• Staptautiskais hokejs Rumbulā: "Kurbadam" pirmizrāde Eirokausos
    07:25 Staptautiskais hokejs Rumbulā: "Kurbadam" pirmizrāde Eirokausos(57)
    Šodien Rīgā jaunuzceltajā "Kurbads" ledus hallē startē 2017./18.gada sezonas IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas B grupas turnīrs. Kopā ar mājiniekiem, Latvijas čempioniem "Kurbads" hokejistiem, par vienīgo ceļazīmi sacensību nākamajā kārtā cīnīsies Polijas klubs "GKS Tychy", Ukrainas "Donbass" un "Narva PSK" no Igaunijas. "Kurbads" turnīru sāks šovakar ar maču pret Polijas vienību. Visas laukuma saimnieku spēles varēs vērot Sportacentrs.com TV tiešraidēs. Piedāvājam ieskatu gaidāmajā turnīrā un iepazīstinām ar tā dalībniecēm.
    19.okt. Video: Īstie Latvijas čempioni metīsies cīņā par Kontinentālo kausu(21)
    Jau šajā nedēļas nogalē Hokeja klubs “Kurbads” savā jaunajā hallē aizvadīs Starptautiskās Hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņas spēles. Lai cīnītos par vienīgo ceļazīmi uz nākamo kārtu, komanda mērosies spēkiem ar Ukrainas un Igaunijas čempionvienībām, kā arī Polijas vicečempioniem. Piektdien spēles sākums plkst. 19:30, sestdien un svētdien plkst. 18:00. Visu spēļu tiešraides arī Sportacentrs.com TV kanālā.

Pirms turnīra starta mēs devāmies pie hokeja līdzjutējiem ar konkrētu jautājumu: kas ir šī brīža Latvijas čempioni? Lūk kas no tā sanāca…
    14.okt. Video: Valters Freijs: "Katrā agrajā spēlē sākam miegani"
    Pēcspēles komentāri pēc HK "Liepāja/Optibet" un HK "Zemgale/LLU" spēles Liepājā, 2017.gada 14.oktobrī.
    14.okt. Video: "Mogo" asā cīņā satriec "Prizmas" pretestību
    14. oktobrī "Mogo" ledus hallē norisinājās kārtējā "Optibet" hokeja līgas spēle starp HK "Mogo" un HK "Prizma" komandām. Šajā mačā lielāko spēles daļu dominēja mājinieki, kas katra pirmo divu periodu laikā jau nodrošināja sev uzvaru, gūstot sešus bezatbildes vārtus. Pastarīte "Prizma" atdzīvojās trešajā periodā, un spēja izrādīt visai cienījamu pretestību, tomēr šie pūliņi nāca par vēlu, un galu galā "Mogo" izcīnīja graujošu uzvaru ar rezultātu 8:2 (4:0; 2:0; 2:2). Mājinieku rindās ar četriem punktiem rezultatīvākais bija Edgars Kurmis (0+4).
    14.okt. Video: "Liepāja" sagrauj "Zemgali"
    14. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās kārtējā "Optibet" hokeja līgas spēle starp HK "Liepāja/Optibet" un HK "Zemgale/LLU". Šajā mačā no sākuma līdz beigām iniciatīva piederēja mājiniekiem, un ar katru periodu uzlaboja savu sniegumu, gūstot arvien vairāk vārtu, kamēr viesiem pa spēkam bija tikai viens precīzs metiens. Rezultāts galu galā bija pamatīga sagrāve - 8:1 (1:0; 3:0; 4:1), un kārtējā uzvara liepājniekiem, kuru labā ar četriem punktiem atzīmējās Valters Freijs (3+1).
    14.okt. Video: Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Prizma. Spēles ieraksts
    Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Prizma. Spēles ieraksts
    14.okt. Video: "Kurbads" viesos sagrauj "Rīgu"
    Šodien Hokeja skolas "Rīga" ledus hallē tika aizvadīta Optibet hokeja līgas (OHL) spēle starp komandām HS "Rīga" un HK "Kurbads". Kā jau tas bija paredzams, šajā mačā laukumā pārliecinoši dominēja "Kurbads" hokejisti, kuri neatstāja nekādas izredzes saviem pretiniekiem, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9:2. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 3 (0+3) punktiem bija aizsargs Toms Bluks, bet ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Jānis Sprukts un Deivids Sarkanis.
    14.okt. Video: Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Kurbads. Spēles ieraksts
    2017.10.14 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Kurbads. Spēles ieraksts
    14.okt. Video: "Zemgale/LLU" piekāpjas čempionāta līderim HK "Mogo"
    Optibet Hokeja līgas regulārās sezonas spēlē, Zemgale/LLU savā laukumā atzina HK Mogo pārākumu 3:4 (0:2, 1:2, 2:0). Jau spēles sākumā nonākuši iedzinējos, jelgavnieki 3. perioda vidū spēja samazināt rezultāta starpību līdz -1, tomēr viesiem izdevās pārsvaru noturēt. Nākamā spēle Zemgale/LLU komandai 14. oktobrī 13.00 izbraukumā pret HK Liepāja/ Optibet, bet HK Mogo uzņems HK Prizma.
    13.okt. Video: OHL kārtas topā uzvar Visockis
    Latvijas Hokeja federācija (LHF) piedāvā aplūkot Optibet hokeja līgas (OHL) astotās kārtas labākos vārtu guvumus. Pirmajā vietā ierindots HS "Rīga" uzbrucējs Aleksandrs Visockis.
    12.okt. Video: Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Mogo. Spēles ieraksts
    11.10.2017 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Mogo. Spēles ieraksts
    12.okt. Video: Rīgas komandu duelī vicina dūres(7)
    Optibet hokeja līga uzņēmusi apgriezienus, un vakar HS "Rīga" savā laukumā ar 6:1 pieveica "Prizmu", pa pretinieku vārtiem metot 40 reizes. Noslēdzošās trešdaļas ievadā saķērās mājinieku 21 gadu vecais aizsargs Linards Kaktabulis un pretinieku 33 gadus vecais uzbrucējs Andrejs Smirnovs. Neskatoties uz piecu centimetru deficītu augumā, uzvaru dūru cīņā izcīnīja jaunība.
  • "Kurbads" par galvenajiem sāncenšiem uzskata poļus, tiešraides Sportacentrs.com TV
    12.okt. "Kurbads" par galvenajiem sāncenšiem uzskata poļus, tiešraides Sportacentrs.com TV(13)
    Jau nākamās nedēļas izskaņā "Kurbada" ledus hallē Rīgā norisināsies Starptautiskās hokeja federācijas organizētā Kontinentālā kausa otrais posms, kurā piedalīsies Latvijas čempions "Kurbads", kā arī Ukrainas un Igaunijas čempionvienības un Polijas vicečempione.
    12.okt. Video: "Liepāja" savā laukumā notur uzvaru pret "Kurbadu"
    11. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās kārtējā "Optibet" hokeja līgas spēle starp HK "Liepāja/Optibet" un HK "Kurbads". Šajā mačā galvenokārt iniciatīva piederēja mājiniekiem, neskatoties uz to, ka mača sākumā tieši liepājnieki sapelnīja vairākus noraidījumus. Viesi nespēja izmantot iespējas vairākumā, un mājinieki viņus par to sodīja, izvirzoties vadībā pirmā perioda vidū. Otrajā periodā viesi sāka spēlēt drošāk, tomēr perioda sākumā nonāca iedzinējos jau ar divu vārtu deficītu. Trešajā periodā atkal labāk spēlēja mājinieki, un viņi spēja noturēties pret izmisīgo viesu ofensīvu mača noslēgumā. Abas komandas guva pa vieniem vārtiem pēdējo divu minūšu laikā, bet iznākumu tas nemainīja - "Liepājas" uzvara ar rezultātu 3:1 (1:0; 1:0; 1:1). Uzvarētāju sastāvā divus vārtus guva Daniels Bogdzjuls.
    12.okt. Video: Cicurskis: "Šodien Fortūna bija mūsu pusē!"
    Pēcspēles komentāri pēc HK "Liepāja/Optibet" un HK "Kurbads" spēles Liepājā, 2017.gada 11.oktobrī.
    11.okt. Video: Henrijs Ančs: "Izgājām uz trešo periodu kā pastarīši"
    Vicečempione "Mogo" viesos ar 4:3 uzveica "Zemgali/LLU".
    11.okt. Video: HS "Rīga" pārliecinoši tiek galā ar "Prizmu"
    2017.gada 11.oktobrī Rīgas 55.vidusskolas ledus hallē notika Optibet hokeja līgas (OHL) spēle, kurā spēkiem mērojās HS "Rīga" un HK "Prizma". Šo abu komandu duelī pirmais periods noslēdzās neizšķirti (1:1), tomēr cīņas turpinājumā krietni labāku sniegumu nodemonstrēja laukuma saimnieki, atlikušajās divās trešdaļās gūstot piecus vārtus un beigās izcīnot pārliecinošu uzvaru - 6:1.
  • "Liepāja/Optibet" vēlreiz pieveic "Kurbadu", "Mogo" noturas pret "Zemgali/LLU"
    11.okt. "Liepāja/Optibet" vēlreiz pieveic "Kurbadu", "Mogo" noturas pret "Zemgali/LLU"(17)
    Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārajā sezonā trešdien "Liepāja/Optibet" savā laukumā ar 3:1 apspēlēja čempioni "Kurbadu", vicečempione "Mogo" viesos ar 4:3 uzveica "Zemgali/LLU", savukārt "Rīga" mājās ar 6:1 pārliecinoši sakāva "Prizmu".
  • Vai Sprukts iemetīs Liepājā, Vasiļjevs pret Sorokinu Jelgavā
    11.okt. Vai Sprukts iemetīs Liepājā, Vasiļjevs pret Sorokinu Jelgavā(7)
    Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas ietvaros šovakar tiks aizvadītas trīs spēles. HS ''Rīga'' savā laukumā Rīgas komandu cīņā tiksies ar ''Prizmu'', ''Kurbads'' viesosies pie ''Liepāja/Optibet'', bet ''Zemgale/LLU'' spēkosies ar ''Mogo''.