• Graudiņa/Bustamante grauj NCAA austrumu līdervienības pirmo duetu
  12.mar. Graudiņa/Bustamante grauj NCAA austrumu līdervienības pirmo duetu(5)
  Pērnā gada Eiropas čempionāta piektās vietas ieguvēja, Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa (20) naktī uz pirmdienu grāva NCAA mačos. Duetā ar amerikānieti Abrilu Bustamanti tika gūti vēl divi panākumi. Regulārās sezonas spēcīgākajā turnīra pēdējā dienā NCAA čempionvienība Losandželosas "USC Trojans" izcīnīja uzvaras.
 • Graudiņa sekmīgi sāk NCAA regulārās sezonas spēcīgākajā turnīrā
  11.mar. Graudiņa sekmīgi sāk NCAA regulārās sezonas spēcīgākajā turnīrā(7)
  Pērnā gada Eiropas čempionāta piektās vietas ieguvēja, Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa (20) naktī uz svētdienu sekmīgi darbojās NCAA mačos. Duetā ar amerikānieti Abrilu Bustamanti tika gūti divi panākumi. Regulārās sezonas spēcīgākajā turnīrā NCAA čempionvienība Losandželosas "USC Trojans" pirmajā dienā gan nospēlēja ar mainīgām sekmēm.
 • Notiks tautu vienojošs turnīrs "Ziemas tautas kauss pludmales volejbolā"
  09.mar. Notiks tautu vienojošs turnīrs "Ziemas tautas kauss pludmales volejbolā"
  Jau šajā nedēļas nogalē notiks ZIEMAS tautas kauss pludmales volejbolā – 10.martā sievietēm, bet 11.martā vīriešiem. Turnīra organizatori vēlas likt uzsvaru uz nosaukumā minēto vārdu „tauta”, jo turnīrs centīsies aptvert vienuviet pēc iespējas plašāku tautas daļu, vienojot dažādas meistarības pakāpes un dažādu vecumu spēlētājus.
 • Samoilovs un Šmēdiņš sasniedz Dohā notiekošā PK posma 1/4 finālu
  08.mar. Samoilovs un Šmēdiņš sasniedz Dohā notiekošā PK posma 1/4 finālu(29)
  Kataras galvaspilsētā notiekošā četru zvaigžņu pludmales volejbola Pasaules kausa posma ceturtdaļfinālā iekļuvuši Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri vispirms šorīt ar 21:18 un 29:27 apspēlēja itāliešus Aleksu Rangjēri un Marko Kaminati, bet pēcāk pārliecinoši tika galā arī ar ASV duetu Raienu Dohertiju un Viljamu Alenu - 21:16, 21:18.
 • Pļaviņam/Točam Dohā divas uzvaras un vieta 1/8 finālā
  07.mar. Pļaviņam/Točam Dohā divas uzvaras un vieta 1/8 finālā(9)
  Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ar divām uzvarām sākuši Pasaules kausa tūres Dohas četru zvaigžņu turnīru. Latvieši pirmajā spēlē ar 2-0 pārspēja Žulio un Džefersonu no Kataras, bet cīņā par vietu astotdaļfinālā pieveica kanādiešus Semu Šahteru un Semu Pedlovu.
 • Samoilovam un Šmēdiņam poļu dienā Dohā uzvara un zaudējums
  07.mar. Samoilovam un Šmēdiņam poļu dienā Dohā uzvara un zaudējums(4)
  Pasaules kausa tūres četru zvaigžņu turnīru Dohā ar uzvaru sākuši arī Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Latvieši pirmajā mačā ar 2-0 pārspēja poļus Kacperu Kujavjaku un Maceju Rudolu, bet par uzvaru grupā zaudēja viņu tautiešiem Mihalam Brilam un Gržegoržam Fijalekam.
