• Meiteņu U18 vecuma grupā uzvar "Rīgas Lauvas"
  16.apr. Meiteņu U18 vecuma grupā uzvar "Rīgas Lauvas"(2)
  Ar "Rīgas Lauvu" uzvaru noslēdzies Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāts meiteņu U18 vecuma grupā. Sudrabu izcīnīja Kocēnu "Rubene", bet pie bronzas medaļām tika "Ķekavas Bulldogs" florbolistes.
 • L.Vancāne un M.Ronis - AVEX mēneša labākie spēlētāji martā
  14.apr. L.Vancāne un M.Ronis - AVEX mēneša labākie spēlētāji martā
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta pagājušā mēneša labākos spēlētājus sieviešu un vīriešu Virslīgā. Sieviešu Virslīgā par labāko atzīta komandas "Ķekavas Bulldogs" uzbrucēja Līga Vancāne, bet vīriešu – FK "Rīga" vārtsargs Māris Ronis. Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu AVEX (Tavs Audio-Video Experts).
 • Sporta Punkts spēlētāji martā – Jēgere un Dmitrijevs
  13.apr. Sporta Punkts spēlētāji martā – Jēgere un Dmitrijevs
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta 1. līgas pagājušā mēneša labākos spēlētājus. Par labāko sieviešu 1. līgā atzīta aizsardze Linda Jēgere (LiepU), bet vīriešu 1. līgā – uzbrucējs Dmitrijs Dmitrijevs (Jelgavas novads). Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu Sporta Punkts.
 • "Cēsu alus/Lekrings" kļūst par Latvijas čempioni
  12.apr. "Cēsu alus/Lekrings" kļūst par Latvijas čempioni(8)
  Šodien Valmierā noslēgusies Latvijas florbola čempionāta Virslīga, otro gadu pēc kārtas un sesto reizi kopā par Latvijas čempioniem kļūstot "Cēsu alus/Lekrings" florbolistiem. Cēsnieki finālsērijas piektajā spēlē, pateicoties Ingus Laiviņa trīs gūtajiem vārtiem un vienai piespēlei, ar rezultātu 5:4 apspēlēja "Lielvārdi", sērijā esot pārāki ar 4-1.
 • Vīriešu Virslīgas Fināls! Skaties šodien Sportacentrs.com
  12.apr. Vīriešu Virslīgas Fināls! Skaties šodien Sportacentrs.com
  Šodien atsākas Latvijas Florbola vīriešu Virslīgas fināla cīņa. „Cēsu alus/Lekrings” ir vienas uzvaras attālumā no Latvijas čempiona titula iegūšanas otro gadu pēc kārtas. Vai „Lielvārdes” florbolisti atradīs sevī spēkus izcīnīt divas uzvaras šajā nedēļas nogalē un piespiest septīto – izšķirošo finālspēli? Virslīgas fināla spēļu tiešraides skaties Sportacentrs.com!
 • Florbola čempionāta finālā katra spēle – izšķirošā
  12.apr. Florbola čempionāta finālā katra spēle – izšķirošā
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā finālā aizvadītas jau četras no maksimāli iespējamām septiņām spēlēm. Tā kā "Cēsu alus/Lekrings" komanda sērijā pret "Lielvārdi" izvirzījusies vadībā ar 3:1, katrs nākamais mačs var kļūt par pēdējo. Tiesa, tas nebūt nenozīmē, ka Lielvārdes florbolisti būtu izkāruši balto padošanās karogu.
 • Kristaps Lazdiņš - Nūjas.lv marta mēneša spēlētājs
  11.apr. Kristaps Lazdiņš - Nūjas.lv marta mēneša spēlētājs
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2.līgas marta mēneša labāko spēlētāju. Par labāko 2. līgas pagājušā mēneša florbolistu atzīts "Līgatnes" vārtsargs Kristaps Lazdiņš, laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu Nūjas.lv.
 • Nosaukts Latvijas U19 sieviešu izlases sastāvs
  09.apr. Nosaukts Latvijas U19 sieviešu izlases sastāvs
  Pēc kārtējās treniņnometnes, kas aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās Kocēnos, Latvijas U19 sieviešu izlases treneri nosaukuši tās 20 florbolistes, kuras aprīļa beigās dosies uz Poliju, lai piedalītos pasaules čempionātā.
 • Nedēļas nogalē aizvadītas pirmās jauniešu florbola čempionāta "play-off" spēles
  07.apr. Nedēļas nogalē aizvadītas pirmās jauniešu florbola čempionāta "play-off" spēles
  Aizvadītajā piektdienā un sestdienā, 4. un 5.aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās pirmās Latvijas jaunatnes čempionāta izslēgšanas spēles florbolā U10, U16 un U18 vecuma jauniešiem. Kopumā liepājnieku rezultāti bija atzīstami un visas izšķirošās kaujas būs tikai priekšā.
 • "Cēsu alus/Lekrings" uzvar pagarinājumā un sērijā panāk 3:1
  06.apr. "Cēsu alus/Lekrings" uzvar pagarinājumā un sērijā panāk 3:1(9)
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu virslīgas finālsērijā aizvadīta ceturtā spēle starp "Cēsu alus/Lekrings" un "Lielvārdes" komandām. Cēsniekiem, pateicoties diviem piecu minūšu skaitliskajiem vairākumiem un gūtiem vārtiem pagarinājumā, izdevās uzvarēt ar rezultātu 6:5 un izvirzīties vadībā sērijā ar 3:1.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides