06.jūl. Video: Bricis un Bendika olimpiādei gatavojas Bulgārijas kalnos(13)
    Baiba Bendika savā ''Youtube'' kanālā publicējusi video, kā kopā ar citu Latvijas biatlonistu Ilmāru Bricis Bulgārijas kalnos gatavojas 2018. gada Phjončhanas (Dienvidkoreja) ziemas olimpiskajām spēlēm.
  • Rastorgujevs: "Man līdzās ir vajadzīga spēcīga un zinoša personība"
    31.mar. Rastorgujevs: "Man līdzās ir vajadzīga spēcīga un zinoša personība"(13)
    Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs intervijā žurnālam "Sporta Avīze" atskatījās arī uz kādu neizskaidrojamu gadījumu pasaules čempionātā, kā arī pauda apņēmību piesaistīt spēcīgu un zinošu personību, kas palīdzētu uzlabot šaušanu.
  • Valdība gatavojas piešķirt 680 000 eiro prioritārajiem ziemas sportiem
    30.mar. Valdība gatavojas piešķirt 680 000 eiro prioritārajiem ziemas sportiem(2)
    Ministru prezidenta vadītā Latvijas Nacionālā sporta padome šodien nolēma virzīt skatīšanai Ministru kabinetā jautājumu par finansējuma piešķiršanu pieciem sporta veidiem - bobslejam, skeletonam, kamaniņu sportam, biatlonam un hokejam.
  • Rastorgujevs: "Trešajā aplī gandrīz izslīdēju no trases..."
    21.mar. Rastorgujevs: "Trešajā aplī gandrīz izslīdēju no trases..."(10)
    Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sarunā ar Sportacentrs.com atskatījās uz pagaidām lielāko panākumu savā karjerā - sudraba medaļu Pasaules kausa posma masu startā.
  • IBU: diskvalificēt Furkadu par trenera kļūdu būtu pārāk bargs sods
    20.mar. IBU: diskvalificēt Furkadu par trenera kļūdu būtu pārāk bargs sods(39)
    Starptautiskā biatlona savienība (IBU) izplatījusi paziņojumu saistībā ar franču biatlonista Martēna Furkada vakar izcīnīto uzvaru masu startā Pasaules kausa pēdējā posmā. Viņa tuvākais sekotājs bija Andrejs Rastorgujevs, kurš sasniedza labāko rezultātu karjerā – 2. vieta.
    20.mar. Foto: Rastorgujevs pirmoreiz uz pjedestāla Pasaules kausā
    Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs (28) svētdien izcīnīja sudraba medaļu Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā, kas risinājās Holmenkollenas trasē Norvēģijā. Mūsu biatlonistam tas ir karjeras pirmais pjedestāls Pasaules kausā.
  • Rastorgujevs: "Nepriecātos, ja Furkadu diskvalificētu"
    19.mar. Rastorgujevs: "Nepriecātos, ja Furkadu diskvalificētu"(22)
    Mūsu biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš šodien izcīnīja pirmo medaļu karjerā Pasaules kausa izcīņas ietvaros, pēc sacensībām atzina, ka nebūtu priecīgs, ja sacensību rīkotāji diskvalificētu uzvarētāju Martēnu Furkadu, kas ļautu alūksnietim sudraba vietā iegūt zeltu.
  • Rastorgujevam pirmais pjedestāls Pasaules kausa izcīņā
    19.mar. Rastorgujevam pirmais pjedestāls Pasaules kausa izcīņā(195)
    Ar 15 kilometru masu startu vīriešiem šodien Holmenkollenā (Norvēģija) noslēdzies Pasaules kausa izcīņas biatlonā šīs sezonas pēdējais posms. Andrejs Rastorgujevs pirmoreiz karjerā izcīnīja vietu uz goda pjedestāla, ar divām kļūdām šaušanā un lielisku ātrumu distancē sasniedzot otro vietu. Uzvaru izcīnīja Martēns Furkads (Francija).
  • Sezonas noslēguma masu startā uzvar Ekhofa
    19.mar. Sezonas noslēguma masu startā uzvar Ekhofa(2)
    Pasaules kausa izcīņas finālposma sacensībās biatlonā šodien Holmenkollenā (Norvēģija) 12.5 kilometru masu startā sievietēm uzvaru izcīnīja Norvēģijas biatloniste Tirila Ekhofa, bet Mazo kristāla globusu par uzvaru masu starta vērtējumā nodrošināja Gabriela Koukalova (Čehija), kura šodien izcīnīja otro vietu. Labāko trijnieku noslēdza Kaisa Mekereinena (Somija).
  • Rastorgujevam starts sezonas noslēguma masu startā
    18.mar. Rastorgujevam starts sezonas noslēguma masu startā(72)
    Svētdien Holmenkollenā (Norvēģija) ar sacensībām distancē ar kopējo startu jeb masu startu noslēgsies šīs sezonas Pasaules kausa izcīņa biatlonā. 12.5 kilometru masu starts sievietēm plkst. 12:15 pēc Latvijas laika. 15 kilometru masu starts vīriešiem 14:30, sacensībām kvalificējies Andrejs Rastorgujevs.
  • Rastorgujevs ar trim kļūdām ielaužas labāko desmitniekā iedzīšanā
    18.mar. Rastorgujevs ar trim kļūdām ielaužas labāko desmitniekā iedzīšanā(17)
    Andrejs Rastorgujevs, neskatoties uz soda apli katrā no pēdējām trim šaušanām, ar ātru soli trasē pakāpās no 23. vietas startā uz 10. vietu finišā 12.5km iedzīšanas sacīkstēs Holmenkollenā, Pasaules kausa biatlonā pēdējā posmā. Savukārt uzvaru svinēja Antons Šipuļins, kamēr otrā vieta Martēnam Furkadam.
  • Laukanena uzvar arī iedzīšanā, Dālmeiera izcīna Mazo kristāla globusu
    18.mar. Laukanena uzvar arī iedzīšanā, Dālmeiera izcīna Mazo kristāla globusu(2)
    Pasaules kausa izcīņas sezonas pēdējā, devītajā posmā biatlonā šodien Holmenkollenā (Norvēģija) sieviešu iedzīšanas sacensībās 56. vietā ierindojās Baiba Bendika, uzvaru svinēja somiete Mari Laukanena, bet Mazo kristāla globusu ieguva vāciete Laura Dālmeiera.
  • Rastorgujevam starts Holmenkollenas iedzīšanā
    17.mar. Rastorgujevam starts Holmenkollenas iedzīšanā(10)
    Sestdien Holmenkollenā (Norvēģija) Pasaules kausa izcīņas biatlonā finālposma ietvaros tiks aizvadītas sacensības iedzīšanā. Vispirms plkst. 13:45 startēs 10 kilometru iedzīšana sievietēm, kurai kvalificējusies Baiba Bendika (44.). 12.5 kilometru iedzīšana vīriešiem sāksies plkst. 16:00, Andrejs Rastorgujevs startēs 23. Pasaules kausa izcīņas sezona svētdien noslēgsies ar masu startu.
  • Rastorgujevam izcils ātrums trasē, slikta šaušana un 23. vieta
    17.mar. Rastorgujevam izcils ātrums trasē, slikta šaušana un 23. vieta(36)
    Kārtējo reizi šosezon Latvijas labāko biatlonistu Andreju Rastorgujevu pievīlusi šaušana, kā rezultātā, neskatoties uz lielisko ātrumu trasē, 10 kilometru sprintā Pasaules kausa 9. posmā Holmenkollenā (Norvēģija) latvietim 23. vieta. Par uzvarētāju kļuva norvēģis Juhanness Bē.
  • Bendikai viena kļūda šaušanā un 44. vieta, uzvar Laukanena
    17.mar. Bendikai viena kļūda šaušanā un 44. vieta, uzvar Laukanena(16)
    Norvēģijas pilsētā Holmenkollenā ar 7.5 kilometru sprinta distanci dāmām startējis Pasaules kausa izcīņas biatlonā pēdējais posms. Baiba Bendika ierindojās 44. vietā, bet par uzvarētāju kļuva Somijas biatloniste Mari Laukanena, kurai pirmā medaļa šosezon sprintā.
  • Biatlona sezona finiša taisnē - sprints Holmenkollenā
    16.mar. Biatlona sezona finiša taisnē - sprints Holmenkollenā(13)
    Pasaules kausa izcīņas 9. posms biatlonā, kas ir šīs sezonas noslēdzošais posms, piektdien Holmenkollenā (Norvēģija) sāksies ar sprinta sacensībām. 7.5 kilometru sprints sievietēm startēs plkst. 15:00 pēc Latvijas laika, Baibai Bendikai šoreiz 19. starta numurs. 10 kilometru sprints vīriešiem plkst. 17:30, sacensībām pieteikti Andrejs Rastorgujevs (29.), Daumants Lūsa (63.) un Ilmārs Bricis (91.). Šī posma programmā arī iedzīšana, kas norisināsies sestdien, bet sezona noslēgsies ar masu startu svētdien.
  • Francijai uzvara jauktajā stafetē Kontiolahti pat bez M.Furkada
    12.mar. Francijai uzvara jauktajā stafetē Kontiolahti pat bez M.Furkada(13)
    Ar sacensībām 2 x 6 kilometru un 2 x 7.5 kilometru jauktajā stafetē Kontiolahti (Somija) noslēdzies Pasaules kausa izcīņas 8. posms biatlonā. Stafetē uzvaru izcīnīja Francijas komanda, kuras sastāvā startēja Marī Dorēna Abēra, Anaisa Beskona, Simons Destjē un Kventins Fijons-Majē. Sacensības norisinājās bez Latvijas biatlonistu dalības. Pasaules kausa izcīņas sezonas noslēgums nākamnedēļ Holmenkollenā (Norvēģija).
  • Bendikai un Lūsam bez soda apļiem 22. vieta, pārliecinoši uzvar austrieši
    12.mar. Bendikai un Lūsam bez soda apļiem 22. vieta, pārliecinoši uzvar austrieši(73)
    Pasaules kausa izcīņas 8. posmā, kas norisinās Somijā, pāru jauktajā stafetē pārliecinoši uzvarēja Austrija – Simons Eders un Līza Terēze Hauzere. Par 33 sekundēm atpalika ASV duets. Latvijai – Baibai Bendikai un Daumantam Lūsam – 22. pozīcija.
  • Bendikai un Lūsam starts jauktajā stafetē
    11.mar. Bendikai un Lūsam starts jauktajā stafetē(40)
    Svētdien Kontiolahti (Somija) ar sacensībām jauktajās stafetēs noslēgsies Pasaules kausa izcīņas 8. posms biatlonā. Pāru jauktajā stafetē startēs Baiba Bendika un Daumants Lūsa, starts plkst. 14:30. 2 x 6 kilometru un 2 x 7.5 kilometru jauktā stafete norisināsies bez Latvijas biatlonistu dalības, sacensību sākums 17:15. Pasaules kausa izcīņas šīs sezonas finālposms no 17. līdz 19. martam norisināsies Holmenkollenā (Norvēģija).
  • Dālmeiera uzvar iedzīšanā un nodrošina uzvaru kopvērtējumā
    11.mar. Dālmeiera uzvar iedzīšanā un nodrošina uzvaru kopvērtējumā(26)
    Pasaules kausa izcīņas 8. posms biatlonā šodien Kontiolahti (Somija) turpinājās ar 10 kilometru iedzīšanu sievietēm, kurā uzvaru izcīnīja Laura Dālmeiera (Vācija), nodrošinot uzvaru Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā. Dālmeiera šaušanā kļūdījās tikai vienreiz. Otro vietu izcīnīja Marī Dorēna Abēra (Francija). Pirmoreiz karjerā vietu uz goda pjedestāla nodrošināja Liza Vitoci (Itālija).