Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Artūrs Dārznieks. Foto: Romāns Kokšarovs, F64
1

Latvijas kamaniņu braucējiem divas medaļas Nāciju kausā

Piektdien, 4. decembrī tikai aizvadīts Nāciju kauss kamaniņu sportā, kas ir kvalifikācijas sacensības Pasaules kausa otrā posma pamatsacensībām, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Vācijas ledus trasē Altenbergā.
Kendija Aparjode. Foto: Dmitry Feoktistov/TASS/Scanpix
5

Šici otrie Sprinta kausā, Latvijas izlasei ceturtā vieta stafetē

Svētdien, 29. novembrī Eberspacher Pasaules kausa pirmajā posmā tika aizvadīta arī Komandu stafete un BMW Sprinta pasaules kauss kamaniņu sportā. Komandu stafetē Latvijas komandu pārstāvēja Kendija Aparjode, Kristers Aparjods un visjaunākā Latvijas divvietīgā ekipāža – Mārtiņš Bots/Roberts Plūme. BMW Sprinta pasaules kausā brāļi Šici Latvijas Nacionālajai kamaniņu sporta izlasei izcīna pirmo medaļu, bet Elīzai Caucei izdodas izcīnīt 4. vietu.
Uzvarētāja Jūlija Taubitsa. Foto: Mareks Gaļinovskis
1

Aparjode apsteidz Tīrumu cīņā par 11. vietu, Bērziņa piedzīvo debiju Pasaules kausā

Kamaniņu sporta Pasaules kausa pirmajā posmā Insbrukā starp Latvijas dāmu kamaniņu sportistēm augstāko vietu sasniedza Kendija Aparjode, ieņemot 11. vietu, bet uzreiz aiz viņas sekoja Elīza Tīruma.
Ķīnas bobsleja ekipāža. Foto: Reuters/Scanpix
6

Olimpiskās trases piebraukšana Pekinā tiek atcelta

Saistībā ar Covid-19 izplatību, paziņots par šīs sezonas Pasaules kausa pēdējā posma bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā atcelšanu. Sacensībās bija plānots piebraukt jauno Pekinas olimpisko ledus trasi.
Mārtiņš Boris un Roberts Plūme. Foto: Mareks Gaļinovskis
4

Brāļi Šici vājākie no Latvijas divniekiem, dubultuzvara mājiniekiem

Šodien Insbrukas trasē Austrijā sākusies Pasaules kausa sezona kamaniņu sportā. Divniekos no Latvijas duetiem desmitniekā iekļuva tikai Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, kamēr Juris un Andris Šici ierindojās 14. vietā.
Kristers Aparjods. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
4

Aparjods sezonu sāk ar astoto vietu, vienīgais no latviešiem tiekot desmitniekā

Šodien Insbrukas trasē Austrijā tiek aizvadīts kamaniņu sporta Pasaules kausa pirmais posms. Par vīriešu sacensību uzvarētāju kļuva vācietis Fēlikss Lohs, bet labākais no latviešiem bija Kristers Aparjods.
Foto: Latvijas Kamaniņu sporta federācija
5

Latvijai divas bronzas Nāciju kausā kamaniņu sportā

Piektdien, 27. novembrī tika aizvadīts Nāciju kauss jeb kvalifikācija Pasaules kausa pirmajam posmam, kas no 28. līdz 29. novembrim norisināsies Austrijā, Insbrukā.
Kristers Aparjods. Foto: Tass/Scanpix

Sezonas pirmā posma pamatsacensībās vieta garantēta vairākiem Latvijas sportistiem

No 27. līdz 29. novembrim Insbrukā, Austrijā ar pirmo Eberspächer Pasaules kausa posmu tiks atklāta jaunā, 2020./2021. gada kamaniņu sporta sezona, un par pirmā posma aktualitātēm un dalībnieku sastāvu informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.
Einars Fogelis. Foto: LOK
9

Fogelis ievēlēts Starptautiskās kamaniņu federācijas prezidenta amatā

Šodien par Starptautiskās kamaniņu sporta federācijas (FIL) prezidentu ticis ievēlēts Einars Fogelis. Viņš bija vienīgais, kurš kandidēja uz amatu. Fogelis ir pirmais latvietis, kurš kļuvis par olimpiskā sporta veida vispasaules federācijas prezidentu.
Dainis Dukurs ar dēlu Tomasu Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
47

Dainis Dukurs atstās Siguldas kamaniņu trases direktora amatu

Bobsleja un kamaniņu trasei "Sigulda" būs jāmeklē jauns vadītājs, jo direktora amatu tuvākajā laikā atstās Dainis Dukurs. Kā portālam Sportacentrs.com portālam atklāj Dukurs, viņš visu savu uzmanību turpmāk vēlas veltīt savu dēlu Martina un Tomasa sagatavošanai 2022. gada Pekinas olimpiskajām spēlēm un pievērsties jaunu skeletona talantu audzināšanai.