• Kamaniņu braucējam Aparjodam sudrabs Pasaules kausa posmā junioriem
  15.jan. Kamaniņu braucējam Aparjodam sudrabs Pasaules kausa posmā junioriem
  Austrijas pilsētā Insbrukā, kur janvāra beigās norisināsies pasaules čempionāts, šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. Janvārī, tika aizvadīts Pasaules kausa trešais posms junioriem, kurā Latvijas labākajam junioram Kristeram Aparjodam 2. vieta.
 • Foto: Pasaules kausā Latvijai atnes bronzu stafetē
  15.jan. Foto: Pasaules kausā Latvijai atnes bronzu stafetē
  Svētdien Pasaules kausa posmā Siguldā Latvijas kamaniņu duets Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš izcīnīja otro vietu sprinta kausa pēdējā posmā, bet komandu stafetē uzvaru izcīnīja Krievija, bet Latvijas komandai pirmo reizi sezonā izdevās kāpt uz goda pjedestāla - trešā vieta.
  Foto: Romualds Vambuts
 • Foto: Gudramovičs un Kalniņš iegūst sudrabu Siguldā
  14.jan. Foto: Gudramovičs un Kalniņš iegūst sudrabu Siguldā(1)
  Siguldā notiekošajā Pasaules kausa 6. posmā kamaniņu sportā lielisku rezultātu sasniegt divnieku sacensībās izdevies Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam, kuri abos braucienos uzrādīja otro labāko laiku, iegūstot sudraba medaļas un zaudējot tikai Vācijas sportistiem. Sieviešu sacensību pirmajā braucienā mūsu Ulla Zirne ierindojās 11. vieta, sacensību tobrīdējā līdere Elīza Cauce finišā piedzīvoja kritienu un ierindojās 13. pozīcijā, bet Kendija Aparjode ieņēma 20. vietu.
  Foto: Romualds Vambuts
 • PK Siguldā: Caucei 11. vieta, Zirne atpaliek par 0.003
  14.jan. PK Siguldā: Caucei 11. vieta, Zirne atpaliek par 0.003(15)
  Siguldā sācies Pasaules kausa sestais posms kamaniņu sportā. Sieviešu sacensību pirmajā braucienā mūsu Ulla Zirne ierindojās 11. vieta, sacensību tobrīdējā līdere Elīza Cauce finišā piedzīvoja kritienu un ierindojās 13. pozīcijā, bet Kendija Aparjode ieņēma 20. vietu. Pēc otrā brauciena titulētākā latviete pakāpās un finišēja vienpadsmitā.
 • Gudramovičs un Kalniņš iegūst sudrabu Siguldā, Šici krīt
  14.jan. Gudramovičs un Kalniņš iegūst sudrabu Siguldā, Šici krīt(20)
  Siguldā notiekošajā Pasaules kausa 6. posmā kamaniņu sportā lielisku rezultātu sasniegt divnieku sacensībās izdevies Oskaram Gudramovičam un Pēterim Kalniņam, kuri abos braucienos uzrādīja otro labāko laiku, iegūstot sudraba medaļas un zaudējot tikai Vācijas sportistiem.
 • Kivlenieks Siguldā uzvar Nāciju kausa sacensībās, Latvijai arī divas trešās vietas
  13.jan. Kivlenieks Siguldā uzvar Nāciju kausa sacensībās, Latvijai arī divas trešās vietas(3)
  Siguldas trasē aizvadītas Nāciju kausa sacensības kamaniņu sportā. Pirmo vietu izcīnīja Inārs Kivlenieks, bet labāko trijniekā iekļuva arī Kendija Aparjode un divnieku ekipāža Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs. Rīt Siguldā paredzētas Pasaules kausa posma sacensības divniekos (plkst. 8:40/9:50) un sievietēm (11:10/12:30).
