Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0
 • Vai Andžejs Ļebedevs aizcirtīs durvis?
  16.aug. Vai Andžejs Ļebedevs aizcirtīs durvis?
  Sestdien Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā risināsies trešais Eiropas čempionāta finālposms spīdvejā (SEC) un tajā vēl titula īpašnieka lomā brauks Andžejs Ļebedevs. Pēc diviem pirmajiem finālposmiem viņa izredzes saglabāt titulu ir ļoti teorētiskas, tā ka atliek vien skaļi aizcirst durvis... Lai neviens necer, ka tituls tiks atdots bez cīņas.
 • "Lokomotīve" izglābjas Krakovā
  12.aug. "Lokomotīve" izglābjas Krakovā(1)
  Polijas Nice spīdveja līgas mačā Krakovā vēl piecus braucienus pirms tā beigām Daugavpils "Lokomotīve" zaudēja ar 24:36, trīs braucienus pirms beigām - ar 32:40, bet tomēr spēja izglābties no zaudējuma - 45:45. Punkts par neizšķirtu, vēl arī bonuspunkts (pirmā riņķa mačā mājās uzvarējām ar 56:34) un uzslava par raksturu.
 • Tiesnesis Vojačeks atņem Mihailovam "zeltu"
  11.aug. Tiesnesis Vojačeks atņem Mihailovam "zeltu"(2)
  Latvijas junioru čempions spīdvejā Oļegs Mihailovs ieguva bronzas medaļu Eiropas U19 kausa izcīņas finālā Vārkausas mototrekā Somijā, taču viņš varēja būt arī čempions, ja ne ļoti apšaubāms poļu tiesneša Mareka Vojačeka lēmums diskvalificēt daugavpilieti 12. braucienā.
 • "Loko" junioriem sliktākais posms
  02.aug. "Loko" junioriem sliktākais posms
  Savu šosezon sliktāko posmu Polijas junioru spīdveja komandu čempionātā aizvadīja Daugavpils "Lokomotīves" trio - tikai 13 punkti uz trim Lešno mototrekā un tikai 7. vieta, kas praktiski sagrauj cerības iekļūt finālā.
 • Ļebedevam labs mačs Zviedrijā, "Loko" junioriem - neveiksme Gožuvā
  01.aug. Ļebedevam labs mačs Zviedrijā, "Loko" junioriem - neveiksme Gožuvā(1)
  Labu maču Zviedrijas spīdveja Elitserien čempionātā aizvadīja Andžejs Ļebedevs, kurš bija viens no labākajiem Eskilstūnas "Smederna" rindās, toties Daugavpils "Lokomotīves" junioru trio ierindojās tikai dalītā 5.-7. vietā savā grupā Polijas junioru komandu čempionāta pusfinālsērijas 7. posmā Gožuvā.
 • "Lokomotīve" ātra arī karstumā
  30.jūl. "Lokomotīve" ātra arī karstumā(1)
  Karstais laiks nekļuva par šķērsli vairāk nekā 3000 skatītājiem atnāķt uz Daugavpils "Lokomotīves" mototreku, lai atbalstītu savu komandu Polijas Nice līgas mačā pret Pilas "Euro Finannce Polonia", un neviens savu izvēli nenožēloja - karstais laiks nekļuva par šķērsli pārliecinošai "Loko" uzvarai ar 58:32.
 • "Loko" - ar debitantu pret Pilu
  27.jūl. "Loko" - ar debitantu pret Pilu
  Daugavpils "Lokomotīves" un Pilas "Euro Finannce Polonia" spīdveja komandas nosaukušas sastāvus Polijas Nice līgas mačam svētrdien Daugavpilī. Mājinieku rindās būs debitants, bet viesi tomēr nepadevās sava kluba prezidenta draudiem nebraukt uz maču Daugavpilī...
 • "Loko" juniori tikai sestie Gdaņskā
  25.jūl. "Loko" juniori tikai sestie Gdaņskā
  Neveiksmīgi Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta pusfinālposmu Gdaņskā aizvadīja Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa - šoreiz tikai 6. vieta, kas samazina izredzes iekļūt finālā.
 • "Lokomotīve" uzvar Pilā un atgriežas trijniekā
  23.jūl. "Lokomotīve" uzvar Pilā un atgriežas trijniekā
  Savu sesto uzvaru Polijas Nice spīdveja līgā guva Daugavpils "Lokomotīve" un atgriezās turnīra tabulā pirmajā trijniekā. Daugavpilieši uzvarēja Pilā "Euro Finnance Polonia" komandu ar 48:42, kriteni uzlaboja izredzes tikt finālčetriniekā jeb pusfinālā un viņiem vairs nav jāuztraucas par vietas saglabāšanu Nice līgā.
 • Spīdvejistam Ļebedevam 13.vieta Eiropas čempionāta otrajā finālposmā
  15.jūl. Spīdvejistam Ļebedevam 13.vieta Eiropas čempionāta otrajā finālposmā(1)
  LETA. Pērnā gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs sestdien Gistrovas trekā Vācijā ieņēma 13.vietu šīs sezonas otrajā finālposmā.
 • Latvijas spīdvejisti Biķerniekos ieņem trešo vietu pasaules U-21 komandu čempionāta pusfinālā
  14.jūl. Latvijas spīdvejisti Biķerniekos ieņem trešo vietu pasaules U-21 komandu čempionāta pusfinālā
  LETA. Latvijas U-21 spīdveja komanda sestdien Biķernieku trasē ieņēma trešo vietu pasaules junioru čempionāta pusfinālā, finālsacensībām nekvalificējoties.
 • "Iesildīšanās" pirms sestdienas
  12.jūl. "Iesildīšanās" pirms sestdienas
  Baltijas spīdveja līgas pāru sacensību otrais posms Biķernieku mototrekā Rīgā kļuva par labu iesildīšanos labākajiem Latvijas junioriem pirms junioru komandu pasaules čempionāta pusfināla, kas šeit risināsies sestdien. Tā bija arī laba iespēja apliecināt sevi Rīgas jaunajiem motobraucējiem.
 • Rallijkrosa braucējs Liepiņš: "Gaidāmo sacensību formāts ir kaut kas nebijis"
  12.jūl. Rallijkrosa braucējs Liepiņš: "Gaidāmo sacensību formāts ir kaut kas nebijis"(1)
  14.-15. jūlijā Biķernieku trasē norisināsies grandiozas sacensības – Biķernieku Motorsporta festivāls 2018, kura ietvaros divu dienu laikā varēs redzēt sacensības dažādos sporta veidos – pasaules čempionāts spīdvejā U21 komandām, NEZ Ziemeļeiropas kroskartu čempionāts, ESSVE GRAND PRIX Latvijas rallijkrosa čempionāta 3. posms, Baltijas rallijkrosa kauss 1. posms, kā arī Latvijas Nafta Supermoto kausa sacensības, kurās kopā piedalīsies vairāk nekā 200 dalībnieku no vismaz 10 valstīm.
 • "Loko" juniori ceturtie Zeļonagurā, "bronzas pāris" - šovakar Biķerniekos
  11.jūl. "Loko" juniori ceturtie Zeļonagurā, "bronzas pāris" - šovakar Biķerniekos
  Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandas juniori ieņēma ceturto vietu Polijas junioru komandu čempionāta pirmajā pusfinālposmā Zeļonagurā, bet Eiropas U19 kausa izcīņas "bronzas pāris" Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs šovakar būs redzami Baltijas līgas pāru sacensībās CSDD Biķernieku kompleksās sporta bāzes mototrekā Rīgā.
 • Oļegam Mihailovam un Artjomam Trofimovam - vēsturiska "bronza"
  08.jūl. Oļegam Mihailovam un Artjomam Trofimovam - vēsturiska "bronza"(1)
  Pirmo reizi spīdveja vēsturē šogad tika sarīkota Eiropas kausa izcīņa U19 junioru pāriem un jaunajā spīdveja vēstures sadaļā ierakstījās arī Latvijas jaunie "ātrā ceļa" braucēji - bronzas medaļas un kausu par 3. vietu Žarnovices mototrekā Slovākijā ieguva daugavpilieši Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs.
 • Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs - pārliecinoši Eiropas U19 finālā
  05.jūl. Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs - pārliecinoši Eiropas U19 finālā(1)
  Abi pašreiz labākie Latvijas spīdveja juniori - pašreizējais Latvijas junioru čempions Oļegs Mihailovs un Artjoms Trofimovs - pārliecinoši iekļuva Eiropas U19 čempionāta finālā, kas 11. septembrī risināsies Somijā. Abi pusfināli notika Pardubices mototrekā Čehijā un abi daugavpilieši kāpa uz goda pjedestāla.
 • "Ātrā ceļa" talantu skate Krakovā, Gdaņskā, Pardubicē un Žarnovicē
  05.jūl. "Ātrā ceļa" talantu skate Krakovā, Gdaņskā, Pardubicē un Žarnovicē
  Notikumiem bagāta šī nedēļa būs jaunajiem spīdvejistiem un divas no četrām sacensībām ar Latvijas "ātrā ceļa" jauno talantu piedalīšanos jau aizvadītas trešdien - Polijas junioru komandu čempionāta stiprā lietus dēļ atceltais posms Krakovā, kā arī pasaules čempionāta pusfināls 250 kub.cm klasē Gdaņskā.
 • Čempioniem pirmais zaudējums, Ļebedevam - tikai 3 punkti
  04.jūl. Čempioniem pirmais zaudējums, Ļebedevam - tikai 3 punkti(1)
  Pirmo zaudējumu Zviedrijas Elitserien čempionātā spīdvejā piedzīvoja titula īpašnieki Eskilstūnas "Smederna" motobraucēji ar Andžeju Ļebedevu savās rindās - "juvelieri" viesos ar 44:46 zaudēja "Lejonen Gislaved" komandai, kuras rindās ir arī viens no "Lokomotīves" līderiem soms Timo Lahti un pasaules junioru čempions polis Maksims Drabiks, kurš nesen uzvarēja Daugavpilī šā gada junioru pasaules čempionāta pirmajā finālposmā.
 • "Loko" juniori ceturtie Ostruvā un ceturtie tabulā
  03.jūl. "Loko" juniori ceturtie Ostruvā un ceturtie tabulā
  Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta 7. posmā Ostruvā ceturto vietu ieņēma Daugavpils "Lokomotīves" jaunā maiņa un tagad mūsu juniori ir ceturtie arī savas A grupas turnīra tabulā.
 • Mihailovs - godam junioru elitē, Ļebedevs un Puodžuks - pāru finālā
  01.jūl. Mihailovs - godam junioru elitē, Ļebedevs un Puodžuks - pāru finālā
  Latvijas junioru čempions spīdvejā Oļegs Mihailovs godam aizvadīja junioru pasaules čempionāta pirmo finālposmu savā mototrekā un palika pusriteņa tiesu no goda pjedestāla, bet Andžejs Ļebedevs un Ķasts Puodžuks pārliecinoši uzvarēja Eiropas pāru čempionāta pusfinālā Ungārijā. Vai sekmīgo nedēļas nogali šodien ar uzvaru Ļubļinā pabeigs "Lokomotīve"?
 • lasīt vairāk