Nākamā lapa

Kontinentālā hokeja līga (KHL) izvēlējusies septembra mēneša labākos vārtu guvējus un prasmīgākās vārtsargu spēles epizodes. Šoreiz labāko desmitniekā jāiztiek bez Rīgas "Dinamo" pārstāvjiem. Video: KHL.

1. oktobra vakarā Mārupes Sporta centrā risinājās īpašs Aldaris Latvijas Basketbola līgas mačs, kurā „Barons Kvartāls” uzņēma „Latvijas Universitāti”. Ierasti šāds mačs nebūtu nekas īpašs, taču šovakar LBL pēc 19 gadu pārtraukuma atgriezās viens no pēdējo gadu Latvijas labākajiem basketbolistiem Kaspars Kambala – pretrunīga personība. Piedāvājam plašāku video par šo vēsturisko spēli. Video garums: 10 minūtes

Bezmaksas video izgriezums pieejams šeit: Kambala atgriežas: "Pateici saviem čomiem, lai...

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ķegumā norisinājās šīs sezonas pasaules galvenais motokrosa notikums - Nāciju motokross. Pēc 13 gadu pārtraukuma triumfēja Francijas izlase, aiz sevis atstājot pērnā gada čempionus beļģus un ASV izlasi. Latvijas izlase ar Matīsu Karro, Robertu Justu un Paulu Jonasu sastāvā, 34 valstu konkurencē izcīnīja augsto 12.vietu.

1.oktobra vakarā Mārupes Sporta centrā startēja jaunā Aldaris Latvijas Basketbola līgas sezona. Šis mačs bija īpašs, jo LBL pēc 19 gadu pārtraukuma atgriezās viens no pēdējā laika Latvijas labākajiem basketbolistiem Kaspars Kambala - ass, nepiekāpīgs, mērķtiecīgs, taču ar ļoti labu humora izjūtu. Piedāvājam nelielu video izgriezumu no pilnā video, kurš pilnā garumā tiks publicēts portāla maksas sadaļā "Vienos vārtos" jau šovakar.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šodien Rīgas "Dinamo" ar 1:5 izbraukumā kapitulēja Bratislavas "Slovan". Četras no piecām ripām rīdzinieki ielaida jau pirmajā periodā. Video: TV Play.

Pēcspēles komentāri pēc Latvijas hokeja virslīgas 2014. gada 1. oktobra spēles starp HK "Liepāja" un HK "Ogre/Sāga97".

Latvijas hokeja Virslīgā "Liepāja" ar 9:3 uzvarēja jaunos "Ogres/Sāgas97" hokejistus.

30. septembrī A/S "Aldaris" telpās notika preses konference pirms 24. LBL sezonas sākuma.
Vairāk lasi: LBL

Aizvadītās nedēļas nogalē Spānijā noslēdzās pasaules čempionātss šosejas riteņbraukšanā, kurā startēja arī desmit Latvijas sportisti. Par aizvadītajām sacensībām plašāk pastāstīja mūsu elites riteņbraucējs Gatis Smukulis. Izmantotie resursi: Radio pieci.lv

Latvijas U17 izlase šodien "Arkādijas" stadionā Eiropas U17 čempionāta atlases spēlē ar 0:1 piekāpās Grieķijas vienaudžiem. Vienīgos vārtus grieķi guva pirmajā puslaikā pēc rupjas latviešu vārtsarga Nila Puriņa kļūdas.

Divkārtējais pasaules čempions un pieckārtējais vicečempions motokrosā Kaspars Stupelis apliecina, ka viņam šie panākumi nākuši pateicoties " mežonīgam darbam" treniņprocesā. Par 100 stundām treniņos ik nedēļu, traumu draudiem, naudu motokrosā un citiem čempiona dzīves aizkadriem viņš plašāk stāsta TV6 iknedēļas sporta apskatā " Overtime TV".

Tāpat šajā nedēļā par putru Saeimas virtuvē patiesību atklāj bijušais parlamenta deputāts, svarcēlājs Viktros Šķerbatihs, bet kordiriģents Ints Teterovskis, kurš aktīvi bungojis VEF basketbola spēļu laikā un diriģējis skatītājus DInamo Rīga spēlēs, norādā uz līdzībām savā un sporta trenera darbā.

Raidījumu pilnībā skaties TVPlay
#OvertimeTV

Polijas Ekstraklases spēlē Pāvela Šteinbora Zabžes "Gornik" mājās nospēlēja 2:2 tieši ar "Lechia". Šteinbors ielaistajos vārtos nav vainojams. "Gornik" ieņem 4.vietu, taču tikai par diviem punktiem atpaliek no līderes un čempiones Varšavas "Legia". "Cracovia" pacēlusies uz 13.vietu.

Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis šodien guva vārtus Astanas "Barys" uzvarā pār Hantimansijskas "Yugra" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) (2:1). Latvietis raidīja ripu tukšos vārtos spēles 53. minūtē.

Jau trešo zaudējumu pēc kārtas SMScredit.lv Virslīgā piedzīvoja nesenā turnīra līdere Rīgas "Skonto", kura savā laukumā piedzīvoja neveiksmi pret ilggadējā "Skonto" pārstāvja Vitālija Astafjeva vadīto "Jelgavu" (0:3). Viesu rindās pa vārtiem guva Vladislavs Kozlovs, izvirzoties trešajā vietā snaiperu sarakstā, Oļegs Malašenoks un Romāns Bespalovs, bet Kaspars Ikstens atvairīja Vladislava Gutkovska 11 metru soda sitienu.

Pēcspēles preses konference pēc SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēles. Piedalās FK "Daugava Rīga" galvenais treneris Armands Zeiberliņš un FC "Daugava" Daugavpils galvenais treneris Ivans Tabanovs.

Saeimas vēlēšanu nedēļā TV6 iknedēļas sporta apskats "Overtime TV" viesos aicinājis bijušo Saeimas deputātu, slaveno svarcēlāju Viktoru Ščerbatihu, lai noskaidrotu, kāpēc sportisti iet politikā un ko sagaidīt brīdī, kad esi ievēlēts Latvijas parlamentā. Bijušais sportists atklāj, kā viņš regulējis Saeimas virtuvi, kāda ir Saeimas svaru zāle, kā arī kurš kuru izmantojis - pieredzējušie poltiķi viņu, vai viņš - politiķus.

Tāpat raidījumā viesojas divkārtējais pasaules čempions motokrosā, pēdējās desmitgades spēcīgākais kantētājs Latvijā Kaspars Stupelis, kurš stāsta par "mežonīgo darbu", kas bijis panākumu pamatā. Bet slavenais kordiriģents Ints Teterovskis, kurš izrādās titulēts basketbolists, stāsta par līdzībām kora mākslā un sportā. Tādu Teterovski neviens līdz šim nebija dzirdējis!

Skaties jau šovakar 22:05 kanālā TV6 un TVPlay
#OvertimeTV

Pēcspēles komentāri pēc Latvijas čempionāta handbolā spēles starp Dobeles "TENAX""un HK "Ogre/Miandum".

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā Rīgas "Dinamo" trešdien Bratislavā tiksies ar vietējo "Slovan". Piedāvājam ieskatu no dinamiešu treniņa, kur galvenais treneris Artis Ābols demonstrē arī savas valodu prasmes.

Piedāvājam komentārus pēc SMScredit.lv mača, kurā tikās "Skonto" un "Jelgava".

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi trešās nedēļas labākos vārtu guvumus. Topa pirmo pozīciju izpelnījies Helsinku "Jokerit" amerikāņu uzbrucējs Stīvs Mozess.