07.dec. Ronaldu iegūst "Ballon d'Or" un noķer Mesi(53)
    Spānijas superkluba Madrides ''Real' līderis un Portugāles izlases kapteinis Krištianu Ronaldu saņēmis ''Ballon d'Or'' jeb ''France Football'' pasniegto pasaules labākā futbolista balvu. Tādā veidā Ronaldu šo trofeju ieguvis piekto reizi, šajā rādītājā noķerot Lionelu Mesi.
  • "Valencia" 65 minūtes spēlē vairākumā, taču piedzīvo pirmo zaudējumu
    03.dec. "Valencia" 65 minūtes spēlē vairākumā, taču piedzīvo pirmo zaudējumu(1)
    Šodien Spānijas futbola čempionāta 14. kārtas spēlē pirmo zaudējumu turnīrā piedzīvoja "Valencia", kas izbraukumā ar 0:1 piekāpās "Getafe". Zaudējuma rūgtumu vēl vairāk palielina fakts, ka "Valencia", rezultātam esot 0:0, nokļuva vairākumā, taču ne tikai nespēja izraut uzvaru, bet pat ielaida vārtus un šodien palika bez punktiem.
  • Benzemā trāpa pa stabu, "Real" zaudē punktus Bilbao
    02.dec. Benzemā trāpa pa stabu, "Real" zaudē punktus Bilbao(14)
    Sestdien Spānijas čempionāta "La Liga" 14. kārtas spēlē Madrides "Real" futbolisti nespēja gūt vārtus un izbraukumā cīnījās neizšķirti ar "Athletic Bilbao" vienību.
  • "Barcelona" pēc gada pārtraukuma nespēj uzvarēt savā laukumā "La Liga" mačā
    02.dec. "Barcelona" pēc gada pārtraukuma nespēj uzvarēt savā laukumā "La Liga" mačā(20)
    Spānijas futbola čempionāta 14. kārtas spēlē līdere "Barcelona" savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar "Celta". Neskaitot mača pirmās minūtes, gandrīz visu spēli liels pārsvars piederēja "Barcelona", kas, rezultātam esot 2:1, mērķtiecīgi meklēja arī trešos vārtus. Tomēr 70. minūtē "Celta" otro reizi spēlē realizēja ātru prettriecienu un atlikušajā laikā prata nosargāt neizšķirtu. "Barcelona" Spānijas čempionāta ietvaros pēdējo reizi savā laukumā neuzvarēja pirms gada.
  • Arī "Las Palmas" otro reizi sezonā atlaiž treneri, Ajestarans iztur vien deviņas spēles
    30.nov. Arī "Las Palmas" otro reizi sezonā atlaiž treneri, Ajestarans iztur vien deviņas spēles
    Spānijas futbola klubs "Las Palmas" vakar savā laukumā ar rezultātu 2:3 piekāpās Lakorunjas "Deportivo", taču divu spēļu summā uzvarēja ar 6:4. Par spīti iekļūšanai Karaļa kausa astotdaļfinālā pēc valdes lēmuma no amata tika atbrīvots galvenais treneris Pako Ajestarans.
  • Vidals kaldina "Barcelona" graujošu uzvaru, "Real Sociedad" šokējoši izstājas
    29.nov. Vidals kaldina "Barcelona" graujošu uzvaru, "Real Sociedad" šokējoši izstājas(6)
    Šodien Spānijas kausa izcīņas 1/16 fināla atbildes spēlē titula turētāja "Barcelona" savā laukumā ar 5:0 sagrāva trešās līgas vienību "Murcia", divu spēļu summā triumfējot ar 8:0. Galvenā zvaigzne šovakar Aleišs Vidals, kurš noorganizēja pirmos trīs vārtus. Tikmēr šokējošu izstāšanos piedzīvoja "Real Sociedad", kurai atbildes spēlē pret trešās līgas komandu "Lleida" savā laukumā bija trīs vārtu rezerve, kas pēdējās 35 minūtēs tika izsēta.
  • Beils palīdz, tomēr "Real" savā stadionā nespēj pieveikt trešās līgas klubu
    29.nov. Beils palīdz, tomēr "Real" savā stadionā nespēj pieveikt trešās līgas klubu(8)
    Šodien Spānijas kausa izcīņas 1/16 fināla atbildes spēlē Madrides "Real" savā laukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar trešajā līgā spēlējošo "Fuenlabrada". Madridieši cīņu sāka ar 2:0 kabatā (ar šādu rezultātu tika uzvarēts viesos), tomēr šī vakara mača gaitā nonāca zaudētājos ar 0:1, turklāt pie šāda rezultāta pieticīgie viesi trāpīja pa "Real" pārliktni. Zinedina Zidāna komandai palīdzēja Gereta Beila nākšana laukumā - velsietis palīdzēja no 0:1 panākt 2:1, tomēr mača izskaņā "Fuenlabrada" puiši guva otros vārtus un izrāva neizšķirtu, kuru, visticamāk, neaizmirsīs nekad.
