• Helmuts Rodke: No sliedēm
  19.jan. Helmuts Rodke: No sliedēm(9)
  Seksīgais čalis X savos 20 gados patiesībā jau bija sporta invalīds. Daudzi hroniski iekaisumi, līdz galam neizārstēti savainojumi, forsēti treniņi un haoss slodzēs viņu noņēma no trases ātri vien. Bet pirmajā klasē sporta gaitas taču sākās tik rožaini! Jauno sportistu vecāki, atcerieties, ka ir iespējams jebkurš scenārijs. Gan panākumi sportā, gan pāragri noskriet no sliedēm.
 • Grigorjeva un Masjuks plūc Daugavpils gada laurus
  13.jan. Grigorjeva un Masjuks plūc Daugavpils gada laurus(2)
  Daugavpils teātrī vakar notika ceremonija "Sporta laureāts 2016". Latgales lielākās pilsētas labākā sportiste atkal ir brīvās cīņas cīkstone Anastasija Grigorjeva, savukārt par gada sportistu pirmoreiz atzīts grieķu-romiešu cīņas pārstāvis Ņikita Masjuks.
 • Tīna Graudiņa. Starp Latviju un Ameriku
  13.jan. Tīna Graudiņa. Starp Latviju un Ameriku(13)
  Eiropas U18 un Eiropas U22 čempione pludmales volejbolā Tīna Graudiņa pēc sezonas nomainīja treneri un rudenī cer uzsākt mācības ASV. Ko tas varētu nozīmēt Latvijas pludmales volejbolam? Vēl labākus treniņu apstākļus vai varbūt to, ka Tīna savu nākotni saista ar ASV, jo viņai kabatā ir arī šīs lielvalsts pase. Mēģinājām tikt skaidrībā.
 • Gads bez "Mildronāta"
  12.jan. Gads bez "Mildronāta"(32)
  Nu jau apritējis nedaudz vairāk nekā gads kopš sportisti vairs nedrīkst lietot Mildronātu, jo no 2016. gada 1. janvāra meldonijs (Mildronāta aktīvā viela) ir iekļauts aizliegto vielu sarakstā (AV saraksts). Šis notikums izraisīja lielu ažiotāžu gan Latvijas, gan arī visas pasaules sporta sabiedrībā. Joprojām tiek diskutēts, vai meldonijs ir dopings vai nav, kāpēc tas ir iekļauts aizliegto vielu sarakstā un vai meldonija lietošanā pieķertos sportistus vajadzētu diskvalificēt? Nedaudz atgādināšu notikumu gaitu un izteikšu savu viedokli par notiekošo.
 • Samoilovs un Šmēdiņš sezonu sāks februārī ASV
  11.jan. Samoilovs un Šmēdiņš sezonu sāks februārī ASV(7)
  Latvijas labākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilvs un Jānis Šmēdiņš jauno pludmales volejbola sezonu plānojuši uzsākt februārī, kad ASV (Fort Lauderdeilā) risināsies piecu zvaigžņu Pasaules kausa posms.
 • Video: 2016. gada jautrie kāzusi: kautiņi, klupieni, kļūdas un kļūdiņas...
  08.jan. Video: 2016. gada jautrie kāzusi: kautiņi, klupieni, kļūdas un kļūdiņas...(15)
  Vēl viens ļoti sportisks gads aiz muguras. Jautrs tas bijis arī mūsu nodrošinātajās tiešraidēs, veidotajos video sižetos, kā arī video intervijās. Ja parasti īsi pēc gadu mijas piedāvājam atskatu uz to, kas paliek aizkadrā, tad šoreiz ieskatīsimies 2016. gada neveiklākajos momentos.
 • 2017. gads: Ronaldu Rīgā, Porziņģa un Bertāna duelis NBA
  31.dec. 2017. gads: Ronaldu Rīgā, Porziņģa un Bertāna duelis NBA(185)
  Latvijas sportu 2017. gadā gaida daudzi interesanti notikumi – starptautisko sacensību reforma basketbolā, Krištianu Ronaldu viesošanās Latvijā un kanādieša Boba Hārtlija iespējamā debija pie hokeja valstsvienības stūres.
 • Pļaviņš un Regža pievienojušies "Poliurs/Ozolnieki" komandai
  28.dec. Pļaviņš un Regža pievienojušies "Poliurs/Ozolnieki" komandai(10)
  Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža panākuši mutisku vienošanos ar “Poliurs/Ozolnieki” komandu, un jau aizvadījuši pirmos treniņus kopā ar komandu. Paralēli treniņiem un spēlēm Ozolniekos abi gatavojas arī jaunajai pludmales volejbola sezonai.
