Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0

Murats Gasijevs
Foto: WBSS
2

Gasijevs pirmo cīņu supersmagajā svara kategorijā aizvadīs 31. oktobrī

Krievu bokseris Murats Gasijevs, kurš ir otrs bokseris pēc Maira Brieža, kas ringā pieveicis kubieti Junielu Dortikosu, savu pirmo cīņu supersmagajā svara kategorijā aizvadīs 31. oktobrī Sočos pret ASV bokseri Kevinu Džonsonu.
Foto: Latvijas Nacionālā opera un balets/Facebook
78

Brieža cīņa šovasar varēja notikt Latvijas Nacionālajā operā

Pasaules boksa Supersērijas fināls nedēļas nogalē norisinājās Minhenē, Vācijā, uz kuru tika pārcelts no pavasarī plānotās cīņas norises vietas Arēnas Rīga. Šodien Supersērijas organizators Kalle Zauerlands Latvijas sporta žurnālistiem apstiprināja, ka vasarā tika izskatītas arī citas cīņas norises vietas Rīgā un ka par lielisku variantu tika uzskatīta Latvijas Nacionālā opera, taču tas tomēr neizdevās Latvijas stingro Covid-19 ierobežošanas pasākumu dēļ.
Ričards Bolotņiks. Foto: LNK Boxing
1

Bolotņiks: ''Fjūrija klātbūtnes dēļ lielāks stress bija pretiniekam, nevis man''

Latviešu bokseris Ričards Bolotņiks, kurš sestdien Rīgā izcīnīja savu līdz šim karjeras lielāko uzvaru, ''Golden Contract'' pusfinālā pārliecinoši pēc punktiem pārspējot (98:90, 100:90, 98:90) Taisona Fjūrija brālēnu, britu Hosea Bērtonu sarunā ar Sportacentrs.com atzina, ka jau ar ceturto raundu zinājis, ka uzvarēs cīņu.
Foto: Rojs Maizītis/LOK arhīvs

Labākie Latvijas sportisti tiks godināti "Trīs Zvaigžņu balvas" pasākumā

2020. gads būs pagrieziena punkts labāko sportistu, treneru, komandu un citu ar sporta nozari saistītu notikumu noteikšanā. Latvijas sporta sabiedrībā tiek ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā – “Trīs Zvaigžņu balva”.
Juniels Dortikoss un Mairis Briedis. Foto: WBSS
33

Viedoklis: Brieža nākamajam solim jābūt Supersērijas trešajā sezonā. Smagsvaros

Latvijas bokseris Mairis Briedis piepildījis savu ilgi loloto mērķi un kļuvis par Pasaules boksa Supersērijas uzvarētāju, reizē arī iecementējot savu pozīciju kā pirmā smagā svara divīzijas čempions. Ja vien Briedim vēl ir apņēmība turpināt neapšaubāmi smago boksa režīmu, tad no biznesa viedokļa visloģiskākais solis ir pacelšanās vienu svara kategoriju augstāk. Un kur gan vēl labāk spert pirmos soļus nežēlīgas konkurences pārpildītajā smagsvaru divīzijā, ja ne sava promoutera organizētajā Supersērijas turnīrā? Supersērijas trešā sezona vēl gan nemaz nav izziņota un smagsvaru divīzijas norise nav garantēta lieta, kā arī dienu pēc lielās uzvaras arī ir pārāk agri prasīt Briedim konkrētus nākotnes plānus, taču tā būtu abpusēji izdevīga sadarbība, tēmējot uz jauniem panākumiem.
Mairis Briedis. Foto: World Boxing Super Series
12

Briedis par 114:114: "Tā īsti nesapratu - varbūt humors vai drukas kļūda"

27. septembra sākumā Bavārijas metropolē Minhenē noslēdzās Pasaules boksa supersērijas fināls. Latvijas bokseris Mairis Briedis pārliecinoši apspēlēja ASV pārstāvošo kubieti Junielu Dortikosu un izcīnīja arī IBF pasaules čempiona titulu. Pēc atgriešanās dzimtenē uzvarētājs pauda neizpratni par neizšķirtu, ko fiksēja viens no mača tiesnešiem. Par to tika vēstīts LTV1 Sporta ziņās.
Kalle Zauerlands. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
35

Zauerlands: "Briedis sagādāja Latvijai tās visu laiku lielāko sasniegumu sportā"

Pasaules Boksa Supersērijas (WBSS) organizators Kalle Zauerlands īsi komentējis sestdienas vēlā vakarā notikušo vidējā smagā svara turnīra finālu, kurā Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis pēc punktiem (117:111, 114:114, 117:111) pieveica ASV pārstāvošo kubieti Junielu Dortikosu, izcīnot Muhameda Ali vārdā nosaukto trofeju, kā arī kļūstot par pasaules čempionu.
Mairis Briedis. Foto: WBSS
2

Briedis: "Žēl, ka emocijās nevaru dalīties ar līdzjutējiem"

Jaunais Pasaules Boksa Supersērijas (WBSS) Muhameda Ali trofejas īpašnieks un pasaules čempions vidējā smagā svara kategorijā Latvijas bokseris Mairis Briedis pēc sestdienas vēlā vakarā izcīnītās uzvaras pēc punktiem (117:11, 114:114, 117:111) pār ASV pārstāvošo kubieti Junielu Dortikosu atklāja, ka smagākie bija cīņas pirmie raundi.
Mairis Briedis cīņā pret Junielu Dortikosu. Foto: WBSS
7

Pasaules prese par latvieša triumfu: Briedim bija vērts gaidīt

Supersērijas fināls beidzās pusnaktī pēc Centrāleiropas laika, svētdienas rītā gūstot atspoguļojumu galvenokārt specializētajos boksa izdevumos un mājas lapās. Par Maira Brieža triumfu rakstīja pasaules lielākajos boksa tirgos – ASV, Apvienotajā Karalistē un Vācijā.
Mairis Briedis. Foto: Dāvis Ūlands, F64
14

"Twitter" lietotāji apspriež tiesneša piešķirto neizšķirtu un min Brieža nākamos soļus

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdienas vēlā vakarā Minhenē Pasaules Boksa Supersērijas (WBSS) vidējā smagā svara turnīra finālā pārspēja līdzšinējo IBF čempionu kubieti Junielu Dortikosu, uzvarot pēc punktiem (117:111, 114:114 117:111). Līdz ar to Briedis kļuvis par Muhameda Ali vārdā nosauktā kausa īpašnieku, jauno IBF pasaules čempionu un „The Ring” lineālā čempiona titula īpašnieku.