Vācijas izlases aizsargs Hektors nepametīs Ķelni un gatavs spēlēt otrajā līgā (1) 23.04.2018 14:54

Vācijas izlases aizsargs Jonass Hektors izvēlējies palikt Bundeslīgas klubā "Koln", kas, visticamāk, tuvākajā laikā izlidos no valsts spēcīgākās līgas. Viņš norāda, ka aiziešana uz citu komandu būtu pārāk viegls risinājums un ka viņš jūtas Ķelnei pateicību parādā. Hektors valstsvienībā aizvadījis 36 spēles.

Levandovskim rekords; "Borussia" grauj cīņā par trešo vietu (5) 21.04.2018 21:19

Šodien tika aizvadīta lielākā daļa Vācijas Bundeslīgas 31. kārtas maču. Pie uzvaras tika jau titulu nodrošinājusī Minhenes "Bayern", kā arī Dortmundes "Borussia", kurai svarīgs panākums cīņa par trešo vietu tabulā.

Bačuajī sezona beigusies, līdz Pasaules kausam varētu atveseļoties 16.04.2018 20:44

Vācijas Bundeslīgas futbola kluba Dortmundes "Borussia" vadība pavēstījusi, ka potītes savainojumu guvušais Mišī Bačuajī šajā sezonā laukumā vairs nedosies, tomēr joprojām esot cerības atgūties līdz Pasaules kausa izcīņai.

"Bayern" ātri ielaiž, bet atbild ar pieciem vārtiem (6) 14.04.2018 21:29

Vācijas Bundeslīgā joprojām gandrīz neapturama ir čempione Minhenes "Bayern". Šodien mačs pret "Borussia" sākās ar ielaistiem vārtiem 9. minūtē, bet noslēdzās ar Minhenes uzvaru 5:1.

Oficiāli: Kovāčs no nākamās sezonas būs "Bayern" galvenais treneris (5) 13.04.2018 15:14

Vācijas čempione futbolā Minhenes "Bayern" oficiāli apstiprinājusi iepriekš izskanējušās runas - no nākamās sezonas par komandas galveno treneri kļūs horvātu speciālists Niko Kovāčs.

Menhengladbahas "Borussia" atvainojas Bundeslīgas tiesnesei par līdzjutēju uzvedību (7) 09.04.2018 19:31

LETA--AFP. Vācijas futbola bundeslīgas klubs Menhengladbahas "Borussia" pirmdien atvainojās tiesnesei Bibianai Šteinhausai par savu līdzjutēju uzvedību sestdien aizvadītajā mačā pret Berlīnes "Hertha" komandu.

Dortmundes "Borussia" saasina cīņu par otro vietu 08.04.2018 18:24

Uzvaru Vācijas Bundeslīgā šodien izcīnīja Dortmundes "Borussia", kura ar 3:0 pieveica Štutgarti. Iegūtie trīs punkti ļāvuši līdz minimumam pietuvoties tabulas otrās vietas īpašniecei "Schalke"

"Bayern" atkal ieiet Vācijas vēsturē - sestais bundeslīgas tituls pēc kārtas (14) 07.04.2018 18:30

Šodien jau sesto Vācijas Bundeslīgas titulu tikpat gados ieguva Minhenes "Bayern". Līdz ar 4:1 uzvaru pār "Augsburg" Minhene ir kļuvusi neaizsniedzama konkurentiem. Seši tituli pēc kārtas ir jauns Bundeslīgas rekords.

Graujošā Vācijas klasikā "Bayern" iesit piecus jau pirmajā puslaikā (6) 31.03.2018 21:23

Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 28. kārtas ietvaros tika aizvadīts slavenākais valsts futbola duelis, savā starpā tiekoties Minhenes "Bayern" un Dortmundes "Borussia". Šoreiz gan bija jāiztiek bez jebkādas intrigas, jo "Bayern" guva piecus vārtus jau pirmajā puslaikā, bet maču noslēdza ar graujošo 6:0.

Sprinteris Bolts atrādīsies Dortmundes "Borussia" futbola komandai (5) 22.03.2018 17:50

LETA. Titulētais Jamaikas īso distanču skrējējs Useins Bolts, kuram pieder pasaules rekords 100 metru sprintā, piektdien dosies uz pārbaudēm futbola komandā Dortmundes "Borussia".

Ivanoviča un Šveinšteigers sagaidījuši pirmdzimto (6) 19.03.2018 15:08

Savulaik WTA sieviešu tenisa ranga vadībā pabijusī serbiete Ana Ivanoviča un Vācijas futbola zvaigzne Bastians Šveinšteigers aizvadītajā nedēļas nogalē sagaidījuši savu pirmdzimto bērnu.

"Leipzig" atspēlējas un sagādā "Bayern" retu zaudējumu (3) 18.03.2018 21:40

Tikai trešo zaudējumu šīs sezonas Vācijas Bundeslīgā piedzīvojusi Minhenes "Bayern", viesos ar 1:2 piekāpjoties "Leipzig", kurai šī bija pirmā uzvara pret "Bayern" kluba vēsturē. Minhene izvirzījās vadībā 12. minūtē, tomēr nespēja nosargāt pārsvaru.

Bačuajī dramatiskā galotnē izrauj Dortmundes uzvaru (5) 11.03.2018 21:06

Šovakar Vācijas Bundeslīgas 26. kārtas mačā Dortmundes "Borussia" divreiz izlaida pārsvaru pret Frankfurtes "Eintracht", tomēr 94. minūtē Mišī Bačuajī izrāva uzvaru, nodrošinot mājiniekiem trīs punktus. Bačuajī šodien kopumā divi gūti vārti.

Levandovskim "hat-trick" pat ar netrāpītu pendeli, "Bayern" grauj ar 6:0 (8) 10.03.2018 18:28

Vācijas futbola Bundeslīgas 26. kārtā Minhenes "Bayern" ar 6:0 sagrāva "Hamburger SV". Minhene parādīja dominējošu sniegumu, izvirzoties vadība jau 8. minūtē, turklāt Roberts Levandovskis iesita trīs vārtus, lai arī paspēja arī netrāpīt 11 metru soda sitienu.

"Borussia" pagarinājusi līgumu ar vienu no savām zvaigznēm Roisu (3) 10.03.2018 15:07

LETA--AFP. Vācijas futbola bundeslīgas klubs Dortmundes "Borussia" pagarinājis līgumu ar vienu no savām zvaigznēm, uzbrucēju Marko Roisu. Abas puses panākušas vienošanos līdz 2023. gadam.

"Leipzig" un "Borussia" spēlē neizšķirti, konkurence TOP6 joprojām karsta (1) 03.03.2018 21:35

Šovakar Vācijas Bundeslīgas 25. kārtā "Leipzig" spēlēja 1:1 ar Dortmundes "Borussia", kas nozīmē, ka nevienai neizdevās izteikti uzlabot savas pozīcijas cīņa par 2.-6. vietu.

Roiss atkal iesit, Dortmunde nespēj nosargāt uzvaru (4) 26.02.2018 23:34

Vācijas Bundeslīgas noslēdzošajā 24. kārtas mačā Dortmundes "Borussia" cīnījās 1:1 ar "Augsburg", lai arī jau 16. minūtē izvirzījās vadībā.

"Bayern" uzvaru sērija apstājas pie 10 - "Hertha" notur 0:0 24.02.2018 18:42

Šodien pārtrūka Vācijas Bundeslīgas līderes Minhenes "Bayern" 10 uzvaru sērija - čempionei mājas sienas nepalīdzēja gūt vārtus pret labi aizsardzībā spēlējošo Berlīnes "Hertha" (0:0).

"Bayern" ātri ielaiž un neiesit pendeli, tomēr izrauj uzvaru (8) 17.02.2018 18:44

Šodien Vācijas futbola Bundeslīgas 23. kārtā Minhenes "Bayern" ar 2:1 viesos pieveica "Wolfsburg". Turnīra līdere guva 10. panākumu pēc kārtas, turklāt par spīti tam, ka jau 8. minūtē nonāca iedzinējas lomā, kā arī otrā puslaika sākumā nespēja realizēt 11 metru soda sitienu.

Roiss atgriežas, Bačuajī atkal iesit, "Borussia" uzvar 10.02.2018 18:51

Pēc deviņu mēnešu pauzes šodien laukumā atgriezās Marko Roiss, palīdzot Dortmundes "Borussia" ar 2:0 Vācijas Bundeslīgas 22. kārtas mačā pieveicot "Hamburger SV". Jau trešos vārtus divos mačos iesita Dortmundes jaunais uzbrucējs Mičī Bačuajī. Vēlajā mačā pie uzvaras tika arī turnīra līdere Minhenes "Bayern".