• Zēnu futbola festivāls Salacgrīvā jūnija garumā pulcēs 54 komandas
  11.jan. Zēnu futbola festivāls Salacgrīvā jūnija garumā pulcēs 54 komandas
  Jauno futbolistu, viņu vecāku un klubu rindās plašu popularitāti ieguvušais Latvijas Zēnu futbola festivāls 2017. gadā notiks visa jūnija garumā, jūras malā Salacgrīvā trīs dažādos turnīros pulcējot kopumā 54 komandas no 18 klubiem. Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu.
 • Popularitāti ieguvušais Zēnu futbola festivāls šogad Salacgrīvā notiks visa jūnija garumā
  10.jan. Popularitāti ieguvušais Zēnu futbola festivāls šogad Salacgrīvā notiks visa jūnija garumā
  Jauno futbolistu, viņu vecāku un klubu rindās plašu popularitāti ieguvušais Latvijas Zēnu futbola festivāls 2017. gadā notiks visa jūnija garumā, jūras malā Salacgrīvā trīs dažādos turnīros pulcējot kopumā 54 komandas no 18 klubiem. Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu.
 • Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā dalībnieku rekordskaits
  28.dec. Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā dalībnieku rekordskaits
  Ar pirmajām spēlēm 2017. gada 8. janvārī sāksies jaunā Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta sezona, kas četrās vecuma grupās pulcēs dalībnieku rekordskaitu.
 • FIFA apsver iespēju ar tiesnešiem ļaut runāt tikai kapteiņiem
  24.dec. FIFA apsver iespēju ar tiesnešiem ļaut runāt tikai kapteiņiem(6)
  Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) izsver iespēju pieņemt noteikumu, kas spēļu laikā tikai komandu kapteiņiem ļautu sarunāties ar tiesnešiem.
 • Ar krāšņu vakaru noslēgta Sieviešu futbola līgas sezona
  26.nov. Ar krāšņu vakaru noslēgta Sieviešu futbola līgas sezona(3)
  Piektdien, 25. novembra vakarā viesnīcas "Bellevue Park Hotel Riga" telpās ar krāšņiem priekšnesumiem un dažādiem pārsteigumiem bagātu programmu pavadīta 2016. gada Sieviešu Futbola līgas (SFL) sezona. Pasākuma laikā tika godinātas čempionāta labākās komandas un spēlētājas vairākās individuālajās nominācijās. Godalgoto vietu ieguvējas uz skatuves saņēma savas izcīnītas medaļas, savukārt Rīgas Futbola skolas komandai svinīgi pasniegta arī SFL čempionu trofeja.
 • Latvijas jauniešu futbola treneri dosies apmācībās uz Vāciju un Angliju
  24.nov. Latvijas jauniešu futbola treneri dosies apmācībās uz Vāciju un Angliju(1)
  Ar braucieniem uz Vāciju un Angliju, stažējoties vairākās turienes pasaules līmeņa futbola akadēmijās, Latvijas Futbola federācija (LFF) ievadījusi jaunu treneru apmācības programmu "A-UEFA Elite Youth".
 • Mežeckis jaunajiem futbolistiem: ''Galvenais ir izdarīt visu, lai uzvarētu''
  17.nov. Mežeckis jaunajiem futbolistiem: ''Galvenais ir izdarīt visu, lai uzvarētu''(3)
  Trešdien, 16. novembrī, "Bellevue Park Hotel" viesnīcā Rīgā norisinājās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Jaunatnes futbola sezonas noslēguma pasākums, kurā tika sveikti Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta un LFF Futbola akadēmijas 2016. gada sezonas izcilnieki.
 • Rīgā un Babītes novadā pirmo reizi notiks Eiropas futbola veterānu līgas čempionāts
  03.nov. Rīgā un Babītes novadā pirmo reizi notiks Eiropas futbola veterānu līgas čempionāts(6)
  12. novembrī Babītē notiks Eiropas futbola veterānu līgas čempionāts. Par uzvaru cīnīsies komandas no sešām valstīm – Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas.
 • ''Grobiņas SC'' triumfē Latvijas futbola 2. līgā
  29.okt. ''Grobiņas SC'' triumfē Latvijas futbola 2. līgā(5)
  Latvijas Otrās līgas čempionāta finālspēlē sestdien, 29. oktobrī, ''Grobiņas SC'' komanda savā laukumā ar rezultātu 1:0 pārspēja SK ''Cēsis'' futbolistus, kļūstot par šīs sezonas Otrās līgas čempioniem.
 • U-18 čempionāta finālā ''Liepāja'' finālā <i>pendelēs</i> pieveic ''Jelgavu''
  26.okt. U-18 čempionāta finālā ''Liepāja'' finālā pendelēs pieveic ''Jelgavu''(3)
  Ceturtais un reizē noslēdzošais šīs sezonas Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta finālturnīrs norisinājās 25. un 26. oktobrī Ventspilī, kad par godalgām spēkojās regulārā čempionāta četras labākās U-18 Elites vecuma grupas komandas. Izšķirošajā spēlē atspēlējoties un vēlāk uzvarot dramatiskā pēcspēles sitienu sērijā, otro gadu pēc kārtas čempionu titulu izcīnīja FK ''Liepāja'' jaunie futbolisti.
 • Video: LČ jaunatnes futbolā u-18 grupā. Fināls:FK Liepāja - JFA Jelgava. Spēles ieraksts
  26.okt. Video: LČ jaunatnes futbolā u-18 grupā. Fināls:FK Liepāja - JFA Jelgava. Spēles ieraksts
  2016.10.26 LČ jaunatnes futbolā u-18 grupā. Fināls:FK Liepāja - JFA Jelgava spēles ieraksts
 • Video: LČ jaunatnes futbolā u-18 grupā. par 3.vietu: JFC Skonto - Vidzemes FC. Spēles ieraksts
  26.okt. Video: LČ jaunatnes futbolā u-18 grupā. par 3.vietu: JFC Skonto - Vidzemes FC. Spēles ieraksts
  2016.10.26 LČ jaunatnes futbolā u-18 grupā. par 3.vietu: JFC Skonto - Vidzemes FC spēles ieraksts
 • Latvijas futbola veterānu izlase mainīgām sekmēm startē Krievijā
  26.okt. Latvijas futbola veterānu izlase mainīgām sekmēm startē Krievijā(2)
  Latvijas futbola veterānu komanda laika posmā no 19. līdz 23. oktobrim devās uz Krasnodaru, kur aizvadīja divas draudzības spēles ar vietējiem futbola veterāniem, LFF.lv pastāstīja Latvijas futbola veterānu komandas menedžeris Vadims Aingorns.
 • Video: "Rīgas FS" sagrauj "Rēzekne" un izcīna sieviešu futbola līgas kausu
  25.okt. Video: "Rīgas FS" sagrauj "Rēzekne" un izcīna sieviešu futbola līgas kausu
  Sieviešu futbola līgas kausa izcīņas finālā tikās "Rīga FS" un "Rēzekne" futbolistes. Jau 4.minūtē vadībā izvirzījās mājinieces "Rīga FS" un visa mača garumā turpināja ofensīvu, gūstot 8 golus un izcīnot Latvijas kausu.Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.
 • Foto: Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas fināls
  25.okt. Foto: Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas fināls
  Latvijas sieviešu futbola sezonai punkts tika pielikts sestdien, 22. oktobrī, kad Rīgas 49. vidusskolas stadionā Rīgas Futbola skola un Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R komandas devās cīņā par Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas trofeju. Ar rezultātu 8:0 (5:0) uzvaru svinēja Rīgas Futbola skola, trofeju izcīnot trešo gadu pēc kārtas. Kausa izcīņas turnīrs sievietēm Latvijā norisinājās trešo gadu pēc kārtas. Arī abās iepriekšējās sezonās trofeju izcīnīja Rīgas Futbola skola, kas finālā allaž tikās ar Liepājas futbola pārstāvēm. Šosezon ierasto kārtību izjauca Rēzeknes komanda, pusfinālā ļoti negaidīti apspēlējot FK Liepāja futbolistes.
