• Piektdien "O-Sands" smiltīs "King and Queen of the O-Sands", sestdien – amatieru turnīrs
  21.okt. Piektdien "O-Sands" smiltīs "King and Queen of the O-Sands", sestdien – amatieru turnīrs
  Jaunatklātajos pludmales volejbola laukumos Olimpiskajā sporta centrā (OSC) arī šajā nedēļas nogalē gaidāmi dažādi turnīri. Piektdienu vakari jau tradicionāli pie mums ir Karaļu un Karalieņu vakari, arī šī nedēļas nebūs izņēmums un piektdien pulksten 20:00 startēs jau ceurtais „King and Queen of the O-Sands” turnīrs. Tikmēr sestdien pulksten 10:00 plānots aizvadīt amatieru turnīru, kurā piedalīties var jebkurš spēlēt gribētājs, taču vienā duetā nedrīkst spēlēt spēlētāji, kuri Latvijas kopējā reitingā atrodas 30 labāko skaitā.
 • Birzulis par aizvadīto sezonu, jaunatni, Egleskalnu un nākotni
  20.okt. Birzulis par aizvadīto sezonu, jaunatni, Egleskalnu un nākotni
  „Hermans Egleskalns, iespējams, ir pēdējais salmiņš, kurā ieķerties pirms Riodeženeiro. 2013. gada vasaras beigās viņš pāris nedēļas patrenējās kopā ar mums, atstājot diezgan labu iespaidu, gan manās, gan Mārtiņa acīs,” intervijā portālam Sportacentrs.com pauž pludmales volejbola treneris Aigars Birzulis, kurš neslēpj savu viedokli arī par jaunatnes pludmales attīstības virzieniem mūsu valstī.
 • Pļaviņš nākamās divas sezonas plāno spēlēt kopā ar Egleskalnu
  16.okt. Pļaviņš nākamās divas sezonas plāno spēlēt kopā ar Egleskalnu(21)
  Latviešu pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, kurš jau ilgāku laiku ir sava īstā pārinieka meklējumos, panācis vienošanos ar Hermanu Egleskalnu. Plānots, ka abi kopā spēlēs līdz pat Riodeženeiro olimpiskajām spēlēm, kas risināsies 2016. gada vasarā, sarunā ar portālu Sportacentrs.com atklāja jaunizveidotā dueta treneris Aigars Birzulis.
 • Jūrmala gatava uzņemt CEV "Masters" pludmales volejbola turnīru
  15.okt. Jūrmala gatava uzņemt CEV "Masters" pludmales volejbola turnīru(2)
  Jūrmalas pilsēta Eiropas Volejbola konfederācijai (CEV) apliecinājusi gatavību uzņemt CEV Masters posmu pludmales volejbolā vīriešiem jau nākamajā gadā. Domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis Eiropas Volejbola konfederācijai un Latvijas Volejbola federācijai ir apstiprinājis finansiālā un tehniskā atbalsta sniegšanu turnīra organizēšanai kūrortpilsētā no 2015. gada 28. līdz 31. maijā.
 • Šonedēļ OSC notiks trešais "King and Queen of the O-Sands" turnīrs, kā arī MIX sacensības
  14.okt. Šonedēļ OSC notiks trešais "King and Queen of the O-Sands" turnīrs, kā arī MIX sacensības
  Jaunatklātajos pludmales volejbola laukumos Olimpiskajā sporta centrā (OSC) arī šajā nedēļas nogalē gaidāmi dažādi turnīri. Piektdienas jau tradicionāli pie mums ir Karaļu un Karalieņu dienas, arī šī nedēļas nebūs izņēmums un piektdien pulksten 20:00 startēs jau trešais „King And Queen of the O-Sands” turnīrs. Tikmēr sestdien pulksten 10:00 plānots aizvadīt sporta draugu tik iemīļoto MIX turnīru (vīrietis + sieviete).
 • Uzsāktas sarunas par Eiropas "Masters" turnīra organizēšanu Latvijā
  13.okt. Uzsāktas sarunas par Eiropas "Masters" turnīra organizēšanu Latvijā
  Piektdien, 10. oktobrī, oficiālā pieņemšanā Jūrmalas domē Latvijas Volejbola federācija un Jūrmalas dome izteica pateicību visiem Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) „Satellite” Jūrmala posma organizatoriem un apkalpojošajam personālam, kas rūpējās par šo sacensību veiksmīgu norisi. Ņemot vērā pozitīvās atsauksmes pēc CEV „Satellite” posmu, ir uzsāktas sarunas par Eiropas „Masters” posma organizēšanu Latvijā, vēsta Latvijas Volejbola federācija.
 • Samoilovs/Šmēdiņš kļūst teju neaizsniedzami pasaules rangā
  07.okt. Samoilovs/Šmēdiņš kļūst teju neaizsniedzami pasaules rangā(17)
  Latvijas pludmales volejbola vadošais duets Aleksandrs Samoilovs (29) un Jānis Šmēdiņš (27) jaunākajā pasaules rangā vēl vairāk nostiprinājuši savu pirmo pozīciju, liecina Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB). Tuvāko sekotāju atpalicība palielinājusies līdz 1060 punktiem, tādējādi mūsu sportisti praktiski nodrošinājuši uzvaru arī sezonas noslēgumā.
 • Piektdien atkal "King and Queen of the O-Sands", nedēļas nogalē - "Rudens kauss"
  06.okt. Piektdien atkal "King and Queen of the O-Sands", nedēļas nogalē - "Rudens kauss"
  Jaunatklātajos pludmales volejbola laukumos Olimpiskajā sporta centrā (OSC) arī šajā nedēļas nogalē gaidāmi dažādi turnīri. Kokiem lapas jau birst, tāpēc sestdien un svētdien „O-Sands” pludmales volejbola laukumos tiks izspēlētas „Rudens kausa izcīņas”, sestdien smiltīs dosies vīru komandas, svētdien – dāmu. Tikmēr piektdienas vakarā atkal plānoti „King and Queen of the O-Sands” turnīri.
 • Samoilovs un Šmēdiņš – laulāts pāris, Pļaviņš atkal šķiras un… precas
  06.okt. Samoilovs un Šmēdiņš – laulāts pāris, Pļaviņš atkal šķiras un… precas
  Saule vairs nespīd tik spoži, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ir pirmie Pasaules rangā, pareizo formu pieņem tās bumbas, kuras paredzētas klasiskā volejbola spēlēšanai. Tie ir tikai daži fakti, kas iezīmē kārtējās pludmales volejbola sezonas beigas, taču pēdējos gados šis laiks sakrīt ar periodu, kad jaunu „sievu” (pārinieku) sev meklē Mārtiņš Pļaviņš. Vai Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieks paliks kopā ar Aleksandru Soloveju? Šobrīd izskatās, ka nē. Kurš būs Mārtiņa pārinieks jaunajā sezonā? Ruslans Sorokins vai Haralds Regža? Šobrīd izskatās, ka nē… Pludmales volejbola duets ir kā viena ģimene, tāpēc šoreiz par precībām.
 • Pļaviņš un Regža triumfē EEVZA posmā Gruzijā
  05.okt. Pļaviņš un Regža triumfē EEVZA posmā Gruzijā(9)
  Latvijas pludmales volejbola duetam Mārtiņš Pļaviņš / Haralds Regža izdevies triumfēt Gruzijas pilsētā Batumi notiekošajā Austrumeiropas Zonālās asociācijas (EEVZA) fināla posmā. Turnīra finālā Latvijas duets ar 3:2 pieveica Krievijas pāri Maksimu Hudjakovu un Juriju Bogatovu, lai gan spēles gaitā bija nonākuši zaudētāju lomā ar 0:2.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides