28.mar. Video: Latvijas U21 futbola izlase pārbaudes spēlē zaudē Lietuvai(2)
    Pārbaudes turnīrā, kas norisinājās kaimiņvalsts galvaspilsētā Viļņā, Latvijas U21 futbola izlase ar 0:3 (0:2) atzina mājinieku Lietuvas futbolistu pārākumu. Sākuši turnīru ar rezultatīvu uzvaru pār Baltkrieviju (4:3), šodienas spēlē, jau 1. puslaikā tika ielaisti 2 vārti. Pēc puslaika pārtraukuma Latvijas izlase aktīvāk atsāka spēli un gandrīz 10 minūtes kontrolēja bumbu lietuviešu laukuma pusē, bet mājinieki spiedienu izturēja un drīzumā guva arī 3. vārtus. Turnīra kopvērtējumā, sliktākas vārtu attiecības dēļ, mūsējie palika pēdējā, trešajā vietā.
  • Pahars: "Domāju, ka LFF vadībai jāmeklē jauns treneris"
    28.mar. Pahars: "Domāju, ka LFF vadībai jāmeklē jauns treneris"(237)
    Latvijas futbola izlase šodien pārbaudes spēlē piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu izbraukumā pret Gruziju. Pēc mača galvenais treneris Marians Pahars norādīja, ka, pēc viņa domām, būtu dīvaini, ja viņš saglabātu amatu pēc šādas spēles.
    28.mar. Video: Latvija Tbilisi spēlē vāji un tiek sabradāta(22)
    Latvijas futbola valstsvienība aizvadījusi pagalam nesekmīgu pārbaudes spēli, viesos tiekoties ar Gruzijas izlasi. Rezultātu mājinieki gan atklāja pēc apšaubāma 11 metru soda sitiena realizēšanas, tomēr arī pirms un pēc tā tieši gruzīniem piederēja neapšaubāms pārsvars. Līdz pārtraukumam mājinieku standarts nostrādāja vēlreiz, šoreiz Andri Vaņinu pārspējot pēc stūra sitiena izspēles - Latvijai jau 0:2. Arī otrajā puslaikā mājinieki izcēlās pēc stūra un soda sitiena, turklāt vēl vienu reizi cauro Latvijas aizsardzību cauršāva sitiens no tālākas distances. Latvijas 90 minūtēs sarīkoja vienu tiešām bīstamu momentu, pēc kura bumba vārtos tomēr nenonāca. 0:5 - laikam jau mača gaitai atbilstošs rezultāts.
    Piedāvājam jūsu uzmanībai mača skatāmākos momentus!
  • U21 izlasei sausais zaudējums Lietuvai un pēdējā vieta turnīrā
    28.mar. U21 izlasei sausais zaudējums Lietuvai un pēdējā vieta turnīrā(6)
    Viļņā notikušajā pārbaudes turnīrā pēdējā vietā palika Latvijas U21 futbola izlase, kas pēc uzvaras pār baltkrieviem šodien palika sausā pret Lietuvas vienaudžiem – 0:3.
  • Latvijai prezidenta klātbūtnē kaunpilna sakāve Gruzijā
    28.mar. Latvijai prezidenta klātbūtnē kaunpilna sakāve Gruzijā(318)
    Latvijas futbola izlase šodien aizvadīja pārbaudes maču Gruzijā. Prezidenta Raimonda Vējoņa klātbūtnē Mariana Pahara vadītā komanda demonstrēja ļoti nepārliecinoši sniegumu, neizveidoja nevienu vērā ņemamu momentu un cieta apkaunojumu pret Gruziju ar 0:5.
  • Ikaunieks: "Zinām, ka Latvijā no mums gaida uzvaru"
    28.mar. Ikaunieks: "Zinām, ka Latvijā no mums gaida uzvaru"(19)
    Pirms pārbaudes spēles pret Gruziju intervijas Latvijas Futbola federācijai snieguši Latvijas futbola izlases spēlētāji Jānis Ikaunieks un Ģirts Karlsons.
  • Latvija jūnijā aizvadīs pārbaudes spēli pret Igauniju
    28.mar. Latvija jūnijā aizvadīs pārbaudes spēli pret Igauniju(11)
    Latvijas futbola izlase 12. jūnijā aizvadīs pārbaudes spēli, tiekoties ar ziemeļu kaimiņieni Igauniju, vēstī Latvijas Futbola federācija (LFF).
  • Latvijas izlase viesos pret savu potenciālu nepiepildījušo Gruziju
    28.mar. Latvijas izlase viesos pret savu potenciālu nepiepildījušo Gruziju(67)
    Šovakar 17:00 Tbilisi Latvijas futbola izlase aizvadīs pārbaudes maču pret Gruziju, kurai nespēlēs pamatvārtsargs un izlases kapteinis. Mača tiešraidi piedāvās Sportacentrs.com TV.
  • Petkovičs: ''Uzvarai pār Latviju bija jābūt lielākai''
    27.mar. Petkovičs: ''Uzvarai pār Latviju bija jābūt lielākai''(2)
    Šveices futbola izlases galvenais treneris Vladimirs Petkovičs pēc sestdienas spēles, kurā Latvijas izlase minimāli piekāpās ar 0:1, dalījās ar savu viedokli par mačā redzēto. Tāpat arī vienīgo vārtu guvējs Josips Drmičs izteica savas sajūtas.
    27.mar. Video: Latvijas U19 izlase noslēdz Federācijas kausa izcīņu ar minimālu zaudējumu ukraiņiem
    Latvijas U-19 jauniešu izlase (1999. dzimšanas gada un jaunāki futbolisti), noslēdzot ikgadējo Federācijas kausa izcīņas turnīru jauniešiem, ar rezultātu 0:1 (0:1) pirmdien, 27. martā, piekāpās vienaudžiem no Ukrainas, kuri tādējādi trešo reizi turnīra četru pastāvēšanas gadu laikā kļuvuši par tā uzvarētājiem. Šajā mačā vienīgos vārtus Ukrainas valstsvienības labā guva Aleksejs Hohlovs.
  • Latvijas U19 izlase neveiksmīgi ielaiž vārtus un minimāli zaudē Ukrainai
    27.mar. Latvijas U19 izlase neveiksmīgi ielaiž vārtus un minimāli zaudē Ukrainai(3)
    Rīgā notiekošā Federācijas kausa pēdējā spēlē Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā Latvijas U19 ar 0:1 piekāpās Ukrainas vienaudžiem, pabeidzot turnīru ar trim zaudējumiem trīs spēlēs.
  • Latvija pret Gruziju - cīņa par pārliecību Sportacentrs.com TV
    27.mar. Latvija pret Gruziju - cīņa par pārliecību Sportacentrs.com TV(17)
    Otrdien Sportacentrs.com TV piedāvās iespēju skatīties tiešraidi no Gruzijas galvaspilsētas Tbilisi, kur plkst. 17.00 tiks aizvadīta pārbaudes spēle starp Latvijas futbola izlasi un Gruzijas valstsvienību.
    27.mar. Video: Latvijas U21 futbola izlase rezultatīvā pārbaudes spēlē uzvar Baltkrievijas vienaudžus(2)
    Pārbaudes turnīrā, kas norisinās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, Latvijas U21 futbola izlase rezultatīvā spēlē ar 4:3 (3:1) pieveica Baltkrievijas U21 izlasi. Ar 4 vārtu guvumiem bagātajā 1. puslaikā, Latvijas komanda izvirzījās vadībā ar 2:0 (Koļesovs un Kurtišs), bet drīzumā baltkrievi vienus vārtus atguva. Puslaika izskaņā savus otros vārtus spēlē guva Ņikita Koļesovs un pēc 1. puslaika Latvijas komanda bija vadībā ar 3:1. 2. puslaiku aktīvāk sāka Baltkrievijas komanda un 63. minūtē rezultāta starpību izdevās samazināt līdz 3:2. Taču tad skaistākos vārtus šajā spēlē guva Roberts Uldriķis, pārspējot vārtsargu ar sitienu no 15 metriem zem vārtu pārliktņa un Latvijas izlasei atkal drošāka vadība rezultātā 4:2. Baltkrieviem spēles kompensācijas laika 4. minūtē, pēc mūsējo neveiksmīga uzbrukuma, izdevās pretuzbrukumā gūt savus 3. vārtus spēlē, bet tomēr uzvaru izdevās nosargāt. Nākamā spēle Latvijas komandai ar mājiniekiem, Lietuvas U21 futbolistiem, 28. martā plkst 18:00.
