Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:283, Did:0, useCase: 0
 • Zelta medaļas un "Latvian Open 2018" kausu izcīna "Esport Oilers"
  26.aug. Zelta medaļas un "Latvian Open 2018" kausu izcīna "Esport Oilers"(1)
  Titulētajam somu klubam "SC Classic" šodien Valmierā neizdevās atkārtot pērnā gada panākumu un kļūt par starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open 2018" uzvarētāju TOP grupā. To Somijas čempionvienībai liedza tautieši no komandas "Esport Oilers", kuri finālspēlē bija pārāki ar 5:3.
 • Valmierā dalīs "Latvian Open 2018" kausus
  26.aug. Valmierā dalīs "Latvian Open 2018" kausus(1)
  Šodien Valmierā ar izšķirošajām cīņām par kausiem noslēgsies starptautiskais turnīrs florbolā "Latvian Open 2018". TOP grupas finālā nūjās krustos Somijas klubi "SC Classic" un "Esport Oilers", bet par 3. vietu spēkosies Šveices komandas "Kloten Dietlikon Jets" un "UHC Uster". FBK "Valmiera" ar Čehijas komandu "Florbal Usti" dalīs 5. vietu, bet Kocēnu "Rubene" cīņā par 7. vietu tiksies ar citu čehu komandu – ar "FbS Bohemians".
 • "Valmiera" trillera cienīgā mačā pārspēj "FbS Bohemians"
  25.aug. "Valmiera" trillera cienīgā mačā pārspēj "FbS Bohemians"
  Valmierā notiekošā starptautiskā florbola turnīra "Latvian Open" TOP komandu grupā pirmo uzvaru guvusi FBK "Valmiera", kas šodien mazajā pusfinālā (par 5. – 8. vietu) ar 10:9 pieveica Čehijas klubu "FbS Bohemians". Uzvaras vārti Ivo Baloža kontā, bet rezultatīvākais ar 6 (2+4) punktiem bija Mārtiņš Broks.
 • Par uzvaru TOP grupā cīnīsies somi un šveicieši
  25.aug. Par uzvaru TOP grupā cīnīsies somi un šveicieši
  Valmierā un Kocēnos jau ceturto dienu turpināsies starptautiskais turnīrs florbolā "Latvian Open 2018". TOP grupas komandas vakar noslēdza cīņas apakšgrupā, bet šodien sāks izslēgšanas spēles. Par pirmo vietu sacentīsies Somijas klubi "SC Classic" un "Esport Oilers", kā arī Šveices komandas "UHC Uster" un "Kloten Dietlikon Jets", bet FBK "Valmiera" un Kocēnu "Rubene" kopā ar Čehijas "FbS Bohemians" un "Florbal Usti" cīnīsies par 5. vietu.
 • "Rubene" un "Valmiera" pagaidām bez uzvarām
  24.aug. "Rubene" un "Valmiera" pagaidām bez uzvarām
  Valmierā notiekošajā starptautiskajā turnīra florbolā "Latvian Open" pa kārtējam zaudējumam TOP komandu grupā piedzivojuši abi Latvijas klubi - Kocēnu "Rubene" un FBK "Valmiera". Kocēnieši šovakar ar 4:14 zaudēja Somijas komandai "Esport Oilers", bet valmierieši ar 1:3 atzina "UHC Uster" pārākumu. Abas mūsu vienības savās apakšgrupās ieridojās 4. vietā un rīt sāks cīņu par 5. vietu TOP komandu grupā.
 • Foto: "Valmiera" pret "SC Classic" - bez goda vārtiem
  24.aug. Foto: "Valmiera" pret "SC Classic" - bez goda vārtiem
  Valmierā notiekošajā starptautiskajā florbola turnīrā "Latvian Open" Latvijas vicečempione "Valmiera" krustoja nūjas ar citu TOP grupas komandu - Somijas čempioni "SC Classic". Somi valmieriešiem nedeva nekādas cerības, sakaujot mūsējos ar 13:0.
 • "Latvian Open" turpinās pilnā sparā
  24.aug. "Latvian Open" turpinās pilnā sparā
  Šodien Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, jau ar pilnu jaudu turpināsies starptautiskais turnīrs florbolā "Latvian Open 2018". TOP komandas aizvadīs pēdējās spēles savās apakšgrupās, tajā pašā laikā cīņu uzsāks vīriešu un sieviešu elites, kā arī vīriešu Open grupas komandas.
 • Kocēnu "Rubene un "Valmiera" piedzīvo pa zaudējumam
  23.aug. Kocēnu "Rubene un "Valmiera" piedzīvo pa zaudējumam
  Valmierā notiekošajā starptautiskajā florbola turnīrā "Latvian Open 2018" TOP komandu grupā otro zaudējumu piedzīvojusi Kocēnu "Rubene", kas mačā pret Šveices klubu "Kloten Dietlikon Jets" pirmā perioda vidū spēja izvirzīties vadībā ar 2:1, bet galarezultātā piekāpās ar 4:8. Vēl smagāk klājās Latvijas vicečempionei "Valmierai", kas spēlē pret Somijas čempioni "SC Classic" nespēja gūt pat goda vārtus, kapitulējot ar 0:13.
 • Pēc sestā "Unihoc Riga cup" turnīra rezultatīvākie Džigure un Freimanis
  23.aug. Pēc sestā "Unihoc Riga cup" turnīra rezultatīvākie Džigure un Freimanis
  Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās sestais starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup". Abās pieaugušo kategorijās ir jauni uzvarētāji un pēc šī turnīra ir arī jauni līderi cīņā par visu laiku rezultatīvākogodu.
 • Foto: Kocēnu "Rubene" atzīst šveiciešu pārākumu
  23.aug. Foto: Kocēnu "Rubene" atzīst šveiciešu pārākumu
  Valmierā notiekošajā starptautiskajā florbola turnīrā "Latvian Open 2018" TOP komandu grupā otro zaudējumu piedzīvojusi Kocēnu "Rubene", kas mačā pret Šveices klubu "Kloten Dietlikon Jets" pirmā perioda vidū spēja izvirzīties vadībā ar 2:1, bet galarezultātā piekāpās ar 4:8. Rezultatīvākais Kocēnu komandā ar 2 (1+1) punktiem bija Reinis Mirkšs.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • Foto: "Valmiera" piekāpjas čehu klubam "Florbal Usti"
  23.aug. Foto: "Valmiera" piekāpjas čehu klubam "Florbal Usti"
  Ar zaudējumu starptautisko turnīru florbolā "Latvian Open" sākusi arī otra Latvijas komanda, kas startē TOP grupā, - FBK "Valmiera". Valmierieši, tiekoties ar Čehijas klubu "Florbal Usti", pēc pirmā perioda atradās vadībā ar 2:1, bet galarezultātā piekāpās ar 3:7.
  Foto: Ritvars Raits
 • "Latvian Open" TOP grupas komandas aizvadīs 2. kārtas spēles
  23.aug. "Latvian Open" TOP grupas komandas aizvadīs 2. kārtas spēles
  Šodien Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, ar TOP komandu apakšgrupu otrās kārtas spēlēm turpināsies starptautiskais turnīrs florbolā "Latvian Open 2018". Kocēnu "Rubene" mērosies spēkiem ar Šveices "Kloten Dietlikon Jets", bet FBK "Valmiera" - ar Somijas "SC Classic".
 • "Rubene" un "Valmiera" sāk ar zaudējumu čehiem
  22.aug. "Rubene" un "Valmiera" sāk ar zaudējumu čehiem
  Valmierā notiekošo starptautisko turnīru florbolā "Latvian Open 2018" TOP grupā ar zaudējumu sākušas abas Latvijas komamdas. Kocēnu "Rubene" spēkojās ar Čehijas klubu "FbS Bohemians" un piekāpās ar 5:10, bet FBK "Valmiera" ar 3:7 atzina cita Čehijas kluba - "Florbal Usti" pārākumu.
 • Foto: "Rubene" piekāpjas Čehijas "FbS Bohemians"
  22.aug. Foto: "Rubene" piekāpjas Čehijas "FbS Bohemians"
  Valmierā notiekošā starptautiskā turnīra florbolā "Latvian Open" TOP grupas komandu otrajā spēlē Kocēnu "Rubene" spēkojās ar Čehijas klubu "FbS Bohemians". Kocēnieši gandrīz visu mača laiku atradās iedzinēju lomā un galarezultātā piekāpās ar 5:10, rezultatīvākais starp mūsējiem ar 2 (1+1) punktiem bija Ingars Matisons.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • Valmierā ar TOP grupas komandu spēlēm startēs "Latvian Open"
  22.aug. Valmierā ar TOP grupas komandu spēlēm startēs "Latvian Open"
  Šodien pulksten 12.30 Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, ar spēli starp TOP grupas komandām "Esport Oilers" (Somija) un "Kloten Dietlikon Jets" (Šveice) sāksies 12. starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open". Kopumā turnīra pirmajā dienā tiks aizvadītas četras spēles, tajās visās spēkosies tikai TOP grupas klubi.
 • Aizraujošā finālā triumfē "Team Rīga", dāmām bez pārsteigumiem
  20.aug. Aizraujošā finālā triumfē "Team Rīga", dāmām bez pārsteigumiem(3)
  Starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup" noslēdzies ar aizraujošu spēli vīru konkurencē, par čempioniem kļūstot "Team Riga". Dāmu konkurencē pārsteigumi netika novēroti, titulu izcīnot "Instant Graphics".
 • Līdz trešajai dienai "izdzīvojuši" divi ārzemju klubi un vadošie latvieši
  19.aug. Līdz trešajai dienai "izdzīvojuši" divi ārzemju klubi un vadošie latvieši
  Starptautiskajā florbola turnīrā "Unihoc Riga Cup" ar katru aizvadīto spēli samazinās to komandu skaits, kas palikušas cīņā par lielo un smago uzvarētāju trofeju. Vīru konkurencē pirmajās divās izslēgšanas spēļu kārtās lieli pārsteigumi netika novēroti, bet dāmu konkurencē par pārsteigumu parūpējās vienība no Igaunijas.
 • Pirmajā dienā pārliecinošu sniegumu demonstrē favorīti un somi
  18.aug. Pirmajā dienā pārliecinošu sniegumu demonstrē favorīti un somi
  Aizvadīta pirmā diena starptautiskajā florbola turnīrā Unihoc Riga Cup, kuru veiksmīgi iesākuši potenciāli spēcīgākie latviešu virknējumi. Patīkami pārsteidza arī lielākā daļa somu komandu. Šodien vienības noslēgs grupu turnīra fāzi, kā arī aizvadīs pirmās cīņas izslēgšanas turnīrā.
 • Startē starptautiskais florbola turnīrs “Unihoc Riga Cup 2018”
  17.aug. Startē starptautiskais florbola turnīrs “Unihoc Riga Cup 2018”
  Šodien starts tiks dots ikgadējam starptautiskajam florbola turnīram “Unihoc Riga Cup”, kas jau vairākus gadus ir neatņemama sastāvdaļa Rīgas pilsētas svētkiem.
 • Šovasar "Czech Open" tālāk par astotdaļfinālu latviešu klubi netiek
  12.aug. Šovasar "Czech Open" tālāk par astotdaļfinālu latviešu klubi netiek
  Savas šīs vasaras gaitas starptautiskajā florbola turnīrā "Czech Open" noslēguši visi latviešu klubi. Visilgāk turnīrā noturējās vīriešu Open grupas komandas "Brenguļu alus" un FBK SĀC, abām izstājoties astotdaļfinālā, tādējādi netiekot līdz spēlēm svētdienā.
 • lasīt vairāk