19.aug. FK "Kurši" aktīvi gatavojas jaunajai sezonai
    Šogad liepājnieki sezonai gatavojas kā vēl nekad, sagatavošanās posms sācies tieši pēc jāņiem, strādājot gandrīz katru dienu, izņemot sestdienas un svētdienas. Ar Liepājas Olimpiskā centra atbalstu FK Kurši savu fizisko sagatavotību uzlaboja stadionā „Daugava”, kur katru dienu uz skrejceļa sportistus sagaidīja galvenais treneris Mārtiņš Krūms.
  • Latvijas čempionāts florbolā gatavs 22. sezonai
    18.aug. Latvijas čempionāts florbolā gatavs 22. sezonai
    19. septembrī ar iepriekšējās sezonas finālistu – vīriešu Virslīgas komandu "Cēsu alus/Lekrings" un "Lielvārde" spēli, kas notiks Cēsīs, tiks atklāts Latvijas 22. čempionāts florbolā. Arī šosezon vīriešu Virslīgā cīnīsies 14 komandas, bet vīriešu 1. līgā komandu skaits būs pat par piecām lielāks nekā pagājušajā sezonā – 16.
  • "Unihoc Riga Cup 2014" uzvar "Rīgas Lauvas" un "RTU/Inspecta"
    17.aug. "Unihoc Riga Cup 2014" uzvar "Rīgas Lauvas" un "RTU/Inspecta"
    Par starptautiskā florbola turnīra "Unihoc Rīga Cup 2014" uzvarētāju sieviešu komandu grupā kļuva "Rīgas Lauvas", elites grupā otro gadu pēc kārtas triumfēja "RTU/Inspecta", vīriešu komandu grupā uzvarēja "Rēzekne", bet jauniešu grupās uzvarēja "Rīgas Lauvas" un "Rīga Fastum".
  • Sākas starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup"
    14.aug. Sākas starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup"
    Šodien, 14.augustā, sākas otrais starptautiskais florbola turnīrs "Unihoc Riga Cup", kurā šovasar piedalīsies 42 komandas no septiņām valstīm. Turnīrs notiks trīs dienas.
  • Trenerus aicina piedalīties seminārā
    14.aug. Trenerus aicina piedalīties seminārā(5)
    Latvijas Treneru tālākizglītības centrs sadarbībā ar Latvijas Florbola savienību rīko semināru treneriem. Seminārs notiks viesnīcas "Skanste" konferenču zālē (Rīgā, Skanstes ielā 9) 2014.gada 20.augustā no pulksten 09:50 līdz 18:50 un 21.augustā no pulksten 09:00 līdz 18:00.
  • Par junioru izlases treneri apstiprināts Īro Parvianens
    11.aug. Par junioru izlases treneri apstiprināts Īro Parvianens(1)
    Latvijas Florbola savienības valdes sēdē par Latvijas U19 vīriešu valstsvienības galveno treneri apstiprināts somu speciālists Īro Parviainens. Ī.Parviainens mūsu junioru izlasi vadīja jau iepriekšējā pasaules čempionātā, viņš ir arī Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris.
  • Vasaras Florbola līgā uzvar "SB Moscow Never Sleeps"
    10.aug. Vasaras Florbola līgā uzvar "SB Moscow Never Sleeps"(2)
    Šīs nedēļas nogalē savu finišu sasniedza florbola Vasaras līga – spēles par godalgām aizvadīja A grupas komandas. Cīņā par 3.vietu tikās "FS Masters" un "Just AV Multimedia", bet finālā sacentās "SB Moscow Never Sleeps" un "Jelgavas novads".
  • Sieviešu grupas finālā triumfē "Ķekavas Dāmas"
    09.aug. Sieviešu grupas finālā triumfē "Ķekavas Dāmas"
    Šonedēļ, spītējot lietus gāzēm, tika aizvadītas florbola Vasaras līgas sieviešu grupas noslēdzošās spēles - par jauno čempioni kļuva komanda "Ķekavas Dāmas", kas finālā ar 6:1 pārspēja "Rīgas Lauvas". Bronzas medaļas šogad sev kaklā kāra RSU florbolistes.
  • "Nujas.lv-Intrex serviss" triumfē B grupas finālā
    07.aug. "Nujas.lv-Intrex serviss" triumfē B grupas finālā
    Par jauno florbola Vasaras līgas B grupas čempioni kļuvusi komanda "Nujas.lv-Intrex serviss", kas vakar finālā ar 8:4 uzveica pērnās sezonas vicečempionus - "Miks Ar X/WESS motors" florbolistus. 3.vietu šogad izcīnīja "Infolapas.lv", spēlē par bronzas medaļām ar 11:6 uzveicot "Jadberg".