Kalendārs

Turnīrs Komandas Rezultāts TV  
Elvi līga vīriešiemĶekavas Bulldogs — SK PārgaujaTurnīra tabula: 20:15 
 • "Rubene" pārvar igauņu barjeru, pusfinālā – pret "Lekringu"
  22:10 "Rubene" pārvar igauņu barjeru, pusfinālā – pret "Lekringu"(1)
  Šodien Cēsīs notiekošajā EuroFloorball Cup turnīrā tika noskaidroti visi pusfinālisti. Vīriešu turnīrā pēdējo vakanci aizņēma Kocēnu "Rubene", kas izšķirošajā mačā ar 4:2 pieveica Igaunijas čempionvienību "TTU SK".
 • "Rubene" <i>atstāj</i> spānietes uz nulles, pusfinālā pret "Ķekavu"
  18:00 "Rubene" atstāj spānietes uz nulles, pusfinālā pret "Ķekavu"(1)
  Cēsīs turpinās EuroFloorball kausa izcīņa – šodien tiek aizvadītas apakšgrupu pēdējās spēles. Sieviešu komandu turnīrā Latvijas čempione "Rubene" (Kocēni) ar 9:0 sakāva Spānijas klubu "CDE El Valle", garantējot sev uzvaru grupā un vietu pusfinālā, kur kocēnietēm pretī stāsies FK "Ķekava".
 • Abām "Rubenes" komandām cīņa par <i>EuroFloorball Cup</i> pusfinālu
  08:18 Abām "Rubenes" komandām cīņa par EuroFloorball Cup pusfinālu
  Cēsīs jau trešo dienu turpināsies EuroFloorball kausa izcīņas turnīrs, kurā Latviju pārstāv pa divām sieviešu (Kocēnu "Rubene" un FK "Ķekava") un vīriešu (Cēsu "Lekrings" un Kocēnu "Rubene") komandām. Komanda "Lekrings" jau iekļuvusi pusfinālā, "Ķekavai" jāgaida, kā nospēlēs konkurentes, bet abu "Rubeņu" liktenis ir pašu rokās – šodien jāuzvar.
 • "Lekrings" pārspēj krievus un iekļūst pusfinālā
  07.okt. "Lekrings" pārspēj krievus un iekļūst pusfinālā
  Par Cēsīs notiekošā EuroFloorball Cup turnīra pusfinālisti kļuvusi mājinieku komanda "Lekrings", kas šovakar sīvā cīņā ar 6:4 pārspēja Krievijas labāko klubu "Nizhegorodets". Cēsnieku rindās ar 4 (3+1) punktiem izcēlās Andris Rajeckis, kuram tika labākā spēlētāja balva.
 • FK "Ķekava" paliek <i>sausā</i> pret Krievijas čempionēm
  07.okt. FK "Ķekava" paliek sausā pret Krievijas čempionēm
  Pamatīgu sakāvi Cēsis notiekošajā EuroFloorball kausa cīņas turnīrā piedzīvojušas "Ķekavas" florbolistes, kuras šodien tikās ar Krievijas spēcīgāko klubu "Nauka". Ķekavietes piekāpās ar 0:12, par labāko spēlētāju viņu rindās atzina Rūtu Pirtnieci, kura, būdama uzbrucēja, lai glābtu situāciju, mača pēdējā trešdaļā ieņēma vietu vārtos.
 • "Ķekavai" un "Lekringam" kārtējā cīņa par <i>EuroFloorball</i> kausu
  07.okt. "Ķekavai" un "Lekringam" kārtējā cīņa par EuroFloorball kausu
  Šodien Cēsīs turpināsies EuroFloorball kausa izcīņas turnīrs, kurā Latviju pārstāv četras komandas. Šodien gan spēlēs paredzētas tikai divām no tām – pulksten 13.00 sieviešu turnīrā FK "Ķekava" krustos nūjas ar "Nauka MP", bet pulksten 19.00 "Lekringa" spēkosies ar "Nizhegorodets". Abas Latvijas klubu pretinieces pārstāv Krieviju.
 • "Rubene" piekāpjas norvēģiem, "Lekrings" sakauj francūžus
  06.okt. "Rubene" piekāpjas norvēģiem, "Lekrings" sakauj francūžus(1)
  Ar sāpīgu zaudējumu Cēsīs notiekošo EuroFloorball Cup turnīru sākusi Kocēnu vīriešu komanda "Rubene", kas B apakšgrupas pirmajā spēlē ar 4:5 atzina Norvēģijas kluba "Greaker IBK" pārākumu. A apakšgrupā pārliecinošu uzvaru ar 12:3 izcīnīja Cēsu "Lekrings", kuras pretiniece bija "IFK Paris".
 • "Ķekava" un "Rubene" <i>EuroFloorball</i> kausa izcīņu sāk ar uzvaru
  06.okt. "Ķekava" un "Rubene" EuroFloorball kausa izcīņu sāk ar uzvaru
  Šodien Cēsīs ar sieviešu komandu spēli starp FK "Ķekava" un Vācijas klubu "MFBC Grimma" startēja EuroFloorball kausa izcīņa. Ķekavietes savu debiju šajā turnīrā var uzskatīt par veiksmīgu, jo mūsu florbolistēm izdevās svinēt uzvaru pēcspēles metienos ar 5:4. Pie panākuma jau pamatlaikā tika Kocēnu "Rubenes" meitenes, kuras ar 4:3 pārspēja Polijas komandu "MMKS Podhale Nowy Targ".
 • Cēsīs startē <i>EuroFloorball</i> kausa izcīņas turnīrs
  06.okt. Cēsīs startē EuroFloorball kausa izcīņas turnīrs
  Šodien Cēsīs sāksies un līdz 10.oktobrim turpināsies EuroFloorball kausa izcīņas turnīrs, kurā Latviju pārstāvēs pa divām sieviešu (Kocēnu "Rubene" un FK "Ķekava") un vīriešu ("Lekrings" un Kocēnu "Rubene") komandām.
 • Čempionvienību kausu izcīna "KAIS Mora IF" un "IBF Falun"
  04.okt. Čempionvienību kausu izcīna "KAIS Mora IF" un "IBF Falun"
  Šodien Čehijā noslēdzās pasaules labāko florbola klubu turnīrs – Čempionvienību kausa izcīņa. Kā sieviešu, tā arī vīriešu komandu konkurencē triumfēja Zviedrijas klubi - "KAIS Mora IF" un "IBF Falun".
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides