Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Ceturtdiena, 1. oktobris

11:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
14:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: FK Auda - RFS
16:00 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode

Sportacentrs.com TV programma

Ceturtdiena, 1. oktobris

01:00 Paukošanas sacensības Coupe du Monde Riga 2019
08:00 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
08:30 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Atlant
11:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
14:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: FK Auda - RFS
16:00 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
16:45 Raidījums "Futbolbumbas". Rudens sezonas 2.epizode
18:00 LIVE Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
20:30 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
21:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"

Piektdiena, 2. oktobris

08:00 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - FK Metta
10:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma - HS Rīga
13:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
16:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
18:15 Elvi florbola līga: FK Kurši - Rubene
20:30 LIVE Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - RTU/Rockets
22:45 Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 2. epizode

Sestdiena, 3. oktobris

08:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
10:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
11:15 Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - RTU/Rockets
13:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Olimp/Venta 2002
16:15 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
17:00 LIVE Optibet futbola virslīga: RFS - FK Spartaks
19:15 Šodien Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Liepāja
21:45 Šodien Drifta sezonas noslēgums

Svētdiena, 4. oktobris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Dynamo M
10:30 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU