Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0
Genādijs Samoilovs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
23

G. Samoilovs: "Galvenā problēma - Tīna grib mainīt treneri, bet Anastasija nē"

Latvijas vadošo pludmales volejbolistu Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas "šķiršanās skandāla" galvenais iemesls varētu būt treneris Genādijs Samoilovs, kurš sarunā ar Sportacentrs.com saka, ka labprāt turpinātu strādāt ar sportistēm un uzskata, ka Latvijā par viņu labāka trenera nav. Tikmēr par Samoilova darbības principiem šoku pauž Tīnas Graudiņas tēvs Māris Graudiņš. Lielāka skaidrība par sportistu nākotni varētu būt trešdien, kad notiks visu iesaistīto pušu un Latvijas Volejbola federācijas tikšanās.
Valdis Ķuzis 1992. gada olimpiskās spēles Albērvila. Foto: Armands Puče, f64
5

Balvu par mūža ieguldījumu saņems Valdis Ķuzis

Otrdien tika paziņoti "Latvijas Gada balvas sportā 2018" nominanti, bet balvu par mūža ieguldījumu saņems kamaniņu sportists un mehāniķis Valdis Ķuzis.
Aleksandrs Samoilovs. Foto: p1440.com

Samoilovs "p1440 Top Guns" šova turnīra finālā zaudē pieredzējušajam Rikardu

Viens no Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem Aleksandrs Samoilovs aizvadītajā nedēļas nogalē Hantigtonas pludmalē, ASV piedalījās “P1440 Top Guns” šova turnīrā. Sacensībās, kas norisinājās pēc ierastā “King of the beach” formāta, Samoilovs finālā piekāpās Brazīlijas pludmales volejbola leģendai Rikardu Santušam.
Anastasija Kravčenoka. Foto: Vadims Morozovs, LVF
39

Kravčenoka: "Tīna grib sēdēt uz diviem krēsliem…"

Portāls Sportacentrs.com jau vēstīja, ka Latvijas labākās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šobrīd nav drošas par savu turpmāko sadarbību, un ļoti iespējams savu pēdējo spēli kopā jau ir aizvadījušas. Portāls Sportacentrs.com šajās dienās sazinājās ar abām Latvijas pludmales volejbolistēm, lai skaidrotu viņu viedokļus par izveidojušos situāciju.
Anete Namiķe. Foto: FIVB

Brailko/Namiķe Ļubļanā paliek uzreiz aiz pjedestāla

Latvijas pludmales volejbolistes Varvara Brailko un Anete Namiķe Pasaules kausa tūres vienas zvaigznes posmā Ļubļanā ierindojās 4. vietā. Pusfinālā latvietes spraigā cīņā ar 0-2 (19:21, 23:25) piekāpās Lietuvas pārim, bet cīņā par bronzu ar 0-2 (14:21, 15:21) zaudēja ukrainietēm.
Varvara Brailko un Anete Namiķe. Foto: FIVB

Brailko/Namiķe iekļūst pusfinālā, Samoilovs/Gabdulļins finišē 5. vietā

Pasaules kausa tūres vienas zvaigznes posmu Ļubļanā sekmīgi turpina Latvijas pludmales volejbolistes Varvara Brailko un Anete Namiķe, kas iekļuvušas pusfinālā, bet ceturtdaļfinālā zaudējumu piedzīvoja un 5. vietā palika Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins.
Varvara Brailko un Anete Namiķe. Foto: facebook.com/Jurmala.Beachvolley

Vīru un dāmu duetiem pa uzvarai Ļubļanas pamatturnīrā

Pasaules kausa tūres vienas zvaigznes posmā Slovēnijas pilsētā Ļubļanā pa uzvarai izdevies izcīnīt Varvarai Brailko un Anetei Namiķei, kā arī Mihailam Samoilovam un Matīsam Gabdulļinam. Dāmas tika galā ar Dānijas duetu, bet zaudēja lietuvietēm. Tikmēr vīri uzvarēja Kazahstānas duetu.
Edgars Točs ar savu dzimšanas dienas pārsteigumu

Točs dzimšanas dienā tiek pie jauna auto, bet nedosies uz Hāgu

Īpašu pārsteigumu pludmales volejbolistam Edgaram Točam 30. dzimšanas dienā sarūpēja “Opel” un “Auto Blitz” komanda, dāvājot iespēju veselu gadu bez maksas izmantot automašīnu “Opel Insignia”. Tikmēr kļuvis zināms, ka Točs kopā ar savu pārinieku nedosies uz janvāra sākumā Hāgā notiekošo FIVB 4* turnīra posmu.
Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa. Foto: cev.eu
21

Pašķīrušies Graudiņas un Kravčenokas ceļi

Latvijas labākās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šobrīd nav drošas par savu turpmāko sadarbību, un ļoti iespējams savu pēdējo spēli kopā jau ir aizvadījušas. Pēc portāla Sportacentrs.com rīcībā esošās informācijas šķiršanās iniciatore bijusi Anastasija Kravčenoka, un nākamajā turnīrā abas spēlēs katra savā tīkla pusē.
Matīss Gabdulļins un Mihails Samoilovs. Foto: Vadims Morozovs, Latvijas Volejbola fed.

Samoilovs un Gabdulļins izcīna vietu Ļubļanas pamatturnīrā

Slovēnijas pilsētā Ļubļanā sāvies Pasaules kausa tūres vienas zvaigznes posms pludmales volejbolā. Kvalifikācijas turnīra pirmajā un otrajā kārtā uzvaru izcīnīja Mihails Samoilovs un Matīss Gabdulļins, bet zaudējumu jau pirmajā spēlē piedzīvoja Rinalds Belerts un Rinalds Aispurs.