Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Video: "eXi": sportistu sodīšana par zaudējumiem vai dažādu noteikumu pārkāpumiem

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” pirmā raidījuma vienu no tēmām, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs stāsta, kādi bijuši sodi par piedzīvotiem zaudējumiem, disciplīnas vai iekšējās kārtībās noteikumu pārkāpumiem klubos un komandās.Pirmais sarunu šova “eXi” pilnā garumā pieejams ŠEIT!Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
Genādijs Samoilovs. Foto: Romāns Kokšarovs, F64
1

Treneris Samoilovs: "Visi, kuri grib tikt uz olimpiādi, kļūst arvien niknāki"

Tuvojoties olimpiskajām spēlēm, visi tie, kuri grib tur tikt, paliek arvien niknāki, atklāj Latvijas pludmales volejbola treneris Genādijs Samoilovs 360TV raidījumā "Hattrick ar Armandu Puči".
Publicitātes foto

Atklāts Eiropā modernākais pludmales sporta centrs

Vakar, 12. septembrī, “Lavandās”, Mārupes novadā tika atklāts Eiropā modernākais pludmales sporta centrs “Ruukki”, kurā ikvienam apmeklētājam būs iespēja ne tikai spēlēt pludmales volejbolu vai tenisu visa gada garumā, bet arī apmeklēt jogas un fitnesa nodarbības, kā arī izbaudīt gardus ēdienus un dzērienus veselīga uztura kafejnīcā.

Video: "eXi": pārbaudes spēļu čempioni. Cik nopietni uztveramas pārbaudes spēles?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” pirmā raidījuma vienu no tēmām, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs stāsta par to, cik nopietni jāuztver pārbaudes spēles?Pirmais sarunu šova “eXi” pilnā garumā pieejams ŠEIT!Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Video: "eXi": kā atrast vietu dzīvē pēc profesionālā sportista karjeras beigām?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” pirmā raidījuma vienu no tēmām, kurā bijušie sportisti Kristaps Valters, Edgars Lūsiņš un Jurijs Žigajevs stāsta par to, kā atrast vietu dzīvē pēc profesionālā sportista karjeras beigām.Pirmais sarunu šova “eXi” pilnā garumā pieejams ŠEIT!Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
Tokijas olimpisko spēļu medaļu komplekts. 
Foto: EPA/Scanpix
2

Latvija Tokijas olimpiskajās spēlēs: sporta veidi, uzvārdi, cerības

Pirms trim gadiem, dažas nedēļas pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm ābolu sulas nogulsnēs centāmies sazīmēt 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu sastāvu. Laipojot starp optimismu un skepticismu, toreiz izdevās saskaitīt 42 Latvijas sportistus. Šovasar Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis piesauca skaitli 35. Līdz Tokijas olimpiādei atlicis mazāk par gadu, tādēļ centāmies saprast, kas pārstāvēs Latviju XXXII olimpiskajās spēlēs. Jāņem vērā, ka šai četrgadei raksturīga Starptautiskās olimpiskās komitejas prezidenta Tomasa Baha patrulētā, taču bieži vien mākslīgi radītā dzimumu līdztiesība, kas palielinājusi konkurenci vīriešu sacensībās.
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Foto: Oksana Džadana/f64
6

Latvijā varētu notikt nākamgad pirmais PK bīčā posms Eiropā

Latvija nākamgad varētu atklāt Pasaules kausa sezonas pludmales volejbolā Eiropas kalendāru, no 6. līdz 10. maijam rīkojot trīs zvaigžņu sacensības gan vīriem, gan arī dāmām, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Kaspars Timermanis.
Anastasija Kravčenoka, Jānis Šmēdiņš, Tīna Graudiņa. Foto: facebook.com/JanisSmedinsAleksandrsSamoilovs
5

Olimpiskās atlases rangs: Latvijas dueti uzlabo savas pozīcijas

Jaunākajā olimpiskās atlases rangā Latvijas pludmales volejbola dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka uzlabojuši savas pozīcijas.
Laura Ludviga. Foto: worldtour.2019.fivb.com
1

Pasaules tūres finālposmā triumfē Stojanovskis/Krasiļņikovs un Ludviga/Kozuha

Romā noslēdzies Pasaules tūres finālposms, kam ir piecu zvaigžņu turnīra statuss. Zelta godalgas nopelnīja krievi Oļegs Stojanovskis/Vjačeslavs Krasiļņikovs un vācietes Laura Ludviga/Margareta Kozuha.

Kāpēc peldēt?

Peldētprasme ir dzīvību glābjoša prasme, ko bērniem vajadzētu apgūt pēc iespējas agrāk, jo tā ir būtiska drošībai pie ūdens un ūdenī. Savukārt pieaugušajiem, kuri ūdenī nejūtas droši meklēt iespēju mācīties pie profesionāla peldēšanas trenera, stāsta “Elektrum Olimpiskā centra” vadītāja Zane Grundiņa-Arāja. Peldēšana nodrošina daudz ieguvumu, un tā ir visu vecumu cilvēkiem piemērota sportiskā aktivitāte.