• "Lokomotīve" ātrāka par Krakovas "Wanda"
  22.apr. "Lokomotīve" ātrāka par Krakovas "Wanda"
  Kā jau to varēja paredzēt, tad Daugavpils "Lokomotīves" spīdvejisti Polijas Nice līgas čempionāta mačā savā mototrekā uzvarēja Krakovas komandu " Wanda", taču uzvara nebija tik viegla, kā varbūt var likties un kā varbūt liecina galarezultāts - 56:34.
 • Mihailovs, Kostigovs un Kurmis - Balakovā, Puodžuks - Goričanā
  18.apr. Mihailovs, Kostigovs un Kurmis - Balakovā, Puodžuks - Goričanā
  Četri Latvijas spīdvejisti jau pavisam drīz sāks Eiropas čempionāca (SEC) kvalifikācijas sacensības. Vieta finālposmos (trešais no tiem - 18. augustā Daugavpilī) jau garantēta pašreizējam Eiropas čempionam Andžejam Ļebedevam, kā arī čeham Vāclavam Milikam, Artjomam Lagutam (Krievija), polim Kžištofam Kaspžakam un zviedram Andreasam Junsonam.
 • "Lokomotīve" uzvar vienu no favorītiem, Mihailovam - pirmais "komplekts"
  16.apr. "Lokomotīve" uzvar vienu no favorītiem, Mihailovam - pirmais "komplekts"(2)
  Pēc pamatīgas neveiksmes (33:57) Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā mačā Gņezno daugavpiliešu izredzes pirmajā sezonas mačā savā mototrekā pret vienu no Nice līgas faviorītēm (pērn izkrita no Ekstralīgas) Ribņikas ROW komandu netika vērtētas ļoti augstu. Skaistā saulainā svētdienā "Lokomotīves" stadiona tribīnes pildīja gandrīz 5000 optimistiski noskaņotu skatītāju un viņi pēc pāris stundām saulainā noskaņojumā varēja doties mājup - ROW komanda tika pieveikta ar 47:42. Līdz ar to Ribņikas ROW zaudēja Daugavpilī arī astotajā no astoņiem mačiem.
 • Divatā uzvarēt nav iespējams
  09.apr. Divatā uzvarēt nav iespējams
  Ar zaudējumu Gņezno jauno spīdveja sezonu Polijas Nice līgā sāka Daugavpils "Lokomotīve", turklāt neveiksme tika piedzīvota ar 24 punktu starpību, kas ļoti problemātisku padara bonuspunkta iegūšanu (uzvara ar vismaz 25 punktu starpību) atbildes mačā otrajā riņķī savā mototrekā - 33:57.
 • Pēdējā treniņmačā pirms starta labākais Trofimovs
  07.apr. Pēdējā treniņmačā pirms starta labākais Trofimovs
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda aizvadīja pēdējo treniņmaču pirms Polijas Nice līgas čempionāta starta, kas mūsu komandai būs jau rīt Gņezno. Daugavpilieši bez četriem savien līderiem ierindā ar 38:52 piekāpās Poznaņas vienībai.
 • "Loko" pirmā uzvara jaunajā sezonā
  06.apr. "Loko" pirmā uzvara jaunajā sezonā
  Pirmo uzvaru, gatavojoties Polijas Nice spīdveja līgas čempionātam, guva Daugavpils "Lokomotīves" komanda - vakar viesos ar 47:43 tika pārspēta Ostruvas komanda TŽ "Ostrovia".
 • "Baltic Cup" spīdvejā sāksies Rīgā
  05.apr. "Baltic Cup" spīdvejā sāksies Rīgā
  Jaunās spīdveja sacensības junioriem "Baltic Cup" savu vēsturi sāks rakstīt 30. aprīlī Rīgā - CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā. Baltijas kausa izcīņā piedalīsies divas junioru komandas no Latvijas, pa vienai no Somijas, Igaunijas, Krievijas (Sanktpēterburga) un Ukrainas.
 • Pirmajā pārbaudes mačā "Lokomotīvei" zaudējums
  05.apr. Pirmajā pārbaudes mačā "Lokomotīvei" zaudējums
  Pirmo pārbaudes maču pirms Polijas Nice spīdveja līgas čempionāta aizvadīja Daugavpils "Lokomotīve" un viesos ar 38:40 piekāpās vienam no saviem konkurentiem Nice līgā Gdaņskas "Wybrzeze".
 • Daugavpils "Lokomotīvi" pastiprina Peters Ljungs
  03.apr. Daugavpils "Lokomotīvi" pastiprina Peters Ljungs
  Daugavpils "Lokomot;īves" spīdveja komandu nepilnu nedēļu pirms Polijas Nice līgas čempionāta starta (ja to nepārcels laika apstākļi) pastiprinājis 35 gadus vecais zviedru motobraucējs Peters Ljungs.
 • Daugavpils "Lokomotīves" juniors Trofimovs 7. vietā Noiknikā
  03.apr. Daugavpils "Lokomotīves" juniors Trofimovs 7. vietā Noiknikā
  18 gadus vecais Daugavpils "Lokomotīves" juniors Artjoms Trofimovs un ieņēma 7. vietu Lieldienu spīdveja sacensībās Noiknikas mototrekā Vācijā.
 • Tuvojas pavasaris. Tuvojas spīdvejs
  15.mar. Tuvojas pavasaris. Tuvojas spīdvejs
  Tieši mēnesis atlicis līdz pirmajam oficiālajam spīdveja mačam jaunajā 2018. gada sezonā Latvijā - 15. aprīlī Daugavpils "Lokomotīve" savā mototrekā Polijas Nice līgas mačā uzņems (ja korekcijas neieviesīs pavasara aizkavēšanās) vienu no favorītēm Ribņikas ROW komandu (pirmais mačs līgā mūsējiem šosezon būs 8. aprīlī Gņezno).. Jaunā spīdveja sezona solās būt aizraujoša, daudziem interesantiem notikumiem piesātināta arī Latvijā, jo pirmo reizi sacensību kalendārs būs arī Rīgas jauniešu komandai "Auseklis".
 • Grigorjeva un Ļebedevs plūc Daugavpils gada laurus, Vasiļjevs populārākais
  17.feb. Grigorjeva un Ļebedevs plūc Daugavpils gada laurus, Vasiļjevs populārākais
  Latviešu kultūras centrā Daugavpilī vakar notika ceremonija "Sporta laureāts 2017". Latgales lielākās pilsētas labākā sportiste atkal ir brīvās cīņas cīkstone Anastasija Grigorjeva, savukārt par gada sportistu atzīts spīdvejists Andžejs Ļebedevs.
 • Maksims Bogdanovs - Dānijas čempiona rindās
  30.jan. Maksims Bogdanovs - Dānijas čempiona rindās
  Viens no labākajiem Latvijas spīdveja meistariem un pašreizējais Latvijas čempions Maksims Bogdanovs parakstījis līgumu ar Dānijas čempionvienību "Team Fjelsted".
 • "Lokomotīve" nosauc sastāvu 2018. gada sezonai
  15.nov. "Lokomotīve" nosauc sastāvu 2018. gada sezonai
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas vadība nosauca sastāvu 2018. gada sezonai Polijas Nice spīdveja līgas čempionātam. Sastāva veidošanu ietekmēja (ierobežoja) finansiālās iespējas, taču tik un tā virknējums rādās konkurētspējīgs un vietējo jauno motobraucēju izaugsmi veicinošs.
 • Maksims Bogdanovs būs "Ērglis"
  13.nov. Maksims Bogdanovs būs "Ērglis"
  Tas, par ko runāja spīdveja kuluāros, apstiprinājās - viens no labākajiem Polijas Nice līgas braucējiem pagājušajā sezonā Maksims Bogdanovs pamet Daugavpils "Lokomotīvi" un pārceļas uz Lodzas "Orzel". Tas "Ērgļiem" ir ļoti būtisks pastiprinājums un tas nozīmē, ka viņi nākamgad apņēmušies beidzot tikt Ekstralīgā.
 • Vadims Tarasenko atgriežas "Lokomotīvē"
  08.nov. Vadims Tarasenko atgriežas "Lokomotīvē"
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandā pēc četru gadu pārtraukuma atgriežas viens no savas paaudzes talantīgākajiem krievu spīdvejistiem Vadims Tarasenko. Līdz ar to pieaugušo braucēju rindās jaunajai sezonai jau ir četri vīri.
 • Timo Lahti un Ķasts Puodžuks paliek "Lokomotīvē"
  06.nov. Timo Lahti un Ķasts Puodžuks paliek "Lokomotīvē"
  Pašreiz labākais somu spīdveja meistars Timo Lahti un viens Latvijas izlases pamatsastāva braucējiem Ķasts Puodžuks arī 2018. gada sezonā startēs Daugavpils "Lokomotīves" rindās Polijas Nice līgas čempionātā.
 • Maksims Bogdanovs paraksta līgumu ar "Vastervik Speedway"
  27.okt. Maksims Bogdanovs paraksta līgumu ar "Vastervik Speedway"
  Viens no pašreiz labākajiem Latvijas spīdveja meistariem, šā gada Latvijas čempions un 2010. gada junioru pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Maksims Bogdanovs parakstīja līgumu ar Zviedrijas Elitserien čempionāta jaunpienācēju "Vastervik Speedway".
 • Rīgas jaunie spīdvejisti pabeidz sezonu Toruņā
  18.okt. Rīgas jaunie spīdvejisti pabeidz sezonu Toruņā
  Rīgas IK "Auseklis" spīdveja skolas jaunie motobraucēji savu pirmo sacensību sezonu pabeidza vienā no Polijas un pasaules spīdveja mekām Toruņā, kur šogad risinājās arī viens no "Gran Prix" posmiem. "Jawa Cup 250" sacensību pēdējā posmā risinājās gan komandu, gan individuālās sacensības un pirmo reizi Rīgas spīdvejisti startēja ar četru braucēju komandu.
 • Artjoms Trofimovs uzvar Austrijā
  17.okt. Artjoms Trofimovs uzvar Austrijā
  Viens no Daugavpils "Lokomotīves" un Latvijas junioru izlases spīdvejistiem Artjoms Trofimovs nedēļas nogalē Murekas mototrekā Austrijā guva savu pirmo starptautisko uzvaru - viņš triumfēja Jozes "Bubi" Bēssnera piemiņas sacensībās.
 • lasīt vairāk