Nākamā lapa

Longborda sezonas ievadā triumfē Kivlinieks 23.05.2017 09:19

 Aizvadītās brīvdienas izvērtās patiesi karstas, jo Madonā, ''Smeceres Sila'' sporta un atpūtas bāzē norisinājās pirmais sezonas posms Latvijas longborda nobrauciena seriālā - ''Madona longboard challenge''.

"Stirnu buka" 1. posmā triumfē Ronimoiss un Boldāne (3) 18.04.2017 20:36

Pulcējot vairāk nekā 3300 dalībnieku, Klusajā sestdienā, 15. aprīlī, Ogres Zilajos kalnos notika ainaviskā taku skriešanas seriāla "Stirnu buks ‘2017" jaunās sezonas pirmais posms. Visgrūtākajā, 28 km garajā Lūša distancē uzvaru svinēja cēsnieks Andris Ronimoiss un rīdziniece Linda Boldāne. Pirmo reizi "Stirnu buka" sacensībās risinājās Latvijas čempionāts taku skriešanā skolēniem. "Pārvarēt sevi kopā – tā ir "Stirnu buka" svētku sajūta," pēc sacensībām teica Ineta Radēviča.

Šodien Ogres Zilajos kalnos startēs "Stirnu buks 2017" 15.04.2017 08:16

Tikai pāris stundas palikušas mirklim, kad šonakt piesnigušajos Ogres Zilajos kalnos startēs ainaviskā taku skriešanas seriāla "Stirnu buks 2017" jaunā sezona. Paugurainā trase taku skrējējus ievedīs Latvijā reti sastopamā biotopā uz osiem. Būs ko pasvīst ij vāverēm, ij zaķiem, ij lūšiem un bukiem!

Ar "S!-Skate 2017" skrituļslidošanas seriālu tiks atklātas gada siltās sezonas sacensības 10.04.2017 13:15

Fischer Slēpošanas centrs aicina piedalīties „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriālā, ar kuru 13.aprīlī tiks aizsāktas gada siltās sezonas sporta sacensības. Pasākuma norise plānota no plkst.18.30 un pirmajā sacensību posmā plānota sprinta distance pa 200 metru apli.

Vēl tikai šodien pieteikties "Betsafe Stipro skrējienam" izdevīgāk 31.03.2017 13:08

Līdz 31. martam "Betsafe Stipro skrējienam", kas maijā nogalē notiks Ķegumā, atpūtas un sporta bāzes "Zelta Zirgs" teritorijā, var reģistrēties par lētāku dalības maksu. Šobrīd, kad visā Latvijā iestājies pavasaris, līdz populārākajam šķēršļu skrējienam Latvijā atlikuši tieši divi mēneši, šobrīd savu dalību tajā apstiprinājuši jau vairāk nekā divi tūkstoši skrējēju.

LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā (2) 24.03.2017 15:42

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2017.gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīta Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.

LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes 24.03.2017 15:39

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika aktualizēts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pēkšņi plānotais projekts apvienot četras Nacionālās sporta bāzes – Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, “Daugavas stadionu”, tenisa centru “Lielupe” un sporta centru “Mežaparks”, izveidojot valsts SIA “Nacionālais sporta centrs”. Šāda IZM iecere nav apspriesta ar sadarbības partneriem un iesaistītajām pusēm, un stiprā slepenība un straujā virzība raisa bažas par projekta mērķi un lietderību.

Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari" (61) 24.03.2017 14:15

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā (ĢA) basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups akcentēja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātās nodokļu politikas reformas katastrofāli negatīvo ietekmi uz sporta nozari. Atņemot nodokļu atlaides ziedotājiem, kā to paredz FM piedāvājums, sports vairs nesaņems atbalstu ar visām no tā izrietošām negatīvajām sekām. Faktiski tas nozīmē sporta nozares likvidāciju.

Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz (3) 22.03.2017 14:59

Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.

Jaunieši cīnīsies par Latvijas taku čempiona titulu 03.03.2017 09:42

Jau pavisam drīz – 15.aprīlī – Ogres Zilajos kalnos tiks atklāta taku skrējienu seriāla Stirnu buks 2017 sezona. Arī šajā gadā visi septiņi taku skrējienu seriāla Stirnu buks 2017 posmi notiks izcili ainaviskās vietās, kur baudīsim Latvijas augstākos paugurus un skaistākās dabas takas. Pirmoreiz seriāla vēsturē, izaicināsim uz sacensību skolu jauniešus, lai noskaidrotu Latvijas taku čempionus – ātrākos taku skrējējus Latvijas skolu jauniešu vidū, kā arī aktīvākās Latvijas mācību iestādes.

''Crashed Ice'' Sentpolas posmā uzvar Moriartijs 05.02.2017 19:40

ASV, Minesotas štata pilsētā Sentpolā norisinājās trešais ‘’Red Bull Crashed Ice’’ pasaules kausa posms, kurā pirmo uzvaru augstākā līmeņa sacensībās izcīnīja kanādietis Dīns Moriartijs, apsteidzot austrieti Marko Dalāgo un amerikāni Kameronu Nāzu.

Sākusies pieteikšanās ikgadējam "Stipro skrējienam" (8) 04.02.2017 21:39

2. februārī sākās pieteikšanās vienam no lielākajiem tautas sporta notikumiem - sacensībām "Stipro skrējiens”, kas šogad notiks divas dienas - 27. un 28. maijā. Norises vieta jau otro gadu pēc kārtas būs atpūtas un sporta bāze "Zelta Zirgs", Ķegumā.

Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti (64) 02.12.2016 15:24

Ceremonijas Latvijas Gada balvas sportā žūrija nosauc pretendentus uz Latvijas Gada Balvu Sportā 2016 desmit nominācijās, kā arī balvas par Mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To 22. decembrī saņems modernās pieccīņas pamatlicējs Latvijā un treneris Ainars Eglons Leja.

LSFP stipendiju saņēmējus uz pludmales volejbola spēli izaicina Samoilovs un Pļaviņš 25.11.2016 11:28

Ceturtdien norisinājās ikgadējā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju pasniegšanas ceremonija, kurā sveica 48 sportistus, kas uzrādījuši augstus rezultātus gan sportā, gan studijās kādā no Latvjas augstskolām. Stipendijas saņēmēju vidū bija vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare, smaiļotājs Roberts Akmens, BMX riteņbraucējs Kristens Krīgers, kā arī volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs.

Latvijā radīti pasaulē pirmie aizsargi, kas pieņem sportista ķermeņa formu 18.10.2016 13:24

Latvijas uzņēmums BLINDSAVE, kas līdz šim attīstījis un ražojis ekipējumu florbola vārtsargiem, radījis pasaulē pirmos aizsargus, kas pieņem sportista ķermeņa formu. Izmantojot unikālā aizsargamateriāla īpašības un funkcionalitāti, uzņēmums izstrādājis daudz plānākus un triecienizturīgākus aizsargus, kas būs piemēroti arī basketbolistiem un citiem iekštelpu sporta veidu pārstāvjiem.

Dreiblats izcīna uzvaru Vācijas čempionātā 27.09.2016 22:18

Aizvadītajā nedēļas nogalē Štutgartē notiekošajā Vācijas atklātajā čempionātā skeitborda slalomā lieliskus rezultātus sasniedzis liepājnieks Toms Dreiblats, noslēdzot starptautisko sacensību sezonu.

Priekuļos noskaidroti longborda čempioni 13.09.2016 22:16

Aizvadītajā nedēļas nogalē viesmīlīgajā Cēsu Olimpiskajā centrā "Priekuļi" norisinājās Latvijas longbordu nobrauciena seriāla pēdējais posms - "GiGa Olympics".
Uz uzvaru seriāla kopvērtējumā "Open" grupā pretendēja Mārtiņš Kivlinieks, Kārlis Karlsons un Gustavs Gailītis.

Sesto reizi notiks "Rīgas Sporta nakts" 08.09.2016 20:44

17. septembrī no divpadsmitiem dienā līdz pat pusnaktij galvaspilsētas centrā un Brīvības ielā risināsies jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida un sporta festivāls "Rīgas Sporta nakts". Ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim "Rīgas Sporta naktī" būs iespēja iepazīties ar jaunumiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistīties dažādos sportiskos izaicinājumos un piedalīties aizraujošās sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebkurai vecuma grupai.

"Monsterparks" norisināsies sezonas atklāšanas sacensības 22.04.2016 15:09

7. un 8. Maijā skeitparkā ”Monsterparks” norisināsies lielākās sezonas atklāšanas sacensības skeitparku sporta veidiem „SPRING KICKOFF”. Sacensību ietvaros tiks paziņots, pirmais jaunā ‘’Monsterparka” stipendiāta laureāts.

Kā notiek aizliegto vielu un metožu iekļaušana sarakstā? (8) 11.03.2016 11:31

Piedāvājam zvērināta advokāta palīga (ZAB “VARUL”) Pāvela Tjuševa veidoto hronoloģiju, kā Pasaules Antidopinga aģentūra (WADA) pieņem lēmumu par aizliegtu vielu un aizliegtu metožu iekļaušanu aizliegto vielu un metožu sarakstā.

