• Sporta Centners nosver prēmijas Latvijas sportā
  01.dec. Sporta Centners nosver prēmijas Latvijas sportā(48)
  Jūsu padevīgais kalps vakar iemeta acu pāri Latvijas sporta ikgadējo prēmiju sarakstiņā. Arī šoreiz acenes nebija vajadzīgas, jo tajā atrodamie skaitļi bija pietiekami lieli, un dažubrīd pat lika asaru dziedzeriem darboties uz pilnu jaudu. Gan no smiekliem, gan no skumjām, gan no pretējo emociju kontrastiem.
 • Latvijas sporta profesionālie amatieri
  29.nov. Latvijas sporta profesionālie amatieri(17)
  Latvijas čempioni basketbolā un futbolā, pasaules čempioni bobslejā un skeletonā, Eiropas un pasaules čempionātu medaļnieki vieglatlētikā un svarcelšanā. Kurš gan iebildīs, ka ar šādiem sasniegumiem var palepoties tikai profesionāli sportisti? Taču par spīti profesionālajai attieksmei pret savu darbu, Latvijā sportisti juridiski ir tikai amatieri.
 • LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš
  25.nov. LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš
  Ceturtdien norisinājās ikgadējā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju pasniegšanas ceremonija, kurā sveica 48 sportistus, kas uzrādījuši augstus rezultātus gan sportā, gan studijās kādā no Latvjas augstskolām. Stipendijas saņēmēju vidū bija vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare, smaiļotājs Roberts Akmens, BMX riteņbraucējs Kristens Krīgers, kā arī volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs.
 • "O-Sands" smiltīs noslēdzies pludmales volejbola turnīrs ar Nitiša un Stupeļa līdzdalību
  21.nov. "O-Sands" smiltīs noslēdzies pludmales volejbola turnīrs ar Nitiša un Stupeļa līdzdalību
  Aizvadītajā sestdienā “O-Sands” smilšu laukumos Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās pludmales volejbola nakts turnīrs “Optibet Skanstes kauss”. Tas tika atklāts ar īpašu paraugspēli, kurā dalību ņēma tehnisko sporta veidu pārstāvji Reinis Nitišs un Kaspars Stupelis. Uzvaru turnīrā vēlāk svinēja komanda “Rumkola” ar Sanitu Kuprašovu, Andreju Budzi un Renāru Strazdu sastāvā.
 • Video: Osovskis par stāstiem uz kušetes, dabas bērniem, jutīgo dvēseli
  18.nov. Video: Osovskis par stāstiem uz kušetes, dabas bērniem, jutīgo dvēseli(3)
  Fizioterapeita Mareka Osovska darba ieroči ir viņa paša rokas, kuras palīdzējušas sagatavoties sacensībām vai atgūties pēc traumām daudziem Latvijas labākajiem sportistiem. Lai gan pašlaik Mareks ar atlētiem strādā mazāk, viņam atmiņu kladē ir daudz interesantu stāstu un secinājumu par Latvijas sportistu sagatavotību - gan fizisko, gan psiholoģisko.

  00:00:22 - 00:06:22 Par rokasspiedienu, aiziešanu no LOV un pašreizējiem klientiem
  00:06:33 - 00:13:04 Par fizioterapeita profesijas pēkšņo izvēli, pārslēgšanos no standarta un sporta medicīnu
  00:13:05 - 00:21:17 Par Viktora Ščerbatiha ultimātu un biezākas ādas uzaudzēšanu
  00:21:18 - 00:25:32 Par paša gūto traumu un tās ārstēšanu
  00:25:33 - 00:34:34 Par stāstiem uz kušetes un sportistu psiholoģiju
  00:34:35 - 00:40:32 Par profesionālāko attieksmi pret savu ķermeni un dabas bērniem Latvijas sportā
  00:40:33 - 00:46:27 Par trāpīšanu savā sporta veidā un Kristapa Porziņģa fenomenu
  00:46:28 - 00:50:11 Par inovācijām savā profesijā un metožu slēpšanu no konkurentiem
  00:50:12 - 00:56:10 Par attiecībām ar treneriem, aicinājumiem strādāt ārzemēs un gandarījumu savā darbā

  Sarunas ilgums 56 minūtes
 • Nedēļas nogalē "O-Sands" smiltīs risināsies "Optibet Skanstes kauss"
  16.nov. Nedēļas nogalē "O-Sands" smiltīs risināsies "Optibet Skanstes kauss"
  Sestdien, 19. novembra vēlā vakarā Elektrum OC pludmales volejbola laukumos “O-Sands” norisināsies "Optibet Skanstes Kauss" pludmales volejbolā. Turnīra ietvaros pirmo reizi tiks aizvadīta paraugspēle, kurā dalību jau apstiprinājuši Latvijas vadošie pludmales volejbolisti, kā arī viens no ātrākajiem latviešiem uz četriem riteņiem Reinis Nitišs. Visus paraugspēles dalībniekus organizatori pagaidām neatklāj, solot īpašus pārsteigumus.
 • Ventspilī uzsāk pludmales volejbola stadiona būvniecību, kas izmaksās 175 tūkstošus
  11.nov. Ventspilī uzsāk pludmales volejbola stadiona būvniecību, kas izmaksās 175 tūkstošus(7)
  Šodien ar svinīgu pasākumu, kura laikā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ne tikai teica uzrunu, bet arī pats personīgi sēdās pie "Bobcat" traktora vadības pults, tika uzsākta pludmales volejbola stadiona būvniecība.
 • Ventspilī būvēs pludmales volejbola stadionu
  09.nov. Ventspilī būvēs pludmales volejbola stadionu(3)
  Piektdien, plkst.12.00 Ventspils Zilā karoga pludmalē ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja A.Lemberga klātbūtni svinīgi tiks uzsākti pludmales volejbola stadiona būvniecības darbi. Pludmales volejbola stadions atradīsies blakus Kāpu promenādei, netālu no ieejas pludmalē pie Pludmales akvaparka. Svinīgajā pasākumā piedalīsies Ventspils pašvaldības pārstāvji, pludmales volejbola kluba “Bloks” pārstāvji un būvniecības firmas pārstāvji, kā arī laipni aicināti piedalīties visi pilsētas iedzīvotāji.
 • LSFP lielākā stipendija tiek Caucei, Rašmanei un Zvejniekam
  08.nov. LSFP lielākā stipendija tiek Caucei, Rašmanei un Zvejniekam(3)
  7. novembrī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes sēdē apstiprināti LSFP Sporta stipendijas saņēmēji jaunajam studiju gadam. Kopumā stipendijas tiks piešķirtas 48 sportistiem, tostarp vieglatlētei Guntai Latiševai-Čudarei un pludmales volejbolistiem Mārtiņam Pļaviņam, Mihailam un Aleksandram Samoiloviem.
 • Krievijā nosaka kriminālatbildību par pamudināšanu uz dopinga lietošanu
  03.nov. Krievijā nosaka kriminālatbildību par pamudināšanu uz dopinga lietošanu(5)
  Krievijas Valsts dome šodien pieņēma likumu, kas nosaka kriminālatbildību par pamudināšanu uz dopinga lietošanu. Krievu olimpiešu vadītājs Aleksandrs Žukovs norāda, ka tā ir arī atbilde kritiķiem ārzemēs.
 • Publicēts provizoriskais 2017. gada sezonas Pasaules kausa posmu kalendārs
  25.okt. Publicēts provizoriskais 2017. gada sezonas Pasaules kausa posmu kalendārs(2)
  25. oktobrī tika publicēts provizoriskais 2017. gada Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) pludmales volejbola Pasaules tūres kalendārs. Šajā sezonā tiks mainīta turnīru gradācija, tāpat turnīru kartei pievienoti pavisam jauni un eksotiski punkti.
 • Helmuts Rodke: Spēka treniņš vai sevis iznīcināšana?
  20.okt. Helmuts Rodke: Spēka treniņš vai sevis iznīcināšana?(17)
  Svaru cilāšana, atsitieni, forsēšana, pārslodzes, tehniskā izpildījuma brāķis, racionāla plāna trūkums un dažādas “lamatas”, kurās sportists iekrīt, ir biežāk novērotās spēka treniņu kļūdas. Tiešām ir daudz veidu, kā iznīcināt veselu sezonu vai aizslaucīt mēslainē visu sportisko karjeru, bet individuālais slodžu algoritms un treniņu māksla, kas finālā ļauj atkorķēt šampanieti, uz ceļa nemētājas.
 • Klāt "ELKOR Sport pludmales volejbola līgas" ceturtā sezona
  18.okt. Klāt "ELKOR Sport pludmales volejbola līgas" ceturtā sezona
  ELKOR Sport pludmales volejbola līga arī ceturtajā sezonā ir gatava uzņemt visus pludmales volejbola entuziastus, nodrošinot turnīru ar fināla naudas balvas fondu 6000 EUR. ELKOR Sport līgas pirmsākumi meklējumi pirms 3 gadiem, kad tā pārsteidza pludmales volejbola saimi ar lielo naudas balvu fondu šāda tipa turnīram, tādējādi pulcējot kuplu dalībnieku skaitu. Atgādināsim, ka 2013./2014.gada un pirmās ELKOR Sport līgas sezonas vēsturiskie uzvarētāji bija Klāvs Zaļkalns un Artūrs Kiseļevs, otrajā sezonā fināla uzvarētāji bija Londonas Olimpiskais medaļnieks Mārtiņš Pļaviņš, spēlējot pārī ar Uģi Puķīti, bet pagājušajā gadā laurus plūca Jānis Grīnbergs un Sandris Andrejevs. Vai arī šī, ceturtā sezona, pārsteigs ar jauniem uzvarētājiem?
 • "O-Sands" smiltīs norisināsies pludmales volejbola nometne
  18.okt. "O-Sands" smiltīs norisināsies pludmales volejbola nometne
  Straujiem soļiem tuvojas pirmā atpūta no mācībām jeb rudens brīvlaiks skolēniem. Kāpēc to nepavadīt pludmales volejbola virzienā. Lai gan termometra stabiņš jau ilgāku laiku neliecina par vasaras laiku, "O-Sands" pludmlaes volejbola halle ļauj atgriezties vasarā. Šoreiz jauniešiem tiek rīkota pludmales volejbola dienas nometne. Katru dienu, divi treņi dienā, Aigara Birzuļa un Atvara Vildes vadībā
 • Video: Znatnajs par stukačiem un čeku, smiltīm Kalgari trasē un sportu sirdī
  14.okt. Video: Znatnajs par stukačiem un čeku, smiltīm Kalgari trasē un sportu sirdī
  Bijušajam Sporta pārvaldes vadītājam (1980. - 1990.) Daumantam Znatnajam drīz būs jubileja - 60 gadi sportā... Pats skrējis 800 metrus un 400 metrus ar barjerām 1. sporta klases līmenī, lielāko atzinību iegūstot kā sporta organizators. Pašā spicē - Siguldas kamaniņu un bobsleja trases celtniecība. Bez kuras nebūtu arī jaunlaiku Latvijas medaļu. Septembra beigās "Stūra mājā" uzstājies ar lekciju "Čeka un sports", kas nezin kāpēc lielu rezonansi nav radījusi. Par daudzu nīstajiem padomju laikiem Znatnajam ir savs viedoklis: "Nevar teikt, ka blakus man bijuši lieli idioti..." Daumants slavē latviešus par uzņēmību, bet peļ, ka esam bijuši arī ļoti čakli ziņotāji. Man sarunāties ar viņu bija interesanti. Ceru, ka jums arī patiks.

  Sarunas garums: 61 minūte
 • Latvijas XXVII Universiāde tiks atklāta ar sacensībām pludmales volejbolā "O-Sands" smiltīs
  11.okt. Latvijas XXVII Universiāde tiks atklāta ar sacensībām pludmales volejbolā "O-Sands" smiltīs
  Starts Latvijas XXVII Universiādei tiks dots ar studentu sacensībām Pludmales volejbolā, kas norisināsies šā gada 16.Oktobrī, Rīgā, “O - SANDS” pludmales volejbola laukumos, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā - Grostonas ielā 6b. Sacensību sākums plkst. 10:00. Komandu reģistrācija no plkst. 9:30 līdz 9:45.
 • Egleskalns: "Darīšu visu, lai mēs iegūtu ceļazīmi uz finālturnīru"
  03.okt. Egleskalns: "Darīšu visu, lai mēs iegūtu ceļazīmi uz finālturnīru"(1)
  Eiropas čempionāta kvalifikācijā Latvijas volejbola izlases uzbrukuma līderis ir Hermans Egleskalns (25). Sarunā ar laikrakstu "Diena" diagonāles spēlētājs atzīst, ka ir liela vēlme tikt uz Eiropas čempionāta finālturnīru, jo mūsu volejbolam tā būtu iespēja pacelties. Lai to paveiktu, 9. oktobrī Tallinā jāpieveic igauņi.
 • Mūžībā aizgājis pazīstamais sporta žurnālists Arturs Vaiders
  03.okt. Mūžībā aizgājis pazīstamais sporta žurnālists Arturs Vaiders
  Pēc ilgstošas cīņas ar slimību pirmdien, 3. oktobrī, mūžībā aizgājis pazīstamais Latvijas sporta žurnālists Arturs Vaiders. Sportacentrs.com izsaka visdziļāko līdzjūtību Artura tuviniekiem
 • Vrubļevskis uz vēl vienu termiņu pārvēlēts LOK prezidenta amatā
  30.sep. Vrubļevskis uz vēl vienu termiņu pārvēlēts LOK prezidenta amatā(21)
  Par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentu šodien Ģenerālajā asamblejā „Radisson Blu Daugava” viesnīcā vēl uz četriem gadiem pārvēlēts Aldons Vrubļevskis, kurš šajā amatā ir jau kopš 2004. gada.
 • Kravčenoka: "Vēlos nokļūt Tokijas olimpiskajās spēlēs"
  29.sep. Kravčenoka: "Vēlos nokļūt Tokijas olimpiskajās spēlēs"(6)
  U22 Eiropas čempiones Anastasija Kravčenoka (19) un Tīna Graudiņa (18) veiksmīgi noslēgušas pludmales volejbola sezonu. Daugavpiliete sarunā ar lokālo laikrakstu "Seychas" atklāj, ka ir vēlme piedalīties nākamajās olimpiskajās spēlēs.
 • lasīt vairāk