā uzņems "Vega 1/Liepāja" komandu.
  • CSKA ar +26 satriec "Panathinaikos" un gūst otro uzvaru sērijā
    23:38 papildināts CSKA ar +26 satriec "Panathinaikos" un gūst otro uzvaru sērijā(1)
    Basketbola Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē Maskavas CSKA pārliecinoši sakāvusi Grieķijas „Panathinaikos” (77:51), panākot sērijā 2:0. CSKA mača gaitā veica izrāvienu 16:0, bet Sonijs Vīmss šajā mačā guva 23 punktus - 16 no tiem pēdējā ceturtdaļā.
  • Ievai Krastiņai 15 punkti, Lietuvas zelts un "Triple Crown"
    22:34 Ievai Krastiņai 15 punkti, Lietuvas zelts un "Triple Crown"(1)
    Piektdien, 18. aprīlī, Latvijas basketbolistes sezonas medaļu klāstu papildināja ar divām godalgām. Ieva Krastiņa kļuva par Lietuvas čempioni Viļņas kluba "Kibirkštis" sastāvā un sezonu noslēdza ar pirmajām vietām trīs turnīros, savukārt Sabīne Dukāte nopelnīja Lietuvas sudrabu.
  • Umbraško gūst 16 punktus un kopā ar Ļaksu iekļūst Igaunijas pusfinālā
    21:09 Umbraško gūst 16 punktus un kopā ar Ļaksu iekļūst Igaunijas pusfinālā
    Igaunijas basketbola čempionāta pusfinālā iekļuvusi Jura Umbraško un Māra Ļaksas pārstāvētā „Rakvere Tarvas”, kura arī trešajā ceturtdaļfināla mačā pieveica „Parnu” ar rezultātu 76:54. Umbraško šajā spēlē guva 16 punktus, bet Ļaksa aizmeta garām septiņus no deviņiem metieniem no spēles un guva sešus punktus.