 • Video: Sieviešu Futbola kauss. Fināls. Riga FS - Rēzekne. Spēles ieraksts.
  23.okt. Video: Sieviešu Futbola kauss. Fināls. Riga FS - Rēzekne. Spēles ieraksts.
  Sieviešu Futbola kauss. Fināls. Riga FS - Rēzekne. Spēles ieraksts.
 • Rīgas Futbola skola trešo reizi izcīna Latvijas sieviešu futbola kausu
  22.okt. Rīgas Futbola skola trešo reizi izcīna Latvijas sieviešu futbola kausu(2)
  Latvijas sieviešu futbola sezonai punkts tika pielikts sestdien, 22. oktobrī, kad Rīgas 49. vidusskolas stadionā Rīgas Futbola skola un Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R komandas devās cīņā par Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas trofeju. Ar rezultātu 8:0 (5:0) uzvaru svinēja Rīgas Futbola skola, trofeju izcīnot trešo gadu pēc kārtas.
 • Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas fināls Sportacentrs.com tiešraidē
  19.okt. Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas fināls Sportacentrs.com tiešraidē(1)
  Latvijas sieviešu futbola sezonai punkts tiks pielikts sestdien, 22. oktobrī, kad Rīgas 49. vidusskolas stadionā Rīgas Futbola skola un Rēzeknes BJSS/VRS Optimists-R komandas dosies cīņā par Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas trofeju. Turnīra finālspēles sākums plkst. 14:00, bet skatītājiem ieeja bez maksas.
 • Foto: Sveiktas Latvijas labākās veterānu futbola komandas
  19.okt. Foto: Sveiktas Latvijas labākās veterānu futbola komandas
  Par Latvijas atklātā Veterānu futbola čempionāta uzvarētāju otro gadu pēc kārtas kļuvusi Daugavpils komanda. Sezona 15. oktobrī noslēdzās ar devītā posma sacensībām Rīgā, kad Reiņa Zālīša piemiņas turnīrā uzvaras laurus plūca Sportima vienība, finālā pārspējot tieši Daugavpils futbola veterānus. Daugavpils komanda kļuva par labāko sešos šīs sezonas čempionāta posmos, bet pa vienai reizei pie uzvarām tika ne tikai Sportima vienība, bet arī Jūrmalas un Rēzeknes futbola veterāni. Šādu turnīru sēriju veterāniem Latvijas Futbola federācija organizēja otro gadu pēc kārtas.
 • Foto: Latvijas Jaunatnes čempionāta fināls U-15 Attīstības grupā
  17.okt. Foto: Latvijas Jaunatnes čempionāta fināls U-15 Attīstības grupā
  Trešais no četriem šīs sezonas Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta finālturnīriem norisinājās Staicelē, kad par godalgām cīnījās labākās U-15 Attīstības vecuma grupas komandas. Uzvarot visās trīs spēlēs un nosargājot savus vārtus neskartus, pirmo vietu sacensībās izcīnīja FK Liepāja komanda. Turnīrā piedalījās arī puiši no FK Lielupe/SK Kengaroos un JDFS Alberts komandām, kā arī Latvijas sieviešu izlase, kas spēļu prakses iegūšanas nolūkā regulāri sacenšas šajā Latvijas Jaunatnes čempionāta vecuma grupā. Turnīra labākā vārtsarga balvu saņēma Marija Ibragimova (Latvijas sieviešu izlase), labākā aizsarga gods pienācās Rūdolfam Latkovskim (JDFS Alberts), par labāko pussargu nosauca Agri Glaudānu (FK Lielupe/SK Kengaroos), bet labākā uzbrucēja laurus izpelnījās Mārtiņš Šeidlers (FK Liepāja).
 • lasīt vairāk