• Saraksts: Prūsis un Dukurs - līderi treneru valsts naudas balvu topā
  16:27 Saraksts: Prūsis un Dukurs - līderi treneru valsts naudas balvu topā(2)
  Lielākās naudas balvas šogad saņem renes sporta veidu pārstāvju treneri, kuri aizveda savus audzēkņus līdz medaļām Soču olimpiskajās spēlēs. Bobslejistu treneris Sandis Prūsis šajā topā ieņem pirmo vietu (92 900 eiro), viņam seko mūsu skeletona tēvs Dainis Dukurs (75 938), kā arī kamaniņu braucēju treneris Jānis Liepa (50 101).
 • "O-Sands" smiltīs piektdien "King & Queen of the O-Sands", sestdien - Skolas turnīrs
  17.dec. "O-Sands" smiltīs piektdien "King & Queen of the O-Sands", sestdien - Skolas turnīrs
  Iespējams, labākajos slēgtā tipa pludmales volejbola laukumos Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā (OSC) arī šajā nedēļas nogalē gaidāmi karsti turnīri. Piektdienas jau tradicionāli ir Karaļu un Karalieņu dienas, arī šī nedēļas nebūs izņēmums un piektdien pulksten 20:30 startēs jau divpadsmitais „King and Queen of the O-Sands” turnīrs. Tikmēr sestdien pārbaudīt savu meistarību tiek aicināti „O-Sands pludmales volejbola skolas” audzēkņi.
 • Jūrmalā norisināsies sniega-smilšu pludmales volejbola turnīrs
  16.dec. Jūrmalā norisināsies sniega-smilšu pludmales volejbola turnīrs
  Sestdien, 20. decembrī, notiks pirmā Jūrmalas pilsētas sniega–smilšu atklātā pludmales volejbola čempionāta atklāšanas posms. Kopumā čempionāta sešos turnīros no decembra līdz aprīļa sākumam sacentīsies pludmales volejbolisti trīs grupās – vīriešu profesionāļu, vīriešu amatieru un sieviešu.
 • Jūrmalas Gada balvu sportā saņem Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs
  13.dec. Jūrmalas Gada balvu sportā saņem Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs(1)
  Piektdien, 12. decembrī, par Gada sportistiem Jūrmalā 2014. gadā atzīti vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Gada trenera titulu Jūrmalā šogad ieguvis Ainars Zvirgzdiņš, bet pavisam tika apbalvoti sporta laureāti 12 nominācijās.
 • J.Šmēdiņš: "Cīņā par olimpiādi viss būs atkarīgs no mums pašiem"
  12.dec. J.Šmēdiņš: "Cīņā par olimpiādi viss būs atkarīgs no mums pašiem"
  Latvijas labākais pludmales volejbola duets Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šo gadu noslēdz kā pasaules ranga līderi. Sarunā ar laikrakstu "Diena" viens no mūsu līderiem gan atzīst, ka no aizvadītās sezonas iekšā palicis sportiskais niknums. Riodežaneiro olimpiādes kontekstā Mārtiņš Pļaviņš apvienošanos ar Hermanu Egleskalnu nosauc par savu pēdējo iespēju.
 • Saraksts: Olimpiskie medaļnieki - līderi valsts naudas balvu topā
  11.dec. Saraksts: Olimpiskie medaļnieki - līderi valsts naudas balvu topā(10)
  Decembris ir laiks, kad sportā tiek noteikti labākie. Zināms rādītājs ir arī naudas balvas apmērs, ko piešķir valsts par sportistu sasniegumiem. Lielākās naudas balvas šogad saņem renes sporta veidu pārstāvji, kuri izcīnīja medaļas Soču olimpiskajās spēlēs. Skeletona sudraba ieguvējs Martins Dukurs šajā topā ieņem pirmo vietu (111 884 eiro), viņam seko bobslejisti Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens (pa 101 999), kā arī kamaniņu sporta brāļi Šici (pa 100 651).
 • T.Šmēdiņš un Dauburs tiek pie panākuma, bet neizkļūst no grupas
  11.dec. T.Šmēdiņš un Dauburs tiek pie panākuma, bet neizkļūst no grupas(2)
  Bez trešās spēles Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) Pasaules kausa izcīņas pēdējo posmu noslēguši Toms Šmēdiņš un Mārtiņš Dauburs, kuri jau bija zaudējuši cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs. Viņu pretinieki Daniels Dīrings un Garets Meijs no Kanādas neieradās uz spēli, atdodot nenozīmīgu uzvaru latviešiem. Šmēdiņam ar Dauburu turnīrā dalīta 25. vieta.
 • T.Šmēdiņš un Dauburs turnīru DĀR sāk ar diviem zaudējumiem
  10.dec. papildināts T.Šmēdiņš un Dauburs turnīru DĀR sāk ar diviem zaudējumiem(7)
  Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) sācies FIVB Pasaules kausa izcīņas šīs sezonas pēdējais posms pludmales volejbolā, kurā dalību ņēmuši arī Toms Šmēdiņš un Mārtiņš Dauburs. Pirmajās divās H grupas spēlēs latvieši atzina vāciešu Sebastiana Fuksa un Tomasa Kecmareka un DĀR pludmales volejbolistu Granta Goldšmita un Leo Viljamsa pārākumu.
 • Šmēdiņš un Dauburs uzsāks dalību Pasaules kausa posmā DĀR
  09.dec. Šmēdiņš un Dauburs uzsāks dalību Pasaules kausa posmā DĀR(3)
  Latvijas pludmales volejbolisti Toms Šmēdiņš un Pasaules kausa posma debitants Mārtiņš Dauburs trešdienas rītā Dienvidāfrikā uzsāks dalību šīs sezonas noslēdzošajā FIVB Pasaules kausa posmā. Ja kopumā dalībnieku sastāvs šajā turnīrā nav diez ko spēcīgs, tad latviešiem pretinieki apakšgrupā ir visai solīdi.
 • Piektdien "O-Sands" pludmales volejbola laukumos atkal "King & Queen of the Beach"
  08.dec. Piektdien "O-Sands" pludmales volejbola laukumos atkal "King & Queen of the Beach"
  Iespējams, labākajos slēgtā tipa pludmales volejbola laukumos Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā (OSC) arī šajā nedēļas nogalē gaidāmi karsti turnīri. Piektdienas jau tradicionāli ir Karaļu un Karalieņu dienas, arī šī nedēļas nebūs izņēmums un piektdien pulksten 20:30 startēs jau vienpadsmitais „King and Queen of the O-Sands” turnīrs.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides