Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
 • "Loko" jaunā maiņa dominē
  20.apr. "Loko" jaunā maiņa dominē
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas jaunā maiņa "Jaunības" komandas rindās pārliecinoši uzvarēja Baltijas spīdveja līgas pirmajā posmā. Daugavpilieši savā mototrekā bija galvastiesu pārāki par visiem konkurentiem, bet otro vietu tik pat pārliecinoši ieņēma Rīgas IK "Auseklis".
 • Matjušonojs un Ansviesulis trešie Nice Cup posmā Tarnuvā
  19.apr. Matjušonojs un Ansviesulis trešie Nice Cup posmā Tarnuvā
  Latvijas jauno spīdvejistu pāris Ernests Matjušonoks un Ričards Ansviesulis ieņēma 3. vietu NICE Cup sacensību pirmajā posmā Tarnuvas mototrekā Polijā. Jau rīt Daugavpilī risināsies Baltijas spīdveja līgas pirmais posms, kurā redzēsim jaunos talantus no Latvijas, Somijas, Igaunijas un Krievijas.
 • "Solists" Ļebedevs komandas uzvarā
  14.apr. "Solists" Ļebedevs komandas uzvarā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda apmēram 5500 skatītāju klātbūtnē savā mototrekā guva pirmo uzvaru 2019. gada Polijas Nice līgas čempionātā - ar 51:38 tik pārspēta Gdaņskas komanda "Wybrzeze". Mototreka saimnieku rindās bija spilgts līderis, kuram labi palīdzēja visa komanda.
 • "Lokomotīve" dosies pēc pirmās uzvaras
  13.apr. "Lokomotīve" dosies pēc pirmās uzvaras
  Pirmo Polijas Nice spīdveja līgas maču savā mototrekā Daugavpils "Lokomotīve" aizvadīs svētdien ar Gdaņskas komandu "Wybrzeze". Pirmajā mačā Tarnuvā daugavpilieši sīvā cīņā piekāpās "Unia" komandai ar 44:46 un tāpēc pirmajā mačā savu līdzjutēju priekšā (tribīnes solās būt pilnas) noskaņojums ir tikai uzvarēt. "Loko" arī ir favorīta lomā.
 • "Lokomotīve" minimāli zaudē Tarnuvā, Lahti - 15 no 15
  31.mar. "Lokomotīve" minimāli zaudē Tarnuvā, Lahti - 15 no 15
  Ceturto reizi Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda brauca Tarnuvas mototrekā un ceturto reizi tajā zaudēja, taču tieši tagad daugavpilieši bija vistuvāk uzvarai vai vismaz neizšķirtam - Nice līgas pirmajā mačā "Loko" apmēram 8000 skatītāju klātbūtnē tikai ar 44:46 piekāpās vietējai komandai "Unia". 15 no 15 iespējamajiem punktiem daugavpiliešu labā atveda soms Timo Lahti.
 • "Lokomotīve" bez līderiem zaudē Pilai
  30.mar. "Lokomotīve" bez līderiem zaudē Pilai
  Pēdējais pārbaudes mačs pirms Nice spīdveja līgas čempionāta starta Daugavpils "Lokomotīvei" bija ar mērķi noskaidrot tos braucējus, kuru piedalīšanās pirmajā mačā svētdien Tarnuvā bija zem jautājuma. Tieši tāpēc mačā ar Pilas komandu nepiedalījās Andžejs Ļebedevs, Timo Lahti un Vadims Tarasenko. Tā ka zaudējums ar 37:52 bija likumsakarīgs, jo Pilas komanda bija savā gandrīz labākajā sastāvā.
 • Ar Lahti labāk - "Lokomotīve" uzvar Poznaņā
  28.mar. Ar Lahti labāk - "Lokomotīve" uzvar Poznaņā
  Otrajā pārbaudes mačā pirms jaunās spīdveja sezonas Daugavpils "Lokomotīve" šodien Poznaņā ar 40:37 pārspēja vietējo komandu "Power Duck Iveston". Uzvara būtu pārliecinošāka, taču pēdējā braucienā kritienu piedzīvoja Andžejs Ļebedevs, bet izstājās Ķasts Puodžuks...
