Nākamā lapa

Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: FBK Valmiera - Triobet/Ulbroka. Spēles ieraksts 27.03.2017 16:52

Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: FBK Valmiera - Triobet/Ulbroka. Spēles ieraksts

Video: Šķēls: "Šodien rezultātu deva cīņasspars" (1) 26.03.2017 22:14 +1

Piedāvājam komentārus pēc ELVI florbola līgas mača, kurā tikās FBK Valmiera - Triobet/Ulbroka komandas.

Video: Laiviņš: "Esot iedzinējos, tas ļāva izpildīt, to ko plānojām" (1) 26.03.2017 22:09 +2

Piedāvājam komentārus pēc ELVI florbola līgas mača, kurā tikās SK Pārgauja - Lielvārde/FatPipe komandas.

Video: Šķēls un Dišereits nokārto "Ulbrokai" uzvaru pār "Valmieru" 26.03.2017 20:48

26. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka" komandām. Šajā mačā komandas atkal spēlēja diezgan līdzīgi, ar labu sniegumu aizsardzībā, līdz ar to atslēgas vārds bija momentu realizācija. Pie šāda scenārija labāki izrādījās viesu spēlētāji, spējot gūt vārtus katrā periodā, kamēr visi "Valmieras" centieni atdūrās pret necauršaujamu mūri "Ulbrokas" vārtos Ivara Dišereita personā. Trešajā periodā valmierieši centās arī ar sesto laukuma spēlētāju gūt kaut vienus vārtus, tomēr šī taktika nedarbojās, turklāt tā ļāva viesiem divreiz mest bumbiņu tukšos vārtos, un "Ulbroka" līdz ar to svinēja uzvaru ar 6:0 (1:0; 2:0; 3:0), un izlīdzināja rezultātu sērijā, 2:2. Jāatzīmē Kaspara Šķēla rezultativitāte, viņa kontā četri vārti (4+0), tomēr par galveno varoni var uzskatīt vārtsargu Dišereitu, kas nostāvēja sausā, atvairot visus 37 mājinieku metienus.

Video: Saspringtā cīņā "Pārgauja" pieveic "Lielvārdi", sērijā atkal līdzsvars 26.03.2017 18:47

26. martā Kocēnu sporta namā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp Stalbes SK "Pārgauja" un "Lielvārde/Fatpipe" komandām. Šajā mačā aktīvāki sākotnēji bija mājinieki, veidoja momentus, un viesi no Lielvārdes izskatījās diezgan apjukuši. Neskatoties uz spiedienu, tieši viesi atklāja rezultātu, bet jau pēc 20 sekundēm "Pārgauja" izlīdzināja rezultātu. Pēc tam arī spēles gaita izlīdzinājās, viesi sāka veidot savus momentus, un otrajā periodā pamanījās izvirzīties vadībā, tomēr trešajā periodā stalbieši spēja gūt divus vārtus un noturēt pārsvaru līdz spēles beigām, svinot uzvaru ar 3:2 (1:1; 0:1; 2:0), un izlīdzinot rezultātu sērijā - 2:2.

Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts 26.03.2017 15:04

2017.03.26 Elvi florbola līga. Pusfināla 4.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe spēles ieraksts

Video: Roops: "Gatavojāmies šai spēlei, par pagātni vairs nedomājām" 25.03.2017 21:39

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā starp "Lielvārdi/FatPipe" un Stalbes "Pārgauju" otro uzvaru pēc kārtas svinēja čempioni lielvārdieši, kas šovakar viesos sakāva savus pretiniekus ar 9:3. Rezultāts sērijā kļuvis 2:1, ceturto maču abas komandas aizvadīs jau rīt stalbiešu laukumā. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar mājinieku komandas spēlētāju Miķeli Koknesi Roopu.

Video: "Lielvārde" sagrauj "Pārgauju" un iegūst vadību sērijā (1) 25.03.2017 21:30

25. martā Kocēnu sporta namā norisinājās kārtējais "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp SK "Pārgauja" un "Lielvārde/Fatpipe" komandām. Šajā mačā viesi faktiski visu nokārtoja jau spēles sākumā, gūstot trīs bezatbildes vārtus pirmo piecu minūšu laikā. Nominālie mājinieki turpinājumā izlīdzināja spēles gaitu, tomēr rezultāta ziņā tuvāk par diviem vārtiem nenokļuva. Trešajā periodā, sekojot redzamam spēku izsīkumam, stalbieši zaudēja vēl piecus vārtus pēc kārtas, un galu galā "Lielvārde" svinēja uzvaru izbraukumā ar 9:3 (4:1; 0:1; 5:1). Jāatzīmē, ka viesiem lielākā spēlētāju daļa guva punktus, pieci no šiem spēlētājiem guva pa diviem punktiem, kamēr rezultatīvākais mačā bija "Pārgaujas" Lauris Ābols (2+1).

Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 3.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts 25.03.2017 19:08

Elvi florbola līga. Pusfināla 3.spēle: SK Pārgauja - Lielvārde/Fatpipe. Spēles ieraksts

Video: Kājiņš izrauj "Valmierai" otro uzvaru sērijā pret "Ulbroku" (1) 25.03.2017 00:35

24. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka" komandām. Šajā mačā abu vienību spēku samēri bija līdzīgi, tomēr nedaudz vairāk uzbruka mājinieki. Pirmo divu periodu laikā nevienai no komandām neizdevās iegūt lielu pārsvaru, un trešā perioda sākumā rezultāts joprojām bija neizšķirts. Pēdējo trešdaļu lieliski iesāka viesi no Ulbrokas, pirmās minūtes laikā gūstot divus vārtus, tomēr perioda otrā puse piederēja mājiniekiem, kas līdz 58. minūtei rezultātu izlīdzināja, un pēdējā minūtē guva trīs vārtus, izcīnot laimīgu uzvaru ar 8:5 (2:1; 1:2; 5:2), un izvirzoties vadībā ar 2:1 pusfinālu sērijā. Galvenais mača varonis "Valmieras" sastāvā bija Mārtiņš Kājiņš, kas trešajā periodā gan izlīdzināja rezultātu, gan arī guva uzvaras vārtus, tāpat jāatzīmē Ints Vilks, kuram šoreiz četri punkti (2+2).

Video: "Ulbroka" notur uzvaru pret "Valmieru", izlīdzina rezultātu sērijā 19.03.2017 23:07

19. martā Ulbrokas sporta kompleksā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" komandām. Šajā mačā pirmais periods pārsteidzošā kārtā bija bez vārtu guvumiem, neskatoties uz to ka abas komandas pietiekami bieži izdarīja metienus. Otrajā periodā rezultāts tika atklāts, tomēr neviena no komandām neveica izrāvienus, un perioda beigās mājinieki atradās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru, neskatoties uz pārsvaru metienos. Trešajā periodā mājinieki spēja gūt vēl divus vārtus, un nodrošināt sev uzvaru ar 5:3 (0:0; 3:2; 2:1). Ar trīs precīziem metieniem "Ulbrokas" rindās izcēlās Edžus Ceriņš.

Video: E.Ceriņš: "Lai iemestu, ir jāmet" (1) 19.03.2017 22:34

"Elvi" florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas otrajā cīņā "Triobet/Ulbroka" florbolisti ar rezultātu 5:3 uzvarēja FBK "Valmiera" vienību, izlīdzinot sērijas rezultātu 1:1. Piedāvājam interviju ar trīs vārtu autoru un ulbrokiešu panākumu kaldinātāju Edžu Ceriņu.

Video: Elvi florbola līga. Pusfināla 2.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts 19.03.2017 21:07

19.03.2017 Elvi florbola līga. Pusfināla 2.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Spēles ieraksts

Video: "Lielvārde" pārliecinoši pieveic "Pārgauju" un izlīdzina rezultātu sērijā 19.03.2017 19:30

19. martā Lielvārdē norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu pusfināla sērijas mačs starp "Lielvārde/Fatpipe" un Stalbes SK "Pārgauja" komandām. Spēle iesākās līdzīgi, abām komandām bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, neliels pārsvars bija mājiniekiem, un pirmajā periodā viņi arī spēja izvirzīties vadībā. Galvenais brīdis tomēr bija otrais periods, kad "Lielvārde" izdarīja pamatīgu spiedienu un guva četrus bezatbildes vārtus, un no šī trieciena viesi atgūties vairs nevarēja. Trešajā periodā mājinieki pretuzbrukumos guva vēl trīs vārtus, un galu galā svinēja uzvaru ar 10:4 (3:2; 4:1; 3:1). Rezultatīvākais "Lielvārdes" rindās bija Toms Akmeņlauks, tiesa, viņam neierasti visi četri punkti tika savākti kā rezultatīvas piespēles.

Video: Mudelis: "Mums ir plāns tikt finālā, uz to arī iesim un strādāsim" 19.03.2017 19:08

ELVI florbola līgas pusfināla otrajā spēlē tikās Lielvārde/FatPipe un SK Pārgauja komandas. Pēc šodienas aizvadītās spēles var noprast, ka pirmajā spēlē Lielvārde/FatPipe spēlētāji nebija "iesiluši", jo šodien visu spēles laiku dominēja laukumā ar daudz bīstamiem uzbrukumiem, kuri nesa uzvaru 10:4. Sportacentrs.com komanda piedāvā noskatīties pēcspēles interviju ar Lielvārde/FatPipe spēlētāju Kasparu Mudeli.

Video: Lielvārde/FatPipe - SK Pārgauja. Pusfināla 2.spēles ieraksts. 19.03.2017 17:09

19.03.2017 Lielvārde/FatPipe - SK Pārgauja. Pusfināla 2.spēles ieraksts.

Video: "Valmiera" sagrauj "Ulbroku" sērijas pirmajā mačā 18.03.2017 22:25

18. martā Ulbrokas sporta kompleksā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Triobet/Ulbroka" un FBK "Valmiera" komandām. Šo maču ļoti pārliecinoši iesāka viesi no Valmieras, daudz metot pa vārtiem, un izvirzoties vadībā pret labāko regulārā čempionāta vienību. Tomēr īstais trieciens "Ulbrokai" nāca otrajā periodā, kad valmierieši guva četrus vārtus, uz ko mājinieki spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu. Trešajā periodā komandas vēl apmainījās ar vārtu guvumiem, tomēr tas vairs neko nemainīja - gala rezultātā "Valmiera" svinēja uzvaru ar 6:2 (1:0; 4:1; 1:1). Galvenie viesu uzvaras kaldinātāji bija Mārtiņš Broks (2+0) un vārtsargs Agris Rogainis, kas atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem.

Video: Rogainis: "Emocijas ir pozitīvas, ar tādām rītdien jācīnās par uzvaru" 18.03.2017 22:23

Elvi florbola līga. Pusfināla 1.spēle: Triobet/Ulbroka - FBK Valmiera. Pēcspēles intervijas

Video: Lauga: "Īstajā brīdī un īstajā laikā iemetu" 18.03.2017 20:25

ELVI florbola līgas pusfināla pirmajā spēlē tikās Lielvārde/FatPipe un SK Pārgauja komanda. Visu spēli bija vērojams ātrs un saspringts florbols par ko liecināja spēles pamatlaika beigu rezultāts 4:4. Papildlaikā Lielvārde radīja lielu spiedienu uz SK Pārgauja komandu, taču viens Gvido Laugas precīzs metiens nesa SK Pārgaujai uzvaru. Sportacentrs.com komanda piedāvā noskatīties pēcspēles interviju ar SK Pārgauja spēlētāju Gvido Laugu.

Video: Lauga vēlreiz izrauj uzvaru "Pārgaujai" papildlaikā, šoreiz pret "Lielvārdi" 18.03.2017 20:22

18. martā Lielvārdē norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp "Lielvārde/Fatpipe" un Stalbes "Pārgauja" vienībām. Šajā mačā komandu spēku samēri bija diezgan līdzvērtīgi, nelielu iniciatīvu gan saglabāja mājinieki. Tendence, kas bija vērojama pēdējos izslēgšanas spēļu mačos, turpinājās arī šoreiz - komandas neļāva viena otrai aizbēgt rezultāta ziņā, pastāvīgi turējās vienu vārtu starpība, un galu galā mača pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 4:4, tādejādi spēle turpinājās papildlaikā. Papildlaikā. savukārt, atkal spēles likteni izšķīra Gvido Lauga, ar lielisku metienu pretuzbrukumā atnesot uzvaru "Pārgaujai" ar 5:4 (1:2; 2:1; 1:1; 1:0).

Nākamā lapa

restorāni restorāni Rīgā