Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Ceturtdiena, 3. decembris

23:00 UEFA Čempionu līgas kvalifikācija telpu futbolā: Petro-w - Lučenec

Piektdiena, 4. decembris

01:30 Pro-Kart Madona 2019. Latvijas kartinga atklātā čempionāta 3. posms
06:15 Labdarības spēle hokejā "Katram draugam savu cilvēku!"
08:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
09:30 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
12:00 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - RFS
14:00 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - Valmiera FC
16:15 Optibet futbola virslīga: FK Metta - Valmiera FC
18:30 Latvijas gada auto apbalvošanas ceremonija
19:45 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
20:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
22:00 Sporta deju sacensības "Rīgas atklātās meistarsacīkstes 2020"

Sestdiena, 5. decembris

00:15 Pasaules čempionāts kērlingā sievietēm 2019: Latvijas komandas spēles
08:00 Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2020"
12:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
13:54 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
16:55 LIVE Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
19:30 Šodien Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
22:15 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night"

Svētdiena, 6. decembris

03:30 Sporta deju sacensības "Latvija open 2017"
08:00 Raidījums "Veselīga", 14. epizode
08:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
09:15 Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
12:00 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
14:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
17:00 IFBB Fit Model Pasaules čempionāts
21:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
23:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts (A.Poikāns un M.Štrombergs)

Pirmdiena, 7. decembris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
10:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
12:15 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: IK Sirius IBK - IBK Dalen
14:45 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
17:15 Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
20:00 Jaunums! Raidījums "Futbolbumbas"
21:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002

Otrdiena, 8. decembris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
09:15 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
11:45 Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - RFS
14:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija
16:30 Credit24 Meistarlīga volejbolā: RTU/Robežsardze/Jūrmala - VK Biolars/Jelgava
18:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Liepāja
20:30 Raidījums "Futbolbumbas"
21:45 Jaunums! "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
23:00 Šodien UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija

Trešdiena, 9. decembris

08:00 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija
10:30 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"
14:00 Latvijas kauss futbolā. Ceturtdaļfināls: RFS - Riga FC
16:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Liepāja
19:15 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
22:00 Jaunums! Raidījums "Veselīga", 15. epizode
22:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija

Ceturtdiena, 10. decembris

08:00 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
08:30 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
11:15 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Liepāja
14:00 Mākslas vingrošanas sacensības "Baltijas Aplis"
17:30 Optibet futbola virslīgas spēle
20:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
22:45 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums

Piektdiena, 11. decembris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
09:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija
12:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
15:00 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: IK Sirius IBK - IBK Dalen
17:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
18:30 LIVE Somijas florbola virslīga vīriešiem: Oilers - EräViikingit
21:15 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
21:45 Latvijas gada auto 2021 apbalvošanas ceremonija
23:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts

Sestdiena, 12. decembris

08:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts
09:30 Raidījums "Futbolbumbas"
11:00 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
11:30 UEFA Čempionu līgas kvalifikācija telpu futbolā: Petro-w - Lučenec
14:00 LIVE Telpu futbola virslīgas spēle
17:00 LIVE Zviedrijas florbola Superlīgas spēle
19:30 Somijas florbola virslīga vīriešiem: Oilers - EräViikingit
22:00 Šodien Telpu futbola virslīgas spēle

Svētdiena, 13. decembris

08:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 6. raidījums
09:30 Raidījums "Veselīga", 15. epizode
10:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
11:45 Zviedrijas florbola Superlīgas spēle
14:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
17:00 Somijas florbola virslīga vīriešiem: Oilers - EräViikingit
19:30 Telpu futbola virslīgas spēle
21:45 IFBB Fit Model pasaules čempionāts

Ceturtdiena, 17. decembris

21:15 Jaunums! Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 8. raidījums

Otrdiena, 22. decembris

21:45 Jaunums! "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts

Trešdiena, 23. decembris

21:15 Jaunums! Raidījums "Veselīga", 16. epizode