Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Sestdiena, 26. septembris

08:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: FK Liepāja - BFC Daugavpils
10:30 Elvi florbola līga: Lekrings - FBK Valmiera
12:55 LIVE Optibet hokeja līga: HK Prizma - HK Zemgale/LLU
15:45 Intervija ar sporta karikatūristu Gati Šļūku
16:40 LIVE Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Liepāja
19:30 Šodien Skolu čempionāts peldēšanā
21:15 Šodien Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Bauska
23:30 Šodien Optibet hokeja līga: HK Prizma - HK Zemgale/LLU

Svētdiena, 27. septembris

02:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night"
07:00 Optibet hokeja līga: HK Prizma - HK Zemgale/LLU
09:45 Skolu čempionāts peldēšanā
11:15 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Liepāja
13:55 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Jelgava - BFC Daugavpils
15:55 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - Riga FC
LIVE Ap 18:00 Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - RFS (2.puslaiks)
19:15 Šodien Elvi florbola līga: FK Kurši - Rubene
21:30 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Liepāja

Pirmdiena, 28. septembris

00:00 Starptautiskas sporta deju sacensības "Baltic Grand prix 2019"
06:00 Starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības Baltijas aplis 2019
08:00 Elvi florbola līga: FK Kurši - Rubene
10:15 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Liepāja
13:00 Optibet futbola virslīga: FK Jelgava - BFC Daugavpils
15:30 Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - RFS
17:55 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - FK Metta
20:00 Jaunums! Raidījums "Futbolbumbas". Rudens sezonas 2.epizode
21:00 Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - Riga FC
23:15 Optibet hokeja līga: HK Prizma - HK Zemgale/LLU

Otrdiena, 29. septembris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas". Rudens sezonas 2.epizode
09:00 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - FK Metta
11:15 Skolu čempionāts peldēšanā
13:00 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Bauska
15:15 Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - Riga FC
17:30 Raidījums "Futbolbumbas". Rudens sezonas 2.epizode
18:30 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Atlant
21:15 Jaunums! Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Prizma - HS Rīga

Trešdiena, 30. septembris

08:00 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
08:45 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Atlant
11:30 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - FK Metta
13:30 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Bauska
15:45 Optibet hokeja līga: HK Prizma - HS Rīga
18:30 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Atlant
21:15 LIVE Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU (3.periods)
22:00 Jaunums! Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
22:30 Šodien Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Olimp

Ceturtdiena, 1. oktobris

08:00 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
08:30 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Atlant
11:15 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Olimp/Venta 2002
14:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
17:00 Raidījums "Futbolbumbas". Rudens sezonas 2.epizode
18:00 LIVE Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
20:30 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
21:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"

Piektdiena, 2. oktobris

08:00 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - FK Metta
10:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma - HS Rīga
13:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
16:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
18:15 Elvi florbola līga: FK Kurši - Rubene
20:30 LIVE Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - RTU/Rockets
22:45 Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 2. epizode

Sestdiena, 3. oktobris

08:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
10:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
11:15 Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - RTU/Rockets
13:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Olimp/Venta 2002
16:15 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
17:00 LIVE Optibet futbola virslīga: RFS - FK Spartaks
19:15 Šodien Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Liepāja
21:45 Šodien Drifta sezonas noslēgums

Svētdiena, 4. oktobris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Dynamo M
10:30 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
13:00 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Dynamo M
15:15 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - BFC Daugavpils
17:15 Raidījums "Futbolbumbas". Rudens sezonas 2.epizode
18:30 LIVE Sporta deju sacensības "Jūrmalas Open"
21:15 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"