 • Latvija Eiropas čempionātu noslēdz ar bronzu komandu stafetē
  06.jan. Latvija Eiropas čempionātu noslēdz ar bronzu komandu stafetē(4)
  Kēnigszē trasē Vācijā šodien Pasaules kausa posmā, kas vienlaikus bija Eiropas čempionāts, kamaniņu sportā komandu sacensībās Latvijas izlase ierindojās piektajā vietā, no goda pjedestāla atpaliekot vairāk nekā trīs sekundes desmitdaļas. Tā kā vienlaikus norisinājās arī Eiropas čempionāts, tad tā ieskaitē Latvija izcīnīja bronzu.
 • Dārzniekam desmitā vieta Eiropas čempionātā
  06.jan. Dārzniekam desmitā vieta Eiropas čempionātā
  Piektdien Vācijas pilsētā Kēnigzē ar vīriešu braucieniem noslēdzās 48. FIL Eiropas Čempionāts, kā arī 5. Viessmann Pasaules kausa posms, kur labāko rezultātu starp latviešiem uzrādīja Artūrs Dārznieks, izcīnot augsto 10. vietu.
 • Caucei sestā vieta EČ, sniega dēļ otrais brauciens tika atcelts
  05.jan. Caucei sestā vieta EČ, sniega dēļ otrais brauciens tika atcelts(6)
  Kēnigszē trasē Vācijā šodien Pasaules kausa posma ietvaros risinās Eiropas čempionāts kamaniņu sportā. Latvijas labākā kamaniņniece Elīza Cauce (26) pēc pirmā brauciena ieņēma sesto vietu eiropiešu konkurencē, savukārt mūsu Ulla Zirne (21) tur atradās sešpadsmitajā pozīcijā. Snigšanas dēļ otro braucienu atcēla, vietu kārtība tika noteikta atbilstoši pirmā brauciena rezultātiem.
 • Eiropas čempionātā Šici piektie, Kalniņam un Gudramovičam vilšanās
  05.jan. Eiropas čempionātā Šici piektie, Kalniņam un Gudramovičam vilšanās(5)
  Kenigszē notiekošajā Eiropas čempionātā, kas vienlaikus ir arī Pasaules kausa piektais posms, Latvijas kamaniņu braucēji Juris un Andris Šici ierindojās piektajā vietā. Vilšanos piedzīvoja Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri pirmajā braucienā sasniedza ceturto labāko rezultātu, taču otrajā piedzīvoja kritienu un nefinišēja. Visas medaļas ieguva Vācijas divnieki.
 • Latvijas kausā triumfē Kivlenieks, Cauce un Gudramovičs/Kalniņš
  28.dec. Latvijas kausā triumfē Kivlenieks, Cauce un Gudramovičs/Kalniņš
  28. decembrī Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē tika aizvadītas Latvijas kausa izcīņas sacensības kamaniņu sportā, kur kopā 55 sportisti sacentās par tituliem visās vecuma grupās. Pieaugušo konkurencē Latvijas kausu izcīnīja Inārs Kivlenieks, Elīza Cauce un Oskara Gudramoviča/Pētera Kalniņa duets.
 • Valsts labākie kamaniņu sportisti pēc Ziemassvētkiem cīnīsies par Latvijas kausu
  21.dec. Valsts labākie kamaniņu sportisti pēc Ziemassvētkiem cīnīsies par Latvijas kausu
  Kā jau katru gadu, tā arī šogad Siguldas bobsleja trasē norisināsies Latvijas kauss kamaniņu sportā no 27. līdz 28. decembrim. 27. decembrī tiks aizvadīti oficiālie treniņbraucieni, pēc kuriem tiks izlozēta nākamās dienas starta kārtība. 28. decembrī sacensību sākums pulksten 10.00. Sacensībās piedalīsies 68 sportisti no visas Latvijas.
 • Cauce un Zirne Pārksitijā paliek otrajā un trešajā desmitā
  17.dec. Cauce un Zirne Pārksitijā paliek otrajā un trešajā desmitā(2)
  Neveiksmīgi Pasaules kausa ceturtā posma sacensības aizvadīja Latvijas kamaniņu braucējas Elīza Cauce un Ulla Zirne, kuras ierindojās attiecīgi 16. un 21. vietā. Cauces līdz šim sliktākā vieta bija 12., bet Zirne, ja neskaita kritienu Leikplesidā, iepriekšējā posmā Vistlerā ieņēma 15. pozīciju.
