Latvijas kausa izcīņa 2013./2014FK Jelgava — FK Liepāja1:0 P
Latvijas kausa izcīņa 2013./2014Skonto FC — FC Daugava Daugavpils4:0
    22.apr. Klops: "Esmu uzticīgs "Borussia""(7)
    Vācijas Bundeslīgas kluba Dortmundes "Borussia" galvenais treneris Jirgens Klops noliedzis baumas, ka varētu pārņemt "Manchester United" vadību.
  • Minhenes "Bayern" ar pūlēm uzvar līgas vājāko komandu
    19.apr. Minhenes "Bayern" ar pūlēm uzvar līgas vājāko komandu
    Šodien turpinājās Vācijas futbola Bundeslīgas 31.kārta. Čempione Minhenes "Bayern", pēdējos trīs mačos palikusi bez uzvarām, ar pūlēm pieveica līgas vājāko vienību Braunšveigas "Eintracht" - 2:0. Abi vārti tika gūti mača pēdējo 15 minūšu laikā. Tikmēr ceturtais panākums pēc kārtas Dortmundes "Borussia" kontā, kura ar 4:2 uzvarēja "Mainz".
  • Rudņevs nāk uz maiņu, "Hannover" tiek pie svarīgas uzvaras
    17.apr. Rudņevs nāk uz maiņu, "Hannover" tiek pie svarīgas uzvaras(10)
    Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 31. kārtas mačā Artjoms Rudņevs 82. minūtē nāca laukumā uz maiņu, bet viņa "Hannover" noturēja uzvaru pret Frankfurtes "Eintracht", tabulā šobrīd pakāpjoties uz 12. vietu un ievērojami uzlabojot savas izredzes noturēties augstākajā sabiedrībā.
  • "Bayern" nodrošina vietu kausa finālā un vēl vienu dueli ar Dortmundi
    16.apr. "Bayern" nodrošina vietu kausa finālā un vēl vienu dueli ar Dortmundi
    Šovakar Vācijas kausa futbolā otrajā pusfinālā Minhenes "Bayern", pagājušā gada turnīra uzvarētāja, ar 5:1 sakāva "Kaiserslautern" un nodrošinot vietu finālā, kurā 17. maijā tiksies ar savu niknāko sāncensi Dortmundes "Borussia". Šovakar "Bayern" rindās efektīvs bija Arjens Robens, kuram divas piepēles un nopelnīts 11 metru soda sitiens.
  • "Manchester City" - apmaksātākā komanda pasaules sportā
    16.apr. "Manchester City" - apmaksātākā komanda pasaules sportā(22)
    Organizācijas "Sportingintelligence" veiktajā pētījumā secināts, ka Anglijas Premjerlīga futbola klubam "Manchester City" ir vislabāk apmaksātā sporta komanda pasaulē - vidējais viena spēlētāja atalgojums pārsniedz 8,1 miljonu dolāru jeb aptuveni 5,85 miljonus eiro.
  • Dortmundes "Borussia" kļūst par pirmo Vācijas kausa finālisti
    15.apr. Dortmundes "Borussia" kļūst par pirmo Vācijas kausa finālisti(4)
    Šovakar tika aizvadīts pirmais Vācijas kausa futbolā pusfināls. Dortmundē vietējā "Borussia", pateicoties diviem pirmajā puslaikā gūtiem vārtiem, ar 2:0 pieveica "Wolfsburg", nodrošinot dalību turnīra izšķirošajā mačā. Pa vārtiem Henriham Mhitarjanam un Robertam Levandovskim. Savu pretinieci finālā Dortmunde uzzinās rītvakar.
  • "Bayern" paraksta četru gadu līgumu ar "Eintracht" pussargu Rodi
    14.apr. "Bayern" paraksta četru gadu līgumu ar "Eintracht" pussargu Rodi(14)
    Vācijas futbola superklubs Minhenes "Bayern" parakstījis četru gadu līgumu ar 23 gadus veco Frankfurtes "Eintracht" pussargu Sebastianu Rodi. Bijušais Vācijas U21 futbolists pārcelsies uz Minheni vasarā.
  • Dortmundes "Borussia" Minhenē ar 3:0 sakauj "Bayern"
    12.apr. Dortmundes "Borussia" Minhenē ar 3:0 sakauj "Bayern"(13)
    Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 30. kārtas mačā tā sauktajā Bundeslīgas klasikā tikās Minhenes "Bayern" un Dortmundes "Borussia". Titulu nodrošinājusī "Bayern" jau otrajā mačā pēc kārtas palika bez gūtajiem vārtiem un piedzīvoja zaudējumu - 0:3. Tikmēr "Borussia" panākums ļauj kaut cik droši turēties otrajā vietā.
  • Rudņevs sekmē "Hannover" uzvaras vārtus pret HSV
    12.apr. Rudņevs sekmē "Hannover" uzvaras vārtus pret HSV(14)
    Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 30. kārtā Artjoms Rudņevs iznāca uz maiņu tika 83. minūtē, taču paspēja aktīvi piedalīties "Hannover" uzvaras vārtu guvumā pret uzbrucēju uz šo klubu izīrējušo "Hamburger SV" - 2:1. Bumba pēc bīstama Rudņeva sitiena tika atvairīta, taču Didjē Ja Konans ar atkārtotu mēģinājumu 86. minūtē nodrošināja Hannoverei uzvaru un attālināja klubu no izkrišanas uz zemāku līgu.
  • Vācijas izlases pussargs Gindogans nespēlēs Pasaules kausā
    10.apr. Vācijas izlases pussargs Gindogans nespēlēs Pasaules kausā(8)
    Vācijas futbola izlases pussargs Ilkajs Gindogans nepagūs izārstēt savainojumu līdz vasarā gaidāmajai Pasaules kausa izcīņai, pavēstīja Dortmundes "Borussia" galvenais treneris Jirgens Klops.