    26.mar. Video: Rakels: ""Reading" šobrīd ir uz viļņa, tāpēc grūti tikt sastāvā"(3)
    Latvijas izlases un Anglijas ''Championship'' komandas ''Reading'' uzbrucējs Deniss Rakels pēc piedzīvotā zaudējuma Šveicei (0:1) Pasaules kausa kvalifikācijas cikla ietvaros atzīmēja, ka Latvija pavisam noteikti šajā spēlē varēja sasniegt labāku rezultātu. Video: Latvijas Futbola federācija
    26.mar. Video: Draudzības spēle futbolā: Latvija U21 - Baltkrievija U21. Spēles ieraksts
    2016.03.26 Draudzības spēle futbolā: Latvija U21 - Baltkrievija U21
  • U21 izlase gūst četrus vārtus un minimāli pieveic baltkrievus
    26.mar. U21 izlase gūst četrus vārtus un minimāli pieveic baltkrievus(4)
    Pārbaudes turnīrā Viļņā Latvijas U21 futbola izlase ar 4:3 pieveica Baltkrievijas vienaudžus. Ar diviem vārtiem pirmajā puslaikā izcēlās Ņikita Koļesovs. Mūsējie labi izmantoja standartsituācijas un bija precīzi pēc centrējumiem.
  • Solovjovs: "Zināju, ka tikšu kandidātu sarakstā"
    26.mar. Solovjovs: "Zināju, ka tikšu kandidātu sarakstā"(7)
    Pēc spēles pret Šveici, Latvijas izlases spēlētājiem bija atšķirīgs garastāvoklis: kādam bija vilšanās par rezultātu, citam – prieks par debiju. Portāls Sportacentrs.com piedāvā Latvijas futbolistu pēcspēles komentārus.
  • Pahars: "Pirms spēles var kaut ko uzlabot, taču neesam burvji"
    26.mar. Pahars: "Pirms spēles var kaut ko uzlabot, taču neesam burvji"(59)
    Pēc zaudējuma pret Šveices valstsvienību mūsu komandas galvenais treneris Marians Pahars atzina, ka spēles iznākums bija likumsakarīgs.
    25.mar. Video: Latvijas U-19 izlase gūst vārtus, bet tomēr piekāpjas Maķedonijas izlasei
    Federācijas kausa izcīņas turnīra otrajā spēlē sestdien, Latvijas U-19 izlase ar rezultātu 1:3 (0:3) zaudēja Maķedonijas vienaudžiem. Atkārtojās vakardienas notikumi laukumā un tāpat kā spēlē ar norvēģiem, arī maķedoniešiem tika ļauts gūt 3 vārtus 1. puslaikā, tai skaitā vienus no 11m soda sitiena atzīmes. Kopējās vārtu skaits 4 arī tāds pats, tiesa vienus no vārtiem guva Kristers Puriņš un tas bija Latvijas izlases pirmais vārtu guvums šajā turnīrā. Pirmdien 27. martā pulksten 15.00 turnīra noslēguma spēlē, Latvijas izlase tiksies ar Ukrainu, bet neatkarīgi no šīs spēles iznākuma turnīra tabulā paliks ceturtajā vietā.
  • Latvija neiztur Šveices spiedienu un cieš minimālu zaudējumu
    25.mar. Latvija neiztur Šveices spiedienu un cieš minimālu zaudējumu(167)
    2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla B grupas spēlē Latvijas futbola izlase viesos bez pārsteigumiem piekāpās grupas līderei Šveicei 0:1, lai gan vairākās epizodēs no vārtu zaudējuma glāba Andris Vaņins.