• Grigorjeva un Ļebedevs plūc Daugavpils gada laurus, Vasiļjevs populārākais
  12:55 Grigorjeva un Ļebedevs plūc Daugavpils gada laurus, Vasiļjevs populārākais
  Latviešu kultūras centrā Daugavpilī vakar notika ceremonija "Sporta laureāts 2017". Latgales lielākās pilsētas labākā sportiste atkal ir brīvās cīņas cīkstone Anastasija Grigorjeva, savukārt par gada sportistu atzīts spīdvejists Andžejs Ļebedevs.
 • Maksims Bogdanovs - Dānijas čempiona rindās
  30.jan. Maksims Bogdanovs - Dānijas čempiona rindās
  Viens no labākajiem Latvijas spīdveja meistariem un pašreizējais Latvijas čempions Maksims Bogdanovs parakstījis līgumu ar Dānijas čempionvienību "Team Fjelsted".
 • "Lokomotīve" nosauc sastāvu 2018. gada sezonai
  15.nov. "Lokomotīve" nosauc sastāvu 2018. gada sezonai
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas vadība nosauca sastāvu 2018. gada sezonai Polijas Nice spīdveja līgas čempionātam. Sastāva veidošanu ietekmēja (ierobežoja) finansiālās iespējas, taču tik un tā virknējums rādās konkurētspējīgs un vietējo jauno motobraucēju izaugsmi veicinošs.
 • Maksims Bogdanovs būs "Ērglis"
  13.nov. Maksims Bogdanovs būs "Ērglis"
  Tas, par ko runāja spīdveja kuluāros, apstiprinājās - viens no labākajiem Polijas Nice līgas braucējiem pagājušajā sezonā Maksims Bogdanovs pamet Daugavpils "Lokomotīvi" un pārceļas uz Lodzas "Orzel". Tas "Ērgļiem" ir ļoti būtisks pastiprinājums un tas nozīmē, ka viņi nākamgad apņēmušies beidzot tikt Ekstralīgā.
 • Vadims Tarasenko atgriežas "Lokomotīvē"
  08.nov. Vadims Tarasenko atgriežas "Lokomotīvē"
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandā pēc četru gadu pārtraukuma atgriežas viens no savas paaudzes talantīgākajiem krievu spīdvejistiem Vadims Tarasenko. Līdz ar to pieaugušo braucēju rindās jaunajai sezonai jau ir četri vīri.
 • Timo Lahti un Ķasts Puodžuks paliek "Lokomotīvē"
  06.nov. Timo Lahti un Ķasts Puodžuks paliek "Lokomotīvē"
  Pašreiz labākais somu spīdveja meistars Timo Lahti un viens Latvijas izlases pamatsastāva braucējiem Ķasts Puodžuks arī 2018. gada sezonā startēs Daugavpils "Lokomotīves" rindās Polijas Nice līgas čempionātā.
 • Maksims Bogdanovs paraksta līgumu ar "Vastervik Speedway"
  27.okt. Maksims Bogdanovs paraksta līgumu ar "Vastervik Speedway"
  Viens no pašreiz labākajiem Latvijas spīdveja meistariem, šā gada Latvijas čempions un 2010. gada junioru pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Maksims Bogdanovs parakstīja līgumu ar Zviedrijas Elitserien čempionāta jaunpienācēju "Vastervik Speedway".
 • Rīgas jaunie spīdvejisti pabeidz sezonu Toruņā
  18.okt. Rīgas jaunie spīdvejisti pabeidz sezonu Toruņā
  Rīgas IK "Auseklis" spīdveja skolas jaunie motobraucēji savu pirmo sacensību sezonu pabeidza vienā no Polijas un pasaules spīdveja mekām Toruņā, kur šogad risinājās arī viens no "Gran Prix" posmiem. "Jawa Cup 250" sacensību pēdējā posmā risinājās gan komandu, gan individuālās sacensības un pirmo reizi Rīgas spīdvejisti startēja ar četru braucēju komandu.
 • Artjoms Trofimovs uzvar Austrijā
  17.okt. Artjoms Trofimovs uzvar Austrijā
  Viens no Daugavpils "Lokomotīves" un Latvijas junioru izlases spīdvejistiem Artjoms Trofimovs nedēļas nogalē Murekas mototrekā Austrijā guva savu pirmo starptautisko uzvaru - viņš triumfēja Jozes "Bubi" Bēssnera piemiņas sacensībās.
 • Ļebedevam vēsturiska diena Ļubļinā – iespēja kļūt par Eiropas čempionu!
  14.okt. Ļebedevam vēsturiska diena Ļubļinā – iespēja kļūt par Eiropas čempionu!(12)
  Šovakar visi Latvijas motosporta cienītāji var kļūt par vēstures tapšanas lieciniekiem. Plkst. 19:30 Polijas pilsētā Ļubļinā tiks aizvadīts Eiropas spīdveja čempionāta pēdējais finālposms un tajā galvenais pretendents uz zelta medaļu ir mūsu Andžejs Ļebedevs.
 • Jevgeņijs Kostigovs otrais Rovnā
  09.okt. Jevgeņijs Kostigovs otrais Rovnā
  Sezonas noslēguma sacensībās spīdvejā Rovnas mototrekā Ukrainā otro vietu ieņēma šā gada desmitais labākais juniors pasaulē Jevgeņijs Kostigovs, Tikai mazliet līdz iekļūšanai finālā pietrūka Artjomam Trofimovam, bet vērtīgu starptautisku pieredzi guva Ernests Matjušonoks.