 • Eiropas čempionāts Jūrmalā notiks augusta otrajā pusē
  23.dec. Eiropas čempionāts Jūrmalā notiks augusta otrajā pusē(3)
  2017. gada Eiropas čempionāts pludmales volejbolā norisināsies Jūrmalā laika posmā no 16. līdz 20. augustam.
 • "RH3 Fonds" izsaka pateicību un aicina arī turpmāk iesaistīties fonda aktivitātēs
  23.dec. "RH3 Fonds" izsaka pateicību un aicina arī turpmāk iesaistīties fonda aktivitātēs
  Ir pagājuši trīs gadi kopš futbolists Raivis Hščanovičs izveidoja labdarības organizāciju "RH3 Fonds" un aicināja iesaistīties tā kustībā ikvienu sporta sabiedrības locekli, lai palīdzētu bērniem – vēža slimniekiem. Šogad "RH3 Fonda" dibinātājs Hščanovičs saka paldies sportistiem, sporta organizācijām, sabiedrībai par atbalstu līdzšinējā fonda darbības laikā, kā arī aicina turpināt iesaistīties "RH3 Fonda" aktivitātēs.
 • Video: Fogelis par Latvijas karogu visaugstākajā mastā, Porziņģi un prioritātēm
  22.dec. Video: Fogelis par Latvijas karogu visaugstākajā mastā, Porziņģi un prioritātēm
  Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) viceprezidents Einars Fogelis ir viens no latvju sporta smagsvariem. Vēl vecajos sliktajos laikos bijis Siguldas bobsleja un kamaniņu trases direktors, nu jau vairākus gadus kūrē Latvijas Olimpiskās vienības darbu un mūsu sporta pārzina ļoti vispusīgi. Gan plusus, gan mīnusus. Un nebaidās par tiem arī runāt. Prioritātes? OK! Tad laižam kā Serbijā, kur basketbols un volejbols ir prioritāri jau no 1. klases skolā. Vai Latvijā ir profesionālais sports? Kāpēc sabiedrības atmiņa ir tik īsa? Kāpēc Kristapam Zvejniekam Latvijas kalnos ir tik daudz sekotāju? Arī sociālajos tīklos. Un ko nozīmē Latvijas vārda nešana pasaulē.

  Portāls Sportacentrs.com ir kopā ar Einaru Fogeli viņa bēdās, tēvu mūžībā pavadot.

  Sarunas garums: 63 minūtes
 • Fogelis par Štrombergu, Palameiku, Sevastovu un LOV
  16.dec. Fogelis par Štrombergu, Palameiku, Sevastovu un LOV(16)
  Ceturtdien tika paziņots 2017. gada Latvijas Olimpiskās vienības vasaras sastāvs, tādēļ Sportacentrs.com sazinājās ar LOV valdes priekšsēdētāju Einaru Fogeli, lai tiktu skaidrībā par atsevišķu sportistu esamību vai neesamību šajā sastāvā un kritēriju jauno ievirzi.
 • LOV A sastāvā iekļauts arī Štrombergs, Palameika tikai B sastāvā
  15.dec. LOV A sastāvā iekļauts arī Štrombergs, Palameika tikai B sastāvā(45)
  Šodien Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce nosauca sastāvus 2017. gadam vasaras sporta veidos, iekļaujot 65 sportistus 13 sporta veidos. A sastāvā iekļauts divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, kamēr Madara Palameika, kura ar atzīstamiem rezultātiem startēja komercmačos, kamēr olimpiskajās spēlēs neattaisnoja cerības, iekļauta tikai B sastāvā. Starp 65 sportistiem nav iekļauta tenisiste Anastasija Sevastova.
 • Gada sportisti Jūrmalā: Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs
  15.dec. Gada sportisti Jūrmalā: Ikauniece-Admidiņa un Samoilovs(1)
  Trešdien Jūrmalā apbalvoti 2016. gada labākie sportisti. Jūrmalas “Gada sportistu” balvas saņēma vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Kopumā tika apbalvoti sporta laureāti 15 nominācijās.
 • Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti
  02.dec. Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti(64)
  Ceremonijas Latvijas Gada balvas sportā žūrija nosauc pretendentus uz Latvijas Gada Balvu Sportā 2016 desmit nominācijās, kā arī balvas par Mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To 22. decembrī saņems modernās pieccīņas pamatlicējs Latvijā un treneris Ainars Eglons Leja.
 • Sporta Centners nosver prēmijas Latvijas sportā
  01.dec. Sporta Centners nosver prēmijas Latvijas sportā(48)
  Jūsu padevīgais kalps vakar iemeta acu pāri Latvijas sporta ikgadējo prēmiju sarakstiņā. Arī šoreiz acenes nebija vajadzīgas, jo tajā atrodamie skaitļi bija pietiekami lieli, un dažubrīd pat lika asaru dziedzeriem darboties uz pilnu jaudu. Gan no smiekliem, gan no skumjām, gan no pretējo emociju kontrastiem.
 • Latvijas sporta profesionālie amatieri
  29.nov. Latvijas sporta profesionālie amatieri(17)
  Latvijas čempioni basketbolā un futbolā, pasaules čempioni bobslejā un skeletonā, Eiropas un pasaules čempionātu medaļnieki vieglatlētikā un svarcelšanā. Kurš gan iebildīs, ka ar šādiem sasniegumiem var palepoties tikai profesionāli sportisti? Taču par spīti profesionālajai attieksmei pret savu darbu, Latvijā sportisti juridiski ir tikai amatieri.
 • LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš
  25.nov. LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš
  Ceturtdien norisinājās ikgadējā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju pasniegšanas ceremonija, kurā sveica 48 sportistus, kas uzrādījuši augstus rezultātus gan sportā, gan studijās kādā no Latvjas augstskolām. Stipendijas saņēmēju vidū bija vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare, smaiļotājs Roberts Akmens, BMX riteņbraucējs Kristens Krīgers, kā arī volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs.
 • "O-Sands" smiltīs noslēdzies pludmales volejbola turnīrs ar Nitiša un Stupeļa līdzdalību
  21.nov. "O-Sands" smiltīs noslēdzies pludmales volejbola turnīrs ar Nitiša un Stupeļa līdzdalību
  Aizvadītajā sestdienā “O-Sands” smilšu laukumos Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās pludmales volejbola nakts turnīrs “Optibet Skanstes kauss”. Tas tika atklāts ar īpašu paraugspēli, kurā dalību ņēma tehnisko sporta veidu pārstāvji Reinis Nitišs un Kaspars Stupelis. Uzvaru turnīrā vēlāk svinēja komanda “Rumkola” ar Sanitu Kuprašovu, Andreju Budzi un Renāru Strazdu sastāvā.
 • Video: Osovskis par stāstiem uz kušetes, dabas bērniem, jutīgo dvēseli
  18.nov. Video: Osovskis par stāstiem uz kušetes, dabas bērniem, jutīgo dvēseli(3)
  Fizioterapeita Mareka Osovska darba ieroči ir viņa paša rokas, kuras palīdzējušas sagatavoties sacensībām vai atgūties pēc traumām daudziem Latvijas labākajiem sportistiem. Lai gan pašlaik Mareks ar atlētiem strādā mazāk, viņam atmiņu kladē ir daudz interesantu stāstu un secinājumu par Latvijas sportistu sagatavotību - gan fizisko, gan psiholoģisko.

  00:00:22 - 00:06:22 Par rokasspiedienu, aiziešanu no LOV un pašreizējiem klientiem
  00:06:33 - 00:13:04 Par fizioterapeita profesijas pēkšņo izvēli, pārslēgšanos no standarta un sporta medicīnu
  00:13:05 - 00:21:17 Par Viktora Ščerbatiha ultimātu un biezākas ādas uzaudzēšanu
  00:21:18 - 00:25:32 Par paša gūto traumu un tās ārstēšanu
  00:25:33 - 00:34:34 Par stāstiem uz kušetes un sportistu psiholoģiju
  00:34:35 - 00:40:32 Par profesionālāko attieksmi pret savu ķermeni un dabas bērniem Latvijas sportā
  00:40:33 - 00:46:27 Par trāpīšanu savā sporta veidā un Kristapa Porziņģa fenomenu
  00:46:28 - 00:50:11 Par inovācijām savā profesijā un metožu slēpšanu no konkurentiem
  00:50:12 - 00:56:10 Par attiecībām ar treneriem, aicinājumiem strādāt ārzemēs un gandarījumu savā darbā

  Sarunas ilgums 56 minūtes
 • lasīt vairāk