12:25 Pasaules ziemas universiādē Latviju pārstāvēs tikai pašmāju studenti
    Pasaules ziemas universiādei piedalīsies 26 studenti no mūsu augstskolām, tostarp studentu hokeja izlase, informē Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) izpilddirektore Kristīne Karašniece.
  • Vīriešu, sieviešu un jaukto pāru komandu kērlinga turnīri Eiropā
    10:27 Vīriešu, sieviešu un jaukto pāru komandu kērlinga turnīri Eiropā
    Jau šovakar sāksies trīs CCT (Curling Champions Tour) rīkoti turnīri. Vīriešu un sieviešu turnīros piedalīsies spēcīgas pasaules un Eiropas komandas, lai gatavotos pasaules čempionātiem, savukārt jaukto pāru turnīrā Zviedrijā startēs divkārtējie pasaules čempioni.
  • Titulētajiem kalnu slēpotājiem Svindālam un Ligetijam nākas beigt sezonu
    21:46 Titulētajiem kalnu slēpotājiem Svindālam un Ligetijam nākas beigt sezonu
    Norvēģu kalnu slēpotājs Aksels Lunds Svindāls un amerikānis Teds Ligetijs paziņojuši, ka atlikušajā sezonas daļā nestartēs sacensībās, dēļ nepieciešamajām operācijām.
  • Jaunajiem kalnu slēpotājiem godalgotas vietas starptautiskajās sacensībās
    14:47 Jaunajiem kalnu slēpotājiem godalgotas vietas starptautiskajās sacensībās
    Janvāra vidū panākumus starptautiskajā sacensībās guvuši Latvijas jaunie kalnu slēpotāji. Latvijas labākā jauniešu grupas slēpotāja Dženifera Ģērmane Austrijā izcīnījusi trīs uzvaras un divas otrās vietas gan milzu slalomā, gan slalomā U14 grupā, savukārt viens no savas grupas līderiem Georgs Šmalcs Slovākijā U10 grupā milzu slalomā ieguva 2. un 3.vietu.
  • M.Dukurs: "Pirms starta EČ manas kājas bija kā vate"
    17.jan. M.Dukurs: "Pirms starta EČ manas kājas bija kā vate"(6)
    Iepriekšējo septiņu Pasaules kausu ieguvējs, latviešu skeletonists Martins Dukurs aizvadītās nedēļas nogalē astoto reizi pēc kārtas izcīnīja Eiropas čempiona titulu. Sarunā ar laikrakstu "Diena" mūsu izcilnieks atklāj, ka Eiropas čempionātā riskēja ar slidām, turklāt sanāca pārcensties ar sildošo smēri.
  • Sestdien Rīgas kausa izcīņa slēpošanā Uzvaras parkā
    17.jan. Sestdien Rīgas kausa izcīņa slēpošanā Uzvaras parkā
    Šo sestdien, 21. janvārī, biedrība “Baltic Events” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentu rīkos “Rīgas Kausu distanču slēpošanā”, kas norisināsies Uzvaras parka teritorijā. Šāds pasākums radīts ar mērķi ne tikai attīstīt jau esošo sportistu meistarību, bet arī piesaistīt jaunus ziemas sporta veidu piekritējus un pilsētas iedzīvotājus, tādējādi veicinot sabiedrības veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošanu.
  • Tie paši uzvarētāji jauniešiem arī otrajā dienā LČ slēpošanā
    17.jan. Tie paši uzvarētāji jauniešiem arī otrajā dienā LČ slēpošanā
    Svētdien Vietalvā ar sacensībām vidējās distancēs brīvajā stilā ar intervāla startu noslēdzās norises vietas ziņā pārceltais Latvijas čempionāta pirmais posms distanču slēpošanā. Sešās jauniešu grupās uzvaras izcīnīja to pašu piecu sporta skolu – Madonas, Cēsu, Alūksnes, Siguldas un divas uzvaras nopelnījušās Rīgas (“Arkādija”) slēpotāji, jo atkal nepārspēti palika Niks Saulītis, Kristīne Brunere, Gustavs Lukstiņš, Samanta Krampe, Daniels Kodaļevs un Marta Upmale, bet Master grupās pirmo vietu izcīnīja talsinieks Mareks Birkentāls un daugavpiliete Ļubova Pavļukova. Tikmēr bez minētajām piecām uzvaru nopelnījušajām sporta skolām, godalgotas vietas ieguva arī Aizkraukles un Talsu novada sporta skolas. Kamēr daži tika pie savām kartējām uzvarām, tikmēr daļa pirmo reizi kāpa uz goda pjedestāla.
    16.jan. Video: Vasiļjevs iejūtas Radionovas kavaliera lomā(4)
    Aizvadītajā nedēļas nogalē Šveicē notika daiļslidošanas šovs "Music on Ice 2017". Latvijas labākais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs izpildīja kavaliera lomu pirms slavenās krievu daiļslidotājas Jeļenas Radionovas uzstāšanās ar nosaukumu "Crazy in Love". Te gan jāpiebilst, ka minētais notikums nav kaut kā jātulko, jo šāda veida šovos tiek iestudētas visādas lietas.

• M.Zvejnieks FIS slalomā sasniedz savus labākos FIS punktus
    16.jan. M.Zvejnieks FIS slalomā sasniedz savus labākos FIS punktus
    Nedēļas nogalē Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) spēcīga sastāva sacensībās kalnu slēpošanā, kas tika aizvadītas Vācijas ciematā Zudelfeldā, lieliski slalomā nostartējis Latvijas izlases dalībnieks un Kristapa Zvejnieka brālis Miks, kurš vairāk nekā pēc divu gadu pārtraukuma uzlaboja savus labākos punktus (24,28 FIS punkti) un 62 dalībnieku vidū ieņēma 14.vietu, uzvarētājam divu braucienu summā zaudējot pusotru sekundi. Pats Kristaps ieguva 5.vietu, par brāli nobraucot sekundi ātrāk un nopelnot 16 FIS punktus.
    16.jan. Foto: Vispasaules sniega diena Ogrē
    Aizvadītās nedēļas nogalē daudzviet Latvijā ar sportiskās aktivitātēm tika atzīmēta Vispasaules sniega diena, tostarp arī Ogrē. Jūsu uzmanībai neliels ieskats ogrēniešu Sniega dienas pasākumā.
  • 29. janvārī Zilo kalnu atklātais čempionāts slēpošanā
    16.jan. 29. janvārī Zilo kalnu atklātais čempionāts slēpošanā
    29. janvārī Ogres Zilo kalnu trasē notiks sacensības distanču slēpošanā "Zilo kalnu atklātais čempionāts distanču slēpošanā 2017", pirmais starts pulksten 12.00. Dalībnieku iepriekšēja pieteikšanās līdz 26. janvārim.
  • Slidsolī Bikše un Eiduka otrie FIS sacensībās un LČ slēpošanā (Video)
    16.jan. Slidsolī Bikše un Eiduka otrie FIS sacensībās un LČ slēpošanā (Video)(3)
    Svētdien Vietalvas slēpošanas trasē „Mailes” Latvijas čempionāta un FIS sacensību otrajā dienā vidējā distancē brīvajā stilā jeb slidsolī ar intervāla startu atkal labākie no Latvijas bija Indulis Bikše un Patrīcija Eiduka, kuri šodien uz goda pjedestāla kāpa par vienu pakāpienu augstāk, jo abi izcīnīja otro vietu, turklāt Patrīcijai sasniedzot savus labākos punktus karjerā – 112 FIS punkti. Otro dienu pēc kārtas nepārspēti palika pasaules čempionāta 6.vietas ieguvējs komandu sprintā kazahs Deniss Volotka un Igaunijas vicečempione skiatlonā Anete Vērpalu.
  • Kamaniņu braucējam Aparjodam sudrabs Pasaules kausa posmā junioriem
    15.jan. Kamaniņu braucējam Aparjodam sudrabs Pasaules kausa posmā junioriem
    Austrijas pilsētā Insbrukā, kur janvāra beigās norisināsies pasaules čempionāts, šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. Janvārī, tika aizvadīts Pasaules kausa trešais posms junioriem, kurā Latvijas labākajam junioram Kristeram Aparjodam 2. vieta.
  • Pasaules čempioni dominē kērlinga turnīros Šveicē un Nīderlandē
    15.jan. Pasaules čempioni dominē kērlinga turnīros Šveicē un Nīderlandē
    Ar pasaules čempionu komandu uzvarām šodien noslēdzās divi Curling Champions Tour turnīri. Sieviešu komandu turnīrā Šveicē par uzvarētājām kļuva mājinieces, savukārt Nīderlandē jaukto pāru turnīrā uzvaru guva komanda no Krievijas.
    15.jan. Foto: Pasaules kausā Latvijai atnes bronzu stafetē
    Svētdien Pasaules kausa posmā Siguldā Latvijas kamaniņu duets Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš izcīnīja otro vietu sprinta kausa pēdējā posmā, bet komandu stafetē uzvaru izcīnīja Krievija, bet Latvijas komandai pirmo reizi sezonā izdevās kāpt uz goda pjedestāla - trešā vieta.
  • Mekereinenai pārliecinoša uzvara, Bendikai sezonas rekords - 25.vieta
    15.jan. Mekereinenai pārliecinoša uzvara, Bendikai sezonas rekords - 25.vieta(14)
    Ar 10 kilometru iedzīšanu sievietēm Rūpoldingā (Vācija) noslēdzies Pasaules kausa izcīņas 5. posms biatlonā. Iedzīšanā pārliecinoši uzvarēja Kaisa Mekereinena (Somija), kura startēja pirmā un šaušanā kļūdījās tikai vienu reizi. Baiba Bendika šaušanā sasniedza 19/20 un izcīnīja 25. vietu, kas ir biatlonistes šīs sezonas labākais rezultāts.
  • Pasaules kauss Siguldā beidzas ar Latvijas bronzu stafetē
    15.jan. Pasaules kauss Siguldā beidzas ar Latvijas bronzu stafetē(3)
    Svētdien Siguldā notiekošā Pasaules kausa sestā posma noslēdzošajās sacensībās kamaniņu sportā komandu stafetē uzvaru izcīnīja Krievija, bet Latvijas komandai pirmo reizi sezonā izdevās kāpt uz goda pjedestāla - trešā vieta.
  • Gudramovičam un Kalniņam sudrabs arī sprintā
    15.jan. Gudramovičam un Kalniņam sudrabs arī sprintā(3)
    Svētdien Pasaules kausa posmā Siguldā Latvijas kamaniņu duets Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš izcīnīja otro vietu sprinta kausa pēdējā posmā.
  • Melbārdim trešā uzvara trīs dienās Eiropas kausā
    15.jan. Melbārdim trešā uzvara trīs dienās Eiropas kausā(8)
    Svētdien Sanktmoricas trasē Šveicē Eiropas kausa posmā bobslejā četriniekiem atkal uzvarēja Oskara Melbārža komanda. Mūsu pilotam panākums jau trešo dienu pēc kārtas – piektdien uzvara divniekos, sestdien un svētdien četriniekos, vēstī bobslejs.lv.
  • Rastorgujevs ļoti ātri šauj un izcīna 10. vietu, Furkads turpina uzvaru gājienu
    15.jan. Rastorgujevs ļoti ātri šauj un izcīna 10. vietu, Furkads turpina uzvaru gājienu(171)
    Šodien Pasaules biatlona kausa izcīņas 5. posmā Rūpoldingā tika aizvadītas 12.5 kilometru iedzīšanas sacensības vīriešiem. Andrejs Rastorgujevs, ļoti ātri un arī pietiekami precīzi (18/20) šaujot, no 22. vietas finišā pacēlās uz 10. vietu, bet Ilmāram Bricim 55. vieta. Kārtējā uzvara Martēnam Furkadam.