  • Beriso tiks veikta prostatas vēža operācija, "Alaves" atlaiž otro treneri šosezon
    27.nov. Beriso tiks veikta prostatas vēža operācija, "Alaves" atlaiž otro treneri šosezon(1)
    LETA--AFP. Spānijas futbola čempionāta komandas "Sevilla" galvenajam trenerim Edvardo Beriso otrdien tiks veikta prostatas vēža operācija, līdz ar to viņa pienākumus uz nenoteiktu laiku pārņems asistents Ernesto Markuči, vēsta klubs.
  • Mesi neieskaita tīrus vārtus, "Barcelona" izglābjas no zaudējuma Valensijā
    26.nov. Mesi neieskaita tīrus vārtus, "Barcelona" izglābjas no zaudējuma Valensijā(27)
    Spānijas futbola čempionāta 13. kārtas centrālajā spēlē "Barcelona" viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 pret "Valencia". Pirmajā puslaikā rupji kļūdījās tiesneši, neieskaitot tīrus vārtus Lionelam Mesi, bet abi ieskaitītie vārti tika gūti pēc pārtraukuma - "Valencia" izvirzījās vadībā, savukārt "Barcelona" no zaudējuma izglābās vien 82. minūtē, kad Mesi piespēli izmantoja bijušais "Valencia" futbolists Žordi Alba.
  • Vai pārsteidzošā "Valencia" sagādās pirmo zaudējumu "Barca" un tiks tai klāt?
    26.nov. Vai pārsteidzošā "Valencia" sagādās pirmo zaudējumu "Barca" un tiks tai klāt?(4)
    Šodien Spānijas futbola čempionāta 13. kārtā šovakar plkst.21:45 sāksies centrālā spēle starp "Valencia" un "Barcelona". Abas komandas ieņem pirmās divas vietas un uzvaras gadījumā "Valencia" pietuvosies Katalonijas klubam līdz viena punkta attālumam.
  • "Real" atkal nepārliecinoša, Ronaldu izrauj uzvaru
    25.nov. "Real" atkal nepārliecinoša, Ronaldu izrauj uzvaru(9)
    Šodien Spānijas futbola čempionāta 13. kārtas spēlē Madrides "Real", saskaroties ar lielām grūtībām, ar 3:2 pārspēja "Malaga", kas līdz šodienai turnīrā sešos izbraukuma mačos nebija izcīnījusi nevienu punktu un pat nebija guvusi nevienus vārtus. Uzvaras vārtus 75. minūtē guva Krištianu Ronaldu, kurš nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet bija precīzs ar atkārtotu sitienu.
  • Mesi pagarina līgumu ar "Barcelona", izpirkuma maksa - 700 miljoni
    25.nov. Mesi pagarina līgumu ar "Barcelona", izpirkuma maksa - 700 miljoni(22)
    Argentīniešu futbola superzvaigzne Lionels Mesi, par kura nākotni pēdējā laikā bijis daudz spekulāciju, pagarinājis līgumu ar spāņu superklubu "Barcelona" - jaunais līgums beigsies 2021. gada vasarā. Tas paredz izpirkuma maksu 700 miljonu eiro apmērā.
  • Brazīlijas futbola zvaigzne Robinju notiesāts uz deviņiem gadiem cietumā
    23.nov. Brazīlijas futbola zvaigzne Robinju notiesāts uz deviņiem gadiem cietumā(25)
    Bijušais „AC Milan”, Madrides „Real” un Mančestras „City” uzbrucējs Robinju pēc Milānas tiesas lēmuma kopā ar piecām citām personām atzīts par vainīgu grupveida izvarošanā 2013. gadā Milānā. Viņam piespriests deviņu gadu cietumsods, kas gan vēl noteikti tiks pārsūdzēts, un līdz apelācijas izskatīšanai Robinju cietumā vēl nebūs jādodas.
  • "Sevilla" apstiprina: trenerim Berizo konstatēts vēzis
    22.nov. "Sevilla" apstiprina: trenerim Berizo konstatēts vēzis(1)
    Spāņu futbola kluba "Sevilla" galvenais treneris Eduardo Berizo dienu pēc Čempionu līgas spēles pret "Liverpool" apstiprinājis iepriekš izskanējušās runas - speciālistam konstatēts ļaundabīgs audzējs prostatas vēzis.
  • Ramosam salauž degunu, "Atletico" un "Real" atpaliek jau par desmit punktiem
    18.nov. Ramosam salauž degunu, "Atletico" un "Real" atpaliek jau par desmit punktiem(16)
    Madrides "Atletico" un Madrides "Real" izšķērdēja pa pāris lieliskām izdevībām, galvaspilsētas derbijā tā arī neguva vārtus, cīnījās 0:0 un Spānijas čempionātā no līderes "Barcelona" atpaliek jau par desmit punktiem. "Atletico" savā laukumā neuzvarēja jau piektajā spēlē pēc kārtas un tika pie septītā neizšķirta pēdējās desmit spēlēs.
  • Svaresam divi vārti, Pikē tiek pie diskvalifikācijas, "Barcelona" nesamaksā par kļūdām
    18.nov. Svaresam divi vārti, Pikē tiek pie diskvalifikācijas, "Barcelona" nesamaksā par kļūdām(8)
    Spānijas futbola čempionāta līdere "Barcelona" joprojām ir zaudējusi tikai divus punktus, šoreiz izbraukuma spēlē Madridē neparādot labāko sniegumu, tomēr beigās svinot pat itin pārliecinošu uzvaru – 3:0 pār "Leganes". Ar diviem vārtiem izcēlās Luiss Svaress, kurš nebija iesitis kopš 14. oktobra un šosezon līdz šim bija guvis tikai trīs vārtus.
    15.nov. Video: Futbolbumbas: Latkovskis par Virslīgas tiesāšanos, Starkovs un gada TOPi(4)
    Piedāvājām Sportacentrs.com raidījuma #FUTBOLBUMBAS noslēdzošo 28. epizodi. Viesos šoreiz bijušais Latvijas futbola Virslīgas izpilddirektors Emīls Latkovskis, kurš nedaudz pagājis malā no futbola, bet gatavs kādā brīdī atgriezties. Raidījumā apspriedām Virslīgas noslēgumu, Emīls itin plaši pastāstīja par Virslīgas virtuvi un apspriedām LFF prezidenta amata kandidātus. RFS sporta direktors Aleksandrs Usovs intervijā pastāstīja par šī kluba situāciju pēc neiekļūšanas Eirokausos. Tāpat sastādījām vairākus 2017. gada TOPus - TOP5 skaistākie vārti, skaistākais sieviešu gols, TOP3 vārtsargu kļūdas, TOP3 rupjības, kā arī izgriezums no spilgtākās preses konferences.

Visus iepriekšējos raidījuma #FUTBOLBUMBAS ierakstus variet atrast šeit: Arhīvs
  • Benzemā: "Kamēr vien Franciju vadīs Dešāns, man izlasi neredzēt"
    13.nov. Benzemā: "Kamēr vien Franciju vadīs Dešāns, man izlasi neredzēt"(10)
    Kamēr Francijas izlase uzvarēja A grupā un kvalificējās 2018. gada Pasaules kausa finālturnīram, pēdējās dienās franču medijos arvien biežāk uzmanības centrā bijis valstsvienības ignorētais Karims Benzemā, par kuru tika izveidota dokumentāla filma un kurš vakar viesojās populārā futbola šovā Canal+ ēterā.
  • Benzemā un Ronaldu atkal neiesit, talkā nāk Kasemiru un Asensio <i>lielgabals</i>
    05.nov. Benzemā un Ronaldu atkal neiesit, talkā nāk Kasemiru un Asensio lielgabals(9)
    Spānijas futbola čempionāta 11. kārtas noslēdzošajā spēlē Madrides "Real" savā laukumā ar 3:0 apspēlēja vienu no pastarītēm "Las Palmas". Pēdējā laikā nesekmīgi spēlējošajai "Real" komandai vajadzēja vairāk nekā 40 minūtes, lai atklātu rezultātu, turklāt atkal bez vārtu guvuma palika Karims Benzemā un Krištianu Ronaldu, taču tas viss fonā, jo priekšplānā Marko Asensio brīnišķīgie vārti ar īstu lielgabala šāvienu.
  • Mesi 600. spēlē spīd Alkasers, "Barcelona" 18. mājas uzvara pēc kārtas
    04.nov. Mesi 600. spēlē spīd Alkasers, "Barcelona" 18. mājas uzvara pēc kārtas(13)
    Šodien Spānijas futbola čempionāta 11. kārtas spēlē "Barcelona" savā laukumā ar 2:1 pārspēja "Sevilla". Īpašs mačs šis bija Lionelam Mesi (600. "Barcelona" kreklā), bet abus vārtus uzvarētāju labā guva Pako Alkasers.