 • Finsters/Solovejs Dohā zaudē kaimiņu duelī un nepārvar kvalifikāciju
  06.mar. Finsters/Solovejs Dohā zaudē kaimiņu duelī un nepārvar kvalifikāciju(1)
  Kataras galvaspilsētā Dohā sācies Pasaules kausa tūres četru zvaigžņu turnīrs pludmales volejbolā. Kvalifikācijas pirmo kārtu aizvadīja Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs, tajā atzīstot igauņu Kusti Nolvaka un Marta Tīsāra pārākumu, kas nozīmēja izstāšanos no tālākās dalības.
 • Šmēdiņš un Samoilovs pasaules rangā pakāpjas līdz 9. vietai
  05.mar. Šmēdiņš un Samoilovs pasaules rangā pakāpjas līdz 9. vietai(1)
  Pēc sekmīga starta Fortloderdeilā pasaules rangā par trim vietām uz augšu pakāpies Latvijas pludmales volejbola spēcīgākais duets Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs. Vēl iespaidīgāks progress padevies Edgaram Točam un Mārtiņam Pļaviņam, kas piedzīvojuši 10 vietu “lidojumu” uz augšu.
 • Foto: Samoilovs un Šmēdiņš saņem piecu zvaigžņu turnīra bronzu
  05.mar. Foto: Samoilovs un Šmēdiņš saņem piecu zvaigžņu turnīra bronzu
  Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien izcīnīja trešo vietu Pasaules tūres piecu zvaigžņu turnīrā, kas risinājās ASV pilsētā Fortlauderdeilā. Foto: worldtour.2018.fivb.com, Beach Volleyball Major Series.
 • Samoilovs un Šmēdiņš Fortloderdeilā izcīna bronzu
  04.mar. Samoilovs un Šmēdiņš Fortloderdeilā izcīna bronzu(14)
  Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien ASV notiekošajā pirmajā jaunās sezonas Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīrā cīņā par trešo vietu pieveica Brazīlijas pāri Pedru Solbergu un Georgi.
 • Graudiņa/Bustamante debitē ar uzvaru, NCAA čempiones piekāpjas
  04.mar. Graudiņa/Bustamante debitē ar uzvaru, NCAA čempiones piekāpjas(3)
  Pērnā gada Eiropas čempionāta piektās vietas ieguvēja, Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa sestdien debitēja NCAA sezonas mačā. Duetā ar amerikānieti Abrilu Bustamanti tika gūts panākums (2-1), taču NCAA čempionvienība Losandželosas "USC Trojans" principiālā cīņā atzina vicečempiones Malibu "Pepperdine Waves" pārākumu (2-3).
 • Samoilovs un Šmēdiņš pusfinālā piekāpjas amerikāņiem, spēlēs par trešo vietu
  04.mar. Samoilovs un Šmēdiņš pusfinālā piekāpjas amerikāņiem, spēlēs par trešo vietu(15)
  ASV notiekošajā pasaules tūres piecu zvaigžņu turnīrā Fortlauderdeilā Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pusfinālā ar 14:21 un 12:21 piedzīvoja zaudējumu pret ASV duetu Dalhauzeru un Lusenu. Spēle par trešo vietu latviešiem paredzēta svētdienas vakarā 18:00.
 • Samoilovs un Šmēdiņš atspēlējas pret poļiem un iekļūst pusfinālā
  03.mar. Samoilovs un Šmēdiņš atspēlējas pret poļiem un iekļūst pusfinālā(8)
  Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ASV notiekošajā pasaules tūres piecu zvaigžņu posmā iekļuvuši pusfinālā, ceturtdaļā pēc smagā zaudējuma pirmajā setā atgūstoties un apspēlējot poļus Kantoru un Losjaku ar 12:21, 21:13 un 15:10. Pusfinālā šonakt 3:30 latviešiem mačs pret amerikāņiem Dālhauzeru un Lusenu.
 • Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst 1/4 finālā, Pļaviņš un Točs paliek devītie
  02.mar. Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst 1/4 finālā, Pļaviņš un Točs paliek devītie(28)
  Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kā arī Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien ASV notiekošajā Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīrā izcīnīja uzvaras pirmajā izslēgšanas turnīra kārtā. Otrajā kārtā Pļaviņš un Točs piedzīvoja zaudējumu, bet Samoilovs un Šmēdiņš izcīnīja panākumu.
 • Samoilovs un Šmēdiņš zaudē itāļiem, Pļaviņš un Točs piekāpjas brazīliešiem
  01.mar. Samoilovs un Šmēdiņš zaudē itāļiem, Pļaviņš un Točs piekāpjas brazīliešiem(8)
  Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš šovakar ar 16:21 un 12:21 piekāpās Itālijas volejbolistiem Paolo Nikolai un Danielem Lupo. Tāpat zaudējums arī Mārtiņam Pļaviņam un Edgaram Točam, ar 12:21, 21:17 un 17:19 piekāpjoties brazīliešiem Pedru Solbergam un Georgem. Abi Latvijas pāri dalību ASV notiekošajā Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīrā turpinās pirmajā izslēgšanas kārtā, kas paredzēta rītvakar.
 • Ar uzvaru ASV turnīru sāk arī Samoilovs un Šmēdiņš
  28.feb. Ar uzvaru ASV turnīru sāk arī Samoilovs un Šmēdiņš(8)
  LETA. Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš trešdien ar uzvaru sāka ASV pilsētā Fortloderdeilā notiekošo sezonas pirmo Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīru.
 • Pļaviņš un Točs turnīru Fortloderdeilā sāk ar uzvaru pār nīderlandiešiem
  28.feb. Pļaviņš un Točs turnīru Fortloderdeilā sāk ar uzvaru pār nīderlandiešiem(5)
  Fortloderdeilā (ASV) sācies Pasaules kausa tūres piecu zvaigžņu turnīrs. Pirmo spēli aizvadījuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri ar 2-0 (21:19, 21:18) pārspēja nīderlandiešus Kristianu Varenhorstu un Jesperu Bauteru.
 • ASV risināsies pirmais piecu zvaigžņu PK posms, dalībnieku vidū arī latvieši
  28.feb. ASV risināsies pirmais piecu zvaigžņu PK posms, dalībnieku vidū arī latvieši(11)
  Fortlauderdeilā (ASV) šajās dienās pa īstam sāks griezties jaunās pludmales volejbola sezonas karuselis. Ar visu pasaules labāko pludmales volejbolistu līdzdalību ASV smiltīs šonedēļ norisinās pirmais šīs sezonas FIVB Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīrs, kurā dalību ņems arī divas Latvijas komandas – Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš un Mārtiņā Pļaviņš / Edgars Točs. Pirmās spēles mūsu vīriem jau šovakar.
 • Jūrmalā notikušais Eiropas čempionāts pludmales volejbolā atzīts par turnīru ar vislabāko tēlu
  26.feb. Jūrmalā notikušais Eiropas čempionāts pludmales volejbolā atzīts par turnīru ar vislabāko tēlu
  LETA. Eiropas Volejbola konfederācija (CEV) 2017.gada labākā turnīra tēla un identitātes balvu piešķīrusi Jūrmalā notikušajam Eiropas čempionāta finālturnīram pludmales volejbolā, vēsta CEV. CEV Eiropas čempionāta finālturnīrs Jūrmalā norisinājās no 16. līdz 20.augustam, Latvijai šāda mēroga pludmales volejbola sacensības uzņemot pirmo reizi vēsturē.
 • Video: Pļaviņš un Točs iegūst Irānas sudrabu
  24.feb. Video: Pļaviņš un Točs iegūst Irānas sudrabu
  Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs šodien izcīnīja Pasaules tūres triju zvaigžņu posma sudrabu. Šīs sacensības risinājās Kišas salā, Irānā. Piedāvājam apbalvošanas ceremoniju.
  Video: FIVB Volleyball
 • lasīt vairāk