Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0
Andrejs Rastorgujevs. Foto: Dmitrijs Suļžics, F64

Rastorgujevs: "Jo vairāk domāsi, jo lielākās auzās iebrauksi"

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs atklāj, ka šobrīd no esošajiem sponsoriem neviens nav atteicies, kaut gan dažās nozarēs koronavīrusa pandēmijas sekas ir īpaši jūtamas. Nevajag daudz domāt, vienkārši jādara un jāiet uz priekšu, uzskata mūsu atlēts. Par to tika vēstīts Latvijas Radio raidījumā "Piespēle".
Ilmārs Bricis steidz palīgā. Foto: Latvijas Biatlona federācija
5

Bricis par jauno paaudzi: "Ja turpinās kārtīgi trenēties, viss ir iespējams"

Ilmārs Bricis nu jau Baibas Bendikas trenera un sparingpartnera lomā joprojām ir biatlona vidē un cenšas nodot savas zināšanas tālāk. 49 gadu vecumā Bricis turpina aktīvi trenēties un droši vien būtu kandidāts uz titulu, ja trasē sacenstos tikai treneri. Sarunā ar Sportacentrs.com viņš atklāja, ka ir bijuši piedāvājumi trenēt arī no citām valstīm un ka šosezon treniņgrupa varētu kļūt kuplāka.
Juhanness Tinness Bē. Foto: AP/Scanpix

J. Bē: "Startēšu līdz 2026. gada olimpiādei. Tad būs pienācis laiks citādai dzīvei"

26 gadus vecais norvēģu biatlonists Juhanness Tinness Bē izteicies, ka plāno startēt līdz 2026. gada olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Milānā un Kortinā d'Ampeco.
Martins Dukurs. Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv
21

LOV nākamās sezonas ziemas sastāvā iekļauj 61 sportistu

Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce šodien izvērtēja ziemas sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītajā sezonā un nosauca A, B un C sastāvus 2020.-2021. gada sezonai. LOV sastāvos tika iekļauti sportisti, kuri aizvadītajā sezonā bija izpildījuši atlases kritērijus. A sastāvā 21, tostarp 18 pārstāvji renes sporta veidos.
Dominiks Landertingers. Foto: Reuters/Scanpix

Landertingers divus mēnešus pēc pasaules čempionāta bronzas beidz karjeru

Pirms diviem mēnešiem pasaules čempionātā izcīnījis bronzu 20 kilometru klasiskajā distancē, austriešu biatlonists Dominiks Landertingers 32 gadu vecumā pavēstījis par karjeras beigām. Viņa rēķinā palika četras olimpiskās un piecas pasaules čempionāta medaļas.
Andrejs Rastorgujevs. Foto: Latvijas Biatlona federācijas Facebook profils

IBU paziņo biatlona sezonas kalendāru, Pasaules kausā debitēs supersprints

Starptautiskā biatlona savienība (IBU) oficiāli izziņojusi nākamās Pasaules kausa un IBU kausa sezonas kalendāru, kurā šoreiz atrodama arī Latvija – Madonai plānots februārī uzņemt Eiropas junioru čempionātu biatlonā.
Foto: Martēns Furkads un viņa kolekcija. Foto: Michel Cottin/Zoom, ledauphine.com
8

Furkads saņēmis Lielo kristāla globusu, kas īstenībā pienācās Bē

Pieckārtējais olimpiskais čempions biatlonā Martēns Furkads (Francija) šonedēļ informēja, ka Starptautiskā biatlona savienība (IBU) pa pastu atsūtīja Lielo kristāla globusu, kas pienākas aizvadītās sezonas Pasaules kopvērtējuma uzvarētājam. Taču patiesībā minētā trofeja bija jānosūta norvēģim Juhannesam Bē, kurš kopvērtējuma noslēgumā izrādījās pārāks.
Valērijs Polhovskis. Foto: RIA Novosti
3

Krievu biatlona leģenda: "Jurjeva divreiz tika diskvalificēta par dopingu, viņas treneri grib iecelt par galveno?"

Krievijas biatlona leģenda Aleksandrs Tihonovs asi kritizējis Krievijas Biatlona federācijas lēmumu par galveno treneri virzīt Valēriju Polhovski. Viņa kandidatūru gan vēl jāapstiprina Sporta ministrijai, taču Tihonovs uzskata, ka tas būtu nesaprātīgs solis.
Ilmārs Bricis. Foto: Detlef Eckert
8

"Match TV" iekļauj Brici 21. gadsimta starptautiskās izlases simboliskajā sastāvā

Krievijas televīzijas „Match TV” pazīstamais biatlona komentētājs Dmitrijs Guberņevs izveidojis simboliskās stafetes komandas no 21. gadsimta biatlonistiem. Simboliskie kvarteti izveidoti Krievijas, Norvēģijas, Vācijas un Francijas izlasēm, kā arī pārējās pasaules starptautiskajai izlasei, kurā iekļauts arī bijušais Latvijas biatlona izlases līderis Ilmārs Bricis.
Sinnēve Sulemdāla. Foto: AFP/Scanpix
4

30 gadu vecumā karjeru noslēdz seškārtējā pasaules čempione Sulemdāla

Norvēģijas biatloniste Sinnēve Sulemdāla savas valsts televīzijai TV2 apliecinājusi, ka pieliek punktu sportistes karjerai.