• VEF trešo reizi netiek Eirolīgā un spēlēs Eiropas kausa izcīņā
  20:35 VEF trešo reizi netiek Eirolīgā un spēlēs Eiropas kausa izcīņā(94)
  "VEF Rīga" basketbolisti trešo reizi nepārvarēja Eirolīgas kvalifikācijas pirmo kārtu. Otrdien, 23. septembrī, rīdzinieki Beļģijas pilsētā Ostendē sāncenšu spiediena rezultātā pieļāva 22 kļūdas, zaudēja Francijas vicečempioniem "Strasbourg" ar rezultātu 53:82 un sezonu turpinās Eiropas kausa izcīņā. Izloze notiks 29. septembrī, turnīrs sāksies 14. oktobrī.
 • Meksikas izlases līderim Ajonam divu gadu līgums ar Madrides "Real"
  17:08 Meksikas izlases līderim Ajonam divu gadu līgums ar Madrides "Real"(7)
  Spānijas basketbola klubs Madrides "Real" parakstījis divu gadu līgumu ar Meksikas izlases līderi Gustavo Ajonu, vēsta ACB līga.
 • Gunta Baško-Melnbārde iekļauta FIBA Tehniskajā komisijā
  16:22 Gunta Baško-Melnbārde iekļauta FIBA Tehniskajā komisijā
  Bijusī Latvijas sieviešu valstsvienības kapteine Gunta Baško-Melnbārde iekļauta Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Tehniskajā komisijā. FIBA komisiju sastāvi tiek daļēji atjaunoti pēc augusta beigās notikušā FIBA kongresa. Finanšu komisijas sastāvā kopš 2010.gada darbojas bijušais LBS prezidents Ojārs Kehris.
 • Pavičevičs atkāpjas no Melnkalnes izlases trenera amata
  16:02 Pavičevičs atkāpjas no Melnkalnes izlases trenera amata
  Melnkalnes basketbola valstsvienība palikusi bez galvenā trenera - federācijas vadība pieņēmusi serbu speciālista Lukas Pavičeviča atlūgumu pēc tam, kad melnkalnieši nespēja kvalificēties nākamā gada Eiropas čempionāta finālturnīram.
 • "Žalgirim" sezonas sākumā nedrīkstēs palīdzēt amerikāņi
  15:33 "Žalgirim" sezonas sākumā nedrīkstēs palīdzēt amerikāņi(1)
  Tā kā klubs nav nokārtojis parādsaistības ar diviem komandas bijušajiem spēlētājiem, Kauņas "Žalgirim", ko pārstāv arī latviešu aizsargs Kaspars Vecvagars, sezona būs jāsāk bez šovasar komandu papildinājušajiem amerikāņu basketbolistiem Malika Veinsa un Džeimsa Andersona.
 • Anda Eibele: "Nākamgad Anetei būs jābrauc pēc WNBA čempiones gredzena"
  12:50 Anda Eibele: "Nākamgad Anetei būs jābrauc pēc WNBA čempiones gredzena"(6)
  "Teicu Anetei, ka klubu līmenī viņa izcīnījusi visus iespējamos titulus. Tas nav viss, jo nākamgad Anetei būs jābrauc pēc WNBA čempiones gredzena," gandarīta par cīņubiedres panākumiem ASV spēcīgākajā līgā ir basketbola kluba "TTT Rīga" saspēles vadītāja Anda Eibele.
 • Jēkabsone-Žogota labprāt sapulcinātu izlasē arī pieredzējušās spēlētājas
  12:39 Jēkabsone-Žogota labprāt sapulcinātu izlasē arī pieredzējušās spēlētājas(22)
  2013. gada Latvijas labākā basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota (31) pirms dažām dienām kļuva par WNBA čempioni. LTV1 pirmdienas "Sporta Studijā" mūsu spēlētāja apliecināja, ka vēlas atgriezties izlasē un cīnīties par ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiādi, gribētu spēlēt arī pasaules čempionātā. Ja izdotos sapulcināt tās pieredzējušās spēlētājas, kuras nesen beidza karjeru Latvijas izlasē, tad varētu sasniegt ļoti augstus rezultātus.
 • Vils Danielss: "Bagatska piedāvājumam atsaucos ātri"
  11:42 Vils Danielss: "Bagatska piedāvājumam atsaucos ātri"(7)
  "VEF sastāvā spēlējām pret "Lokomotiv-Kubaņ" un ikviens man teica, ka Krasnodarā ir silti. Tāpēc nepaņēmu jaku. Tas notika martā un silti nebija nemaz! Salu visu brauciena laiku, bet Krasnodaras lidostā cilvēki uz mani skatījās kā trako. Tad nodomāju, ka nekad nedrīkst ticēt stāstiem par silto laiku Krievijā," pēc pievienošanās Eirolīgas klubam "Nizhny Novgorod" atmiņās dalās Latvijas 2013. gada čempions basketbolā Vils Danielss.
 • Kolē: "Mums jāuzmanās no latviešu metējiem"
  11:01 Kolē: "Mums jāuzmanās no latviešu metējiem"(15)
  "Mums vispirms jākoncentrējas uz sevi. Pēc manas ierašanās komanda aizvadījusi tikai četrus treniņus. Rīgas basketbolistu analīzei uzmanību pievērsīsim pirmdien, kad pētīsim pretinieka video," pirms tikšanās ar Latvijas vicečempioniem saka Francijas vicečempionu "Strasbourg" treneris Vensāns Kolē (Vincent Collet).
 • Boksa leģenda Pakjao kļūst par spēlējošo treneri Filipīnu basketbola līgā
  09:21 Boksa leģenda Pakjao kļūst par spēlējošo treneri Filipīnu basketbola līgā(4)
  35 gadus vecais filipīniešu bokseris un politiķis Menijs Pakjao nolēmis kļūt par šogad izveidotās Filipīnu basketbola čempionāta (PBA) komandas "Kia Sorentos" spēlējošo treneri vienības debijas sezonā.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides