• Andžejam Ļebedevam 11 punkti Ekstralīgā
  28.mai. Andžejam Ļebedevam 11 punkti Ekstralīgā
  Savu līdz šim labāko maču pasaulē spēcīgākajā klubu spīdveja līgā Polijas Ekstralīgā aizvadīja Andžejs Ļebedevs - viņa komanda Vroclavas "Betard Sparta" savā mototrekā 11 000 skatītāju klātbūtnē ar 50:40 pārspēja Čenstohovas "Wlokniarz", bet Andžejs atveda 11 punktus.
 • "Lokomotīve" zaudē Krakovā. Revanšs - pēc nedēļas
  28.mai. "Lokomotīve" zaudē Krakovā. Revanšs - pēc nedēļas(1)
  Tā nebija nejaušība, ka Krakovas "Wanda" Polijas Nice spīdveja līgas mačā pirms nedēļas uzvarēja Gdaņskā (47:43) - par pierādījumu tam bija Daugavpils "Lokomotīves" zaudējums Krakovā ar 41:49. Tieši ar maču pret "Wanda" pēc nedēļas savā mototrekā daugavpilieši sāks Nice līgas čempionāta otro riņķi un pacentīsies ne tikai revanšēties, bet arī uzvarēt vismaz ar 10 punktu pārsvaru, lai par uzvaru iegūtu trīs punktus.
 • Pjotra Pavļicka mammas novēlējums piepildās - dēlam pirmā GP uzvara
  28.mai. Pjotra Pavļicka mammas novēlējums piepildās - dēlam pirmā GP uzvara(5)
  Par Latvijas "Grand Prix" ieguvēju spīdvejā kļuva poļu motobraucējs Pjotrs Pavļickis, kuram tā bija pirmā uzvara karjerā GP posmos. Pirms sacensībām mamma atsūtīja viņam novēlējumu ar vārdiem, ka "tā būs Tava diena." Piepildījās. Poļu spīdvejisti aizņēma visu goda pjedestālu, polis tagad ir līderis kopvērtējumā, bet Maksims Bogdanovs uzvarēja divos braucienos un iekļuva pusfinālā.
 • Maksims Bogdanovs sāks pret trim čempioniem
  26.mai. Maksims Bogdanovs sāks pret trim čempioniem(2)
  Spīdveja pasaules čempionāta "Grand Prix" seriāla Latvijas posma dalībnieki jau salozēti starta kārtībā un jau aizvadīts oficiālais treniņš Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā. Latvijas pārstāvis Maksims Bogdanovs, kurš startēs ar wild card jeb īpašo ielūgumu, savā pirmajā braucienā tiksies uzreiz ar trim pasaules čempioniem...
 • Andžejs Ļebedevs un Šimons Vožņaks pārsteidz Landshutā
  26.mai. Andžejs Ļebedevs un Šimons Vožņaks pārsteidz Landshutā
  "Speedway Best Pairs" otrā posma sacensībās Landshutas mototrekā Vācijā pārsteidza Vroclavas "Sparta" komandas pāris Andžejs Ļebedevs un polis Šimons Vožņaks - startēdami zem "Eko-Dir" karoga viņi ieņēma trešo vietu starp septiņiem pāriem.
 • "Ātrā ceļa" pavēlnieki atkal Daugavpilī
  25.mai. "Ātrā ceļa" pavēlnieki atkal Daugavpilī(1)
  Sestdien Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā astoto reizi risināsies Latvijas "Grand Prix" izcīņa spīdvejā - klātienē atkal varēs redzēt pasaules labākos spīdveja meistarus un "ātrā ceļa" pavēlnieki sarīkos skatītājiem neaizmirstamu vakaru. Sezona sākusies pat ļoti intriģējoši...
 • Spīdveja juniori atkal iepriecina
  24.mai. Spīdveja juniori atkal iepriecina(2)
  Otro uzvaru Polijas Nice spīdveja līgas junioru čempionāta A grupā guva Daugavpils "Lokomotīves" jaunie motobraucēji - šoreiz viņi bija pārāki 3. kārtas sacensībās Krakovā un nedaudz nostiprinājās vadībā savā grupā.
 • "Lokomotīvi" pastiprina Pontuss Aspgrens
  23.mai. "Lokomotīvi" pastiprina Pontuss Aspgrens
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda pastiprinājusi sastāvu ar 26 gadus veco zviedru Pontusu Aspgrenu. Avestas spīdveja kluba audzēknis pats izteica vēlēšanos braukt Polijas Nice līgā "Loko" rindās.
 • "Lokomotīve" pēc 1:5 startā nebremzē
  22.mai. "Lokomotīve" pēc 1:5 startā nebremzē
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda guva trešo uzvaru Polijas Nice spīdveja līgas čempionātā un turnīra tabulā pakāpās uz 2. vietu. Svētdien savā mototrekā 4500 skatītāju (sākusies dārzu sezona, kas apmēram tūkstoti skatītāju atņēma...) klātbūtnē ar 54:36 tika pārspēta Bidgoščas komanda "Polinia".
 • Jevgeņijs Kostigovs - junioru pasaules čempionāta finālā
  20.mai. Jevgeņijs Kostigovs - junioru pasaules čempionāta finālā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas pašreiz labākais juniors Jevgeņijs Kostigovs iekļuva junioru pasaules čempionāta finālā. Pusfinālsacensībās Eskilstūnas mototrekā Zviedrijā daugavpilietis ieguva 13 no 15 iespējamajiem punktiem un ieņēma otro vietu. Finālā iekļuva tikai četri labākie.
 • Spīdveja juniori gatavojas kvalifikācijai, "Loko" komanda - uzvarēt Bidgošču
  18.mai. Spīdveja juniori gatavojas kvalifikācijai, "Loko" komanda - uzvarēt Bidgošču
  Daugavpils "Lokomotīves" juniori aizvadīja divus sekmīgus posmus savā Polijas junioru čempionāta apakšgrupā, kas viņiem kļuva par labu treniņu pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas, savukārt visa komanda gatavojas kārtējam Nice līgas mačam 21. maijā savā mototrekā ar Bidgoščas "Polonia".
 • Fredriks Lindgrens piesakās uz titulu?
  14.mai. Fredriks Lindgrens piesakās uz titulu?
  Viens no iepriekšējo divu sezonu Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas līderiem zviedrs Fredriks Lindgrens uzvarēja "Grand Prix" seriāla otrajā posmā Varšavā un kļuva par vienīgo līderi kopvērtējumā. Vai "Ātrais Fredijs" piesakās uz pasaules čempiona titulu? Šis bija tikai otrais no 12 posmiem, taču izskatās, ka - jā.
 • 16.maijā Biķernieku trasē notiks spīdveja treniņu atvērto durvju diena
  11.mai. 16.maijā Biķernieku trasē notiks spīdveja treniņu atvērto durvju diena
  CSDD Biķernieku Spīdveja stadionā Rīgas domes Bērnu un jaunatnes centrs (BJC) “IK Auseklis” uzsāks jauno spīdveja treniņu sezonu un jebkuram jaunietim (vecumā no 10 līdz 16 gadiem) ir iespējas ierasties BKSB, iepazīties ar spīdveja audzēkņiem, treneri un varbūt arī drīzumā uzsākt spīdveja treniņus ar jaunajiem motocikliem.
 • Bogdanovs seko Puodžukam un Ļebedevam
  08.mai. Bogdanovs seko Puodžukam un Ļebedevam
  Visi trīs pašreiz labākie Latvijas spīdveja meistari iekļuva 2018. gada Grand Prix seriāla pretendentu pusfinālā - Ķasts Puodžuks un Maksims Bogdanovs iekļuva pusfinālistu pamatsastāvā, bet Andžejs Ļebedevs būs rezervista lomā.
 • Puodžuks - Grand Prix pretendentu pusfinālā, Ļebedevs - rezervē, Bogdanovs - gaida
  07.mai. Puodžuks - Grand Prix pretendentu pusfinālā, Ļebedevs - rezervē, Bogdanovs - gaida
  Viens no labākajiem Latvijas spīdveja meistariem Ķasts Puodžuks iekļuva 2018. gada GP pretendentu pusfinālā, savukārt Andžejs Ļebedevs vienā no pusfināliem būs rezervists, bet Maksims Bogdanovs kvalifikācijas sacensības Itālijā aizvadīs šodien - vakar tās atcēla stipra lietus un pielijuša mototreka dēļ.
 • "Loko" zaudē Pilā - divi nav vilcēji
  06.mai. "Loko" zaudē Pilā - divi nav vilcēji(2)
  Otro zaudējumu Polijas Nice spīdveja līgas čempionātā piedzīvoja Daugavpils "Lokomotīve", kas Pilā ar 40:48 piekāpās vietējai komandai "Polonia". Tikai divi no lielajiem daugavpiliešu braucējiem bija savā līmenī (ar pāris nesekmīgierm braucieniem katram) un ar to bija par maz, lai uzvarētu vai panāktu kaut neizšķirtu.
 • Ar wild card Daugavpilī brauks Bogdanovs, "Loko" jau ceļā uz Pilu
  04.mai. Ar wild card Daugavpilī brauks Bogdanovs, "Loko" jau ceļā uz Pilu
  Latvijas GP izcīņā spīdvejā, kas risināsies 27. maijā Daugavpilī un kas būs pasaules čempionāta GP seriāla trešais posms, ar īpašo ielūgumu jeb wild card kā rīkotāju pārstāvis startēs Maksims Bogdanovs. Savukārt jau rīt viņam un pārējiem "Lokomotyīves" braucējiem būs spraigs mačs Nice līgas čempionātā Pilā ar vietējo "Polonia".
 • Andžejs Ļebedevs uzvar Murekā un pārliecinoši iekļūst SEC pusfinālā
  01.mai. Andžejs Ļebedevs uzvar Murekā un pārliecinoši iekļūst SEC pusfinālā(3)
  Viens no labākajiem Latvijas spīdvejistiem daugavpilietis Andžejs Ļebedevs pārliecinoši iekļuva SEC jeb Eiropas čempionāta pusfinālā un 20. maijā Goričanas mototrekā Horvātijā spēkosies par vietu finālā. Kvalifikācijas sacensībās Murekā (Austrija) Andžejs ieguva 14 no 15 iespējamajiem punktiem.
 • "Lokomotīve" ātrāka par "Ērgļiem"
  30.apr. "Lokomotīve" ātrāka par "Ērgļiem"
  Pagājušā gada Polijas Nice spīdveja līgas fināla atkārtojumā Daugavpils "Lokomotīve" savā mototrekā pārliecinoši ar 51:39 pārspēja Lodzas "Orzel" komandu. "Uz papīra" viesi izskatījās spēcīgāki nekā uz "ātrā ceļa".
 • Spīdveja "Grand Prix" seriāls sākas ar pārsteigumiem
  30.apr. Spīdveja "Grand Prix" seriāls sākas ar pārsteigumiem
  Spīdveja GP seriāla pirmajā posmā Krško (Slovēnija) finālā neiekļuva neviens no pagājušā gada medaļniekiem, bet pusfinālā tika vienīgi čempions amerikānis Gregs Henkoks. Par uzvarētāju kļuva slovāks Martins Vaculiks, kurš GP seriālā atgriezās pēc triju gadu pārtraukuma, bet trešais bija polis Patriks Dudeks, kurš pirmo sezonu ir pilntiesīgs GP seriāla dalībnieks un kurš jau savā pirmajā pilnajā GP posmā kāpa uz goda pjedestāla. Intriģējošs sezonas ievads, kas sola aizraujošu un neprognozējamu spēkošanās atlikušajos 11 posmos.
 • lasīt vairāk