Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0
 • Kremļovs: "Pasaules kausa dēļ Supersērijas finālu nevaram sarīkot Lužņikos"
  19.jūn. Kremļovs: "Pasaules kausa dēļ Supersērijas finālu nevaram sarīkot Lužņikos"(2)
  Krievijas boksa federācijas prezidents Umars Kremļovs vēlējies Supersērijas finālu starp Aleksandru Usiku un Muratu Gasijevu sarīkot Lužņiku stadionā, taču FIFA Pasaules kausa norises dēļ to nav iespējams izdarīt.
 • Video: Gasijevs demonstrē muskuļus
  19.jūn. Video: Gasijevs demonstrē muskuļus(6)
  Pasaules boksa Supersērijas fināla dalībnieks Murats Gasijevs (Krievija) demonstrē muskuļus, atspiežoties atbalstā uz pirkstiem. 21. jūlijā Maskavā šis bokseris spēkosies ar Oeksandru Usiku (Ukraina).
 • Usiks par Supersērijas finālu: "Ja cīņa tiks nozīmēta Maskavā, neiebildīšu"
  15.jūn. Usiks par Supersērijas finālu: "Ja cīņa tiks nozīmēta Maskavā, neiebildīšu"(9)
  Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) finālā spēkosies latvieša Maira Brieža pāridarītājs Oleksandrs Usiks un Murats Gasijevs no Krievijas. 18. jūnijā plkst. 11.00 Maskavā notiks preses konference, kurā tiks oficiāli paziņots par Gasijeva nākamās cīņas laiku un vietu. Usiks atklāj, ka mainījis domas un būtu ar mieru boksēt arī Krievijas galvaspilsētā.
 • Kremļovs: "Notiek smagas pārrunas par Supersērijas fināla norises vietu"
  13.jūn. Kremļovs: "Notiek smagas pārrunas par Supersērijas fināla norises vietu"(3)
  Joprojām nav izdevies vienoties par Pasaules boksa Supersērijas (WBSS) fināla norises vietu un laiku. Tādējādi arvien nav skaidrības par ilgi gaidīto Oleksandra Usika (Ukraina) un Murata Gasijeva (Krievija) cīņu, kur mūsu Mairis Briedis pozicionējas kā rezervists. Parādījusies neoficiāla informācija, ka 21. jūlijā Gasijevs Krievijā varētu aizvadīt starpcīņu ar amerikāni, bet iespējams, kas tas ir taktisks gājiens, lai panāktu fināla norisi Krievijā.
 • Deivids Hejs paziņo par karjeras beigām
  12.jūn. Deivids Hejs paziņo par karjeras beigām(11)
  37 gadu vecumā par profesionālās karjeras beigām paziņojis bijušais WBA čempions, Lielbritānijas boksa smagsvars Deivids Hejs (28-4, 26KO).
 • Vailders piekritis Lielbritānijā aizvadīt cīņu pret Džošua
  12.jūn. Vailders piekritis Lielbritānijā aizvadīt cīņu pret Džošua(2)
  Kā ziņo ietekmīgais sporta medijs ESPN, amerikāņu boksa smagsvars un WBC titula īpašnieks Deontejs Vailders (40-0, 39 KO) piekritis šogad Lielbritānijā aizvadīt cīņu pret WBA, IBF un WBO titulu īpašnieku angli Entoniju Džošua (21-0, 20 KO).
 • Pakumeiko vien pēc punktiem zaudē kādreizējam titulu pretendentam un OS dalībniekam
  10.jūn. Pakumeiko vien pēc punktiem zaudē kādreizējam titulu pretendentam un OS dalībniekam(3)
  Latvijas bokseris Andrejs Pakumeiko, dodoties ringā kā pēdējā brīža rezervists, sestdien Leipcigā vien pēc punktiem piekāpās vācietim Enriko Kēlingam, kurš 2012. gadā piedalījās Londonas olimpiskajās spēlēs, bet vēl pērn cīnījās par pasaules čempiona jostu.
 • Fjūrijs dīvainā atgriešanās mačā pārspēj Seferi
  10.jūn. Fjūrijs dīvainā atgriešanās mačā pārspēj Seferi(15)
  Aizvadītajā naktī pēc divarpus gadu pauzes boksa ringā atgriezās bijušais pasaules čempions smagajā svarā Taisons Fjūrijs (26-0, 19KO), kurš dzimtajā Mančestrā pievarēja mazpazīstamu albāni Seferu Seferi (23-2, 21KO).
 • Video: Fjūrijs un Seferi nosveras: 125kg pret 95
  09.jūn. Video: Fjūrijs un Seferi nosveras: 125kg pret 95(4)
  Naktī uz 10. jūniju ringā atgriezīsies bijušais pasaules čempions smagajā svarā Taisons Fjūrijs (25-0, 18KO), kurš nav startējis divarpus gadus. Brita dzimtajā pilsētā Mančestrā pretī stāsies mazpazīstams albānis Sefers Seferi (23-1, 21KO). Aizvadīta svēršanās procedūra - Fjūrijam 125.25kg, Seferi tikai 95.3kg. "Face Off" atkal izvērtās par komēdiju.
  Video: Fight Club Türkiye
 • Stallone: "Lomačenko ir labākais bokseris pēdējos 50 gados"
  07.jūn. Stallone: "Lomačenko ir labākais bokseris pēdējos 50 gados"(5)
  Ukrainas boksa zvaigzne, WBA pasaules čempions svara kategorijā līdz 61.2 kilogramiem Vasīlijs Lomačenko (11-1, 9KO) maija izskaņā pārcieta pleca operāciju un treniņus varēs atsākt ne ātrāk kā oktobrī. Pēdējā laikā šo sportistu apciemojuši slavenie amerikāņu aktieri Arnolds Švarcenegers (70) un Silvestrs Stallone (71).
 • Makgregors: "Es apsteigtu Mesi un Ronaldu, ja būtu cīnījies 12. maijā"
  07.jūn. Makgregors: "Es apsteigtu Mesi un Ronaldu, ja būtu cīnījies 12. maijā"(5)
  Populārais MMA īru cīkstonis Konors Makgregors pērn nopelnīja milzu naudu, cīnoties ar neauzvarēto amerikāņu bokseri Floidu Meivezeru. Biznesa žurnāla "Forbes" ikgadējā rangā šis īrs ieņēma augsto ceturto vietu starp pelnošākajiem sportistiem, piekāpjoties tikai minētajam amerikānim, kā arī diviem lielākiem futbola spīdekļiem. Makgregors atklāj, ka bija iespēja finišēt otrajā pozīcijā, ja vien būtu piedalījies 12. maija cīņā.
 • Video: Lielais Fjūrijs un mazais Seferi noorganizē klaunādi
  07.jūn. Video: Lielais Fjūrijs un mazais Seferi noorganizē klaunādi(4)
  9. jūnijā ringā atgriezīsies bijušais pasaules čempions smagajā svarā Taisons Fjūrijs (25-0, 18KO), kurš nav startējis divarpus gadus. Brita dzimtajā pilsētā Mančestrā pretī stāsies mazpazīstams albānis Sefers Seferi (23-1, 21KO). Aizvadīta tradicionālā "Face Off" procedūra, kas izvērtās par klaunādi saistībā ar lielo starpību auguma ziņā - uz 206 cm garā Fjūrija fona albānis izskatījās mazs.
  Video: Fight Hub TV
 • Meivezers pērn nopelnījis vairāk nekā Ronaldu un Mesi kopā
  06.jūn. Meivezers pērn nopelnījis vairāk nekā Ronaldu un Mesi kopā(8)
  Neuzvarētais amerikāņu bokseris Floids Meivezers atgriezies pelnošāko sportistu ranga virsotnē. Biznesa žurnāla "Forbes" reitings liecina, ka karjeru beigušais bokseris nopelnījis vairāk nekā futbola lielākie spīdekļi Krištianu Ronaldu un Lionels Mesi kopā. Pētījums veikts par laika posmu no 2017. gada 1. jūnija līdz 2018. gada 31. maijam.
 • Video: Fjūrijs demonstrē sportisko formu, veikli izvairoties no gumijas nūjām
  06.jūn. Video: Fjūrijs demonstrē sportisko formu, veikli izvairoties no gumijas nūjām(5)
  9. jūnijā ringā atgriezīsies bijušais pasaules čempions smagajā svarā Taisons Fjūrijs (25-0, 18KO), kurš nav startējis divarpus gadus. Brita dzimtajā pilsētā Mančestrā pretī stāsies mazpazīstams albānis Sefers Seferi (23-1, 21KO). Publiskajā treniņā brits demonstrēja sportisko formu, veikli izvairoties no sitieniem ar gumijas nūjām. Video: iFL TV
 • Fjūrijs: "Esmu visu laiku labākais smagsvars"
  04.jūn. Fjūrijs: "Esmu visu laiku labākais smagsvars"(14)
  9. jūnijā ringā atgriezīsies bijušais pasaules čempions smagajā svarā Taisons Fjūrijs (25-0, 18KO). Brita dzimtajā pilsētā Mančestrā pretī stāsies mazpazīstams albānis Sefers Seferi (23-1, 21KO). Bokseris plātās, ka ir visu laiku labākais, gatavojas visus šokēt.
 • Smagsvars Vailders tīko pēc Usika un Gasijeva tituliem
  31.mai. Smagsvars Vailders tīko pēc Usika un Gasijeva tituliem(5)
  Amerikāņu smagsvars, WBC pasaules čempions Deontejs Vailders (40-0, 39KO) paziņojis, ka vēlas kļūt par absolūto čempionu savā svara kategorijā, bet pēc tam pāriet svara kategoriju zemāk (līdz 90.7 kilogramiem).
 • Lomačenko ringā atgriezīsies ne ātrāk kā decembrī
  31.mai. Lomačenko ringā atgriezīsies ne ātrāk kā decembrī
  WBA pasaules čempions boksā svara kategorijā līdz 61.2 kilogramiem Vasīlijs Lomačenko (11-1, 9KO) nevarēs ringā 25.augustā, kā tika plānots iepriekš. Tam iemesls ir operācija, kas ukrainim tika veikta trešdien.
 • Fjūrijs aicina Trampu uz savu atgriešanās cīņu
  31.mai. Fjūrijs aicina Trampu uz savu atgriešanās cīņu
  9. jūnijā ringā atgriezīsies bijušais pasaules čempions smagajā svarā Taisons Fjūrijs (25-0, 18KO), kurš nav startējis divarpus gadus. Brita dzimtajā pilsētā Mančestrā pretī stāsies mazpazīstams albānis. Uz šo cīņu tiek ielūgts arī ASV prezidents Donalds Tramps.
 • LOK pilnveido Olimpiskās komandas veidošanas kritērijus
  31.mai. LOK pilnveido Olimpiskās komandas veidošanas kritērijus(2)
  Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē tika apstiprināti kritēriji, kas uzlabo kārtību sportistu iekļaušanai Olimpiskās komandas “Tokija 2020” sastāvā.
 • IZM: Sportistiem ir tiesības paust kritiku par sporta organizatorisko procesu
  31.mai. IZM: Sportistiem ir tiesības paust kritiku par sporta organizatorisko procesu(3)
  Sportistiem, sporta treneriem un sporta darbiniekiem ir tiesības brīvi paust uzskatus un viedokli, tostarp arī kritiku par sporta organizatorisko un pārvaldības procesu, un šādas tiesības, ja tās tiek izmantotas, ievērojot vispārpieņemtos ētikas principus un normas, ir aizsargājamas, aģentūrai LETA uzsvēra Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).
 • lasīt vairāk