01:33 Video: Pievakares krēslā Jūrmalā Gauračs ieved "Spartaku" kausa pusfinālā(2)
    Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē starp Jūrmalas "Spartaku" un "Metta/Latvijas Universitāti" nepietika ar pamatlaika 90. minūtēm un komandas jau nokrēslā turpināja uzvarētāja noskaidrošanu papildlaika 30 minūtēs. Vislabāk šādiem apstākļiem acīmredzot gatavs bija spartakietis Edgars Gauračs, kas spēles 113. minūtē, pēc stūra sitiena izspēles, raidīja bumbu Metta/LU vārtos. Rīdzinieki savu labāko izdevību palaida garām spēles 64. minūtē, kad pēc Ņikitas Ivanova sitiena no vārtu priekšas bumba trāpīja abiem vārtu stabiem, bet vārtu līniju tomēr nešķērsoja.
    17.aug. Video: LK izcīņa futbolā. Ceturtdaļfināls: FK Spartaks Jūrmala - FS Metta/LU. Spēles ieraksts
    2017.08.17 LK izcīņa futbolā. Ceturtdaļfināls: FK Spartaks Jūrmala - FS Metta/LU. Spēles ieraksts
    16.aug. Video: Pertija: "Ir jābūt idiotam, lai noliegtu to, ka Ventspils šodien dominēja"
    Šodien Ventspils olimpiskā centra stadionā notika pirmā ceturtdaļfināla spēle Latvijas kausa izcīņā futbolā starp komandām FK "Ventspils" un FK "Liepāja/Mogo".Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles preses konferenci.
    16.aug. Video: RFS pārliecinoši tiek galā ar "Karostu"(1)
    Šovakar Liepājas olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta ceturtdaļfināla spēle Latvijas kausa izcīņā futbolā starp komandām FK "Karosta" un RFS. Šo abu klubu duelī izcilu sniegumu nodemonstrēja rīdzinieki, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0 (3:0 ; 4:0), tādējādi iekļūstot turnīra pusfinālā. Viesu komandas labā četrus vārtus guva Eduards Višņakovs
    16.aug. Video: "Liepāja/Mogo" mazākumā pieveic "Ventspili" un iekļūst pusfinālā(6)
    Šodien Ventspils olimpiskā centra stadionā notika pirmā ceturtdaļfināla spēle Latvijas kausa izcīņā futbolā starp komandām FK "Ventspils" un FK "Liepāja/Mogo". Spēles pirmā daļa veiksmīgāka padevās liepājniekiem, kuri 17.minūtē atklāja rezultātu, kad 11m soda sitienu realizēja Dmitrijs Hmizs (1:0). Otrā puslaika sākumā sarkano kartīti nopelnīja Liepājas komandas aizsargs Gueje El Hadjī, atstājot klubu mazākumā. Sekoja pamatīga ventspilnieku ofensīva, kas vainagojās panākumiem – 87.minūtē bumbu vārtos raidīja Akinola Akinjemī, panākot izlīdzinājumu 1:1. Šķita, ka šajā duelī būs nepieciešams papildlaiks, lai noskaidrotu uzvarētāju, tomēr "Liepāja/Mogo" parūpējās par fantastisku mača atrisinājumu. Kompensācijas laika pēdējā minūtē pēc standartsituācijas vārtu priekšā kāju pielika Kristaps Grebis, mainot bumbas lidojuma virzienu un izraujot uzvaru ar rezultātu 2:1, tādējādi nodrošinot vietu pusfinālā.
  • Grebis pēdējās sekundēs kļūst par varoni, "Liepāja" mazākumā iekļūst pusfinālā
    16.aug. Grebis pēdējās sekundēs kļūst par varoni, "Liepāja" mazākumā iekļūst pusfinālā(28)
    Dramatisku uzvaru Latvijas kausa ceturtdaļfinālā svinēja "Liepāja"/"Mogo", kas 86. minūtē mazākumā izlaida pārsvaru, taču kompensācijas laika pēdējās sekundēs tomēr izrāva uzvaru Ventspilī (2:1) un otro reizi kluba vēsturē iekļuva kausa pusfinālā. Uzvaras vārtus guva uz maiņu iznākušais Kristaps Grebis.
  • Kausa 1/4 finālā Kurzemes derbijs un RFS pret "Karostu"
    16.aug. Kausa 1/4 finālā Kurzemes derbijs un RFS pret "Karostu"(14)
    Šodien Ventspilī, Liepājā un Jūrmalā tiks aizvadītas divas Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Kurzemes derbija ietvaros ''Ventspils'' pret ''Liepāja/Mogo'', RFS viesosies pie Liepājas ''Karostas''.
    11.aug. Foto: "Ogres NSC" sagrauj salaspiliešus
    Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīra (Rīgas reģiona čempionāta) spēles starp komandām "Ogres novada sporta centrs" un "SK Kengaroos/Salaspils", kurā ar 5:0 (1:0) uzvarēja ogrēnieši.
  • "Riga" un "Jelgava" spēle pārcelta, Latvijas kausa fināls atkal "Skonto" stadionā
    11.aug. "Riga" un "Jelgava" spēle pārcelta, Latvijas kausa fināls atkal "Skonto" stadionā(5)
    Latvijas Futbola federācija (LFF) pavēstījusi, ka otro reizi pēc kārtas Latvijas kausa izcīņas fināls norisināsies "Skonto" stadionā Rīgā - tas paredzēts 18. oktobrī. Savukārt ceturtdaļfināla spēle starp "Riga" un "Jelgavas" komandām, kas sākotnēji bija paredzēta nākamajā nedēļā, pārcelta uz 13. septembri.
  • Latvijas pludmales futbola izlase pieveic Lietuvu
    09.aug. Latvijas pludmales futbola izlase pieveic Lietuvu
    Sestdien, 5. augustā, Majoru pludmalē uzvaru pārbaudes spēlē pret Lietuvu izcīnīja galvenā trenera Mihaila Busela vadītā Latvijas pludmales futbola izlase - 4:3 (2:0, 2:0, 0:3).
  • "Kreiss" atgūst Latvijas čempionu titulu pludmales futbolā
    08.aug. "Kreiss" atgūst Latvijas čempionu titulu pludmales futbolā
    Noslēdzies Latvijas pludmales futbola čempionāts. Pēc divu gadu pārtraukuma zelta medaļas atkal izcīnīja Rīgas Kreiss, kas par trim punktiem apsteidza RTU/Beerhouse No1, bet trešo vietu ieguva FK TUC, tādējādi tiekot pie pirmajām valsts čempionāta medaļām komandas vēsturē.
    05.aug. Foto: "Ogres NSC" sakauj ropažniekus
    Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīra (Rīgas reģiona čempionāta) spēles starp komandām "Ogres novada sporta centrs" un "BFS Reinards-Ropaži", kurā ar 6:2 (5:1) uzvarēja ogrēnieši.
  • Baltijas sporta žurnālisti un Latvijas futbola zvaigznes piedalīsies "Artura Vaidera kausā"
    31.jūl. Baltijas sporta žurnālisti un Latvijas futbola zvaigznes piedalīsies "Artura Vaidera kausā"
    Jau šonedēļ, 3. augustā, Engurē norisināsies starptautisks mediju futbola turnīrs “Artura Vaidera kauss”, kurā sacentīsies Latvijas, Igaunijas un Lietuvas mediju pārstāvji, kā arī Latvijas futbola zvaigznes Kaspars Gorkšs un Māris Verpakovskis.
    29.jūl. Foto: "Ogres NSC" paliek sausā arī pret "New Project"
    Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīra (Rīgas reģiona čempionāta) spēles starp komandām "Ogres novada sporta centrs" un "New Project" (Rīga), kurā ar 4:0 (2:0) uzvarēja rīdzinieki. Ogrēnieši vārtus nav guvuši trīs spēles pēc kārtas.
