• "Kurši" aizvadījuši pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas
  11:46 "Kurši" aizvadījuši pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmās sezonas
  Liepājas FK "Kurši", gatavojoties jaunajai florbola sezonai, aizvadījis kvalitatīvu vasaras sagatavošanās posmu, kura laikā ielikts labs fiziskais pamats, kā arī strādāts pie individuālās tehnikas pilnveidošanas. Pēdējās pārbaudes spēles pirms jaunās sezonas Liepājas komandai bija svētdien Talsos.
 • Vīriešu Virslīgas pirmssezonas apskats (2.daļa)
  14.sep. Vīriešu Virslīgas pirmssezonas apskats (2.daļa)
  19.septembrī ar spēli starp pērnās sezonas vīriešu Virslīgas finālistēm "Cēsu alus/Lekrings" un "Lielvārde" startēs 2014./2015. gada Latvijas čempionāts florbolā.
 • Vīriešu izlasei divas uzvaras un zaudējums Somijā
  14.sep. Vīriešu izlasei divas uzvaras un zaudējums Somijā(1)
  Šonedēļ Latvijas vīriešu florbola izlase devās uz Somiju, kur aizvadīja trīs spēles ar pasaules vicečempionu zemes klubiem. Ceturtdien latvieši ar 6:11 piekāpās titulētajam Tamperes SC "Classic", bet piektdien un sestdien ar 11:1 un 10:2 sakāva Kokolas klubu "Nibacos".
 • Vīriešu Virslīgas pirmssezonas apskats (1.daļa)
  11.sep. Vīriešu Virslīgas pirmssezonas apskats (1.daļa)(1)
  19.septembrī ar spēli starp pērnās sezonas vīriešu Virslīgas finālistēm "Cēsu alus/Lekrings" un "Lielvārde" startēs 2014./2015. gada Latvijas čempionāts florbolā.
 • "Ghetto Games" varoņi - lielais Rihards, Aleksandrs un Ralfs
  11.sep. "Ghetto Games" varoņi - lielais Rihards, Aleksandrs un Ralfs
  Apmēram 500 gadus pēc tam, kad Rīgā, Daugavas krastmalā parādījās Lielā Kristapa skulptūra, turpat netālu notika ielu sporta veidu vadošās kustības "Ghetto Games" sestās sezonas fināli. Otro gadu pēc kārtas tieši Rīgas centrā tika kronēti jaunie čempioni trijos komandu sporta veidos, kurus vieno formāts "Trīs pret trīs". Basketbolā triumfēja Jelgavas "Armets", futbolā – Rīgas "Tente", florbolā – Rīgas "Agni". Līdz ar Daugavmalā tikai dažus simtus metrus no Lielā Kristapa skulptūras dzima jauni varoņi – Rihards Ginters, Aleksandrs Škoļņikovs un Ralfs Freibergs.
 • Latvijas izlasei trīs pārbaudes spēles Somijā
  04.sep. Latvijas izlasei trīs pārbaudes spēles Somijā(1)
  Nākamās nedēļās nogalē, 11.septembrī, Latvijas vīriešu florbola izlase dosies uz treniņnometni Somijā, kur aizvadīs trīs pārbaudes spēles, vienu reizi tiekoties ar Tamperes "SC Classic" (Tampere), kā arī divas reizes spēkojoties ar Kokolas komandu "Nibacos".
 • Sākta biļešu pārdošana uz pasaules čempionāta spēlēm
  27.aug. Sākta biļešu pārdošana uz pasaules čempionāta spēlēm
  Starptautiskā Florbola federācija informē par to, ka sākusies individuālo ieejas biļešu tirdzniecība uz pasaules čempionāta florbolā vīriešiem spēlēm, kas no 5. līdz 14.decembrim norisināsies Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.
 • Turnīrā "Latvian Open" pirmo reizi uzvar "Pārgauja"
  25.aug. Turnīrā "Latvian Open" pirmo reizi uzvar "Pārgauja"(1)
  Vakar vēlu vakarā Valmierā un Kocēnos noslēdzās florbola maratons triju dienu garumā jeb starptautiskais pirmssezonas florbola turnīrs "Latvian Open 2014". Vīriešu komandu grupā pirmo reizi par uzvarētāju kļuva Stalbes "Pārgauja", sieviešu komandu grupā - "Nauka Trevelstroy" no Krievijas, bet Elites grupā – Somijas klubs "Classic".
 • Par uzvaru astotajā turnīrā "Latvian Open" cīnīsies 32 komandas
  21.aug. Par uzvaru astotajā turnīrā "Latvian Open" cīnīsies 32 komandas(1)
  Rīt Valmierā un Kocēnos startēs starptautiskais pirmssezonas pārbaudes turnīrs florbolā "Latvian Open 2014", kas turpināsies līdz 24.augustam. Dalībai trijās kategorijās kopumā pieteikušās 32 komandas no 6 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Šveices un Somijas. Par uzvaru vīriešu "Elite" grupā cīnīsies četras komandas, vīriešu "Pro" grupā startēs 18 komandas, bet sieviešu grupā - 10.
 • Latvijas vīriešu izlase startēs "Latvian Open"
  21.aug. Latvijas vīriešu izlase startēs "Latvian Open"(4)
  Šodien savu kārtējo treniņnometni sāks Latvijas vīriešu florbola izlase, kas turpina gatavoties gada nogalē Zviedrijas pilsētā Gēteborgā paredzētajam pasaules čempionātam. Nometnes laikā mūsu valstsvienība piedalīsies Valmierā notiekošajā starptautiskajā pirmssezonas turnīrā "Latvian Open", kur mērosies spēkiem ar vienu Šveices un diviem Somijas klubiem.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides