• Nedēļas nogalē "O-Sands" pludmales volejbola laukumos kārtējie turnīri un īpašas cenas
  20.nov. Nedēļas nogalē "O-Sands" pludmales volejbola laukumos kārtējie turnīri un īpašas cenas
  Šajā nedēļas nogalē „O-Sands” pludmales volejbola laukumos Olimpiskajā sporta centrā risināsies kārtējie turnīri. Piektdienas ierasti ir „King & Queen of the O-Sands” dienas, un izņēmums nebūs arī šī nedēļa, bet svētdien smilšu laukumos risināsies pirmais Ģimeņu turnīrs.
 • Visi Latvijas pāri paliek ārpus pusfināla EEVZA posmā Rīgā
  16.nov. Visi Latvijas pāri paliek ārpus pusfināla EEVZA posmā Rīgā(1)
  Šodien tiek aizvadītas EEVZA (Austrumeiropas Volejbola Zonālās asociācijas) pludmales volejbola čempionāta vīriešu komandām izšķirošās spēles. Latvijas pludmales volejbolistiem līdz pusfinālam gan neizdevās aizsniegties.
 • Ar aizraujošām cīņām noslēdzies "Staro Rīga" nakts turnīrs pludmales volejbolā
  16.nov. Ar aizraujošām cīņām noslēdzies "Staro Rīga" nakts turnīrs pludmales volejbolā
  Sestdienas vēlā vakara stundā Olimpiskā sporta centrā, „O-Sands” pludmales volejbola laukumos startēja festivāla „Staro Rīga” ietvaros organizētais pludmales volejbola nakts turnīrs jauktajām komandām – Skanstes kauss. Turnīrā, kurš tika organizēts sadarbībā ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu, uzvaru svinēja komanda ar nosaukumu KEI. Tās sastāvā spēlēja Edgars Šneps, Ilze Minusa un Kristaps Skalbergs.
 • EEVZA posmā Rīgā cīņu par godalgām turpina trīs no četrām Latvijas komandām
  16.nov. EEVZA posmā Rīgā cīņu par godalgām turpina trīs no četrām Latvijas komandām
  Aizvadīta pirmā sacensību diena EEVZA (Austrumeiropas Volejbola Zonālās asociācijas) pludmales volejbola čempionātā vīriešu komandām, kas šajā nedēļas nogalē notiek Rīgā, Olimpiskā sporta centra "O-Sands" pludmales volejbola laukumos. Svētdien tiks izspēlētas izšķirošās turnīra spēles, un cīņu par augstām vietām turpinās arī trīs no četrām Latvijas komandām.
 • Nedēļas nogalē Rīgā risināsies EEVZA noslēdzošais posms pludmales volejbolā
  14.nov. Nedēļas nogalē Rīgā risināsies EEVZA noslēdzošais posms pludmales volejbolā(1)
  Sestdien un svētdien Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, „O-Sands” pludmales volejbola laukumos risināsies šīs sezonas noslēdzošais Austrumeiropas Zonālās asociācijas posms (EEVZA) pludmales volejbolā vīriešu duetiem. Sacensībās startēs komandas ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un citām valstīm. Naktī no sestdienas uz svētdienu tiks izspēlēts „Staro Rīga nakts turnīrs” jauktajām komandām, kurā pludmales volejbola entuziastiem būs iespēja iemēģināt laukumus, kuri īpaši sagatavoti EEVZA turnīram. Šis turnīrs tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu.
 • Pļaviņš un Puķītis uzvar Elkor Sport pludmales volejbola līgas trešajā posmā
  10.nov. Pļaviņš un Puķītis uzvar Elkor Sport pludmales volejbola līgas trešajā posmā
  Svētdien, 9. novembrī tika aizvadīts kārtējais Elkor Sport pludmales volejbola līgas posms, kurā Mārtiņš Pļaviņš / Uģis Puķītis, atkārtojot iepriekšējā posma panākumus, arī trešajā līgas sabraukumā spēja izcīnīt uzvaru, finālā uzveicot Aleksandru Soloveju / Raimondu Kavieru ar rezultātu 2:0 (21:18; 21:17). Mārtiņš Pļaviņš / Uģis Puķītis šobrīd ir arī stabili līgas 2014./2015. gada sezonas kopvērtējuma līderi.
 • Sorokins un Solovejs vienojušies par kopīga dueta izveidi
  10.nov. Sorokins un Solovejs vienojušies par kopīga dueta izveidi(10)
  Latvijas pludmales volejbolā tapis vēl viens jauns duets. Par kopīgu sadarbību vienojušies pieredzējušais Ruslans Sorokins un gados jaunais Aleksandrs Solovejs. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com Sorokins atklāj, ka abu pirmais kopīgais turnīrs būs jau šajā nedēļas nogalē, kad Olimpiskā sporta centra pludmales volejbola laukumos „O-Sands” risināsies Austrumeiropas Zonālās asociācijas (EEVZA) noslēdzošais šīs sezonas posms.
 • Samoilovs/T.Šmēdiņš zaudē dāņiem un izstājas no Dohas turnīra
  06.nov. Samoilovs/T.Šmēdiņš zaudē dāņiem un izstājas no Dohas turnīra(14)
  Kataras galvaspilsētā Dohā notiekošajā FIVB Pasaules kausa posmā šodien divus zaudējumus piedzīvoja Aleksandrs Samoilovs un Toms Šmēdiņš. Vienīgais Latvijas duets grupu turnīra pēdējā mačā ar 1:2 (21:18, 19:21, 12:15) piekāpās vāciešiem Holleram un Šrēderam, bet pēc tam 33 minūšu laikā ar 0:2 (20:22, 14:21) atzina dāņu Olesena un Kildegārda pārākumu, tādējādi izstājoties no sacensībām. Kā portālam Sportacentrs.com atzina Toms Šmēdiņš, tad labāku sniegumu parādīt liedzis Samoilova pleca savainojums.
 • Samoilovs un Toms Šmēdiņš Dohas turnīru sāk ar divām uzvarām
  05.nov. Samoilovs un Toms Šmēdiņš Dohas turnīru sāk ar divām uzvarām(6)
  Kataras galvaspilsētā Dohā notiekošo pludmales volejbola turnīru Aleksandrs Samoilovs un Toms Šmēdiņš sākuši ar uzvaru divos setos (21:15, 21:17) pār mājiniekiem Abdelazizu un Abdelrasovu. Vakara otrajā mačā Latvijas pāris izrādījās pārāks arī pār kanādiešiem Plantingu un Vīlanu (21:17, 21:15).
 • Dohā vājš dalībnieku sastāvs, Samoilovs un T. Šmēdiņš sāks pret mājiniekiem
  05.nov. Dohā vājš dalībnieku sastāvs, Samoilovs un T. Šmēdiņš sāks pret mājiniekiem(1)
  Kataras galvaspilsētā Dohā šodien sāksies "Doha Open" pamatturnīra sacensības pludmales volejbolā. Vienīgais Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Toms Šmēdiņš plkst. 16:30 sāks pret mājiniekiem Halūfu Abdelazizu un Tameru Abdelrasūlu.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides