Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0
Baiba Broka. Foto: Rūta Kalmuka/F64
3

Broka: "Junioru EČ rīkošana būs liels solis biatlona attīstībā Latvijā"

Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka uzskata, ka iegūtās tiesības rīkot 2021. gada Eiropas čempionātu biatlonā junioriem, ir mērķtiecīga darba piepildījums un šāds notikums Latvijā varētu sniegt jaunajiem biatlonistiem konkrētu mērķi savā attīstībā, tika norādīts sarunā ar portālu Sportacentrs.com.
"Smeceres sila" trase. Foto: smeceressils.lv

Madona uzņems 2021. gada Eiropas junioru čempionātu biatlonā

"Smeceres sila" trase Madonā 2021. gada sākuma uzņems atklāto Eiropas junioru čempionātu biatlonā, trešdien pavēstīja Starptautiskā Biatlona federācija (IBU).
4

Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām

Pēdējā laikā krietni aktualizējies jautājums par sportistu un mediju savstarpējām attiecībām Latvijā. Aizvadītajā nedēļā portālam Sportacentrs.com komentāru sniegt atteicās Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, taču arī iepriekš bijuši piemēri, kuru dēļ nolēmām padiskutēt par šo tēmu.Diskusiju, kurā piedalās laikraksta “Diena” sporta nodaļas vadītājs Māris Zembergs, “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons, VEF skolas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, SK Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš, Sportacentrs.com valdes loceklis Kristaps Zālītis, šovakar plkst. 19.00 skaties Sportacentrs.com TV kanālā.Jau rīt diskusija pilnā garumā būs pieejama arī portālā Sportacentrs.com.
Andrejs Rastorgujevs
Foto: Vladislavs Proškins/f64
8

Rastorgujevs: "Šobrīd redzu progresu gan šaušanā, gan slēpošanā"

LETA. Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs pēc treneru štāba nomaiņas savā sniegumā redz progresu gan šaušanas, gan slēpošanas elementos. "Daudz strādājām pie slēpošanas tehnikas un šaušanas precizitātes uzlabošanas, līdzsvara un citām tehniskajām niansēm," saka Rastorgujevs.
Laura Dālmeiere. Foto: Tass/Scanpix
3

Zvaigzne Dālmeiere veselības problēmu dēļ nolēmusi paņemt pauzi

LETA--DPA. Vācijas biatlona zvaigzne Laura Dālmeiere veselības likstu dēļ nolēmusi paņemt pārtraukumu. Pirmdien izplatītajā paziņojumā 25 gadus vecā Dālmeiere uzsvērusi, ka vēlas ieklausīties savā ķermenī un paņemt pārtraukumu no biatlona.
Antons Šipuļins. Foto: Reuters/Scanpix
3

Šipuļins paziņo, ka turpinās biatlonista karjeru, un saņem Tihonova kritiku

Krievijas biatlona zvaigzne Antons Šipuļins pēc vairāku mēnešu ilgas neskaidrības paziņojis, ka turpinās piedalīties biatlona sacensībās, tiesa, viņš nav pārliecināts par spēju fiziski sagatavoties sezonai un aicina lieliskus rezultātus no sevis negaidīt. Par šādu attieksmi nav priecīgs Krievijas biatlona leģenda Aleksandrs Tihonovs, norādot, ka nav pareizi iekļaut izlasē sportistu, kurš nebūs gatavs sezonai.
Rekonstrukcijas darbi ''Smeceres sils'' trasē. Foto: madona.lv
5

Biatlona trasē ''Smeceres sils'' uzsākti vērienīgi rekonstrukcijas darbi

Madonā esošajā sporta un atpūtas bāzē ''Smeceres sils'', kas ir viena no sešām biatlona bāzēm Latvijā, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālajam atbalstam, tiks veikti nopietni uzlabošanas darbi.
Andrejs Rastorgujevs
Foto: Dmitrijs Suļžics/f64
12

Rastorgujevs: "Arī Frūdem negāja šaušana stāvus. Tieši tādēļ viņu piesaistījām"

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sarunā ar Sportacentrs.com norāda, ka jau pagājušajā gadā bijušas runas, ka pēc olimpiskās četrgades turpmāk būs jāstrādā citādi. Šobrīd Andrejs uzskata, ka Pērs Ūlavs Treterū un Frūde Andresens treneru statusā viņam kā sportistam ir ieguvums.
Frūde Andresens
Foto: Dmitrijs Suļžics/f64
5

Andresens par Rastorgujevu: "Viņa gribasspēks ir gan viņa pluss, gan arī šķērslis"

Olimpiskais un pasaules čempions biatlonā, norvēģis Frūde Andresens kopš jūlija iekļāvies Andreja Rastorgujeva treneru korpusā. Pagaidām Andresena uzraudzībā Andrejs trenējies tikai nedaudz vairāk par desmit dienām, kas, protams, nav daudz, taču šajā laika posmā treniņu darbs bijis īpaši intensīvs.
Baiba Broka
Foto: Kaspars Krafts/f64
11

Broka: "Biatlonā esmu jaunpienācēja, jāturpina strādāt"

Rīgas domes deputāte un Latvijas Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka ir apmierināta ar pagājušajā nedēļā notikušo Starptautiskās Biatlona federācijas (IBU) kongresu, kaut arī viņai neizdevās kļūt par organizācijas prezidenti. Broka liek manīt, ka pēc četriem gadiem varētu atkal kandidēt uz amatu. Savukārt nacionālajai federācijai pašlaik valsts politikas dēļ ir ļoti slikta finansiālā situācija, kas pat var liegt piedalīties sacensībās, Broka teica intervijā Sportacentrs.com.