• Graudiņa un Kravčenoka iekļūst Bādenes "Masters" pamatturnīrā
  22.jūn. Graudiņa un Kravčenoka iekļūst Bādenes "Masters" pamatturnīrā(8)
  Austrijā šodien notiek pludmales volejbola kvalifikācijas mači Eiropas čempionāta pirmajā posmā Bādenes "Masters". Pērnā gada U22 Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka pirmajā kārtā sensacionāli pārspēja spēcīgās vācietes Karlu Borgeri un Margaretu Kozuhu (2-1), bet izšķirošajā mačā pieveica ukraiņu dvīnes Innu Mahno un Irinu Mahno (2-0).
 • Pļaviņš/Regža un Graudiņa/Kravčenoka spēlēs Bādenes "Masters" kvalifikācijā
  21.jūn. Pļaviņš/Regža un Graudiņa/Kravčenoka spēlēs Bādenes "Masters" kvalifikācijā(1)
  Austrijā sācies 2017. gada Eiropas čempionāta pirmais posms pludmales volejbolā Bādenes "Masters". Pēc valstu kvotu mačiem noskaidrojies, ka 22. jūnija kvalifikācijā Mārtiņš Plaviņš un Haralds Regža plkst. 15.50 sāks ar frančiem, bet jau plkst. 12.30 Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku eksaminēs vācietes.
 • U22 EČ: Graudiņa/Kravčenoka finišē 5. vietā, Šmits un Samoilovs devītie
  17.jūn. U22 EČ: Graudiņa/Kravčenoka finišē 5. vietā, Šmits un Samoilovs devītie(8)
  Austrijas pilsētā Bādenē šodien sākās pludmales volejbola izslēgšanas spēles U22 Eiropas čempionātā. Šajā stadijā Latviju pārstāvēja divi dueti - U19 pasaules čempionāta bronzas medaļnieki Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs ieguva devīto vietu, bet pērnā gada U22 Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šoreiz ierindojās piektajā pozīcijā.
 • Abi Latvijas pludmales volejbola dueti Hāgā apstājas 1/8 finālā
  17.jūn. Abi Latvijas pludmales volejbola dueti Hāgā apstājas 1/8 finālā(6)
  FIVB Pasaules tūres posmā Nīderlandes pilsētā Hāgā šorīt astotdaļfināla barjeru neizdevās pārvarēt abiem Latvijas duetiem - zaudējumu cieta gan Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, gan Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža.
 • Pļaviņš un Regža pārliecinoši sasniedz Hāgas astotdaļfinālu
  16.jūn. Pļaviņš un Regža pārliecinoši sasniedz Hāgas astotdaļfinālu(3)
  Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža Hāgas trīs zvaigžņu turnīra izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā divos setos apspēlēja kanādiešus Grāntu O'Gormanu un Maiklu Plantingu - 21:18, 21:15.
 • Graudiņa/Kravčenoka tiek U22 EČ astotdaļfinālā, tālāk arī Šmits/Samoilovs
  16.jūn. Graudiņa/Kravčenoka tiek U22 EČ astotdaļfinālā, tālāk arī Šmits/Samoilovs(6)
  Austrijas pilsētā Bādenē šodien noslēdzās pludmales volejbola grupu spēles U22 Eiropas čempionātā. Latvijas duetiem bija dažādas sekmes - pērnā gada čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka iekļuva astotdaļfinālā, U19 pasaules čempionāta bronzas medaļnieki Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs tika izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, savukārt klasiskā volejbola izlases dalībnieces Paula Ņečiporuka un Alise Pētersone dosies mājup.
 • Samoilovs un Šmēdiņš atspēlējas un uzvar Latvijas pāru mačā
  16.jūn. Samoilovs un Šmēdiņš atspēlējas un uzvar Latvijas pāru mačā(2)
  Pasaules pludmales volejbola tūres posmā Hāgā izslēgšanas maču otrajā kārtā iekļuva Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kas Latvijas pāru duelī ar 13:21, 21:17 un 15:10 pieveica Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Reģžu. Izslēgšanas mačos gan tika arī Pļaviņš un Regža, bet tos sāks no pirmās kārtas.
 • Graudiņa/Kravčenoka grauj un kvalificējas U22 EČ <i>play-off</i>
  15.jūn. Graudiņa/Kravčenoka grauj un kvalificējas U22 EČ play-off(5)
  Austrijas pilsētā Bādenē šodien sācies U22 Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Latviju pārstāv trīs dueti - pērnā gada čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, U19 pasaules čempionāta bronzas medaļnieki Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs, kā arī klasiskā volejbola izlases dalībnieces Paula Ņečiporuka un Alise Pētersone.
 • Arī Pļaviņš/Regža uzvar, par pirmo vietu grupā - latviešu duelis
  15.jūn. Arī Pļaviņš/Regža uzvar, par pirmo vietu grupā - latviešu duelis(10)
  Pludmales volejbola pasaules tūres posmā Hāgā pie pirmās uzvaras ticis arī otrs latviešu pludmales volejbola pāris - Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri, aizvadot teicamas setu galotnes, ar 2:0 (21:18, 21:15) izcīnīja uzvaru pār Austrijas duetu Kunerts/Dreslers. Pļaviņš un Regža līdz ar to nodrošinājuši dalību play-off.
 • Samoilovs/Šmēdiņš iesāk pārliecinoši un tiek izslēgšanas turnīrā
  15.jūn. Samoilovs/Šmēdiņš iesāk pārliecinoši un tiek izslēgšanas turnīrā(1)
  Nīderlandes pilsētā Hāgā notiekošajā FIVB pasaules kausa tūres trīs zvaigžņu turnīra ietvaros pirmo maču aizvadīja vadošais latviešu duets - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri ar rezultātu 2:0 (21:13, 21:12) apspēlēja mājniekus Rubenu Peningu un Mesu Blomu.
 • Latvijas dueti Hāgas turnīru uzsāks vienā grupā
  15.jūn. Latvijas dueti Hāgas turnīru uzsāks vienā grupā(5)
  Šonedēļ FIVB Pasaules kausa tūres trīs zvaigžņu turnīrs tiks aizvadīts Nīderlandes pilsētā Hāgā, un Latvijas pludmales volejbolu šajās sacensībās pārstāvēs divi pāri - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža.
 • U22 EČ startēs Graudiņa/Kravčenoka, Šmits/Samoilovs un Ņečiporuka/Pētersone
  14.jūn. U22 EČ startēs Graudiņa/Kravčenoka, Šmits/Samoilovs un Ņečiporuka/Pētersone(4)
  15. jūnijā plkst. 11.40 Austrijas pilsētā Bādenē sāksies U22 Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Šovakar notika izvietošana pa grupām. Latviju pārstāvēs trīs dueti - pērnā gada čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, U19 pasaules čempionāta bronzas medaļnieki Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs, kā arī klasiskā volejbola izlases dalībnieces Paula Ņečiporuka un Alise Pētersone.
 • Foto: Rīgas "Ergo Open" uzvar Graudiņa/Kravčenoka un Pļaviņš/Regža
  12.jūn. Foto: Rīgas "Ergo Open" uzvar Graudiņa/Kravčenoka un Pļaviņš/Regža
  Lido volejbola pludmalē svētdien noslēdzās "Ergo Open 2017" posms pludmales volejbolā. Vīriešu finālā Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža pārspēja Tomu Šmēdiņu un Aleksandru Soloveju (21-19, 22-20). Sieviešu finālā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka uzvarēja Martu Ozoliņu un Alisi Leci (21-15, 21-19). Foto: Vadims Morozovs / Ergo Open 2017, Latvijas Volejbola federācija
 • Video: Pļaviņš/Regža sīvā cīņā pieveic Šmēdiņu/Soloveju un uzvar "Ergo Open" 3. posmā
  12.jūn. Video: Pļaviņš/Regža sīvā cīņā pieveic Šmēdiņu/Soloveju un uzvar "Ergo Open" 3. posmā
  11. jūlijā Rīgā norisinājās "Ergo Open" pludmales volejbola turnīra vīriešiem 3. posms, kura ietvaros finālā sacentās Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža un Toms Šmēdiņš/Aleksandrs Solovejs. Šajā mačā favorīti noteikti bija Pļaviņš/Regža, bet Šmēdiņš/Solovejs izrādīja ļoti sīvu pretestību, tomēr abos setos beigās pārāki bija Pļaviņš/Regža, iespējams, lielākā mērā pateicoties pretinieku kļūdām. Gala rezultāts - 2:0 (21:19; 22:20), un Pļaviņam/Regžam pirmais triumfs šī gada "Ergo Open" posmos.
 • Video: Graudiņa/Kravčenoka triumfē "Ergo Open" Rīgas posmā
  12.jūn. Video: Graudiņa/Kravčenoka triumfē "Ergo Open" Rīgas posmā
  11. jūlijā Rīgā norisinājās "Ergo Open" pludmales volejbola turnīra sievietēm 2. posms, kura ietvaros finālā sacentās Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Marta Ozoliņa/Alise Lece. Pirmajā setā pārliecinoši labākas bija Graudiņa/Kravčenoka, īpaši akcentējot spēcīgo Tīnas spēli pie tīkla. Otrajā setā Ozoliņa/Lece uzlaboja savu sniegumu, un rezultāts bija līdzīgs līdz pat seta beigām, kur tomēr atkal labākas bija Graudiņa/Kravčenoka, triumfējot ar 2:0 (21:15; 21:19), un otro reizi uzvarot "Ergo Open" posmā.
 • Video: Finsters/Točs pārliecinoši iegūst bronzu "Ergo Open" posmā Rīgā
  12.jūn. Video: Finsters/Točs pārliecinoši iegūst bronzu "Ergo Open" posmā Rīgā
  11. jūlijā Rīgā norisinājās "Ergo Open" pludmales volejbola turnīra vīriešiem 3. posms, kura ietvaros mačā par 3. vietu sacentās Rihards Finsters/Edgars Točs un lietuvieši Gilbertas Kerpe/Patrikas Stankevičus. Šajā mačā neliels pārsvars vienmēr bija Finstera/Toča pusē, un lietuvieši tika uzvarēti divos setos - 2:0 (21:14; 21:15), kas ļauj Latvijas duetam iegūt bronzas godalgas.
 • Video: Jursone/Olte zaudē lietuvietēm cīņā par 3. vietu "Ergo Open" Rīgas posmā
  12.jūn. Video: Jursone/Olte zaudē lietuvietēm cīņā par 3. vietu "Ergo Open" Rīgas posmā
  11. jūlijā Rīgā norisinājās "Ergo Open" pludmales volejbola turnīra sievietēm 2. posms, kura ietvaros mačā par 3. vietu sacentās Inese Jursone/Ance Olte un lietuvietes Ieva Dumbauskaite/Monika Povilaitīte. Šajā mačā labāk izskatījās Lietuvas pludmales volejbolistes, pirmajā setā uzvarot ļoti pārliecinoši, un arī izšķirošajos brīžos otrajā setā viņām roka nenotrīcēja, un līdz ar to Dumbauskaite/Povilaitīte uzvarēja ar 2:0 (21:12; 21:17), izcīnot bronzas godalgas.
 • Haralds Regža: "Plāns ir vinnēt Eiropas čempionātu"
  11.jūn. Haralds Regža: "Plāns ir vinnēt Eiropas čempionātu"
  Pēc uzvarām lielajos un mazajos finālos ERGO OPEN 2017 Latvijas čempionātā pludmales volejbolā ko teikt bija gan volejbolistiem, gan volejbolistēm, pametot presei arī kādu joku.
 • Video: LČ pludmales volejbolā. Ergo Open 3. posms. Spēles par 3. vietu un fināli
  11.jūn. Video: LČ pludmales volejbolā. Ergo Open 3. posms. Spēles par 3. vietu un fināli
  LČ pludmales volejbolā. Ergo Open 3. posms. Spēles par 3. vietu un fināli
 • Rīgā triumfē Graudiņa/Kravčenoka un Pļaviņš/Regža
  11.jūn. Rīgā triumfē Graudiņa/Kravčenoka un Pļaviņš/Regža
  Svētdien par Latvijas čempionāta Rīgas "Ergo Open" posma uzvarētājām dāmu konkurencē kļuva Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, savukārt starp kungiem labākie bija Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža.
 • lasīt vairāk