Nākamā lapa

Šodien SMScredit.lv Virslīgas 30.kārtas spēlē Jūrmalas "Spartaks" savā laukumā Slokā ar 1:0 apspēlēja Rīgas "Skonto", sagādājot Virslīgas līderei otro zaudējumu pēc kārtas. Vienīgie vārti Kevinam Menam.

20. septembra SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēlē savā laukumā, Daugavpils "Daugava" ar minimālu rezultātu 1:0 pārspēja savus tiešos konkurentus cīnā par 3. vietu Virslīgā FK "Jelgava". Uzvaru mājiniekiem nodrošināja Jevgēņija Kosmačova izpildītais tiešais brīvsitiens 1. puslaika beigās. Pēc šis spēles "Daugava" (D) izvirzījusies vadībā cīņā par Virslīgas bronzu, par 1. punktu apsteidzot FK "Jelgava" un par 3. punktiem FK "Liepāja".

Pēcspēles komentāri pēc FK "Kurši" un FBK "Valmiera/VIA" florbola virslīgas 2014. gada 21. septembra spēles Liepājā.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē šodien Harija Vītoliņa vadītā Maskavas „Dinamo” komanda, kurā spēlē Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums, savā laukumā ar 4:1 pārspēja Čeļabinskas "Traktor". Spēles 27. minūtē skaitliskajā vairākumā ar precīzu metienu izcēlās Karsums (2:0), bet 56. minūtē vārtus guva arī Daugaviņš (4:0).

Divu zaudējumu sēriju pārtrauca Zabžes "Gornik", kas izbraukumā ar 3:0 apspēlēja "Podbeskidzie". Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors sargāja "Gornik" vārtus un vairākkārt demonstrēja savu meistarību, teicami glābjot komandu no vārtu zaudējuma. "Podbeskidzie" izdarīja 14 sitienus, no kuriem četri lidoja vārtu rāmī. "Gornik" ar 17 punktiem deviņās spēlēs ieņem pagaidu 2.vietu.

Zaudējumu piedzīvojusi "Cracovia", kas izbraukumā ar 2:4 piekāpās Gļivices "Piast". Deniss Rakels, iepriekšējā spēlē izrāvis komandai uzvaru, šoreiz devās pamatsastāvā un 2.puslaika sākumā nopelnīja 11 metru soda sitienu, ko partneris arī realizēja, tobrīd panākot 1:3.

Negaidīti pārliecinošu uzvaru SMScredit.lv Virslīgā izcīnīja "Liepāja", kas savā laukumā lupatu lēveros sagrāva vietu līgā praktiski nodrošinājušo "Daugavpili" (5:0). Ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Jānis Ikaunieks, kurš no "Skonto" bombardiera Vladislava Gutkovska atpaliek nu vairs tikai par viena sitiena tiesu.

Latvijas hokeja čempionāta virslīgas vakara centrālajā spēlē "Liepāja" savā laukumā atspēlēja divu ripu deficītu un pieveica Ogres "Kurbadu" (4:3).

Piedāvājam noskatīties Reiņa Nitiša un Jāņa Baumaņa komentārus pēc pirmās Eiropas un Pasules rallijkrosa čempionāta dienas. Atgādināsim, ka Baumanis pēc pirmās dienas savā Super 1600 klasē ir trešais, bet Nitišs SuperCar klasē ir desmitais.

Pēcspēles komentāri pēc HK "Liepāja" un HK "Kurbads" spēles Liepājā, 2014. gada 20. septembrī, Liepājā.

Jaunā florbola čempionāta pārliecinošāko uzvaru izcīnījusi komanda "RTU/Inspecta", kas šovakar Kocēnos ar 12:4 sakāva vietējo "Rubeni", lai gan spēles vidū vēl zaudēja ar 2:3.

Piedāvājam Latvijas čempionāta virslīgas mača "Rubene" - "RTU/Inspecta" pēcspēles komentārus. Par aizvadīto maču stāsta "RTU/Inspecta" jaunieguvums Gatis Akūlovs, kā arī "Rubene" galvenais treneris Ivars Jēkabsons.

Šodien Latvijas handbola Virslīgas čempionātu ar pārliecinošu uzvaru uzsāka pērnās sezonas bronzas medaļnieki "Latgols", kas savā laukumā ar 36:23 (16:9) apspēlēja "Vaiņodi". 10 vārtus uzvarētāju rindās guva Austris Tuminskis.

Preses konference pēc Smscredit.lv futbola Virslīgas spēles starp FK "Jelgava" un FC "Daugava".

Šajā nedēļas nogalē rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis startē Eiropas čempionāta priekšpēdējā posmā, kas risinās Vācijā. Pirms pēdējiem diviem posmiem latvietis kopvērtējumā ieņem ceturto pozīciju, tikai par pieciem punktiem atpaliekot no trešās vietas. Pirms izšķirošajiem mačiem sportists viesojās radio Pieci.lv studijā.

Latvijas uzbrucējs Koba Jass izcēlies ar vārtu guvumu Čehijas Ekstralīgas spēlē, palīdzot "Bili Tygri" svinēt uzvaru 5:2 pār "Zlin".

SMScredit.lv Virslīgas 30. kārtas atklāšanas spēlē Rīgas "Daugava" pārspēja ar 3:1 "Jūrmalas" vienību, tiesa, pašā mača izskaņā tiesnesis apšaubāmas aizmugures dēļ neieskaitīja "Jūrmalas" vārtus.

Ielaižot divus vārtus pirmo deviņu minūšu laikā ar Edgaru Masaļski vārtos un trīs ripas noslēdzošās trešdaļas ievadā ar Jakubu Sedlāčeku cietoksnī, Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" pirmo izbraukumu sezonā noslēdza ar neveiksmi pret Hantimansijskas "Yugra" - 2:5. Rīdziniekiem ar pirmajiem rezultatīvajiem metieniem sezonā izcēlās Kristaps Sotnieks un Andris Džeriņš, bet divas piespēles izdarīja Miks Indrašis. Video: TVPlay

Bezceļu autosacīkšu čempions BJ Boldvins nofilmējies iespaidīgā video, kas pēdējās pāris dienās strauji gūst popularitāti sociālajos tīklos un citur. Ar savu iespaidīgo pikapu Boldvins attēlo 20 minūšu braucienu līdz pludmalei, ārdoties ne vien Meksikas tuksnešainajos ceļos, bet arī Ensenadas pilsētiņā, kas pazīstama kā sportista otrās mājas. Iespaidīgi!

2013. gada Latvijas labākā sportiste Anastasija Grigorjeva (63 kg) pirms dažām dienām Uzbekistānas galvaspilsētā ieguva pasaules čempionāta bronzas medaļu brīvajā cīņā.

Daugavpils sportiste tagad atgriezusies mājās un vietējai televīzijai "Dautkom" norāda, ka tagad ir atpūta, taču tāpat jāuztur sevi formā, jo citādi pēc tam būs grūti atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Kāpēc gan nepakontaktēties ar puišiem un nepadzenāt bumbu?