• Pļaviņš un Točs iekļūst Irānā notiekošā PK posma finālā
  24.feb. Pļaviņš un Točs iekļūst Irānā notiekošā PK posma finālā(3)
  Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs otro reizi šosezon iekļuvuši Pasaules kausa posma finālā. Kišas salā (Irānā) notiekošā turnīra pusfinālā latvieši divos setos pieveica austriešus Tobiasu Vinteru un Julianu Herlu – 2:0.
 • Finsters/Solovejs zaudē vāciešiem un Irānā paliek 17. vietā
  22.feb. Finsters/Solovejs zaudē vāciešiem un Irānā paliek 17. vietā
  Pasaules kausa tūres triju zvaigžņu posmu Kišas salā Irānā noslēguši Latvijas pludmales volejbolisti Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs. Latvieši izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 0-2 atzina vāciešu Aleksandra Valkenhorsta un Svena Vintera pārākumu.
 • Regža/Šmits pieveic slovēņus un iekļūst astotdaļfinālā
  22.feb. Regža/Šmits pieveic slovēņus un iekļūst astotdaļfinālā(4)
  Otro uzvaru Kišas salā Irānā notiekošajā Pasaules kausa tūres triju zvaigžņu turnīrā izcīnījuši Latvijas pludmales volejbolisti Haralds Regža un Kristaps Šmits. Latvieši trīs setu cīņā pieveica slovēņus, iekļūstot astotdaļfinālā.
 • Pļaviņam/Točam divas uzvaras un pirmā vieta grupā
  21.feb. Pļaviņam/Točam divas uzvaras un pirmā vieta grupā(7)
  Ar divām uzvarām Kišas salā Irānā notiekošo Pasaules kausa tūres triju zvaigžņu posmu sākuši vieni no turnīra favorītiem, Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Latvieši pirmajā mačā ar 2-0 (21:11, 21:19) apspēlēja mājiniekus irāņus, bet pēc tam ar 2-0 (21:18, 21:13) bija labāki par norvēģiem.
 • Finsters/Solovejs zaudē poļiem un grupā paliek otrie
  21.feb. Finsters/Solovejs zaudē poļiem un grupā paliek otrie(9)
  Ar uzvaru Kišas salā Irānā notiekošo Pasaules kausa tūres triju zvaigžņu turnīru sākuši arī Latvijas pludmales volejbolisti Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs, kuri pirmajā mačā apspēlēja Nīderlandes duetu. Cīņā par uzvaru grupā latviešiem pretī stājās Prudels un Szalankevičs no Polijas, kuriem zaudējums trīs setu mačā.
 • Regža un Šmits Kišas salā sāk ar uzvaru un zaudējumu
  21.feb. Regža un Šmits Kišas salā sāk ar uzvaru un zaudējumu
  Kišas salā Irānā sācies Pasaules kausa tūres triju zvaigžņu posma pludmales volejbolā pamatturnīrs. Tajā pirmo uzvaru izcīnījuši Haralds Regža un Kristaps Šmits, kas garantēja izkļūšanu no grupas, bet cīņā par pirmo vietu tajā latvieši piekāpās Itālijas duetam.
 • Grigorjeva un Ļebedevs plūc Daugavpils gada laurus, Vasiļjevs populārākais
  17.feb. Grigorjeva un Ļebedevs plūc Daugavpils gada laurus, Vasiļjevs populārākais
  Latviešu kultūras centrā Daugavpilī vakar notika ceremonija "Sporta laureāts 2017". Latgales lielākās pilsētas labākā sportiste atkal ir brīvās cīņas cīkstone Anastasija Grigorjeva, savukārt par gada sportistu atzīts spīdvejists Andžejs Ļebedevs.
 • Sestdien "Beach Box" hallē notiks Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā
  13.feb. Sestdien "Beach Box" hallē notiks Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā
  Pludmales volejbola attīstības biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi aicina visus jauniešus līdz 18 gadu vecumam piedalīties Rīgas jaunatnes kausā pludmales volejbolā.
 • "O-Sands" laukumos norisināsies amatieru turnīra seriāls
  12.feb. "O-Sands" laukumos norisināsies amatieru turnīra seriāls
  Zvēram, kas jūsos mīt, laiks pamazām atmosties, jo pludmales volejbola sezona vairs nav aiz kalniem. Gaidot to, “Pafbet” / “O-Sands” laukumos norisināsies amatieru turnīru sērija, kuras noslēgumā uzvarētāji tiks pie naudas balvām kopā vairāk nekā 700 EUR vērtībā. Turnīrus atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
 • Latviešu izcelsmes basketbolists Badingers startēs <i>bīčā</i> ar pieredzējušo Rozentālu
  09.feb. Latviešu izcelsmes basketbolists Badingers startēs bīčā ar pieredzējušo Rozentālu(10)
  LETA. Čeiss Badingers, kurš pirms vairākiem gadiem tika minēts kā iespējams papildinājums Latvijas basketbola izlasei, pievērsies pludmales volejbolam un startēs kopā ar pieredzējušo Šonu Rozentālu, vēsta portāls "volleymob.com".
 • Pludmales volejbolisti, tostarp vairāki mūsējie, apvienojas asociācijā
  06.feb. Pludmales volejbolisti, tostarp vairāki mūsējie, apvienojas asociācijā(3)
  Gandrīz 100 profesionālie pludmales volejbola spēlētāji izveidojuši savienību, cerot gūt lielāku ietekmi šī sporta veida attīstībā. Starptautiskajā pludmales volejbola spēlētāju asociācijā (IBVPA) ir arī Latvijas sportisti Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs un Rihards Finsters.
 • "O-Sands" smilšu laukumos februārī īpašas cenas
  05.feb. "O-Sands" smilšu laukumos februārī īpašas cenas
  Jaunais gads daudziem ir sācies ar kādu apņemšanos. Ikviens, kurš apņēmies šogad biežāk spēlēt pludmales volejbolu, novērtēja “Pafbet” / “O-Sands” atlaižu kampaņu janvārī, kad darbdienu vakaros laukumi bija pieejami par īpaši izdevīgu cenu. Tā kā minētā akcija izpelnījās lielu atsaucību, SIA “O-Sands” nolēmuši to pagarināt līdz 28. februārim.
 • Kašķis volejbola saimē turpinās. Baņķieris – jaunais LVF prezidents?
  02.feb. Kašķis volejbola saimē turpinās. Baņķieris – jaunais LVF prezidents?(10)
  2017. gada 30. janvārī paprāvs pulciņš Latvijas volejbola sabiedrības cilvēku nāca klajā ar atklātu vēstuli, kurā aicināja objektīvi izvērtēt esošo situāciju volejbolā, godīgi un atklāti diskutēt par (ne)notiekošo sporta veida dzīvē mūsu valstī. Vēstules pavadošajā dokumentā sporta sabiedrība tika iepazīstināta ar domubiedru grupas izstrādātu volejbola stratēģisko vīziju 2017. – 2021. gadam. Pāris dienas vēlāk par Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidentu atkārtoti tika ievēlēts Atis Sausnītis. Lai gan gaisotni kongresā par mierīgu nosaukt nevarēja, ilggadējais federācijas vadītājs saņēma 53 no 58 biedru balsīm – pārliecinoši!

  Kopš prezidenta vēlēšanām pagājis gads, vēlāk opozicionāri centusies iesaistīties federācijas darbā, mainīt pastāvošo iekārtu, uzlabot situāciju sporta veidā, taču pašu izvirzītie mērķi sasniegti tikai daļēji. Federācijas prezidenta amatā joprojām Sausnītis, īstas pārmaiņas tā arī nav notikušas. Lūkojām skaidrot, kāpēc? Volejbola sabiedrība nav gatava pārmaiņām? Puses piekritušas mierīgai līdzās pastāvēšana? Cīņa par varu, ietekmi un savu ideju realizēšanu turpinās? Opozicionāri nebaidās nosaukt darbus, kurus lielā mērā viņu rokām izdevies paveikt nepilna gada laikā, neieņemot nekādus amatus, bet vai būs arī “revolūcija” un “asinis”? Dzīvosim, redzēsim. Šoreiz stāsts par samierinātāju – kādu Jāni Buku, kuram volejbols nav svešs jau no agras bērnības. Nu viņš gatavs nākt un darīt, lai volejbols atgūtu savu agrāko spozmi.
