Kalendārs

Turnīrs Komandas Rezultāts TV  
Virslīga 14/15Mogo-RTU/Rockets — SK PārgaujaTurnīra tabula: 20:30 
 • <i>Mogo</i> atbalsta RTU florbolistus un kluba jaunatnes sistēmas izveidi
  12:24 Mogo atbalsta RTU florbolistus un kluba jaunatnes sistēmas izveidi(1)
  RTU florbola klubs ieguvis jaunu ģenerālsponsoru – līzinga uzņēmumu Mogo. Līdz ar šī oficiālā sponsora piesaisti, kā arī kluba jaunatnes sistēmas "Rockets" un fārmkluba izveidi, vīriešu Virslīgas komanda mainīs nosaukumu un turpmāk sauksies "Mogo-RTU/Rockets", informē kluba menedžeris Jānis Jansons. Līgums noslēgts uz šo un nākamo sezonu, ar iespēju to pagarināt.
 • Sporta Punkts oktobra spēlētāja Gaugere: "Vēlos kādudien spēlēt ārzemēs"
  25.nov. Sporta Punkts oktobra spēlētāja Gaugere: "Vēlos kādudien spēlēt ārzemēs"
  Latvijas sieviešu čempionāta 1. līgas "Sporta Punkts" oktobra labākās spēlētājas balvu par sniegumu aizvadītajā mēnesī saņēma "Rubene - 1" uzbrucēja Laura Gaugere. 13 gadu jaunā spēlētāja šosezon jau spēlē arī Virslīgā un izvirza sev ambiciozus mērķus.
 • Sportland oktobra spēlētāja E.Bankava: "Mērķis - šosezon uzvarēt visās spēlēs"
  24.nov. Sportland oktobra spēlētāja E.Bankava: "Mērķis - šosezon uzvarēt visās spēlēs"(1)
  Sportland mēneša labākās spēlētājas balvu sieviešu Virslīgā par sniegumu oktobrī izpelnījās Kocēnu "Rubenes" uzbrucēja Edīte Bankava. Viņas pārstāvētā komanda sezonu sākusi ar uzvaru sēriju.
 • "Ķekava" revanšējas <i>buldodzēm</i>, "Rubene" vēlreiz pieveic RSU
  23.nov. "Ķekava" revanšējas buldodzēm, "Rubene" vēlreiz pieveic RSU
  Šovakar Latvijas Florbola čempionātā notika divas sieviešu Virslīgas spēles: sezonas rezultatīvākajā mačā FK "Ķekava" ar 12:8 revanšējās "Ķekavas Bulldogs" par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, bet Kocēnu "Rubene" vēlreiz ar 5:1 pārspēja RSU komandu.
 • Virslīgā pirmie <i>bullīši</i> - "Kurši" aptur "Rubeni"
  23.nov. Virslīgā pirmie bullīši - "Kurši" aptur "Rubeni"
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā pirmo reizi šosezon uzvarētāju noskaidrošanai bija jāizmanto pēcspēles metieni - Liepājas "Kurši" tajos ar 6:5 pārspēja Kocēnu "Rubeni", pārtraucot kocēniešu sešu uzvarēto spēļu sēriju. Vēl "Cēsu alus/Lekrings" ar 7:4 uzvarēja "Ulbroku/FS Masters", "Lielvārde" ar 9:4 - "Bausku", bet "Pārgauja" ar 9:5 - "Jelgavas novadu".
 • Šodien sešas Virslīgas spēles, divas tiešraides
  23.nov. Šodien sešas Virslīgas spēles, divas tiešraides
  Šodien Latvijas Florbola čempionātā vīriešu un sieviešu Virslīgā būs spēlēm piesātināta diena – Ulbrokā, Kocēnos, Lielvārdē un Jelgavā cīnīsies vīriešu komandas, Kocēnos un Lielvārdē sacentīsies arī meiteņu vienības. Vīriešu Virslīgas spēles starp Kocēnu "Rubeni" un Liepājas "Kuršiem", kā arī starp "Lielvārdi" un "Bausku" tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.
 • Vīriešu Virslīgā uzvar "Kurši" un "Rubene"
  22.nov. Vīriešu Virslīgā uzvar "Kurši" un "Rubene"
  Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika divas spēles: Liepājas "Kurši", viesojoties pie Stalbes "Pārgaujas", svinēja uzvaru ar 10:8, bet Kocēnu "Rubene" savā laukumā ar 8:3 pieveica "Ķekavas Bulldogs" florbolistus.
 • "Rubene" uzņem <i>buldogus</i>, "Pārgauja" - "Kuršus"
  22.nov. "Rubene" uzņem buldogus, "Pārgauja" - "Kuršus"
  Šovakar Latvijas Florbola čempionātā vīriešu Virslīgā notiks divas spēles – Kocēnu "Rubene" savā laukumā uzņems "Ķekavas Bulldogs" florbolistus, bet pie Stalbes "Pārgaujas" viesosies Liepājas "Kurši". Maču no Kocēniem tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.
 • "Rīga" <i>nokautē</i> "RTU/Inspectu", uzvar arī "Bauska", "Lielvārde" un "Ulbroka/FS Masters"
  21.nov. "Rīga" nokautē "RTU/Inspectu", uzvar arī "Bauska", "Lielvārde" un "Ulbroka/FS Masters"
  Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika četras spēles: centrālajā mačā FK "Rīga" ar 9:8 pārspēja līderi "RTU/Inspectu", vēl FK "Bauska" ar 9:6 uzvarēja "Valmieru/ViA", "Lielvārde" ar 3:1 pārspēja "Talsus/Triobet", bet "Ulbroka/FS Masters" ar 8:6 bija pārāka par "Ķekavas Bulldogs".
 • Piektdienas vakarā – četras Virslīgas spēles
  21.nov. Piektdienas vakarā – četras Virslīgas spēles(1)
  Šovakar, lai arī ir piektdiena, Latvijas Florbola čempionāta kalendārā paredzētas veselas četras vīriešu Virslīgas spēles – Bauskā, Ķekavā, Talsos, kā arī dienas centrālais mačs starp līdervienībām FK "Rīga" un "RTU/Inspectu", kas notiks Rīgas Olimpiskajā sporta centrā.
 • lasīt vairāk
restorāni Rīgā - saņem atlaides