Nākamā lapa

Latvijas čempionāts riteņbraukšanā 25. jūnijā Talsos noslēdzās ar grupas brauciena sacensībām, kurās triumfēja 22 gadus vecais Krists Neilands, otro vietu negaidīti ieguva Kaspars Serģis, bet trešais bija Viesturs Lukševics. Otrajā grupā finišēja pēdējo gadu Latvijas labākie riteņbraucēji - Aleksejs Saramotins un Gatis Smukulis, bet Toms Skujiņš un Andžs Flaksis finišu sasniedza vēl pēc sešām minūtēm. U23 vecuma grupas ieskaitē zeltu ieguva Deins Kaņepājs, bet pirms tam amatieru braucienā labākais bija Kalvis Eisaks.

Dienvidkorejas apgabalā Mudžu turpinās pasaules čempionāts taekvondo olimpiskajā versijā. Pasaules ranga desmitais numurs Inese Tarvida (53 kg) šodienas ceturtdaļfinālā izrāva uzvaru cīņā ar mājinieci Mindžeonu Kimu, nodrošinot vismaz trešo vietu, kas ir lielākais panākums Latvijas taekvondo vēsturē.

27.06. muguras muskulatūras vingrinājumi kopā ar Annu Kuldo

Latvijas sieviešu basketbola izlase pirmdien, 26. jūnija vakarā atgriezās no Eiropas čempionāta finālturnīra Čehijā, kurā meitenes izcīnīja sesto vietu un kvalificējās Pasaules kausa izcīņai, kas nākamgad notiks Spānijā. Vēl pirms valstsvienības ierašanās lidostā satikām arī Latvijas vīriešu izlases kandidātu Rolandu Šmitu, bet, kad sagaidīšanas telpā beidzot ieradās dāmu izlase, uzklausījām meitenes un galveno treneri Mārtiņu Zībartu.

Klejs Tomsons Ķīnā nolaiž Raini!

Piedāvājam atskatu uz pasaules motokrosa čempionāta Lombardijā, Itālijā, kur MX2 klasē svētdien sesto un pirmo vietu braucienos guva latvietis Pauls Jonass, summā iegūstot otro pozīciju. Par posma uzvarētāju kļuva viņa tuvākais sekotājs kopvērtējumā Džeremijs Sīvers no Šveices, kamēr MXGP klasē abos braucienos nepārspēts palika mājinieks Antonio Kairoli. Video avots: https://www.youtube.com/watch?v=06U...

26.06. roku muskulatūras vingrinājumi kopā ar Lindu Jakoveli

Latvijas sieviešu valstvienība startu Eiropas čempionātā noslēgušas ar zaudējumu Turcijai. Pēc spēles aprunājāmies ar snaiperi Kitiju Laksu un komandas galveno treneri Mārtiņu Zībartu.

Eiropas meistarsacīkšu mazajā finālā Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien atzina Turcijas pārākumu - 63:72, līdz ar to finišēja sestajā vietā. Mūsu komandā rezultatīvākās bija Anete Šteinberga (16 punkti), Kitija Laksa (15) un Gunta Baško-Melnbārde (11).

Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien noslēgs dalību Eiropas čempionātā. Pirms pēdējās spēles ar Turciju aprunājāmies ar ilggadējo izlases kapteini Guntu Baško-Melnbārdi. Sarunas laikā tika runāts par dažādām tēmām: šo čempionātu, basketbola nākotni, sieviešu basketbola popularitātes pieaugumu.

Latvijas sieviešu basketbola izlase pirmo reizi kvalificējusies pasaules čempionātam. Piedāvājam Anetes Šteinbergas un Mārtiņa Zībarta pēcspēles komentārus.

Eiropas meistarsacīkšu mazajā pusfinalā Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien spraigā cīņā pārspēja Itāliju - 68:67, līdz ar to pirmoreiz tika uz Pasaules kausu. Mūsu komandas punktu guvējas: Aija Putniņa (15), Kristīne Vītola (15), Anete Šteinberga (13), Gunta Baško-Melnbārde (11), Kitija Laksa (9), Ieva Krastiņa (5).

Jau rīt noskaidrosies, kurās valstīs 2019. gadā norisināsies Eiropas sieviešu basketbola čempionāts. Viena no pretendentēm būs arī Latvija. Vairāk pastāstīja LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Latvijas izlasē Eiropas sieviešu basketbola čempionātā 8 no 12 basketbolistēm ir pieredze vai arī ir bijusi pieredze ASV augstskolu basketbolā. Šajā sižetā centāmies uzzināt vairāk par mūsu meiteņu gaitām ASV, kā arī par dažādām koledžu basketbola niansēm.

22. jūnijā Skonto stadionā, Rīgā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 13. kārtas spēle starp "Riga FC" un FK "Jelgava" komandām. Pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk spēlēja mājinieki, un viņi arī izveidoja vairāk momentu, kamēr jelgavnieki, kā ierasts, bīstami darbojās standartsituāciju laikā. Puslaika izskaņā mājinieku spiediens atmaksājās, skaistus vārtus gūstot Oļegam Laizānam. Otrajā puslaikā komandas spēlēja līdzīgāk, un puslaika izskaņā "Jelgava" pārņēma iniciatīvu, radot vairākas bīstamas situācijas, kamēr rīdzinieki atbildēja ar pretuzbrukumiem. Neskatoties uz to, komandas vārtus šajā mačā vairs neguva, un "Riga" noturēja minimālu uzvaru ar rezultātu 1:0.

22. jūnijā Slokas stadionā, Jūrmalā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 13. kārtas spēle starp Jūrmalas FK "Spartaks" un FK "Liepāja/Mogo". Šis mačs mājiniekiem iesākās neveiksmīgi, kad jau 5. minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja Ingus Šlampe. Pēc šī agrā šoka "Spartaks" atguvās, sāka uzbrukt, un 22. minūtē rezultātu izlīdzināja Vladislavs Kozlovs. Turpinājumā komandas centās aktīvi uzbrukt, tomēr lieliski spēlēja abu vienību aizsargi, neļaujot īsti izveidot momentus. Potenciāls lūzuma brīdis notika 42. minūtē, kad sarkano kartīti viesu komandā nopelnīja Kristians Damians Toress, tomēr vīra pārsvaru "Spartaks" nespēja izmantot, daļēji arī pateicoties labai liepājnieku vārtsarga Valentīna Raļkeviča spēlei. Beigās spēle noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu - 1:1.

''Synottip'' futbola Virslīgas 13. kārtas ietvaros, Slokas stadionā, Jūrmalā vietējais ''Spartaks'' spēlēja neizšķirti 1:1 pret FK ''Liepāja/Mogo''. Pašā spēles sākumā zaudējuši komiskus vārtus, jūrmalnieki atspēlējās, taču spēles turpinājumā sev piederošo pārsvaru nespēja realizēt gūtos vārtos, līdz ar to dalot punktus uz pusēm ar tiešajiem konkurentiem turnīra tabulā. Sportacentrs.com piedāvā pēcspēles preses konferenci ar abu komandu galvenajiem treneriem.

Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles interviju ar Riga FC pussargu Erīku Punculi.

„SynotTip” Latvijas Virslīgas 13. spēļu kārtas mačā „Skonto” stadionā "Riga" FC komanda ar minimālu rezultātu 1:0 pārspēja "Jelgavas" futbolistus, nostiprinoties kopvērtējuma otrajā pozīcijā. Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles preses konferenci ar abu komandu galveno treneru dalību.

Ceturtdien, 22.jūnijā stadionā "Arkādija" ar spēli starp RFS un FK "Ventspils" startēja SynotTip Virslīgas 13.kārta. Rezultatīvā mačā uzvaru ar 4:2 izcīnīja RFS. Mača pirmie vārti tika gūti 17.minūtē, kad precīzs bija Lasha Shergelashvili, 5 minūtes pirms puslaika beigām neizšķirtu ventspilniekiem panāca Ritvars Rugins. 42. minūtē ventspilniekiem bija arī iespēja izvirzīties vadībā, taču netika realizēts 11m soda sitiens, pateicoties lieliskai RFS vārtsarga Daniil Sizko spēlei. Otrajā puslaikā veseli 4 vārti komandu izpildījumā, vispirms RFS 58. minūtē vēlreiz vadībā izvirzīja Roberts Uldriķis panākot 2:1, taču 9 minūtes vēlāk ventspilniekiem rezultātu uz 2:2 izlīdzināja Nikola Boranijaševič. Spēles beigās veiksmīgāki tomēr bija RFS, kuri vispirms 2 minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 3:2 pateicoties Aleksandra Fertova vārtu guvumam, taču kompensācijas pēdējā minūtē (90'+3') pēdējo vārdu spēlē teica Igors Kozlovs kurš RFS labā realizēja 11m soda sitienu un panāca 4:2.