• Samoilovs un Šmēdiņš uzvar līderus un tiek tālāk
  10:04 Samoilovs un Šmēdiņš uzvar līderus un tiek tālāk(23)
  Latvijas pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš jauno sezonu „Fuzhou Open” turnīrā Ķīnā pēdējā grupas spēlē uzveica Nīderlandes duetu Stīkemu/Varenhorstu ar rezultātu 2:0.
 • Sorokinam/Buividam uzvara un vieta "play-off"
  09:55 Sorokinam/Buividam uzvara un vieta "play-off"(11)
  Šīs sezonas pludmales volejbola pirmajā Pasaules kausa posmā „Fuzhou Open” Latvijas pāris Ruslans Sorokins un Edvarts Buivids ceturtdienas rītā pēdējā grupas spēlē ar 2:1 apspēlēja Vācijas duetu Dītelbahu un Korengu, tiekot pie trešās vietas grupā un nodrošinot dalību izslēgšanas spēlēs.
 • Pļaviņš un Solovejs turpina nevainojami, apspēlēti arī mājinieki
  08:14 Pļaviņš un Solovejs turpina nevainojami, apspēlēti arī mājinieki(6)
  Trešo panākumu trijos mačos šorīt Ķīnas pilsētā Fužo izcīnījuši Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs. Šīs sezonas pirmā FIVB Pasaules kausa posma pamatturnīrā Latvijas duets divos setos apspēlēja mājiniekus Kongu Jangu un Žanu Bao – 2:0.
 • Pļaviņš un Solovejs uzvar arī titulētos amerikāņus, garantē 1.vietu grupā
  23.apr. Pļaviņš un Solovejs uzvar arī titulētos amerikāņus, garantē 1.vietu grupā(14)
  Ar divām uzvarām jauno pludmales volejbola sezonu izdevies iesākt Mārtiņam Pļaviņam un Aleksandram Solovejam, kuri šorīt „Fuzhou Open” pamatturnīra pirmajā apakšgrupas spēlē ar 2:0 pieveica Šveices duetu Sebastianu Ševeljē un Alekseju Pravdžiču, bet otrajā mačā sarūpēja pārsteigumu, apspēlējot arī ASV spēcīgāko pāri Dalhauzeru un Rozentālu - 2:1.
 • Zināmi visu trīs Latvijas duetu pretinieki "Fuzhou Open" pamatturnīrā
  22.apr. Zināmi visu trīs Latvijas duetu pretinieki "Fuzhou Open" pamatturnīrā(11)
  Agrā trešdienas rītā Ķīnas pilsētā Fužo startēs šīs sezonas pirmā FIVB Pasaules kausa posma pamatsacensības. Šodien pēc tehniskās sanāksmes pretiniekus apakšgrupās uzzinājuši visi trīs Latvijas pludmales volejbola dueti.
 • Sorokins/Buivids sasniedz "Fuzhou Open" pamatturnīru
  22.apr. Sorokins/Buivids sasniedz "Fuzhou Open" pamatturnīru(13)
  Savā pirmajā kopīgajā turnīrā sekmīgs starts padevies pludmales volejbolistiem Ruslanam Sorokinam un Edvartam Buividam. Latvijas duets šodien uzvarēja divos kvalifikācijas mačos un iekļuva "Fuzhou Open" pamatsacensībās.
 • Sorokinam un Buividam 1. kvalifikācijas kārtā pret vāciešiem
  21.apr. Sorokinam un Buividam 1. kvalifikācijas kārtā pret vāciešiem(8)
  Agrā trešdienas rītā Ķīnas pilsētā Fužo FIVB pludmales volejbola sezonas pirmajā Pasaules kausa OPEN turnīra kvalifikācijas 1. kārtā Latvijas duetam Ruslanam Sorokinam un Edvartam Buividam nāksies spēlēt pret vāciešiem Armīnu Dolingeru un Klemensu Vikleru.
 • Klāt jaunā <i>bīča</i> sezona, pārmaiņu atkal netrūkst
  21.apr. Klāt jaunā bīča sezona, pārmaiņu atkal netrūkst(19)
  Naktī no pirmdienas uz otrdienu Ķīnas pilsētā Fužo startēs jaunā FIVB pludmales volejbola sezona. Sezonas startā ieplānots OPEN tipa turnīrs, bet nedēļu vēlāk arī šīs sezonas pirmais „Grand Slam” posms Šanhajā. Latviju šajos turnīros pārstāvēs trīs dueti.
 • Sezona klāt: Pļaviņš un Solovejs dodas uz Ķīnu
  17.apr. Sezona klāt: Pļaviņš un Solovejs dodas uz Ķīnu
  Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs jau piektdien dosies uz Ķīnu, kur aprīļa beigās un maija sākumā risināsies pirmie divi FIVB Pasaules kausa tūres posmi. Sezonas startā OPEN posms Ķīnas pilsētā Fužo, bet nedēļu vēlāk arī pirmais „Grand Slam” posms Šanhajā.
 • Egleskalns spēlēs izlasē, Pļaviņš sezonu sāks ar Soloveju
  10.apr. Egleskalns spēlēs izlasē, Pļaviņš sezonu sāks ar Soloveju(17)
  Latvijas Volejbola federācijas (LVF) vadībai tomēr ir izdevies panākt vienošanos par Hermaņa Egleskalna spēlēšanu Latvijas klasiskā volejbola izlasē. Lai gan sportists sākotnēji pauda nevēlēšanos šovasar spēlēt valstsvienībā, tā vietā spēlējot pludmales volejbolu duetā ar Mārtiņu Pļaviņu, vakar pusēm izdevies vienoties, ka Pļaviņš sezonu iesāks ar Aleksandru Soloveju, bet Egleskalns spēlēs klasikā volejbola izlasē.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides