• Svētku nogales sporta pasākumi Sportacentrs.com tiešraidēs
  15:27 Svētku nogales sporta pasākumi Sportacentrs.com tiešraidēs
  Šonedēļ, Sportacentrs.com piedāvās 12 tiešraides no kurām sešas varēs redzēt Sportacentrs.com TV kanālā.
 • Izaicinājuma kausa pusfinālos – Francija pret Angliju
  02.apr. Izaicinājuma kausa pusfinālos – Francija pret Angliju
  Šovakar ar “Ospreys” un “Stade Francais” cīņu noslēdzās Eiropas regbija Izaicinājuma kausa ceturtdaļfinālu mači, pēc kuriem arī noskaidrojās tās četras komandas, kas turpnās cīņu par titulu.
 • Noskaidroti regbija Čempionu līgas pusfinālisti
  02.apr. Noskaidroti regbija Čempionu līgas pusfinālisti
  Šajā nedēļas nogalē Eiropas regbija laukumos tika izspēlēti četri mači, lai noskaidrotu tās laimīgās komandas, kuras turpinās cīņu par Čempionu kausa labākās komandas titulu.
 • Latvijas regbistu pārstāvētā “Enisey-STM” sagrauj itāļus
  01.apr. Latvijas regbistu pārstāvētā “Enisey-STM” sagrauj itāļus
  Latvijas regbistu, Ulda Saulītes un Jurija Baranova, pārstāvētā Krasnojarskas “Enisey-STM” komanda šodien uzsāka savu cīņu par dalību 2017./2018. gada Eiropas Izaicinājuma kausa grupu turnīrā un ar 46:0 sagrāva Itālijas vienību “Mogliano”.
 • Video: "Transact Pro" regbija apskats. Marts
  30.mar. Video: "Transact Pro" regbija apskats. Marts
  Latvijas regbija jaunā sezona sāksies pēc pāris dienām, un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks 2017. gada pirmajam "Transact Pro" regbija apskatam. Šajā raidījumā stāstīsim par regbija kluba "Jūrmala" ambīcijām, viesojāmies pie Māra Šmita, kurš, vairākus mēnešus reanimācijā cīnījies par savu dzīvību, ir atkal mājās un kaļ jaunus plānus regbijā. Tāpat arī stāsts par Latvijas hokeja izlases fizioterapeitu Kasparu Jakušu, intervija ar Latvijas Regbija federācijas ģenerālsekretāru Oļegu Voroņinu un atskats uz Sešu nāciju kausa izcīņu.
 • LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā
  24.mar. LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā(2)
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2017.gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīta Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.
 • LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes
  24.mar. LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika aktualizēts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pēkšņi plānotais projekts apvienot četras Nacionālās sporta bāzes – Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, “Daugavas stadionu”, tenisa centru “Lielupe” un sporta centru “Mežaparks”, izveidojot valsts SIA “Nacionālais sporta centrs”. Šāda IZM iecere nav apspriesta ar sadarbības partneriem un iesaistītajām pusēm, un stiprā slepenība un straujā virzība raisa bažas par projekta mērķi un lietderību.
 • Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari"
  24.mar. Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari"(61)
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā (ĢA) basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups akcentēja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātās nodokļu politikas reformas katastrofāli negatīvo ietekmi uz sporta nozari. Atņemot nodokļu atlaides ziedotājiem, kā to paredz FM piedāvājums, sports vairs nesaņems atbalstu ar visām no tā izrietošām negatīvajām sekām. Faktiski tas nozīmē sporta nozares likvidāciju.
 • Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz
  22.mar. Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz(3)
  Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.
 • Īrija atstāj Angliju bez <i>Grand Slam</i>
  19.mar. Īrija atstāj Angliju bez Grand Slam
  Ar Īrijas uzvaru pār Angliju noslēgusies 2017. gada Sešu nāciju kausa izcīņa. Pēdējā kārtā bija spraiga cīņa par 2. vietu, kuru beigās izcīnīja Īrija, fotofinišā apsteidzot Franciju un Skotiju.
 • “Jaguares” tiek pie trešās uzvaras
  19.mar. “Jaguares” tiek pie trešās uzvaras
  Argentīnas vienīgā komanda “Super Rugby” čempionātā, Buenosairesas “Jaguares”, vakar vakarā ar 41:14 pārspēja Blūmfonteinas “Cheetahs”, tādējādi izcīnot savu trešo uzvaru četros mačos.
 • Anglijas izlases Sešu nāciju kausus noslēdz bez zaudējumiem
  18.mar. Anglijas izlases Sešu nāciju kausus noslēdz bez zaudējumiem
  Vakar vakarā, pateicoties divām uzvarām pār Īrijas valstsvienībām, Anglijas U-20 un sieviešu regbija izlases triumfēja Sešu nāciju kausā, attiecīgi, U-20 un dāmu konkurencē. Abas izlases turnīru noslēdza ar piecām uzvarām, tādējādi iegūstot arī “Grand Slam” titulu.
 • “Crusaders” atspēlējas, “Chiefs” izglābjas
  17.mar. “Crusaders” atspēlējas, “Chiefs” izglābjas
  Šodien notikušajās “Super Rugby” spēlēt Kraistčērčas “Crusaders”, atspēlējot 19 punktu deficītu, ar 33:24 pārspēja Oklendas “Blues”. Savukārt Hamiltonas “Chiefs” tikai mača izskaņā spēja nodrošināt pārliecinošu uzvaru pār pastarīšiem Melburnas “Rebels”.
 • “Racing 92” un “Stade Francais” mači atcelti
  17.mar. “Racing 92” un “Stade Francais” mači atcelti
  Francijas Top 14 regbija čempionāta organizētāji ir paziņojuši, ka šonedēļ plānotie regulārās sezonas mači ar Parīzes komandu, “Racing 92” un “Stade Francais” piedalīšanos, ir atcelti un tiks izspēlēti vēlāk.
 • “Stade Francais” regbisti piesaka streiku
  14.mar. “Stade Francais” regbisti piesaka streiku
  Parīzes “Stade Francais” regbija komandas spēlētāji, sakarā ar vakardien izskanējušo informāciju, ka viņu klubs apvienosies ar citu Parīzes vienību, “Racing 92”, ir pieteikuši streiku un, ļoti iespējams, neizies uz šonedēļ paredzēto Francijas Top 14 maču pret Kastru.
 • Parīzes regbija šoks
  14.mar. Parīzes regbija šoks
  Vakardien pasaules regbiju patiešām satricināja ziņa, ka divi Francijas Top14 līgas klubi, Parīzes “Racing 92” un “Stade Francais” ir nolēmuši apvienot savus spēkus un nākamajā sezonā startēt kopīgi. Ko nozīmē šāds lēmums?
 • Parīzē veidos regbija superklubu
  13.mar. Parīzē veidos regbija superklubu(4)
  Šodien pasaules regbiju satricināja ziņa no Parīzes, jo divu pēdējo gadu čempioni “Stade Francais” un “Racing 92” ir paziņojuši, ka no nākošās sezonas plāno apvienoties.
 • Velsa apsteidz DĀR, lielākais kāpums – Spānijai
  13.mar. Velsa apsteidz DĀR, lielākais kāpums – Spānijai
  Šodien World Rugby ir prezentējuši jaunāko izlašu Pasaules rangu, kur pirmajā desmitniekā Velsa apsteidza DĀR, bet lielāko kāpumu piedzīvoja Spānijas valstsvienība.
 • Anglija sagrauj Skotiju un kļūst par Sešu nāciju čempioni
  12.mar. Anglija sagrauj Skotiju un kļūst par Sešu nāciju čempioni(4)
  2017. gada Sešu nāciju kausa izcīņas 4. kārta izrādījās izšķirošā čempionu noteikšanā. Otro gadu pēc kārtas labākās komandas godā Anglijas izlase, kas zelta spēlē savā laukumā izrēķinājās ar otru titula pretendenti Skotiju (61:21).
 • Viaplay un kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Sešu nāciju kausa regbijā 4. kārtas spēles
  10.mar. Viaplay un kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Sešu nāciju kausa regbijā 4. kārtas spēles(2)
  Piektdien, 10.martā, un sestdien, 11.martā notiks Sešu nāciju kausa regbijā 4.kārtas spēles: Velsa – Īrija, Itālija – Francija un Anglija – Skotija. Baudi regbija turnīru, kur spēkiem mērosies īsti vīri, Viaplay platformā un kanālā Viasat Sport Baltic!
 • lasīt vairāk