• Zemgales klubi ar uzvarām sāk izslēgšanas spēles
    22:06 Zemgales klubi ar uzvarām sāk izslēgšanas spēles
    Latvijas čempionātā volejbolā vīriešiem trešdien sākušas ceturtdaļfināla sēriju spēles. Pirmajos mačos pārliecinošas uzvaras izcīnīja "Poliurs/Ozolnieki" un "Biolars/Jelgava" komandas, trijos setos uzvarot attiecīgi ASK/Kuldīgu" un Daugavpils "Ezerzemi"/DU. Sērijā līdz divām uzvarām abas Zemgales komandas izvirzījās vadībā. Nākamās spēles paredzētas sestdien.
  • Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz
    14:59 Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz(3)
    Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.
  • Pekmanis un Saušs sekmē uzvaras, Egleskalns un Gabdulļins rezultatīvi neveiksmēs
    20.mar. Pekmanis un Saušs sekmē uzvaras, Egleskalns un Gabdulļins rezultatīvi neveiksmēs
    Kārtējās spēles savu klubu sastāvos aizvadīja ārzemēs startējošie latviešu volejbolisti. Reinis Pekmanis ar 25 punktiem sekmēja Beļģijas kluba "Lindemans AALST" kārtējo uzvaru Beļģijas čempionātā, savukārt Romāna Sauša 11 gūtie punkti palīdzēja viņa klubam "SWD Powervolleys Dueren" ar uzvaru sākt Vācijas Bundeslīgas "play off" turnīru. Kā ierasts, rezultatīvi Francijā un Austrijā bijuši Hermans Egleskalns un Matīss Gabdulļins, taču viņu pārstāvētie klubi šoreiz cieta neveiksmes.
  • Artūrs Tinte: "Manas meitenes bija pārliecinātas par uzvaru jau pirms cīņas"
    20.mar. Artūrs Tinte: "Manas meitenes bija pārliecinātas par uzvaru jau pirms cīņas"
    Latvijas čempionāta pusfinālā volejbolā sievietēm otro uzvaru svinēja "SK Babīte". "VK miLATss" bija mainījis spēles zīmējumu, bet tas nelīdzēja.
  • Artis Caics: "Finālā ar meistarību vien nepietiek"
    19.mar. Artis Caics: "Finālā ar meistarību vien nepietiek"
    Pagājušajā gadā ceturtdaļfinālā apspēlējuši Tallinas "Selver", šogad Baltijas līgas finālčetriniekā volejbolā Arta Caica pārstāvētā "Rakvere VK" ieguva pat divu līgas favorītu skalpus.
  • "Babīte" iekļūst finālā, jelgavnieces panāk līdzsvaru
    19.mar. "Babīte" iekļūst finālā, jelgavnieces panāk līdzsvaru
    Latvijas volejbola čempionātā sievietēm svētdien par pirmo finālisti kļuvusi "Babītes" komanda, kas pusfināla sērijas otrajā mačā dramatiskā piecu setu cīņā piecos setos pārspēja Daugavpils VK "miLATss" vienību. Sērijā "Babīte" bija pārāka ar 2-0. Savukārt "Jelgava'/LU viesos ar 3-0 pieveica RSU/MVS komandu, sērijā panākot 1-1. Izšķirošā spēle par ceļazīmi finālā notiks 25. martā.
  • Inguna Minusa: "Nospēlējām, kā to darām treniņā, - ātri, agresīvi un bez kļūdām"
    18.mar. Inguna Minusa: "Nospēlējām, kā to darām treniņā, - ātri, agresīvi un bez kļūdām"
    Pirmajā Latvijas čempionāta pusfinālspēlē sievietēm viesos uzvaras svinēja nosacītie pāru autsaideri – RSU/ MVS un SK Babīte.
  • Gabdulļins rezultatīvs, komandai klupiens pusfināla ievadā
    16.mar. Gabdulļins rezultatīvs, komandai klupiens pusfināla ievadā
    Austrijas Bundeslīgas čempionāta "play of"” turnīra pusfināla sēriju ar neveiksmi uzsāka latviešu volejbolista Matīsa Gabdulļina pārstāvētais klubs "UV Raiffeisen Waldviertel", kas izbraukumā trijos setos atzina Insbrukas "Hypo Tirol VT" vienības pārākumu. Gabdulļins ar 13 gūtajiem punktiem bija savas komandas pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs.
