• Kostigovs pārsteidz Poznaņā, Puodžuks un Bogdanovs iebrauc pāru finālā
  09:21 Kostigovs pārsteidz Poznaņā, Puodžuks un Bogdanovs iebrauc pāru finālā
  Sekmīga nedēļas nogale sanāca Latvijas spīdveja meistariem - Jevgeņijs Kostigovs ieņēma trešo vietu junioru pasaules čempionāta pirmajā finālposmā Poznaņā, bet Ķasts Puodžuks un Maksims Bogdanovs pārliecinoši iekļuva Eiropas pāru čempionāta finālā.
 • Kādas Jevgeņijam Kostigovam būs atvadas no junioriem?
  21.jūl. Kādas Jevgeņijam Kostigovam būs atvadas no junioriem?
  Daugavpilietim Jevgeņijam Kostigovam šī ir pēdējā sezona spīdvejā juniora statusā un tieši šajā sezonā viņš pirmo reizi karjerā iekļuva pasaules čempionāta finālā. Jau sestdien Poznaņas mototrekā Polijā risināsies pirmais no trim finālposmiem un Jevgeņijam jāstartē jau pirmajā braucienā.
 • Ļebedevam 7 punkti, "Smederna" zaudē vicelīderim
  19.jūl. Ļebedevam 7 punkti, "Smederna" zaudē vicelīderim
  Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā Eiropas čempionāta līderis Andžejs Ļebedevs atveda 7 punktus Eskilstūnas "Smederna" komandas labā, taču tas neglāba no zaudējuma viesos vicelīderim "Masarna Avesta" ar 36:54.
 • "Lokomotīve" piekāpjas līderim, Ļebedevs un Vofindens izglābj Vroclavu
  17.jūl. "Lokomotīve" piekāpjas līderim, Ļebedevs un Vofindens izglābj Vroclavu
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda Polijas Nice līgas čempionāta mačā 4000 skatītāju klātbūtnē savā mototrekā ar 39:51 piekāpās līderei Tarnuvas komandai "Azoty Unia", bet Latvijas izlases līderis un Eiropas čempionāta līderis Andžejs Ļebedevs aizvadīja kārtējo sekmīgo maču Polijas Ekstralīgā - tieši viņš un divkārtējais pasaules čempions brits Tais Vofindens pēdējā braucienā izglāba Vroclavas komandu no zaudējuma Ribņikā.
 • Andžejs Ļebedevs briest Gistrivai, "Lokomotīve" - līderim
  14.jūl. Andžejs Ļebedevs briest Gistrivai, "Lokomotīve" - līderim(1)
  Spraiga nedēļas nogale būs Latvijas labākajiem spīdveja meistariem. Izlases līderim Andžejam Ļebedevam sestdien Gistrovas mototrekā Vācijā būs Eiropas čempionāta (SEC) 2. finālposms, bet Daugavpils "Lokomotīve" svētdien savā mototrekā uzņems Polijas Nice līgas līderi Tarnuvas "Azoty Unia" komandu.
 • Andžejam Ļebedevam 13 punkti Elitserien mačā
  12.jūl. Andžejam Ļebedevam 13 punkti Elitserien mačā
  Sekmīgi turpina braukt un ražīgi vākt punktus Latvijas spīdveja izlases līderis Andžejs Ļebedevs - šīs sezonas pirmajā mačā Zviedrijas Elitserien čempionātā viņa rēķinā 13 punkti "Eskilstuna Smederna" sastāvā, bet komandai ļoti svarīga uzvara, kas saglabā izredzes iekļūt pusfinālā.
 • Andžejam Ļebedevam - 13 no 15, Vroclava - līdere Ekstralīgā
  10.jūl. Andžejam Ļebedevam - 13 no 15, Vroclava - līdere Ekstralīgā
  Savu līdz šim rezultatīvāko maču Polijas spīdveja Ekstralīgā, kas ir spīdveja klubu spēcīgākā līga pasaulē, aizvadīja Latvijas izlases līderis Andžejs Ļebedevs, bet viņa pārstāvētā Vroclavas "Betard Sparta" kļuva par līderi.
 • "Lokomotīve" pārsteidz "Ērgļus"
  10.jūl. "Lokomotīve" pārsteidz "Ērgļus"
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda Polijas Nice līgas mačā Lodzā vispirms bija tuvāk uzvarai, bet tad panāca neizšķirtu un ieguva bonuspunktu pret savu pretinieci pagājušā gada finālā komandu "Orzel" - 45:45. Pārsteigums tas ir tāpēc, ka "Loko" rindās pirmo reizi bija četri pašmāju juniori un tikai viens leģionārs soms Timo Lahti.
 • Lielie briest intrigai Lešno, jaunie spīdveja talanti izceļas Gdaņskā
  07.jūl. Lielie briest intrigai Lešno, jaunie spīdveja talanti izceļas Gdaņskā
  Latvijas spīdveja izlase šovakar Lešno mototrekā Polijā aizvadīs Pasaules kausa race-off sacensības jeb pēdējās cerības pusfinālu par pēdējo ceļazīmi uz finālčetrinieku, savukārt divi jaunie mūsu spīdveja talanti ceturtdien izcēlās Nice Cup sacensībās Gdaņskā. Daugavpilī aug talantīga jaunā maiņa un to jau novērtēja arī spīdveja lielvalstī Polijā.
 • Latvijas spīdveja izlases cīņas "race off" demonstrēs VSB
  06.jūl. Latvijas spīdveja izlases cīņas "race off" demonstrēs VSB(3)
  Piektdien, 7.jūlijā, un sestdien, 8.jūlijā, kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Pasaules kausu spīdvejā. Piektdien Lešno trekā Polijā Latvijas izlase kopā ar Krieviju, Austrāliju un ASV "race off" kārtā sacentīsies par pēdējo vietu finālā. Savukārt sestdien, turpat Lešno trekā, notiks fināls, kurā "race off" uzvarētāja pievienosies Polijai, Lielbritānijai un Zviedrijai izšķirošajā cīņā par Pasaules kausu.
