• "Blues" pagarina līgumu ar Berjlundu, problēmas ar Šatenkirka aizmainīšanu
    21:24 "Blues" pagarina līgumu ar Berjlundu, problēmas ar Šatenkirka aizmainīšanu(8)
    Nacionālās hokeja līgas klubs Sentluisas "Blues" pagarinājis līgumu uz piecām sezonām ar zviedru uzbrucēju Patriku Berjlundu, kurš saņems 19,25 miljonus dolāru.
    12:25 Video: "Dynamo" ar metienu no laukuma centra izrauj uzvaru papildlaikā(3)
    Kontinentālās hokeja līgas (KHL) play-off pirmās kārtas otrajā mačā Maskavas "Dynamo" ceturtdien pārspēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" (3:2 P), sērijā tagad ir 2-0. Dinamiešu rindās uzvaras vārtus guva aizsargs Andrejs Kuteikins ar metienu no laukuma centra.
  • Aizsargam Jakam ceturtie vārti un desmitais punkts sezonā
    10:21 Aizsargam Jakam ceturtie vārti un desmitais punkts sezonā(39)
    Ziemeļamerikā desmito rezultativitātes punktu sezonā nopelnīja Jānis Jaks, savukārt Mārtiņš Dzierkals komandas uzvarā izdarīja četrus metienus pa vārtiem.
  • Spruktam uzvara pār Širokovu, Ponomarenko pārspēj Mitrofanovu
    00:04 Spruktam uzvara pār Širokovu, Ponomarenko pārspēj Mitrofanovu(2)
    Gan Norvēģijas čempionātā, gan Alpu Hokeja līgā savā starpā tikās komandas, kuras spēlē hokejisti no Latvijas. Maksima Ponomarenko "Lorenskog" sagrāva Kirila Mitrofanova "Manglerud", bet Jāņa Sprukta "Ritter Buam" priekšpēdējā minūtē guva uzvaras vārtus pret Maksima Širokova "Pusteral".
  • Karsums un Daugaviņš rezultatīvi piespēlē, "Dynamo" otrā uzvara
    23.feb. Karsums un Daugaviņš rezultatīvi piespēlē, "Dynamo" otrā uzvara(23)
    Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas otrās spēles ceturtdien aizvadīja Rietumu konferences komandas. Latviešu uzbrucēju Martiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto klubu Maskavas "Dynamo" un Ņižņijnovgorodas "Torpedo" duelī uzvarētāju noskaidrošanai atkal bija nepieciešams pagarinājums un pie otrās uzvaras sērijā tika maskavieši, šoreiz ar 3:2. Abiem latviešu uzbrucējiem pa vienai rezultatīvai piespēlei. Savukārt Helsinku "Jokerit" ar Artūru Kuldu ierindā pagarinājumā piekāpās Maskavas CSKA hokejistiem.
  • Maticins: "Draugi piezvanīja un palūdza palīdzēt ''Donbass""
    23.feb. Maticins: "Draugi piezvanīja un palūdza palīdzēt ''Donbass""(17)
    54 gadus vecais hokeja speciālists Andrejs Maticins portālam Sportacentrs.com apstiprināja, ka ir kļuvis par Ukrainas čempionāta komandas Doņeckas ''Donbass'' treneri, un atlikušajā sezonas daļā ir uzdevums iegūt čempionāta titulu.
    23.feb. Video: NHL nedēļas momentos triumfē Krosbijs(3)
    Nacionālā hokeja līga (NHL) apkopojusi 19. nedēļas labākās epizodes. Pirmajā vietā ierindots Pitsburgas "Penguins" kanādiešu uzbrucējs Sidnijs Krosbijs.
    23.feb. Video: Sējējs: "Paldies vadībai, ka pacieta mani līdz sezonas beigām"(47)
    Piedāvājam Jāņa Matuļa un Rīgas "Dinamo" komandas galvenā trenera Normunda Sējēja sarunas fragmentu. Pilna intervija jau tuvākajās dienās būs pieejama sadaļā "Vienos vārtos".
    23.feb. Video: "Zemgale/LLU" savā laukumā pieveic "Mogo"
    Šovakar norisinājās Latvijas hokeja Virslīgas līderu duelis, kurā "Zemgale/LLU" savās laukumā ar 6:2 pārspēja līdervienību "Mogo". Pirmajā periodā daudz apņēmīgāk spēlēja mājinieki, kas atainojās arī uz rezultāta tablo - 2:0 pēc pirmā perioda. Vārtus guva Niklāvs Birovs un Rinalds Rosinskis. Otrajā spēles periodā komandas mazāk nekā divu minūšu laikā kopā guva trīs vārtus. Pirmie vārtus guva rīdzinieki, panākot 1:2 (Elviss Želubovskis). Pēc 75 sekundēm jelgavnieki atguva divu vārtu vadību - 3:1 panāca baltkrievu leģionārs Ivans Ribčiks. Tomēr pēc nieka 41 sekundes "Mogo" atkārtoti samazināja pārsvaru līdz minimumam - 2:3. Pēdējā periodā ātrus divus vārtus pirmajās divās minūtēs guva Jelgavas "Zemgale/LLU", kad ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Rihards Paškausks, savukārt spēlei punktu, realizējot skaitlisko vairākumu pielika Valentīns Feoktistovs – 6:2.
    23.feb. Video: Rodrigo Ābols iemet uzvaras ripu pret QMJHL līderi
    Kvebekas Junioru hokeja līgas (QMJHL) aizvadītās nakts spēlē uzbrucējs Rodrigo Ābols iemeta izšķirošo ripu, latvieša pārstāvētā komanda ''Acadie-Bathurst Titan'' pārspēja līgas līdervienību ''Sea Dogs'' (8:7 P) un nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs.
  • Ābolam 15. vārti QMJHL sezonā
    23.feb. Ābolam 15. vārti QMJHL sezonā
    Kvebekas Jaunatnes hokeja līgas (QMJHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas hokejista Rodrigo Ābola pārstāvētā ''Titan'' 15 vārtu spēlē ar 8:7 pieveica ''Sea Dogs'' hokejistus.
  • Keisidijam pirmais zaudējums pie ''Bruins'' stūres
    23.feb. Keisidijam pirmais zaudējums pie ''Bruins'' stūres(1)
    Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas ietvaros šonakt izspēlētas trīs spēles, kurās pie panākumiem tika Edmontonas ''Oilers'', Vašingtonas ''Capitals'' un Anaheimas ''Ducks'' komandas.
    23.feb. Video: Balcers iemet pret "Oil Kings"
    Rietumu hokeja līgas (WHL) trešdienas mačā Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers guva vārtus un izpildīja rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā vienība Kemlūpas "Blazers" sagrāva Edmontonas "Oil Kings" (7:0).
  • Podziņam pieci punkti Somijā, Batņam 2+1 zaudējumā
    22.feb. Podziņam pieci punkti Somijā, Batņam 2+1 zaudējumā(9)
    "Mestis" līgā spēli aizvadīja uzbrucējs Ainārs Podziņš, kura komanda uzvarēja ar 6:0, pašam Podziņam piedaloties piecos no sešiem vārtu guvumiem. Savukārt Alpu Hokeja līgā laba spēle padevās Oskaram Batņam - uzbrucējs iekrāja trīs punktus, tomēr viņa komanda piedzīvoja zaudējumu
    22.feb. Video: Birovs: ''Abi leģionāri cīnījās, lai tiktu komandā''
    Pēcspeles komentāri pēc HK Zemgale/LLU - HK Mogo spēles Jelgavā, 2017.gada 22.februārī.
  • "Zemgale/LLU" sakauj "Mogo", "Kurbadam" grūta uzvara
    22.feb. "Zemgale/LLU" sakauj "Mogo", "Kurbadam" grūta uzvara(12)
    Šovakar Latvijas hokeja Virslīgā norisinājās divu līdervienību duelis - "Zemgale/LLU" savās mājās Jelgavā ar 6:2 pārspēja līdervienību "Mogo". Ogrē vietējais "Kurbads" tikmēr pārspēja HS "Rīga" vienību.
  • "Admiral" trešajā pagarinājumā zaudē Omskā, Bārtulim iespaidīgs spēles laiks
    22.feb. "Admiral" trešajā pagarinājumā zaudē Omskā, Bārtulim iespaidīgs spēles laiks(5)
    Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) cīņu par Gagarina kausu vakar uzsāka Rietumu konferences komandas, bet šodien tajā iesaistījās arī Austrumu konferences klubi. Pirmajā duelī latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas "Admiral", spēlējot izbraukumā, trešajā pagarinājumā ar 1:2 atzina Omskas "Avangard" pārākumu.
    22.feb. Video: Hokejists netiek līdz metienam, taču kļūst par vārtu guvēju(1)
    Aizvadītās nakts NHL spēles izskaņā Tampabejas "Lightning" uzbrucējs Vladislavs Namestņikovs izslidoja pretī tukšiem vārtiem, tomēr tika nogāzts. Pamatojoties uz noteikumiem, krievam tika ieskaitīts vārtu guvums. Edmontonas "Oilers" piedzīvoja zaudējumu ar 1:4.
    22.feb. Video: Sprukts iemet pret Cipuļa vienību(4)
    Alpu Hokeja līgā kluba "Rittner Buam" latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts trešdien guva vārtus, bet viņa pārstāvētā vienība pārspēja Mārtiņa Cipuļa un Gata Gricinska pārstāvēto "Lustenau" (5:1).
  • Septiņas spēles izlaidušais Girgensons svītrots no savainoto saraksta
    22.feb. Septiņas spēles izlaidušais Girgensons svītrots no savainoto saraksta(2)
    Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons esot izņemts no Nacionālās hokeja līgas savainoto spēlētāju saraksta, vēsta portāls cbssports.com, piebilstot, ka 23 gadus vecais Bufalo "Sabres" hokejists uz ledus, visticamāk, atgriezīsies nākamajā mačā.