"Winter Kickoff 2015" Latvijā lielākajā iekštelpu skeitparkā "Monsterparks" (1) 05.11.2015 13:43

14. un 15. Novembrī skeitparkā ”Monsterparks” norisināsies ziemas sezonas atklāšanas sacensības skeitparku sporta veidiem „WINTER KICKOFF”.

Miks Zvejnieks izcīna augsto piekto PK 4. posmā skrituļslalomā 24.08.2015 14:44

Austrijas pilsētiņā Brambergā svētdien tika aizvadīts ceturtais skrituļslaloma pasaules kausa sezonas posms. Mūsu sportists Miks Zvejnieks spēja izcīnīt augsto 5. vietu, kamēr viņa brālis Dāvis palika 21. vietā, 62 dalībnieku konkurencē.

Notiks vēl nebijušas sacīkstes Siguldas Bobsleja trasē (4) 10.08.2015 21:22

Jau šo sestdien, 15. augustā, pirmo reizi Austrumeiropā notiks SEBA ''Beton on Fire'' sacīkstes Siguldas Bobsleja trasē. Sacensības skrituļslidotājiem (inline), dēļotājiem (longboard) un speciālo roller-tērpu (buggy rollin) braucējiem norisināsies visas dienas garumā un solās būt patiešām aizraujošs un skatāms šovs.

Pasaules skrituļslidošanas zvaigznes uzstāda trases rekordu Jūrmalas festivālā 02.08.2015 15:42

Čempionu trijnieks no Powerslide Matter World komandas šodien Jūrmalas Skrituļslidošanas festivālā neradīja šaubas par savu pārākumu, ar izšķirošu pārsvaru apsteidzot konkurentus un laužot trases rekordu. 42km “Turkish Airlines” Sporta distancē triumfēja Eiropas čempions, beļģis Ferre Spruijts (Ferre Spruyt), par dažiem centimetriem apsteidzot savus komandas biedrus, seškārtējo pasaules čempionu Pīteru Maiklu (Peter Michael) no Jaunzēlandes un 2014. gada Eiropas čempionu Fēliksu Rihnenu (Felix Rijhnen) no Vācijas. Čempionu trijotne finišēja distanci 1 stundā 4 minūtēs 54 sekundēs, uzvarētāju nosakot ar fotofiniša palīdzību

Aicina uz treniņu kopā ar pasaules skrituļslidošanas čempioniem 28.07.2015 15:00

Iesildoties Jūrmalas Skrituļslidošanas festivālam 2. augustā, organizatori aicina ikvienu interesentu uz treniņiem kopā ar pasaules skrituļslidošanas čempioniem. Atklātais treniņš norisināsies plkst.12.00 Dzintaru Mežaparkā, un tajā bez maksas var piedalīties gan ikviens sporta profesionālis, gan skrituļošanas entuziasts.

Jūrmalā sacentīsies pasaules skrituļslidošanas zvaigznes 20.07.2015 19:31

Jūrmalas Skrituļslidošanas festivālā 2. augustā par čempiona titulu Sporta distancē sacentīsies vairākas pasaules līmeņa zvaigznes. Savu dalību sacensībās apstiprinājis seškārtējs pasaules čempions un četrkārtējs junioru čempions Pīters Maikls (Peter Michael) no Jaunzēlandes. Powerslide Matter World komandas braucējs šī gada aprīlī lauzis jau otro pasaules rekordu savā karjerā, 10km distanci pieveicot 13 minūtēs un 47 sekundēs.

ASV kompānija laiž klajā skrituļslidas ar Nila Jansona vārdu (4) 06.05.2015 20:12

Šo sestdien, 9.maijā Baltijā lielākajā iekštelpu skeitparkā „Monsterparks” tiks prezentētas jau otrās ASV kompānijas „Remz” ražotās skrituļslidas ar latvieša Nila Jansona vārdu.

Orniņš gatavojas MTB frīstaila sacensībām Barselonā (+video) (2) 13.10.2014 11:38

Latvijas MTB frīstaila braucējs Māris Orniņš šomēnes startēs sezonas noslēguma sacensībās Spānijas pilsētā Barselonā, bet nākamgad cer piedalīties 70% augstākā līmeņu sacensību.

Latvijai divas zelta medaļas Eiropas čempionātā velotriālā 22.09.2014 10:06

Latvijas velotriāla sportisti aizvadītajā nedēļas nogalē sekmīgi startējuši E.B.U. Eiropas čempionātā Čehijas pilsētā Znojmo. Latviju pārstāvēja četri sportisti, no kuriem trīs tika pie medaļām.