 • Daugavpils dome piešķīrusi 117 000 eiro spīdveja klubam "Lokomotīve"
  06.okt. Daugavpils dome piešķīrusi 117 000 eiro spīdveja klubam "Lokomotīve"(2)
  Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēdē piektdien pašvaldības deputāti piešķīruši spīdveja klubam "Lokomotīve" 117 000 eiro, vēsta ziņu aģentūra LETA.
 • Jaunie Rīgas spīdvejisti debitē ārzemēs
  03.okt. Jaunie Rīgas spīdvejisti debitē ārzemēs(1)
  Nesen pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma Rīgas spīdveja audzēkņi atkal startēja Latvijas atklātajā čempionātā (Rūdolds Sproģis un Ričards Ansviesulis), bet pagājušās nedēļas nogalē IK "Auseklis" spīdveja kluba puiši pirmo reizi startēja tā sauktajās tālajās ārzemēs (iepriekš bija sacensības Igaunijā). Tiesa, šoreiz ar 250 kub.cm spīdveja motocikliem, taču tik un tā tika gūta vērtīga pieredze.
 • Javgeņijs Kostigovs - desmitais labākais juniors pasaulē
  30.sep. Javgeņijs Kostigovs - desmitais labākais juniors pasaulē
  Šā gada Latvijas junioru vicečempions un Eiropas junioru komandu čempionāta bronzas medaļas ieguvējs spīdvejā daugavpilietis Jevgeņijs Kostigovs ieņēma 10. vietu junioru pasaules čempionāta triju finālposmu summā. Par čempionu kļuva polis Makims Drabiks.
 • Kostigovam atvadas no junioriem Pardubicē
  29.sep. Kostigovam atvadas no junioriem Pardubicē
  Piektdien Pardubices mototrekā Čehijā risināsies trešais un pēdējais pasaules junioru čempionāta finālposms spīdvejā. Daugavpilietim Jevgeņijam Kostigovam tās būs pēdējās sacensības juniora statusā un viņš pacentīsies tās aizvadīt pēc iespējas labāk.
 • Andžejs Ļebedevs - Zviedrijas čempions!
  28.sep. Andžejs Ļebedevs - Zviedrijas čempions!
  Pēc 40 gadu pārtraukuma par Zviedrijas čempioni spīdvejā kļuva Eskilstūnas komanda "Smederna", kas otrajā finālmačā pretinieku mototrekā uzvarēja "Elit Vetlanda" ar 54:36 un divu maču summā triumfēja ar 95:85. Viens no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem otrajā finālmačā bija arī Latvijas izlases kapteinis daugavpilietis Andžejs Ļebedevs.
 • Andžejs Ļebedevs - divreiz vicečempions?
  27.sep. Andžejs Ļebedevs - divreiz vicečempions?(1)
  Latvijas spīdveja izlases kapteinim un pašreizējam Eiropas čempionāta līderim Andžejam Ļebedevam sezonas beigas ir īpaši spraigas - jau aizvadīts Polijas Ekstralīgas fināls Vroclavas "Betard Sparta" rindās, aizvadīts pirmais mačs Zviedrijas Elitserien čempionāta finālā Eskilstūnas "Smederna" rindās, priekšā Eiropas čempionāta pēdējais ceturtais finālposms (14. oktobrī) un, iespējams, ka Eiropas čempionāta fināls pāriem (30. septembrī; vēl nav zināms, kas pārstāvēs Latviju). Izskatās, ka Andžejs divreiz būs vicečempions...
 • Bogdanovs kļūst par Latvijas čempionu spīdvejā
  24.sep. Bogdanovs kļūst par Latvijas čempionu spīdvejā(1)
  Šodien Daugavpils "Lokomotīves" stadionā vairāku tūkstošu skatītāju klātbūtnē tika aizvadīts 2017. gada atklātais valsts čempionāts spīdvejā. Otro reizi karjerā par valsts labāko braucēju kļuva Maksims Bogdanovs. Junioru konkurencē pirmo reizi triumfēja Oļegs Mihailovs.
 • Spīdveja junioriem vēsturiska "bronza"
  17.sep. Spīdveja junioriem vēsturiska "bronza"(2)
  Latvijas spīdveja junioru izlase, pirmo reizi iekļuvusi Eiropas čempionāta finālā, ieguva bronzas medaļas un līdz pat pēdējam braucienam spēkojās par sudraba medaļām ar spīdveja lielvalsts Dānijas jauno maiņu. Par čempioniem kļuva poļu juniori, kuriem tas ir astotais Eiropas čempionu tituls.
 • Ļebedevs pēc "zelta" Ļubļinā, juniori pēc pārsteiguma - Krosno
  16.sep. Ļebedevs pēc "zelta" Ļubļinā, juniori pēc pārsteiguma - Krosno(1)
  Šodien Polijā var tikt atšķirtas divas jaunas lappuses Latvijas spīdveja vēsturē - Andžejs Ļebedevs Ļubļinas mototrekā aizvadīs Eiropas čempionāta ceturto un pēdējo finālposmu, kurā centīsies saglabāt pirmo vietu un iegūt titulu, savukārt Latvijas junioru izlase Krosno mototrekā pirmo reizi vēsturē startēs Eiropas junioru komandu čempionāta finālā un centīsies pārsteigt (lasi - iegūt medaļas).
 • lasīt vairāk