• Rīgā atklātas 5. pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles
  14.jūn. Rīgā atklātas 5. pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles
  Rīgā, Olimpiskajā Skonto stadionā, 13.jūnijā notika 5. Pasaules Strādājošo un Amatieru sporta spēļu svinīga atklāšanas ceremonija. Pēc gājiena pa Valdemāra ielu stadiona arēnā ieradās 40 valstu delegācijas – kopumā gandrīz 4000 cilvēku. Izejot stadiona goda apli, katra valsts un sporta organizācijas komanda ieņēma savu vietu tribīnēs, lai vērotu sacensību atklāšanas ceremonijas norises.
 • Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz
  22.mar. Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz(3)
  Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.
 • Foto: "FK Fortūna" pēcspēles sitienos pārspēj "OCSK"
  18.mar. Foto: "FK Fortūna" pēcspēles sitienos pārspēj "OCSK"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu "Osports.lv" kausa izcīņas telpu futbolā spēlē starp komandām "OCSK" (Ogresgals) un "FK Fortūna" (Ogre), kurā tikai pēcspēles sitienos ar 2:1 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • Pirmo reizi Sieviešu skrējienā - Jauno māmiņu starts
  10.mar. Pirmo reizi Sieviešu skrējienā - Jauno māmiņu starts
  Šī gada 7. maijā Mežaparkā jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies Sieviešu skrējiens, taču šosezon dalībnieces sagaida patīkams pārsteigums - pirmo reizi dots īpašs starts jaunajām māmiņām un viņu mazuļiem ratos, kas tiek organizēts sadarbībā ar Māmiņu Klubu.
 • Helmuts Rodke: Kāpēc sēdēt ir slikti?
  02.feb. Helmuts Rodke: Kāpēc sēdēt ir slikti?(10)
  Sēdēšana ir kā otrā smēķēšana. Ir taču dzirdēts, vai ne? Šādam apgalvojumam ir nopietns pamats. Traucētas asinsrites un, galvenokārt, limfas cirkulācijas dēļ. Tieši limfas atteces traucējumos arī slēpjas zināmas briesmas, kas nopietni ietekmē veselību. Un pat būtiskāk tas ir sportistiem, atšķirībā no tikai sēdoša darba veicējiem.
 • Helmuts Rodke: No sliedēm
  19.jan. Helmuts Rodke: No sliedēm(10)
  Seksīgais čalis X savos 20 gados patiesībā jau bija sporta invalīds. Daudzi hroniski iekaisumi, līdz galam neizārstēti savainojumi, forsēti treniņi un haoss slodzēs viņu noņēma no trases ātri vien. Bet pirmajā klasē sporta gaitas taču sākās tik rožaini! Jauno sportistu vecāki, atcerieties, ka ir iespējams jebkurš scenārijs. Gan panākumi sportā, gan pāragri noskriet no sliedēm.
 • Foto: "Osports/ONSC" pieveic Rembates "Streku"
  16.jan. Foto: "Osports/ONSC" pieveic Rembates "Streku"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā 8.kārtas spēlē starp komandām "Streka" (Rembate) un "Osports/ONSC" (Ogre), kurā ar 6:3 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • Foto: Rīgas komandu derbijā "Laimes Lācis" uzvar "Garāžu"
  16.jan. Foto: Rīgas komandu derbijā "Laimes Lācis" uzvar "Garāžu"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā 8.kārtas spēlē starp divām Rīgas komandām - "Laimes Lācis" un "Garāža", kurā ar 3:0 uzvarēja "Laimes Lācis".
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • Foto: "ULRE" sakauj suntažniekus
  27.dec. Foto: "ULRE" sakauj suntažniekus
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā 2. līgas spēlē starp komandām "ULRE" (Ogre) un "Suntaži", kurā ar 92:35 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: "FK Fortūna" pārspēj Ķeguma "PROF.LV"
  19.dec. Foto: "FK Fortūna" pārspēj Ķeguma "PROF.LV"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā 6.kārtas spēlē starp komandām "PROF.LV" (Ķegums) un "FK Fortūna" (Ogre), kurā ar 3:1 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • Foto: "Osports.lv" pārspēj "Ogres Milžus"
  27.nov. Foto: "Osports.lv" pārspēj "Ogres Milžus"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā 2. līgas spēlē starp komandām "Osports.lv" un "Ogres Milži", kurā ar 78:70 uzvarēja "Osports.lv".
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: "BK Jumprava" pārspēj lielvārdiešus
  21.nov. Foto: "BK Jumprava" pārspēj lielvārdiešus
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā 2.līgas spēlē starp komandām "BK Jumprava" un "LNSKAF/Lielvārde", kurā ar 74:72 uzvarēja jumpravieši.
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: Čempioniem jau otrais zaudējums
  21.nov. Foto: Čempioniem jau otrais zaudējums
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā 1.līgas spēlē starp komandām "Monta" un "iSK Dīvas", kurā ar 75:66 uzvarēja "iSK Dīvas".
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: "Laimes Lāča" vārti joprojām neieņemti
  21.nov. Foto: "Laimes Lāča" vārti joprojām neieņemti
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā 4.kārtas spēlē starp komandām "Laimes Lācis" (Rīga) un "FK Salaspils", kurā ar 4:0 uzvarēja rīdzinieki.
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • Foto: "Rekrūši" pārspēj "Osportu"
  21.nov. Foto: "Rekrūši" pārspēj "Osportu"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no Ogres novada atklātā čempionāta florbolā amatieriem starp komandām "Rekrūši" (Ogresgals) un "Osports" (Ogre), kurā ar 6:4 uzvarēja ogresgalieši.
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: Ogresgala "OCSK" galotnē sakauj "Deppo/U40"
  20.nov. Foto: Ogresgala "OCSK" galotnē sakauj "Deppo/U40"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā 4.kārtas spēlē starp komandām "Deppo/U40" (Ogre) un "OCSK" (Ogresgals), kurā ar 8:2 uzvarēja ogresgalieši.
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • Foto: "Pro Laurus/OG3R" pārspēj lielvārdiešus
  14.nov. Foto: "Pro Laurus/OG3R" pārspēj lielvārdiešus
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā 1.līgas spēlē starp komandām "Pro Laurus/OG3R" (Ogre) un "Lielvārde/Bacca", kurā ar 80:59 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: Čempione "Monta" piekāpjas "Ellai Auto"
  14.nov. Foto: Čempione "Monta" piekāpjas "Ellai Auto"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta basketbolā 1.līgas spēlē starp komandām "Monta" un "Ella Auto", kurā ar 83:73 uzvarēja "Ella Auto".
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: "Baltijas Jumis" uzvar salaspiliešus
  14.nov. Foto: "Baltijas Jumis" uzvar salaspiliešus
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā 3.kārtas spēlē starp komandām "Baltijas Jumis" (Ogre) un "FK Salaspils", kurā ar 6:2 uzvarēja ogrēnieši.
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • Foto: "Laimes Lācis" atstāj <i>sausā</i> "Pārogri"
  14.nov. Foto: "Laimes Lācis" atstāj sausā "Pārogri"
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoieskatu Ogres novada atklātā čempionāta telpu futbolā 3.kārtas spēlē starp komandām "Laimes Lācis" (Rīga) un "SK Pārogre" (Ogre), kurā ar 4:0 uzvarēja rīdzinieki.
  Foto: Ritvars Raits, Ogres sporta jaunumi
 • lasīt vairāk