Nākamā lapa

Federācijas kausa izcīņas turnīrā jauniešiem, savā pirmajā spēlē, Latvijas U-19 izlase piekāpās vienaudžiem no Norvēģijas ar 0:4 (0:3). Pirmajā puslaikā mājinieki reti tika viesu laukuma pusē, vairāk spēlēja bez bumbas un nespēja apturēt viesu uzbrukumu ielaižot 3 vārtus. Otrā puslaika sākumā aina laukumā mainījās, Latvijas futbolisti izveidoja vairākus bīstamus momentus pie norvēģu vārtiem, bet vārtu guvumi tomēr izpalika. Otrajā puslaikā Latvijas komandai ilgu laiku piederēja iniciatīva uzbrukumā un bumbas kontrolē, tomēr Norvēģijas komanda, paļaudamās uz savu 3 vārtu pārsvaru spēlēja droši un vienā no pretuzbrukumiem guva arī ceturtos vārtus. Pēc šīs uzvaras Norvēģijas komanda ir turnīra tabulas 1. vietā un spēlēs 25. martā 11.00 ar Ukrainas vienību, bet Latvijas komandai pulksten 15.00 pretī stāsies Maķedonijas vienaudži.

24. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās "Elvi" florbola līgas izslēgšanas spēļu mačs starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka" komandām. Šajā mačā abu vienību spēku samēri bija līdzīgi, tomēr nedaudz vairāk uzbruka mājinieki. Pirmo divu periodu laikā nevienai no komandām neizdevās iegūt lielu pārsvaru, un trešā perioda sākumā rezultāts joprojām bija neizšķirts. Pēdējo trešdaļu lieliski iesāka viesi no Ulbrokas, pirmās minūtes laikā gūstot divus vārtus, tomēr perioda otrā puse piederēja mājiniekiem, kas līdz 58. minūtei rezultātu izlīdzināja, un pēdējā minūtē guva trīs vārtus, izcīnot laimīgu uzvaru ar 8:5 (2:1; 1:2; 5:2), un izvirzoties vadībā ar 2:1 pusfinālu sērijā. Galvenais mača varonis "Valmieras" sastāvā bija Mārtiņš Kājiņš, kas trešajā periodā gan izlīdzināja rezultātu, gan arī guva uzvaras vārtus, tāpat jāatzīmē Ints Vilks, kuram šoreiz četri punkti (2+2).

Piedāvājam video no aizvadītā "Coppi e Bartali" daudzdienu velobrauciena (UCI 2.1 kategorija) 2. posma, kurā uzvaru izcīnīja Latvijas sportists Toms Skujiņš.

Latvijas čempionu Dobeles "Tenax" un Latvijas izlases līnijas spēlētājs Egils Politers intervijā Sportacentrs.com stāsta par saviem pirmajiem soļiem handbolā, debiju Latvijas valstsvienībā un spēlēšanu čempionu sastāvā.

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi "play-off" otrās kārtas labākos atvairītos metienus. Pirmo vietu izpelnījies Magņitogorskas "Metallurg" krievu vārtsargs Vasīlijs Košečkins.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) aizvadītās nakts spēlē Ņujorkas "Knicks" izbraukumā zaudēja Portlendas "Trail Blazers" (95:110). Latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis bija viesu rezultatīvākais basketbolists - 18 punkti (1p. 2/3, 2p. 8/16, 3p. 0/5). Liepājnieka krājumā arī deviņas atlēkušās bumbas, rezultatīva piespēle, divas kļūdas, pārķerta bumba, trīs bloki, divas personiskās piezīmes un +/- rādītājs mīnus 15, spēlējot 37:36 minūtes.

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi "play-off" otrās kārtas labākos vārtu guvumus. Pirmo vietu izpelnījies Jaroslavļas "Lokomotiv" krievu uzbrucējs Jegors Averins.

Nacionālā hokeja līga (NHL) apkopojusi 23. nedēļas labākās epizodes. Pirmajā vietā ierindots Pitsburgas "Penguins" kanādiešu uzbrucējs Sidnijs Krosbijs.

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš un mūsu eventuāli labākās dāmas turpina gatavoties jaunajai sezonai. Treniņi notiek Ēģiptes kurortā Hurgadā.

Krievijas Augstākās hokeja līgas ceturtdaļfināla sestajā spēlē Leonīda Tambijeva trenētais Sanktpēterburgas "Dynamo" trešdien atspēlēja divu vārtu deficītu un savā laukumā pārspēja regulārās sezonas uzvarētāju Ustjkamenogorskas "Torpedo" (4:3 P), sērijā tagad ir 3-3. Uzvaras vārtus guva galvenā trenera dēls Kirils Tambijevs. Izšķirošā spēlē notiks piektdien Kazahstānā.

Pēcspēles komentāri pēc "Liepāja/Triobet" un "Valmiera/ORDO" spēles Liepājā, 2017.gada 22.martā.

Pēcspēles komentāri pēc "Vega1/Liepāja" un TTT Rīga spēles Liepājā, 2017.gada 22.matā.

New Project izrauj sesto vietu, FK Nikars turpina nevainojami, FK RABA uzvar Daugavpili, TFK Rēzekne piedzīvo zaudējumu Spuņciemā pret FK BEITAR.
1/4 finālu pāri:
FK Nikars - SK Monarhs
FK RABA - FC Petrow
TFK Rēzekne - New Project
FK BEITAR – Daugavpils

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) aizvadītās nakts spēlē Ņujorkas "Knicks" izbraukumā zaudēja Jūtas "Jazz" (101:108). Latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis bija viesu rezultatīvākais basketbolists - 24 punkti (1p. 5/6, 2p. 5/10, 3p. 3/7). Liepājnieka krājumā arī septiņas atlēkušās bumbas, pārķerta bumba, bloks, piecas personiskās piezīmes un +/- rādītājs mīnus seši, spēlējot 31:22 minūtes.

Šovakar Olybet LBL regulārās sezonas ietvaros savā "Liepāja/Triobet" savā laukumā uzņēma "Valmiera/Ordo" basketbolistus. Zīmīgi, ka šīsdienas spēlē abās komandās debitēja jaunpienācēji - D'ors Fišers Valmieras rindās un Mareks Jurevičus Liepājā. Spēli ar 6:0 iesāka viesi, taču vēlāk arī mājiniekiem padevās veiksmīgi uzbrukumi. Pirmo ceturtdaļu komandas noslēdza neizšķirti - 25:25. Turpmāk abas komandas spēlēja līdzīgi un spēlē vairākkārt bija līderu maiņa, tikai spēles pēdējā nogrieznī viesiem izdevās izvirzīties komfortablā vadībā un uzvaru nosargāt (79:86). Rezultatīvākais vīrs uzvarētāju rindās Damjērs Pitss - 16 punkti un 16 rezultatīvas piespēles.

Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

Šovakar kārtējo panākumu SynotTip handbola Virslīgā izcīnīja Latvijas čempioni "Tenax Dobele" , kas regulārā čempionāta noslēdzošajā spēlē izbraukumā ar 32:27 (17:15 ; 15:12) pārspēja "Celtnieks Rīga" komandu. Jūsu uzmanībai piedāvājam mača labāko momentu video apskatu.

Latvijas-Igaunijas sieviešu basketbola līgas "Top 4" turnīra spēlē, mājinieces "Vega 1/Liepāja" basketbolistes piekāpās regulārā turnīra uzvarētājām "TTT Rīga" ar 62:119 (14:29, 12:27, 13:29, 23:34). Viešņām lielisku metieni precizitāti no tālmetienu līnijas (4/4 100%) demonstrēja Gunta Baško-Melnbārde, Sidnija Kārtere un Digna Strautmane un pārējā komanda neatpalika kopā spēlē iemetot 16/19 jeb 84% tālmetienu. Mājinieces rezultātā līdzi turējās līdz 5:5, tad sekoja "TTT Rīga" izrāviens 12-0 (17:5) un lai gan vēlreiz izdevās rezultāta starpību samazināt līdz -7 (19:12), tālākajā spēles gaitā rīdzinieču pārsvars tikai palielinājās. Spēles beigās "TTT Rīga" kārtējā pārliecinošā uzvara, kad pārsniegta 100 gūto punktu atzīme. Latvijas-Igaunijas līgas nākamā spēle rīdziniecēm 8. aprīlī, kad pusfinālā būs jāspēlē ar RSU un "FCR Media/Rapla" pāra uzvarētājām, bet "Vega 1/Liepāja" basketbolistēm ceturdaļfinālā pretī stāsies "Tallinas Universitātes" komanda un pirmā spēle izbraukumā 27. martā 17.30.

Francijas rallija kausa sacensībās ''Rallye National de Haute-Provence'' uz starta izgāja ap 140 ekipāžām, kur ar pirmo numuru trasē devās Sebastians Lēbs ar sievu Severīnu Lēbu. Šoreiz Lēbi brauca ar ''Peugeot 306 Maxi'' automašīnu. Rallija pirmajā dienā Lēbam izdevās sīva cīņa ar Ērika Fanguēra ekipāžu (''Ford Fiesta RS WRC''), taču otrajā dienā Lēbs bija ātrākais visos četros posmos, tādējādi svinot uzvaru šajā rallijā.

Šovakar Olybet LBL tika aizvadīts rīdzinieku duelis, nominālie mājinieki "Barons kvartāls" uzņēma "VEF Rīga" basketbolistus. Spēli abas komandas iesāka līdzīgi, taču ceturdaļas otrajā pusē izrāvienu veica mājinieki, noslēdzot ceturtdaļu ar 29:21. Spēles turpinājumā vefieši gan vairākkārt rezultātu izlīdzināja, taču "Barons kvartāls" aizvadīja teicamu spēli un pirmo reizi pēc sešu gadu pārtraukuma izcīnīja uzvaru pār "VEF Rīga" (80:71). Rezultatīvākais uzvarētāju rindās Tauras Jogela, kura kontā 16 punkti un 8 atlēkušās bumbas.

Skaties Olybet LBL spēļu tiešraides Best4Sport TV vai Shortcut.lv. Nākamā tiešraide 25.martā 17:00 - Valmiera/Ordo - BK Ventspils.

Intervijā Anatolijam Kreipānam Baltijas Handbola līgas (BHL) rezultatīvākais spēlētājs Artūrs Lazdiņš atklāj neērtāko pretinieku SynotTip handbola Virslīgā, Baltijas komandu līmeni BHL un par problēmām, kas liedz veidot savu fanu pulku.