• Sestā LFF Futbola akadēmijas sezona nāks ar vairākiem jaunumiem
  09.feb. Sestā LFF Futbola akadēmijas sezona nāks ar vairākiem jaunumiem
  Februāra izskaņa ievadīs jaunās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas sezonas sākumu, kur visa gada garumā treniņos un turnīros tiks pulcēti valsts talantīgākie jaunās paaudzes futbolisti no visiem Latvijas reģioniem. Šī būs jau sestā LFF Futbola akadēmijas pastāvēšanas sezona, un šoreiz tā sagaidīta ar vairākiem jaunievedumiem.
 • Foto: Rēzeknietes - pirmās medaļnieces Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā
  08.feb. Foto: Rēzeknietes - pirmās medaļnieces Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā
  Kā pirmās medaļas Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā sadalījušas U-14 vecuma grupas komandas, kas 4. februārī pulcējās Spuņciemā un kur uzvaras laurus plūca Rēzeknes BJSS pārstāves. Savukārt dienu vēlāk otro reizi šosezon tikās U-12 vecuma grupas vienības, kas sabrauca Olainē.
 • Mackevičs: "Pat 10 izaudzināti <i>rudņevi</i> negarantē spēcīgu "Daugavpili""
  07.feb. Mackevičs: "Pat 10 izaudzināti rudņevi negarantē spēcīgu "Daugavpili""(18)
  Pēc pagājušās sezonas Virslīgas rezultātiem spēcīgāko klubu sabiedrību nācies pamest "Daugavpilij", un Latgales lielākā pilsēta pirmo reizi kopš Latvijas neatkarības atgūšanas palikusi bez Virslīgas futbola. Uz sarunu aicinājām "Daugavpils" direktoru Nauri Mackeviču, lai pārrunātu gan neizdevušos pagājušo sezonu, gan ielūkotos kluba nākotnes perspektīvās.
 • Video: Ziemas kauss futbolā: Riga FC - BFC Daugavpils. Spēles ieraksts
  07.feb. Video: Ziemas kauss futbolā: Riga FC - BFC Daugavpils. Spēles ieraksts
  Ziemas kauss futbolā: Riga FC - BFC Daugavpils. Spēles ieraksts
 • Video: "Metta" nespēj izraut uzvaru pret "Utenis"
  06.feb. Video: "Metta" nespēj izraut uzvaru pret "Utenis"(2)
  6. februārī "Elektrum" Olimpiskā sporta centra hallē, Rīgā, norisinājās kārtējā Ziemas kausa futbola turnīra spēle starp FS "Metta/LU" un "Utenis" komandām. Mačs bija diezgan līdzīgs, iniciatīva bieži mainīja īpašniekus, tomēr abi spēles vārti tika gūti divu minūšu laikā - vispirms 28. minūtē Konstantīns Fjodorovs atklāja rezultātu, bet jau 30. minūtē Edvīns Baņulis to izlīdzināja. Jāatzīmē, ka abu komandu vārtsargiem bija pāris rupju kļūdu, tomēr ar vārtu guvumiem šie momenti nenoslēdzās. Gala rezultāts 1:1, un šis ir pirmais neizšķirts šajā Ziemas kausā.
 • Video: Ziemas kauss futbolā: FK Metta/LU - Utenis. Spēles ieraksts
  06.feb. Video: Ziemas kauss futbolā: FK Metta/LU - Utenis. Spēles ieraksts
  Ziemas kauss futbolā: FK Metta/LU - Utenis. Spēles ieraksts
 • Volčeks par izlozi: "Daugavpilij tā būs vienīgā iespēja šosezon izsisties augstāk"
  02.feb. Volčeks par izlozi: "Daugavpilij tā būs vienīgā iespēja šosezon izsisties augstāk"
  Vakar notika Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu izloze, kurā noskaidrojās, ka "Riga" pretiniece šajā turnīra fāzē būs "Daugavpils", kas pagājušajā sezonā pameta Latvijas čempionāta spēcīgāko klubu sabiedrību. Ceturtdaļfināla spēles paredzētas 8. un 9. aprīlī, bet pēc izlozes "Riga" galvenais treneris Vladimirs Volčeks izteicis savas domas par gaidāmo dueli.
