Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:117, Did:0, useCase: 0
Artūrs Zjuzins, Leonels Strumija un Vjačeslavs Isajevs cenšas noķert Romanu Debelko. Foto: Zigismunds Zālmanis/Riga FC
19

Superkausa starp Rīgas lielklubiem pirms sezonas sākuma nebūs

Latvijas Futbola federācija pirms šīs sezonas sākuma tomēr nerīkos klubu iecerēto Superkausu, liecina portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija.
RFS uzbrucējs Keilebs Bimenjimana pārbaudes spēlē Šauļos pret "Valmieru". Foto: Valmiera FC
29

No 10. jūnija ierobežojumus visdrīzāk mīkstinās, Viņķele sporta nākotni nekomentē

Latvijas veselības ministre Ilze Viņķele preses konferencē pēc Ministru kabineta ārkārtas sēdes atklāja, ka no 10. jūnija visdrīzāk tiks mīkstināti pulcēšanās ierobežojumi.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
5

Pukinsks: "Superkausa idejas sakarā man nepatīk steiga, kādā to cenšas ieviest"

Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks portālam Sportacentrs.com sīkāk pastāstīja par federācijā apspriesto Superkausa atjaunošanas ideju un piedāvājumu to nosaukt Jāņa Skredeļa vārdā.
RFS ar 2019. gada Latvijas kausu. Foto: Toms Dreiblats
6

LFF atbalsta ideju atjaunot Latvijas futbola Superkausu – varbūt jau šomēnes

LFF Klubu sacensību komiteja ir atbalstījusi ideju atjaunot Latvijas Superkausa izcīņu un nosaukt to Jāņa Skredeļa vārdā, portālam Sportacentrs.com apstiprināja LFF Sacensības nodaļas vadītājs Artūrs Saļņikovs. Superkausa izcīņu vēl jāapstiprina LFF valdei. LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks pret iespēju, ka Superkauss norisinās jau šomēnes, bija skeptiski noskaņots, taču atzina, ka tāda iespēja pastāv.
Publicitātes foto
9

Rīgā atklās modernu futbola halli ar septiņiem mazajiem laukumiem

Šogad 3. septembrī Rīgā tiks atklāta modernākā futbola halle Baltijā «Playoff Arena» ar septiņiem "mini-pitch" jeb mazā izmēra futbola laukumiem, bet jau šodien sākusies laukumu rezervācija.
Valdis Avotiņš. Foto: Zigismunds Zālmanis, SK "Imanta"

Mūžībā aizgājis regbija un futbola fanātiķis un SK "Imanta" dibinātājs Valdis Avotiņš

Sporta klubs "Imanta", Latvijas Regbija federācija un Latvijas Futbola federācija pavēstījušas par regbija entuziasta Valda Avotiņa aiziešanu mūžībā.
LFF pirmais viceprezidents Arturs Zakreševskis. Foto: LFF
5

LFF klubu un tiesnešu atbalstam dīkstāves laikā novirza līdz 100 tūkstošiem eiro

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde trešdien, 22. aprīlī, vienojās federācijas biedru un tiesnešu atbalstam ārkārtējās situācijas apstākļos novirzīt papildus līdz 100 000 eiro, kas iespējams, pateicoties LFF budžeta pārplānošanai un veiksmīgām pārrunām ar federācijas starptautiskajiem partneriem. Atkarībā no tālākās valstiskās situācijas attīstības LFF paredz iespējamu atbalsta mehānisma koriģēšanu un papildu finansējuma nodrošināšanu.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
43

VID veiktā kratīšana palīdzēs atbrīvoties no vēsturiskā mantojuma, uzskata LFF

Pašreizējai situācijai, kurā Valsts ieņēmumu dienests veic procesuālās darbības Latvijas Futbola federācijā, ir jāpalīdz federācijai atbrīvoties no tās vēsturiskā mantojuma, uzsver LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks savas organizācijas paziņojumā.
Sandis Ģirģens. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
8

Pirmajā "Sporta tarkšķa" jeb teksta čata epizodē iesaistās arī iekšlietu ministrs

Pirmdienas vakarā portāls Sportacentrs.com pandēmijas radītās dīkstāves laikā nāca klajā ar jaunu projektu – "Sporta tarkšķi", kurā tiešsaistes čata veidā mēģināsim no dažādiem skatu punktiem diskutēt par dažādām tēmām. Pirmā epizode bija par Latvijas futbolu jeb to, kā tam izkļūt no dziļās bedres.
Balsošana Latvijas Futbola federācijas kongresā. Foto: LFF
8

LFF varētu pilnveidot statūtus un vēlēšanu procedūru padarīt konkrētāku

Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks organizācijas mājaslapā sacīja, ka pašreizējā situācija izgaismo argumentus un praktiskas statūtu nepilnības vēlēšanu sakarā. Portāls Sportacentrs.com vaicāja, kādas konkrēti nepilnības ģenerālsekretārs bija domājis.