• Spīdveja junioriem vēsturiska "bronza"
  17.sep. Spīdveja junioriem vēsturiska "bronza"(2)
  Latvijas spīdveja junioru izlase, pirmo reizi iekļuvusi Eiropas čempionāta finālā, ieguva bronzas medaļas un līdz pat pēdējam braucienam spēkojās par sudraba medaļām ar spīdveja lielvalsts Dānijas jauno maiņu. Par čempioniem kļuva poļu jiniori, kuriem tas ir astotais Eiropas čempionu tituls.
 • Ļebedevs pēc "zelta" Ļubļinā, juniori pēc pārsteiguma - Krosno
  16.sep. Ļebedevs pēc "zelta" Ļubļinā, juniori pēc pārsteiguma - Krosno
  Šodien Polijā var tikt atšķirtas divas jaunas lappuses Latvijas spīdveja vēsturē - Andžejs Ļebedevs Ļubļinas mototrekā aizvadīs Eiropas čempionāta ceturto un pēdējo finālposmu, kurā centīsies saglabāt pirmo vietu un iegūt titulu, savukārt Latvijas junioru izlase Krosno mototrekā pirmo reizi vēsturē startēs Eiropas junioru komandu čempionāta finālā un centīsies pārsteigt (lasi - iegūt medaļas).
 • "Smederna" un Ļebedevs gaida pretinieku finālā
  14.sep. "Smederna" un Ļebedevs gaida pretinieku finālā(4)
  Eskilstūnas spīdveja komanda "Smederna" iekļuva Elitserien čempionāta finālā un tagad gaida pretinieku. Pusfināla atbildes mačā savā mototrekā ar regulārā čempionāta otrās vietas ieguvēju "Masarna Avesta" tika piedzīvots zaudējums ar 42:48, taču divu maču summā - uzvara ar 8 punktu pārsvaru. Arī atbildes mačā viens no Eskilstūnas komandas līderiem bija Andžejs Ļebedevs.
 • Andžejam Ļebedevam 10 punktu un solis līdz Elitserien finālam
  13.sep. Andžejam Ļebedevam 10 punktu un solis līdz Elitserien finālam(5)
  Eskilstūnas spīdveja komanda "Smederna" Zviedrijas spīdveja Elitserien pirmajā pusfinālā viesos ar 52:38 pārspēja regulārā turnīrā otro spēcīgāko komandu "Masarna Avesta" un ar vienu kāju jau ir finālā. Viens no līderiem viesu rindās bija Latvijas izlases kapteinis šā gada Pasaules kausa izcīņā daugavpilietis Andžejs Ļebedevs.
 • Kostigovam tikai 4 punkti Gistrovā
  09.sep. Kostigovam tikai 4 punkti Gistrovā
  Uz smaga celiņa un turklāt vēl lietū risinājās junioru pasaules čempionāta 2. finālposms spīdvejā Gistrovā (Vācija), kurā diemžēl tikai 4 punktus ieguva daugavpilietis Jevgeņijs Kostigovs un līdz ar to kopvērtējumā noslīdēja uz 10. vietu. Toties krietni saasinājusies cīņa par čempiona titulu.
 • Jevgeņijs Kostigovs Gistrovā - par vietu starp līderiem
  08.sep. Jevgeņijs Kostigovs Gistrovā - par vietu starp līderiem
  Nedēļas nogalē Vācijā risināsies divas augstākā līmeņa spīdveja sacensības - jau šovakar plkst. 21 pēc Latvijas laika Gistrovas mototrekā sāksies junioru pasaules čempionāta otrais finālposms, bet sestdien Teterovas mototrekā notiks 9. "Grand Prix" posms. Abas bijušās VDR pilsētas šķir tikai apmēram 30 kilometri, tā ka līdzjutējiem klātienē būs iespējams redzēt abas sacensības. Junioru finālā viens no līderiem ir arī Daugavpils "Lokomotīves" motobraucējs Jevgeņijs Kostigovs.
 • Andžejam Ļebedevam - uzvara, trīs izstāšanās un pusfināls
  06.sep. Andžejam Ļebedevam - uzvara, trīs izstāšanās un pusfināls(1)
  Piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem bagāts bija Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionāta 1/4 fināla atbildes mačs pielijušajā Molillas mototrekā, kurā vietējā komanda "Dackarna" uzņēma Andžeja Ļebedeva pārstāvēto komandu Eskilstūnas "Smederna". Pirmajā mačā savā mototrekā pirms nedēļas "Smederna" uzvarēja tikai ar 46:44, tāpēc reti kurš šaubījās, ka Molillā mājinieki revanšēsies pārliecinošāk, bet... 46:43 "Smederna" labā un 92:87 divu maču summā.
 • "Lokomotīves" juniori otrie Gožuvā
  31.aug. "Lokomotīves" juniori otrie Gožuvā(2)
  Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta pusfināla 12. kārtas sacensībās Gožuvas mototrekā teicamu sniegumu rādīja Daugavpils "Lokomotīves" trio Dāvis Kurmis, Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs (mūsu junioru pirmais numurs Jevgeņijs Kostigovs šajā posmā nestartēja, viņš nupat sekmīgi piedalījās divās lielās starptautiskās sacensībās Vācijā - 6. un 5. vieta) - pirmo reizi braukdami Gožuvas mototrekā, kur pagājušo sestdien notika "Grand Prix" posms, viņi ieņēma otro vietu aiz mājiniekiem "Stal" junioriem.
 • Ļebedevam 8 punkti un divi kritieni, "Smederna uzvar pirmajā 1/4 finālā
  30.aug. Ļebedevam 8 punkti un divi kritieni, "Smederna uzvar pirmajā 1/4 finālā(3)
  Aizraujošs vairāk nekā 5000 skatītāju klātbūtnē Eskilstūnā iznāca Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionāta pirmais 1/4 fināls starp vietējo komandu "Smederna" un Molillas "Dackarna". Mājinieki uzvarēja ar 46:44 un viens no viņu līderiem atkal bija Andžejs Ļebedevs.
 • Andžejs Ļebedevs iebrauc Elitserien 1/4 finālā un kļūst par GP rezervistu
  23.aug. Andžejs Ļebedevs iebrauc Elitserien 1/4 finālā un kļūst par GP rezervistu(2)
  Eiropas spīdveja čempionāta līderis Andžejs Ļebedevs ar 10 punktiem sekmēja Eskilstūnas "Smederna" komandas iekļūšanu Zviedrijas Elitserien 1/4 finālā un kļuva par šīs sezonas atlikušo četru "Grand Prix" posmu rezervistu.
 • "Lokomotīve" izsēj pārsvaru un uzvar tikai ar plus 2
  21.aug. "Lokomotīve" izsēj pārsvaru un uzvar tikai ar plus 2
  Polijas Nice spīdveja līgas pirmajā pusfinālmačā Daugavpils "Lokomotīve" tikai ar 46:44 savā mototrekā pārspēja Gdaņskas komandu "Wybrzeze". Atbildes mačs - 3. septembrī Gdaņskā.
 • Andžejs Ļebedevs izrauj neizšķirtu Motalā, "Smederna" saglabā izredzes uz play-off
  16.aug. Andžejs Ļebedevs izrauj neizšķirtu Motalā, "Smederna" saglabā izredzes uz play-off(3)
  Eiropas spīdveja čempionāta līderis pēc trim no četriem finālposmiem Andžejs Ļebedevs aizvadīja sekmīgu maču Zviedrijas Elitserien čempionātā un pēdējā braucienā pārī ar dāni Mikkelu Mihelsenu izglāba Eskilstūnas komandu "Smederna" no zaudējumā Motalā, saglabājot tai izredzes tikt play-off jeb 1/4 finālā - neizšķirts 45:45. Ļebedeva rēķinā 13 punktu un viņš bija rezultatīvākais viesu sastāvā.
 • "Lokomotīve" cīnās par iztiku un iekļūst pusfinālā
  07.aug. "Lokomotīve" cīnās par iztiku un iekļūst pusfinālā(3)
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda par spīti finansiālajām problēmām un neziņu par to, kāda būs tās nākotne, iekļuva Polijas Nice līgas pusfinālā. Savā mototrekā stipra lietus dēļ nepabeigtajā mačā "Loko" ar 50:28 pārspēja Gdaņskas "Wybrzeze" un tieši ar Gdaņskas komandu daugavpilieši arī tiksies pusfinālā.
 • Andžejs Ļebedevs izvelk Eskilstūnai uzvaru
  02.aug. Andžejs Ļebedevs izvelk Eskilstūnai uzvaru(3)
  Pēc neveiksmīga mača svētdien Polijas spīdveja Ekstralīgā (tikai 2 punkti trijos braucienos Gožuvā) atkal sekmīgu maču Zviedrijas Elitserien čempionātā aizvadīja Andžejs Ļebedevs - tieši viņam ir lielākie nopelni "Smederna" komandas uzvarā savā mototrekā pār "Lejonen Gislaved" ar 47:43.
 • Spīdveja juniori iekļūst finālā, "Loko" cīnās par četrinieku un izdzīvošanu
  31.jūl. Spīdveja juniori iekļūst finālā, "Loko" cīnās par četrinieku un izdzīvošanu(2)
  Pirmo reizi vēsturē Eiropas junioru izlašu čempionāta finālā spīdvejā piedalīsies Latvijas komanda, savukārt Daugavpils "Lokomotīve" spiesta cīnīties ne tikai par vietu pirmajā četriniekā Polijas Nice līgā, bet arī par izdzīvošanu un turpmāko darbošanos pienācīgā līmenī.
 • Spīdveja juniori - par finālu, par prestižu, par pilsētas atbalstu
  28.jūl. Spīdveja juniori - par finālu, par prestižu, par pilsētas atbalstu
  Latvijas spīdveja izlase šosezon atkal sarīkoja pamatīgu pārsteigumu - izsita no Pasaules kausa sacensībām 15-kārtējo pasaules čempioni Dāniju, iekļuva pēdējās cerības pufinālā un pasaules rangā šogad ieņēma 6. vietu. Tagad vārds junioriem - sestdien Daugavpilī risināsies Eiropas junioru komandu čempionāta pusfināls, kurā mūsu labākie jaunie spīdvejisti sacentīsies ar Zviedrijas, Krievijas un Ukrainas izlasēm. Taisnā ceļā finālā iekļūs tikai uzvarētāji. Tā būs cīņa arī par atbalsta saglabāšanu spīdvejam (Latvijas spīdvejam!) pilsētā arī turpmāk.
 • Ļebedevam 9 punkti, bet "Dackarna" aizbrauc
  26.jūl. Ļebedevam 9 punkti, bet "Dackarna" aizbrauc(1)
  Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā zaudējumu ļoti svarīgā mačā piedzīvoja Andžeja Ļebedeva pārstāvētā komanda "Eskilstuna Smederna", kas viesos ar 42:48 piekāpās savam tiešajam konkurentam cīņā par vietu četriniekā (un pusfinālā) "Dackarna Malilla". Ļebedevs bija viens no viesu līderiem un guva 9 punktus.
 • Kostigovs pārsteidz Poznaņā, Puodžuks un Bogdanovs iebrauc pāru finālā
  24.jūl. Kostigovs pārsteidz Poznaņā, Puodžuks un Bogdanovs iebrauc pāru finālā
  Sekmīga nedēļas nogale sanāca Latvijas spīdveja meistariem - Jevgeņijs Kostigovs ieņēma trešo vietu junioru pasaules čempionāta pirmajā finālposmā Poznaņā, bet Ķasts Puodžuks un Maksims Bogdanovs pārliecinoši iekļuva Eiropas pāru čempionāta finālā.
 • Kādas Jevgeņijam Kostigovam būs atvadas no junioriem?
  21.jūl. Kādas Jevgeņijam Kostigovam būs atvadas no junioriem?
  Daugavpilietim Jevgeņijam Kostigovam šī ir pēdējā sezona spīdvejā juniora statusā un tieši šajā sezonā viņš pirmo reizi karjerā iekļuva pasaules čempionāta finālā. Jau sestdien Poznaņas mototrekā Polijā risināsies pirmais no trim finālposmiem un Jevgeņijam jāstartē jau pirmajā braucienā.
 • Ļebedevam 7 punkti, "Smederna" zaudē vicelīderim
  19.jūl. Ļebedevam 7 punkti, "Smederna" zaudē vicelīderim
  Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā Eiropas čempionāta līderis Andžejs Ļebedevs atveda 7 punktus Eskilstūnas "Smederna" komandas labā, taču tas neglāba no zaudējuma viesos vicelīderim "Masarna Avesta" ar 36:54.
 • lasīt vairāk