• Ventspilī pabeidz pludmales volejbola stadiona būvniecības darbus
  22.feb. Ventspilī pabeidz pludmales volejbola stadiona būvniecības darbus(1)
  Jaunajā pludmales volejbola stadionā, kas atradīsies Zilā karoga pludmalē un kurā būs pieci pludmales volejbola laukumi, šobrīd ir pabeigti visi būvniecības darbi. Līdz ar pavasara iestāšanos volejbola laukumos tiks pabeigti arī visi labiekārtošanas darbi, vēsta Ventspils Olimpiskais centrs.
 • Helmuts Rodke: Vajag eksplozivitāti?
  21.feb. Helmuts Rodke: Vajag eksplozivitāti?(47)
  Īstais ceļš uz teicamu atsperīgumu un asu starta uzrāvienu ir vieglatlētikas elementu un spēka treniņa sintēze. Vai arī tikai vieglatlētika, ja tu esi divreiz jaunāks par Džastinu Bīberu.
 • "O-Sands" aicina skolēnus brīvlaiku pavadīt pludmalē
  14.feb. "O-Sands" aicina skolēnus brīvlaiku pavadīt pludmalē
  Tuvojas skolēnu brīvlaiks, un turpinot tradīcijas no 13. līdz 17. martam “O-Sands” pludmales stadiona smiltis aicina uz skolēnu nometni. Noslēgumā 19. martā notiks atklātais jauniešu turnīrs, kurā gan nometnes dalībniekiem, gan jauniešiem no visas Latvijas būs iespējas piedalīties un sajust īstu sacensību gaisotni.
 • Pļaviņš un Regža jauno sezonu sāk ar diviem zaudējumiem
  08.feb. Pļaviņš un Regža jauno sezonu sāk ar diviem zaudējumiem(6)
  Fortloderdeilā, ASV sācies "Major" sērijas pamatturnīrs, kurā pirmās divas spēles aizvadījuši Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latviešiem gan jauno sezonu sanāca sākt ar diviem zaudējumiem, atzīstot Poiljas un Brazīlijas duetu pārākumu.
 • Latvijas pludmales volejbolistiem sezonas pirmie "eksāmeni" ASV smiltīs
  08.feb. Latvijas pludmales volejbolistiem sezonas pirmie "eksāmeni" ASV smiltīs(5)
  Pirmās spēles Fortloderdeilas (ASV) “Major Series” turnīra pamatsacensībās šodien aizvadīs Latvijas pludmales volejbola dueti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Abi mūsu dueti šodien aizvadīs pa diviem mačiem katrs, bet rīt izspēlēs trešās apakšgrupu cīņas.
 • Finsters un Točs izstājas jau pēc vienas aizvadītas spēles
  07.feb. Finsters un Točs izstājas jau pēc vienas aizvadītas spēles(5)
  Fortloderdeilā, ASV šodien sākusies pludmales volejbola jaunā sezona. "Major" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā zaudējumu piedzīvoja Rihards Finsters un Edgars Točs, atzīstot vāciešu Beneta un Davida Poņevazu pārākumu ar 0-2 (10:21, 19:21).
 • Top 25: ko un kāpēc Latvijas sportisti dara <i>Instagramā</i>
  07.feb. Top 25: ko un kāpēc Latvijas sportisti dara Instagramā(24)
  Katram būs savs viedoklis, vai aktivitāte sociālajos tīklos nāk par labu vai kaitē sportistam, taču nevar noliegt faktu, ka pasaules un arī Latvijas sporta izcilnieki peld pa šīm globālā tīkla straumēm. Sportistu vidū viens no populārākajiem ir Instagram, kurā tiek ievietotas bildes vai nelieli videoklipi. Tādā veidā sportisti atklāj savu ikdienu arī līdzjutējiem, kuri iepriekš par šādām privātās dzīves niansēm varēja uzzināt tikai ar masu mediju starpniecību.
 • Startē jaunā pludmales volejbola sezona, šodien pirmā spēle Finsteram un Točam
  07.feb. Startē jaunā pludmales volejbola sezona, šodien pirmā spēle Finsteram un Točam(6)
  Ar turnīru Fort Lauderdeilā (ASV) šajās dienās startē jaunā Pasaules kausa tūres sezona pludmales volejbolā. Latviju pirmajā šīs sezonas tūres posmā pārstāv trīs komandas. Rihards Finsters un Edgars Točs pirmo oficiālo cīņu aizvadīs jau šovakar kvalifikācijas sacensībās, bet Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš / Haralds Regža sacensības sāks ar pamatturnīru rīt.
 • Helmuts Rodke: Kāpēc sēdēt ir slikti?
  02.feb. Helmuts Rodke: Kāpēc sēdēt ir slikti?(10)
  Sēdēšana ir kā otrā smēķēšana. Ir taču dzirdēts, vai ne? Šādam apgalvojumam ir nopietns pamats. Traucētas asinsrites un, galvenokārt, limfas cirkulācijas dēļ. Tieši limfas atteces traucējumos arī slēpjas zināmas briesmas, kas nopietni ietekmē veselību. Un pat būtiskāk tas ir sportistiem, atšķirībā no tikai sēdoša darba veicējiem.
 • Februārī ASV sezonu atklās arī Pļaviņš/Regža un Finsters/Točs
  20.jan. Februārī ASV sezonu atklās arī Pļaviņš/Regža un Finsters/Točs(4)
  ''Swatch Major Series'' Pasaules kausa tūres pirmajā posmā bez Latvijas vadošā pludmales volejbola dueta Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa piedalīsies arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža un Rihards Finsters un Edgars Točs.
