08.apr. Video: "Pārgauja" pagarinājumā izrauj uzvaru pār "Valmieru", izcīnot pirmās medaļas kluba vēsturē(1)
    Šodien Arēnā Rīga norisinājas ELVI vīriešu florbola līgas spēle par 3.vietu, kurā savā starpā spēkiem mērojās FBK "Valmiera" un SK "Pārgauja". Šī mača pirmā puse veiksmīgāka padevās Stalbes florbolistiem, kuri otrās trešdaļas sākumā atradās vadībā ar 4:1. Cīņas turpinājumā labāku sniegumu nodemonstrēja valmierieši, trešā perioda vidū pārņemot vadību (6:5). "Pārgaujai" izdevās izglābties 5 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad vārtus guva Lauris Ābols, panākot izlīdzinājumu (6:6). Pagarinājumā abas komandas izveidoja vairākas bīstamas epizodes, tomēr uzvaras vārtus minūti pirms papildlaika beigām izdevās gūt "Pārgaujas" uzbrucējam Oskaram Balodim (7:6), tādējādi pirmoreiz vēsturē atnesot savai komandai bronzas medaļas.
    08.apr. Video: Elvi florbola līga vīriešiem. Spēle par 3.vietu: FBK Valmiera - SK Pārgauja
    Elvi florbola līga vīriešiem. Spēle par 3.vietu: FBK Valmiera - SK Pārgauja
  • Vai FK NND un "Triobet/Ulbroka" spēs gāzt čempionus no troņa?
    08.apr. Vai FK NND un "Triobet/Ulbroka" spēs gāzt čempionus no troņa?(1)
    Šodien Arēnā Rīga teju visas dienas garumā norisināsies izšķirošās spēles par Latvijas čempionāta medaļām florbolā. Galvenajās cīņās pērn izcīnītos čempionu titulus centīsies aizstāvēt "Rubenes" dāmu un "Lielvārde/FatPipe" kungu komandas.
    05.apr. Video: "Lielvārde" pirmo 40 minūšu laikā nokārto sev vietu lielajā finālā
    4. aprīlī Lielvārdes sporta namā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Lielvārde/Fatpipe" un Stalbes SK "Pārgauja". Šajā mačā mājinieki visu nokārtoja jau pirmo divu periodu laikā - gūti 7 bezatbildes vārti, un neskatoties uz četriem precīziem viesu metieniem trešajā trešdaļā, "Lielvārde" svinēja uzvaru spēlē ar 7:4 (3:0; 4:0; 0:4), un tieši "Lielvārde/Fatpipe" cīnīsies ar "Triobet/Ulbroka" vienību lielajā finālā. Mājinieku uzvaru kaldināja Gints Klēģers (3+0), un Toms Akmeņlauks (0+3).
    04.apr. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 7.spēle: Lielvārde/Fatpipe - SK Pārgauja
    Elvi florbola līga. Pusfināla 7.spēle: Lielvārde/Fatpipe - SK Pārgauja
  • Lielvārdē fināls pirms fināla
    04.apr. Lielvārdē fināls pirms fināla
    Elvi florbola līgā vīriešiem šajā sezonā atlikušas vien trīs spēles un visas ir ar augstu pievienoto vērtību. Šovakar 20:00 Lielvārdē sāksies izšķirošā septītā pusfināla spēle starp vietējo "Lielvārde/FatPipe" un Stalbes "Pārgauju". Maču tiešraidē būs iespējams vērot arī Sportacentrs TV.
    03.apr. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 6.spēle: FBK Valmiera - Triobet/Ulbroka. Spēles ieraksts
    02.apr. Video: "Ulbroka" sērijas sestajā spēlē pieveic "Valmieru" un kā pirmā iekļūst finālā
    Šovakar Vidzemes olimpiskajā centrā tika aizvadīta pusfināla sērijas sestā spēle ELVI florbola līgā vīriešiem starp komandām FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka". Šajā mačā pārliecinošu sniegumu nodemonstrēja ulbrokieši, pēc pirmā perioda jau atrodoties vadībā (4:0), bet trešā perioda sākumā rezultāts jau bija kļuvis 9:4. Valmierieši nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un trīs vārtus atspēlēja, taču starpība izrādījās pārāk liela, lai glābtu spēli un līdz ar to viesi svinēja uzvaru ar rezultātu 9:7, tādējādi visā sērijā triumfējot ar 4:2 un nodrošinot vietu finālā.
  • "Ulbroka" uzvar Valmierā un kā pirmā iekļūst finālā
    02.apr. "Ulbroka" uzvar Valmierā un kā pirmā iekļūst finālā
    "Elvi" florbola līgās pusfināla sērijas sestajā spēlē 2. aprīlī "Triobet/Ulbroka" ar rezultātu 9:7 izbraukumā apspēlēja FBK "Valmiera" florbolistus, izcīnot uzvaru sērijā ar 4:2. Tādējādi "Ulbroka" pirmo reizi iekļūst Latvijas čempionāta finālā, bet valmieriešiem 8. aprīlī būs jācīnās par bronzu.