 • FS "Metta" iegūst LFF Ziemas kausu U-14 jauniešiem
  26.jan. FS "Metta" iegūst LFF Ziemas kausu U-14 jauniešiem
  Pirmais no trim šīgada Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemas kausa turnīriem jauniešiem norisinājās 25. un 26. janvārī Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā, kur pulcējās U-14 vecuma grupas jeb 2003. dzimšanas gada futbolisti. Sacensībām izceļoties ar spraigu situāciju kopvērtējuma tabulā, pirmo vietu izcīnīt izdevās FS METTA-2003 komandai.
 • Futbola spēļu sarunāšanas lietā policija lūgusi uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām
  18.jan. Futbola spēļu sarunāšanas lietā policija lūgusi uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām(2)
  Valsts policija ziņo, ka ir pabeigusi izmeklēšanu 2014. gada nogalē uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, kurā aizdomās par futbola spēļu rezultātu manipulāciju mantkārīgos nolūkos tika aizturētas vairākas personas.
 • Kļosovs: ''Paharam amatu uzdāvinājis Ziemassvētku vecītis''
  18.jan. Kļosovs: ''Paharam amatu uzdāvinājis Ziemassvētku vecītis''(53)
  Igors Kļosovs sešus gadus kopā ar Aleksandru Starkovu nostrādājis pie Latvijas izlases stūres, bet šobrīd ir vienīgais Latvijas treneris kādas augstākās līgas kluba galvenā trenera amatā. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com treneris atklāti un visai skarbi komentē to, kas šobrīd notiek Latvijas futbolā.
 • Video: Zakreševskis par Liverpūles akadēmiju, agro specializāciju, pirmo numuru
  13.jan. Video: Zakreševskis par Liverpūles akadēmiju, agro specializāciju, pirmo numuru
  Futbola treneris Artūrs Zakreševskis pat 45 gadu vecumā vēl nav zaudējis ticību labajam un ir viens no Latvijas futbola ideālistiem. Kurš grib sakārtot futbola vidi un izaudzināt labus futbolistus. Droši vien viens no retajiem sava laika varoņiem, kurš, spēlējot Latvijas virslīgā un Latvijas izlasē, pabeidza arī augstskolu - Latvijas Universitāti. Nu jau devīto gadu strādā par treneri Jura Docenko futbola skolā "Alberts". Kā prasīja Mihaila Gorbačova ēras sākumā - ar aktīvu dzīves pozīciju un joprojām uzskata, ka "mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties" nav nepareizs uzaicinājums. Varbūt tāpēc arī redz un nebaidās runāt par visu, kas notiek futbolā - neloģiski agro specializāciju, izlasi, kas mokās starp 1. un 4. numuru, stadionu neesamību Rīgā, vecāku spiedienu uz jaunajiem futbolistiem un citām nejēdzībām.

  Sarunas garums: 68 minūtes
 • Zēnu futbola festivāls Salacgrīvā jūnija garumā pulcēs 54 komandas
  11.jan. Zēnu futbola festivāls Salacgrīvā jūnija garumā pulcēs 54 komandas
  Jauno futbolistu, viņu vecāku un klubu rindās plašu popularitāti ieguvušais Latvijas Zēnu futbola festivāls 2017. gadā notiks visa jūnija garumā, jūras malā Salacgrīvā trīs dažādos turnīros pulcējot kopumā 54 komandas no 18 klubiem. Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu.
 • Popularitāti ieguvušais Zēnu futbola festivāls šogad Salacgrīvā notiks visa jūnija garumā
  10.jan. Popularitāti ieguvušais Zēnu futbola festivāls šogad Salacgrīvā notiks visa jūnija garumā
  Jauno futbolistu, viņu vecāku un klubu rindās plašu popularitāti ieguvušais Latvijas Zēnu futbola festivāls 2017. gadā notiks visa jūnija garumā, jūras malā Salacgrīvā trīs dažādos turnīros pulcējot kopumā 54 komandas no 18 klubiem. Eiropas futbolam unikālais turnīrs, ko organizē Latvijas Futbola federācija (LFF), piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu.
 • Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā dalībnieku rekordskaits
  28.dec. Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā dalībnieku rekordskaits
  Ar pirmajām spēlēm 2017. gada 8. janvārī sāksies jaunā Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāta sezona, kas četrās vecuma grupās pulcēs dalībnieku rekordskaitu.
 • FIFA apsver iespēju ar tiesnešiem ļaut runāt tikai kapteiņiem
  24.dec. FIFA apsver iespēju ar tiesnešiem ļaut runāt tikai kapteiņiem(6)
  Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) izsver iespēju pieņemt noteikumu, kas spēļu laikā tikai komandu kapteiņiem ļautu sarunāties ar tiesnešiem.
 • Vaņins triumfēja pārliecinoši, "Smiltene" balsoja par… Mārci Ērgli
  19.dec. Vaņins triumfēja pārliecinoši, "Smiltene" balsoja par… Mārci Ērgli(5)
  Piektdienas vakarā tika apbalvoti 2016. gada laureāti un otro reizi pēc kārtas un ceturto reizi kopumā par Latvijas labāko futbolistu kļuva Andris Vaņins. Palūkosimies sīkāk, cik pārliecinoši uzvarēja Vaņins un citu nomināciju izcilnieki un kas par viņiem balsoja.
 • Ziemas kausā šosezon spēlēs arī Lietuvas un Igaunijas klubi
  01.dec. Ziemas kausā šosezon spēlēs arī Lietuvas un Igaunijas klubi(3)
  Biedrības „Latvijas futbola virslīga” organizētajā starpsezonas pārbaudes turnīrā „Ziemas kauss” šoreiz tiek plānota arī Lietuvas un Igaunijas augstāko līgu klubu dalība, kā arī tiks mainīts turnīra formāts, uzvarētāju nosakot pēc augstākā iegūto punktu procenta.
 • Ar krāšņu vakaru noslēgta Sieviešu futbola līgas sezona
  26.nov. Ar krāšņu vakaru noslēgta Sieviešu futbola līgas sezona(3)
  Piektdien, 25. novembra vakarā viesnīcas "Bellevue Park Hotel Riga" telpās ar krāšņiem priekšnesumiem un dažādiem pārsteigumiem bagātu programmu pavadīta 2016. gada Sieviešu Futbola līgas (SFL) sezona. Pasākuma laikā tika godinātas čempionāta labākās komandas un spēlētājas vairākās individuālajās nominācijās. Godalgoto vietu ieguvējas uz skatuves saņēma savas izcīnītas medaļas, savukārt Rīgas Futbola skolas komandai svinīgi pasniegta arī SFL čempionu trofeja.
 • Latvijas jauniešu futbola treneri dosies apmācībās uz Vāciju un Angliju
  24.nov. Latvijas jauniešu futbola treneri dosies apmācībās uz Vāciju un Angliju(1)
  Ar braucieniem uz Vāciju un Angliju, stažējoties vairākās turienes pasaules līmeņa futbola akadēmijās, Latvijas Futbola federācija (LFF) ievadījusi jaunu treneru apmācības programmu "A-UEFA Elite Youth".
 • Mežeckis jaunajiem futbolistiem: ''Galvenais ir izdarīt visu, lai uzvarētu''
  17.nov. Mežeckis jaunajiem futbolistiem: ''Galvenais ir izdarīt visu, lai uzvarētu''(3)
  Trešdien, 16. novembrī, "Bellevue Park Hotel" viesnīcā Rīgā norisinājās Latvijas Futbola federācijas (LFF) Jaunatnes futbola sezonas noslēguma pasākums, kurā tika sveikti Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta un LFF Futbola akadēmijas 2016. gada sezonas izcilnieki.
 • lasīt vairāk