Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:114, Did:0, useCase: 0

Pirmoreiz risināsies Baltijas kausa izcīņa e-futbolā

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas futbola federācijas sadarbībā ar "Konami" 5. jūnijā organizēs vēsturē pirmo Baltijas kausa izcīņu e-futbolā, noskaidrojot spēcīgāko Baltijas e-futbola izlasi "Pro Evolution Soccer 2020" versijā, ziņo LFF.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
1

LFF aicina valstiskā līmenī sakārtot atlīdzību noformēšanu sporta personām

Latvijas Futbola federācijas (LFF) skatījumā nepieciešams valstiski aktualizēt jautājumu par atlīdzību noformēšanas veidiem sporta pasaules cilvēkiem. Tas nepieciešams, lai sakārtotu dažādas nianses, kā sporta federācijas Latvijā var finansiāli atbalstīt savā paspārnē esošus sporta dzīves dalībniekus, tostarp sportistus, kuriem turklāt ir līgumiskas darba attiecības ar citām juridiskām iestādēm. Piedāvājam LFF paziņojumu pilnā apjomā.
Laura Sondore un sieviešu izlases galvenais treneris Didzis Matīss / Foto: Nora Krevņeva-Baibakova

UEFA izziņo dāmu futbola kalendāru: Latvijas izlase laukumā atgriezīsies septembrī

"Covid-19" pandēmijas dēļ Eiropas Futbola asociāciju savienībai (UEFA) nācās atcelt pavasarī un jūnija sākumā paredzētās spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm. Trešdien UEFA paziņoja atjaunoto plānu maču aizvadīšanai, informē Latvijas Futbola federācija.
Sandis Ģirģens. Foto: Oksana Džadana, f64
2

Apelāciju komisija apstiprina Ģirģena kandidatūru LFF prezidenta amatam

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelāciju komisija ceturtdien, 21. maijā, apmierinājusi piecu personu iesniegtās apelācijas, apstiprinot viņu kandidatūras dalībai 2020. gada LFF kongresā paredzētajās LFF valdes locekļu vēlēšanās. Dalībai vēlēšanās apstiprināts prezidenta amata kandidāts Sandis Ģirģens, viceprezidenta amata kandidāts Vladimirs Šteinbergs, kā arī valdes locekļa amatu kandidāti Anastasija Kučinska, Guntars Indriksons un Jānis Engelis.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF

LFF no saviem līdzekļiem sniedz 88 tūkstošus eiro lielu atbalstu organizācijām un tiesnešiem

Latvijas Futbola federācija noslēgusi federācijas biedru, tiesnešu un inspektoru atbalsta sistēmas pieteikumu izskatīšanu un līdz 27. maijam veic vienreizējā krīzes situācijas atbalsta finansējuma izmaksāšanu. Kopējā apstiprināto pieteikumu summa ir 87 660 eiro, kas tiks izmaksāti no LFF līdzekļiem.
Liene Vāciete. Foto: LFF.lv
6

Latvijas meiteņu izlasēs notikušas galveno treneru maiņas

Latvijas WU-17 un WU-15 izlasēs notikušas treneru maiņas. Mūsu meiteņu valstsvienību vecumā līdz 17 gadiem turpmāk vadīs Liene Vāciete, bet divus gadus jaunākās meitenes trenēsies Romāna Kvačova vadībā.
Arturs Zakreševskis. Foto: Romāns Kokšarovs (f64)
2

LFF valde aicina pieņemt galīgo lēmumu par kandidātu atbilstību

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde 12. maija sēdē vienojusies noteikt 3. jūliju kā LFF šīgada kongresa norises datumu un aicina LFF Apelāciju komisiju pieņemt galīgo lēmumu par kandidātu atbilstību dalībai kongresā paredzētajās LFF valdes jaunā sastāva vēlēšanās.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
4

Vēlēšanu komiteja noraida divus kandidātus, lēmumu par Ģirģenu atstāj valdei

Atkārtoti izskatot sešu kandidātu pieteikumus dalībai 2020. gada Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā paredzētajās valdes vēlēšanās, Vēlēšanu komiteja apstiprinājusi vienu kandidatūru un divas noraidījusi. Trīs citu kandidatūru atbilstības novērtēšanu Vēlēšanu komiteja novirzījusi federācijai jeb tās valdei pašreizējā sastāvā.
Aļona Ostapenko. Foto: AFP/Scanpix
97

"Sporta tarkšķī" starp Latvijas uzvarām izceļas Ostapenko tituls un futbolistu brīnums

Teksta sarunas jeb "Sporta tarkšķa" septītajā izlaidumā portāla redakcija par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienai diskutēja par Latvijas sporta lielākajām uzvarām un panākumiem. Dalībnieku vērtēšanas kritēriji un vērā ņemtais laika periods varēja krietni atšķirties, taču praktiski nemainīgi bija tas, ka par lielāko uzvaru uzskatāms Aļonas Ostapenko triumfs 2017. gada "French Open".
Ģirts Mihelsons un Artūrs Zakreševskis. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
2

Mihelsons "Sporta tarkšķī": "Latvijas futbolisti neanalizē, par ko īsti saņem algu"

Sporta tiešsaistes čatā „Sporta tarkšķis” vakar piedalījās Arturs Zakreševskis un Ģirts Mihelsons, apspriežot jautājumu par vietējiem treneriem Latvijas futbola augstākajā līmenī. Kopā ar portāla Sportacentrs.com futbola apskatniekiem tika vērtēts, kā „Euro 2004” izlasei izdevusies pāreja nākamajā posmā futbolā.
2

"Sporta tarkšķis": kā Euro 2004 Latvijas futbolistiem veicas ar pāreju trenera darbā?

