Nākamā lapa

Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase trešdien, 30. jūlijā, plkst. 18:30 tiksies ar Francijas junioriem. Uzvara nodrošinās trešo vietu E grupā un ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Der arī zaudējums ar 1-2 punktu starpību, savukārt lielākas neveiksmes gadījumā atliks cerēt uz Lietuvas zaudējumu Polijai. Vairāk par spēli lasi: U18 izlasei izšķirošā cīņa par Eiropas...

Serbijas basketbola līgas finālsērijas pirmajā spēlē nākamā čempione Belradas "Partizan" pēc tam, kad Dāvis Bertāns saņēma piezīmi uzbrukumā un komandu spēlētāji uzsāka kautiņu, nonāca basketbolam neierastā situācijā - mazākumā. Trīs "Partizan" spēlētājiem bija jāspēlē pret pieciem un vēlāk četriem "Crvena Zvezda" spēlētājiem. Aicinājām Latvijas basketbola taktikas guru Mārtiņu Zībartu pastāstīt par principiem, kā spēlēt komandai, kas atrodas mazākumā, un kā tai, kas vairākumā?

Latvijas pludmales volejbola čempionātā sieviešu sacensību fināla spēlē Liepiņlauska/Ragozina cīņā ar Ingu Ikaunieci un Dagniju Mediņu zaudēja pirmo setu (18:21), taču pēc tam spēja atgūties un uzvarēt nākamos divos setus (21:15 un 15:13).

Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Lietuvas rallija čempionāta trešais posms "Žemaitija 2014". Pazīstamais lietuviešu rallists Vitauts Šveds guva jau piekto uzvaru šajās sacensībās savā karjerā, kamēr otrajā vietā finišēja Latvijas komandas ASRT braucējs Igors Bulancevs no Krievijas. Tiesa, viņš no uzvarētāja atpalika daudz - 3 minūtes un 23 sekundes.

Pēc Valsts Prezidenta balvas izcīņas vairāki Latvijas vieglatlēti palika Valmierā, lai tropiskajos laika apstākļos aizvadītu treniņnometni un labāk sagatavotos augusta vidū gaidāmajam Eiropas čempionātam vieglatlētikā.
Piedāvājam nelielu ieskatu treniņu norisē un intervijas ar šī brīža Latvijas labākajiem šķēpmetējiem un daudzcīņnieci Lauru Ikaunieci-Admidiņu.

SMScredit.lv Virslīgas čempionātā savu līdervienības statusu attaisnojusi "Skonto", kura ar ierobežotiem spēlētāju resursiem un ne pārāk izteiksmīgu sniegumu spēja izraut uzvaru pār "Jelgavu". Uzvaras vārtus guva Edgars Jermolajevs, bet ar emociju izvirdumiem šajā mačā izcēlās abu vienību galvenie treneri un "Skonto" vārtsargs Andrejs Pavlovs, kurš tika nomainīts traumas dēļ.

Piedājājam komentārus pēc SMScredit.lv virslīgas mača.

Latvijas Futbola federācijas sporta direktors Dainis Kazakēvičs, biedrības "Latvijas Futbola virslīga" valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs, laikraksta "Diena" žurnālists Iļja Poļakovs un futbola pazinējs Krišjānis Kļaviņš LTV7 raidījumā "Sporta Studija" pauda savas domas par pašreizējo situāciju Latvijas futbola saimniecībā un izteica vīziju, kā atrisināt virkni problēmu. Bijušais federācijas preses sekretārs Kļaviņš kā, viņaprāt, iespējamos Gunta Indriksona aizstājējus minēja Normundu Malnaču un Māri Verpakovski, bet pēcāk savā Twitter kontā paziņoja, ka ir gatavs arī pats kļūt par federācijas prezidentu. Video: "Sporta Studija", LTV7

Gatavojoties jaunajai sezonai, HK "Rīga" pirmdienas vakarā aizvadīja savu pirmo pārbaudes spēli. Krievijas pilsētā Čerepovecā rīdzinieki pārspēja vietējo "Almaz" (3:0). Mačā neliels pārsvars bija mājiniekiem, taču mūsējie savus momentus realizēja efektīvāk. Čerepoveciešu vienīgais vārtu guvums netika ieskaitīts. Viesi saņēma 14 soda minūtes, bet vietējie - tikai divas.

Vārti: 19:37 Daniels Bogdzjuls (maz.) 1:0, 28:52 Daniels Bogdzjuls (Artjoms Pankevičs, Deivids Sarkanis) 2:0, 41:58 Artūrs Ševčenko (s.m.) 3:0.

Kosmonauta Pāvela Beļajeva 37. piemiņas turnīrā mūsu hokejistiem nākamā spēle būs trešdien pret Sanktpēterburgas "Dinamo".

Šodien SMScredit.lv Virslīgas 22. kārtas ietvaros notika Kurzemes derbijs, kurā čempione "Ventspils" savā laukumā ar 1:0 pārspēja "Liepāju". Jūsu uzmanībai abu komandu galveno treneru pēcspēles komentāri

Latvijas U18 vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionātā Turcijas pilsētā Konijā otrā posma turnīra pirmajā spēlē pirmdien, 28. jūlijā, pēdējās sešās minūtēs atspēlēja 18 punktu starpību, pēc izrāviena 24:4 uzvarot Lietuvas juniorus ar rezultātu 78:76. Cīņas gaitā latvieši atradās iedzinējos pat ar 23 punktu starpību. E grupas turnīrā latvieši ar bilanci 2-1 ieņem 3.vietu, saglabājot izredzes kvalificēties ceturtdaļfinālam. Otrdien (30.jūlijā) plkst.20:45 jāspēlē ar grupas līdervienību Horvātijas junioru izlasi, trešdien plkst. ar 18:30 ar Franciju (pagaidām 0-3).
Kā tas notika - skaties video.

Šodien SMScredit.lv Virslīgas 22. kārtas ietvaros notika Kurzemes derbijs, kurā čempione "Ventspils" savā laukumā ar 1:0 pārspēja "Liepāju". Mača likteni 76. minūtē izšķīra uz maiņu nākušais Jurijs Žigajevs, kurš ar sitienu pāri sev skaistā stilā raidīja bumbu liepājnieku vārtos.

Preses konference pēc Smscredit.lv futbola Virslīgas spēles starp Daugavpils "Daugava" un Rīgas "Daugava".

Pasaules junioru čempions Gatis Čakšs (19) atklāj, ka pirms finālsacensībām bija ļoti slikti gulējis. Finālā pirmie pieci metieni bija patiešām slikti, bet ar pēdējo izdevās uzvarēt. Naktī uz pirmdienu viņš savā pēdējā metienā sasniedza personisko rekordu (74.04 m) un no ceturtās vietas pacēlās uz pirmo.

Sestdien un svētdien Beļģijā, slavenajā Spā-Frankošamps trasē, norisinājās 24 stundu sacensības, par kuru uzvarētājiem kļuva Markuss Vinkelhoks, Renē Rasts un Lorēns Vanthors ar "Audi" markas automobili. Tomēr sacīkšu laikā atgadījās arī vairākas avārijas, pēc vienas no kurām kāds mazāk zināms sportists pat nokļuva slimnīcā un uz neilgu laiku ieslīga komā. Taču ieskaidīgākais incidents notika leģendārajā "Eau Rouge" pagriezienā, kas pazīstams kā viens no visgrūtāk veicamajiem sacīkšu trašu līkumiem pasaulē.

2013. gada Rīgas labākā sportiste cīkstone Laura Skujiņa (27) aizvadītajā nedēļas nogalē izcīnīja bronzas medaļu Baku "Golden Grand Prix", kas brīvās cīņas pasaulē ir ienesīgākais komercturnīrs.

Mūsu cīkstone kāpa uz goda pjedestāla piektajā FILA turnīrā pēc kārtas (iepriekš viņai tas nebija sanācis pat ne divos turnīros pēc kārtas). Piedāvājam 69 kilogramu bronzas mača video, kur latviete uzvar Krievijas pārstāvi Anastasiju Šavlinsku.

Piedāvājam komentārus pēc SMScredit.lv virslīgas spēles starp Spartaks Jūrmala - BFC Daugavpils komandām.

SMScredit.lv Virslīgas 22.kārtas spēlē Jūrmalas "Spartaks" Slokas stadionā ar 2:0 pārspēja Virslīgas debitanti "Daugavpili". Abus vārtus jūrmalnieki labā guva Konstantīns Kravčenko.

Latvijas jaunais smaiļotājs Roberts Akmens atgriezies no pasaules junioru (U18) čempionāta Ungārijas pilsētā Segedā, kur pirms dažām dienām 200 metru braucienā viņš izcīnīja sudraba medaļu. 0.008 sekundes pietrūka līdz zeltam. Pēc finiša bija vajadzīga ilgāka pauze, lai noteiktu uzvarētāju. Liels bija mājinieku prieks, kad par uzvarētāju tika pasludināts ungārs. Video - finālbrauciens (līdz 6:40) un apbalvošanas ceremonija (no 13:05).

Piedāvājam komentārus pēc SMScredit.lv virslīgas mača starp Metta/LU - Jūrmala komandām.