 • Helmuts Rodke: Akmens laikmets trenažieru zālē
  31.jan. Helmuts Rodke: Akmens laikmets trenažieru zālē(41)
  Rakstā nekā salda. Rosinu domāt... Ir sporta klubi, ir to apmeklētāji un ir 21. gadsimts. Daudzviet viss ir jaunākajās tehnoloģijās – trenažieri, kardio mašīnas ar NFC, sīkais inventārs, zāles apgaismojums un rosinoši lielformāta plakāti. Klientiem ir moderns sporta apģērbs un apavi, mobilais piekabināts uz rokas, bezvadu austiņas un advancēts pulsometrs… Taču nereti vingrinājumu izpildīšanas tehnika ir līmenī “80. gadu pēdējie atkritumi.”
 • Video: Finsters un Solovejs: "Prioritāte ir pludmale, sniega volejbols bonusiņš"
  27.jan. Video: Finsters un Solovejs: "Prioritāte ir pludmale, sniega volejbols bonusiņš"
  27. janvārī Siguldā norisinājās pirmais Latvijas čempionāts sniega volejbolā „Ergo Winter Open 2018”, kurā uzvaru 16 pāru konkurencē svinēja Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs. Dāmu konkurencē triumfēja Alise Lece un Ilze Liepiņlauska, kuras ar 11:4 un 11:4 pārspēja Ikaunieci un Vētru. Jāpiebilst, ka šie divi dāmu dueti bija arī vienīgie visā turnīrā. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēļu intervijas ar turnīra uzvarētājiem gan dāmu, gan vīru konkurencē.
 • Latvijas pirmajā sniega volejbola čempionātā uzvar Finsters un Solovejs
  27.jan. Latvijas pirmajā sniega volejbola čempionātā uzvar Finsters un Solovejs
  Siguldā aizvadīts pirmais Latvijas čempionāts sniega volejbolā, kurā uzvaru 16 pāru konkurencē svinēja Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs.
 • Klāt pirmais LČ Sniega volejbolā, uzvarētāji kvalificēsies Eiropas čempionātam
  26.jan. Klāt pirmais LČ Sniega volejbolā, uzvarētāji kvalificēsies Eiropas čempionātam
  Sestdien Siguldā norisināsies pirmais Latvijas čempionāts sniega volejbolā. Uzvarētāji gan vīru, gan dāmu konkurencē iegūs ceļazīmes uz Eiropas čempionātu, kas no 23. – 25. martam norisināsies Austrijas kalnu kūrortā Vagrainā. Izšķirošās Latvijas čempionāta cīņas sestdien no plkst. 16:00 būs skatāmas Sportacentrs.com TV kanāla tiešraidē.
 • 2019. gada pasaules čempionāts pludmales volejbolā risināsies Hamburgā
  24.jan. 2019. gada pasaules čempionāts pludmales volejbolā risināsies Hamburgā
  Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) paziņojusi, ka 2019. gada pasaules čempionāts pludmales volejbolā risināsies Vācijas pilsētā Hamburgā.
 • Video: "European Masters" sudraba medaļnieces aprunājas angļu valodā
  24.jan. Video: "European Masters" sudraba medaļnieces aprunājas angļu valodā
  Eiropas Volejbola konfederācija (CEV) šodien publiskoja materiālu par Pelhržimovas "European Masters" sudraba medaļniecēm - Tīna Graudiņa angļu valodā intervēja savu pārinieci Anastasiju Kravčenoku, kura drīz vien pārtvēra iniciatīvu un ņēma mikrofonu savās rokās. Noslēgumā jūrmalniece aicināja uz 2018. gada U22 Eiropas čempionātu, kur piedalīsies arī mūsu pludmales volejbolistes.
  Video: CEV - European Volleyball
 • Video: Rodke par psiholoģiju, fizisko sagatavotību, uzturu, esportu, auto sēdekļiem...
  23.jan. Video: Rodke par psiholoģiju, fizisko sagatavotību, uzturu, esportu, auto sēdekļiem...(1)
  Piedāvājam Jāņa Celmiņa sarunu ar fiziskās sagatavotības treneri Helmutu Rodki. Fiziskās sagatavotības treneris ar gandrīz 20 gadu stāžu sarunas laikā stāsta par to, kāpēc negatavo individuālās treniņu programmas, bet strādā ar katru individuāli, ko domā par jauniešu sportu un fiziskajām aktivitātēm, Latvijas iedzīvotāju vispusīgo fizisko sagatavotību un daudzām citām lietām, kas saistītas ar fizisko sagatavotību.
 • lasīt vairāk