Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Otrdiena, 26. janvāris

00:30 Telpu futbola virslīga: Jēkabpils lūši/Ošukalns - Raba
02:30 Telpu futbola virslīga: RSU/BAO-Dobele - TFK Rēzekne
04:30 Telpu futbola virslīga: Jēkabpils lūši/Ošukalns - RSU/BAO-Dobele
06:30 Nāciju kauss motokrosā blakusvāģiem un kvadrām 2018
08:00 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Mullsjo - Kalmarsund
10:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Mogo/LSPA
13:15 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
14:00 Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Zenit
16:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Prizma/IHS
18:30 Raidījums "Veselīga". Cukurs
18:55 LIVE Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Olimp/Venta 2002
21:45 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 8. epizode
23:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HS Rīga

Trešdiena, 27. janvāris

01:30 Latvijas junioru čempionāts badmintonā. Junioru dubultspēles
04:30 Florbola turnīrs Latvian Open. Medaļu spēles
08:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 8. epizode
09:30 Credit24 Meistarlīga volejbolā: RTU/Robežsardze/Jūrmala - Parnu VK
11:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 8. raidījums
13:30 LIVE Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Krasnodar
15:45 Raidījums "Veselīga"
16:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Olimp/Venta 2002
19:15 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Liepāja
21:45 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 8. epizode
23:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HS Rīga

Ceturtdiena, 28. janvāris

01:30 Elvi florbola līga 2018. Fināls sievietēm: Rubene - NND
04:00 Elvi florbola līga 2018. Spēle par 3.vietu vīriešiem: Rubene - SK Pārgauja
07:00 E-Motosport. Digitālās autosporta sacensības
08:00 Credit24 Meistarlīga volejbolā: Jēkabpils lūši - Parnu VK
10:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 8. epizode
11:15 Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Krasnodar
13:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HS Rīga
16:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Liepāja
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Prizma/IHS
21:30 Jaunums! Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 11. raidījums
23:00 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Mullsjo - Kalmarsund

Piektdiena, 29. janvāris

01:30 Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2020"
05:30 Latvijas skolu čempionāta stafetes peldēšanā
06:45 Latvijas čempionāta 2018 fināls airēšanas slalomā
08:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 11. raidījums
09:30 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Prizma/IHS
15:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Liepāja
18:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Slovēnija
21:15 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 9. epizode
23:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 11. raidījums

Sestdiena, 30. janvāris

01:30 Rīgas domes kausa izcīņa galda tenisā jauniešiem
08:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 9. epizode
09:15 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Slovēnija
11:45 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 11. raidījums
13:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga
15:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
18:00 LIVE Credit24 Meistarlīga volejbolā: Jēkabpils lūši - Bigbank Tartu
20:30 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 9. epizode
21:45 Šodien Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002

Svētdiena, 31. janvāris

08:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
09:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga
11:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Slovēnija
14:00 Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Shakhtyor Soligorsk
16:15 Raidījums "Veselīga"
17:30 LIVE Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Vaxjo - Kalmarsund
20:00 Credit24 Meistarlīga volejbolā: Jēkabpils lūši - Bigbank Tartu
22:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 11. raidījums

Pirmdiena, 1. februāris

08:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga
10:45 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Vaxjo - Kalmarsund
13:15 Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Shakhtyor Soligorsk
15:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Slovēnija
18:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Šveice
20:15 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
23:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 11. raidījums

Otrdiena, 2. februāris

08:00 Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Shakhtyor Soligorsk
10:00 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Šveice
12:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga
14:45 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
17:30 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 10. epizode
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Zemgale/LLU
21:45 Jaunims! "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
23:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 10. epizode

Trešdiena, 3. februāris

08:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
09:15 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 10. epizode
10:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Zemgale/LLU
13:15 Raidījums "Veselīga"
14:00 LIVE Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Pakhtakor
16:30 Credit24 Meistarlīga volejbolā: Jēkabpils lūši - Bigbank Tartu
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Liepāja
21:30 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
22:45 Šodien Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Dinaburga

Ceturtdiena, 4. februāris

08:00 Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Pakhtakor
10:15 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Slovēnija
12:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Šveice
14:45 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Vaxjo - Kalmarsund
17:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Dinaburga
20:00 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
22:45 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts

Piektdiena, 5. februāris

08:00 Raidījums "Veselīga"
08:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Zemgale/LLU
11:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Dinaburga
13:30 Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - FC Pakhtakor
15:45 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
18:30 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Taifun
21:15 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 11. epizode
22:30 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night"

Sestdiena, 6. februāris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Taifun
10:30 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
11:30 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 11. epizode
13:00 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Taifun
15:45 Raidījums "Copes garša"
17:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Liepāja
19:45 Šodien Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Prizma/IHS
22:30 Šodien Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Dinaburga

Svētdiena, 7. februāris

08:00 Raidījums "Veselīga"
08:30 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Prizma/IHS
11:15 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Dinaburga
14:00 LIVE Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - Spartak
16:15 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Taifun
19:00 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Liepāja
21:45 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
23:00 Šodien Pārbaudes spēle futbolā: Riga FC - Spartak