• Šodien Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā pusfināla cīņas
  09:50 Šodien Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā pusfināla cīņas
  Līgatnē turpinās Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes florbola turnīrs. Šodien par iekļūšanu finālā Lielvārdes novads cīnīsies ar Rīgas izlasi, bet otrs finālists tiks noskaidrots Pierīgas komandu duelī starp Ķekavas un Stopiņu novadiem.
 • Startē pašmāju jaunatnes olimpiādes florbola turnīrs
  08:19 Startē pašmāju jaunatnes olimpiādes florbola turnīrs
  Šovakar Valmierā tiks atklāta Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, bet jau pulksten 11:30 Līgatnē sāksies florbola turnīrs, kurā par uzvaru cīnīsies astoņas novadu un pilsētu komandas.
 • Latvijas sporta spēļu izlases Eiropā: apmēram ap vidu...
  24.jūn. Latvijas sporta spēļu izlases Eiropā: apmēram ap vidu...(1)
  Neraugoties uz lielo vējoni un lietoni, Līgo vakars ir aizvadīts. Pavisam drīz Eiropa Latvijai noņems prezidentūras laurus, kas varbūt nemaz nav slikti. Dzīve turpinās un tā turpinās arī sportā. Turpinot tradīciju, ap Jāņu laiku arī publicējam, kādas izmaiņas gada laikā notikušas t.s. Kirova koeficientā. Proti, kā cēlušās vai uz leju kritušas Latvijas sporta spēļu komandas.
 • Florbolisti sadalījuši ceļazīmes uz Latvijas Jaunatnes olimpiādi
  22.jūn. Florbolisti sadalījuši ceļazīmes uz Latvijas Jaunatnes olimpiādi
  Pagājušās nedēļas nogalē Lielvārdē, Ulbrokā, Valmierā, Talsos un Rīgā norisinājās atlases turnīri, kuros 16 pašvaldību florbola izlases sacentās par astoņām ceļazīmēm uz Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi. Tiesības piedalīties gada nozīmīgākajā jaunatnes sporta pasākumā ieguva Rīgas un Valmieras pilsētas, kā arī Lielvārdes, Talsu, Cēsu, Stopiņu, Tukuma un Ķekavas novada komandas.
 • Par astoņām ceļazīmēm uz olimpiādi spēkosies 16 komandas
  19.jūn. Par astoņām ceļazīmēm uz olimpiādi spēkosies 16 komandas
  No 3. līdz 5.jūlijam Valmierā un Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, kuras programmā kā vienīgais neolimpiskais sporta veids iekļauts florbols. Lai noskaidrotu astoņas komandas, kuras cīnīsies par uzvaru olimpiādē, šīs nedēļas nogalē, 20.jūnijā un 21.jūnijā, Lielvārdē, Ulbrokā, Valmierā un Kuldīgā notiks priekšsacīkšu turnīri.
 • H. Rodke: Par lielisku sporta stundu un tautas veselību!
  16.jūn. H. Rodke: Par lielisku sporta stundu un tautas veselību!(144)
  Apstākļi spiež atgriezties pie tēmas. Fiziskajā audzināšanā un sportā ir savi, dabas diktēti noteikumi, kā ir normāli jānotiek procesam. Skolā šis ir vienīgais mācību priekšmets ar spēcīgu iedarbību uz bērna ķermeni un prātu vienlaicīgi. Te slēpjas tā unikalitāte. Un nerealizētās iespējas. Tāpēc skolas sporta stundai ir jābūt tik lieliskai cik vien iespējams!
 • "Unihoc Riga Cup 2015" jau pieteikušās 34 komandas no 9 valstīm
  15.jūn. "Unihoc Riga Cup 2015" jau pieteikušās 34 komandas no 9 valstīm
  Vēl vesels mēnesis atlicis līdz trešā starptautiskā florbola turnīra "Unihoc Riga Cup 2015" reģistrācijas beigām, bet jau tagad zināms, ka tajā startēs dalībvalstu rekords, jo pašlaik pieteikušās 34 komandas no deviņām valstīm.
 • Rīt ''Ghetto Floorball'' turnīrā Ģimeņu diena un otrais ''1:1'' posms
  15.jūn. Rīt ''Ghetto Floorball'' turnīrā Ģimeņu diena un otrais ''1:1'' posms
  Otrdien, 16.jūnijā, "Ghetto Floorball" turnīrā Grīziņkalnā tiks aizvadīta šosezon pirmā Ģimeņu diena, kā arī notiks ''viens pret vienu'' turnīrs.
 • Par Liepājas čempioni florbolā kļūst "Silabriedis"
  15.jūn. Par Liepājas čempioni florbolā kļūst "Silabriedis"
  13.jūnijā ar spēlēm par medaļām noslēdzās Liepājas čempionāts florbolā. Par bronzas medaļniekiem kļuva komandas "Livonija" florbolisti, sudrabu ieguva "Liels auto", bet čempionu kausu sev virs galvām cēla komandas "Silabriedis" spēlētāji.
 • LFS dienas ietvaros ''Ghetto Floorball'' turnīrā startēs virslīgas klubi
  09.jūn. LFS dienas ietvaros ''Ghetto Floorball'' turnīrā startēs virslīgas klubi
  Otrdien, 9.jūnijā Grīziņkalna sporta kompleksā tiks aizvadīts iknedēļas Ghetto Floorball turnīrs, šoreiz par īpašo tematiku nosakot Latvijas Florbola savienības dienu. Par vakara centrālo notikumu kļūs atsevišķs turnīrs starp ELVI Florbola līgas klubiem, tādā veidā uz Grīziņa asfalta pulcējot vēl nebijuši spēcīgus spēlētājus, kas garantēs visaugstākā līmeņa florbolu.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides