Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0
Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa. Foto: CEV
1

Graudiņa/Kravčenoka Ķīnā sāk principiālu amerikāniešu sakaušanu

Ķīnas dienvidaustrumu pilsētā Dziņdzjanā sācies Pasaules tūres četru zvaigžņu posma pamatturnīrs, kur iespējams nopelnīt vērtīgus punktus Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā. Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka pirmajā mačā pārspēja rangā augstāk esošās amerikānietes Kelliju Kleizu/Sāru Sponsilu (2-0) un rīt turpinās ar cīņu par pirmo vietu grupā.
Edgars Točs. Foto: FIVB

Pļaviņš un Točs turnīru Ķīnā sāk ar uzvaru pār igauņiem

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ar uzvaru sākuši Ķīnas pilsētā Dziņdzjanā notiekošo Pasaules kausa tūres četru zvaigžņu turnīru. Latvieši pirmajā spēlē trīs setu cīņā apspēlēja igauņus Kusti Nolvāku un Martu Tīsāru.
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Foto: CEV
3

Pļaviņš/Točs un Graudiņa/Kravčenoka cīnīsies Dziņdzjanas 4* posmā

23. maijā Ķīnas dienvidaustrumu pilsētā Dziņdzjanā sāksies Pasaules tūres četru zvaigžņu posma pamatturnīrs, kur iespējams nopelnīt vērtīgus punktus Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā. Āzijā startēs arī divi Latvijas dueti - Mārtiņš Plaviņš/Edgars Točs (pirmā spēle plkst. 6.00) un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (plkst. 6.50).

Jūnijā notiks vērienīgs pludmales volejbola pasākums - "Vecāķu Beach fest 2019"

No 5.-8.jūnijam Vecāķu pludmalē norisināsies šīs vasaras lielākais pludmales volejbola pasākums Vecāķu BEACH FEST 2019, kas uz 20 pludmales volejbola laukumiem vienkopus pulcēs jauniešus, amatierus un Latvijas labākos pludmales volejbolistus.
Matīss Gabdulļins blokā. Foto: FIVB
5

M. Samoilovam/Gabdulļinam neizdodas pārvarēt kvalifikāciju Ķīnā

Latvijas pludmales volejbolisti Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins ar uzvaru un zaudējumu noslēguši dalību Ķīnas pilsētā Dziņdzjanā notiekošajā Pasaules kausa tūres četru zvaigžņu posmā. Kvalifikācijas pirmajā spēlē izdevās uzveikt Igaunijas pāri, bet otrajā pārliecinoši zaudēts Austrālijas duetam.
Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš.  Foto: FIVB
4

Pļaviņš/Točs olimpiskajā atlasē no Latvijas duetiem kotējas visaugstāk

Latvijas pludmales volejbola vadošie dueti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pasaules rangā ieņem attiecīgi ceturto un 13. vietu, taču olimpiskās atlases rangā pagaidām ir zem svītras vai uz robežas. Sieviešu olimpiskajā kvalifikācijā mazliet pietrūkst arī Tīnai Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai.
Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Foto: FIVB
9

Pļaviņš un Točs uzvar divreiz, bet zaudē astotdaļfinālā Brazīlijā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs piektdien Brazīlijas pilsētā Itapemā Pasaules kausa tūres četru zvaigžņu turnīra otrajā mačā ar 2-0 (21:16, 21:14) apspēlēja austriešus Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu, kuri ir pašreizējie pasaules vicečempioni, iekļūstot izslēgšanas turnīrā. Tā pirmajā kārtā grūtā trīs setu cīņā ar 2-1 (19:21, 21:15, 15:10) latvieši pieveica meksikāņus Huanu Virhenu un Lombardo Ontiverosu, bet pēc tam astotdaļfinālā ar 0-2 (18:21, 14:21) zaudēja poļiem Gržegoržam Fijalekam un Mihalam Brilam, sacensības noslēdzot ar dalītu devīto vietu.
Aleksandrs Samoilovs. Foto: FIVB
2

Samoilovs un Šmēdiņš zaudē "play-off" pirmajā kārtā Brazīlijā

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien nepārvarēja izslēgšanas turnīra pirmo kārtu Brazīlijas pilsētā Itapemā notiekošajā Pasaules kausa četru zvaigžņu turnīrā, ar rezultātu 1-2 (21:18, 13:21, 17:19) piekāpjoties čehiem Ondržejam Perušičam un Davidam Šveineram.
Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa. Foto: CEV
6

Graudiņa/Kravčenoka atvadās no Brazīlijas ar 17. vietu

Brazīlijas dienvidu mazpilsētā Itapemā šodien turpinās Pasaules tūres četru zvaigžņu posms, kur iespējams nopelnīt vērtīgus punktus Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā. Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka šodien apspēlēja rangā zemāk esošās amerikānietes (2-1) un iekļuva izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, kur piekāpās slovākietēm (1-2) un finišēja 17. pozīcijā.
Mihails Samoilovs. Foto: FIVB
2

M.Samoilovs un Gabdulļins nepārvar kvalifikāciju Turcijā

Turcijas pilsētā Aijdinā sācies Pasaules kausa tūres divu zvaigžņu turnīrs pludmales volejbolā. Kvalifikācijas pirmo kārtu tajā pārvarēja Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins, kuri pārliecinoši apspēlēja Austrijas pāri, bet cīņā par vietu pamatturnīrā piekāpās nīderlandiešiem.