Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0
Artūrs Dārznieks. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Dārznieks pēc līderpozīciju nenoturēšanas Siguldā: "Tā bija laika apstākļu gonka"

Aizvadītajā nedēļas nogalē Siguldā norisinājās Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Tajā ar labiem panākumiem startēja Latvijas pārstāvji. Divnieku sacensībās uzvaru svinēja brāļi Andris un Juris Šici, bet dāmu konkurencē pie bronzas godalgas tika Elīza Cauce. Veiksmīgi pirmo braucienu vīru konkurencē aizvadīja Artūrs Dārznieks, pēc pirmā brauciena esot sacensību vadībā, taču laika apstākļi ieviesa korekcijas un otrajā braucienā uzrādītais 25. laiks latvieti atmeta vien uz astoto pozīciju.
Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
18

Latvijai dubultuzvara divnieku sprintā – Putins un Marcinkēvičs apsteidz Šicus

Ar sprinta sacensībām Siguldā noslēdzies Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Latviešiem labākos rezultātus izdevās sasniegt divniekos, kur tika izcīnīta dubultuzvara. Triumfēja Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs, bet sudrabu ieguva Juris un Andris Šici, kuri otro pozīciju dalīja ar Itālijas ekipāžu.
Artūrs Dārznieks. Foto: Romāns Kokšarovs, f64
15

Dārznieks nenotur šokējošo vadību, Aparjods krīt, rezultātos liels juceklis

Šodien Siguldā turpinās Pasaules kausa posms kamaniņu sportā. Vīriešu konkurencē no mājiniekiem labākais bija Inārs Kivlenieks, kurš ierindojās septītajā vietā. Pēc pirmā brauciena līdera godā gozējās Artūrs Dārznieks, bet otrais brauciens viņu atsvieda līdz astotajai pozīcijai.
Brāļu Šicu ekipāža. Foto: Mareks Gaļinovskis
3

Šici pēc karjeras pirmās uzvaras: "Šis ir labs atspēriens pasaules čempionātam"

Sestdien Siguldas trasē izcīnītā uzvara bija karjerā pirmā Andra un Jura Šicu Latvijas kamaniņu braucēju ekipāžai, sportistiem uzskatot, ka šis būs labs atspēriens pirms pasaules čempionāta.
Brāļi Andris un Juris Šici. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
13

Brāļi Šici triumfē Siguldā, medaļu Pasaules kausa posmā izcīna arī Cauce

LETA. Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce sestdien Pasaules kausa (PK) sestajā posmā Siguldā sīvā cīņā izcīnīja bronzas godalgu, bet vēlāk divnieku konkurencē uzvaru izcīnīja brāļi Andris un Juris Šici.
Foto: Mareks Gaļinovskis

Šici, Rozītis un Zirne izcīna uzvaras Nāciju kausā Siguldā

Šodien, 24.janvārī, Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē notika Nāciju kausa izcīņa, kurā veiksmīgi startēja mūsu sportisti, nodrošinot savu dalību sezonas sestajā Pasaules kausa posmā.
Mārtiņš Rubenis. Foto: Juris Bērziņš-Soms
1

Rubenis: "Sezonas sākums mani iepriecināja, bet šobrīd pietrūkst stabilitātes"

Bobsleja un kamaniņu trase “Sigulda” 2019. gada 25. un 26. janvārī uzņems sezonas sesto "Viessmann" Pasaules kausa posmu kamaniņu sportā, pulcējot pasaules un Latvijas labākos šī sporta veida pārstāvjus. Šodien preses konferencē tika ievadīta Pasaules kausa posma nedēļa.
Gints Bērziņš. Foto: Chine Nouvelle/SIPA/Scanpix
3

Kamaniņu braucēji sagādā Latvijai ceturto medaļu jaunatnes olimpiskajās spēlēs

Latvijas jaunie kamaniņu braucēji pirmdien tika jau pie ceturtās medaļas Lozannā notiekošajās jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs. Šīs četras godalgas arī ir vienīgās, ko mūsu valsts līdz šim nopelnījusi.
Foto: Brāļu Šicu Facebook profils
13

Septīto gadu pēc kārtas Latvijai medaļa Eiropas čempionātā komandu stafetē

Svētdien Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, kas vienlaikus bija Eiropas čempionāts, komandu stafetē Latvija ar Ullu Zirni, Kristeru Aparjodu, Andri un Juri Šiciem izcīnīja trešo pozīciju. Latvija kādu no godalgām Eiropas čempionātā izcīnīja jau septīto gadu pēc kārtas.
Kristers Aparjods. Foto: EPA/Scanpix
1

Aparjodam devītā vieta Eiropas čempionātā Lillehammerē

Svētdien Pasaules kausa 7. posmā kamaniņu sportā, kas vienlaikus ir arī Eiropas čempionāts, vīru konkurencē Kristers Aparjods izcīnīja devīto pozīciju, bet labāko divdesmitniekā bija arī Riks Kristens Rozītis, Inārs Kivlenieks un Artūrs Dārznieks.