• Finsters un Točs Gēteborgā finišē septītie
  15.apr. Finsters un Točs Gēteborgā finišē septītie(5)
  Latvijas pludmales volejbolisti Rihards Finsters un Edgars Točs Gēteborgā notiekošajā CEV "Satellite" turnīrā izcīnījuši septīto vietu. Šodien latvieši ar 2-0 (21:18, 21:17) pārspēja mājiniekus Martinu Appelgrēnu un Simonu Bomanu, bet pēc tam zaudēja trīs setu cīņā turkiem Muratam Giginoglu un Safam Urlu.
 • Točs un Finsters uzvar un tiek tālāk
  14.apr. Točs un Finsters uzvar un tiek tālāk
  Zviedrijas pilsētā Gēteborgā pirmo uzvaru Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) ''Satellite'' līmeņa turnīrā izcīnījuši Edgars Točs un Rihards Finsters, kas rīt sacensības turpinās tā sauktajā ''zaudētāju zara''.
 • Latvijas dueti zaudē Gēteborgas pirmajās spēlēs
  14.apr. Latvijas dueti zaudē Gēteborgas pirmajās spēlēs
  Zviedrijas pilsētā Gēteborgā startējis šīs sezonas pirmais Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) ''Satellite'' līmeņa pamatturnīrs. Zaudējumus ievadā piedzīvojuši gan Toms Šmēdiņš / Aleksandrs Solovejs, gan Edgars Točs / Rihards Finsters.
 • Arī T.Šmēdiņš un Solovejs spēlēs Gēteborgas ''Satellite'' pamatturnīrā
  13.apr. Arī T.Šmēdiņš un Solovejs spēlēs Gēteborgas ''Satellite'' pamatturnīrā
  Zviedrijas pilsētā Gēterborgā startējušas 2017. gada pirmais Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) ''Satellite'' līmeņa sacensības, kuru pamatturnīrā piedalīsies divi Latvijas dueti.
 • Divi Latvijas dueti piedalīsies CEV Satellite turnīrā Gēteborgā
  11.apr. Divi Latvijas dueti piedalīsies CEV Satellite turnīrā Gēteborgā
  No 13. līdz 16. aprīlim Zviedrijas pilsētā Gēteborgā norisināsies Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Satellite sērijas turnīrs pludmales volejbolā. Tajā startēs arī divi Latvijas dueti. Ar pamatturnīru sacensības sāks Rihards Finsters un Edgars Točs, bet kvalifikācijas turnīrā cīnīsies Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs.
 • Stepanova un Ozoliņa triumfē CEV Sniega volejbola tūres posmā (+video)
  03.apr. Stepanova un Ozoliņa triumfē CEV Sniega volejbola tūres posmā (+video)(1)
  Latvijas sieviešu volejbola duets Marta Ozoliņa un Jekaterina Stepanova aizvadītajā nedēļas nogalē debitēja CEV Sniega volejbola tūres posmā un svētdien izcīnīja pirmo vietu Lihtenšteinā.
 • LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā
  24.mar. LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā(2)
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2017.gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīta Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.
 • LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes
  24.mar. LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika aktualizēts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pēkšņi plānotais projekts apvienot četras Nacionālās sporta bāzes – Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, “Daugavas stadionu”, tenisa centru “Lielupe” un sporta centru “Mežaparks”, izveidojot valsts SIA “Nacionālais sporta centrs”. Šāda IZM iecere nav apspriesta ar sadarbības partneriem un iesaistītajām pusēm, un stiprā slepenība un straujā virzība raisa bažas par projekta mērķi un lietderību.
 • Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari"
  24.mar. Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari"(61)
  Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā (ĢA) basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups akcentēja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātās nodokļu politikas reformas katastrofāli negatīvo ietekmi uz sporta nozari. Atņemot nodokļu atlaides ziedotājiem, kā to paredz FM piedāvājums, sports vairs nesaņems atbalstu ar visām no tā izrietošām negatīvajām sekām. Faktiski tas nozīmē sporta nozares likvidāciju.
 • Video: Graudiņa/Kravčenoka sezonai gatavojas Hurgadā
  23.mar. Video: Graudiņa/Kravčenoka sezonai gatavojas Hurgadā(2)
  Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš un mūsu eventuāli labākās dāmas turpina gatavoties jaunajai sezonai. Treniņi notiek Ēģiptes kurortā Hurgadā.

  Video: Tīna Graudiņa / Anastasija Kravčenoka beachvolleyball team Latvia
 • Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz
  22.mar. Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz(3)
  Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.
 • Fogelis ievēlēts par LSFP prezidentu uz vēl četriem gadiem
  14.mar. Fogelis ievēlēts par LSFP prezidentu uz vēl četriem gadiem(4)
  Rīgā šodien risinājās Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) biedru kopsapulce, kur notika arī prezidenta un valdes vēlēšanas. "Sportacentrs TV" tiešraidē par organizācijas prezidentu uz četriem gadiem tika ievēlēts līdzšinējais vadītājs Einars Fogelis.
 • Ventspilī pabeidz pludmales volejbola stadiona būvniecības darbus
  22.feb. Ventspilī pabeidz pludmales volejbola stadiona būvniecības darbus(1)
  Jaunajā pludmales volejbola stadionā, kas atradīsies Zilā karoga pludmalē un kurā būs pieci pludmales volejbola laukumi, šobrīd ir pabeigti visi būvniecības darbi. Līdz ar pavasara iestāšanos volejbola laukumos tiks pabeigti arī visi labiekārtošanas darbi, vēsta Ventspils Olimpiskais centrs.
 • Helmuts Rodke: Vajag eksplozivitāti?
  21.feb. Helmuts Rodke: Vajag eksplozivitāti?(38)
  Īstais ceļš uz teicamu atsperīgumu un asu starta uzrāvienu ir vieglatlētikas elementu un spēka treniņa sintēze. Vai arī tikai vieglatlētika, ja tu esi divreiz jaunāks par Džastinu Bīberu.
 • "O-Sands" aicina skolēnus brīvlaiku pavadīt pludmalē
  14.feb. "O-Sands" aicina skolēnus brīvlaiku pavadīt pludmalē
  Tuvojas skolēnu brīvlaiks, un turpinot tradīcijas no 13. līdz 17. martam “O-Sands” pludmales stadiona smiltis aicina uz skolēnu nometni. Noslēgumā 19. martā notiks atklātais jauniešu turnīrs, kurā gan nometnes dalībniekiem, gan jauniešiem no visas Latvijas būs iespējas piedalīties un sajust īstu sacensību gaisotni.
 • Samoilovam/Šmēdiņam negaiss nenāk par labu, rezultātā zaudējums vāciešiem
  09.feb. Samoilovam/Šmēdiņam negaiss nenāk par labu, rezultātā zaudējums vāciešiem(5)
  Fortloderdeilā, ASV, "Major Series" izslēgšanas spēlēs iekļuvuši Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri B grupā izcīnīja otro vietu. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā latvieši atradās iedzinējos pret vāciešiem Markusu Bokermanu un Larsu Flīgenu, kad spēli pārtrauca negaiss. Maču labāk atsāka Vācijas duets, pārspējot latviešus ar 2-0 (21:19, 21:19).
 • Pļaviņš un Regža bez neviena uzvarēta seta grupā paliek pēdējie
  09.feb. Pļaviņš un Regža bez neviena uzvarēta seta grupā paliek pēdējie(6)
  Fortloderdeilas "Major" sērijas pamatturnīrā trešo neveiksmi trīs spēlēs piedzīvoja Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri cīņā par trešo vietu grupā ar 14:21 un 15:21 piekāpās šveiciešiem Niko Bēleram un Marko Kratigeram, kuri vakar arī piedzīvoja divus zaudējumus.
 • Samoilovs un Šmēdiņš trīs setos uzveic poļus un svin pirmo uzvaru
  09.feb. Samoilovs un Šmēdiņš trīs setos uzveic poļus un svin pirmo uzvaru(6)
  Fortloderdeilā, ASV, "Major Series" pamatsacensības ar zaudējumu sāka Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri piekāpās mājiniekiem Šonam Rozentālam un Trevoram Krabam (23:25, 23:25). Savukārt dienas otrajā mačā ar 21:16, 18:21 un 15:10 izdevās pārspēt poļus Mariušu Prudelu un Kačperu Kujavjaku.
 • Pļaviņš un Regža jauno sezonu sāk ar diviem zaudējumiem
  08.feb. Pļaviņš un Regža jauno sezonu sāk ar diviem zaudējumiem(6)
  Fortloderdeilā, ASV sācies "Major" sērijas pamatturnīrs, kurā pirmās divas spēles aizvadījuši Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latviešiem gan jauno sezonu sanāca sākt ar diviem zaudējumiem, atzīstot Poiljas un Brazīlijas duetu pārākumu.
 • Latvijas pludmales volejbolistiem sezonas pirmie "eksāmeni" ASV smiltīs
  08.feb. Latvijas pludmales volejbolistiem sezonas pirmie "eksāmeni" ASV smiltīs(5)
  Pirmās spēles Fortloderdeilas (ASV) “Major Series” turnīra pamatsacensībās šodien aizvadīs Latvijas pludmales volejbola dueti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Abi mūsu dueti šodien aizvadīs pa diviem mačiem katrs, bet rīt izspēlēs trešās apakšgrupu cīņas.
 • lasīt vairāk