Nākamā lapa

Eiropas Grand Prix izcīņā Nīderlandē uzvaru izcīnījis Pauls Jonass. Pirmajā braucienā 17.vietā finišēja Jonasa komandas biedrs Horhe Prado. Otrajā braucienā Prado izcēla startu un bija līderis, taču pirmajā tramplīnā spāņu pilots kļūdījās un izlēca ārpus trases. Finišā sportistam tikai 23.vieta.

Latvijas sieviešu futbola līgas spēlē Liepājā, FK Liepāja piekāpās Rīgas Futbola Skolas komandai ar 1:2 (0:2). Viešņas aktīvāk iesāka spēli un līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem 14. minūtē, bija paspējušas izveidot jau divus bīstamus momentus. Trešais noslēdzās ar noteikumu pārkāpumu soda laukumā, pēc kura Renāte Fedotova guva pirmos vārtus spēlē no 11m soda sitiena atzīmes. Jau pēc 8 minūtēm mājinieces atkal iekrita aizsardzībā un Renāte Fedotova guva savus otros vārtus spēlē. 1. puslaika 39. minūtē, rīdzinieces palika mazākumā, jo otro dzelteno kartiņu nopelnīja Spruntule. 2. puslaika sākumā arī mājinieces tika pie 11m soda sitiena un to veiksmīgi realizēja Tatjana Baļičeva. Spēlējot vairākumā liepājniecēm bija pārsvars un viņas turpināja meklēt iespējas rezultāta izlīdzināšanai , bet rīdzinieces atbildēja ar pretuzbrukumiem. Lai arī bija vēl vairāki bīstami uzbrukumi un sitieni abu komandu izpildījumā, rezultāts nemainījās un Rīgas Futbola Skolas komanda nosargāja uzvaru.

Piedāvājam Boba Hārtlija komentāru pēc Latvija - Francija mača.

Pēcspēles komentāri pēc "Dobeles Tenax" un "Celtnieks Rīga" spēles 2017.gada 22.aprīlī, Dobelē.

Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas otrajā mačā, Poliurs/Ozolnieki nespēja izmantot mājas laukuma priekšrocības un piekāpās RTU/Robežsardze ar 2-3 (23:25; 27:25; 25:17; 27:29; 13:15). Pirmo setu līdzīgā cīņā uzvarēja viesi, bet tad beidzot pie uzvarēta seta šajā finālsērijā tika arī mājinieki. Atguvuši pārliecību arī 3. setā uzvaru izcīnīja Poliurs/Ozolnieki, bet ceturtā seta izskaņā pieļautās kļūdas, neļāva mājiniekiem spēli pabeigt ar uzvaru. Līdzīgā cīņā aizritēja arī 5. sets, kurā tomēr no 13:13 uzvaru izcīnīja RTU/Robežsardze, nostiprinot vadību sērijā ar 2-0. Trešā, un iespējams izšķirošā cīņa finālā līdz 3 uzvarām, notiks 26. aprīlī, pulksten 20:00, Daugavas Sporta namā.

Latvijas "SynotTip" Handbola virslīgas zelta finālsērijas pirmajā mačā, Tenax Dobele savā laukumā piekāpās Celtnieks Rīga ar 30:31 (13:14). Rīdzinieki veiksmīgāk aizvadīja pirmo puslaiku, iegūstot +3 (8:5) vārtu pārsvaru, bet mājinieki līdz puslaika pārtraukumam pārsvaru samazināja līdz vieniem vārtiem. Pēc pārtraukuma viesu handbolistiem atkal izdevās atrāviens un 40. minūtē jau +4 (22:18). Tenax spēja samazināt arī šo rezultāta starpību, tomēr līdz pat spēles beigām tuvāk par -1 netika. Ar negaidītu uzvaru pirmajā spēlē viesos, Rīgas Celtnieks izvirzījies sērijā vadībā ar 1-0. 30. aprīlī 16.00 Rīgā notiks finālsērijas līdz 3 uzvarām otrā spēle, kad Tenax būs iespēja revanšēties vai Celtniekam nonākt vienas uzvaras attālumā līdz čempionu titulam.

"SynotTip" futbola Virslīgas spēlē "Ventspils" un "Liepāja/Mogo" nospēlēja neizšķirti 1:1. Abi vārti tika gūti mača sākumā, kad Ģirts Karlsons sita savos vārtos, bet Tosins Aijeguns guva ceturtos vārtus šosezon. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles interviju ar FK Ventspils un FK Liepāja/Mogo galvenajiem treneriem.

Sestdien, 22.aprīlī kā pēdējais no trijiem SynotTip Virslīgas dienas mačiem tika aizvadīs Hanzas vidusskolas laukumā, kur savā starpā tikās divi Rīgas klubi – RFS un “Riga FC”. Ekstremālos laikapstākļos minimālu uzvaru ar 1:0 izcīnīja “Riga FC”. Mača vienīgie vārti tika gūti 75.minūtē, kad precīzs bija Bogdans Vaštšuks.

SynotTip futbola virslīga: RFS - Riga FC. Pēcspēles komentāri

22. aprīlī Ventspilī norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 5. kārtas spēle starp FK "Ventspils" un FK "Liepāja/Mogo". Šajā mačā komandas diezgan agri apmainījās ar vārtu guvumiem, un turpinājumā sekoja emocijām, bet ne momentiem, bagāta spēle, starp vienībām bija daudz asumu, vairāki brīdinājumi, un abās komandās pa spēlētājam saņēma sarkanās kartītes - Artjoms Osipovs pirmā puslaika beigās, un Simons Pauļus otrā puslaika vidū. Rezultātu gan šie noraidījumi nemainīja - 1:1 (1:1; 0:0). Šajā spēlē abus vārtus guva "Ventspils" futbolisti - Ģirtam Karlsonam autogols, bet izlīdzinājuma vārti Tosina Aijeguna kontā.

22. aprīlī Kauguru vidusskolas stadionā norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 5. kārtas spēle starp Jūrmalas "Spartaku" un SK "Babīte/Dinamo". Šajā mačā bumbas kontrole bija pārliecinoši mājinieku labā, tomēr viesi spēja labāk izmantot savas retās iespējas, un "Babīte" pat varēja izraut uzvaru, tomēr beigās mačs noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu - 2:2 (0:1; 2:1). "Babītes" labā vārtus guva debitants Muhameds Konatē un Aleksejs Saveļjevs, kamēr "Spartakam" precīzi bija Edgars Gauračs un Jevgēņijs Kozlovs.

Piedāvājam Edgara Masaļska komentāru pēc pēdējās spēles Latvijas izlases kreklā.

SynotTip futbola virslīga: FK Spartaks Jūrmala - SK Babīte/Dinamo
Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles interviju ar Babītes un Spartaka galvenajiem treneriem.

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi izslēgšanas spēļu labākos vārtu guvumus. Pirmo vietu izpelnījies Sanktpēterburgas SKA uzbrucējs Jevgeņijs Dadonovs.

Šovakar "Synottip" futbola virslīgas pirmajā 5. kārtas spēlē ''Metta/LU'' savās mājās zaudēja viesiem no Jelgavas 1:3. Pēc pirmā puslaika rīdzinieki bija vadībā, taču minimālu pārsvaru nespēja noturēt. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci ar abu komandu galvenajiem treneriem Andri Rihertu un Aleksandru Kurtejanu.

LSBL bronzas sērijas 2. spēlē, TTT juniores atzina Rīgas Stradiņa Universitāte komandas pārākumu ar 65:67 (14:20, 17:20, 15:12, 19:15). Pirmajā puslaikā laukumā dominēja RSU, izmantojot savu spēlētāju auguma un fiziskā spēka pārsvaru, puslaiku pabeidzot ar +9 (40:31). Pēc puslaika pārtraukuma spēki gāja mazumā un TTT jaunā maiņa pakāpeniski rezultāta starpību sadeldēja, līdz -2, ceturtās ceturdaļas pēdējā minūtē. Pēdējais uzbrukums 2 sekundes līdz spēles beigām arī bija juniorēm, taču Māras Motes 3 punktu metiens izgriezās no groza stīpas. Rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 1-1 un bronzas medaļnieču noskaidrošana atlikta uz 3. spēli. Izšķirošā spēle notiks 24. aprīlī 19.30 Hanzas vidusskolas zālē, kad tiks noskaidrotas 3. vietas ieguvējas LSBL 2016/17 gada sezonā.