    02.apr. Video: Ronalds Arājs atnes "Pārgaujai" uzvaru pār "Lielvārdi", sērijas liktenis izšķirsies 7.spēlē
    Šodien Kocēnu Sporta namā tika aizvadīta pusfināla sērijas sestā spēle ELVI florbola līgā vīriešiem starp SK "Pārgauja" un "Lielvārdes" komandām. Šajā mačā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešama pēcspēles metienu sērija, kurā ar 2:1 pārāki bija Stalbes florbolisti, tādējādi izcīnot uzvaru (6:5) un panākot izlīdzinājumu sērijā – 3:3. Izšķirošo bullīti realizēja Ronalds Arājs, savukārt visā mačā rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija Lauris Ābols, kurš guva četrus vārtus. Izšķirošā septītā spēle starp abām komandām notiks otrdien, 4.aprīlī Plkst.20:00 Lielvārdes sporta centrā.
    02.apr. Video: Elvi florbola līga. Ceturtdaļfināla 6.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts
  • "Pārgauja" pārspēj "Lielvārdi/FatPipe" pēcspēles metienos, sērijā - 3:3
    02.apr. "Pārgauja" pārspēj "Lielvārdi/FatPipe" pēcspēles metienos, sērijā - 3:3(6)
    ELVI florbola līgas pusfinālā nebeidz pārsteigt Stalbes "Pārgauja", kas šodien sērijas sestajā spēlē, kas notika Kocēnu sporta namā, pēcspēles metienos ar 6:5 bija pārāka par čempioni "Lielvārdi/FatPipe", finālistu noskaidrošanu pārceļot uz nākamo otrdienu. Sērijā - 3:3.
  • Favorītiem iespēja nodrošināt vietu finālā
    02.apr. Favorītiem iespēja nodrošināt vietu finālā
    Elvi florbola līgā vīriešiem šovakar Kocēnos un Valmierā tiks aizvadītas pusfinālu spēles. Pēc dramatiskajām uzvarām dienu iepriekš savā laukumā "Triobet/Ulbroka" un "Lielvārde/FatPipe" var nodrošināt vietu finālā. Abas spēles translēs arī Sportacentrs.com
    01.apr. Video: "Ulbroka" izlaiž uzvaru pamatlaikā, tomēr pieveic "Valmieru" papildlaikā
    1. aprīlī Ulbrokas sporta namā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" komandām. Šo spēli komandas iesāka līdzīgi, abas vienības radīja vairākus momentus, un arī rezultāta ziņā uz tablo pēc pirmā perioda bija neizšķirts, 2:2. Otrajā periodā viesi nomētāja "Ulbrokas" vārtus, tomēr momentu realizācija bija mājinieku pusē, un viņi devās pārtraukumā ar vienu vārtu pārsvaru. Trešajā periodā mājinieki guva vēl vienus vārtus, tomēr beigās veiksme izrādījās valmieriešu pusē - divi gūti vārti pēdējā minūtē, un komandām bija jāspēlē papildlaiks. Papildlaikā gan nācās nospēlēt tikai pusotru minūti - precīzs bija Edžus Ceriņš, un "Ulbroka" svinēja uzvaru ar 7:6 (2:2; 3:2; 1:2; 1:0).
    01.apr. Video: Bramanis: "Play off sērijām ieilgstot, pretinieks tiek pētīts vairāk"
    Ārkārtīgi aizraujoša un spraiga ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas spēles šovakar notika Lielvārdes novada sporta centrā, kur pašreizējai čempionei "Lielvārdei/FatPipe" tikai pagarinājumā, pateicoties Toma Akmeņlauka rezultatīvajam metienam, izdevās pārspēt Stalbes "Pārgauju" - 7:6. Sērijā līdz četrām uzvarām lielvārdieši nonākuši viena panākuma attālumā no iekļūšanas finālā - 3:2. Sportacentrs.com piedāvā lielvārdiešu vārtsarga Jāņa Bramaņa pēcspēles komentāru.
    01.apr. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle: Lielvārde/Fatpipe - SK Pārgauja. Spēles ieraksts
    01.apr. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 5.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts
  • Raksturu duelī čempioni <i>nolauž</i> "Pārgauju", sērijā - 3:2
    01.apr. Raksturu duelī čempioni nolauž "Pārgauju", sērijā - 3:2(5)
  • "Triobet/Ulbroka" nenosargā pārvaru, taču uzvar papildlaikā
    01.apr. "Triobet/Ulbroka" nenosargā pārvaru, taču uzvar papildlaikā
    "Triobet/Ulbroka" florbolisti Elvi florbola līgas pusfināla piektajā spēlē mača izskaņā pamanījās izlaist divu vārtu pārsvaru, taču papildlaikā Edžus Ceriņš ar rezultatīvu metienu nodrošināja komandai 7:6 uzvaru pār "FBK Valmiera", sērijā līdz kādas komandas četrām uzvarām panākot 3:2 vadību.
  • Cīņa par vadību sērijā un tuvošanos finālam
    01.apr. Cīņa par vadību sērijā un tuvošanos finālam
    Elvi florbola līgā vīriešiem šodien paredzētas pusfinālu piektās spēles. Pašlaik abos pāros ir kaujiniecisks neizšķirts, tādēļ piektās spēles nozīmi nav iespējams pārvērtēt, jo uzvara ievērojami tuvinās klubus Superfinālam. Abas cīņas sāksies 19:00 un tās varēs vērot Sportacentrs.com