  • Pekmanim 18 punkti, "Lindemans AALST" izstājas no cīņas par Eirokausu
    16.mar. Pekmanim 18 punkti, "Lindemans AALST" izstājas no cīņas par Eirokausu
    No turpmākās cīņas par Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) kausu trešdien izstājās latviešu volejbolista Reiņa Pekmaņa pārstāvētais Beļģijas klubs "Lindemans AALST", kas ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar 2-3 (25:21, 30:32, 17:25, 25:22, 9:15) zaudēja vienam no spēcīgākajiem Vācijas klubiem "United Volley Rheinmann" un pusfinālā neiekļuva. Pekmanis ar 18 gūtajiem punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs sava kluba rindās.
  • Latvieši ārzemēs: uzvaras Pekmanim un Sorokinam
    13.mar. Latvieši ārzemēs: uzvaras Pekmanim un Sorokinam(2)
    Aizvadītajā nedēļā kārtējās spēles savu klubu sastāvos aizvadīja ārzemēs spēlējošie latviešu volejbolisti. Reinis Pekmanis sekmēja sava kluba "Lindemans AALST" smagu uzvaru Beļģijas čempionāta spēlē, savukārt Oļega Sorokina pārstāvētā VK "Prievidza" vienība ar uzvaru sāka Slovākijas čempionāta izslēgšanas spēļu turnīru.
  • Toms Vanags: "Cits nekas neatlika kā līdera lomu uzņemties citiem"
    12.mar. Toms Vanags: "Cits nekas neatlika kā līdera lomu uzņemties citiem"
    Pēc negaidītā zaudējuma savā laukumā vakar "Bigbank Tartu" volejbolistiem šodien cīņā par finālčetrinieku derēja tikai uzvara. Kā izdevās noskaņoties spēlei pret "Poliurs/Ozolniekiem" un aizstāt komandas līderi, stāsta šosezon "Bigbank Tartu" pārstāvošais Toms Vanags.
  • Guntis Atars: "Atradām vājāko stīgu viņu servju uzņemšanā"
    11.mar. Guntis Atars: "Atradām vājāko stīgu viņu servju uzņemšanā"(1)
    Pēc 0:3 zaudējuma savā laukumā viesos pret Baltijas līgas pamatturnīra uzvarētāju volejbolā "Bigbank Tartu" ar to pašu atbildēja "Poliurs/Ozolnieki". Sensāciju pa plauktiņiem saliek "ožu" treneris Guntis Atars, bet Raimonds Vilde un Edvarts Buivids dalās iespaidiem par deviņu latviešu spēli Rīgā.
  • Ozīši sarūpē sensāciju Tartu, sērijā neizšķirts
    11.mar. Ozīši sarūpē sensāciju Tartu, sērijā neizšķirts(1)
    Baltijas līgas ceturtdaļfināla sestdien ceturtdaļfināla otrās spēles aizvadīja Latvijas vienības. Par pārsteigumu parūpējās "Poliurs/Ozolnieki", kas viesos ar 3-0 pieveica regulārā čempionāta uzvarētājus "Bigbank Tartu" volejbolistus, sērijā panākot 1-1. Sērijas trešais un izšķirošais mačs notiks svētdien. Tikmēr RTU/"Robežsardze" un Jēkabpils "Lūši" atkārtoti zaudēja attiecīgi "Parnu" un Tallinas "Selver", no cīņas par medaļām izstājoties.
  • Rīt Baltijas volejbola līgā otrās ceturtdaļfinālu spēles
    10.mar. Rīt Baltijas volejbola līgā otrās ceturtdaļfinālu spēles(2)
    Rīt Baltijas līgā vīriešiem notiks ceturtdaļfinālu otrās spēles, kuras var kļūt par pēdējām sērijā līdz divām uzvarām. Pirmo uzvaru centīsies gūt Latvijas klubi – "RTU/Robežsardze", "Jēkabpils lūši" un "Poliurs/Ozolnieki".