21.aprīļa vakarā Latvijas izlase aizvadīja kārtējo pārbaudes spēli, gatavojoties pasaules čempionātam hokejā. Lai arī jau pašā spēles sākumā tika ielaisti vārti, spēles beigās tika svinēta laimīga uzvara ar rezultātu 2:1. Pēc spēles portālam Sportacentrs.com savu komentāru sniedza uzvaras vārtu autors, komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš, kurš atzina, ka uzvaras atslēga slēpjas vien pašu psiholoģijā.

22. aprīli gaidāmajā atbildes mačā pret Franciju savu pēdējo spēli izlases kreklā aizvadīs ilggadējais izlases vārtsargs Edgars Masaļskis, un izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs neliedza uzslavas mūsu vārtsargam, atzīmējot, ka Edgars būtu jāņem kā paraugs jebkuram hokejistam.

Jau drīzumā portālā Sportacentrs.com būs iespēja noskatīties arī nelielu video sižetu par Edgara pēdējo spēli izlasē.

"Jelgavas" futbolisti "SynotTip" Virslīgas mačā otrajā puslaikā prata trīs reizes sarūgtināt mājiniekus "Metta/LU" spēlētajus un sarūpēt viņiem zaudējumu 1:3. Vienīgie vārti pirmajā puslaikā tika gūti jau sestajā minūtē, kad bumba atrada ceļu vārtos pēc tāla Ingara Stugļa sitiena, kas drīzāk pat bija piespēle. Pirmajā puslaikā mājinieki varēja iesist vēl, taču to neizdarīja, bet otrajā puslaikā paši bija spiesti trīs reizes sākt no laukuma centra. Viss sākas ar vārtsarga Dāvja Oša nepārliecinoši spēli, kas beidzās ar Jelgavas lietuvieša Evalda Razuļa vārtu guvumu. Vēl divas reizes Dāvi pārspēja brālis Mārcis, turklāt pirmajā gadījumā vārtu guvums tika atzīts tikai pēc tiesneša asistenta signāla.Piedāvājam mača skatāmākās epizodes

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas ceturdļfināla Valmiera/Ordo pret Liepāja/Triobet sērijas 1. spēlē, pārliecinošu uzvaru izcīnīja Vidzemes komanda ar 101:70 (28:15, 24:12, 27:23, 22:20) . Liepājnieki atklāja spēles rezultātu, taču tad pie punktu gūšanas ķērās arī valmierieši un līdz 1. ceturdaļas beigām iekrāja jau + 13 punktu pārsvaru. Jāņa Kaufmaņa caurgājieni, kas nereti noslēdžas ar papildus iespējām gūt punktus no soda metienu līnijas, arī 2. ceturdaļā ļāva valmieriešiem gūt divreiz vairāk (24:12) punktus nekā pretiniekiem. Pēc puslaika pārtraukuma Valmiera/Ordo turpināja veiksmīgi spēlēt uzbrukumā palielinot pārsvaru līdz 30 punktiem jau 3. ceturdaļas vidū. Spēles rezultatīvākais spēlētājs, valmierietis Jānis Kaufmanis (18.p), spēles pēdējā minūtē ar soda metieniem panāca lielāko pārsvaru spēlē+34 (101:67). Spēle noslēdzās ar liepājnieka Ausēja precīzu 3 punktu metienu, bet pirmās ceturdaļfināla sērijas spēles beigu rezultātā +31 Valmierai/Ordo. Sērijas nākamā spēle 24. aprīlī 19.30 Liepājas Olimpiskajā centrā, uz kuru Valmieras komanda dosies esot vadībā sērijā līdz 3 uzvarām ar 1-0.

Skaties Olybet LBL spēļu tiešraides Best4Sport TV vai Shortcut.lv

Kontinentālā hokeja līga (KHL) apkopojusi izslēgšanas spēļu labākos atvairītos metienus. Pirmo vietu izpelnījies Magņitogorskas "Metallurg" vārtsargs Vasīlijs Košečkins.