Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
 • "Lokomotīve" piesaka četrus Rīgas spīdvejistus
  15.nov. "Lokomotīve" piesaka četrus Rīgas spīdvejistus(2)
  Daugavpils "Lokomotīve" pieteica komandas sastāvu 2019. gada Polijas Nice līgas čempionātam un citām sacensībām. "Loko" rindās starp junioriem pieteikti arī visi četri Rīgas IK "Auseklis" jaunie spīdvejisti, kā arī klāt nācis zviedrs Pontuss Aspgrens.
 • Video: Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām
  06.nov. Video: Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām(4)
  Pēdējā laikā krietni aktualizējies jautājums par sportistu un mediju savstarpējām attiecībām Latvijā. Aizvadītajā nedēļā portālam Sportacentrs.com komentāru sniegt atteicās Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, taču arī iepriekš bijuši piemēri, kuru dēļ nolēmām padiskutēt par šo tēmu.

  Diskusiju, kurā piedalās laikraksta “Diena” sporta nodaļas vadītājs Māris Zembergs, “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons, VEF skolas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, SK Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš, Sportacentrs.com valdes loceklis Kristaps Zālītis, šovakar plkst. 19.00 skaties Sportacentrs.com TV kanālā.

  Jau rīt diskusija pilnā garumā būs pieejama arī portālā Sportacentrs.com.
 • Andžejs Ļebedevs pagarina līgumu ar Zviedrijas čempioniem
  11.okt. Andžejs Ļebedevs pagarina līgumu ar Zviedrijas čempioniem
  Pagājušā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs vēl uz vienu sezonu pagarināja līgumu ar Zviedrijas čempionu Eskilstūnas klubu "Smederna". 2019. gada sezona daugavpilietim būs ceturtā pēc kārtas "Smederna" rindās.
 • Tais Vofindends atgriežas spīdveja tronī
  07.okt. Tais Vofindends atgriežas spīdveja tronī
  Trešo reizi karjerā par pasaules čemnpionu spīdvejā kļuva brits Tais Vofindens. Viņš arī uzvarēja "Grand Prix" pēdējā posmā Toruņas mototrekā Polijā, kaut gan vēl neilgi pirms sacensību beigām Vofindena pirmā vieta kopvērtējumā bija nopietni apdraudēta...
 • Kurmis desmitais pēdējā posmā, Smektala - čempions
  29.sep. Kurmis desmitais pēdējā posmā, Smektala - čempions
  Par pasaules junioru čempionu spīdvejā kļuva polis Bartošs Smektala, kurš pēdējā finālposmā Pardubicē (Čehija) uzvarēja pilnīgi visos braucienos un apsteidza savu tautieti, pagājušā gada čempionu Maksimu Drabiku. Labi pēdējo finālposmu aizvadīja Dāvis Kurmis - 6 punkti un 10. vieta, bet čempionāta kopvērtējumā 17. vieta. Piecas vietas augstāk kopvērtējumā Oļegs Mihailovs, turklāt viņš piedalījās tikai vienā finālposmā - ar wild card Daugavpilī. 18. vietā Artjoms Trofimovs, kurš arī startēja tikai Daugavpils posmā.
 • Spīdveja čempionu tituli - Kostigovam un Trofimovam
  24.sep. Spīdveja čempionu tituli - Kostigovam un Trofimovam(1)
  Pārsteigumiem un sāpīgām neveiksmēm bagāts izvērtās Latvijas čempionāts spīdvejā, kurā redzējām visu mūsu spīdveja tuvāko un nedaudz tālāko rezervi. Titulus pirmo reizi karjerā ieguva Jevgeņijs Kostigovs starp pieaugušajiem un Artjoms Trofimovs starp junioriem.
 • Sestdien un svētdien - pēdējie spīdveji šosezon Latvijā
  21.sep. Sestdien un svētdien - pēdējie spīdveji šosezon Latvijā
  Nedēļas nogalē risināsies šajā sezonā pēdējās spīdveja sacensības Latvijā - vispirms sestdien CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā Baltijas spīdveja līgas (BSL) pēdējais posms, bet svētdien Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā Latvijas atklātais čempionāts. Latvijas spīdvejam šogad paliek 55 gadi, jubilejas sezona aizvadīta ar panākumiem Polijas Nice līgā un starptautiskajā arēnā (trīs bronzas medaļas junioriem Eiropas mērogā), ar Rīgas spīdveja atdzimšanas turpināšanu, bet tagad sezonai tiks pielkts punkts ar skatu tuvākajā nākotnē - proti, gan BSL pēdējā posmā, gan Latvijas atklātajā čempionātā redzēsim praktiski visus mūsu jaunos spīdvejistus.
 • Vai Timo Lahti paliks "Lokomotīvē"?
  20.sep. Vai Timo Lahti paliks "Lokomotīvē"?
  Pašreiz labākais somu spīdvejists Timo Lahti pēdējās divās sezonās bija viens no Daugavpils "Lokomotīves" līderiem Polijas Nice līgā un ar viņu jau ir runāts par palikšanu komandā arī 2019. gada sezonā. Mutiski pat esot panākta vienošanās, taču jārēķinās, ka pēc tik labas sezonas "Mad-Croc" varētu saņemt (varbūt jau ir saņēmis) piedāvājumus arī no Ekstralīgas klubiem.
 • Ļebedevs soli no uzvaras Nice līgas finālā, jaunie spīdvejisti izceļas Polijā un Somijā
  17.sep. Ļebedevs soli no uzvaras Nice līgas finālā, jaunie spīdvejisti izceļas Polijā un Somijā
  Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā finālmačā Andžeja Ļebedeva pārstāvētais Ribņikas ROW apmēram 14 (!) tūkstošu skatītāju klātbūtnē savā mototrekā ar 52:38 pārspēja Ļubļinas komandu "Speed Car Motor" un spēra soli tuvāk uzvarai un ceļazīmei uz Ekstralīgu, savukārt Latvijas jaunie un pavisam jaunie spīdvejisti izcēlās sacensībās Polijā un Somijā.
 • Mihailovam - punkts līdz goda pjedestālam, Ļebedevs - aiz desmitnieka, "Auseklis" - otrais Vārkausā
  15.sep. Mihailovam - punkts līdz goda pjedestālam, Ļebedevs - aiz desmitnieka, "Auseklis" - otrais Vārkausā(5)
  Pagājušā gada Latvijas junioru čempions spīdvejā Oļegs Mihailovs tikai par vienu punktu atpalika no trešās vietas Eiropas U21 junioru čempionāta finālā, Andžejs Ļebedevs ieņēma tikai 15. vietu vietu Eiropas čempionāta pēdējā finālposmā, bet Rīgas IK "Auseklis" spīdvejisti ieņēma otro vietu Baltijas spīdveja līgas priekšpēdējā posmā.
 • Mihailovs - Eiropas U21 finālā, "Jaunība" un "Auseklis" - Baltijas līgā
  15.sep. Mihailovs - Eiropas U21 finālā, "Jaunība" un "Auseklis" - Baltijas līgā(3)
  Šovakar Štrālzundes mototrekā Vācijā risināsies U21 Eiropas čempionāta fināls, kurā piedalīsies daugavpilietis Oļegs Mihailovs, savukārt Vārkausas mototrekā Somijā jaunie spīdvejisti no Daugavpils "Jaunības" Ernests Majušonoks un Elvis Avgucevičs, kā arī Rīgas IK "Auseklis" puiši Rūdolfs Sproģis, Ričards Ansviesulis un Kristers Lumanis nedēļas nogalē piedalīsies Baltijas spīdveja līgas priekšpēdējā posma sacensībās (risināsies arī individuālās sacensības, kurās piedalīsies arī daugavpilietis Daniils Kolodinskis).
 • Andžejam Ļebedevam pēdējais finālposms eksčempiona lomā
  15.sep. Andžejam Ļebedevam pēdējais finālposms eksčempiona lomā(2)
  Pagājušā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs pirms pēdējā finālposma, kas šovakar risināsies Hožuvas mototrekā Polijā, jau ir nolicis savas pilnvaras, taču Andžeja sekmīgais sniegums pēdējos Nice līgas mačos Ribņikas ROW komandā un starptautiskās sacensībās ļauj domāt, ka pēdējā posmā viņš atgādinās par sevi.
 • Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs - starp labākajiem Nice līgā
  12.sep. Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs - starp labākajiem Nice līgā
  Spīdvejā braucējiem rēķina gan caurmērā vienā mačā, gan vienā braucienā atvesto punktu skaitu, kas liecina gan par viņu stabilitāti, gan meistarību. Visās trijās Polijas spīdveja līgās - Ekstralīgā, Nice līgā un 2. līgā - nosaka ne tikai katras kārtas simbolisko septiņnieku, bet katrā mačā braucējiem tiek liktas arī atzīmes un šajā ziņā starp labākajiem Nice līgā ir divi Daugavpils "Lokomotīves" motobraucēji - zviedrs Peters Ljungs un Oļegs Mihailovs.
 • Andžejs Ļebedevs un ROW - Nice līgas finālā
  09.sep. Andžejs Ļebedevs un ROW - Nice līgas finālā
  Daugavpils "Lokomotīvei" neizdevās tikt Polijas Nice spīdveja līgas finālā, taču Latvijas spīdvejs tajā būs pārstāvēts - finālā iekļuva Andžeja Ļebedeva pārstāvētā Ribņikas ROW komanda (Andžejs līdz sezonas beigām aizdots šai komandai no Vroclavas "Betard Sparta"). ROW pusfināla atbildes mačā savā mototrekā ar 52:38 pārspēja Gņezno komandu (pirmais mačs - 45:45) un finālā tiksies ar Ļubļinas "Speed Car Motor".
 • "Lokomotīve" otro reizi trešā Nice līgā
  09.sep. "Lokomotīve" otro reizi trešā Nice līgā(4)
  Ceturto gadu pēc kārtas Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda iekļuva Polijas Nice spīdveja līgas finālčetriniekā un otro reizi piekāpās pusfinālā, ieņemdama dalītu 3. vietu. Divreiz daugavpilieši ir arī uzvarējuši. Laba stabilitāte augstā līmenī.
 • Ļubļinā - tikai formalitāte? Padošanās nebūs
  08.sep. Ļubļinā - tikai formalitāte? Padošanās nebūs
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda šodien Ļubļinā aizvadīs Polijas Nice līgas pusfināla atbildes maču ar vietējo "Speed Car Motor" komandu. Pirmajā mačā Daugavpilī zaudējums ar 43:47 un tāpēc daudzi uzskata, ka atbildes mačs būs tikai formalitāte. Proti - Ļubļina jau praktiski finālā.
 • Francis Gusts - trešais Toruņā 250 kub.cm spīdvejā
  07.sep. Francis Gusts - trešais Toruņā 250 kub.cm spīdvejā
  Rīgas spīdvejam - pirmais starptautiskais panākums spīdveja lielvalstī Polijā. IK "Auseklis" jaunais motobraucējs Francis Gusts ceturtdien ieņēma trešo vietu starptautiskās sacensībās spīdvejā 250 kub.cm klasē Toruņas mototrekā.
 • Ļebedevam 8 punkti, ROW - tuvāk finālam
  03.sep. Ļebedevam 8 punkti, ROW - tuvāk finālam
  Andžejs Ļebedevs bija viens no labākajiem Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā pusfinālmačā Ribņikas ROW komandas rindās un sekmēja neizšķirta iegūšanu Gņezno - 45:45. Pirms atbildes mača savā mototrekā ROW komanda spērusi soli tuvāk kārotajam finālam.
 • Timo Lahti uzvar Klopenburgā, Andžejs Ļebedevs - ceturtais
  02.sep. Timo Lahti uzvar Klopenburgā, Andžejs Ļebedevs - ceturtais(1)
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas somu braucējs Timo Lahti kļuva par "Night of the fight" sacensību uzvarētāju Klopenburgas mototrekā Vācijā, bet Andžejs Ļebedevs ieņēma 4. vietu.
 • Spīdveja "bronzas" gads - Latvijas junioru izlase trešā labākā Eiropā
  01.sep. Spīdveja "bronzas" gads - Latvijas junioru izlase trešā labākā Eiropā
  Tā vēl nekad nav bijis - vienā sezonā Latvijas spīdvejistiem ir trīs bronzas medaļas dažādās Eiropas līmeņa sacensībās. Latvijas junioru spīdveja izlase otro gadu pēc kārtas ieguva bronzas medaļas Eiropas čempionātā, kas tikai vēlreiz apliecina, cik lielas ir mūsu iespējas šajā motoru sporta veidā.
 • lasīt vairāk