• Video: Latvijas izlase turnīru noslēdz ar zaudējumu slovākiem
  14:42 Video: Latvijas izlase turnīru noslēdz ar zaudējumu slovākiem
  Latvijas florbola valstsvienība savu visu laiku neveiksmīgāko pasaules čempionātu noslēgusi ar vēl vienu zaudējumu, nenosargājot cīņas gaitā iekrāto pārsvaru un papildlaikā ar 5:6 zaudējot Slovākijas valstsvienībai, turnīru noslēdzot desmitajā vietā.
 • Video: Somi drāmā sasniedz finālu, latviešiem atkal neveiksme
  11:23 Video: Somi drāmā sasniedz finālu, latviešiem atkal neveiksme
  Pasaules florbola čempionāta pirmspēdējā spēļu dienā tika noskaidrots, ka finālā arī šajā čempionātā sacentīsies Zviedrijas un Somijas izlases, tiesa, somiem iekļūšana galvenajā finālā nāca ļoti smagā cīņā. Diemžēl vēl vienu neveiksmi piedzīvoja Latvijas valstsvienība.
 • Pasaules čempionāta finālā atkal Zviedrija pret Somiju
  19:20 Pasaules čempionāta finālā atkal Zviedrija pret Somiju(4)
  Pasaules florbola čempionāta finālā arī šogad spēlēs Zviedrijas un Somijas valstsvienības, bet cīņā par trešo vietu savā starpā tiksies Šveices un Čehijas izlases.
 • Latvieši liek punktu, varenie noskaidros finālistus
  10:28 Latvieši liek punktu, varenie noskaidros finālistus(19)
  Pasaules florbola čempionātā savu pēdējo spēli turnīrā aizvadīs Latvijas valstsvienība, pulksten 19:30 spēlē par 9.vietu sacenšoties ar Slovākiju. Dienas centrālajās spēlēs tiks noskaidrotas divas komandas, kas cīnīsies par titulu.
 • Foto: Rīgā startējis florbola turnīrs "Rīga Floorball Cup"
  00:43 Foto: Rīgā startējis florbola turnīrs "Rīga Floorball Cup"
  Šajā nedēļas nogalē Rīgā un Spuņciemā norisinās florbola turnīrs jauniešiem "Riga Floorball Cup", kurā piedalās 12 komandas divās dažādās vecuma grupās.Sacensības tiek aizvadītas Oskar Kalpaka pamatskolas sporta zālē un Spuņciema sporta namā. Turnīru organizē Rīgas Florbola federācija un Somijas sporta organizācija "Pelimatkat". Somu jaunieši ieradušies Latvijā, lai justu līdzi savas valstsvienības florbolistiem pasaules čempionātā, kā arī meklēja iespēju uzspēlēt ar vietējām jauniešu komandām.Turnīrs norisināsies trīs dienas un piektdien no rīta notika sacensību atklāšana, kurā piedalījās arī Rīgas Domes deputāts Vadims Baraņņiks, kurš savā uzrunā novēlēja jaunajiem florbolistiem veiksmi, izsakot cerību, ka pēc vairākiem gadiem šie jaunieši varēs pārstāvēt Latvijas valstsvienību un parūpēsies par labākiem rezultātiem nekā tie ir sanākuši mūsu izlasei šajā čempionātā.Ar somiem jau uzsāktas sarunas par sadarbību un turnīra attīstīšanu nākamajos gados.Vairāk par turnīru: Home - Riga Floorball Cup
 • ASV florbolisti kvalificējas Pasaules spēlēm
  09.dec. ASV florbolisti kvalificējas Pasaules spēlēm(11)
  11. pasaules florbola čempionātā pusfinālā spēlēs ierastais kvartets, jo zviedriem un čehiem šodien pievienojās Šveice un Somija. Savukārt ASV izlase izcīnīja 11.vietu, ar ko bija pietiekami, lai kvalificētos Pasaules spēlēm.
 • Jānoskaidro atlikušās pusfinālistes
  09.dec. Jānoskaidro atlikušās pusfinālistes
  Pasaules florbola čempionātā šodien tiks noskaidrotas tās divas komandas, kas kopā ar Zviedriju un Čehiju cīnīsies pusfinālā. Favorītu lomā, protams, būs Šveices un Somijas izlases.
 • Video: Pasaules čempionāta sestā diena bez pārsteigumiem
  09.dec. Video: Pasaules čempionāta sestā diena bez pārsteigumiem
  Pasaules florbola čempionāts arēnā Rīga tuvojas izskaņai. Turnīra sestajā dienā tika noskaidrotas pirmās divas pusfinālistes, kā arī tapa zināms, ka Latvijas valstsvienība savu pēdējo maču aizvadīs sestdien, cīņā par devīto vietu sacenšoties ar Slovākiju.
 • Pret kanādiešiem labākie Salcēvičs, Raitums un Akmeņlauks
  09.dec. Pret kanādiešiem labākie Salcēvičs, Raitums un Akmeņlauks(9)
  Latvijas florbola valstsvienība pasaules čempionātā beidzot izdevies izcīnīt pirmo uzvaru, ar 11:1 apspēlējot Kanādu. Kāda bijusi katra spēlētāja individuāli parādītā spēle raksta autora skatījumā? Kādi bijuši spēlētāju sasniegtie lietderības koeficienti? Par to tālāk rakstā.
 • Video: Latvieši ar desmit vārtu pārsvaru apspēlē kanādiešus
  08.dec. Video: Latvieši ar desmit vārtu pārsvaru apspēlē kanādiešus
  Pirmo uzvaru pasaules florbola čempionātā izcīnījuši Latvijas florbolisti, kas ar rezultātu 11:1 sagrāva Kanādu, kas sestdien ļaus spēkoties par devīto vietu ar kanādiešiem. Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina Artūru Jurševski.
 • Jurševskis atzīst, ka bijis grūti noskaņoties, Grunckis pieļauj iespēju piesaistīt jaunus spēlētājus
  08.dec. Jurševskis atzīst, ka bijis grūti noskaņoties, Grunckis pieļauj iespēju piesaistīt jaunus spēlētājus(9)
  Pēc izcīnītās uzvaras pasaules florbola čempionātā pār Kanādas izlasi (11:1), mūsu valstsvienības galvenais treneris Normunds Grunckis neizslēdza iespēju, ka uz pēdējo maču sastāvā varētu parādīties jaunas sejas. Savukārt Artūrs Jurševskis neslēpa, ka pirms šīs spēles bijis grūti noskaņoties.
 • Latvija iemet 11 vārtus un cīnīsies par devīto vietu pasaulē
  08.dec. Latvija iemet 11 vārtus un cīnīsies par devīto vietu pasaulē(88)
  Pasaules florbola čempionātā pie pirmās uzvara tikuši Latvija izlases spēlētāji, kas ar rezultātu 11:1 sagrāva Kanādu. Sestdien spēlē ar Slovākiju tiks noskaidrota devītā labākā komanda pasaulē.
 • Pusfinālu sasniedz čehi un zviedri
  08.dec. Pusfinālu sasniedz čehi un zviedri
  Pasaules florbola čempionāta ceturtdaļfinālā Čehijas izlase spēles otrajā daļā apspēlēja igauņus (8:2), bet zviedri pārliecinoši ar 11:0 apspēlēja vāciešus. Mačā par 9.-12.vietu Slovākijas izlase ar 7:3 pieveica ASV valstsvienību un sestdien cīnīsies par devīto vietu ar Latviju.
 • Video: Emocijām pārbagātā čempionāta piektā diena
  08.dec. Video: Emocijām pārbagātā čempionāta piektā diena
  Pasaules florbola čempionāta piektajā spēļu diena ar drāmu noslēdzās ne vien Latvijas, bet arī ASV un Austrālijas komandām, kas piedzīvoja neveiksmes pašā cīņas izskaņā. Arī slovāki bija tuvu panākumam, bet bija spiesti samierināties ar neveiksmi.
 • Neveiksmīgajā čempionātā par godu jācīnās pret kanādiešiem
  08.dec. Neveiksmīgajā čempionātā par godu jācīnās pret kanādiešiem(51)
  Tā vietā, lai pirmo reizi cīnītos pasaules florbola čempionāta pusfinālā, savās mājās notiekošajā turnīrā Latvijas izlasei būs jauns pārbaudījums – jācīnās vien par 9. līdz 12.vietu, pirmo maču aizvadot pret Kanādu. Spēles sākums pulksten 13:00.
 • Pret dāņiem labākie Trekše, Akmeņlauks un Klēģers
  08.dec. Pret dāņiem labākie Trekše, Akmeņlauks un Klēģers(1)
  Latvijas florbola valstsvienība pasaules čempionāta astotdaļfinālā ar rezultātu 5:6 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Dānijai. Kāda bijusi katra spēlētāja individuāli parādītā spēle raksta autora skatījumā? Kādi bijuši spēlētāju sasniegtie lietderības koeficienti? Par to tālāk rakstā.
 • Video: Latvijas izlase pēcspēles metienos piekāpjas dāņiem
  08.dec. Video: Latvijas izlase pēcspēles metienos piekāpjas dāņiem(1)
  Latvijas florbola valstsvienība piedzīvojusi vēl vienu neveiksmi pasaules čempionātā, nenosargājot triju vārtu pārsvaru un pēcspēles metienu sērijā piekāpās Dānijai ar rezultātu 5:6, zaudējot izredzes spēlēt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.
 • Laiviņš met akmeni tiesnešu dārziņā, Grunckis izceļ muļķīgi zaudētos vārtus
  08.dec. Laiviņš met akmeni tiesnešu dārziņā, Grunckis izceļ muļķīgi zaudētos vārtus(9)
  Preses konferencē pēc pasaules florbola čempionāta astotdaļfināla spēles, kurā Latvijas izlase ar 5:6 pēcspēles metienu sērijā piekāpās dāņiem, izlases galvenais treneris Normunds Grunckis izcēla kārtējos muļķīgi zaudētos vārtus, kamēr Ingus Laiviņš nekautrējās raidīt kritiku tiesnešu virzienā.
 • Video: Klēģers: "Tā ir pilnīga izgāšanās"
  07.dec. Video: Klēģers: "Tā ir pilnīga izgāšanās"(20)
  Pasaules čempionāta florbolā vīriešiem astotdaļfināla spēle Latvijas izlase piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pēcspēles metienu sērijā Dānijas valstsvienībai ar rezultātu 5:6. Jūsu uzmanībai piedāvājam Latvijas valstsvienības uzbrucēja Ginta Klēģera pēcspēles komentāru.
 • Florbolisti vēlreiz nenosargā pārsvaru un paliek ārpus ceturtdaļfināla
  07.dec. Florbolisti vēlreiz nenosargā pārsvaru un paliek ārpus ceturtdaļfināla(229)
  Pasaules florbola čempionāta astotdaļfināla spēlē Latvijas valstsvienībai trešajā trešdaļā neizdevās nosargāt triju vārtu pārsvaru pret Dāniju, uzvarētāju likteni atliekot uz pēcspēles metienu sēriju, kurā veiksmīgāki izrādījās dāņi, izcīnot uzvaru ar 6:5 un atstājot Latvijas izlasi ārpus ceturtdaļfināla.
 • lasīt vairāk