Riodežaneiro olimpiādes ceturtās vietas īpašniece svarcelšanā Rebeka Koha otrdien ieguva U20 Eiropas čempionāta zeltu. Piedāvājam apbalvošanas ceremoniju.

Sportacentrs.com raidījuma #FUTBOLBUMBAS 26. epizodē tika runāts par Latvijas valstsvienības pēdējām spēlēm Pasaules kausa kvalifikācijā, kā arī šovakar gaidāmo Latvijas kausa finālu starp ''Riga'' FC un ''Liepāja/Mogo''. Kaspars Gorkšs un Jānis Ikaunieks atbildēja uz septiņiem vienādiem jautājumiem, sniedzot mums interesantas atbildes, bet ''Riga'' FC leģionāri aicināja maču vērot tiešraidē Sportacentrs.com TV kanālā.

18. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle sievietēm starp Polijas "Olimpia Osowa Gdansk" un Spānijas CDE "El Valle". Spānietes pirmās atklāja rezultātu otrā perioda sākumā, tomēr turpinājumā polietes guva piecus bezatbildes vārtus, un svinēja uzvaru ar rezultātu 5:1 (0:0; 1:1; 4:0).

EuroFloorballCup 2017 sieviešu turnīrā pirmo maču aizvadīja FK "Ķekava", kas 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Slovākijas čempionvienībai "SK 98 Pruske". Jūsu uzmanībai piedāvājam noskatīties pēcspēles interviju ar Ķekavas komandas menedžeri Arti Drēziņu.

Latvijas svarcelšanas talants Ritvars Suharevs (18) šodien izcīnīja U20 Eiropas čempiona titulu 77 kilogramos. Piedāvājam apbalvošanas ceremoniju.

18. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle sievietēm starp Latvijas "FK Ķekava" un Slovākijas "SK 98 Pruske". Šajā mačā pirmais periods noslēdzās neizšķirti 1:1, bet otrās trešdaļas sākumā abas komandas guva vēl pa vieniem vārtiem (2:2). Turpinājumā sekoja pamatīga ofensīva no Slovākijas komandas puses, kas pastiprinājās pamatlaika pēdējās piecās minūtēs, tomēr rezultāts palika nemainīgs, un viss izšķīrās pēcspēles metienos, kuros pārākas bija slovākietes, izcīnot panākumu 3:2.

18. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle vīriešiem starp Norvēģijas "Slevik IBK" un Krievijas "Nizhegorodets". Pirmos divus periodus komandas spēlēja diezgan līdzīgi, ar nelielu "Slevik" pārsvaru, savukārt trešajā trešdaļā norvēģi pilnībā salauza pretinieku pretestību, un sagrāva Krievijas klubu ar 8:2 (2:1; 1:1; 5:0).

18. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle vīriešiem starp Igaunijas "EMU SK" un vietējo "Betsafe/Ulbroka". Pirmajā periodā norisinājās līdzīga spēle, un komandas noslēdza trešdaļu neizšķirti - 3:3. Turpinājumā pārāki izrādījās "Ulbrokas" spēlētāji, uzvarot abas trešdaļas, un arī visu maču ar gala rezultātu 8:4 (3:3; 3:0; 2:1).

Šodien EuroFloorballCup 2017 grupu turnīrā otro uzvaru izcīnīja "Betsafe/Ulbroka", ar rezultātu 8:4 pārspējot Igaunijas čempionvienību "EMU SK". Jūsu uzmanībai piedāvājam interviju ar Ulbrokas komandas aizsargu Aināru Juškēviču.

2017.gada 18.oktobrī Skonto Stadionā, Rīgā, notika Latvijas futbola kausa izcīņas fināls, kurā tikās "Liepājas/Mogo" un "Riga FC". Spraigā, interesantā un aizraujošā finālspēlē ar rezultātu 2:0 pārāki bija liepājnieki, tādējādi pirmoreiz kluba pastāvēšanas vēsturē triumfējot Latvijas kausa izcīņā. Abus vārtus Liepājas komandas labā guva tās līderis Artūrs Karašausks.Jūsu uzmanībai piedāvājam šīs spēles labāko momentu apskatu.

HK "Rīga" hokejisti trešdien Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) uzvarēja Pekinas "Kuņluņ Red Star Junior" vienību, tiekot pie otrās uzvaras pēc kārtas. Vienīgos vārtus šajā mačā iemeta Artūrs Homjakovs.

Piedāvājam Artūra Karašauska un Mareka Zuntnera komentārus pēc vakardienas Latvijas kausa izcīņas fināla, kurā “Liepāja/Mogo” ar 2:0 pieveica “Riga FC” futbolistus.

"Kurbada" hokeja komandas aizsargs Renārs Valters ir no talantīgā BHS-85 (Karsums, Dārziņš, Raitums), nepilnu 19 gadu vecumā (2004.) debitējot Latvijas izlasē vienā pārī ar Normundu Sējēju. Acīmredzot 2008. gada vasarā Sējējs arī izlēma Valtera hokeja nākotni, neaicinot viņu uz "Dinamo" nometni. Gandrīz četras sezonas Renārs bija pametis hokeju, baudot Floridas sauli. Taču tur trūcis hokeja... Nu jau Renārs ir seškārtējs Latvijas čempions, kura pēdējo triju gadu svarīgākais darbs bija "Kurbada" hokeja halles būvniecība. Šonedēļ "Kurbada" hallē Rumbulā pirmais starptautiskais turnīrs - Kontinentālā kausa izcīņa kopā ar Ukrainas un Igaunijas čempioniem, kā arī Polijas vicečempioniem. Piedāvājam Jāņa Matuļa garāku sarunu ar Renāru.

Visas spēles ar "Kurbads" komandas dalību tiešraidēs demonstrēs Sportacentrs.com TV kanāls. Piektdien spēles sākums plkst. 19:30, sestdien un svētdien plkst. 18:00.

19. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle sievietēm starp Krievijas "Nauka-SAFU-NT" un vietējo FK "Ķekava". Diemžēl latvietes spēja noturēties spēlē tikai līdz 15. spēles minūtei, pēc kuras sākās pamatīgs vārtu birums no viešņu puses. Gala rezultātā "Ķekavai" zaudēti visi trīs periodi vismaz ar trīs vārtu starpību, un likumsakarīga uzvara Krievijas klubam "Nauka" ar rezultātu 14:2 (3:0; 5:0; 6:2).

Pirms gada - 7. oktobrī Oļega Sorokina runa Latvijas Hokeja federācijas kongresā bija tik kaismīga, it kā viņš cīnītos ar deviņgalvu pūķi. Nu jau gandrīz gadu bijušais Latvijas izlases un "Dinamo" aizsargs ir LHF Valdes locekļa kandidāta statusā. Kas patīkami - savu brīvo garu nav zaudējis un nebaidās publiski runāt to, ko domā. Dažkārt ar pamatīgu ironijas devu. Kā treneris vēl ceļa sākumā, bet ar gudrām domām. Kas būs jārealizē pasaules U-18 1. divīzijas čempionātā Rīgā. Latvijas hokeja hrestomātijā Oļegs jau ierakstījis savu vārdu: pirms 24 gadiem Nitrā, kad spēlē pret Slovākijas U-20 izlasi vajadzēja gūt uzvaras vārtus, Sorokins pats pieteicās, ka viņš to var izdarīt. Piecas sekundes pirms spēles beigām arī iemetot uzvaras ripu. Arī šo spēli atcerējāmies. Kas Sorokina karjerā esot bijusi pati labākā!

Sarunas garums: 69 minūtes

Šodien smagu zaudējumu EuroFloorballCup 2017 sieviešu turnīrā piedzīvoja FK "Ķekava", kas ar rezultātu 2:14 atzina Krievijas kluba "Nauka-SAFU-NT" pārākumu. Jūsu uzmanībai piedāvājam pēcspēles interviju ar Ķekavas komandas vārtsardzi Montu Andrušaiti.

Riga FC preses konference pēc Latvijas kausa izcīņas finālspēles - FK Liepāja/Mogo - Riga FC 2:0 (2:0), 2017. gada 18. oktobrī, Skonto stadionā.

Nacionālā hokeja līga (NHL) apkopojusi otrās nedēļas labākās epizodes. Pirmajā vietā ierindots Toronto "Maple Leafs" amerikāņu uzbrucējs Ostons Metjūzs.

Jau šajā nedēļas nogalē Hokeja klubs “Kurbads” savā jaunajā hallē aizvadīs Starptautiskās Hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņas spēles. Lai cīnītos par vienīgo ceļazīmi uz nākamo kārtu, komanda mērosies spēkiem ar Ukrainas un Igaunijas čempionvienībām, kā arī Polijas vicečempioniem. Piektdien spēles sākums plkst. 19:30, sestdien un svētdien plkst. 18:00. Visu spēļu tiešraides arī Sportacentrs.com TV kanālā.

Pirms turnīra starta mēs devāmies pie hokeja līdzjutējiem ar konkrētu jautājumu: kas ir šī brīža Latvijas čempioni? Lūk kas no tā sanāca…

FK Liepāja/Mogo preses konference pēc Latvijas kausa izcīņas finālspēles - FK Liepāja/Mogo - Riga FC 2:0 (2:0), 2017. gada 18. oktobrī, Skonto stadionā.