Šovakar 21:00-22:30 portālā Sportacentrs.com norisināsies "Sporta tarkšķis" - tiešsaistes sporta čats, kurā portāla redakcija iesaistās diskusijā ar portāla lietotājiem. Šovakar gaidāms futbola vakars, apskatot, kā tas nākas, ka šobrīd no mūsu lielākā futbola panākumu kaldinātajiem, proti, Latvijas "Euro 2004" izlases, šobrīd neviens nestrādā kā galvenais treneris augstākās līgas klubā vai nacionālajā izlasē. "Tarkšķa" viesis šovakar būs Latvijas izlases dalībnieks 2004. gadā, JDFS "Alberts" galvenais treneris un LFF viceprezidents Arturs Zakreševskis.
Aleksandrs Starkovs. Foto: FK "Liepāja"
16

Starkovs tiek pie jauna amata LFF un kļūst par Latvijas izlašu direktoru

Pieredzes bagātais pašmāju speciālists Aleksandrs Starkovs kļuvis par Latvijas Futbola federācijas (LFF) izlašu direktoru, pavēstīts federācijas mājaslapā.
Jānis Apse (no kreisās) ar dēlu Raimondu. Foto: LFF
32

Vēlēšanas nebeidz pārsteigt: LFF kļūdas dēļ pazuda trīs biedru paraksti

Futbola kluba "Dinamo Rīga" vadītājs Jānis Apse portālam Sportacentrs.com atklājis, ka Latvijas Futbola federācijas valdes vēlēšanās viņa pieteikumam kļūdas pēc netika pievienoti trīs biedru paraksti, kas, iespējams, bija izšķiroši, lai viņa kandidatūra sākotnēji tiktu noraidīta.
2

Šovakar "Sporta tarkšķī" ar Zakreševski par "Euro 2004" izlases pāreju uz treneru arodu

Šovakar 21:00-22:30 portālā Sportacentrs.com norisināsies "Sporta tarkšķis" - tiešsaistes sporta čats, kurā portāla redakcija iesaistās diskusijā ar portāla lietotājiem. Šovakar gaidāms futbola vakars, apskatot, kā tas nākas, ka šobrīd no mūsu lielākā futbola panākumu kaldinātajiem, proti, Latvijas "Euro 2004" izlases, šobrīd neviens nestrādā kā galvenais treneris augstākās līgas klubā vai nacionālajā izlasē. "Tarkšķa" viesis šovakar būs Latvijas izlases dalībnieks 2004. gadā, JDFS "Alberts" galvenais treneris un LFF viceprezidents Arturs Zakreševskis.
Edgars Pukinsks. Foto: LFF
2

LFF iemaksas valsts budžetā nodokļos 2019. gadā - 2,5 miljoni eiro

Latvijas Futbola federācija (LFF), apkopojot 2019. gada finanšu pārskatu, kas apstiprināts federācijas valdē un tiks detalizēti prezentēts šogad gaidāmajā LFF kongresā, pagājušā gadā Latvijas valstij tiešajos un netiešajos nodokļos samaksājusi 2 523 641,08 eiro.
Andrejs Perepļotkins. Foto: FC Kupiškis
18

Perepļotkins saņem sešu mēnešu diskvalifikāciju par spēļu sarunāšanu Lietuvā

Latvijas futbolists Andrejs Perepļotkins par iesaistīšanos spēļu manipulēšanā saņēmis sešu mēnešu diskvalifikāciju no visām ar futbolu saistītām aktivitātēm. Diskvalifikācija futbolistam, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja Lietuvas 1. līgas klubu FC "Kupiškis", ir spēkā līdz 11. augustam.
Valdes pašreizējais loceklis un valdes vēlēšanu potenciālais kandidāts Jānis Engelis. Foto: LFF
30

LFF Vēlēšanu komiteja lūdz starptautisko futbola organizāciju palīdzību

Latvijas Futbola federācijas Vēlēšanu komiteja vakardienas sēdē vēl nepieņēma galīgo lēmumu par sešu personu iesniegtajiem pieteikumiem valdes vēlēšanām un sola to izdarīt pēc konsultācijām ar starptautiskajām futbola organizācijām, pavēstījuši divi no sešiem potenciālajiem vēlēšanu kandidātiem Vladimirs Šteinbergs un Guntars Indriksons. Lēmums tiek solīts ne vēlāk par 6. maiju.
Aleksandars Čeferins. Foto: AFP/Scanpix

UEFA pandēmijas laikā atvieglo asociācijām 4,3 miljonu eiro izmantošanas nosacījumus

Eiropas Futbola asociāciju savienība jeb UEFA pavēstījusi par 236,5 miljonu eiro liela finansējuma novirzīšanu visām 55 dalībvalstīm, lai tās varētu vieglāk pārvarēt Covid-19 pandēmijas radīto krīzi.
LFF viceprezidents Sergejs Kovaļovs un valdes locekļi Aleksandrs Isakovs un Vadims Direktorenko. Foto: LFF

LFF valde apstiprina 2019. gada pārskatu un biedru un tiesnešu atbalsta nolikumu

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde pirmdien, 27. aprīlī, apstiprināja federācijas 2019. gada finanšu pārskatu, kas tiks prezentēts LFF biedriem šogad paredzētajā federācijas kongresā, vēstīts organizācijas mājaslapā.
Džanni Infantīno. Foto: Reuters/Scanpix

FIFA asociāciju atbalstam pandēmijas laikā izmaksās 150 miljonus dolāru

Starptautiskā futbola federāciju asociācija (FIFA) paziņojusi, ka nekavējoties sniegs finansiālu atbalstu visām asociācijām, no kurām lielai daļai pandēmijas laikā nākas īpaši savilkt jostas.