UEFA ČL 14/15, E grupaManchester City — RomaTurnīra tabula: 21:45
UEFA ČL 14/15, F grupaPSG — BarcelonaTurnīra tabula: 21:45
UEFA ČL 14/15, G grupaSporting CP — ChelseaTurnīra tabula: 21:45
UEFA ČL 14/15, H grupaShakhtar Donetsk — PortoTurnīra tabula: 21:45
UEFA ČL 14/15, F grupaApoel — AjaxTurnīra tabula: 21:45
3.003.352.45
  • Rudņevs iet uz maiņu beigās, Hamburga izlaiž punktu un atkal zaudē
    28.sep. Rudņevs iet uz maiņu beigās, Hamburga izlaiž punktu un atkal zaudē(21)
    Joprojām neveiksmīgi turpina spēlēt Artjoms Rudņevs un "Hamburger SV". Vācijas futbola Bundeslīgas 6. kārtas mačā Rudņevs nāca uz maiņu 86. minūtē, bet Hamburga, lai arī šodien beidzot spēja gūt pirmos vārtus sezonā, ielaida galotnē un ar 1:2 piekāpās Frankfurtes "Eintracht". Rudņevs sev atvēlētajā neilgajā laikā ne ar ko zīmīgu izcelties nepaspēja.
  • Gece atkal gūst vārtus un sekmē "Bayern" uzvaru Ķelnē
    27.sep. Gece atkal gūst vārtus un sekmē "Bayern" uzvaru Ķelnē
    Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 6. kārtā Minhenes "Bayern" ar 2:0 pieveica Ķelni, nedaudz nostiprinot pozīcijas turnīra tabulas augšgalā. Uzvaras vārtus guva Mario Gece, kuram pēdējos divos mačos jau trīs precīzi sitieni. Atkal zaudējumu piedzīvoja vicečempione Dortmundes "Borussia", derbijā ar 1:2 piekāpjoties Gelzenkirhenes "Schalke", bez uzvaras arī Lēverkūzenes "Bayer".
  • Rudņeva iznāciens uz maiņu neglābj HSV no vēl viena zaudējuma (+video)
    24.sep. Rudņeva iznāciens uz maiņu neglābj HSV no vēl viena zaudējuma (+video)(7)
    Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 5. kārtā Artjoms Rudņevs nāca laukumā uz maiņu 79. minūtē, bet viņa "Hamburger SV" ar 0:1 piekāpās Menhengladbahas "Borussia". Rudņevam bija viena reāla iespēja gūt vārtus. Hamburga piecos mačos ne tikai nav guvusi nevienu uzvaru (0-2-3), bet arī nav iesitusi nevienus vārtus.
  • Minhenes "Bayern" sagrauj pārsteidzošo debitanti "Paderborn"
    23.sep. Minhenes "Bayern" sagrauj pārsteidzošo debitanti "Paderborn"(1)
    Šovakar tika aizvadītas pirmās četras Vācijas futbola Bundeslīgas 5. kārtas spēles. Čempione Minhenes "Bayern" ar 4:0 sakāva līdzšinējo līderi "Paderborn", tagad pati ieņemot pirmo vietu tabulā. Divi precīzi sitieni Mario Geces kontā.
  • Vēl viena Bundeslīgas favorīte bez uzvaras - "Bayer" 1:4 Volfsburgā
    21.sep. Vēl viena Bundeslīgas favorīte bez uzvaras - "Bayer" 1:4 Volfsburgā(7)
    Šovakar ar diviem mačiem noslēdzās Vācijas futbola Bundeslīga 4. kārta. Bez uzvaras palika vēl viena turnīra favorīte Lēverkūzenes "Bayer" - pirms šīs kārtas tā vēl bija līdere, bet pēc šīvakara 1:4 pret "Wolfsburg" atkritusi uz piekto vietu. Jāpiemin, ka "Bayer" jau septītajā minūtē palika mazākumā. Tikmēr "Köln" pēc 0:0 pret Menhengladbahu četros mačos joprojām nav ielaidusi nevienus vārtus.
  • Rudņevs rezervē, HSV jaunā trenera debijā atņem punktus "Bayern"
    20.sep. papildināts Rudņevs rezervē, HSV jaunā trenera debijā atņem punktus "Bayern"(10)
    Šovakar Vācijas futbola Bundeslīga 4. kārtas mačā Artjoms Rudņevs otro reizi sezonā palika uz rezervistu soliņa, bet viņa "Hamburger SV" noturēja 0:0 pret čempioni Minhenes "Bayern". Šodien HSV pirmo reizi vadīja jaunais galvenais treneris Josefs Cinbauers. Citā mačā Dortmundes "Borussia" ar 0:2 piekāpās "Mainz", piedzīvojot otro zaudējumu sezonā.
  • Bekenbauers: "Kruifa vērtība mūsdienās būtu mērāma miljardos"
    20.sep. Bekenbauers: "Kruifa vērtība mūsdienās būtu mērāma miljardos"(20)
    Vācijas futbola leģenda Francs Bekenbauers pavēstījis vācu medijam "Bild", ka Nīderlandes izlases bijušais līderis Johans Kruifs bija nesalīdzināmi vērtīgāks spēlētājs nekā šobrīd aktīvie futbolisti.
  • Rudņevs trāpa pa pārliktni, HSV joprojām bez vārtiem un uzvarām
    14.sep. Rudņevs trāpa pa pārliktni, HSV joprojām bez vārtiem un uzvarām(11)
    Šodien Vācijas futbola Bundeslīga 3. kārtas noslēdzošajā mačā Artjoms Rudņevs nāca laukumā uz maiņu otrā puslaika sākumā, spēles beigās trāpīja pa pārliktni, bet viņa "Hamburger SV" ar 0:2 piekāpās "Hannover" - klubam, kurā Rudņevs bija izīrēts pagājušās sezonas otrajā pusē. HSV trīs mačos joprojām ir bez gūtiem vārtiem un ar tikai vienu izcīnītu punktu ieņem pēdējo vietu tabulā.
  • Kagava atgriežas Dortmundē ar vārtiem un uzvaru, trīs punkti arī "Bayern"
    13.sep. Kagava atgriežas Dortmundē ar vārtiem un uzvaru, trīs punkti arī "Bayern"(2)
    Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 3. kārtā čempione Minhenes "Bayern" ar 2:0 pieveica "Stuttgart", tiekot pie otrās uzvaras. Tikpat daudz panākumu ir arī Dortmundes "Borussia", kura šodien ar 3:1 sakāva Freiburgu. Lielisku atgriešanās maču klubā aizvadīja Sindzi Kagava, kurš pats guva vienus vārtus, kā arī aktīvi piedalījās vēl vienos.
  • Dramatiskā cīņā līdere "Bayer" zaudē pirmos punktus sezonā
    12.sep. Dramatiskā cīņā līdere "Bayer" zaudē pirmos punktus sezonā(6)
    Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 3. kārtas pirmajā mačā Lēverkūzenes "Bayer" bija vadībā pret Brēmenes "Werder" gan ar 1:0, gan ar 3:2, tomēr spēle noslēdzās ar vārtiem bagātu neizšķirtu 3:3. Brēmene neļāva "Bayer" gūt trešo uzvaru tikpat mačos, tiesa, Lēverkūzene joprojām ir tabulas augšgalā.