LBL 14/15Latvijas Universitāte — Barons/LDzTurnīra tabula: 18:00
LBL2 14/15, 1.-10.vietaGulbenes Buki/BJSS — BJBS Rīga/Jugla/b.a.L.L. 13:00
NBA 14/15Raptors — WarriorsTurnīra tabula:89:113
1.891.96
  • LBL2: ''Gulbenes Buki'' savās mājās pieveic ''Juglu/b.a.L.L.''
    14:51 LBL2: ''Gulbenes Buki'' savās mājās pieveic ''Juglu/b.a.L.L.''
    Latvijas basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) spēlē Gulbenes Sporta centrā mājiniece ''Gulbenes Buki/BJSS'' ar rezultātu 93:80 pārspēja '' BJBS Rīga/Jugla/b.a.L.L.''. Pa 26 punktiem uzvarētāju rindās guva gan Artūrs Lūsis, gan Kaspars Paegle.
  • Freimanim trīs minūtes, "Unics" sakauj bez Bērziņa spēlējošo "Krasnye Krylia"
    14:46 Freimanim trīs minūtes, "Unics" sakauj bez Bērziņa spēlējošo "Krasnye Krylia"(3)
    Sestdien VTB Vienotās Basketbola līgas regulārā turnīra cīņā Rolanda Freimaņa pārstāvētā Kazaņas "Unics" mājās ar rezultātu 83:56 apspēlēja Samaras "Krasnye Krylia", kas joprojām spēlēja bez savainotā Kaspara Bērziņa.
  • "Rytas" pirms Eiropas kausa "play-off" šķiras no ukraiņu centra Natjažko
    14:24 "Rytas" pirms Eiropas kausa "play-off" šķiras no ukraiņu centra Natjažko(1)
    Basketbola kluba Viļņas "Lietuvos Rytas" vadība pārtraukusi sadarbību ar Ukrainas izlases centra spēlētāju Kirilo Natjažko, kurš jau ticis pie jaunas darba vietas un turpinās karjeru Polijas čempionvienībā "PGE Turow".
  • Par sniegumu pret "Nizhny Novgorod" Semjuels saņem Eirolīgas nedēļas MVP atzinību
    12:18 Par sniegumu pret "Nizhny Novgorod" Semjuels saņem Eirolīgas nedēļas MVP atzinību
    Pēc ļoti produktīvā snieguma spēlē pret "Nizhny Novgorod", kas ļāva Milānas "EA7 Emporio Armani" izcīnīt uzvaru ULEB Eirolīgas Top16 turnīra 8.kārtas spēlē, par nedēļas vērtīgāko spēlētāju atzīts jamaikiešu centrs Samardo Semjuels.
  • Aldaris LBL: „Jēkabpils” un „Barons/LDz” viesos pēc obligātajiem punktiem
    10:40 Aldaris LBL: „Jēkabpils” un „Barons/LDz” viesos pēc obligātajiem punktiem
    Aldaris Latvijas Basketbola līgas čempionātā nedēļas nogalē notiks trīs spēles: sestdien, 28.februārī, plkst.17 BK „Saldus” – BK „Jēkabpils”, plkst.18 „Latvijas Universitāte” – „Barons/LDz” (BK.LU.lv tiešraide), svētdien, 1.martā, plkst.18:30 BK „Valmiera” – „Jūrmala/Fēnikss” (sportacentrs.com tiešraide). Līdzjutējiem būs iespēja piedalīties Aldaris LBL tradicionālajā akcija: „Trāpi un brauc”, kuras galvenā balva – jauns automobilis „Škoda Fabia”.
  • Astoņas intrigas karstā februāra sestdienā
    09:25 Astoņas intrigas karstā februāra sestdienā
    Latvijas-Igaunijas basketbola līgā sestdien, 28. februārī, notiks piecas spēles Rīgā, Cēsīs un Raplā. Latvijas Universitāte plkst. 14:00 uzņems "Vega 1/Liepāja" komandu. "TTT Rīga" plkst. 15:00 spēlēs pret "RSU/Merks", savukārt SK "Cēsis" plkst. 16:00 sacentīsies pret "1182 Tallinn". "TTT juniores" plkst. 18:00 mērosies spēkiem ar Tallinnas Universitāti, savukārt Latvijas U16 izlase viesosies Raplā.
  • Dīns atgriežas "Oktyabr", Klavers tuvu līgumam ar "Khimki"
    09:20 Dīns atgriežas "Oktyabr", Klavers tuvu līgumam ar "Khimki"
    VTB Vienotās Basketbola līgas klubs Volgogradas "Krasny Oktyabr" vienojies par līgumu ar amerikāņu aizsargu Villiju Dīnu, kurš sezonas pirmo daļu pavadīja Itālijā. Tikmēr Tallinas "Kalev/Cramo" atradusi aizvietotāju uz Milānu aizbraukušajam Frenkam Elegaram, savukārt Maskavas apgabala "Khimki" ir tuvu līgumam ar Spānijas izlases uzbrucēju Viktoru Klaveru.
  • Vestbrukam un Hilam <i>triple-double</i>, ''Wizards'' sestais zaudējums pēc kārtas
    08:44 Vestbrukam un Hilam triple-double, ''Wizards'' sestais zaudējums pēc kārtas(28)
    Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī Rasels Vestbrukss savāca trešo triple-double pēc kārtas, taču tas nepalīdzēja viņa ''Thunder'' izbraukumā uzvarēt Portlendas ''Trail Blazers''. Džordžs Hils sasniedza to pašu, un ''Pacers'' savā laukumā pieveica Klīvlendas ''Cavaliers''.
  • Kaufmanis kluss komandas uzvarā pret līderi
    23:59 Kaufmanis kluss komandas uzvarā pret līderi(1)
    Spānijas pēc spēka otrās līgas (LEB Gold) spēlē Jāņa Kaufmaņa pārstāvētā ''Lleida'' ar rezultātu 54:51 izbraukumā pārspēja līgas līderus ''Planasa Navarra''. Pēc šīs uzvaras ''Lleida'' pakāpusies uz piekto vietu visā līgā.
  • Dāvim Bertānam 14 punkti, "Laboral Kutxa" uzvar Stambulā
    22:54 Dāvim Bertānam 14 punkti, "Laboral Kutxa" uzvar Stambulā(7)
    Eirolīgas "Top 16" izbraukumā vērtīgu uzvaru svinēja Vitorijas "Laboral Kutxa", kas pirmajā puslaikā bija vadībā pat ar 18 punktiem un beigās nervozā galotnē nosargāja panākumu - 87:84 pret Stambulas "Anadolu Efes". Latvijas izlases uzbrucējs Dāvis Bertāns nepilnās 16 minūtēs guva 14 punktus.