• Samoilovs un Šmēdiņš triumfē Jūrmalas "Satellite" turnīrā
  31.aug. Samoilovs un Šmēdiņš triumfē Jūrmalas "Satellite" turnīrā(26)
  Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) „Satellite” turnīrā Jūrmalā svētdien uzvaru izcīnīja galvenie favorīti, turnīrā ar 1. numuru izliktie Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kas finālā ar 3-1 apspēlēja Haraldu Regžu un Armandu Āboliņu.
 • Pļaviņš/Solovejs zaudē piecu setu trillerī un ieņem 7. vietu
  31.aug. Pļaviņš/Solovejs zaudē piecu setu trillerī un ieņem 7. vietu(19)
  Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) „Sattelite” turnīrā Jūrmalā šorīt cīņu par vietu pusfinālā neizdevās turpināt Latvijas pludmales volejbola duetam Mārtiņam Pļaviņam un Aleksandram Solovejam.
 • Samoilovs/Šmēdiņš un Regža/Āboliņš pusfinālā, Finsters/Točs izstājas
  30.aug. Samoilovs/Šmēdiņš un Regža/Āboliņš pusfinālā, Finsters/Točs izstājas(22)
  Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš šodien sasniedza Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Satellite" turnīra trešo kārtu. Jūrmalā notiekošajās sacensībās ar pirmo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš uzveica citu Latvijas duetu Finsteru/Toču un austriešus Milneru/Vuclu.
 • Samoilovs un Šmēdiņš pamatturnīru Jūrmalā sāks pret Toču un Finsteru
  29.aug. Samoilovs un Šmēdiņš pamatturnīru Jūrmalā sāks pret Toču un Finsteru(3)
  Sestdienas rītā Jūrmalā startēs CEV Satellite turnīra pamatsacensības, kuras atklās divu Latvijas komandu divcīņa. Pasaules ranga līderus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu eksaminēs četru šīs sezonas Latvijas čempionāta posmu uzvarētāji Edgars Točs un Rihards Finsters. Mačs risināsies centrālajā kortā, un tā sākums pulksten 9.00.
 • Regža/Āboliņš uzvar igauņus, pamatturnīrā četri Latvijas pāri
  29.aug. Regža/Āboliņš uzvar igauņus, pamatturnīrā četri Latvijas pāri(2)
  Latvijas pludmales volejbolisti Haralds Regža un Armands Āboliņš spējuši pārvarēt Jūrmalas CEV "Sattelite" turnīra kvalifikāciju un iekļūt pamatsacensībās. Par iespēju spēlēt pamatturnīrā Latvijas duets ar 3:0 (15:13, 15:6, 19:17) apspēlēja igauņus Maksimu Petrovu un Alekseju Povjakelu, kas nozīmē, ka rītdien gaidāmajās pamatsacensībās piedalīsies četri Latvijas pāri.
 • Regžam un Āboliņam lieliska iespēja iekļūt pamatturnīrā, pretinieki - igauņi
  28.aug. Regžam un Āboliņam lieliska iespēja iekļūt pamatturnīrā, pretinieki - igauņi(3)
  Jūrmalā piektdien tiks aizvadītas vien četras (!) Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) „Satellite” turnīra kvalifikācijas sacensību spēles, kam par iemeslu vairāku komandu atteikšanās no dalības turnīrā. Četras no kvalifikācijas turnīra komandām vietu iegūs bez cīņas, bet pārējām četrām, kuras vēlēsies iekļūt pamatsacensībās, būs jāuzvar tikai viens mačs. Starp šīm komandām arī latvieši Haralds Regža un Armands Āboliņš.
 • Regža/Āboliņš izcīna vietu Jūrmalas "Sattelite" turnīra kvalifikācijā
  28.aug. Regža/Āboliņš izcīna vietu Jūrmalas "Sattelite" turnīra kvalifikācijā(6)
  Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) „Sattelite” turnīra posmā Jūrmalā šodien kvalifikācijas sacensībās kā pēdējie iekļuva Haralds Regža un Armands Āboliņš.
 • Jūrmalā šodien startēs CEV "Satellite" turnīrs
  28.aug. Jūrmalā šodien startēs CEV "Satellite" turnīrs(7)
  Jūrmalā, Majoru pludmalē (pie Baltic Beach Hotel) ceturtdienas pēcpusdienā startēs Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) „Satellite” turnīrs, kas pēdējo piecu gadu laikā ir vērienīgākais pludmales volejbola notikums Baltijas valstīs. Ceturtdien tiks aizvadītas valstu kvalifikācijas turnīra spēles par tiesībām spēlēt kvalifikācijā, piektdien plānota kvalifikācija, sestdien un svētdien pamatturnīra cīņas.
 • "O-Sands" pludmales volejbola laukumos sestdien pirmo reizi notiks MIX turnīrs
  27.aug. "O-Sands" pludmales volejbola laukumos sestdien pirmo reizi notiks MIX turnīrs
  „O-Sands” pludmales volejbola laukumos Mežaparkā piektdien un sestdien tiks izspēlēti kārtējie turnīri. Jau piektdienas pievakarē risināsies dalībnieku tik ļoti iemīlētie „Cabo Cafe King/Queen” turnīri, bet sestdien pludmales volejbola mīļotāji sacentīsies „SiS kausa izcīņā vīriem”, kā arī pēc daudzu lūguma organizētajā „O-Sands MIX turnīrā”. Pieteikšanās sacensībām ierasta, sūtot pieteikumus uz o-sands@inbox.lv
 • T.Šmēdiņš "Satellite" turnīrā Jūrmalā spēlēs kopā ar Koržeņeviču
  26.aug. T.Šmēdiņš "Satellite" turnīrā Jūrmalā spēlēs kopā ar Koržeņeviču
  No 28. līdz 31. augustam Jūrmalā pirmo reizi notiks starptautiska mēroga turnīrs pludmales volejbolā vīriešiem „CEV Satellite Jūrmala”. Turnīrā piedalīsies kopskaitā sešas Latvijas komandas, starp kurām arī pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Vienā no pārējām piecām nācies veikt izmaiņas, un Toms Šmēdiņš Jūrmalas smiltis mals vienā tīkla pusē ar Viktoru Koržeņeviču.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides