Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0
Artūrs Zjuzins un Vladislavs Gabovs svin uzvaras vārtus pret Lietuvu (2:1)
Foto: Gints Ivuškāns, f64
135

Tiešraide: Kazahstāna - Latvija 0:0 (spēle galā)

Šodien Astanā ar spēli pret Kazahstānu Latvijas futbola izlase sāk "Euro2016" kvalifikācijas turnīru. Piedāvājām mača teksta tiešraidi.
Deniss Rakels
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
59

Tiešraide: Lietuva - Latvija 2:0 (spēle galā)

Šodien Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē Viļņā Lietuvas futbola izlase uzņem Latvijas valstsvienību. Piedāvājam spēles teksta tiešraidi.
Sandis Ģirģens. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
6

Ģirģens: "Ja prasīs, padomu neliegšu..."

"Tas, ka nepietiek naudas, nav arguments. LFF tēls, prezidenta tēls, valdes profesionalitāte - tie ir priekšnoteikumi, lai būtu jauni sponsori, kas būtu gatavi ieguldīt vairāk naudas," pēc neievēlēšanas par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu medijiem sacīja Latvijas Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.
Vadims Ļašenko. Foto: LFF
35

Ļašenko: "Cerams, izdosies neatkārtot Gorkša kļūdas"

"Mans pirmais darbs prezidenta amatā? Piezvanīšu visiem biedriem un pateikšu paldies par uzticību," pēc ievēlēšanas par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu sacīja Vadims Ļašenko.

Video: V. Ļašenko: "Pēc revīzijas lemsim - saglabāt darbiniekus vai meklēt citus"

Piektdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā par jauno organizācijas prezidentu ievēlēts Vadims Ļašenko, kurš līdz šim veica Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidenta pienākumus. Balsojumā Ļašenko pārliecinoši pārspēja Iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu.
Vadims Ļašenko. Foto: LFF
150

Par LFF prezidentu pārliecinoši kļūst Vadims Ļašenko

Piektdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā par jauno organizācijas prezidentu ievēlēts Vadims Ļašenko, kurš līdz šim veica Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidenta pienākumus. Balsojumā Ļašenko pārliecinoši pārspēja Iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu.
Vadims Ļašenko. Foto: LTFA
75

Teksta tiešraide: Ļašenko kļūst par LFF prezidentu

Ja pagājušajā gadā Latvijas Futbola federācija sasauca pat piecus kongresus, tad šodien, kad 2020. gads jau ir pāri ekvatoram, "Elektrum" olimpiskajā centrā risināsies tikai pirmais(!) šā gada kongress. Taču kāds kongress – LFF vēlēšanu kongress, kurā jāvēlē gan jauns prezidents, gan jauna valde. Kongresa sākās plkst. 12:30.
Mārcis Ošs. Foto: Reuters/Scanpix
1

Latvijas valstsvienība oktobrī aizvadīs pārbaudes spēli Melnkalnē

Latvijas Futbola federācija (LFF) pieņēmusi Melnkalnes piedāvājumu šī gada martā paredzēto, bet "Covid-19" dēļ pārcelto pārbaudes spēli starp abām valstsvienībām aizvadīt 7. oktobrī Podgoricā.
Vadims Ļašenko. Foto: LFF
10

Ļašenko noliedz Indriksona runas par RFS lobēšanu: "Nekad neesmu lobējis RFS"

Jau rīt plkst. 12:00 sāksies Latvijas Futbola federācijas kongress, kā nagla būs prezidenta vēlēšanas. Viens no prezidenta krēsla tīkotājiem Vadims Ļašenko vakar rīkoja preses konferenci, kurā klāt bija arī visi viņa komandas locekļi, kuri arī kandidē uz amatiem valdē - Sergejs Kovaļovs, Olafs Pulks, Jānis Engelis, Jānis Apse, Nauris Mackevičs, Viktorija Mihaļčuka, Andis Rozītis un Emīls Latkovskis. Otrs prezidenta amata kandidāts ir Latvijas iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, uz viceprezidenta amatu kandidē arī Vladimirs Šteinbergs, bet uz valdes locekļu amatiem pieteikušies arī Guntars Indriksons un Anastasija Kučinska.
Guntis Indriksons. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
59

Indriksons apgalvo, ka viņam piedāvāti divi miljoni apmaiņā pret atbalstu Ļašenko

Pēc divām dienām gaidāms Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongress, kurā notiks prezidenta vēlēšanas. Uz amatu kandidē Vadims Ļašenko un Sandis Ģirģens. Bijušais prezidents Guntis Indriksons sarunā ar portālu Delfi paudis, ka pirms diviem gadiem viņam piedāvāta nauda, lai atbalstītu Ļašenko.
Aleksandrs Isakovs. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
5

Isakovs uzraksta iesniegumu un pamet darbu LFF valdē

Šodien par aiziešanu no Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes paziņojis Aleksandrs Isakovs, bijušais Latvijas valstsvienības aizsargs. Pēc divām dienām notiks kongress, kurā tiks izvēlēts jaunais federācijas prezidents.
Jurijs Andrejevs. Foto: LFF
28

Andrejevs trīs dienas pirms prezidenta vēlēšanām kļuvis par LFF sporta direktoru

Latvijas Futbola federācija (LFF) parakstījusi līgumu ar pieredzējušo pašmāju speciālistu Juriju Andrejevu, kurš turpmāk būs LFF sporta direktora amatā. Līgums parakstīts līdz 2021. gada beigām. Sporta direktora amats bija vakants kopš šī gada sākuma, kad iepriekšējais sporta direktors Dainis Kazakevičs kļuva par nacionālās izlases galveno treneri.