• Samoilovam un Šmēdiņam pirmais zaudējums un otrā vieta grupā
  18:01 Samoilovam un Šmēdiņam pirmais zaudējums un otrā vieta grupā(6)
  Pludmales volejbola "Grand Slam" turnīrā Maskavā otro vietu E apakšgrupā ieguva Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri no rīta apspēlēja šveiciešus Gabatūleru un Gērsonu (19:21, 21:14, 15:12), bet vakarā cīņā par pirmo vietu piekāpās spāņiem Erreram un Gaviram (16:21, 17:21).
 • Jūrmalas pilsēta gatava 2017. gadā uzņemt Eiropas čempionāta finālposmu
  14:11 Jūrmalas pilsēta gatava 2017. gadā uzņemt Eiropas čempionāta finālposmu(1)
  Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis pēc veiksmīgi aizvadītā CEV Masters turnīra aizvadītajā nedēļas nogalē paudis, ka pilsēta ir gatava nākamgad uzņemt Masters turnīru sievietēm un vīriešiem, bet 2017. gadā - Eiropas čempionāta finālu. Pagaidām netiek ziņots, ka būtu panākta kāda oficiāla vienošanās par šo turnīru aizvadīšanu Jūrmalā.
 • "Top 50" Latvijas sportisti saņems papildus finansējumu
  13:15 "Top 50" Latvijas sportisti saņems papildus finansējumu(4)
  Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ir izveidojusi sportistu atbalsta programmu "Top 50 - mūsu medaļas Latvijai", kas paredz finansiālu atbalstu valsts talantīgākajiem sportistiem ceļā uz medaļu iegūšanu starptautiskās sacensībās un olimpiskajās spēlēs. Šīs programmas ietvaros sportisti saņems ievērojamas naudas summas.
 • "O-Sands" smiltīs arī šajā piektdienā "King & Queen of the O-Sands"
  11:44 "O-Sands" smiltīs arī šajā piektdienā "King & Queen of the O-Sands"
  Piektdien, 29. maijā pludmales volejbola laukumos „O-Sands” risināsies jau piektais maija turnīrs – „King & Queen of the O-Sands”. Dāmas ierasti turnīru uzsāks plkst. 20:30, vīri – 21:00. Tāpat laukumu saimnieki no maija vidus piedāvā īpašas vasaras cenas.
 • H. Rodke: "Pilnīgi cits skolas sports. Ko obligāti jā, ko obligāti nē!?"
  07:29 H. Rodke: "Pilnīgi cits skolas sports. Ko obligāti jā, ko obligāti nē!?"(31)
  Kad esam definējuši mērķi – “fiziskajā kultūrā, veselīgā un sportiskā dzīvesveidā izglītots un iespēju robežās fiziski attīstīts skolnieks”, atliek tikai jautājums – kas tam ir nepieciešams? Atbilde - jauna programma.
 • Samoilovs/Šmēdiņš Maskavas "Grand Slam" sāk ar uzvaru
  13:25 Samoilovs/Šmēdiņš Maskavas "Grand Slam" sāk ar uzvaru(14)
  Pēc Latvijas pāru neveiksmēm dalību Maskavas "Grand Slam" pamatturnīrā kā vienīgie uzsāka Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Pirmajā spēlē Latvijas duets ar 2-0 (21:17, 21:19) pārspēja mājinieku pludmales volejbolistus Dmitriju Barsuku un Jaroslavu Koškarjevu.
 • Eiropas spēlēs Pļaviņa pārinieks būs Regža
  10:23 Eiropas spēlēs Pļaviņa pārinieks būs Regža(7)
  Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien apstiprināja 67 sportistu sastāvu pirmajām Eiropas spēlēm, kas 12.-28. jūnijā risināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.
 • Samoilovs un Šmēdiņš uzsāks dalību sezonas pirmajā "Grand Slam"
  26.mai. Samoilovs un Šmēdiņš uzsāks dalību sezonas pirmajā "Grand Slam"(18)
  Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš trešdien Krievijas galvaspilsētā Maskavā uzsāks dalību pirmajā no pieciem šīs sezonas FIVB „Grand Slam” turnīrā. Pēdējo divu gadu Pasaules ranga kopvērtējuma uzvarētāji turnīru sāks pret mājinieku pludmales volejbola leģendu Dmitriju Barsuku un Jaroslavu Koškarjevu. Spēles sākums plkst.12:30.
 • Latvijas dueti nepārvar Maskavas "Grand Slam" kvalifikāciju
  26.mai. Latvijas dueti nepārvar Maskavas "Grand Slam" kvalifikāciju(11)
  Zaudējumu Maskavas "Grand Slam" kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kuri trīs setu cīņā ar 1-2 (21:19, 18:21, 9:15) piekāpās spēcīgajamPolijas duetam Bartošam Lošiakam un Pjotram Kantoram. Neveiksme arī Ruslanam Sorokinam un Aleksandram Solovejam, kuri ar 0-2 (16:21, 18:21) atzina Venecuēlas dueta pārākumu.
 • Latvijas čempionāta pirmajā posmā reģistrēts komandu rekordskaits
  26.mai. Latvijas čempionāta pirmajā posmā reģistrēts komandu rekordskaits
  Tikai nedēļu pēc Jūrmalas “Masters” aizraujošajām cīņām “Baltic Beach hotel” pludmales volejbola stadionā Majoros, sāksies ERGO OPEN Latvijas pludmales volejbola čempionāts, kura pirmajam posmam, kas risināsies no 29. līdz 31. maijam, ir pieteicies iespaidīgi liels dalībnieku skaits – vīriešu konkurencē sacentīsies 38 dueti, bet sieviešu - 16. Jau trešo gadu čempionāta ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība ERGO.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides