Kalendārs

Turnīrs Komandas Rezultāts TV  
Virslīga 14/15Talsi/Triobet — FK RīgaTurnīra tabula:7:9 
Virslīga 14/15Ulbroka/FS Masters — Mogo-RTU/RocketsTurnīra tabula:6:9 
Virslīga 14/15FK Bauska — Jelgavas novadsTurnīra tabula: 17:00 
Virslīga 14/15Lielvārde — Ķekavas BulldogsTurnīra tabula: 18:00 
 • Vīriešu Virslīgā četras spēles, viena tiešraide
  10:29 Vīriešu Virslīgā četras spēles, viena tiešraide
  Šodien Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā tiks aizvadītas pēdējās četras spēles pirms Ziemassvētkiem. Maču starp "Lielvārdi" un "Ķekavas Bulldogs" tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.
 • 11.uzvaru izcīna "Cēsu alus/Lekrings" un "Mogo-RTU/Rockets"
  22:36 11.uzvaru izcīna "Cēsu alus/Lekrings" un "Mogo-RTU/Rockets"
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā 11.uzvaru izcīnīja "Cēsu alus/Lekrings", kas viesos ar 7:6 pārspēja "Lielvārdi", un "Mogo-RTU/Rockets", kas savā laukumā ar 7:2 sakāva Kocēnu "Rubeni". FK "Bauska" Liepājā pēcspēles metienos ar 7:6 revanšējās vietējai komandai "Kurši".
 • "Rubene" trešo reizi sakauj RSU
  16:58 "Rubene" trešo reizi sakauj RSU
  Šodien Latvijas Florbola čempionātā notika viena sieviešu Virslīgas spēle – Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņēma RSU florbolistes un, tāpat kā turnīra pirmajos divos savstarpējos mačos, svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:2. Ar 5 (2+3) punktiem rezultatīvākā bija Zeltīte Bankava.
 • Nūjas.lv novembra mēneša spēlētājs – Raitis Ozols
  16:06 Nūjas.lv novembra mēneša spēlētājs – Raitis Ozols
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas labāko spēlētāju oktobrī. Par labāko 2. līgas pagājušā mēneša florbolistu atzīts FK "Rīga-2" uzbrucējs Raitis Ozols, laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu Nūjas.lv.
 • Lielais florbols Liepājā, Rīgā, Lielvārdē un Kocēnos
  08:39 Lielais florbols Liepājā, Rīgā, Lielvārdē un Kocēnos(1)
  Šodien Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notiks trīs spēles (Liepājā, Rīgā, Lielvārdē), bet viens mačs paredzēts sieviešu Virslīgā (Kocēnos). Spēli starp vīriešu Virslīgas komandām "Kurši" un "Bauska", kā arī maču starp "Lielvārdi" un "Cēsu alu/Lekringu" interneta tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.
 • "Ķekavas Bulldogs" <i>nokož</i> valmieriešus, uzvar arī talsenieki un ulbrokieši
  19.dec. "Ķekavas Bulldogs" nokož valmieriešus, uzvar arī talsenieki un ulbrokieši
  Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika trīs spēles: "Ķekavas Bulldogs" savā laukumā ar 9:7 pieveica "Valmieru/ViA", "Talsi/Triobet" viesos ar 3:2 pārspēja "Jelgavas novadu", bet "Ulbroka/FS Masters" ar 9:6 uzvarēja "Rīgu".
 • A.Hammers attaisnots, J.Sniķerim nosacītais sods
  19.dec. A.Hammers attaisnots, J.Sniķerim nosacītais sods(2)
  Latvijas Florbola savienības Sacensību komiteja, izskatot spēlētājiem piespriestos sodus, attaisnojusi "Talsu/Triobet" spēlētāju Aivis Hammeru, "Ķekavas Bulldogs" aizsargs Jānis Sniķeris atkārtotas nesavaldības gadījumā automātiski maksās 100 eiro, bet "Rubene-1" aizsargam Valdim Krīgeram jāmaksā soda nauda un jāizlaiž viena spēle.
 • Vīriešu Virslīgas spēles – Ķekavā, Jelgavā un Rīgā
  19.dec. Vīriešu Virslīgas spēles – Ķekavā, Jelgavā un Rīgā(2)
  Lai arī ir tikai piektdiena, jau šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notiks trīs aizraujošas spēles - "Ķekavas Bulldogs" uzņems "Valmieru/ViA", "Jelgavas novads" - "Talsus/Triobet", bet pie FK "Rīga" viesosies "Ulbroka/FS Masters".
 • Sporta Punkts mēneša spēlētāji novembrī – Krauja un Rislings
  19.dec. Sporta Punkts mēneša spēlētāji novembrī – Krauja un Rislings
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1.līgas pagājušā mēneša labākos spēlētājus – par labākajiem novembrī atzīti "Rīgas Lauvu" aizsardze Liene Krauja un "Ogres Vilku" uzbrucējs Toms Rislings. Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu Sporta Punkts.
 • Sportland mēneša spēlētāji – G.Vancāne un A.Kusiņš
  18.dec. Sportland mēneša spēlētāji – G.Vancāne un A.Kusiņš
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu Virslīgas pagājušā mēneša labākos spēlētājus – novembrī sevi no labākās puses parādījuši FK "Ķekava" uzbrucēja Gundega Vancāne un "Lielvārdes" uzbrucējs Aivis Kusiņš. Balva laureātiem tiks pasniegta sadarbībā ar sporta preču mazumtirdzniecības tīklu Sportland.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides