• Andžejs Ļebedevs atgriežas Anglijā un kļūst par "Lauvu"
  16.feb. Andžejs Ļebedevs atgriežas Anglijā un kļūst par "Lauvu"
  Viens no Latvijas labākajiem spīdvejistiem daugavpilietis Andžejs Ļebedevs pēc triju gadu pārtraukuma atgriežas britu spīdveja spēcīgākajā līgā, ko tagad sauks par "SGB Premiership". Ļebedevs kļuvis par vienu no četriem Lesteras "Lions" jaunpienācējiem.
 • "Lokomotīves" ekipāža pilna - plus Nilsons un Kolodinskis
  15.nov. "Lokomotīves" ekipāža pilna - plus Nilsons un Kolodinskis(1)
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda nokomplektējusi sastāvu 2017. gada sezonai un iesniegusi to Polijas Nice līgā. "Loko" ekipāžai pirmdien pievienojās vēl viens ārzemnieks un viens talantīgs pašmāju motobraucējs.
 • "Lokomotīvei" pievienojas Eiropas pāru čempionāta galvenais varonis
  14.nov. "Lokomotīvei" pievienojas Eiropas pāru čempionāta galvenais varonis(3)
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandu papildinājis vēl viens un beidzamais leģionārs - šā gada Eiropas pāru čempions un sacensību galvenais varonis Itālijas dueta sastāvā Nikolass Kovati.
 • "Lokomotīvei" vēl viens papildinājums - Timo Lahti
  07.nov. "Lokomotīvei" vēl viens papildinājums - Timo Lahti
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda papildinājusi sastāvu ar vēl vienu leģionāru - līgums parakstīts ar pašreiz labāko somu spīdvejistu Timo Lahti, kurš aizvadītajā sezonā bija viens no Nice līgas regulārā čempionāta uzvarētāja Lodzas "Orzel" līderiem un kļuva arī par Zviedrijas Elitserien čempionu.
 • Andžejs Ļebedevs kļūst par "spartieti" - vienā komandā ar Vofindenu
  03.nov. Andžejs Ļebedevs kļūst par "spartieti" - vienā komandā ar Vofindenu(3)
  Tagad tas ir oficiāli - aizvadītās sezonas labākais braucējs Polijas Nice spīdvejā līgā Andžejs Ļebedevs no Daugavpils "Lokomotīves" pāriet uz Ekstralīgas komandu Vroclavas "Betard Sparta", par ko spīdveja aprindās tika runāts jau uzreiz pēc spīdveja sezonas beigām. Vakar ar Andžeju tika noslēgts līgums uz 2017. gada sezonu.
 • Gregs Henkoks - četrkārtējais pasaules čempions spīdvejā
  23.okt. Gregs Henkoks - četrkārtējais pasaules čempions spīdvejā
  46 gadus vecais Gregs Henkoks ceturto reizi karjerā un otro reizi pēdējo triju gadu laikā kļuva par pasaules čempionu spīdvejā. Pēc austrālieša Džeisona Doila izstāšanās no sacensībām smaga savainojuma dēļ iepriekšējā GP posma sākumā Henkokam pēdējā GP posmā Melburnā vajadzēja iegūt tikai 3 punktus, lai viņš kļūtu neaizsniedzams.
 • Andžejs Ļebedevs pārcelsies uz Ekstralīgu
  05.okt. Andžejs Ļebedevs pārcelsies uz Ekstralīgu(2)
  Tas nav pārsteigums. Viens no Latvijas labākajiem spīdveja meistariem un aizvadītās sezonas labākais braucējs Polijas Nice līgā Andžejs Ļebedevs nākamsezon startēs spēcīgākajā spīdveja līgā pasaulē - Polijas Ekstralīgā. Pagaidām vēl netiek minēts klubs, kuru "Andžiks" pārstāvēs, taču savu aiziešanu no "Lokomotīves" viņš jau ir publiskojis.
 • Andžejs Ļebedevs - Vācijas bundeslīgas čempions
  03.okt. Andžejs Ļebedevs - Vācijas bundeslīgas čempions
  Viens no Latvijas labākajiem spīdveja meistariem daugavpilietis Andžejs Ļebedevs otro reizi karjerā kļuva par Vācijas bundeslīgas čempionu Landshutas "Devils" komandas sastāvā. Otrajā finālmačā savā mototrekā "Velni" pārspēja MSC "Brokstedt" ar 51:34, bet Ļebedevs bija viens no trim līderiem uzvarētāju rindās.
 • Džeisons Doils krīt Toruņā. Henkoks atkal čempions?
  02.okt. Džeisons Doils krīt Toruņā. Henkoks atkal čempions?
  Fatālu neveiksmi Grand Prix spīdveja seriāla priekšpēdējā posmā Toruņā (Polija) piedzīvoja austrālietis Džeisons Doils un tā viņam visticamāk liegs pirmo reizi kļūt par pasaules čempionu. Par Toruņas posma uzvarētāju kļuva dānis Nīlss Kristians Iversens, bet līderis kopvērtējumā pirms pēdējā posma atkal ir amerikānis Gregs Henkoks.
 • Daugavpils "Lokomotīve" - atkal Nice līgas čempione!
  25.sep. Daugavpils "Lokomotīve" - atkal Nice līgas čempione!(7)
  Otro gadu pēc kārtas Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda uzvarēja Polijas Nice spīdveja līgā, kas ir otrā pēc ranga spīdveja līga Polijā un piektā spēcīgākā klubu spīdveja līga pasaulē. Fināla otrajā mačā Lodzā daugavpilieši zaudēja "Orzel" komandai ar 44:46, taču divu maču summā bija pārāki ar 91:89. Par spīti tam, ka mūs Ekstralīgā negrib redzēt, par spīti finansiālajām problēmām. "Loko" nepadodas!
 • Spīdveja "Grand Prix" seriālā jauns līderis - Džeisons Doils
  25.sep. Spīdveja "Grand Prix" seriālā jauns līderis - Džeisons Doils
  Austrālietis Džeisons Doils uzvarēja ceturtajā šajā sezonā un trešajā pēc kārtas spīdveja "Grand Prix" posmā un kļuva par līderi kopvērtējumā. Divus posmus pirms seriāla beigām viņš par 5 punktiem apsteidz amerikāni Gregu Henkoku.
 • Pirmajā "Nice" spīdveja līgas finālmačā - tikai plus 4
  19.sep. Pirmajā "Nice" spīdveja līgas finālmačā - tikai plus 4
  Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā finālmačā Daugavpils "Lokomotīve" savā mototrekā ar 47:43 pārspēja regulārā čempionāta uzvarētāju Lodzas komandu "Orzel". Mača gaitā mājinieku lielākais pārsvars bija desmit punkti, taču noturēt to neizdevās. Atbildes mačs Lodzā - 25. septembrī.
 • Andžejs Ļebedevs - labākais Nice līgas regulārajā čempionātā
  16.sep. Andžejs Ļebedevs - labākais Nice līgas regulārajā čempionātā
  Svētdien Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda savā mototrekā aizvadīs Polijas Nice līgas pirmo maču ar Lodzas "Orzel". Regulārajā čempionātā labāko braucēju pirmajā desmitniekā ir četri daugavpilieši, bet pirmajā vietā - Andžejs Ļebedevs.
 • Džeisons Doils uzvar spīdveja Grand Prix jubilejas posmā
  11.sep. Džeisons Doils uzvar spīdveja Grand Prix jubilejas posmā
  Vācijas pilsētiņā Teterovā (apmēram 40 km no Rostokas) pirmo reizi vēsturē risinājās spīdveja Grand Prix posms un tas bija īpašs - 200. posms kopš 1995. gada, kad pasaules čempionu sāka noteikt vairāku sacensību summā. Austrālietis Džeisons Doils guva savu trešo uzvaru šajā sezonā (otro pēc kārtas) un vēl vairāk palielināja spriedzi cīņā par pasaules čempiona titulu.
 • Kildemands un Ļebedevs ieceļ "Fjelsted" trijniekā Dānijas spīdveja līgā
  30.aug. Kildemands un Ļebedevs ieceļ "Fjelsted" trijniekā Dānijas spīdveja līgā
  Labu maču Dānijas spīdveja līgā aizvad'[ija viens no labākajiem Latvijas spīdveja meistariem Andžejs Ļebedevs - pirmām kārtām tieši viņa un "Fjelsted" komandas līdera, 'Grand Prix" seriāla dalībnieka Petera Kildemanda sniegums ļāva sīvā cīņā uzvarēt "Esbjerg Vikings" komandu un turnīra tabulā pacelties uz 3. vietu. Kildemands un Ļebedevs divatā guva 28 no komandas 46 punktiem.
 • "Lokomotīve" izrauj uzvaru Bidgoščā un ir soli no fināla
  28.aug. "Lokomotīve" izrauj uzvaru Bidgoščā un ir soli no fināla
  Ļoti svarīgu uzvaru Polijas Nice spīdveja līgas čempionātā guva Daugavpils 'Lokomotīve", kas viesos ar 50:40 pārspēja Bidgoščas komandu "Polonia" un spēra platu soli iekļūšanai finālā (otrās vietas nodrošināšanai). Piecus braucienus pirms mača beigām rezultāts vēl bija neizšķirts - 30:30...
 • Latvijas izlase Rīgā iegūst trešo vietu Eiropas čempionātā pāru spīdvejā
  13.aug. Latvijas izlase Rīgā iegūst trešo vietu Eiropas čempionātā pāru spīdvejā(4)
  Rīgā, CSSD Biķernieku trasē, Eiropas pāru čempionātā spīdvejā Latvijas izlase ieguvusi trešo vietu pēc tam, kad lietus dēļ sacīkstes tika apturētas. Līdz ar to netika ieskaitīti pēdējie braucieni, kuros Polija jau bija praktiski nodrošinājusi čempiones titulu, bet pēc atceltajiem braucieniem pirmo vietu ieņēma Itālija.
 • Spīdvejs atgriežas Rīgā un Sportacentrs.com tiešraidē
  13.aug. Spīdvejs atgriežas Rīgā un Sportacentrs.com tiešraidē(1)
  Šodien plkst. 14:00 CSDD Biķernieku trasē Rīgā pirmo reizi vēsturē Latvijā tiks aizvadīts Eiropas pāru čempionāta fināls. Latvijas izlase kopā ar Dānijas, Krievijas, Čehijas un Polijas izlasēm tiek uzskatīta par vienu no favorītēm uz zeltu. Sacensības tiešraidē varēs vērot arī portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs TV televīzijas kanālā.
 • Federācijas prezidents: "Daugavpils "Lokomotīve" nekad nestartēs Ekstralīgā!"
  12.aug. Federācijas prezidents: "Daugavpils "Lokomotīve" nekad nestartēs Ekstralīgā!"(3)
  Polijas motoru sporta federācijas prezidents Andžejs Vitkovskis intervijā poļu portālam sportowefakty.pl paziņojis, ka Daugavpils "Lokomotīves" spīdvejisti nekad nepiedalīsies Polijas Ekstralīgā.
 • Spīdvejā Rīgā arī Jepsens Jensens, bet bez Bogdanova
  10.aug. Spīdvejā Rīgā arī Jepsens Jensens, bet bez Bogdanova
  Sestdien CSDD Biķernieku kompleksajā sporta bāzē tiks aizvadīts Eiropas pāru čempionāta fināls, kurā viena no pretendentēm uz zelta medaļām būs Latvija. Diemžēl savainojuma dēļ nevarēs braukt mūsu līderis Maksims Bogdanovs.
 • lasīt vairāk