  • "RTU/Beerhouse No1" uzveic "Kreiss" un atjauno intrigu
    29.jūl. "RTU/Beerhouse No1" uzveic "Kreiss" un atjauno intrigu(2)
    Aizvadītas Latvijas pludmales futbola čempionāta septītās un astotās kārtas spēles. Lielisku sniegumu nodemostrēja “RTU/Beerhouse No1” vienība, kas ar 8:0 sagrāva FK “TUC”, bet pēc tam ar 4:3 revanšējās “Kreiss” par zaudējumu pirmajā aplī, tādējādi samazinot “Kreiss” pārsvaru līdz vienas uzvaras tiesai. Čempionāta pēdējais posms, kurā izšķirsies visu godalgu liktenis, tiks aizvadīts 3.augustā.
    26.jūl. Video: Futbolbumbas: Grobiņā sievietēm jādzemdē bērni, A.Uldriķis par futbola dīķi(18)
    Raidījuma #FUTBOLBUMBAS 19. epizodē raidījumā viesojās Askolds Uldriķis, cilvēks, kurš ilgus gadus strādājis futbolā, bet šobrīd ir paņēmis atvaļinājumu no sporta karaļa.

00:45 - 8:20 - A.Uldriķis par attiecībām ar futbolu, Rīgas ''Skonto'' pārdošanu, dēlu Robertu
    8:30 - 18:10 - Novickis un Dobrecovs vēsturiskā ugunsdzēsēju mašīnā, 1. līgas līmenis
    18:42 - 24:58 - Riherts par ''Metta/LU'' treniņiem Upesciemā, UEFA naudas sadalīšanu
    25:32 -33:03 - Kalendāra plānošana
    33:15 - 39:50 - Riherts par ''Mettas'' sportiskajiem rezultātiem, soļiem uz priekšu
    40:08 - 49:40 - Pertija par klauniem, Askolda prognozes

Iepriekšējo raidījumu ieraksti atrodami šeit: Arhīvs
  • Latvijas kausu pludmales futbolā atkal iegūst "Kreiss"
    25.jūl. Latvijas kausu pludmales futbolā atkal iegūst "Kreiss"
    Sestdien un svētdien Liepājā lieliskos laika apstākļos notika Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Jau ceturto gadu pēc kārtas triumfēja Rīgas komanda Kreiss, kas finālā spraigā cīņā ar 3:1 pārspēja citu galvaspilsētas vienību FK TUC.
    22.jūl. Foto: "Ogres NSC" piekāpjas Rīgas dinamiešiem
    Jūsu uzmanībai piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta futbolā 2. līgas turnīra (Rīgas reģiona čempionāta) spēles starp komandām "Ogres novada sporta centrs" un FK "Dinamo Rīga/Babīte", kurā ar 4:0 (0:0) uzvarēja rīdzinieki.
  • "Ghetto Games" 3x3 futbola finālā latvieši apspēlē brazīliešus
    21.jūl. "Ghetto Games" 3x3 futbola finālā latvieši apspēlē brazīliešus
    Trešdien, 19. jūlijā, Grīziņkalna sporta kompleksā pirmo reizi projekta “Ghetto Games” vēs-turē tika aizvadīts “Ghetto Football” starptautiskais turnīrs ielu futbolā 3 pret 3. Turnīrā 10 komandu konkurencē, finālā ar rezultātu 2:0 pārspējot komandu no Brazīlijas, uzvaras laurus plūca komanda “72” no Latvijas, kuras sastāvā spēlēja Artemijs Loginovs, Maksims Osipovs, Artašess Daniljans un Artūrs Fjodorovs.
    19.jūl. Video: Futbolbumbas: Bulvītis par burvīgo Anglijas 4. līgu, "Liepājas" pārliecība(4)
    Raidījuma #FUTBOLBUMBAS 18. epizodē Sportacentrs.com studijā ar kruķiem ieradās centra aizsargs Nauris Bulvītis, kurš sniedza ieskatu Anglijas 4. līgā un neslēpa, ka labprāt atgrieztos šajā čempionātā. Tāpat apskatījām aizdomīgas epizodes kausa izcīņas spēlē starp ''Jelgavu'' un ''Jēkabpili'', kā arī parunājām par ''Liepājas'' un ''Sūduvas'' spēli, pēc kuras izteicās vairāki abu klubu pārstāvji.