  • Svinīgi atklāta jaunā Murjāņu ģimnāzijas sporta halle
    10.mar. Svinīgi atklāta jaunā Murjāņu ģimnāzijas sporta halle(5)
    Šodien Murjāņu sporta ģimnāzijā (MSĢ) svinīgi tika atklāta jaunā sporta halle, kur savu sportisko meistarību varēs attīstīt visu piecu MSĢ esošo sporta veidu pārstāvji.
    10.mar. Video: "Poliurs/Ozolnieki" piekāpjas favorītiem "Bigbank Tartu"
    Baltijas volejbola līgas ceturtdaļfināla spēlē savā laukumā "Poliurs/Ozolnieki" atzina "Bigbank Tartu" pārākumu ar 0-3 (21:25; 18:25; 22:25), sērijā nonākot iedzinējos ar 0-1. Neskatoties uz "sauso" zaudējumu pa setiem, spēles gaitā mājiniekiem izdevās atsevišķos brīžos turēties rezultātā līdzi regulārās sezonas uzvarētājiem, tomēr uzvarēt kaut vienu setu neizdevās. Ceturdaļfināla atbildes spēle notiks 11. martā, pretinieku laukumā, lai turpinātu dalību Baltijas volejbola līgas izslēgšanas spēlēs „Poliurs/Ozolnieki” volejbolistiem šajā spēlē nepieciešāms izcīnīt uzvaru.
    09.mar. Video: Baltijas līga volejbolā. 1/4 fināla 1. spēle: Ozolnieki/Poliurs - Bigbank Tartu. Spēles ieraksts
  • "Lūšiem" varena atspēlēšanās, taču zaudējums piecu setu trillerī
    09.mar. "Lūšiem" varena atspēlēšanās, taču zaudējums piecu setu trillerī(11)
    Baltijas līgas ceturtdaļfināla pirmās spēles ceturtdien neveiksmīgi aizvadījuši Latvijas klubi. "Poliurs/Ozolnieki" savā laukumā trijos setos atzina regulārā čempionāta uzvarētāju "Bigbank/Tartu" pārākumu, RTU/"Robežsardze" viesos ar 1-3 piekāpās "Parnu"" volejbolistiem. Krietni cerīgāku sniegumu un rezultātu nodemonstrēja Jēkabpils "Lūši", kas tikai piecos setos piekāpās regulārā čempionāta otrai labākajai komandai Tallinas 'Selver". Ceturtdaļfināla sēriju otrās spēles notiks sestdien.
  • Startē Baltijas līgas 1/4 fināli, Latvijas klubu treneri: "Favorīti neesam"
    09.mar. Startē Baltijas līgas 1/4 fināli, Latvijas klubu treneri: "Favorīti neesam"(4)
    Ceturtdien Baltijas līgā volejbolā vīriešiem notiks pirmās ceturtdaļfinālu spēles, kurās piedalīsies arī trīs Latvijas klubi – "RTU/Robežsardze", "Jēkabpils lūši" un "Poliurs/Ozolnieki". Cik lielas ir iespējas uzvarēt? Uz papīra - niecīgas. Kā būs dzīvē, rādīs komandu sniegums laukumā. Spēle starp Ozolnieku un Tartu komandām tiešraidē tiks demonstrēta Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī internetā. Mača sākums plkst. 19.00.
  • Egleskalnam 28 punkti, Gabdulļins ieved komandu pusfinālā
    06.mar. Egleskalnam 28 punkti, Gabdulļins ieved komandu pusfinālā
    Aizvadītajā nedēļā kārtējās spēles savu klubu sastāvos aizvadīja ārzemēs spēlējošie latviešu volejbolisti. Francijas Nacionālajā līgā 28 punktus guva Hermans Egleskalns, kura pārstāvētā "Nice Volley-Ball" savā laukumā ar 2-3 piekāpās "AS Cannes" komandai. Egleskalns ar 434 gūtajiem punktiem kļuvis par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju. Savukārt Matīss Gabdulļins ar rezultatīvu sniegumu sekmēja savas pārstāvētās komandas "Raiffeisen Waldviertel"” iekļūšanu Austrijas čempionāta izslēgšanas spēļu turnīra pusfinālā.