Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0
Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs. Foto: LFF
21

Kazakeviča un Latvijas izlases uzdevums - vismaz ceturtā vieta

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde izvirzījusi uzdevumu Daiņa Kazakeviča vadītajai Latvijas nacionālajai izlasei gaidāmajā 2022. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā savā apakšgrupā ieņemt vismaz ceturto vietu. Sacensības Latvijas izlase atklās martā ar spēli savā laukumā pret Melnkalni, bet turpinājumā to gaida dueļi arī pret Nīderlandi, Turciju, Gibraltāru un Norvēģiju.
Jānis Skredelis. Foto: LFF
2

Sporta komplekss "Arkādija" tiks pārdēvēts Jāņa Skredeļa vārdā

Ar 2021. gada 1. martu Rīgas domes lēmums paredz mainīt nosaukumu Rīgas Futbola skolas sporta kompleksam "Arkādija" Ojāra Vācieša ielā 2, Rīgā, piešķirot nosaukumu Rīgas Futbola skolas Jāņa Skredeļa sporta komplekss, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Atbalstot Rīgas Futbola skolas un Latvijas Futbola federācijas (LFF) iniciatīvu par sporta kompleksa pārdēvēšanu Jāņa Skredeļa vārdā, tiks godināta izcila personība Latvijas un Rīgas sporta vēsturē un atzīmēts viņa mūža ieguldījums futbola attīstībā, savā mājaslapā vēsta LFF.
Pāvels Šteinbors. Foto: AFP/Scanpix

LFF laureātu vakaru rīkos attālināti un izcilniekus noteiks 29 nominācijās

Latvijas Futbola federācija (LFF) izstrādājusi un apstiprinājusi nolikumu 2020. gada Latvijas futbola laureātu noteikšanai. Līdz 8. februārim norisināsies balsojums, nosakot aizvadītā gada izcilniekus kopumā 29 nominācijās. Viens no šī gada jauninājumiem - LFF prezidenta balva par īpašu ieguldījumu Latvijas futbola labā.
LFF prezidents Vadims Ļašenko un AAE Futbola federācijas prezidents Rašids Humaīds Al-Nuaimi. Foto: lff.lv
5

LFF vienojas par sadarbību ar AAE futbola federāciju

Latvijas Futbola federācija (LFF) un Apvienoto Arābu Emirātu Futbola federācija vienojušās par turpmāku sadarbību dažādos futbola organizatoriskajos un attīstības virzienos, ieskaitot treneru un tiesnešu apmācību, kā arī izlašu treniņnometņu organizēšanu. Abu pušu nodomu protokolu parakstījuši LFF prezidents Vadims Ļašenko un AAE Futbola federācijas prezidents Rašids Humaīds Al-Nuaimi.
Foto: Albert Gea/Reuters/Scanpix
42

Latvijas futbola izlase jūnijā pārbaudes mačā tiksies ar pasaules grandu

Latvijas futbola izlase 2021. gada 7. jūnijā aizvadīs pārbaudes spēli pret kādu no pasaules līmeņa grandiem, liecina Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija.
Vadims Ļašenko. Foto: LFF
6

Ļašenko: ''Strādājot kopā, turpināsim futbola attīstību''

Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko 2020. gada noslēguma uzrunā uzskaitīja paveiktos darbus, kamēr funkcionārs atrodas federācijas vadītāja amatā, kā arī novēlēja visai futbola saimei laimīgu tuvojošos 2021. gadu. Prezidents uzskata, ka visiem jāturpina strādāt kopā, lai attīstītu futbolu Latvijā.
Spēles pret Latviju Melnkalnes futbolistus cīņā sauks jauns treneris. Foto: PA Images/Scanpix
1

Latvijas pretiniece Pasaules kausa kvalifikācijā Melnkalne nozīmē jaunu galveno treneri

Melnkalnes futbola asociācija šodien valdes sēdē pieņēmusi lēmumu nozīmēt jaunu galveno treneri, Faruka Hadžibegiča vietā ieceļot 53 gadus veco Miodragu Raduloviču, kurš no 2015. - 2019. gadam vadījis Libānas nacionālo izlasi. Melnkalnei būs jāspēlē pret Latviju vienā grupā cīņā par iekļūšanu 2022. gada Pasaules kausa izcīņā.
Foto: LFF

Latvijas U17 izlasēm atcelti 2021. gada Eiropas čempionātu mači

Sekojot Covid-19 pandēmijas attīstības gaitai un izvērtējot esošo sitāciju, UEFA Izpildkomiteja pieņēma lēmumu atcelt 2021. gada Eiropas čempionātus U17 izlasēm jauniešiem un jaunietēm.
"Pa Pāris Kausiem" Lielā kausa balva
6

Šovakar "Pa Pāris Kausiem" dalīs balvas Latvijas futbola gada izcilniekiem

Otrdienas vakarā YouTube kanālā "Par Futbolu" paredzēta "Pa Pāris Kausiem" Lielā kausa balvas ceremonija. Tiešsaistes pasākuma vadītāji Jurijs Žigajevs un Kristians Kareļins kopā ar pārsteiguma viesiem apbalvos Latvijas futbola izcilniekus deviņās nominācijās.
Latvijas U21 izlase. Foto: LFF
4

Latvijas U21 izlase gandrīz noslīdējusi uz pēdējo izlozes grozu Eiropas čempionātā

UEFA Eiropas čempionāta U21 izlasēm nākamā cikla kvalifikācijas grupu izloze notiks nākamā gada 28. janvārī. Saskaņā ar UEFA koeficientu, Latvijas U21 izlase saglabājusi vietu piektajā izlozes grozā, tiesa, tikai par mata tiesu – pavisam nedaudz zemāk bija Luksemburga.
Epizode no Latvijas un Lietuvas U17 izlašu spēles Baltijas kausā. Foto: LFF

Baltijas derbijs un duelis pret turkiem - Latvijas jaunatnes izlases uzzina pretinieces

Trešdien, 9. decembrī, divas mūsu jauniešu izlases - Latvijas U-17 un Latvijas U-19 - uzzināja savus pretiniekus Eiropas čempionāta kvalifikācijā, kas notiks 2021. gadā. Mūsu U-17 izlase nākamgad sacentīsies ar Zviedriju, Čehiju un Lietuvu, bet U-19 izlasi gaida pārbaudījumi ar Turciju, Rumāniju un Sanmarīno.
Jānis Ikaunieks un Krišs Kārkliņš. Foto: Reuters/Scanpix
6

Latvijas izlase sāks martā pret Melnkalni, mājas spēle pret Nīderlandi oktobrī

Otrdien tika apstiprināts spēļu kalendāra plāns 2022. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas UEFA zonā. Kļuvis zināms, ka Latvijas nacionālās izlases pirmā spēle 2021. gadā būs 24. martā mājās pret Melnkalni.
Franks de Būrs. Foto: Sportimage/PA Images/Scanpix
9

De Būrs novērtē Latviju un Melnkalni kā labi organizētas izlases un grasās sagraut Gibraltāru

FIFA mājaslapā apkopoti Eiropas vadošo izlašu galveno treneru komentāri par vakardien notikušo Pasaules kausa kvalifikācijas grupu izlozi, un par Latvijas pārstāvēto grupu izteicies Nīderlandes izlases galvenais treneris Franks de Būrs.
Rafaels van der Vārts. Foto: EPA/Scanpix
104

Latvijas izlasei Pasaules kausa kvalifikācijā tiek Nīderlande, Turcija un Norvēģija

Cīrihē aizvadīta Pasaules kausa kvalifikācijas grupu izloze, kurā Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas izlase nonāca vienā kompānijā ar Nīderlandi, Turciju, Norvēģiju, Melnkalni un Gibraltāru.
Vladislavs Gutkovskis atzīmē vārtus Andorā. Foto: LFF
62

Pasaules kausa izloze: vai Latvija spēlēs pret grandu?

Šveices pilsētā Cīrihē šovakar plkst. 19:00 pēc Latvijas laika paredzēta 2022. gada Pasaules kausa Eiropas zonas kvalifikācijas izloze, kurā četras vai piecas pretinieces uzzinās arī Daiņa Kazakeviča vadītā Latvijas futbola valstsvienība. Kvalifikācijas grupu turnīrs tiks izspēlēts nākamā gada laikā.
Foto: LFF
4

Latvijas futbola izlasei turpmāk būs moderna datu apkopošanas platforma

Latvijas Futbola federācija (LFF) paziņojus pari izdevīgu vienošanos ar uzņēmumu "Iterpro" par mūsdienīgas datu apkopošanas sistēmas pakalpojumu nodrošināšanu Latvijas nacionālajai izlasei. Platformā būs iespējams ievadīt, monitorēt un analizēt tehniskos, medicīnas un citus datus, veidojot spēlētāju profilus.
Foto: LFF
4

Latvijas Futbola federācija atjaunojusi treneru prēmēšanas programmu

Uzlabojoties finanšu situācijai, Latvijas Futbola federācija (LFF) radusi veidus, kā atjaunot treneru prēmēšanas programmu. Tā darbojusies jau iepriekš, bet 2019. gadā tika apturēta, taču tagad LFF lēmusi par treneru prēmēšanu par diviem kalendārajiem gadiem - gan par 2019., gan par 2020. gadu.
Jānis Ikaunieks un Vladislavs Gutkovskis. Foto: LFF
6

FIFA rangā Latvijai laba temperatūra – sešas iegūtas vietas

FIFA publicējusi jaunāko pasaules ranga izlaidumu. Tā vadībā arvien ir Pasaules kausa bronzas medaļniece Beļģija, noturot aiz sevis pasaules čempioni Franciju, bet Latvija no 142. pozīcijas pakāpusies uz 136.
Jānis Ikaunieks. Foto: Reuters/Scanpix
23

Latvijas izlase Pasaules kausa kvalifikācijas izlozē būs 5. grozā

2022. gada Pasaules kausa futbolā Eiropas zonas kvalifikācijas izloze notiks 7. decembrī. Latvijas izlase atradīsies piektajā grozā, tāpat kā Lietuva un Igaunija.
Foto: LFF
20

LFF piesauc UEFA atbalstu U21 izlases jautājumā un lūgs ministriju mainīt lēmumu

Latvijas Futbola federācija savā mājaslapā apstiprinājusi portāla Sportacentrs.com ziņoto informāciju, ka Latvijas U21 izlases futbolistiem, kuri atgriezušies Latvijā, noteikta obligāta pašizolācija. LFF šim Izglītības un zinātnes ministrijas lēmumam (nepieļaut izņēmumu U21 izlases sakarā) nepiekrīt un, citējot līdzīgu atzinumu no UEFA, lūdz ministriju savu nostāju mainīt. LFF sniegto informāciju pārpublicējam pilnā apjomā.