• LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš
  25.nov. LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš
  Ceturtdien norisinājās ikgadējā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju pasniegšanas ceremonija, kurā sveica 48 sportistus, kas uzrādījuši augstus rezultātus gan sportā, gan studijās kādā no Latvjas augstskolām. Stipendijas saņēmēju vidū bija vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare, smaiļotājs Roberts Akmens, BMX riteņbraucējs Kristens Krīgers, kā arī volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs.
 • Latvijā radīti pasaulē pirmie aizsargi, kas pieņem sportista ķermeņa formu
  18.okt. Latvijā radīti pasaulē pirmie aizsargi, kas pieņem sportista ķermeņa formu
  Latvijas uzņēmums BLINDSAVE, kas līdz šim attīstījis un ražojis ekipējumu florbola vārtsargiem, radījis pasaulē pirmos aizsargus, kas pieņem sportista ķermeņa formu. Izmantojot unikālā aizsargamateriāla īpašības un funkcionalitāti, uzņēmums izstrādājis daudz plānākus un triecienizturīgākus aizsargus, kas būs piemēroti arī basketbolistiem un citiem iekštelpu sporta veidu pārstāvjiem.
 • Video: Overtime TV. Snovbordists Petrusevičs ceļā uz Olimpiskajām spēlēm
  17.okt. Video: Overtime TV. Snovbordists Petrusevičs ceļā uz Olimpiskajām spēlēm
  Latvijas vadošais snovbordists Toms Petrusevičs ir apņēmības pilns pēc diviem gadiem pārstāv't mūsu valsti Olimpiskajās spēlēs. Šim mērķim gan viņam šobrīd trūkst 15 000 eiro, lai nodrošinātu pilnvērtīgu sportisko sezonu, kas kopumā izmaksā no 30 000 - 40 000 eiro. Sācis nodarboties ar snovbordu 13 gadu vecumā, nu jau 24 gadus vecais sportists ir pārliecināts, ka, ja sagatavošanās process netiks sabojāts naudas trūkuma dēļ viņš droši var kvalificēties Olimpiskajām spēlēm. Petrusevičs TV6 raidījumā "Overtime TV" stāsta gan par to kāpēc jātrenējas tik tālās zemēs kā Kanāda un Austrālija, gan par sava sporta veida niansēm un piesātināto treniņu režīmu.

  Tāpat, šīs nedēļas raidījumā Latvijas Hokeja federācijas jaunais prezidents Aigars Kalvītis stāsta kādēļ tieši viņš nomainījis savu ilggadējo priekšteci Kirovu Lipmanu, kā arī atklāj kāpēc Latvijas hokeja pasaule sašķēlusies divās nometnēs. TV6 iknedēļas raidījumu "Overtime TV" pilnībā iespējams skaties portālā SKATIES #OvertimeTV
 • Dreiblats izcīna uzvaru Vācijas čempionātā
  27.sep. Dreiblats izcīna uzvaru Vācijas čempionātā
  Aizvadītajā nedēļas nogalē Štutgartē notiekošajā Vācijas atklātajā čempionātā skeitborda slalomā lieliskus rezultātus sasniedzis liepājnieks Toms Dreiblats, noslēdzot starptautisko sacensību sezonu.
 • Helmuts Rodke: Rio evolūcijas faktors
  21.sep. Helmuts Rodke: Rio evolūcijas faktors(14)
  Taisnīgais Betmens tūlīt sāks niekoties ar vaska figūriņām un adatām. Tāda šķita atsevišķu cilvēku reakcija uz notikumiem pagājušās olimpiādes arēnās vai ārpus tām. Jo dažubrīd taču prasījās atrast kādu vainīgo. Prognozēti vai iepriecinoši, kaitinoši vai pārsteidzoši, notikumi bija kādi bija. Priecāsimies par vieniem, izdarīsim secinājumus un rīkosimies racionāli attiecībā uz otriem. Mans uzskats – sportā ir tikai panākumi vai mācība. Nekādu neveiksmju nav. Tikai uzvara vai evolūcijas faktors, tikai likumsakarības.
 • Video: Ar longbordu 143.89 km/h!
  14.sep. Video: Ar longbordu 143.89 km/h!(1)
  Amerikānis Kails Vesters (Kyle Wester) uzstādījis jaunu pasaules ātruma rekordu traucoties no kalna ar longbordu (aptuveni metru garš skrituļdēlis, kurš ir platāks, ar lielākām asīm un riteņiem, kas domāti tieši nobraucienam).
  Viņa sasniegtais ātrums - 143.89km/h par vairāk kā 10km/h pārspējot iepriekšējo rekordu. Rekords sasniegts ASV, Kolorādo štatā.
 • Priekuļos noskaidroti longborda čempioni
  13.sep. Priekuļos noskaidroti longborda čempioni
  Aizvadītajā nedēļas nogalē viesmīlīgajā Cēsu Olimpiskajā centrā "Priekuļi" norisinājās Latvijas longbordu nobrauciena seriāla pēdējais posms - "GiGa Olympics".
  Uz uzvaru seriāla kopvērtējumā "Open" grupā pretendēja Mārtiņš Kivlinieks, Kārlis Karlsons un Gustavs Gailītis.
 • Sesto reizi notiks "Rīgas Sporta nakts"
  08.sep. Sesto reizi notiks "Rīgas Sporta nakts"
  17. septembrī no divpadsmitiem dienā līdz pat pusnaktij galvaspilsētas centrā un Brīvības ielā risināsies jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida un sporta festivāls "Rīgas Sporta nakts". Ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim "Rīgas Sporta naktī" būs iespēja iepazīties ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistīties dažādos sportiskos izaicinājumos un piedalīties aizraujošās sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebkurai vecuma grupai.
 • Video: PČ skeitbordā. Speciālā slaloma sacensību ieraksts
  09.aug. Video: PČ skeitbordā. Speciālā slaloma sacensību ieraksts
  PČ skeitbordā. Speciālā slaloma sacensību ieraksts (06.08.2016)
 • Video: PČ skreitbordā. Līnijas slaloma sacensību ieraksts
  09.aug. Video: PČ skreitbordā. Līnijas slaloma sacensību ieraksts
  PČ skreitbordā. Līnijas slaloma sacensību ieraksts (07.08)
 • Video: Cilvēkam bez izpletņa sekmīgs lēciens no 7.6km augstuma
  01.aug. Video: Cilvēkam bez izpletņa sekmīgs lēciens no 7.6km augstuma(3)
  Ekstrēmais sportists Lūks Eikinss (42) aizvadītajā nedēļas nogalē Kalifornijā bez izpletņa izlēca no lidmašīnas 7.6km augstumā un veiksmīgi piezemējās uz 30.48x30.48m liela tīkla. Līdz šim neviens ko tādu nebija paveicis.
  Video: Associated Press
 • "Monsterparks" norisināsies sezonas atklāšanas sacensības
  22.apr. "Monsterparks" norisināsies sezonas atklāšanas sacensības
  7. un 8. Maijā skeitparkā ”Monsterparks” norisināsies lielākās sezonas atklāšanas sacensības skeitparku sporta veidiem „SPRING KICKOFF”. Sacensību ietvaros tiks paziņots, pirmais jaunā ‘’Monsterparka” stipendiāta laureāts.
 • Kā notiek aizliegto vielu un metožu iekļaušana sarakstā?
  11.mar. Kā notiek aizliegto vielu un metožu iekļaušana sarakstā?(8)
  Piedāvājam zvērināta advokāta palīga (ZAB “VARUL”) Pāvela Tjuševa veidoto hronoloģiju, kā Pasaules Antidopinga aģentūra (WADA) pieņem lēmumu par aizliegtu vielu un aizliegtu metožu iekļaušanu aizliegto vielu un metožu sarakstā.
 • Helmuts Rodke: "Pasaulē labākais vingrinājums ir…"
  02.mar. Helmuts Rodke: "Pasaulē labākais vingrinājums ir…"(12)
  Reālajā augsto sasniegumu sportā vajag maksimāli attīstīt muskulatūru un kustību prasmes, kas vistiešākā veidā uzlabo pārvietošanos. Darbam attiecīgajos vingrinājumos jābūt nevainojamam kā modeles padusei. Kontakta ar virsmu kvalitāte, ilgums un intensitāte padara sportistu par uzvarētāju. Vai zaudētāju. Ar zināmu tetovējumu uz krūtīm.
 • "Winter Kickoff 2015" Latvijā lielākajā iekštelpu skeitparkā "Monsterparks"
  05.nov. "Winter Kickoff 2015" Latvijā lielākajā iekštelpu skeitparkā "Monsterparks"(1)
  14. un 15. Novembrī skeitparkā ”Monsterparks” norisināsies ziemas sezonas atklāšanas sacensības skeitparku sporta veidiem „WINTER KICKOFF”.
 • Video: KIVI TV: Stāsts par Imantu Zaulu
  02.nov. Video: KIVI TV: Stāsts par Imantu Zaulu
  KIVI TV piedāvā sižetu par alpīnistu Imantu Zaulu, kurš 1995. gadā kļuva par vienu no pirmajiem latviešiem Everesta virsotnē. Lielāko daļu no saviem piedzīvojumiem Imants Zauls ir pārdzīvojis kopā ar kompanjonu Teodoru Ķirsi, kurš gāja bojā negadījumā Jaunzelandē. Sižetā Zauls atklāj, kā ir radusies mīlestība pret kalniem, kādas problēmas sagādāja Pasaules augstākā virsotne, kā arī stāsta par to, kā saglabāja enerģiju ceļot līdz šim brīdim. Sižetā ir intervija ar Imantu Zaulu. Papildus materiālos tika izmantoti materiāli no "Kalnu Fonda" veidotās dokumentālās filmas "Kam Skan Zvans".
 • Video: Džungļu ultramaratona uzvarētāja Vītola atskaitās par paveikto
  16.okt. Video: Džungļu ultramaratona uzvarētāja Vītola atskaitās par paveikto(1)
  Otobra pirmajā pusē Rīgas Stradiņa universitātes fizioterapijas studente Alma Vītola (22) uzvarēja 254 kilometru ultramaratonā, kas notika Brazīlijas džungļos. Latviete finišēja pēc 56 stundām un 48 minūtēm.

  Video: Miks Jeluškins, radio Pieci.lv
 • Miks Zvejnieks izcīna augsto piekto PK 4. posmā skrituļslalomā
  24.aug. Miks Zvejnieks izcīna augsto piekto PK 4. posmā skrituļslalomā
  Austrijas pilsētiņā Brambergā svētdien tika aizvadīts ceturtais skrituļslaloma pasaules kausa sezonas posms. Mūsu sportists Miks Zvejnieks spēja izcīnīt augsto 5. vietu, kamēr viņa brālis Dāvis palika 21. vietā, 62 dalībnieku konkurencē.
 • Video: Motofrīstailists Aleksandrovičs veic ekstrēmus lēcienus
  24.aug. Video: Motofrīstailists Aleksandrovičs veic ekstrēmus lēcienus(4)
  Latvijas motofrīstaila zvaigzne Mārtiņš Aleksandrovičs sestdien Rīgā veica ekstrēmus lēcienus (lielākais augstums 14m, lielākais tālums 24m) pāri piekrautam auto vedējam.

  Video: Kurbads TV - https://www.youtube.com/watch?v=LSZ...
 • Video: Pasaules rekords lēkšanā no klints tagad ir 58.8m
  20.aug. Video: Pasaules rekords lēkšanā no klints tagad ir 58.8m(6)
  Šveicietis Laso Šallers parasti lec no 25-35m augstuma, bet šonedēļ viņš sasniedzis pasaules rekordu - 58.8m.

  Video: Red Bull
 • lasīt vairāk