 • Helmuts Rodke: No sliedēm
  19.jan. Helmuts Rodke: No sliedēm(10)
  Seksīgais čalis X savos 20 gados patiesībā jau bija sporta invalīds. Daudzi hroniski iekaisumi, līdz galam neizārstēti savainojumi, forsēti treniņi un haoss slodzēs viņu noņēma no trases ātri vien. Bet pirmajā klasē sporta gaitas taču sākās tik rožaini! Jauno sportistu vecāki, atcerieties, ka ir iespējams jebkurš scenārijs. Gan panākumi sportā, gan pāragri noskriet no sliedēm.
 • Jānis Šmēdiņš: "Šo ziemu izvēlējos aizvadīt citādi"
  18.jan. Jānis Šmēdiņš: "Šo ziemu izvēlējos aizvadīt citādi"
  Mūsu pludmales volejbola zvaigzne Jānis Šmēdiņš sarunā ar "Latvijas Avīzi" atklāj, ka jaunās sezonas sākumā nav ko iespringt, jo galvenās sacensības būs jūlijā un augustā. Kuldīdznieks šoreiz gatavojas citādi, beidzot klātienē saņēmis gada balvu.
 • Grigorjeva un Masjuks plūc Daugavpils gada laurus
  13.jan. Grigorjeva un Masjuks plūc Daugavpils gada laurus(2)
  Daugavpils teātrī vakar notika ceremonija "Sporta laureāts 2016". Latgales lielākās pilsētas labākā sportiste atkal ir brīvās cīņas cīkstone Anastasija Grigorjeva, savukārt par gada sportistu pirmoreiz atzīts grieķu-romiešu cīņas pārstāvis Ņikita Masjuks.
 • Tīna Graudiņa. Starp Latviju un Ameriku
  13.jan. Tīna Graudiņa. Starp Latviju un Ameriku(13)
  Eiropas U18 un Eiropas U22 čempione pludmales volejbolā Tīna Graudiņa pēc sezonas nomainīja treneri un rudenī cer uzsākt mācības ASV. Ko tas varētu nozīmēt Latvijas pludmales volejbolam? Vēl labākus treniņu apstākļus vai varbūt to, ka Tīna savu nākotni saista ar ASV, jo viņai kabatā ir arī šīs lielvalsts pase. Mēģinājām tikt skaidrībā.
 • Gads bez "Mildronāta"
  12.jan. Gads bez "Mildronāta"(32)
  Nu jau apritējis nedaudz vairāk nekā gads kopš sportisti vairs nedrīkst lietot Mildronātu, jo no 2016. gada 1. janvāra meldonijs (Mildronāta aktīvā viela) ir iekļauts aizliegto vielu sarakstā (AV saraksts). Šis notikums izraisīja lielu ažiotāžu gan Latvijas, gan arī visas pasaules sporta sabiedrībā. Joprojām tiek diskutēts, vai meldonijs ir dopings vai nav, kāpēc tas ir iekļauts aizliegto vielu sarakstā un vai meldonija lietošanā pieķertos sportistus vajadzētu diskvalificēt? Nedaudz atgādināšu notikumu gaitu un izteikšu savu viedokli par notiekošo.
 • Samoilovs un Šmēdiņš sezonu sāks februārī ASV
  11.jan. Samoilovs un Šmēdiņš sezonu sāks februārī ASV(7)
  Latvijas labākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilvs un Jānis Šmēdiņš jauno pludmales volejbola sezonu plānojuši uzsākt februārī, kad ASV (Fort Lauderdeilā) risināsies piecu zvaigžņu Pasaules kausa posms.
 • Vairāki sportisti pārkāpuši Antidopinga noteikumus, LOK draud ar sankcijām
  09.jan. Vairāki sportisti pārkāpuši Antidopinga noteikumus, LOK draud ar sankcijām(10)
  Latvijas Olimpiskā komiteja savā mājaslapā vēsta, ka komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis šā gada 6. janvārī Latvijas Olimpiskās vienības treneriem un sportistiem nosūtīja paziņojumu, kurā atgādina par Antidopinga noteikumu ievērošanas nepieciešamību un brīdina par iespējamām sankcijām samazinātu pabalstu veidolā.
 • Video: 2016. gada jautrie kāzusi: kautiņi, klupieni, kļūdas un kļūdiņas...
  08.jan. Video: 2016. gada jautrie kāzusi: kautiņi, klupieni, kļūdas un kļūdiņas...(15)
  Vēl viens ļoti sportisks gads aiz muguras. Jautrs tas bijis arī mūsu nodrošinātajās tiešraidēs, veidotajos video sižetos, kā arī video intervijās. Ja parasti īsi pēc gadu mijas piedāvājam atskatu uz to, kas paliek aizkadrā, tad šoreiz ieskatīsimies 2016. gada neveiklākajos momentos.
 • 2017. gads: Ronaldu Rīgā, Porziņģa un Bertāna duelis NBA
  31.dec. 2017. gads: Ronaldu Rīgā, Porziņģa un Bertāna duelis NBA(185)
  Latvijas sportu 2017. gadā gaida daudzi interesanti notikumi – starptautisko sacensību reforma basketbolā, Krištianu Ronaldu viesošanās Latvijā un kanādieša Boba Hārtlija iespējamā debija pie hokeja valstsvienības stūres.
 • Pļaviņš un Regža pievienojušies "Poliurs/Ozolnieki" komandai
  28.dec. Pļaviņš un Regža pievienojušies "Poliurs/Ozolnieki" komandai(10)
  Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža panākuši mutisku vienošanos ar “Poliurs/Ozolnieki” komandu, un jau aizvadījuši pirmos treniņus kopā ar komandu. Paralēli treniņiem un spēlēm Ozolniekos abi gatavojas arī jaunajai pludmales volejbola sezonai.
 • lasīt vairāk