Arvis Dermaks izcīna pasaules junioru čempiona titulu velotriālā (1) 25.08.2014 15:25

Tanvaldē (Čehija) pagājušajā nedēļas nogalē aizvadīts pasaules čempionāta trešais (noslēdzošais) posms velotriālā. Junioru konkurencē kopvērtējumā uzvarēja Arvis Dermaks, bet elites grupā augsto ceturto vietu izcīnīja Ansis Dermaks.

Brāļi Dermaki lieliski startē pasaules čempionātā velotriālā 11.08.2014 20:51

10. augustā Spānijā risinājās B.I.U. 23. pasaules čempionāta velotriālā pirmais no trim posmiem. Latviju pārstāvēja divi šī brīža spēcīgākie braucēji, "Karters" braucēji – Ansis un Arvis Dermaki no Usmas.

Reinis Garkalns – divkārtējs "Pludmales spēka" uzvarētājs (2) 03.08.2014 21:17

Jau otro gadu Liepājā notikušajās spēka, ātruma un izturības sacensībās "Pludmales spēks" Elites klasē uzvarēja liepājnieks Reinis Garkalns.

Rīgā notikušas pasaulē pirmās "longboard" minidroma pagalma sacensības 14.04.2014 23:05

Sestdien 12. aprīlī, Rīgā kluba "Piens" pagalmā pulcējās 30 skeitborda entuziasti. Šeit norisinājās pasaulē pirmās "longboard Mini Drome" sacensības.

"Stipro skrējienam" pieteicies rekordliels dalībnieku skaits 12.04.2014 10:42

Pēc trīs nedēļām, 4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” jau sesto reizi pulcēsies Latvijas stiprākie ļaudis, lai piedalītos „Stipro skrējienā”. Šobrīd jau pārspēts iepriekšējā gada un sasniegts pavisam jauns dalībnieku skaita rekords - pirmo reizi Latvijas stiprāko ļaužu saietā piedalīsies vairāk nekā 4000 skrējēju, informē pasākuma organizatori.

Baltijā lielākajā kāpšanas sporta pasākumā "Riga Open" uzvar vietējie 31.03.2014 18:53

Aizvadītās nedēļas nogalē izstādes „Atpūta un sports 2014” ietvaros Ķīpsalas hallē ietvaros notika Starptautiskais čempionāts kāpšanas sportā „Riga Open”. Dažādās vecuma grupās sacentās sportisti no astoņām valstīm. Baltijas reģiona ielākajā kāpšanas sporta pasākuma pieaugušo kategorijā uzvarēja rīdziniece Santa Grigorjeva un rīdzinieks Jurijs Krasanovs.

Rīgā notiks lielākais kāpšanas sporta pasākums Baltijā (2) 26.03.2014 18:45

Nedēļas nogalē, 29. un 30. martā, Ķīpsalas hallē (Ķīpsalas iela 8) izstādes „Atpūta un sports 2014” ietvaros notiks Starptautiskais čempionāts kāpšanas sportā „Riga Open”. Sacensībās aicināti piedalīties gan bērni, gan jaunieši no astoņām valstīm, un čempionāts notiks uz kāpšanas sienas, kam ir četri līdz astoņi celiņi, informē pasākuma organizatori.

Delago Kvebekā kronēts par "Red Bull Crashed Ice" čempionu 24.03.2014 15:40

Līdz ar uzvaru sezonas pēdējā posmā Kvebekā, Marko Delago ticis kronēts par "Red Bull Crashed Ice" čempionu.

Piektdien Siguldā atklās Soču olimpiskajām spēlēm veltītu foto izstādi 05.03.2014 12:26

Piektdien, 7.martā Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” tiks atklāta foto izstāde "Vareni spēki no Latvijas". Fotogrāfijās būs redzami Latvijas Olimpiskās komandas dalībnieki, kuri piedalījās XXII ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos.

Soči, 16. diena. Lielais hokejs, Melbārdis par zeltu un noslēgums (152) 22.02.2014 22:44

Klāt četrgades lielāko ziemas sporta veidu sacensību Soču olimpisko spēļu pēdējā diena. Pirms krāšņās noslēguma ceremonijas vēl jāizspēlē atlikušie trīs medaļu komplekti - 50 km masu starta slēpojumā, hokeja finālā un bobsleja četriniekos, kur par augstākā kaluma godalgu cīnīsies arī Oskars Melbārdis un Co.

Francūzis Voltērs kļūst par olimpisko čempionu snovborda krosā (5) 18.02.2014 10:12

Otrdienas rītā Soču olimpisko spēļu ekstrēmo sportu parkā snovborda krosā vīriešiem finālā triumfēja Francijas pārstāvis Pjērs Voltērs, finišā apsteidzot mājinieku krievu Nikolaju Oļuņinu.

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides