Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0
Tiešraide: Kazahstāna - Latvija 0:0 (spēle galā)
Tiešraide: Kazahstāna - Latvija 0:0 (spēle galā)
135
Tiešraide: Lietuva - Latvija 2:0 (spēle galā)
Tiešraide: Lietuva - Latvija 2:0 (spēle galā)
59
Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis
11

Uz Latvijas gada futbolista titulu pretendē Vaņins, Ozols un D. Ikaunieks

Trešdien VEF Kultūras pilī notiks tradicionālais Latvijas Futbola federācijas Laureātu vakars, pulksten 18:15 tiešraidi būs iespējams vērot Sportacentrs.com. Paziņoti visu nomināciju labāko trijnieki, un uz Latvijas gada futbolista titulu pretendē Andris Vaņins, Dāvis Ikaunieks un Roberts Ozols.
Kaspars Gorkšs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
19

Gorkšs: "Krivuņeca teiktajā ir personīgs aizvainojums un tendencioza interpretācija"

Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs ar Sportacentrs.com starpniecību sniedzis atbildi uz Latvijas Futbola Virslīgas valdes priekšsēdētāja Maksima Krivuņeca veltīto kritiku.
UEFA prezidents Aleksanders Čeferins, Kaspars Gorkšs un Maksims Krivuņecs.
33

Krivuņecs: "Gorkšs ir vecās sistēmas turpinājums, LFF līmenis - kliedzoši zems"

Sportacentrs.com piedāvā interviju ar Latvijas Futbola Virslīgas (LFV) valdes priekšsēdētāju Maksimu Krivuņecu, kurš velta iznīcinošu kritiku Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta Kaspara Gorkša virzienā.
Dāvis Ikaunieks, saņemot Čehijas čempionāta labākā leģionāra balvu
Foto: sport.cz
20

Mediju balsojums: triumfē D.Ikaunieks, tālāk Uldriķis un trīs vārtsargi

Futbola apskatnieku Ilvara Koscinkeviča un Edmunda Novicka iedibinātajā Latvijas sporta žurnālistu/apskatnieku balsojumā par gada labāko Latvijas futbolistu atzīts Dāvis Ikaunieks. Kuldīgā dzimušais futbolists ļoti sīvā konkurencē apsteidza Robertu Uldriķi, Andri Vaņinu un Pāvelu Šteinboru.
Viens no pasaules čempiones Francijas līderiem Pols Pogbā. Foto: EMPICS Sport/Scanpix
35

Pētījums: populārākā sporta veida statusu Latvijā atguvis futbols

Kā liecina mediju aģentūras "Mindshare" veiktā pētījuma rezultāti, kā populārāko no sporta veidiem Latvijas iedzīvotāji 2018. gadā ierindojuši futbolu. Apjomīgais “Latvijas sporta veidu tops” šoruden izveidots jau septīto reizi, un tajā apkopoti dati par sporta nozares aktualitātēm un attīstības tendencēm kopš 2009. gada. Šogad pētījuma ietvaros analizēti 55 sporta veidi, kuru popularitātes indekss noteikts, balstoties uz sabiedrības aktīvo un pasīvo līdzdalību, sporta veidu statistiskajiem rādītājiem, kā arī kopējo sporta notikumu auditoriju TV un interneta vidē.
Dainis Kazakevičs. Foto: LFF
2

U21 izlasei Eiropas čempionāta kvalifikācijas izlozē tiek divas kaimiņvalstis

Šodien Nionā notika 2021. gada Eiropas čempionāta U21 izlasēm izloze, un pretiniekus uzzināja arī Latvija. Mūsu jaunajiem futbolistiem būs jāspēlē kopā ar Serbiju, Poliju, Krieviju, Bulgāriju un Igauniju.
U17 izlases galvenais treneris Igors Stepanovs. Foto: LFF
4

U17 un U19 izlases uzzina pretiniekus 2020. gada Eiropas čempionātu kvalifikācijās

Notikušas 2020. gada U17 un U19 Eiropas čempionātu kvalifikācijas turnīru izlozes - Latvijas U17 izlase tika grupā ar Serbiju, Ungāriju un Baltkrieviju, bet U19 izlase nonāca vienā grupā ar Nīderlandi, Izraēlu un Moldovu.
Miksu Pātelainens. Foto: Reuters/Scanpix
7

Pātelainens labo Džonsona aizvadīto spēļu antirekordu

Šodien par atkāpšanos no Latvijas futbola izlases galvenā trenera amata paziņoja somu speciālists Miksu Pātelainens. Otrās neatkarības laikā viņš ir kļuvis par mūsu valstsvienības īslaicīgāko treneri.
Kaspars Gorkšs. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
26

Gorkšs: "Nebija viegli paredzēt, ka mūsu tikšanās ar Miksu beigsies šādi"

Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs portālam Sportacentrs.com sacīja, ka Miksu Pātelainena atkāpšanās nav mainījusi mērķi jauno valstsvienības galveno treneri paziņot jau nākamajā valdes sēdē jeb 18. decembrī.
Miksu Pātelainens. Foto: LFF
225

Pātelainens nolemj neturpināt darbu ar Latvijas izlasi

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Miksu Pātelainens neturpinās darbu ar Latvijas izlasi pēc līguma beigām (2018. gada 31. decembris), portālu Sportacentrs.com informēja pats somu speciālists.