• Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: FBK Valmiera - Triobet/Ulbroka. Spēles ieraksts
  16:52 Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: FBK Valmiera - Triobet/Ulbroka. Spēles ieraksts
  Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: FBK Valmiera - Triobet/Ulbroka. Spēles ieraksts
 • Video: Šķēls un Dišereits nokārto "Ulbrokai" uzvaru pār "Valmieru"
  26.mar. Video: Šķēls un Dišereits nokārto "Ulbrokai" uzvaru pār "Valmieru"
  26. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka" komandām. Šajā mačā komandas atkal spēlēja diezgan līdzīgi, ar labu sniegumu aizsardzībā, līdz ar to atslēgas vārds bija momentu realizācija. Pie šāda scenārija labāki izrādījās viesu spēlētāji, spējot gūt vārtus katrā periodā, kamēr visi "Valmieras" centieni atdūrās pret necauršaujamu mūri "Ulbrokas" vārtos Ivara Dišereita personā. Trešajā periodā valmierieši centās arī ar sesto laukuma spēlētāju gūt kaut vienus vārtus, tomēr šī taktika nedarbojās, turklāt tā ļāva viesiem divreiz mest bumbiņu tukšos vārtos, un "Ulbroka" līdz ar to svinēja uzvaru ar 6:0 (1:0; 2:0; 3:0), un izlīdzināja rezultātu sērijā, 2:2. Jāatzīmē Kaspara Šķēla rezultativitāte, viņa kontā četri vārti (4+0), tomēr par galveno varoni var uzskatīt vārtsargu Dišereitu, kas nostāvēja sausā, atvairot visus 37 mājinieku metienus.
 • Video: Saspringtā cīņā "Pārgauja" pieveic "Lielvārdi", sērijā atkal līdzsvars
  26.mar. Video: Saspringtā cīņā "Pārgauja" pieveic "Lielvārdi", sērijā atkal līdzsvars
  26. martā Kocēnu sporta namā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp Stalbes SK "Pārgauja" un "Lielvārde/Fatpipe" komandām. Šajā mačā aktīvāki sākotnēji bija mājinieki, veidoja momentus, un viesi no Lielvārdes izskatījās diezgan apjukuši. Neskatoties uz spiedienu, tieši viesi atklāja rezultātu, bet jau pēc 20 sekundēm "Pārgauja" izlīdzināja rezultātu. Pēc tam arī spēles gaita izlīdzinājās, viesi sāka veidot savus momentus, un otrajā periodā pamanījās izvirzīties vadībā, tomēr trešajā periodā stalbieši spēja gūt divus vārtus un noturēt pārsvaru līdz spēles beigām, svinot uzvaru ar 3:2 (1:1; 0:1; 2:0), un izlīdzinot rezultātu sērijā - 2:2.
 • Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts
  26.mar. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts
  2017.03.26 Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe spēles ieraksts
 • Regulārās sezonas uzvarētājiem jāatgūstas no šoka, "Pārgaujai" – no sagrāves
  26.mar. Regulārās sezonas uzvarētājiem jāatgūstas no šoka, "Pārgaujai" – no sagrāves(2)
  Šodien Kocēnos pulksten 13:00 un Valmierā pulksten 17:00 tiks aizvadītas ceturtās spēles Elvi florbola līgas pusfinālos. "Triobet/Ulbroka" komandai jāatgūstas no dramatiskās neveiksmes trešajā spēlē, bet "Pārgaujai" – no pamatīgajiem zaudējumiem pēdējās divās spēlēs.
 • Video: "Lielvārde" sagrauj "Pārgauju" un iegūst vadību sērijā
  25.mar. Video: "Lielvārde" sagrauj "Pārgauju" un iegūst vadību sērijā(1)
  25. martā Kocēnu sporta namā norisinājās kārtējais "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp SK "Pārgauja" un "Lielvārde/Fatpipe" komandām. Šajā mačā viesi faktiski visu nokārtoja jau spēles sākumā, gūstot trīs bezatbildes vārtus pirmo piecu minūšu laikā. Nominālie mājinieki turpinājumā izlīdzināja spēles gaitu, tomēr rezultāta ziņā tuvāk par diviem vārtiem nenokļuva. Trešajā periodā, sekojot redzamam spēku izsīkumam, stalbieši zaudēja vēl piecus vārtus pēc kārtas, un galu galā "Lielvārde" svinēja uzvaru izbraukumā ar 9:3 (4:1; 0:1; 5:1). Jāatzīmē, ka viesiem lielākā spēlētāju daļa guva punktus, pieci no šiem spēlētājiem guva pa diviem punktiem, kamēr rezultatīvākais mačā bija "Pārgaujas" Lauris Ābols (2+1).
 • Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 3.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts
  25.mar. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 3.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts
  Elvi florbola līga. Pusfināla 3.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts
 • "Lielvārde/FatPipe" pirmo reizi vadībā sērijā pret "Pārgauju"
  25.mar. "Lielvārde/FatPipe" pirmo reizi vadībā sērijā pret "Pārgauju"(3)
  ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā starp "Lielvārdi/FatPipe" un Stalbes "Pārgauju" otro uzvaru pēc kārtas svinēja čempioni lielvārdieši, kas šovakar viesos sakāva savus pretiniekus ar 9:3. Rezultāts sērijā kļuvis 2:1, ceturto maču abas komandas aizvadīs jau rīt stalbiešu laukumā.
 • Video: Kājiņš izrauj "Valmierai" otro uzvaru sērijā pret "Ulbroku"
  25.mar. Video: Kājiņš izrauj "Valmierai" otro uzvaru sērijā pret "Ulbroku"(1)
  24. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka" komandām. Šajā mačā abu vienību spēku samēri bija līdzīgi, tomēr nedaudz vairāk uzbruka mājinieki. Pirmo divu periodu laikā nevienai no komandām neizdevās iegūt lielu pārsvaru, un trešā perioda sākumā rezultāts joprojām bija neizšķirts. Pēdējo trešdaļu lieliski iesāka viesi no Ulbrokas, pirmās minūtes laikā gūstot divus vārtus, tomēr perioda otrā puse piederēja mājiniekiem, kas līdz 58. minūtei rezultātu izlīdzināja, un pēdējā minūtē guva trīs vārtus, izcīnot laimīgu uzvaru ar 8:5 (2:1; 1:2; 5:2), un izvirzoties vadībā ar 2:1 pusfinālu sērijā. Galvenais mača varonis "Valmieras" sastāvā bija Mārtiņš Kājiņš, kas trešajā periodā gan izlīdzināja rezultātu, gan arī guva uzvaras vārtus, tāpat jāatzīmē Ints Vilks, kuram šoreiz četri punkti (2+2).
 • Kājiņš reabilitējas par neveiksmīgo sezonu un izvirza vadībā "Valmieru"
  24.mar. Kājiņš reabilitējas par neveiksmīgo sezonu un izvirza vadībā "Valmieru"(7)
  "Elvi" florbola līgā vīriešiem 24. martā norisinājās trešā pusfināla sērijas cīņa starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka". Spēles izskaņā Mārtiņš Kājiņš ar diviem gūtiem vārtiem izlīdzināja rezultātu un atnesa uzvaru "Valmierai", kura ar spēles rezultātu 8:5 pārņēma vadību sērijā.
 • "Ķekava" šokē "Rīgu" un aizsūta to uz pārspēlēm
  23.mar. "Ķekava" šokē "Rīgu" un aizsūta to uz pārspēlēm
  Šovakar savas izslēgšanas spēļu sērijas otro cīņu aizvadīja ELVI florbola līgas vīriešiem pastarītes FK "Rīga" un "Ķekava". Vēl mača vidū vadībā ar 5:1 atradās rīdzinieki, taču tad astoņus bezatbildes golus iemeta ķekavieši, kuri varēja svinēt uzvaru ar 9:5 spēlē, kā arī panākumu ar 2:0 visā sērijā. Kamēr "Ķekava" ir nosargājusi vietu Virslīgā un sezonu noslēgusi, "Rīgu" vēl gaida pārspēles ar kādu pretendenti no vīriešu 1. līgas.
 • My Floorball mēneša labākie - Z.Bankava un G.Lauga
  22.mar. My Floorball mēneša labākie - Z.Bankava un G.Lauga
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi "MY FLOORBALL" mēneša labākos spēlētājus ELVI florbola līgā februārī – šo titulu izpelnījušies divi uzbrucēji - Zeltīte Bankava (Rubene) un Gvido Lauga (SK Pārgauja). Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • Pastarīšu dueļa pirmajā spēlē "Ķekava" uzvar "Rīgu"
  20.mar. Pastarīšu dueļa pirmajā spēlē "Ķekava" uzvar "Rīgu"
  Šovakar ar maču Ķekavas sporta namā starp "Ķekavu" un FK "Rīga" sākās ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēles par priekšpēdējo vietu turnīra tabulā. Uzvaru ar 10:7 izcīnīja ķekavieši, kuru rindās 6 (4+2) punkti Aivim Barkovskim. Sērija turpināsies līdz vienas komandas divām uzvarām.
 • Video: "Ulbroka" notur uzvaru pret "Valmieru", izlīdzina rezultātu sērijā
  19.mar. Video: "Ulbroka" notur uzvaru pret "Valmieru", izlīdzina rezultātu sērijā
  19. martā Ulbrokas sporta kompleksā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" komandām. Šajā mačā pirmais periods pārsteidzošā kārtā bija bez vārtu guvumiem, neskatoties uz to ka abas komandas pietiekami bieži izdarīja metienus. Otrajā periodā rezultāts tika atklāts, tomēr neviena no komandām neveica izrāvienus, un perioda beigās mājinieki atradās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru, neskatoties uz pārsvaru metienos. Trešajā periodā mājinieki spēja gūt vēl divus vārtus, un nodrošināt sev uzvaru ar 5:3 (0:0; 3:2; 2:1). Ar trīs precīziem metieniem "Ulbrokas" rindās izcēlās Edžus Ceriņš.
 • Video: E.Ceriņš: "Lai iemestu, ir jāmet"
  19.mar. Video: E.Ceriņš: "Lai iemestu, ir jāmet"(1)
  "Elvi" florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas otrajā cīņā "Triobet/Ulbroka" florbolisti ar rezultātu 5:3 uzvarēja FBK "Valmiera" vienību, izlīdzinot sērijas rezultātu 1:1. Piedāvājam interviju ar trīs vārtu autoru un ulbrokiešu panākumu kaldinātāju Edžu Ceriņu.
 • Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 2.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts
  19.mar. Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 2.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts
  19.03.2017 Elvi florbola līga. Pusfināla 2.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts
 • "Triobet/Ulbroka" pusfināla otrajā cīņā pieveic "Valmieru", sērijā neizšķirts
  19.mar. "Triobet/Ulbroka" pusfināla otrajā cīņā pieveic "Valmieru", sērijā neizšķirts(7)
  "Elvi" florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas otrajā cīņā "Triobet/Ulbroka" florbolisti ar rezultātu 5:3 spēja reabilitēties FBK "Valmiera" vienībai, izlīdzinot sērijas rezultātu 1:1. Ar trīs vārtiem ulbrokiešu panākumu kaldināja Edžus Ceriņš.
 • Video: "Lielvārde" pārliecinoši pieveic "Pārgauju" un izlīdzina rezultātu sērijā
  19.mar. Video: "Lielvārde" pārliecinoši pieveic "Pārgauju" un izlīdzina rezultātu sērijā
  19. martā Lielvārdē norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas mačs starp "Lielvārde/Fatpipe" un Stalbes SK "Pārgauja" komandām. Spēle iesākās līdzīgi, abām komandām bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, neliels pārsvars bija mājiniekiem, un pirmajā periodā viņi arī spēja izvirzīties vadībā. Galvenais brīdis tomēr bija otrais periods, kad "Lielvārde" izdarīja pamatīgu spiedienu un guva četrus bezatbildes vārtus, un no šī trieciena viesi atgūties vairs nevarēja. Trešajā periodā mājinieki pretuzbrukumos guva vēl trīs vārtus, un galu galā svinēja uzvaru ar 10:4 (3:2; 4:1; 3:1). Rezultatīvākais "Lielvārdes" rindās bija Toms Akmeņlauks, tiesa, viņam neierasti visi četri punkti tika savākti kā rezultatīvas piespēles.
 • Video: Mudelis: "Mums ir plāns tikt finālā, uz to arī iesim un strādāsim"
  19.mar. Video: Mudelis: "Mums ir plāns tikt finālā, uz to arī iesim un strādāsim"
  ELVI florbola līgas pusfināla otrajā spēlē tikās Lielvārde/FatPipe un SK Pārgauja komandas. Pēc šodienas aizvadītās spēles var noprast, ka pirmajā spēlē Lielvārde/FatPipe spēlētāji nebija "iesiluši", jo šodien visu spēles laiku dominēja laukumā ar daudz bīstamiem uzbrukumiem, kuri nesa uzvaru 10:4. Sportacentrs.com komanda piedāvā noskatīties pēcspēles interviju ar Lielvārde/FatPipe spēlētāju Kasparu Mudeli.
 • "Lielvārde/FatPipe" otrreiz pret "Pārgauju" neklūp, sērijā - 1:1
  19.mar. "Lielvārde/FatPipe" otrreiz pret "Pārgauju" neklūp, sērijā - 1:1(1)
  ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā pirmo uzvaru izcīnījusi pašreizējā čempione "Lielvārde/FatPipe", kas pēc vakardienas zaudējuma Stalbes "Pārgaujai" pagarinājumā ar 4:5 šodien pārliecinoši revanšējās - 10:4, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem panākot izlīdzinājumu - 1:1.
 • lasīt vairāk