 • Brāļi Šici izcīna otro vietu Pārksitijas sniegā, Kivlenieks gandrīz krīt
  17.dec. Brāļi Šici izcīna otro vietu Pārksitijas sniegā, Kivlenieks gandrīz krīt(3)
  Pasaules kausa ceturtajā posmā Pārksitijā augsto otro vietu izcīnīja Latvijas kamaniņu divnieks Andris un Juris Šici, kuriem tas ir pagaidām sezonas labākais rezultāts. Pasaules kausa kopvērtējumā viņi saglabā piekto vietu, bet uz septīto pakāpās Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš.
 • Rozītis piektais, Zirne septītā Nāciju kausā Parksitijā
  16.dec. Rozītis piektais, Zirne septītā Nāciju kausā Parksitijā
  Ceturtdien ASV pilsētā Parksitijā pirms nedēļas nogalē gaidāmā 4. Viessmann Pasaules kausa posma kamaniņu sportā norisinājās Nāciju kausa sacensības. Pamatsacensībām kvalificējās abi startējušie Latvijas sportisti – Rikam Kristenam Rozītim 5. vieta, Ulla Zirne septītā.
 • Ullas piezīmes: Sniega vētra, lielceļu ieskrietuve, slēpes par pāris dolāriem
  14.dec. Ullas piezīmes: Sniega vētra, lielceļu ieskrietuve, slēpes par pāris dolāriem(7)
  Šī bija, iespējams, neparastākā Pasaules kausa nedēļa, kāda kamaniņu sportā pieredzēta. Kastes ar kamanām un ekipējumu bieži mēdz kavēties un neatnāk paredzētajā laikā, taču tā parasti ir viena vai divas dienas. Šoreiz automašīna ar kastēm bija iekļuvusi sniega vētrā, kas bija pārsteigusi lielu daļu Kanādas un ASV, tādēļ nebija ne jausmas, kad un vai vispār kamanas un ekipējums nokļūs pie mums Vistlerā.
 • Gudramovičam un Kalniņam ceturtā vieta Pasaules kausa posmā Kanādā
  11.dec. Gudramovičam un Kalniņam ceturtā vieta Pasaules kausa posmā Kanādā
  Pasaules kausa trešajā posmā, kas naktī uz svētdienu norisinājās olimpiskajā Vistleras trasē Kanādā, ceturto vietu izcīnīja kamaniņu divnieks Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, no uzvarētājiem atpaliekot 0,175 sekundes.
 • Sniega vētras dēļ pārceļ sieviešu un divnieku sacensības Vistlerā
  07.dec. Sniega vētras dēļ pārceļ sieviešu un divnieku sacensības Vistlerā(1)
  Laika apstākļi ieviesuši korekcijas kamaniņu sporta Pasaules kausā, kura trešais posms sāksies dienu vēlāk nekā paredzēts, proti, visas disciplīnas plānots aizvadīt sestdien.
 • Ullas piezīmes: Trases atklāšanā nobrāzta seja un saplēstā maska
  07.dec. Ullas piezīmes: Trases atklāšanā nobrāzta seja un saplēstā maska(18)
  Pagājusī nedēļa Leikplesidā mums paskrēja ļoti ātri. Viss sākās ar ievākšanos lielā un foršā, tipiskā amerikāņu mājā, nu gluži kā no populārās filmas "Viens pats mājās". Ienākot tajā, mūs jau sagaidīja mājīguma un Ziemassvētku sajūta. Nemitīga rosība notika virtuvē, jo ēst gatavojām paši. Beidzot varējām izpausties - ēst ko sirds kāro, nevis to, ko mums dod.
 • Caucei 11. vieta Leikplesidā, Zirne krīt, stafetē Latvijai 5. pozīcija
  03.dec. Caucei 11. vieta Leikplesidā, Zirne krīt, stafetē Latvijai 5. pozīcija(1)
  Leikplesidas trasē ASV aizvadītas sacensības kamaniņu sportā sievietēm. Elīza Cauce ierindojās 11. vietā, bet Ulla Zirne piedzīvoja kritienu.
 • lasīt vairāk