Girgensonam uzvara pagarinājumā, Balcers atpakaļ uz AHL 23.02.2018 08:22

Naktī uz piektdienu pie uzvaras Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika Bufalo "Sabres", kas ar Zemgu Girgensonu ierindā izbraukumā pagarinājumā (3:2) apspēlēja Detroitas "Red Wings".

Vai Vācija sarūpēs vēl vienu pārsteigumu? Vai Znaroka komanda apliecinās favorītu statusu? (17) 22.02.2018 22:09

Phjončhanas olimpisko spēļu hokeja turnīrā klāt izšķirošie notikumi. Rīt pusfinālos satiksies Olimpiskie sportisti no Krievijas un Čehijas izlase, kā arī Kanāda pret lielākā pārsteiguma autoriem vāciešiem.

Bajaruns sauso sēriju pārtrauc ar trim rezultatīvām piespēlēm 22.02.2018 21:17

Baltkrievijas Ekstralīgas mačā Žlobinas "Metallurg" izbraukumā ar 5:1 pieveica Minskas "Dinamo-Molodechno", un ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās uzbrucējs Lauris Bajaruns.

"Canadiens" aizsargam Vēberam operācijas dēļ sezona beigusies (16) 22.02.2018 20:24

Nacionālās hokeja līgas klubs Monreālas "Canadiens" paziņojis, ka pieredzējušajam aizsargam Šejam Vēberam tiks veikta kreisās kājas operācija, tādējādi viņa sezona ir beigusies.

Patīkamus mirkļus sarūpējušais Silovs cīnīsies 1000 metros, hokejā noskaidros finālistus (51) 22.02.2018 19:32

Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš Phjončhanas olimpisko spēļu ietvaros izcīnīja ceturto vietu 1500 metru distancē, startēs mazliet īsākā distancē – 1000 metros. Medaļas dalīs arī vīriešu stafetes komandas biatlonā, bet Vācijas hokeja izlase centīsies pārsteigt arī kanādiešus.

Medaļu kopvērtējums: Ungārijai pirmais zelts, ASV laužas augšup (16) 22.02.2018 18:51

2018. gada Phjončhanas olimpiskās spēles straujiem soļiem tuvojas noslēguma ceremonjai, bet vēl atlicis sadalīt pēdējos medaļu komplektus. Šodien uzvarētāji tika noskaidroti desmit disciplīnās, un pie pirmajām godalgām tika Ungārija, turklāt uzreiz izcīnot zeltu.

Olimpiskais hokejs: Latvijas vietā vācu Fau-2 (1) 22.02.2018 18:30

Olimpisko spēļu hokeja turnīrā vairs palikuši tikai četri zelta pretendenti – Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā OAR komanda, Kanāda, Čehija un... Vācija. Kuras vietā esot vajadzējis būt Latvijai. Ja 2016. gada septembrī Kirova Lipmana pēdējā turnīrā Rīgā mūsu puikas būtu uzvarējuši. Bija 2:3. Vai Latvijai Phjončhanā izdotos atkārtot vācu brīnumu? Neesmu pesimists, bet, vērojot Vācijas izlases spēli? Nu nav mums tādas Fau-2 jaudas kā Angeles Merkeles puikām! Kas var skriet un joņot 60 minūtes, lai pēc tam papildlaika sākumā mājās aizsūtītu ij Šveici, ij Zviedriju. Jā, jā, mēs (Latvija) arī vienā turnīrā esam uzvarējuši abus šos grandus. Bija tas 2009. gadā Bernē, kad Znaroks/Vītoliņš vēl gāja pret kalnu un kad mums pasaules čempionātos bija pēdējo gadu iespējami labākais sastāvs. Labāks tas bija tikai 2014. gadā Sočos, kad Gunāram Ķirsonam un Guntaram Pastem izdevās pierunāt spēlēt Sandi Ozoliņu.

ASV hokejistes izcilā bullīšu sērijā pēc 20 gadu pārtraukuma izcīna olimpisko zeltu (5) 22.02.2018 09:23

Par olimpiskajām čempionēm hokejā kļuvušas ASV hokejistes, kas izglābās no zaudējuma pamatlaikā un ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja Kanādu, triumfējot pirmo reizi kopš 1998. gada Nagano olimpiskajām spēlēm.

Geclafs gūst skaistus vārtus mazākumā "Ducks" sausajā uzvarā pār "Stars" 22.02.2018 08:59

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās trīs spēles. Vienus no skaistākajiem vārtiem sezonā guva „Ducks” kapteinis Raiens Geclafs, palīdzot savai komandai pārspēt „Stars” ar 2:0.

Kivlenieku nomaina pēc otrā perioda, Balceram -3 (2) 22.02.2018 08:36

Aizvadītā nakts bijusi neveiksmīga Latvijas hokejistiem Amerikas hokeja līgā (AHL). Vārtsargs Matīss Kivlenieks ielaida četrus vārtus un tika nomainīts pēc otrās trešdaļas, savukārt uzbrucējs Rūdolfs Balcers atgriezās AHL, kur viņa „Barracuda” zaudēja „Reign” ar 2:5, pašam latvietim maču noslēdzot ar negatīvu lietderību -3.

Brahmanim piespēle Baltkrievijā 21.02.2018 23:47

Trešdien dažādās Eiropas hokeja līgās spēles aizvadīja vairāki Latvijas spēlētāji. Edijs Brahmanis izcēlās ar rezultatīvu piespēli Baltkrievijas ekstralīgā, taču viņa pārstāvētā komanda piedzīvoja zaudējumu.

Regulārās sezonas noslēgumā "Mogo" papildlaikā pieveic "Kurbadu" (6) 21.02.2018 21:45

Trešdien Latvijas hokeja čempionāta "Optibet" Virslīgas pēdējā spēlē tabulas līdere "Mogo" ar rezultātu 4:3 papildlaikā apspēlēja čempiontitula aizstāvētāju "Kurbadu".

"Rīgai" ceturtais zaudējums pēc kārtas 21.02.2018 20:27

Trešdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja "Rīgas" hokejisti, kas ar rezultātu 0:3 viesos atzina Maskavas JHC "Dynamo" pārspēku.

Pēdējie starti Zvejniekiem: Kristapam slalomā, Robertam - šorttrekā (4) 21.02.2018 20:02

22. februārī Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs savus pēdējos startus aizvadīs divi Latvijas sportisti ar vienādiem uzvārdiem - kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks startēs slalomā, bet šorttrekists Roberts Zvejnieks sacentīsies 500 metru distancē. Tāpat pēdējais starts dāmu biatlonā, kā arī tiks noskaidrotas čempiones sieviešu hokejā.

Vācija raksta vēsturi un iekļūst olimpisko spēļu pusfinālā (335) 21.02.2018 16:35

12 minūtes pirms pamatlaika beigām esot vadībā ar 3:1, Vācijas izlase izlaida divu vārtu pārsvaru, tomēr papildlaikā pārspēja Zviedrijas izlasi ar 4:3, sensacionāli iekļūstot olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra pusfinālā.

Kanādai pietiek ar vieniem vārtiem, lai iekļūtu pusfinālā (20) 21.02.2018 16:27

Olimpiskajā hokeja turnīrā vīriešiem aizvadīta trešā ceturtdaļfināla spēle, kurā spēkiem mērojās Kanādas un Somijas hokejisti. Ļoti līdzīgā cīņā ar rezultātu 1:0 uzvarēja kanādieši, iekļūstot pusfinālā.

Aizraujošā cīņā par bronzu Somijas hokejistes pieveic krievietes (8) 21.02.2018 11:55

Olimpiskajā hokeja turnīrā sievietēm noskaidrotas pirmās godalgu ieguvējas. Cīņā par bronzas medaļām Somija tikās ar olimpiskajām atlētēm no Krievijas, somietēm svinot uzvaru ar rezultātu 3:2.

Haugens pazaudē kontaktlēcas, Norvēģija ielaiž sešus vārtus pret krieviem (107) 21.02.2018 11:55

Pārliecinošo uzvaru Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra ceturtdaļfinālā izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēta Krievijas olimpisko sportistu izlase, kas pārspēja Norvēģiju ar 6:1.

Balcers ārpus pieteikuma "Sharks" uzvarā, Kučerovs eleganti apmāna vārtsargu (17) 21.02.2018 09:00

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās deviņas spēles, no kurām astoņas noslēdzās ar vienu vārtu starpību. No Amerikas hokeja līgas (AHL) izsauktais uzbrucējs Rūdolfs Balcers joprojām atrodas kopā ar Sanhosē „Sharks”, taču pieteikumā joprojām netiek, un komandas uzvaru pār Sentluisas „Blues” ar 3:2 noskatījās no tribīnēm

Čehija uzvar ASV un pirmo reizi kopš 2006. gada iekļūst spēļu pusfinālā (16) 21.02.2018 08:11

Jozefa Jandača vadītā Čehijas izlase izcīnīja uzvar Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra ceturtdaļfinālā, pēcspēles metienu sērijā pārspējot ASV izlasi ar 3:2.