 • Latvijas spīdvejisti spridzina un šokējoši izsit Dāniju
  04.jūl. Latvijas spīdvejisti spridzina un šokējoši izsit Dāniju(34)
  Latvijas spīdveja izlase šovakar šokējusi visu spīdveja pasauli, pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pusfinālā saspringtā cīņā izsitot no turpmākās cīņas vairākkārtējo pasaules čempioni Dāniju! Latvija kvalificējusies pēdējās cerības sacīkstēm, kuras notiks piektdien Polijā!
 • Maksimums - race-off, minimums - 14 punktu
  04.jūl. Maksimums - race-off, minimums - 14 punktu
  Latvijas spīdveja izlase šovakar Vēstervikas mototrekā Zviedrijā aizvadīs Pasaules kausa pusfinālu, kurā spēkosies ar Zviedrijas, Dānijas un Krievijas "ātrā ceļa" meistariem. Latvijas izlase pārliecinoši uzvarēja kvalifikācijā Rīgā, pēc gada pārtraukuma atgriezās elitē un negrib no tās aiziet jau pēc vienām sacensībām.
 • Andžejs Ļebedevs uz pjedestāla SEC pirmajā finālposmā
  01.jūl. Andžejs Ļebedevs uz pjedestāla SEC pirmajā finālposmā
  Viens no Latvijas labākajiem spīdveja meistariem, kā arī Latvijas izlases līderis nesenajā Pasaules kausa kvalifikācijā Biķernieku mototrekā Andžejs Ļebedevs sestdien Toruņā (Polija) guva vienu no lielākajiem panākumiem savā karjerā - 22 gadus vecais daugavpilietis ieņēma trešo vietu Eiropas čempionāta (SEC) pirmajā finālposmā.
 • Dāvis Kurmis un Oļegs Mihailovs - uz pjedestāla Rovnā
  29.jūn. Dāvis Kurmis un Oļegs Mihailovs - uz pjedestāla Rovnā
  Viens no pašreiz labākajiem Latvijas spīdveja junioriem, šā gada Eiropas junioru čempionāta finālists Dāvis Kurmis ieņēma 3. vietu starptautiskās sacensībās Rovnā (Ukraina), turklāt viņš ieguva tik pat punktu, cik pamatsacensību uzvarētājs. Citam mūsu junioram Oļegam Mihailovam - pamatsacensībās 6. vieta, toties - otrā vieta finālā.
 • Pa "ātro ceļu" - bez pieturām
  26.jūn. Pa "ātro ceļu" - bez pieturām(1)
  Latvijas spīdveja izlase pārliecinoši uzvarēja Pasaules kausa kvalifikācijas sacensībās Biķernieku mototrekā Rīgā un pēc gada pārtraukuma atgriezās starp planētas spēcīgākajām komandām - 4. jūlijā Vēstervikā (Zviedrija) mūsējie brauks pusfinālčetriniekā ar Zviedriju, Dāniju un Krieviju.
 • Dāvis Kurmis - Eiropas junioru čempionāta finālā
  25.jūn. Dāvis Kurmis - Eiropas junioru čempionāta finālā
  Eiropas junioru čempionāta finālā spīdvejā, kas 26. augustā risināsies Daugavpilī, iekļuva arī viens no pašreiz labākajiem Latvijas junioriem Dāvias Kurmis. Pusfinālā Makonas mototrekā Francijā viņš ieņēma 4. vietu.
 • "Loko" sagrāve Tarnuvā, Avgucevičam - debija Krakovā
  23.jūn. "Loko" sagrāve Tarnuvā, Avgucevičam - debija Krakovā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdvejisti Polijas Nice līgas divas reizes pārceltajā mačā Tarnuvā pret galveno līgas favorītu "Azoty Unia" piedzīvoja sagrāvi - 29:61, savukārt 16 gadus vecais krāslavietis Elvis Avgucevičs aizvadīja pirmās oficiālās sacensības karjerā un ieguva 4 punktus Nice kausa izcīņā junioriem Krakovā.
 • Spīdvejisti grib elitē
  22.jūn. Spīdvejisti grib elitē(4)
  Šodien Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda Toruņas mototrekā Polijā tiksies ar Nice līgas galveno favorīti "Azoty Unia" komandu, bet jau svētdien visus labākos Latvijas spīdveja meistarus redzēsim CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā Rīgā - Pasaules kausa kvalifikācijas sacensībās. Latvijas izlase pēc gada pārtraukuma grib atgrieztis pasaules elitē jeb Pasaules kausa pusfinālčetriniekā.
 • "Lokomotīve" izvirzās vadībā Nice līgā
  18.jūn. "Lokomotīve" izvirzās vadībā Nice līgā
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda Polijas Nice spīdveja līgas čempionāta mačā savā mototrekā ar 58:32 pārspēja Pilas komandu "Polonia", ieguva par uzvaru 3 punktus un vismaz līdz svētdienas vakaram kļuva par Nice līgas līderi.
 • Jārevanšējas un jāņem 3 punktus
  17.jūn. Jārevanšējas un jāņem 3 punktus
  Polijas Nice spīdveja līgas ietvaros Daugavpils "Lokomotīve" šovakar savā mototrekā uzņems Pilas komandu "Polonia", kurai pirmajā riņķī viesos zaudēja ar 40:48. Jārevanšējas ar vismaz 9 punktu pārsvaru, lai par uzvaru iegūtu nevis divus, bet gan trīs punktus.
 • lasīt vairāk