 • "Lokomotīves" spīdvejisti zaudē pirmajā pārbaudes mačā
  28.mar. "Lokomotīves" spīdvejisti zaudē pirmajā pārbaudes mačā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda pirmajā pārbaudes mačā pirms jaunās sezonas ar 30:60 viesos piekāpās Polijas Ekstralīgas klubam GKM "MRGARDEN" no Grudzjoncas. Daugavpilieši treniņa nolūkos izmantoja pat 9 braucējus.
 • Andžejs Ļebedevs pjedestāla pakājē Čenstohovā
  23.mar. Andžejs Ļebedevs pjedestāla pakājē Čenstohovā
  Cerīgi jauno spīdveja sezonu sāka Eiropas eksčempions Andžejs Ļebedevs - starptautiskās sacensībās ar ļoti spēcīgu dalībnieku sastāvu Čenstohovā viņš ieņēma ceturto vietu, tikai par vienu punktu atpalikdams no trešās vietas.
 • Timo Lahti sāk sezonu ar uzvaru
  23.mar. Timo Lahti sāk sezonu ar uzvaru
  Savās pirmajās sacensībās jaunajā spīdveja sezonā uzvaru guva viens no Daugavpils "Lokomotīves" līderiem soms Timo Lahti - viņš bija pirmais treniņsacensībās Pilas mototrekā Polijā.
 • "Ātrais ceļš" jau veras vaļā
  19.mar. "Ātrais ceļš" jau veras vaļā(1)
  Tuvojas jaunā spīdveja sezona. Vairākas sacensības jau notikušas Francijā, pirmie sparingmači jau notikuši Polijā, kurp šonedēļ dosies arī vairāki Daugavpils "Lokomotīves" braucēji - lai veiktu pēdējo gatavošanās posmu pirms Nice līgas čempionāta, ko daugavpilieši sāks 31. martā Tarnuvā ar maču pret vietējo klubu "Unia".
 • "Lokomotīve" piesaka četrus Rīgas spīdvejistus
  15.nov. "Lokomotīve" piesaka četrus Rīgas spīdvejistus(2)
  Daugavpils "Lokomotīve" pieteica komandas sastāvu 2019. gada Polijas Nice līgas čempionātam un citām sacensībām. "Loko" rindās starp junioriem pieteikti arī visi četri Rīgas IK "Auseklis" jaunie spīdvejisti, kā arī klāt nācis zviedrs Pontuss Aspgrens.
 • Video: Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām
  06.nov. Video: Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām(4)
  Pēdējā laikā krietni aktualizējies jautājums par sportistu un mediju savstarpējām attiecībām Latvijā. Aizvadītajā nedēļā portālam Sportacentrs.com komentāru sniegt atteicās Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, taču arī iepriekš bijuši piemēri, kuru dēļ nolēmām padiskutēt par šo tēmu.

  Diskusiju, kurā piedalās laikraksta “Diena” sporta nodaļas vadītājs Māris Zembergs, “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons, VEF skolas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, SK Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš, Sportacentrs.com valdes loceklis Kristaps Zālītis, šovakar plkst. 19.00 skaties Sportacentrs.com TV kanālā.

  Jau rīt diskusija pilnā garumā būs pieejama arī portālā Sportacentrs.com.
 • Andžejs Ļebedevs pagarina līgumu ar Zviedrijas čempioniem
  11.okt. Andžejs Ļebedevs pagarina līgumu ar Zviedrijas čempioniem
  Pagājušā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs vēl uz vienu sezonu pagarināja līgumu ar Zviedrijas čempionu Eskilstūnas klubu "Smederna". 2019. gada sezona daugavpilietim būs ceturtā pēc kārtas "Smederna" rindās.
 • Tais Vofindends atgriežas spīdveja tronī
  07.okt. Tais Vofindends atgriežas spīdveja tronī
  Trešo reizi karjerā par pasaules čemnpionu spīdvejā kļuva brits Tais Vofindens. Viņš arī uzvarēja "Grand Prix" pēdējā posmā Toruņas mototrekā Polijā, kaut gan vēl neilgi pirms sacensību beigām Vofindena pirmā vieta kopvērtējumā bija nopietni apdraudēta...
 • Kurmis desmitais pēdējā posmā, Smektala - čempions
  29.sep. Kurmis desmitais pēdējā posmā, Smektala - čempions
  Par pasaules junioru čempionu spīdvejā kļuva polis Bartošs Smektala, kurš pēdējā finālposmā Pardubicē (Čehija) uzvarēja pilnīgi visos braucienos un apsteidza savu tautieti, pagājušā gada čempionu Maksimu Drabiku. Labi pēdējo finālposmu aizvadīja Dāvis Kurmis - 6 punkti un 10. vieta, bet čempionāta kopvērtējumā 17. vieta. Piecas vietas augstāk kopvērtējumā Oļegs Mihailovs, turklāt viņš piedalījās tikai vienā finālposmā - ar wild card Daugavpilī. 18. vietā Artjoms Trofimovs, kurš arī startēja tikai Daugavpils posmā.
 • Spīdveja čempionu tituli - Kostigovam un Trofimovam
  24.sep. Spīdveja čempionu tituli - Kostigovam un Trofimovam(1)
  Pārsteigumiem un sāpīgām neveiksmēm bagāts izvērtās Latvijas čempionāts spīdvejā, kurā redzējām visu mūsu spīdveja tuvāko un nedaudz tālāko rezervi. Titulus pirmo reizi karjerā ieguva Jevgeņijs Kostigovs starp pieaugušajiem un Artjoms Trofimovs starp junioriem.
 • Ļebedevs rezultatīvākais, komanda dramatiski zaudē Polijas "Nice" līgas finālā
  23.sep. Ļebedevs rezultatīvākais, komanda dramatiski zaudē Polijas "Nice" līgas finālā
  Latvijas spīdvejists Andžejs Ļebedevs svētdien bija rezultatīvākais braucējs, tomēr viņa pārstāvētā Ribņikas ROW komanda nenoturēja pirmajā cīņā iegūto pārsvaru un dramatiski piekāpās Polijas "Nice" līgas finālā.
 • Sestdien un svētdien - pēdējie spīdveji šosezon Latvijā
  21.sep. Sestdien un svētdien - pēdējie spīdveji šosezon Latvijā
  Nedēļas nogalē risināsies šajā sezonā pēdējās spīdveja sacensības Latvijā - vispirms sestdien CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā Baltijas spīdveja līgas (BSL) pēdējais posms, bet svētdien Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā Latvijas atklātais čempionāts. Latvijas spīdvejam šogad paliek 55 gadi, jubilejas sezona aizvadīta ar panākumiem Polijas Nice līgā un starptautiskajā arēnā (trīs bronzas medaļas junioriem Eiropas mērogā), ar Rīgas spīdveja atdzimšanas turpināšanu, bet tagad sezonai tiks pielkts punkts ar skatu tuvākajā nākotnē - proti, gan BSL pēdējā posmā, gan Latvijas atklātajā čempionātā redzēsim praktiski visus mūsu jaunos spīdvejistus.
 • Vai Timo Lahti paliks "Lokomotīvē"?
  20.sep. Vai Timo Lahti paliks "Lokomotīvē"?
  Pašreiz labākais somu spīdvejists Timo Lahti pēdējās divās sezonās bija viens no Daugavpils "Lokomotīves" līderiem Polijas Nice līgā un ar viņu jau ir runāts par palikšanu komandā arī 2019. gada sezonā. Mutiski pat esot panākta vienošanās, taču jārēķinās, ka pēc tik labas sezonas "Mad-Croc" varētu saņemt (varbūt jau ir saņēmis) piedāvājumus arī no Ekstralīgas klubiem.
 • lasīt vairāk